Vlastnosti farebných dlažieb a dlažby

Farebné dlažby a blokovanie – veľmi dôležitý predmet v oblasti zdobenie územia. Je rozdelená na dvojfarebné, trikolorové a viacfarebné odrody. Je potrebné starostlivo zistiť, ako to robí, ako si vybrať tento materiál a ako ho použiť.

Názory

Dekorácia pozemkov je vyrobené rôznymi prostriedkami a kvôli tomu, že sa strávijú veľké peniaze. Ale faktom je, že veľa závisí od správneho dizajnu skladieb, stránok a nádvorí. V tomto zmysle sa svetlé dekoratívne bloky veľmi prospech z monochromatických analógov, a ešte viac ako šedý asfalt. Klasický variant viacfarebných (alebo skôr dvojfarebných) dlaždíc – kombinácia bielych a čiernych tónov. Môžete tiež vyskúšať:

 • čierna a červená;

 • červená čierna;

 • modro zelená;

 • žlto-hnedý;

 • Biela-ružová odroda.

Trh predstavuje trojfarebné dlažobné dosky. Dobré príklady možno počítať:

 • Pk 04SG ROTBRAUN-BUND Spezial Gerumpelt;

 • Landhaus farebný mix svitania;

 • „Wesusberger“ Color Mix Steppe;

 • Pk 07 HERSTLAUB.

Ako robiť?

Urobiť farebné chodníku vyrobené dvoma spôsobmi. V rámci „cez“ techniku ​​počas miešania riešenia je špeciálne farbivo pridať. Druhým spôsobom je, že farba sa aplikuje na úplne hotový výrobok. Takže, ak potrebujete zmeniť farebné dlažby. Tiež farbenie povrchu pomáha znížiť sklzu; Zvyčajne používajú farbivá na alkyd alebo polyuretán.

DÔLEŽITÉ: S aktívnou prevádzkou môže externý povlak rýchlo opotrebovať. Zvýšte farbu farby farby pomáha výroby farby vyrobenej z prírodných látok.

Cez rezanie pigmentov znamená použitie jemného prášku, ktorý sa má dôkladne brúsiť. Stojí za zmienku, že môžu byť zmiešané iba komponenty s rovnakou disperziou. Ďalšia jemnosť – výber proporcií je vždy skúsený, pretože je nemožné presne vypočítať.

Tipy na výber

Ihneď stojí za to oznámi, že snaha o najvýraznejšiu povlaku je jednoducho ako je opísané. Postupom času, príliš šťavnaté farby začínajú obťažovať. Takmer vždy môže byť použitý mierny ružový a svetložltý farby. Nevykazujú nadmernú jas a energickú, ale pomáhajú vytvoriť pozitívnu náladu. Pri použití dvoch alebo viacerých farieb v kompozícii musíte starostlivo skontrolovať, ako dobre sú kombinované, neexistujú žiadne zjavné rozpory.

Ak je to možné, aplikujte dlaždice z jednej strany. Dokonca aj produkty jednej značky, ale uvoľnená s intervalom niekoľkých týždňov, sa môžu výrazne líšiť v zmysle tieňa. Zoznámte sa s farbenie dlaždice pred nakupovaním, ktoré potrebujete s prirodzeným svetlom, uvedenie na zem. Farbenie na obrazovke počítača, v katalógu papiera alebo dokonca na zvýraznenom stojane nie je príliš primeraný. Odporúča sa stretnúť sa s recenziami.

Vlastnosti používania

Farbené dlažby môžu byť použité pre:

 • Vlastne, chodníky;

 • Záhradné trasy a krajiny;

 • Park zóny;

 • vozovky;

 • Bordeur.

Zníženie takýchto výrobkov nie je obzvlášť odlišné od práce s jednoduchšími opice riešeniami. Uistite sa, že označte územie. Je potrebné urobiť presnú schému, berúc do úvahy sklon oblasti. Označenie sa vykonáva na nákladoch:

 • rulytes;

 • PEGS;

 • napnuté šnúry.

Často, dlažobné dosky trpia sekaním a rozdeľovaním povrchovej vrstvy. Často sa odráža nielen na estetickom, ale aj na technických (mechanických) vlastnostiach produktu. Podobný problém je v podstate spojený s nesprávnym výberom materiálu v hrúbke. Veľmi tenké kachľové bloky podliehajú zničeniu kvôli nadmernému zaťaženiu.

DÔLEŽITÉ: Aj v štádiu dizajnu je dôkladné premýšľať o drenážnej schéme a jeho praktickej organizácii.

Je to často ešte jeden problém – ako čistiť dlažobné dosky z cementu. Veľké oblasti znečistenia sú zrazené od sekáč, sekáč a iných ostrých nárazov. DÔLEŽITÉ: Malo by sa starostlivo dávkovať silu nárazu. Ak je slabý – nečistoty zostane, ak je príliš silné – dlaždice sa môže rozdeliť alebo byť pokryté trhlinami. Malý pokles alebo prílev nie je zrazený, ale škrabanie; Škvrny a rozvody sú eliminované kyselinou fosforečnou a podobnými chemikáliami.

Oprava dlaždíc je tiež dosť ťažká, ale je to možné. Pred prácou je problém oplotenie. Poškodená dlažba a klesá pod betónovým vankúšom, ak je, otočil tliesnu murivu zo zeme. Samostatné dlaždice zrazia mierne mol, potom sa zatlačili drevený klin. Náhradný prvok je umiestnený najprv „na suchom“ na montáž a potom odstrániť, ak je všetko správne, a roztok sa už nalial.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: