12 najlepších slúchadiel pre TV

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom vyhľadajte odbornú radu.

Sledovanie televízie pomocou bežného reproduktora alebo iného otvoreného zvukového systému nie je vždy vhodné (neskoro, deti spia, niekomu sa nepáči hlasný zvuk, starší ľudia zle počujú atď.). .). Na riešenie tohto problému sa už dlho vymýšľajú a používajú rôzne slúchadlá. Dodávajú sa s káblovým aj bezdrôtovým pripojením.

Bezdrôtové pripojenie sa vytvára prostredníctvom infračerveného žiarenia, rádia alebo spárovaného zariadenia Bluetooth v televízore. Najčastejšie sú tieto slúchadlá relatívne lacné, ľahko sa párujú, „pamätajú si“ existujúce zariadenia, majú dostatočný aktívny dosah a vo všeobecnosti nepredstavujú pre používateľa žiadne problémy bez ohľadu na jeho úroveň technických znalostí.

Dnešný prehľad najlepších slúchadiel na spárovanie s televízorom od tímu Expertology sa týka práve týchto zariadení – najlepších slúchadiel rôznych značiek.

Najlepšie slúchadlá pre TV

ain
Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie slúchadlá pre káblový televízor1JBL T450950€
2Sony MDR-XB950AP4 445€
3

ioneer SE-MS5T

3 699 €
Najlepšie slúchadlá Bluetooth pre TV1Audio-Technica ATH-S200BT3 570 €
2Edifier W855BT4 836€
3JBL Under Armour Sport Wireless

14 956€
Najlepšie slúchadlá pre TV s infračerveným pripojením1Sennheiser HDI 83011 399€
2AVEL AVS002HP1 988€
3Ergo ER-9011 800€
Najlepšie slúchadlá pre TV s bezdrôtovým pripojením1Sennheiser RS 1657 588€
2Sony MDR-RF811RK3 840 €
3Sennheiser RS 120 II4 790€

Najlepšie slúchadlá pre TV s káblovým pripojením

V tejto kategórii sa pozrieme na slúchadlá s najjednoduchším a najzrejmejším spôsobom pripojenia: cez vzduch. Všeobecná snaha v posledných rokoch minimalizovať káble všade, kde je to možné, dáva zmysel. Káblové slúchadlá majú napriek tomu svoje výhody. Po prvé, prakticky eliminuje rádiové rušenie a iné skreslenie signálu, ktoré by mohlo ovplyvniť kvalitu zvuku. Po druhé, samotný televízor nemusí mať bezdrôtový modul, takže k nemu nemôžete pripojiť slúchadlá. Po tretie, mnohí ľudia sú viac zvyknutí pracovať so zariadením so šnúrou, ktoré stačí zapojiť do zásuvky, čo je dôležité najmä pre starších ľudí.

JBL T450

Hodnotenie: 4.9

JBL T450

Začnime najlacnejšou, ale viac než použiteľnou možnosťou, ktorá bude vyhovovať mnohým potenciálnym používateľom. Tento model na Yandex.Jedna z najlepších spätných väzieb od používateľov na trhu a je zaslúžená.

Ide o uzavreté slúchadlá cez uši plnej veľkosti, takže zvuková izolácia je tu na mieste. Ušné vankúšiky dobre sedia tam, kde majú, a nespôsobujú používateľovi nepohodlie. K dispozícii v troch farbách, čiernej, bielej a modrej.

32 mm membrány sú schopné produkovať zvukové frekvencie 20 000 až 20 000 Hz. Impedancia – 32 Ohmov. Extra objemný, 320 g. Pri takýchto rozmeroch a tvare je zrejmé, že slúchadlá sú dynamické, to znamená, že používajú priame meniče vyžarujúce zvuk ako v stacionárnych reproduktoroch, len kompaktné.

Slúchadlá sa ľahko pripájajú pomocou pohodlnej čelenky a pripojenie kábla je obojstranné. Typ konektora je mini jack 3.5 mm. Bežná dĺžka kábla – 1.2 metre, čo mnohí používatelia považujú za nedostatočné, ale môžu použiť lacný predlžovací kábel, ktorý neohrozí kvalitu zvuku.

Slúchadlá majú vlastný mikrofón zabudovaný v samotnom tele a bez problémov ich možno použiť aj na prijímanie hovorov alebo resetovanie telefónu.

Výhody

 • ergonómia;
 • zvuková izolácia;
 • zvukový výkon;
 • jednoduché pripojenie a používanie.

nevýhody

 • krátky bežný kábel.

Sony MDR-XB950AP

Hodnotenie: 4.8

Sony MDR-XB950AP

Pokračovanie hodnotenia nominácie najlepších káblových slúchadiel pre televíziu podľa Expertology je model úplne inej triedy ako predchádzajúci, ktorý je podľa očakávania mnohokrát drahší. Napriek tomu to nie sú špičkové a už vôbec nie profesionálne slúchadlá, takže si ich môže dovoliť každý, kto má nadpriemerné požiadavky na zvuk, ale bez toho, aby počítal so superdrahými vlajkovými modelmi.

Ide tiež o uzavreté slúchadlá dynamického typu v plnej veľkosti, ale s o niečo širšími a jemnejšími špecifikáciami. Od predchádzajúceho modelu sa výrazne líšia hmotnosťou – 245 gramov, ale ergonómia je podobná – slúchadlá „sedia“ pohodlne, nevytvárajú nepohodlie, poskytujú dobrú zvukovú izoláciu v oboch smeroch.

Tieto slúchadlá dokážu reprodukovať podstatne kvalitnejší zvuk ako predchádzajúci model – od 3 do 28 k Hertzov. Citlivosť – 106 dB/mW. Impedancia – 40 ohmov. Pri všetkej informatívnosti týchto čísel je však všetko jasné už v prvých sekundách používania. 40 mm membrány dokážu produkovať oveľa hlbšie a bohatšie basy ako predchádzajúci model. A zvuk je celkovo čistejší a lepší.

Pripojenie je veľmi podobné. Pripojenie kábla je obojstranné, s konektorom mini jack 3 na „druhej strane“.5 mm. Tvar konektora je v tvare písmena L, samotný konektor je pozlátený. Slúchadlá sú vybavené rovnakým mikrofónom ako predchádzajúci model. S dĺžkou kábla však vývojári nezapôsobili – tu je to isté 1.2 metre, rovnako ako vyššie uvedené slúchadlá.

Výhody

 • kvalitný zvuk;
 • zvuková izolácia;
 • svieži bas;
 • Jednoduché pripojenie a používanie;
 • pozlátená zástrčka;
 • rozšírený rozsah zvuku.

Nevýhody

 • krátky kábel.

ioneer SE-MS5T

Hodnotenie: 4.7

Pioneer SE-MS5T

Nomináciu najlepších káblových slúchadiel pre televíziu uzatvára spoločnosť Pioneer, ktorej meno je synonymom kvalitného zvukového vybavenia na celom svete. Cena a funkcie sú porovnateľné s predchádzajúcim modelom. Zvonka sa od ostatných dvoch odlišuje veľmi výrazným dizajnom. K dispozícii v troch farbách – hnedej, jasne červenej, striebornej a čiernej. Slúchadlá vážia rovnako ako oba predchádzajúce modely, teda 290 g.

Rovnako ako prvé dva modely sú to dynamické slúchadlá plnej veľkosti s vlastným upevnením na hlavu. Dôležitým rozdielom je jednostranné pripojenie kábla. Konektor je rovnaký ako štandardný mini jack 3.5 mm pozlátené. Dĺžka kábla je rovnaká ako v predchádzajúcich dvoch variantoch – 1.2 .

Rozsah prehrávaných frekvencií je od 9 do 40 tisíc hertzov. Citlivosť je 98 dB. Impedancia – 32 ohmov. priemer membrány 40 mm.

Slúchadlá sú vybavené mikrofónom a prostriedkami, ktoré umožňujú minimálnu manipuláciu s telefónom – prijímanie, odmietanie alebo ukončovanie hovorov.

Výhody

 • renomovanú značku;
 • kvalitný zvuk;
 • široký zvukový rozsah;
 • hlboké basy;
 • pozlátený konektor;
 • jednosmerné pripojenie;
 • dizajn.

Nevýhody

 • krátky kábel.

Lepšie slúchadlá Bluetooth pre TV

Druhá nominácia nášho hodnotenia vám ukáže výber najlepších slúchadiel podľa našich odborníkov, kde sa pripojenie uskutočňuje pomocou technológie Bluetooth. Je zrejmé, že modul Bluetooth musí byť prítomný nielen v slúchadlách, ale aj v samotnom televízore, inak k pripojeniu nedôjde. Pri výbere slušných modelov sa naši odborníci riadili aj hľadiskom uskutočniteľnosti a prijateľnej hodnoty za peniaze. Preto nie sú zahrnuté špičkové modely, ktoré stoja šialené desiatky tisíc Euro v tejto a iných kategóriách. Majú iný účel a úplne inú cieľovú skupinu.

Audio-Technica ATH-S200BT

Hodnotenie: 4.9

Audio-Technica ATH-S200BT

Nomináciu otvárajú dynamické slúchadlá plnej veľkosti od renomovanej značky Audio-Technica. Je to cenovo dostupná možnosť pre tých, ktorí chcú kvalitný zvuk s jemnými basmi, maximálnu zvukovú izoláciu a zároveň chcú byť ušetrení problémov s káblami.

Tento model využíva technológiu Bluetooth verzie 4.1. Dosah je štandardne maximálne 10 metrov pre Bluetooth, ale verzia samotného modulu môže byť dôležitá pre určenie kompatibility slúchadiel a televízora.

Kľúčové technické vlastnosti modelu sú nasledovné: zabudovaný mikrofón; prehrávaný frekvenčný rozsah od 5 do 32 tisíc Hz. Citlivosť – 102 dB/mW. Impedancia – 32 ohmov. Priemer membrány – 40 mm.

Slúchadlá sú pripojené pomocou čelenky, majú skladací dizajn, takže pri preprave zaberajú minimum miesta. Hmotnosť 190 g je podstatne nižšia ako ktorýkoľvek z vyššie uvedených káblových variantov, aj keď je vybavený zástrčkami a nabíjateľnou batériou. Podporuje A2DP, AVRCP, Hands free, Headset. K dispozícii je samostatné ovládanie hlasitosti.

Zariadenie je napájané z lítium-iónovej batérie. Odhadovaný čas nepretržitej aktívnej prevádzky – až 40 hodín. Pohotovostný čas až 1000 hodín. Čas plného nabitia až 3 hodiny. Nabíjanie prebieha prostredníctvom priloženého kábla USB.

K dispozícii v štyroch farbách: bielej, čiernej a červenej, čiernej a sivej a čiernej a modrej.

Výhody

 • ergonómia;
 • kvalitný zvuk;
 • skladacia konštrukcia;
 • veľké membrány;
 • autonómia.

Nevýhody

 • nároky sofistikovaných používateľov na „staršiu technológiu“.

Edifier W855BT

Hodnotenie: 4.8

Edifier W855BT

Ako druhé v tomto hodnotení sa pozrieme na ďalší hodný model slúchadiel pre TV s pripojením Bluetooth. Tento model je výrazne drahší ako jeho predchodca, ale ponúka dôležité funkcie navyše.

Slúchadlá podporujú kombinovaný typ pripojenia. K televízoru ich možno pripojiť prostredníctvom štandardného kanála Bluetooth 4.1, alebo ak je to potrebné, alebo ak vo vysielacom zariadení nie je modul Bluetooth, pripojenie sa môže uskutočniť aj prostredníctvom bežného kábla so štandardným mini jackom 3.5 mm. Vďaka bezdrôtovému pripojeniu a vlastnej batérii vydrží batéria až 20 hodín alebo až 400 hodín v pohotovostnom režime a kábel možno jednoducho odpojiť.

Sú to tiež slúchadlá cez hlavu s veľkou membránou s priemerom 40 mm. Rozsah prehrávaných frekvencií je 20 až 20 tisíc. Hertz. Citlivosť je 98 dB a impedancia 32 ohmov. Má zabudovaný mikrofón. Podporuje vysokokvalitný kodek A2DP, AVRCP, Hands free, Headset a AptX. Za zmienku stojí aj prítomnosť technológie NFC, ktorú možno dobre využiť. Príjem zvuku je obmedzený na typický dosah Bluetooth 10 m.

Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby ich bolo možné držať na mieste pomocou čelenky. Dodáva sa s praktickým ochranným puzdrom na bezpečnú prepravu.

Výhody

 • kvalita zvuku;
 • zvuková izolácia;
 • Dva spôsoby pripojenia – Bluetooth a odpojiteľný kábel;
 • Podpora kodeku AptX;
 • Modul NFC;
 • autonómiu;
 • puzdro na prenášanie je súčasťou balenia.

Nevýhody

 • Nie každý je spokojný s kvalitou zvuku a dostatkom basov.

JBL Under Armour Sport Wirelessain

Skóre : 4.7

JBL Under Armour Sport Wireless<tr></div><p>ain“ src=“/wp-content/uploads/2023/03/36216666195931-8512.jpg“ height=“450″ title=“JBL Under Armour Sport Wireless</p><tr>ain“><p>Tretí model v kategórii Najlepších bezdrôtových slúchadiel Bluetooth pre televíziu od spoločnosti Expertology je najdrahší vo výbere, ale aj najpokročilejší. Samotný výrobca označuje slúchadlá ako „pre šport“ a ich tvar je rovnaký ako u všetkých vyššie uvedených, s veľkými náušníkmi a pohodlnými náušníkmi.</p><p>Využíva tiež dynamický typ reprodukcie zvuku s aktívnymi membránami. Frekvenčný rozsah od 16k do 20k. Hertz. Impedancia – 32 ohmov. Samotné slúchadlá sú pomerne masívne s hmotnosťou 240 g a 40 mm membránami. Vybavené čelenkou. Skladacia konštrukcia je veľkou výhodou, ktorá umožňuje minimalizovať veľkosť náhlavnej súpravy pri preprave.</p><p>Podobne ako pri vyššie uvedenom modeli sa tu používajú dva typy pripojenia: bezdrôtové pripojenie Bluetooth 4.1 a káblové pripojenie pomocou odpojiteľného kábla a konektora mini jack 3.5 mm. Dĺžka kábla – 1.2 metre. Podporuje A2DP, AVRCP, Hands free, Headset. Kapacita vlastnej batérie 610 mA⋅h, čo zodpovedá približne 16 hodinám prevádzky na batériu. Čas plného nabitia až 2 hodiny. Nabíjanie je rýchle, takže len 5 minút nabíjania stačí na celú hodinu používania slúchadiel.</p><p>Medzi ďalšie funkcie patrí samostatné ovládanie hlasitosti, podpora technológie TalkThru (stačí stlačiť tlačidlo, aby sa stlmil zvuk a okolité zvuky boli počuteľné) a praktické puzdro na slúchadlá, ktoré je súčasťou balenia.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>kvalita zvuku;</li><li>pohodlné, špeciálne tvarované náušníky;</li><li>zvuková izolácia;</li><li>Dva typy pripojenia – Bluetooth a odpojiteľný kábel;</li><li>autonómiu;</li><li>rýchle dobíjanie;</li><li>Technológia TalkThru.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli zaznamenané žiadne zjavné sťažnosti.</li></ul><h2>Najlepšie slúchadlá pre TV s infračerveným pripojením</h2><p>Teraz sa v rámci hodnotenia Expertology najlepších slúchadiel pre TV pozrieme na iný typ slúchadiel. Pripojenie je možné aj bezdrôtovo, ale s použitím inej prenosovej technológie v infračervenom rozsahu.</p><h3>Sennheiser HDI 830</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Sennheiser HDI 830

Otvorenie kategórie prvých slúchadiel inej ako plnej veľkosti v dnešnej recenzii. model do uší je takzvaný „plug do ucha“, ktorý je v ušiach upevnený pomocou pružného háčika. Pohodlné ovládanie hlasitosti v spodnej časti.

Ide o dynamické slúchadlá s jedným meničom. Rozsah prehrávaných frekvencií od 50 do 16 tisíc hertzov. Citlivosť je 125 dB. Koeficient harmonického skreslenia – 1 %. Vďaka konštrukcii vážia slúchadlá podstatne menej ako ktorýkoľvek z vyššie uvedených modelov, len 68 g.

Vstavaná lítium-iónová batéria s kapacitou 170 mAh až na 12 hodín nepretržitého používania. Dodáva sa s párom vymeniteľných náušníkov.

Výhody

 • kvalita zvuku;
 • malá hmotnosť a rozmery;
 • citlivosť;
 • autonómia.

Nevýhody

 • Individuálna neznášanlivosť „zátok“.

AVEL AVS002HP

Hodnotenie: 4.8

AVEL AVS002HP

Na druhom mieste v tejto kategórii hodnotenia sa opäť vraciame k plnohodnotným slúchadlám cez uši. Okrem všetkých jeho výhod, ktoré tu stručne opíšeme, je tento model aj cenovo veľmi dostupný.

Tu sa teda zaoberáme dynamickými slúchadlami plnej veľkosti s typom upevnenia na hlavu. Komunikácia s vysielacím zariadením (vrátane TV) sa uskutočňuje prostredníctvom rádia s dosahom do 8 metrov.

Funkcionalita týchto slúchadiel je obmedzená na minimálny súbor funkcií, ale na druhej strane, prijateľná cena toto obmedzenie viac než kompenzuje. K dispozícii je vstavané ovládanie hlasitosti a niektoré automatické funkcie – automatické stlmenie a úplné vypnutie v prípade nečinnosti. Okrem stacionárnych infračervených televízorov je tento model podľa výrobcu vhodný aj pre multimediálne systémy v automobile.

Slúchadlá sú napájané dvoma bežnými batériami AAA. Používatelia sa nedohodli, či je to výhoda alebo nevýhoda, ale väčšina sa zhoduje, že by bolo lepšie mať zabudovanú nabíjateľnú batériu.

Obsahuje pevné puzdro na bezpečnú prepravu.

Výhody

 • slušná kvalita zvuku;
 • zvuková izolácia;
 • Funkcia automatického vypnutia pri nečinnosti, ktorá šetrí energiu batérie;
 • prijateľná cena.

Nevýhody

 • napájanie – batérie AAA.

Ergo ER-901

Hodnotenie: 4.7

Ergo ER-901

A na konci rebríčka najlepších bezdrôtových slúchadiel s IR kanálom je ďalší extrémne rozpočtový model, ktorý je však pomerne slušnou kvalitou zvuku, zvukovou izoláciou a ergonómiou.

slúchadlá sa vyznačujú kvalitnou zvukovou izoláciou, ktorá poskytuje husté, ale pohodlné náušníky, slušnú kvalitu zvuku vrátane dobrých basov. K dispozícii je ovládanie hlasitosti.

Charakteristickým znakom modelu je použitie dvojkanálového systému prijímača. V tomto prípade, ak počúvate dva rôzne zdroje, nedochádza k prekrývaniu signálu.

Puzdro slúchadiel má LED diódu indikujúcu stav pripojenia.

Výrobca informuje, že okrem toho, že sa tento model používa na spárovanie s televízorom, je optimalizovaný aj pre multimediálne systémy v aute.

Výhody

 • dobrý zvuk;
 • Vysokokvalitná zvuková izolácia;
 • Dvojkanálový systém príjmu zvuku;
 • prijateľná cena.

Nevýhody

 • Obmedzená funkčnosť, bez mikrofónu.

Najlepšie slúchadlá pre TV s rádiovým pripojením

A nakoniec, posledná nominácia v hodnotení najlepších slúchadiel pre televíziu podľa Expertology sú bezdrôtové modely, ktoré používajú rádiový kanál. Sú vhodné pre televízne prijímače, ktoré majú príslušný rádiový modul, a čiastočne aj pre iné multimediálne systémy s podobným typom pripojenia.

Sennheiser RS 165

Hodnotenie: 4.9

Sennheiser RS 165

A prvé číslo budeme považovať za slúchadlá, ktoré sú vhodné pre tých používateľov, ktorí majú požiadavky na kvalitu zvuku, zvukovú izoláciu a ergonómiu aspoň „nadpriemerné“. Sú pomerne drahé, ale to je sotva minimálna cena za zodpovedajúcu kvalitu.

Ide o veľmi masívne slúchadlá s nadrozmernými náušníkmi, ktoré poskytujú najlepšiu možnú zvukovú izoláciu na oboch stranách. Materiály sú veľmi kvalitné a podľa spätnej väzby používateľov viac ako odolné. Slúchadlá vážia 300 g. K dispozícii len v čiernej farbe.

Tento model reprodukuje zvuky v rozsahu 18 až 21 tisíc hertzov. Citlivosť je 106 dB, harmonický koeficient – 0.5 %. Výkonný rádiový prijímací modul poskytuje dosah až 30 metrov. Frekvenčný rozsah používaný pri príjme a vysielaní – od 2.4 až 2.48 GHz. Je tu zabudované ovládanie hlasitosti.

Používa veľmi dobré batérie s nízkym samovybíjaním. Samostatná základňa na nabíjanie – stačí slúchadlá zavesiť na základňu a slúchadlá sa budú nabíjať. Je to veľmi pohodlné, pretože nie je potrebné vykonávať ďalšie manipulácie s drôtmi. Pracovný čas na jedno plné nabitie je približne 18 hodín.

Dodáva sa s adaptérmi pre rôzne veľkosti elektrických zásuviek pre základňu. Pohodlné na časté cestovanie.

Tento model by bol v poriadku, nebyť frustrujúcej nevýhody, že vo väčšine prípadov sa pomerne zle dostávajú cez vážnu prekážku, ako je monolitická alebo tehlová stena. To do istej miery vyvažuje prirodzene dlhý dosah. Ale v otvorených priestoroch veľkých miestností alebo pri prítomnosti ľahkých sadrokartónových priečok táto nevýhoda už neexistuje.

Výhody

 • skvelý zvuk;
 • Výnimočná kvalita zvuku;
 • Veľmi pohodlná nabíjacia základňa;
 • autonómiu;
 • vybavenie;
 • Skvelá ergonómia – žiadne nepohodlie pri dlhom nepretržitom používaní.

Nevýhody

 • pri príjme cez steny dochádza k oneskoreniu signálu.

Sony MDR-RF811RK

Hodnotenie: 4.8

Sony MDR-RF811RK

Číslo dva v tejto časti rebríčka, zvážte ďalšie slúchadlá od slávneho japonského výrobcu Sony. Tento model prekvapuje kombináciou vynikajúceho výkonu a prijateľnej ceny – je podstatne lacnejší ako vyššie uvedený model.

Sú to tiež slúchadlá v optimálnom tvare na použitie spolu s televízorom – nad hlavou, v plnej veľkosti s maximálnou možnou zvukovou izoláciou a hlavovým mostom. Váha 270 g, slúchadlá sú k dispozícii len v čiernej farbe.

Celý rozsah reprodukovaných frekvencií – od 20 do 20 tisíc hertzov. Veľké 40 mm membrány pre hlbšie, bohatšie a jemnejšie basy. Používajú sa neodymové magnety, čo je nepochybne dobrá vec. Pozoruhodná vlastnosť – doslova obrovský účinný dosah až 100 m.

Treba poznamenať, že tento model je obzvlášť vhodný na použitie s televízorom. Tieto slúchadlá však nebudú vyhovovať audiofilom – pri počúvaní hudby, keď sú požiadavky na zvuk vyššie, sa objavuje efekt „plávajúceho“ zvuku. Pri počúvaní televíznych programov tento efekt nie je viditeľný, ale vysokokvalitný audio systém bude potrebovať zásadne odlišný a drahší model.

Batéria umožňuje autonómnu prácu až 13 hodín. Dodáva sa s vymeniteľnými náušníkmi.

Výhody

 • kvalita zvuku;
 • zvuková izolácia;
 • obrovský dosah až 100 metrov;
 • autonómiu;
 • ergonómia.

Nevýhody

 • Nie je univerzálny – najlepšie funguje len s televízorom.

Sennheiser RS 120 II

Hodnotenie: 4.7

Sennheiser RS 120 II

A hodnotenie Expertology najlepších slúchadiel pre TV uzatvára ďalší model od spoločnosti Sennheiser, ktorý je dobrým kompromisom medzi cenou a funkčnosťou, ale má niektoré pozoruhodné, ak nie vynikajúce vlastnosti.

Formát slúchadiel – dynamický typ v plnej veľkosti. Schopnosť reprodukovať zvuk v rozsahu 22 až 19500 hertzov. Citlivosť je 95 dB. Impedancia – 24 Ohm. Hodnota harmonického koeficientu je 0.7 %. Celá konštrukcia je zabezpečená čelenkou a váži 230 g.

Rozsah je rovnako veľký ako pri vyššie uvedenom modeli. Rozdiel v kvalite signálu a výkone je však markantný. Podľa recenzií skutočných používateľov slúchadlá ľahko „preniknú“ cez tehlové a betónové steny a dokonca aj cez podlahy medzi poschodiami.

Okrem bezdrôtového pripojenia môžete použiť aj tradičný káblový spôsob prenosu signálu prostredníctvom odpojiteľného kábla. Súčasťou balenia je aj adaptér pre 6 pinový konektor.3 mm – relevantné pre staršie alebo špecifické modely televízorov.

Batéria vydrží až 20 hodín nepretržitého bezdrôtového používania. Používa pohodlnú základňu na nabíjanie.

Výhody

 • kvalita zvuku;
 • zvuková izolácia;
 • silný, preniká stenami a podlahami;
 • Dosah až 100 metrov;
 • Výdrž batérie – až 20 hodín.

Nevýhody

 • vydávať počuteľný šum v neprítomnosti zvukového signálu.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: