14 najlepších slúchadiel pod 1000 Euro

*Súhrn toho najlepšieho podľa názoru redaktora. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani sprievodcu nákupom. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Mnohí z našich čitateľov radšej používajú veľmi lacné slúchadlá. Áno, pravdepodobne nebudú mať dlhú životnosť. Ale nákup nových určite nezaťaží rodinný rozpočet, aj keď to robíte každý rok. Pozrime sa na najlepšie lacné slúchadlá medzi tými, ktoré sa predávajú v Slovenskom maloobchode. Suma 1000 Euro bude obmedzením.

Hodnotenie najlepších slúchadiel pod 1000 Euro

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Najlepšie bezdrôtové slúchadlá do 1000 €1QCY T1C786 €
2Nobby Expert L-900648 €
3HARPER HB-2171 040 €
Najlepšie káblové slúchadlá pod 1000 Euro1Sennheiser HD 2061 158 €
2JBL C100SI426 €
3

anasonic RP-HJE125

390 €
4Sony MDR-EX155AP885 €
5Creative EP-630838 €
Najlepšie herné slúchadlá pod 1000 Euro1Obranca Ridley868 €
2A4Tech HS-200781 €
3Sennheiser PC 2 CHAT1 178 €
Najlepšie športové slúchadlá pod 1000 Euro1Hoco ES11932 €
2Canyon CNS-SBTHS1790 €
3HARPER HV-303430 €

Najlepšie bezdrôtové slúchadlá pod 1000 Euro

QCY T1C

Hodnotenie: 4.7

QCY T1C

Úplne bezdrôtové slúchadlá sa pred niekoľkými rokmi zdali ako zázrak. Ich cena bola primeraná. V poslednom čase sa to však zmenilo, pretože do výroby takýchto slúchadiel sa zapojili mnohé čínske spoločnosti. Napríklad model s názvom QCY T1C už nikoho neprekvapí a jeho cena je približne 800 Euro.

Tieto slúchadlá sú k dispozícii v bielej alebo čiernej farbe. Kupujúci ich dostane spolu s puzdrom, ktoré by mal nosiť vo vrecku. Neumožní vám stratiť „zátky do uší“, ktoré nie sú navzájom spojené – nezabudnite, že neexistuje žiadny drôt. Toto príslušenstvo funguje aj ako prenosná batéria. Ukladá určité množstvo energie, ktoré sa pomerne rýchlo prenáša do náhlavnej súpravy. Ak vložíte slúchadlá do puzdra včas, môžete dosiahnuť približne 18 hodín zvuku. Až po takomto intervale bude samotný kufor vyžadovať pripojenie k nabíjačke. Pokiaľ ide o batérie zabudované v slúchadlách, vydržia len 3-4 hodiny. Oveľa drahšie náhlavné súpravy tohto typu však v tomto ohľade tiež neponúkajú nič výnimočné.

Ako ste už pochopili, tento model má mikrofón. Jednoduchým stlačením tlačidla prijmete prichádzajúci hovor. Komunikácia so smartfónom prebieha cez Bluetooth 5.0. To je dobré, pretože nie každé lacné bezdrôtové slúchadlá podporujú dnešný energeticky úsporný štandard modrého zubu.

Z hľadiska kvality zvuku je prijateľná. Milovníci hudby nebudú nadšení, ale od slúchadiel za 1000 Euro sa neočakáva nič iné. Nie je tu žiadny systém aktívneho potlačenia hluku, ale pri konštrukcii v kanáli nie je potrebný. Bolo by však pekné mať veľký počet vymeniteľných náušníkov. Bohužiaľ sa dodáva len v dvoch pároch. Je možné, že vám žiadna z nich nebude vyhovovať, takže ak ste v minulosti používali slúchadlá, budete si musieť požičať náušníky z predchádzajúcej sady.

Môžete ľahko nájsť veľa online recenzií s podrobnými informáciami o QCY T1C. Spomenuté nevýhody. Ľudia sa napríklad sťažujú na výkon mikrofónu v hlučnom prostredí a vo verejnej doprave. Nie každý je tiež spokojný s indikáciou úrovne nabitia na puzdre. A možno nie je potrebné hovoriť, že toto príslušenstvo je vyrobené z lacného plastu, ktorý sa ľahko poškriabe.

Výhody

 • Žiadne káble;
 • K dispozícii sú dve farebné možnosti;
 • Je tu mikrofón;
 • Slušná výdrž batérie;
 • Kvalita zvuku nie je zlá;
 • Ako komunikačný štandard sa používa Bluetooth 5.0;
 • Podporuje sa rýchle nabíjanie.

Nevýhody

 • Puzdro je vyrobené z ľahko poškrabateľného plastu;
 • Nie príliš informatívna indikácia úrovne nabitia;
 • Nie najlepší výkon mikrofónu;
 • Niekoľko vymeniteľných náušníkov.

Nobby Expert L-900

Hodnotenie: 4.6

Nobby Expert L-900

Tieto bezdrôtové slúchadlá majú kábel. Majú dve „slúchadlá“ pripojené k sebe. Vďaka tomu nestratíte slúchadlá v prípade, že vám vypadnú z uší. Vyššie uvedená šnúra sa zavesí okolo krku a hrudníka, vďaka čomu ju môžete prakticky bez námahy používať pri chôdzi alebo v posilňovni. Ak by ste potrebovali zmeniť skladby alebo upraviť hlasitosť, diaľkové ovládanie umiestnené na kábli má tri veľmi dobre nahmatateľné tlačidlá pre ľahký prístup. Umožňujú tiež prijať prichádzajúci hovor. Mikrofón tu funguje bez väčších sťažností, najmä ak ho budete používať vonku alebo v tichej miestnosti. Problémy sa môžu vyskytnúť len v metre alebo iných druhoch verejnej dopravy.

Tieto slúchadlá sú k dispozícii v piatich farbách. Niektoré verzie sú však k dispozícii len v niekoľkých exemplároch, takže je prakticky nemožné ich nájsť. Najmä ružové slúchadlá takmer zmizli z pultov obchodov.

Citlivosť tohto modelu je 95 dB. Z hľadiska dizajnu nie je náhlavná súprava Nobby Expert L-900 ničím výnimočná – je to typický „špunt do uší“. Horná časť „kvapiek“ môže byť mylne považovaná za zátvorky, ale v skutočnosti sú to len dekoratívne prvky. Vnútri príslušenstva sa nachádza modul Bluetooth 4.2. Je tu aj miesto pre batériu, ale so skromnou kapacitou. Bohužiaľ, používateľ môže očakávať maximálne 4 hodiny zvuku. V najlepšom prípade! A to je možno najvážnejšia nevýhoda slúchadiel. Našťastie, ak sa to javí ako problém, môžete využiť funkciu káblového pripojenia – kábel je súčasťou balenia. V tomto prípade pocítite aj zlepšenie kvality zvuku.

Výrobca umiestnil svoje slúchadlá ako športové slúchadlá. Nedôverujte mu! Existuje dôvod, prečo sme tento model nezaradili do príslušnej časti nášho výberu. Diaľkový ovládač je pomerne ťažký, takže vám počas behu vypadne z uší, čo spôsobí vypadnutie príslušenstva z uší. Neexistuje ani ochrana proti vlhkosti, takže pot môže slúchadlá takmer okamžite zničiť.

Výhody

 • Široká škála farebných možností;
 • K dispozícii je káblové pripojenie;
 • Na ovládanie reproduktora môžete použiť praktický diaľkový ovládač;
 • Veľmi nízke náklady;
 • Nezabudnuteľný dizajn;
 • K dispozícii je mikrofón;
 • Dodáva sa s adaptérom pre lietadlo.

Nevýhody

 • Nie je vhodný na športové použitie;
 • Nie najlepšia kvalita zvuku v bezdrôtovom režime;
 • Veľmi krátka životnosť batérie.

HARPER HB-217

Skóre : 4.5

HARPER HB-217

Nie každý rád používa slúchadlá do uší vonku. Takéto príslušenstvo môže byť veľmi nepríjemné, s cudzími predmetmi v ušiach. Preto môžete vo verejnej doprave a na iných preplnených miestach vidieť ľudí, ktorí počúvajú hudbu so slúchadlami cez uši. A prečo nie? Takéto príslušenstvo si môžete kúpiť za malú sumu peňazí a nebude vážiť veľa. A ak má pohodlnú čelenku, môžete počúvať hudbu celé hodiny bez toho, aby ste si namáhali uši. Hádate správne, HARPER HB-217 má všetky tieto vlastnosti. Tento model stojí len 1000 Euro. Celkom dobré, najmä keď si uvedomíte, že je to bezdrôtové.

Pripojenie k smartfónu sa tu uskutočňuje cez Bluetooth 4.2. Práca v tomto režime používania poskytuje kapacitu batérie 300 mAh. Výrobca neuvádza, ako dlho si môžete zvuk vychutnávať. Našťastie môžete ľahko nájsť recenzie pre tento model na internete. Tvrdia, že poskytujú približne päť až šesť hodín počúvania hudby. Úprimne povedané, chceli by ste viac. A nie každý bude spokojný s absenciou technológie rýchleho nabíjania. Slúchadlá musíte nechať pripojené k sieťovému adaptéru celé 2,5 hodiny – až po tomto intervale bude ich batéria úplne nabitá.

Vyššie uvedené problémy nie sú v skutočnosti kritické. Tieto slúchadlá možno pripojiť aj pomocou kábla! Na tento účel sa dodávajú s odpojiteľným káblom. A okamžite si všimnete, že kvalita zvuku je pri tomto spôsobe pripojenia oveľa lepšia. Zvyšuje tiež objemovú rezervu. Dĺžka kábla je 1,2 m. Ak sa rozhodnete pripojiť slúchadlá k televízoru, môžete si kúpiť dlhší kábel v každom obchode s audio zariadeniami a príslušenstvom.

Tieto slúchadlá majú nezvyčajnú vlastnosť. Dokážu samostatne prehrávať obsah! Na tento účel musí byť uložená na pamäťovej karte, ktorej slot je skrytý za špeciálnym konektorom. Zdá sa, že náhlavná súprava plní úlohu prehrávača MP3. Treba si však uvedomiť, že prevádzkový čas v tomto režime je výrazne skrátený. Nemali by ste tiež očakávať, že slúchadlá rozpoznajú formát FLAC.

Mnohé modely v našej ponuke majú k dispozícii mikrofón. HARPER HB-217 nie je výnimkou. Aby ste smartfón vyťahovali z vrecka čo najmenej.

Je možné, že tento opis vo vás vyvolá dojem, že ide o ideálne slúchadlá. Ale 1000 Euro pre nich nie sú požiadaní o nič. Produkt má niekoľko závažných nedostatkov. Po prvé, nemá najlepšiu kvalitu konštrukcie. Najviac stresujúce sú ovládacie tlačidlá, ktoré hrkajú pri každom vážnejšom pohybe hlavy. Tiež sa netešte z toho, že je tu FM rádio – ak funguje, je jeho kvalita príjmu mizivá. Po tretie, nastavenie hlasitosti nie je najlepšie. Nie vždy môžete nájsť vhodné.

Výhody

 • K dispozícii je mikrofón;
 • Káblové pripojenie je možné;
 • Malé rozmery a hmotnosť;
 • K dispozícii sú dve farebné kombinácie;
 • Dlhá životnosť batérie;
 • Dokáže prehrávať hudbu z pamäťovej karty.

Nevýhody

 • Príšerná kvalita plastu;
 • Nie je to najlepšie ovládanie hlasitosti;
 • Existujú príklady s chybnou batériou;
 • Nabíjanie trvá dlho.

Najlepšie káblové slúchadlá do 1000 Euro

Sennheiser HD 206

Hodnotenie: 4.8

Sennheiser HD 206

Tieto slúchadlá sú určené na domáce použitie. Svedčí o tom ich plnohodnotná veľkosť. Ich náušníky úplne zakryjú uši, takže vonkajšie zvuky sú neviditeľné. A tento model sa môže pochváliť veľmi veľkými reproduktormi. Používateľ si tak môže vychutnať veľmi hlasný zvuk. A dosť kvality – v tomto ohľade slúchadlá nie sú horšie ani o niečo drahšie modely.

Nielenže by toto príslušenstvo bolo vonku nepohodlné kvôli svojej veľkosti. Výrobok využíva obojsmerné káblové pripojenie – to tiež spôsobuje určité nepohodlie, ak ste mimo domova alebo pracoviska. A nie každý smartfón môže z takýchto monštier vytiahnuť akýkoľvek vysoký objem. Aj keď je impendancia pomerne nízka. A nezabudnite, že toto v žiadnom prípade nie sú slúchadlá. Žiadne tlačidlá mikrofónu alebo hlasitosti.

Zdá sa, že model s názvom Sennheiser HD 206 sa do nášho výberu dostal neprávom. Ale nie je to tak! Skvele sa hodia na prehrávanie hudby z počítača alebo iného stacionárneho zariadenia. Mnohí zákazníci tieto slúchadlá pripájajú k televízoru. Dodávaný trojmetrový kábel vám to umožní bez akýchkoľvek ťažkostí! Výrobca tiež investoval do 6,3 mm adaptéra. Stručne povedané, nie je divu, že na internete existujú stovky recenzií tohto modelu. A takmer všetky sú napísané v pozitívnom zmysle. Jediná sťažnosť na krehkú konštrukciu – kvôli hospodárnosti museli byť slúchadlá vytvorené z lacného plastu. Používatelia však poznamenali, že ak slúchadlá Sennheiser HD 206 neupustíte na tvrdý povrch, určite vydržia roky.

Výhody

 • Dodáva sa s dlhým káblom;
 • K dispozícii je adaptér pre 6,3 mm;
 • Úplne si zakryjú uši;
 • Nie je to zlá objemová rezerva;
 • Hmotnosť maximálne 165 g.

Nevýhody

 • Nemá tlačidlá mikrofónu a hlasitosti;
 • Krehká konštrukcia;
 • Obojsmerné káblové pripojenie.

JBL C100SI

Hodnotenie: 4.8

JBL C100SI

V súčasnosti môžete v Slovenskách obchodoch ľahko nájsť slúchadlá za 500 Euro. Väčšina z nich má však niekoľko nevýhod. Napríklad nemusia mať mikrofón. Často nemajú ani diaľkový ovládač na kábli, ktorý by sa dal použiť na pozastavenie prehrávania hudby. Našťastie existujú výnimky z pravidla. Takýto model sa nazýva JBL C100SI. Má mikrofón aj diaľkové ovládanie. Na druhom je však len jedno tlačidlo. Môžete ho použiť na pozastavenie a tiež na prepínanie skladieb. Ak chcete zmeniť hlasitosť, musíte to urobiť v samotnom smartfóne.

O modeli JBL C100SI by ste mali vedieť jednu dôležitú vec. Tieto slúchadlá môžu byť len v červenej, čiernej a bielej farbe. Ak vidíte inú možnosť, čelíte falošnému. Nemali by ste ho vyzdvihnúť, pretože nebude znieť tak dobre. Na druhej strane, originál nemá v tomto smere žiadny problém – ľuďom sa naozaj páči, čo počujú. Najmä pri prehrávaní hudby v jednom z nekomprimovaných formátov.

Impedancia tejto náhlavnej súpravy je menšia ako 16 ohmov. To znamená, že ho môžete naplno využiť, aj keď je pripojený k mobilnému telefónu s tlačidlom. Tu použité reproduktory majú 9 mm membrány. Na konci kábla je pozlátený konektor. Dĺžka kábla je 1,2 m, čo je štandardná dĺžka súpravy slúchadiel. Ak hovoríme o balíku tohto modelu, nepredstavuje nič zvláštne. Za svojich 500 Euro dostanete samotné slúchadlá a tri páry vymeniteľných náušníkov. Ak sa ukáže, že jeden z priemerov je pre vaše uši ideálny, budete si môcť vychutnať pohodlné nosenie aj vynikajúce odhlučnenie.

Výhody

 • K dispozícii sú tri farebné varianty;
 • Používa pozlátený konektor;
 • Kvalita zvuku nie je zlá;
 • Slušný objem;
 • Mikrofón je prítomný;
 • K dispozícii je diaľkové ovládanie s tlačidlom.

Nevýhody

 • Drôt sa vám môže zamotať do vrecka;
 • Ovládanie hlasitosti nie je k dispozícii.

anasonic RP-HJE125

Hodnotenie: 4.7

Panasonic RP-HJE125

Keď sa výrobca chystá vydať lacný doplnok, môže dosiahnuť čo najširšiu škálu farieb. Napríklad tvorcovia Panasonic RP-HJE125 sú blízko k záznamu. V predaji nájdete najmenej osem farebných variantov týchto slúchadiel! Existuje dokonca aj zlatá verzia! Skrátka, môžete si vybrať príslušenstvo, ktoré sa hodí k vášmu smartfónu, aj keď má atypickú farbu.

Nielen samotné slúchadlá, ale aj kábel je tu sfarbený inak. Jeho dĺžka je 1,1 m, ale priemer je naozaj malý. Z tohto dôvodu má drôt tendenciu sa zamotávať. Príslušenstvo však váži len 4 g! Vďaka tomu dokonale padne do uší a nevypadáva ani pri rýchlych krokoch. Najmä so správnymi gumovými náušníkmi. Sada obsahuje tri páry rôznych veľkostí – pre väčšinu zákazníkov je to optimálny počet.

Impedancia týchto slúchadiel nepresahuje 16 ohmov. Vďaka tomu ich môžete bez problémov pripojiť k mobilným telefónom a iným technológiám s nízkou spotrebou energie. Z hľadiska citlivosti je to 97 dB. Vnútrokanálový dizajn vám umožní vychutnať si hudbu bez toho, aby vás rušili vonkajšie zvuky. Treba poznamenať, že za reprodukciu hudby sú tu zodpovedné 10 mm membrány. Konkurenti používajú o niečo menšie ovládače.

Hlavnou výhodou tohto modelu je pravdepodobne jeho cena. Panasonic RP-HJE125 sa v Slovenskách obchodoch predáva za 500 Euro alebo menej. V tejto cenovej kategórii sa nemusíte obávať, že sa vám slúchadlá po šiestich mesiacoch pokazia. A to sa skutočne môže stať, ak si nedáte pozor. Niektorí kupujúci, súdiac podľa recenzií, pomerne rýchlo roztrhnú kábel. Ostatní používajú tieto slúchadlá už niekoľko rokov. Skrátka, veľa závisí od šťastia.

Ak hovoríme o kvalite zvuku, možno ju označiť za celkom slušnú. Skúsenosti ukázali, že aj drahšie slúchadlá môžu mať výrazne horší zvuk. Zaručujeme vám, že nebudete sklamaní!

Výhody

 • Kvalita zvuku nie je zlá;
 • Veľmi lacný;
 • Dobrá zvuková izolácia;
 • Obrovská farebná rozmanitosť;
 • Minimálna hmotnosť.

Nevýhody

 • Drôt je príliš tenký;
 • Bez mikrofónu a diaľkového ovládania s tlačidlami.

Sony MDR-EX155AP

Hodnotenie: 4.6

Sony MDR-EX155AP

Ide o naše bežné káblové slúchadlá s konštrukciou v kanáli. Môžete ich nosiť doma, na ulici aj vo verejnej doprave. Ako viete, špunty do uší skvele izolujú hluk, takže vás pri počúvaní hudby nebudú rušiť ostatní ľudia.

Tento model je k dispozícii v piatich farbách. Najobľúbenejšou farbou je biela, ktorá je v obchodoch pravdepodobne najbežnejšou farbou. Zvuk vydávajú 9 mm membrány. Tento parameter úplne postačuje na dosiahnutie pohodlnej hlasitosti pre používateľa. Impedancia týchto slúchadiel nepresahuje 16 ohmov. Takže sa môžu používať so zariadeniami s nízkym výkonom vrátane tlačidlových mobilných telefónov. Potrebujete len 3,5 mm audio konektor.

Slúchadlá Sony MDR-EX155AP možno používať ako náhlavnú súpravu. Mikrofón sa nachádza vo vnútri diaľkového ovládača. V niektorých prípadoch si ho musíte podržať pred ústami. To je však typická situácia pre všetky lacné slúchadlá. Prijímanie prichádzajúcich hovorov známym stlačením tlačidla. Používa sa aj na vyvolanie pauzy. Bohužiaľ, ale ďalšie tlačidlá na diaľkovom ovládači nie, takže na nastavenie hlasitosti budete musieť šmátrať s príslušnými tlačidlami na smartfóne.

Napriek nízkej cene sa táto náhlavná súprava môže pochváliť pozláteným konektorom a neodymovými magnetmi. V balení nájdete štyri páry náušníkov. Je veľmi pravdepodobné, že jeden z párov vám dokonale padne do uší.

Výhody

 • Je tu mikrofón;
 • Slušná objemová rezerva;
 • V súprave je veľké množstvo vymeniteľných náušníkov;
 • Kvalita zvuku nie je zlá;
 • Mnoho farebných variácií;
 • Používa pozlátenú zástrčku.

Nevýhody

 • Žiadne tlačidlá na nastavenie hlasitosti;
 • Ukázalo sa, že drôt je tenký a zamotaný;
 • Nemožno nazvať trvanlivým.

Creative EP-630

Hodnotenie: 4.3

Creative EP-630

Tieto slúchadlá vyzerajú rovnako ako iné lacné slúchadlá do uší. Nie je tu ani mikrofón a žiadne diaľkové ovládanie na nastavenie hlasitosti! Prečo sa tento model objavil v našom výbere? V kvalite zvuku. Ukázalo sa, že je veľmi kvalitný. Vrcholy sú dobre prepracované, pričom dôraz sa kladie na pády. A to pri použití štandardných 9 mm membrán! S týmito slúchadlami skrátka chcete zabudnúť na súbory MP3 a prehrávať hudbu s minimálnou kompresiou.

Konštrukcia v kanáli vás chráni pred vonkajším zvukom. Stačí len správne prispôsobiť gumové náušníky. Creative EP-630 sa dodáva s tromi pármi s rôznymi priemermi. Pre väčšinu zákazníkov je to viac než dosť. V krabici tohto príslušenstva nenájdete nič iné zaujímavé. Žiadne puzdro, žiadny letecký adaptér, žiadny 6,3 mm adaptér..

Slúchadlá sa pripájajú k smartfónu alebo inému zariadeniu pomocou štandardného 1,2 m dlhého kábla. Na jeho konci je pozlátený konektor. Použitie vysokokvalitnej medi umožnilo výrobcovi znížiť impedanciu na 16 ohmov. Takže slúchadlá budú hrať pri vysokej hlasitosti, aj keď sú pripojené k zariadeniu s nízkym výkonom. Mimochodom, použitie neodymových magnetov sa vyznačuje dlhou životnosťou. Potvrdzujú to mnohé recenzie – veľmi zriedkavo hlásia zlyhanie slúchadiel. Ale spomínajú skutočnosť, že drôt je príliš tenký. Skutočne taký, ktorý sa vám zamotá do vrecka a môže sa náhodne roztrhnúť.

Výhody

 • Používa sa pozlátený konektor;
 • K dispozícii sú dva farebné varianty;
 • Kvalita zvuku nie je zlá;
 • Váži len 9 g;
 • Používajú sa neodymové magnety;
 • Nízka impedancia.

Nevýhody

 • Žiadny mikrofón;
 • Žiadne diaľkové ovládanie s tlačidlami;
 • Drôt je príliš tenký.

Najlepšie herné slúchadlá do 1000 Euro

Obranca Ridley

Hodnotenie: 4.8

Obranca Ridley

Slúchadlá Defender Ridley v plnej veľkosti dávajú okamžite najavo, že ide o herné slúchadlá. Predovšetkým sú pomerne veľké. Sú také veľké, že sa do ich šálok zmestili 50 mm reproduktory. Po druhé, sú vhodne navrhnuté a hráči si zamilujú červené plastové náušníky. Polstrované náušníky je radosť nosiť a zostávajú na svojom mieste celé mesiace.

Slúchadlá sú navrhnuté tak, aby sa používali veľmi pohodlne. A nielen kvôli pohodlným náušníkom. Kábel je k náhlavnej súprave pripojený z jednej strany, takže sa nemusíte starať o zdĺhavé zapájanie. Na konci kábla sú dva 3,5 mm konektory a jeden konektor USB. Posledný je potrebný len na aktiváciu podsvietenia. Dĺžka kábla 2,2 m – ani tento parameter nie je chybný. Slúchadlá sú vybavené ovládaním hlasitosti. To znamená, že nemusíte hľadať správne klávesy na klávesnici.

Nemusíte si myslieť, že Defender Ridley je dokonalý headset. Na začiatok je vyrobený z lacného plastu, vďaka čomu sú nízke náklady. Necítite sa tak dobre, ako by ste chceli. A akýkoľvek pád na podlahu z veľkej výšky môže spôsobiť praskliny. Nie každému tiež vyhovuje pevná poloha mikrofónu. V skutočnosti na tom však nie je nič zlé, pretože mikrofón v drvivej väčšine prípadov plní svoju úlohu dobre. 360-gramová hmotnosť slúchadiel by sa však rozhodne mala zaradiť na zoznam nevýhod. Vaša hlava môže byť unavená po hodine a pol alebo dvoch hodinách. A niektoré herné relácie môžu trvať oveľa dlhšie.

Výhody

 • Roztomilý dizajn;
 • Používa sa dlhý kábel;
 • Sú podsvietené;
 • Nezabudlo sa ani na ovládanie hlasitosti;
 • Dobrá objemová rezerva.

Nevýhody

 • Pevné umiestnenie mikrofónu;
 • Musíte sa pripojiť pomocou troch konektorov;
 • Slušná hmotnosť;
 • Existujú chybné jednotky (nefunguje mikrofón).

A4Tech HS-200

Hodnotenie: 4.7

A4Tech HS-200

Tieto slúchadlá sú v plnej veľkosti. Preto musia ich polstrované náušníky úplne obopínať uši používateľa. Táto konštrukcia vám umožní odrušiť vonkajší hluk a zároveň si vychutnať hudbu, filmy alebo hry. Príslušenstvo sa môže pochváliť aj pevnou čelenkou. V tomto prípade sa skladá z dvoch častí – plast je doplnený kovom pre väčšiu spoľahlivosť. Náušníky sú pripevnené kovovými držiakmi, ktoré umožňujú nastaviť veľkosť slúchadiel.

Na rozdiel od iných modelov plnej veľkosti, A4Tech HS-200 neobsahuje mikrofón. Presnejšie povedané, je prítomná, ale nie na samotných slúchadlách. Výrobca sa rozhodol umiestniť ho na drôt. Hľadajte ho na diaľkovom ovládači, ktorý je určený na ovládanie hlasitosti. Bohužiaľ, toto riešenie sa niektorým hráčom nemusí páčiť. Skutočnosť, že kvôli tejto polohe mikrofónu bude váš partner z času na čas počuť šuchot a iné zbytočné zvuky. A v niektorých prípadoch budete sami zle počuť.

Zariadenie A4Tech HS-200 sa pripája k počítaču prostredníctvom dvoch 3,5 mm audio konektorov. To ukazuje, že tento model nebol vytvorený na interakciu so smartfónom. Svedčí o tom impedancia, ktorá je 32 ohmov – pri pripojení k zariadeniu s nízkym výkonom bude zvuk príliš tichý. Čo sa týka dĺžky použitého kábla, je dlhý až dva metre. Je pekné, že výrobca na tomto parametri nešetril.

Ak zabudneme na zvláštne umiestnenie mikrofónu, táto počítačová náhlavná súprava nemá žiadne osobitné nevýhody. Zhromažďuje mimoriadne pozitívne recenzie. Ľudia chvália toto príslušenstvo aj pre jeho kvalitu zvuku! Pripúšťajú však, že milovníkom hudby sa tento model páčiť nebude. Musia však hľadať oveľa drahšie slúchadlá.

Výhody

 • Ušné vankúšiky úplne zakrývajú uši;
 • Používa jednosmerné káblové upevnenie;
 • Je tu mikrofón;
 • Drôt je dostatočne dlhý;
 • K dispozícii je ovládanie hlasitosti;
 • Slúchadlá sú veľmi spoľahlivé a odolné.

Nevýhody

 • Je pripojený pomocou dvoch konektorov;
 • Nepoužíva sa najlepší mikrofón.

Sennheiser PC 2 CHAT

Hodnotenie: 4.3

Sennheiser PC 2 CHAT

Počas hrania chcete často počuť, čo sa deje okolo vás. V tomto prípade môžete skúsiť použiť Sennheiser PC 2 CHAT. Táto náhlavná súprava sa líši tým, že je vhodná len na jedno ucho. Vďaka svojmu dizajnu je odporúčaným príslušenstvom aj pre pracovníkov call centra. Ocenia aj mikrofón, ktorý sa tu používa. Ide o to, že má potlačenie hluku. Následne bude respondent počúvať len vás, a nie zamestnanca pracujúceho v blízkosti.

Tento model je vybavený pohyblivým mikrofónom. To znamená, že ho môžete bez väčších problémov umiestniť do blízkosti úst. Pripojenie sa realizuje pomocou dvoch 3,5 mm „jackov“. Bohužiaľ, z tohto dôvodu sa náhlavná súprava nechce odporúčať úplne každému. Ak ho chcete používať so smartfónom, musíte použiť špeciálny adaptér. Alebo je možné sa zaobísť bez mikrofónu. A nie každý moderný prenosný počítač je ochotný ponúknuť samostatné pripojenie slúchadiel a mikrofónu – mnohé modely používajú tzv. kombinovaný konektor.

Tvorcovia týchto slúchadiel by radi pochválili drôt. Je pomerne hrubý a robustný. A jeho dvojmetrová dĺžka umožňuje bezproblémové pripojenie, aj keď je systémová jednotka počítača pomerne ďaleko od pracoviska.

Nevýhody slúchadiel Sennheiser PC 2 CHAT vyplývajú z ich konštrukcie. Na výrobu tejto náhlavnej súpravy sa použil pomerne lacný plast. V dôsledku toho sa zariadenie môže veľmi rýchlo rozbiť. Mierne nesprávne použitie však nebude mať za následok – príslušenstvo môže prežiť aj pád na podlahu.

Hmotnosť výrobku je 55 g. Nemusíte sa obávať o kvalitu zvuku. To neplatí, keď ho budete hodnotiť. Nezabudnite, že táto náhlavná súprava je určená na komunikáciu, nie na premyslené počúvanie hudby.

Výhody

 • Nie je tak veľký z hľadiska veľkosti a hmotnosti;
 • Používa sa pohyblivý mikrofónový klip;
 • Osoba, s ktorou hovoríte, vás počuje dostatočne dobre;
 • Drôt je dostatočne dlhý na pripojenie náhlavnej súpravy k uchu.

Nevýhody

 • Krehká konštrukcia;
 • Pripája sa pomocou dvoch konektorov;
 • Neexistuje žiadne druhé „ucho“.

Najlepšie športové slúchadlá do 1 000 Euro

Hoco ES11

Hodnotenie: 4.8

Hoco ES11

Mnohé lacné slúchadlá sa dodávajú v niekoľkých farbách. Hoco ES11 nie je výnimkou. V predaji nájdete čierne, modré a sivé náhlavné súpravy. Bez ohľadu na to, ktorú verziu si zaobstaráte, získate bezdrôtové slúchadlá s nákrčníkom a zabudovaným mikrofónom. Zdobia ich aj zvláštne „žraločie plutvy“, ktoré slúžia ako dištančné prvky.

Z hľadiska ich dizajnu nepredstavujú slúchadlá nič zvláštne. Sú to tradičné zátky do uší, ktoré vylučujú prakticky všetok vonkajší zvuk. Dodáva sa s tromi pármi gumových náušníkov s rôznymi priemermi. Pekné na nich je, že sú všetky natreté rovnakou farbou ako samotné slúchadlá. Pokiaľ ide o nákrčník, na jeho koncoch sú magnety. Prilepia sa k sebe, čím vznikne doplnok, ktorý zostane pevne na tele, aj keď sa človek rozhodne ísť behať.

Na nákrčníku sa nachádzajú aj tri tlačidlá, ktoré sú od seba dosť vzdialené. Môžete ich použiť na prijatie prichádzajúceho hovoru, zmenu skladby, zmenu hlasitosti alebo pozastavenie hudby.

Tieto slúchadlá sa pripájajú k smartfónu cez Bluetooth 4.2. Kvalita zvuku je celkom prijateľná. Užite si ho aj v daždi, pretože je do určitej miery vodotesný. Batéria umiestnená v nákrčníku vydrží 5-6 hodín zvuku. Typický výsledok pre tento typ náhlavnej súpravy. Som rád, že úplné nabitie batérie trvá len niekoľko hodín.

Výhody

 • Je odolný voči vode;
 • K dispozícii sú tri farebné varianty;
 • Je tu mikrofón;
 • Hlasitosť sa dá nastaviť;
 • Podporovaná je technológia rýchleho nabíjania;
 • Slúchadlá držia pohromade pomocou magnetov.

Nevýhody

 • Nie príliš dlhá výdrž batérie;
 • Zámeno číslo volajúceho v angličtine;
 • „Žraločie plutvy“ sa pravidelne posúvajú po drôte.

Canyon CNS-SBTHS1

Hodnotenie: 4.7

Canyon CNS-SBTHS1

Výrobca umiestnil slúchadlá Canyon CNS-SBTHS1 ako športové slúchadlá. Môžu sa skutočne používať počas tréningov. Vnútrokanálová konštrukcia vám umožní odradiť vonkajšie zvuky, ktoré sa rýchlo stanú nepríjemnými v každej telocvični. Špeciálne uchytenie za uchom nedovolí, aby slúchadlá spadli ani pri nadmernej fyzickej aktivite. A popruh na krk je takmer necitlivý na telo, pretože jeho dĺžka sa dá ľahko nastaviť.

Keďže ide o slúchadlá do uší, dodávajú sa s tromi pármi vymeniteľných náušníkov. Všetky majú rôzny priemer. Ak sa vám žiadne nehodia, môžete použiť náušníky zo starých slúchadiel. V krabici výrobku nenájdete nič iné zaujímavé – súprava je doplnená iba nabíjacím káblom. Bude potrebná pomerne často, pretože vstavaná batéria vydrží len 4-5 hodín používania.

Táto náhlavná súprava sa synchronizuje so smartfónom prostredníctvom rozhrania Bluetooth 4.1. Na remienku na krku tesne pod pravým uchom je malý diaľkový ovládač. Nie je to len domov pre niekoľko tlačidiel, ale aj pre mikrofón. Na prichádzajúci hovor tak môžete odpovedať bez toho, aby ste museli smartfón vytiahnuť z vrecka. Diaľkové ovládanie umožňuje nastaviť hlasitosť.

Inak ide o typickú lacnú náhlavnú súpravu. Jeho hlavnou nevýhodou je nedostatočná hydroizolácia. Z tohto dôvodu musíte byť pri cvičení v ňom veľmi opatrní. Nezabudnite príslušenstvo po dokončení utrieť handričkou. V opačnom prípade pot rýchlo spôsobí nenapraviteľné poškodenie výrobku.

Výhody

 • Prítomnosť mikrofónu;
 • Kvalita zvuku nie je zlá;
 • Hlasitosť sa dá nastaviť;
 • Na uchu je zapínanie;
 • K dispozícii sú najmenej tri farebné varianty;
 • Dĺžka šnúrky na krk je ľahko nastaviteľná.

Nevýhody

 • Nie príliš dlhá výdrž batérie;
 • Niektorým ľuďom sa zdá, že je nepohodlný;
 • Puzdro a drôt sú vyrobené z lacných materiálov;
 • Žiadna odolnosť voči vode.

HARPER HV-303

Hodnotenie: 4.7

HARPER HV-303

Niektoré športové slúchadlá vás prekvapia svojím tvarom. Napríklad náhlavná súprava HARPER HV-303 vyzerá skôr ako had než ako tradičná náhlavná súprava. Tento tvar umožňuje, aby háčiky pohodlne zapadli do uší bez toho, aby telo používateľa zaťažovali akýmkoľvek káblom – väčšina príslušenstva sa doslova obtáča okolo krku. Nemožno nespomenúť ani existenciu veľkého množstva farebných variantov – v obchodoch nájdete modré, zelené a oranžové slúchadlá.

Keďže príslušenstvo je v kanáli, nemusíte sa obávať, že vás budú rušiť cudzie zvuky v telocvični. Existuje však riziko, že vám nebude vyhovovať žiadny z troch párov vymeniteľných náušníkov. Našťastie si môžete požičať náušníky zo svojich starých slúchadiel – na ich nasadenie sa používa kolík štandardnej veľkosti.

HARPER HV-303 je kompletná náhlavná súprava. To znamená, že tento model obsahuje mikrofón. Umožňuje bezpečne telefonovať cez mobilný telefón bez toho, aby ste museli smartfón vytiahnuť z vrecka.

Mnohí spotrebitelia si myslia, že tento model je bezdrôtový. To naozaj nie je. Pásik na krk sa tu používa len pre väčšie pohodlie, pre lepšiu spoľahlivosť. Vo vnútri však nie je žiadna elektronika. Zvuk do samotných slúchadiel prichádza po samostatnom kábli, ktorý je dlhý 1,2 m. Pozitívom je, že náhlavná súprava nemá šancu na vybitie. Má to však nevýhodu – káblové pripojenie môže rušiť napríklad pri behu. Tento kábel sa môže zamotať aj vo vrecku, pretože je veľmi tenký. Ale pre bezdrôtové slúchadlá tohto typu by sa nepýtali 500 Euro.

Samostatnou nepríjemnosťou tohto typu pripojenia je, že kábel je pripojený len k pravému slúchadlu. Z tohto dôvodu môže tento produkt stále spôsobovať určité nepohodlie.

Výhody

 • Veľmi nízke náklady;
 • Používa pohodlný nákrčník;
 • K dispozícii sú rôzne farebné varianty;
 • Je tu mikrofón;
 • Nie je zlá kvalita zvuku.

Nevýhody

 • Drôt môže prekážať;
 • Málo basových frekvencií.

Záver

V tomto článku sme sa pokúsili hovoriť o úplne iných slúchadlách, ktoré stoja menej ako 1000 Euro. Dokonca príde aj na tému plnohodnotných modelov, ktorých cena je sotva v rámci sumy, ktorú sme obmedzili. Dúfame, že váš výber je teraz oveľa jednoduchší.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: