Inštalácia metrových dverí

Kvalitné schopnosti dizajnu a estetickej atraktivity závisia od kvality inštalácie interiérových dverí: v každom dome alebo kancelárii z vchodov začína inšpekciou priestorov. Skúsení špecialisti rýchlo meradla, ponúkne najviac optimálne možnosti, budú inštalované v súlade s funkciami dizajnu.

Je dôležité odstrániť medzery v dôsledku označenia s vysoko kvalitnými tmelmi, zarovnanie stien v počiatočnom štádiu inštalácie a výber vhodného modelu domácej alebo zahraničnej výroby.

Vlastnosti montáže

Inštalácia rámov dverí sa vykonáva v poslednej fáze opravy. Po lepení tapiet sa vykonáva práca na inštalácii rámu dverí v súlade s technickými pravidlami a bezpečnostnými požiadavkami. Inštalácia dverí vo veľkom otvorení bez kotierov a výziev si vyžaduje profesionálny prístup: Odborníci odporúčajú, aby túto prácu nevykonali nezávisle nezávisle. Akonáhle sú dverové štruktúry použité tlmiče, prevencia vloženia studeného vzduchu a vlhkosti.

V súčasnosti sú dvere nielen zónou vstupu a výstupu, ale aj veľkolepý doplnok interiéru, ktorý je schopný počúvať dlhé desaťročia počas príslušnej prevádzky.

Znalosť technológie vám umožní organizovať inštaláciu na vysokej technologickej úrovni.

Ak chcete nainštalovať návrh, bude potrebné:

 • tvar jednotky a vybaviť plátno;
 • Pripravte materiál na použitie v spojení s príslušenstvom;
 • Vyberte slučku (s konvenčnou rukoväťou alebo s automatickou západkou).

V otvorení je blok namontovaný, na ktorom sa plátno umiestni. Odborníci odporúčajú pred vykonaním úpravy mechanizmu. Dokončenie platómi – skvelý spôsob, ako dať konštrukčný štýl dokončenie a konštruktívnu jednotu, zatiaľ čo je vhodné aplikovať moderné materiály a najnovšie technológie. Udalosti sa vykonávajú v prísnom poradí: pri inštalácii akcie koordinovaného podľa stavebných noriem.

Plastové a kovové plastové zariadenia sú implementované v komplementárnej forme pripravenej pre proces upevňovania. Krabica je zbierka drevených tyčí rôznych parametrov, dverí plátok a špeciálnych častí (prúžky) pre platdro.

Box je proces, ktorý si vyžaduje profesionálny prístup:

 • Súlad s opatreniami prijatými požiadavkami prevádzky;
 • použitie overeného materiálu a technológií;
 • Pomocou n-base s prahom.

Na tento účel sa používajú tyče (regál, looping drevo). Základňa s prahom vyžaduje inštaláciu spodného materiálu určitej hrúbky, zatiaľ čo jednotka v zostavenej forme by mala mať prísne geometrickú konfiguráciu. Majstri sú určené s rozmermi dverí, opravte formát regálov a perts, berúc do úvahy prázdnoty, odrezať a navrhnúť špeciálne tyče.

Názory

Rozmery materiálu boxov by sa mali líšiť od veľkosti plátna. Merania sú vyrobené jednoduchými nástrojmi, najčastejšie pravítko. Meranie pásu je vytvorené okolo obvodu: Nepočítajte sa na vonkajšom účinku, pretože zmršťovanie sa pozorovalo v zmršťovaní. Odchýlky hrajú veľkú úlohu pri meraniach.

Postupnosť práce je nasledovné.

 • Analyzujú sa parametre vonkajších strán slučkového materiálu;
 • Výkon prevádzkových parametrov spumu, fiktívneho materiálu;
 • Podmienka povrchov v kontakte s rovinami otvoru je diagnostikovaná;
 • K dispozícii je priestor pre medzery (v rozsahu 0,2-0,4 cm).

Pri inštalácii sklených konštrukcií sa dodatočne vykonávajú merania parametrov dekorov, výkres sa vykonáva s použitím moderných metód, ak je to možné. Inštalácia zatiahnuteľných a dvojitých zariadení sa vykonáva v súlade s technickými požiadavkami zaznamenanými v GOST. Dvere na valci si vyžadujú ďalšie udalosti súvisiace s výberom vhodného modelu, inštalácia dizajnu, ktorá spĺňa požiadavky noriem a dizajnu.

Možnosti hojdačky a posuvné – vynikajúca možnosť pre tých, ktorí sa používajú na úsporu miesta a stávky na moderný dizajn. Odborníci budú mať predbežné merania, vyberú najpozoruhodnejšie modely a rýchlo budú mať všetky fázy inštalácie. Na žiadosť zákazníka inštalácia neštandardných dverových štruktúr a klasical.

Pomocou týchto modelov môžete vytvoriť originálny interiérový dizajn, vybaviť izbu akéhokoľvek typu (kancelárie, obytné, skladové). Ak inštalujete parametre inštalácie v byte, izbe alebo kancelárii, môžete dať celkový nábytok, vždy hľadá módny a štýlový.

Boxy s prahom získavajú štrbinové otvory okolo obvodu v rovine bloku dverí bez prahovej hodnoty. Majstri vypočítajú body na odstránenie vertikálnych regálov, poskytnú dostatočné parametre pre otvor.

Pri usporiadaní boxu venujte pozornosť nasledujúcim bodom.

 • Súlad rozmerných radov konfigurácie „P“;
 • Kvalita sadrokartónových materiálov;
 • Kompetentný drží bar.

Sledovací stroj je účinný pri vytváraní potvrdených, často sa používa manuálne hacksaw alebo samoobsluha skrutky. Pri inštalácii dverí sa používajú inovatívne technológie: Metóda vertikálnych regálov preberá podporu parametrov častí a perts, zatiaľ čo kompatibilný s prísnymi pravidlami je dizajn nastavený pod uhlom 45 stupňov.

Kompetentne strávené dávky Docking dáva inštaláciu potrebný externý formát. Otvory musia byť cez kolmé na rezanie.

Rozmery

Pri inštalácii interiérových blokov vzniká otázka často, ako vypočítať hojdačky pre výklenok. S malou veľkosťou, podobne ako parametre rámu dverí, dokončovacie práce sa vykonáva pomocou platdrov. Vytvorená súprava je nainštalovaná na boxoch poľa. Takáto inštalácia je určená na maskovanie pečiatkovaného švu. Drevené alebo laminované platdrové pásma, ak nie sú spracované, sú inštalované na úkor hardvéru, po ktorých sa uchýlili k maľbe. Výtlačky sa môžu líšiť s dotykom dosky, pretože možnosti kontrastu sú vždy v trende.

Rám dverí dreva je vypracovaný v súlade s požiadavkami v oblasti stavby pomocou cementovej pieskovej omietky. Drevené plátno sa neodporúčajú inštalovať spolu s DVP-boxmi: rôzne úrovne odolnosti voči vlhkosti môžu viesť k deformáciám a praskaniu.

Konštruktívne polotovary pre skrutky v inštalácii MDF sú vyrobené v prípravnom stupni, vŕtanie sa vyrába nástrojom s optimálnym priemerom. Veľkosť vnútornej vertikálnej tyčinky sa vypočíta ako súčet rozmerovej funkcie webu (spravidla 3 * 3 mm), ak je dizajn s prahom. Populárna položka je nastavená na špeciálne zariadenia.

Aplikácia samorezných skrutiek poskytuje vysoký výkon. Parametre sú určené takýmito indikátormi ako predbežné a slučkové materiály, vzdialenosť je definovaná ako množstvo parametrov používaných na bočné dutiny.

Bar je vyrábaný v súlade s technickými parametrami v pravom uhle, pretože to vyžaduje usporiadanie prahovej hodnoty. Blok je vytvorený na priamom základni (napríklad na podlahe).

Usporiadanie dverných armatúr by sa malo vykonávať takým spôsobom, aby sa zabezpečilo evakuačné opatrenia. Môžete si vybrať univerzálne závesy dverí s pravým alebo ľavou montážou. Zariadenia s laminovaným povrchom sú vyrobené s prihliadnutím na parametre slučky. Zvyčajne sa 20 cm od horných a dolných okrajov zvyčajne ponechalo ako zarážka. Zóna inštalácie slučky do konštrukcie boxu je určená s technologickým prázdnou.

Aký materiál je lepší

Dvere sú prezentované rozsiahlym modelom. Moderné interiérové ​​dvere sa vyrábajú pomocou MDF panelov, progresívnych materiálov (DPK, ECOCPZON, prírodné drevo).

 • Dvp – Veľká možnosť na vytvorenie lacných a veľkolepých dverí. Drevený rám je pokrytý laminovanými WHP. Tieto ekonomické štruktúry, jednoduché montážne a kompaktné, sú populárne na stavebnom trhu. Skúsení odborníci pomôžu zvýšiť stabilitu dizajnu účinkom vysokých teplôt a vlhkosti, uplatňovanie špeciálnych kompozícií.
 • MDF Umožňuje robiť lacné a odolné bloky dverí s optimálnou zvukovou izoláciou.
 • Drevo Sa líši vysokou pevnosťou a odolnosťou voči účinku agresívnych médií a mechanického nárazu. Porézna štruktúra materiálu poskytuje vytvorenie optimálneho mikroklímu. Takéto návrhy sú dokonale vhodné pre konštrukciu autora, dokonale dopĺňať klasický interiér, zatiaľ čo parametre rozkladacích dverí musia zodpovedať špecifikám otvoru.

Všetky sklenené dvere, kovové plastové konštrukcie, oceľové diely patria do neštandardných výrobkov, ktoré si vyžadujú individuálny projekt.

Referenčné dvere sú umiestnené v robustnom boxe, ktorých kvalita závisí od trvanlivosti a spoľahlivosti celého dizajnu.

 • DVP-Klya je pevná inštalácia schopná deformovať pod vplyvom mechanických vplyvov.
 • Drevený box, Nie je podrobený dizajnu – návrhy z profilovaného dreva. Rôzne so superplikáciou a spoľahlivosťou. Pri dokončení inštalácie sa použijú ďalšie materiály na konečné konečné udalosti.
 • Box laminovaných materiálov. Táto inštalácia nevyžaduje súhrnnú úpravu. Určujúcim bodom je povaha laminácie. Použitie tenkého papiera sa neodporúča, pretože v tomto prípade sa môžu objaviť odvádzacie a trhliny, ktoré majú vplyv na vonkajšie parametre produktu.

Dvere môžu byť podrobené predbežnému spracovaniu. Určuje špecifickosť otvoru, jej parametrov, vlastností interiéru miestnosti. Spracovanie môže byť vykonané na úkor dobrej časti a platdrových pásiem.

Čo je potrebný nástroj

Inštalácia dverí vyžaduje použitie určitých poznatkov a techník: vysávač a sledovacia píla sa považujú za nepostrádateľné atribúty súpravy. Odborníci odporúčajú v počiatočnej fáze, aby zvážili plán udalostí: Bude potrebné zorganizovať aplikáciu značky, ktorá vykoná vložku, usporiadanie dverových svahov.

Manuálne zariadenie a elektrické zariadenia sa aplikujú na hlavných štádiách práce. Na otázku, ako používať mlyn, budú skúsení majstri s dlhoročnými skúsenosťami zodpovedané, pod vedením, o ktorých sa budú konať všetky hlavné udalosti.

Pomocou perforátora pracuje pracovné povrchy a rozširuje otvorenie. Tento nástroj umožňuje špeciálne vybrania pre hmoždinky. Vŕtacia vrták pomáha vylepteniu požadovaných parametrov pre upevňovacie prvky. Začiatok práce je sprevádzaný kontrolnými zariadeniami. Hustota fixácie vrtáka je veľmi dôležitá, pretože časť môže lietať počas práce a poškodiť pracovné plochy dverí.

Skrutkovač vám umožňuje bezpečne fixovať hardvér v slučke. Electrolzik sú spracované komplexné povrchy, ťažko prístup k rezaniu. Manuálna elektrická energia pomáha inštalovať uzamykací mechanizmus a vložiť slučku. Ceruzka vám umožňuje vytvoriť špeciálne známky na miestach, ktoré si vyžadujú spracovanie. Na ten istý účel sa používa marker (za predpokladu, že nenecháva povrchy na povrchu).

Troj- a päťtrovná ruleta alebo oceľová čiara spolu s kalibráciou uhlíka poskytujú presnosť meraní. S pomocou strmeňa sa meria hĺbka krabice, ktorú vykonáva sekáč.

Sklon povrchov sa musí merať pomocou úrovne bubliny s parametrami v rozsahu 50 cm. Pomocou súboru skrutkovača a závesov a prístreškov sú pripojené, sú hrady vybavené.

Fantázia píla – vynikajúce prostriedky na rezanie konštrukčných častí – tyčiniek a platóbov v uhle 45-90 stupňov. Disková píla pomáha formátovať rozmery krídla dverí. PISTOL môže nabitý vysoko kvalitný tmel na odstránenie medzier.

Čo je zahrnuté?

Self-capping skrutky umožňujú upevňovacie zariadenia prvky (montážne dosky, slučky, platdrové pásma, uzamykací mechanizmus). Súprava tiež zahŕňa kvapalné a dokončovacie nechty a mikroklines, fixované pomocou pneumatistótora. Pomocou týchto zariadení získava zips nadbytok a spoľahlivosť. Montážny mikroklemy je kompaktný elektrický prvok bez nitov, ktorý zaisťuje pevný povrch. Dĺžka a šírku môžete merať s ruletou alebo kovovým riadkom.

Interiérové ​​dvere sú implementované bez armatúr, ktoré sú známe v domácom a zahraničnom výrobcovi.

Odborníci pomôžu vybrať vysoko kvalitné systémy (slučky a zámky), nemechanické expozície a korozívne deformácie. Ovládanie slučiek s upevňovacími prvkami a skrutkovačmi pri práci so zjazdmi poskytuje vysokú hustotu zdvihu do poľa do krabice, zatiaľ čo použitie špeciálnych zariadení na vykonanie meraní častí, rezanie konštrukčných prvkov na vysokej profesionálnej úrovni.

Riešenie roztoku sa vykonáva zo špeciálneho materiálu, ktorý poskytuje optimálny formát na miešanie konštrukčných zmesí a jednoduchosť čistenia po práci. Súprava obsahuje kefy a valce, čo umožňuje dokončovacie práce. Nastavte referenčný pohľad na povrch bloku dverí.

Ako nainštalovať: krok za krokom pokyny

Interiérové ​​štruktúry sú inštalované od nuly pomocou krok-za-krokové odporúčania zverejnené na internetových portáloch. Odborníci odporúčajú, aby neurobili udalosti s vlastnými rukami, ak nemáte dostatočné vedomosti a skúsenosti.

Skúsení majstri budú vyzvaní v akej fáze by sa mali vykonávať prípravné aktivity a čo je inštalácia stavby.

 • Určiť špecifiká prostriedkov a kvality spotrebného materiálu na montáž štruktúry.
 • Kamérujú blokovanie diagramu obojstranných interiérových dverí s dobrým.
 • Stráviť konštruktívne inštalácie na inštaláciu rámu dverí bez vlastných príbehov. Loopy sú pripojené k bloku dverí, výrez je organizovaný v konštrukcii, je postavená pevná skrinka, po ktorej sú všetky prvky zhromažďované spoločne. Kovové zásady musia byť konštrukčne trvanlivé. Spojovacie prvky sa vykonávajú pomocou samoobslužných skrutiek. P-tvarovaný dizajn – sľub kompetentných prác.

 • Namontujte dizajn do otvoru. Krabica je vložená do vchodu, vykoná sa zarovnanie. Koncová zdobenie položka je vyvŕtaná na oboch stranách.
 • Nastavte návrhy dverí na slučke. Jednoduché dvierky DVP vám umožňujú vykonávať udalosti sami.
 • Plávať švy, čím sa odstráni prázdnota medzi povrchom steny a krabicou. Plné liatie sa vykonáva počas dňa pri teplote miestnosti.
 • Stráviť dekoračnú prácu. Stanovenie typu cieľa pomôže vytvoriť optimálny dizajn.

Proces inštalácie, pozrite si ďalšie video.

Ako dať armatúry?

Odborníci neodporúčajú samostatne vykonávať prácu na inštalácii dizajnu dverí, vymeňte zámok a usporiadanie prahových hodnôt, pretože tieto udalosti vyžadujú vysokú profesionalitu. Skúsení majstri pomôžu získať sadu vysoko pevných materiálov, určiť poradie práce, správne nainštaluje dizajn, vložte rám dverí do otvoru. Zbierať návrh, zabezpečenie vysoko kvalitnej montáže, môžete použiť špeciálne zariadenia.

Vložte prvky armatúr, ktoré sú potrebné používať moderné technológie a metódy inštalácie v predbežných meraniach pomocou rulety alebo pravítka. Ako svietidlá sa používa vysoko kvalitný hardvér. V počiatočnom štádiu sa vytvorí schéma na vedenie práce, je vytvorená sada potrebných nástrojov, zaistí sa vloženie skrine v otvore, je zabezpečená inštalácia skrytých slučiek.

Úspešné príklady a možnosti

Skôr ako začnete nastaviť inštaláciu dverí, musíte sa zoznámiť s úspešnými príkladmi a možnostiam dizajnu. Na webových stránkach spoločností, ktoré sa zaoberajú licencovanými aktivitami, vzorky dverí v Chruščovom, modernom apartmáne, vybavenej kuchyni. Zároveň je dôležité venovať pozornosť vysoko kvalitnej inštalácii, vyrobenej v súlade s technickými predpismi: otvory boli úhľadne vykonané v stene, konštrukčné časti sa vložia do požadovaného uhla.

Odborníci na spätnú väzbu

Skúsení majstri vysoko oceňujú výhody inštalácie štruktúr z prírodných materiálov. Takéto dvere sa vyznačujú vysokou praktickosťou a bezchybnými estetickými vlastnosťami. Krása prírodného dreva môže slúžiť ako dekoratívny prvok v dizajne obývacej izby, spálne alebo detskej izby.

Tipy na opravu chýb

Na mieste slávnych spoločností, ktoré ponúkajú inštalačné služby dverných konštrukcií, sú prezentované tipy na korekciu chýb. Užívatelia sa spravidla zaujímajú o otázky, čo majú robiť, ak je krabica nainštalovaná ako Kosos, ako remake svahov. Odborníci komentujú problémy o tom, ako zatvoriť medzeru alebo aký je akčný plán po inštalácii dizajnu. Praktickí majstri budú vyzvaní na venovanie pozornosti a ako skontrolovať inštaláciu blokov dverí.

Ďalšie informácie nájdete v videu z 10 hlavných chýb pri inštalácii Dvere.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenie )
Zdieľať s priateľmi
Vybudova.info - výstavba a opravy, dacha pozemok, byt a vidiecky dom, užitočné tipy a fotografie
Pridať komentár