5 najlepších tabletov spoločnosti Digma

*Najlepšie podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred nákupom sa poraďte s odborníkom.

Digma je jednou z tých spoločností, ktoré sa snažia, aby ich počítačové vybavenie bolo čo najlacnejšie. Kvalita zariadenia netrpí, takže redaktori urobili výber piatich najlepších tabletov tejto spoločnosti pre každého používateľa. Predmety boli dôkladne testované, takže si môžete byť istí ich kvalitou. Stojí za zmienku, že samotná firma vyrába veľké množstvo najrôznejších zariadení, ktoré vyhovujú všetkým vkusom. K dispozícii sú dokonca aj vysokorozpočtové modely, zvyčajne v kovovom puzdre a s podporou veľkého počtu najrôznejších užitočných funkcií. Spoločnosť si na trhu s počítačmi urobila výborné meno, najmä vďaka svojim radom tabletov, ktoré ponúkajú primeranú kvalitu a rozumnú cenu.

Digma Top 5 tabletov

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Top 5 tabletov Digma1DIGMA EVE 10 A204T, 2GB/64GB15 490 €
2DIGMA EVE 10 C301T (2020), 3 GB/32 GB, Wi-Fi11 999 €
3DIGMA Optima 8 X701, 3 GB/32 GB, Wi-Fi + mobilný telefón
  ar
8 299 €
4DIGMA Plane 8580 (2017), 2GB/16GB5 350 €
5DIGMA Optima 10 A502 3G SC7731E9 430 €

DIGMA EVE 10 A204T, 2GB/64GB

Hodnotenie: 4.9

DIGMA EVE 10 A204T, 2 GB/64 GB

Tablet s uhlopriečkou obrazovky 10.1″, podporuje F

  Rozlíšenie HD. Obraz je ostrý a sýty vďaka kvalitnej matrici IPS. Dotyková obrazovka inteligentne reaguje na ťuknutia. Je vybavený pomerne výkonným procesorom so štyrmi jadrami, má 2 GB pamäte RAM. To všetko umožňuje veľmi rýchlu prácu s tabletom bez zamŕzania. Predvolene je nainštalovaný systém Windows 10, ktorý je pre toto zariadenie ideálny. K dispozícii je dodatočný slot na pamäťovú kartu, pomocou ktorého môžete rozšíriť svoju existujúcu pamäť 64 GB o ďalších 128 GB. Bezdrôtové rozhrania sú zastúpené štandardmi Wi-Fi a Bluetooth. Má reproduktory typu stereo. Predný a hlavný fotoaparát sú súčasťou balenia, druhý má rozlíšenie 2 MP. Batéria má kapacitu 6000 mAh.

  Výhody

  • Kompaktná veľkosť, ľahko sa prenáša a používa ako malý vreckový počítač.
  • Odnímateľná klávesnica, ktorú možno v prípade potreby odpojiť.
  • Rýchly, pracuje bez oneskorenia, dobre zvláda svoje úlohy.
  • Čistý a príjemný zvuk vďaka kvalitným reproduktorom.
  • Jasná obrazovka so skvelou reprodukciou farieb.

  Nevýhody

  • Trochu slabá batéria.

  DIGMA EVE 10 C301T (2020), 3 GB/32 GB, Wi-Fi

  Hodnotenie: 4.8

  DIGMA EVE 10 C301T (2020), 3GB/32GB, WI-FI

  Ideálne pre používateľov, ktorí potrebujú tablet aj netbook súčasne. Má praktickú odnímateľnú klávesnicu, ktorá sa dobre drží a poskytuje mimoriadne pohodlné používanie netbooku. V prípade potreby sa dá zariadenie vybrať a používať ako tablet. Má 3 GB pamäte RAM a dostatočne výkonný dvojjadrový procesor, ktorý umožňuje, aby zariadenie pracovalo bez brzdenia a zamŕzania. 32 GB internej pamäte s možnosťou rozšírenia až na 128 GB pomocou pamäťovej karty. Systém Windows 10 Home je predvolene predinštalovaný, takže je to virtuálny netbook. Obrazovka je postavená na matrici IPS a má uhlopriečku 10.1 palec. K dispozícii sú bezdrôtové rozhrania ako Bluetooth a Wi-Fi, predný a zadný fotoaparát, oba s rozlíšením 1.8 MP. Reproduktory produkujú dobrý stereo zvuk. Batéria má kapacitu 3000 mAh, zariadenie váži 1152 g.

  Výhody

  • Dá sa používať ako tablet aj ako netbook.
  • Kvalitný kapacitný displej s pomerne veľkou uhlopriečkou na tablet.
  • Beží rýchlo a plynulo, najmä pri pracovných aplikáciách a surfovaní na webe.
  • Dobrá konštrukcia, žiadne spätné väzby, plast je pomerne silný.

  Nevýhody

  • Žiadny slot na kartu SIM.

  DIGMA Optima 8 X701, 3 GB/32 GB, Wi-Fi + mobilný telefón
   ar

  Hodnotenie: 4.7

  DIGMA Optima 8 X701, 3 /32 , Wi-Fi + Cell<ul></div><p>ar“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/73316666195461-485-.jpg“ height=“444″ title=“DIGMA Optima 8 X701, 3GB/32GB, Wi-Fi + Cell</p><ul>ar“><p>Tablet založený na operačnom systéme Android 10. Je vybavený dostatočne výkonným osemjadrovým procesorom a 3 GB RAM, takže je ideálny na prácu aj zábavu. Obrazovka tu nie je taká veľká ako v iných tabletoch, uhlopriečka je 8 palcov, takže zariadenie je ideálne pre fanúšikov zariadení, ktoré nezaberajú veľa miesta. Displej má matricu IPS a vynikajúcu reprodukciu farieb, takže na ňom môžete pohodlne sledovať aj filmy. Charakteristickou vlastnosťou je podpora dvoch SIM kariet, navyše tablet dokáže plne fungovať v režime telefónu. Existujú všetky potrebné bezdrôtové štandardy. Fotoaparáty sú hlavný a predný, oba s rozlíšením 2 MP. Má vynikajúci vstavaný reproduktor, kapacitu batérie 3500 mAh. Je tiež pomerne ľahký, váži 320 g.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Beží rýchlo, bez viditeľných oneskorení a spomalení, aplikácie sa tiež správajú stabilne.</li><li>Skvelá obrazovka, na ktorej môžete pohodlne pracovať, hrať a dokonca sledovať filmy.</li><li>Dostatočne dlhá životnosť batérie, jej hospodárna spotreba.</li><li>Kompaktný, vďaka malým rozmerom sa ľahko prenáša.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Vlastné umiestnenie bočných reproduktorov.</li></ul><h3>DIGMA Plane 8580 (2017), 2GB/16GB</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=DIGMA PLANE 8580 (2017), 2GB/16GB

  Skvelý tablet na prácu, hoci bol vydaný už v roku 2017. Vyniká najmä veľmi nízkou cenou. Beží na operačnom systéme Android, ktorý podporuje všetky aplikácie pre smartfóny bez výnimky. 16 GB internej pamäte, ktorú možno rozšíriť až na 128 GB vložením príslušných kariet. Má veľmi rýchly štvorjadrový procesor a 2 GB pamäte RAM, takže svoje úlohy zvláda bez problémov. Displej má uhlopriečku 8 palcov a lesklú matricu TFT IPS, ktorá je veľmi pohodlná na čítanie elektronických kníh. Podporuje inštaláciu dvoch kariet SIM a dokáže pracovať v režime telefónu, čo je dôležitá výhoda. K dispozícii sú dva fotoaparáty, predný má rozlíšenie 0.3 MP a hlavný má 2 MP. Ten má blesk. Kvalitný reproduktor je prítomný. Batéria má kapacitu 3200 mAh, váži len 360 g.

  Výhody

  • Pomerne nízka cena, toto zariadenie je dostupné úplne každému.
  • Dostatočné množstvo pamäte RAM na bezproblémovú prevádzku.
  • Obrazovka má dobrý jas, celkové podanie farieb je tiež pomerne vysoké.
  • Žiadne väčšie zamrznutia, celkový výkon je na veľmi vysokej úrovni.
  • Predvolená ochrana obrazovky od výrobcu je prítomná.

  Nevýhody

  • Niekedy dochádza k miernemu oneskoreniu v dôsledku relatívne slabého procesora.

  DIGMA Optima 10 A502 3G SC7731E

  Hodnotenie: 4.5

  DIGMA Optima 10 A502 3G SC7731E

  Skvelý a lacný tablet, vhodný hlavne na prácu a surfovanie na internete. Má pôsobivý displej s uhlopriečkou 10.1″, ktorý má vynikajúce podanie farieb. K dispozícii je 1 GB pamäte RAM a veľmi výkonný štvorjadrový procesor. Má 16 GB internej pamäte s možnosťou rozšírenia až na 64 GB. Má prednú kameru s rozlíšením 0.3 MP a 2 MP hlavný fotoaparát. Druhý má blesk. Tablet sa môže pochváliť kvalitnými zabudovanými reproduktormi. Kapacita batérie je na cenovo dostupné zariadenie pôsobivá 4000 mAh a váži len 460 gramov. Zariadenie je tiež vybavené všetkými potrebnými bezdrôtovými rozhraniami, ako sú Bluetooth a Wi-Fi. Poháňaná pomerne stabilnou verziou operačného systému Android číslo 11. Vďaka tomu si tablet ľahko poradí s každodennými úlohami, ako je napríklad prezeranie webových stránok a dokumentov.

  Výhody

  • Veľká obrazovka, na ktorej môžete pohodlne sledovať filmy alebo čítať knihy.
  • Dostatočne kapacitná batéria, ktorá vydrží veľmi dlhú dobu používania.
  • Podpora 3G na pohodlné surfovanie po internete.
  • Kvalitný obraz vďaka vynikajúcej úrovni reprodukcie farieb.
  • Dobré reproduktory, ktoré tabletu dodávajú príjemný zvuk.

  Nevýhody

  • Niekedy pomalé, čo je spôsobené relatívne malým množstvom pamäte RAM.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: