11 najlepších kempingov v Samare

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa považovať za návod na nákup. Pred kúpou by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Rekreácia na vidieku pre obyvateľov Samary umožňuje stráviť skvelý čas v kempoch. Sú otvorené po celý rok a nachádzajú sa v zalesnených oblastiach pri čistých riekach. Naše hodnotenie zahŕňa najlepšie komplexy, ktoré sa vyznačujú miernymi cenami a kvalitnými službami. Stačí si vybrať variant, ktorý vám vyhovuje.

Najlepšie rekreačné zariadenia v Samare

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie kempy v Samara1Tichý prístav5.0
2Ivushka4.9
3Proran4.8
4Švédske chaty4.7
5Mastryuki4.6
6Horné Bordeaux4.5
7Dubki4.4
8Tiché prosby4.3
9Kuprinka4.2
10Energetický 34.1
11Havran4.0

Tichý prístav

Hodnotenie: 5.0

Tichý prístav

Prvé miesto patrí Tikhaya Gavan v Samare. Nachádza sa na polostrove Kopylovo. Komplex je známy svojím dobre vybaveným územím, komfortnými izbami a pohodlným ubytovaním v drevených domčekoch.

Hostia si môžu vybrať dvojlôžkovú VIP izbu, apartmán Deluxe s vlastnou kúpeľňou alebo ubytovanie Standard. V dvojpodlažnej chate sa môže ubytovať 6 osôb. V kaviarni sa môžete kedykoľvek najesť. Pre autá je k dispozícii parkovisko. Požičovňa ponúka lyže, korčule a lopty na outdoorové aktivity. K dispozícii je sauna na palivové drevo.

Občania Samary prichádzajú do turistického tábora Tikhaya Gavan oslavovať narodeniny, Nový rok, firemné večierky. K dispozícii je banketová sála, svadobný pavilón, altánky, reštaurácia a športoviská. V prípade potreby si môžete prenajať konferenčnú miestnosť pre 50 osôb. K dispozícii je prístup k rybníku, detskému ihrisku. K dispozícii je paintball a jazda na koni.

Dovolenkári spomínajú na priateľských a pozorných správcov, nádhernú prírodu a množstvo zábavy. Cena za izbu začína od 2000 Euro za deň (2 osoby, bez stravy). Telefóny: +7(8482)625589, +7 (927)2191586. Adresa: Togliatti, polostrov Kopylovo, ulica Burlatskaya, 11-A.

Ivushka

Hodnotenie: 4.9

Ivushka

Na malebnom brehu rieky Volgy sa nachádza turistický kemp, ktorý obyvatelia Samary poznajú pod názvom Ivuška. Toto krásne miesto osloví milovníkov oddychu v prírode. Na území Ivušky postavené obytné komplexy, letné domy a rodinné domy. Je to zábava pre dospelých aj deti. Deti si zamilujú animátorov, detské ihrisko a herňu.

Miesto Mangal je pre hostí k dispozícii bezplatne. Bicykle a lopty si môžete prenajať. Cena ubytovania zahŕňa stravu. K dispozícii je kaviareň. Útulná atmosféra, príjemný personál, výhody služby. Mínus – domáce zvieratá nie sú povolené.

Kemping Samara môže v lete prijať až 200 osôb a v zime až 140 osôb. Vybavené pohodlnou piesočnatou plážou. Pre mladších hostí je k dispozícii detský kútik. Works banketová hala. Svoje auto môžete zaparkovať bezplatne. K dispozícii je biliard, miestnosť na aktivity a knižnica.

Rozumné ceny. Je možné prenajať si letný dom pre 4 osoby s tromi jedlami denne za 2200 Euro na deň. Adresa: Samara, p. Krasnaja Glinka, km 41, Krasnoglinská diaľnica, blok 26, polostrov Severnyj. Telefóny: +7(846) 9892159, +7(937)9892159.

Proran

Hodnotenie: 4.8

Proran

/CEqdmEfIL4L/

Proran, vilová komunita vhodná na trvalé bývanie a rekreáciu, je naďalej na čele zoznamu. Nachádza sa na rovnomennom ostrove pri brehoch Volgy. Všetky detaily pre pohodlný pobyt sú premyslené tu. Ponúka širokú škálu ubytovacích kapacít, nepretržitú bezpečnosť s kamerovým systémom, ľahkú dopravnú dostupnosť. Každý dom má k dispozícii vodu, teplo a internet.

Vzduch v tábore je naplnený vôňou borovice. Priaznivá ekológia – dôsledok príbuznosti rieky a odľahlosti od veľkých diaľnic. Pri stavbe ubytovacieho zariadenia boli použité prírodné materiály. Za každého počasia tu nájdete zábavu: dovolenky, stolové hry, koncerty, majstrovské kurzy, šport. Pre aktívny oddych ponúkajú tenis, futbal, volejbal, lyže, snežné skútre, korčule. K dispozícii je pláž s ležadlami, priestor na grilovanie, detské ihrisko, rybárske vybavenie.

Podujatie si môžete objednať v kempingovom domčeku. V prevádzke je reštaurácia s krásnou banketovou sálou, zvukovou a svetelnou technikou. O menu sa starajú skúsení kuchári. O zábavu sa postarajú hosťujúci umelci.

Aktuálne propagačné akcie a ponuky sú k dispozícii na stránke. Takže pri rezervácii na 1 rok je 1 mesiac pobytu zadarmo. Ak si chatu rezervujete na celú sezónu, môžete získať výhodnú zľavu. Samostatnú zmienku si zaslúžia kúpele na vode s výhľadom na mesto. Odporúčame navštíviť toto zaujímavé miesto. Zamestnanci komplexu sa niekedy správajú nepriateľsky, ale inak vážne sťažnosti na služby nie sú. Adresa: Samara, osada Proran. Telefón: +7(996)7495525.

Chaty vo Švédsku

Hodnotenie: 4.7

Švédske chaty

hoto-111938403_456239492

Swede Dachy je jedinečný stavebný projekt, v ktorom sa komfortné bývanie spája s nádhernou prírodou. Chata sa nachádza na brehu rieky Kurumka v oblasti obce Volzhskiy. Nie je to tak dávno, čo existovalo niekoľko jedinečných zariadení. Dom na ostrove, ktorý navrhol taliansky špecialista v originálnom architektonickom štýle, a malý útulný TinyHouse s premysleným dizajnom.

V kempe sa nachádza mongolská jurta s pieckou a kúpeľňou furako. Služby sú vo všeobecnosti vynikajúce. V každom dome sú všetky spotrebiče. Dobré wi-fi. Posteľná bielizeň a uteráky sú čisté. Kabínu si musíte dôkladne vybrať. Na niekoľkohodinový odpočinok odporúčame prenajať si jurtu.

Hlavnou nevýhodou je nepohodlný úzky vchod do obce. Cena za TinyHouse na deň – od 4000 Euro. Dom na brehu rieky stojí 7-12 tisíc Euro. Pozrite si. Pri rezervácii ubytovania je potrebné zaplatiť aspoň 50 % ceny. Telefón: +79375340820. Adresa: Samarská oblasť., . Volžskij, lesné hospodárstvo Krasnojarsk.

Mastryuki

Hodnotenie: 4.6

Mastryuki

40 km od Samary sa nachádza nový kemp Mastryuki. Tu si môžete vychutnať nádherný výhľad na Volgu a pohorie Žigulev. Obrovská rozloha územia umožňuje odpočinok rodinám s deťmi a veselým mladým spoločnostiam.

Kemp je otvorený aj v zime. Domy sú postavené z fínskeho dreva. V interiéri je k dispozícii všetko potrebné vybavenie vrátane detských postieľok a ohrádok. Ako aktívny oddych sa ponúkajú bicykle na prenájom. Ak chcete, môžete sa vybrať na výlet do Širjaeva a absolvovať plavbu loďou. Hlavný prvok – veľký bazén s ležadlami.

Večer môžete relaxovať v altánku s grilom a mäkkými hojdačkami. Útulná sauna funguje. K dispozícii je bezplatné parkovisko. Podľa toho, čo som počul, v chatkách počujete svojich susedov cez stenu. Na území je málo upravených ciest. Chválil ochotný personál, malebné prostredie, rozumné ceny. Štvorlôžkový dom bez kuchyne stojí 4000 Euro na deň. Telefón: +79276031857. Adresa: Samarská oblasť, Volžský okres, obec Kurumoch.

Horný borovicový les

Hodnotenie: 4.5

Horný borovicový les

Pokračuje hodnotenie malebného kempingu Samara Verhny Bor, ktorý sa nachádza v blízkosti jazera Mastryukovsky. Najlepšie dojmy z odpočinku zanecháva svieža vôňa borovíc, priezračná čistá rieka, fascinujúca krajina hôr.

Rekreanti sú ubytovaní v pohodlných chatkách, ktoré môžu ubytovať 2 až 9 osôb. Môžete sa zabaviť hraním tenisu alebo bedmintonu, opaľovaním pri rieke. Banketová sála na slávnostné podujatia. Je možné objednať si skúsených moderátorov s profesionálnym vybavením.

Doplnkové služby: tri jedlá denne v jedálni, detské ihrisko, prenájom grilu a športového vybavenia, extrémne výlety na džípe po okolí. Je možné prísť s domácim zvieraťom. Škoda, že v kempe nie je bazén a sauna. Kvalita služieb na izbách nie je najlepšia. Nábytok v chatkách zjavne potrebuje opravu. Ceny sú tu však jedny z najnižších. Cena za deň začína od 2300 Euro. Telefón: +7846278190. Adresa: Samarská oblasť, Volžský okres, Verhny Bor, 128. štvrť.

Dubky

Hodnotenie: 4.4

Dubky

Najlepšie podmienky pre rodinnú rekreáciu ponúka kemping Samara Dubki. Je vybraný pre svoju výhodnú polohu, rozmanitosť atrakcií, rozumné ceny a kvalitné služby. Tu môžete organizovať veľké podujatia alebo tráviť čas v kruhu rodiny.

Na území sa nachádzajú 2 moderné obytné komplexy s komfortnými izbami. Reštaurácia, detské zábavné centrum, bowling, biliard, sauna, športoviská. Celoročne je tu k dispozícii skvelý food court s vynikajúcou kuchyňou. Slávnosti organizuje klub Vodyanoy.

Na obchodné stretnutia a prezentácie je k dispozícii konferenčná miestnosť pre 80 osôb. Dubky sú medzi obyvateľmi Samary obľúbené ako miesto pre detské maturitné večierky. Animátori pozývajú na úlohy, hry a večierky na rôzne témy.

Vidiecky komplex sa nachádza v blízkosti malebného jazera. V horúcom počasí je možné kúpanie a opaľovanie. Voda sa rýchlo zohreje, takže kúpacia sezóna trvá celé leto. Pláž je pokrytá jemným pieskom. Recenzie o kempe sú prevažne pozitívne. Cena za deň – od 1800 Euro. Adresa: Samara, ul. Demokratická strana, 52. Telefón: +79462313478.

Tiché prosby

Hodnotenie: 4.3

Tiché potešenie

V obci Vpolzovo sa nachádza turistický kemp Tihiy Mis. V srdci národného parku Samarskaja Luka si môžete uvariť gril, vydať sa na výlet po Volge, loviť ryby, navštíviť zoologickú záhradu, Svätý prameň a konskú farmu. Hostia si môžu vychutnať tiché a pokojné prostredie, rozprávkovú prírodu, chutné tri jedlá denne, priateľský personál. Deti zabáva animátor. Plusom je aj veľký upravený areál, krásna príroda a piesočnatá pláž. Toto miesto je vhodné na rodinný oddych. Žiadne hlučné diskotéky. Atmosféra je pokojná. Zástupcovia farmy organizujú exkurzie do Zavolžského kláštora a kláštora. Za príplatok si môžete vychutnať karaoke, plavbu loďou a výlet katamaránom.

Budovy potrebujú rekonštrukciu. Keď prší, voda sa dostane dovnútra. Nedostatočne zastrešený altánok. Slabá bezpečnosť kempu. Cena za malý panelový dom pre 2 osoby – 1500 Euro na deň. V jednej izbe je veľká posteľ, stôl a stoličky. Sprcha a WC na území základne. Telefón: +79608219788. Adresa: Priemyselná štvrť, Frunze Glade, 9 proseka, 5 line.

Kuprinka

Hodnotenie: 4.2

Kuprinka

Turistický kemp „Kuprinka“ sa nachádza v ekologicky čistej oblasti na jednom z najkrajších miest. Od Samary je to len 50 km. Komplex je vhodný na celoročnú dovolenku s celou rodinou. Na dovolenkárov čaká priestranný výhľad na Žigulevské hory, rieka v pešej vzdialenosti, veľa zelene.

V ponuke sú kabíny, ktoré vyhovujú každému vkusu. Sú vybavené chladničkou, rýchlovarnou kanvicou, TV, nábytkom. Na výber sú dvojpodlažné zrubové domy, chata so saunou, jednopodlažné 6-miestne apartmány.

V lete sa hostia môžu plaviť na člne a bicyklovať. K dispozícii je športový a tanečný parket. V zime môžete využiť tubing, lyže a korčule. Rybolov je tu celoročný. Otvorený bar a banketová miestnosť. Sauna na drevo na brehu rieky. K dispozícii je parkovisko pre autá.

Územie „Kuprinka“ je síce malé, ale čisté a dobre upravené. Steny domov sú veľmi tenké, takže vznikajú problémy s izoláciou hluku. Za hlavný nedostatok považujeme jedáleň. Porcie sú malé, ponuka nie je veľmi rozmanitá. Pláž Kuprinka je dosť kamenistá a malá. Telefón: +79879701111. Adresa: Krasnoglinský okres, ulica Pribrežnaja, 1E.

Energetický 3

Hodnotenie: 4.1

Energetický 3

Kemp „Energetik“ s drevenými chatkami a pavilónmi sa nachádza na brehu rieky Volgy. V ubytovacích priestoroch nájdete všetko, čo potrebujete na pohodlnú dovolenku na vidieku: spálne, obývacie izby, sociálne zariadenia, riad, TV, chladničku. Páry si zamilujú jednoizbový dom, ktorý je zariadený v romantickom štýle. Na hostinu v priateľskej spoločnosti funguje reštaurácia Farmstead. Oslavujú sa tu firemné večierky, narodeniny a svadby.

Existujú špeciálne miesta na grilovanie, kde si môžete pripraviť vlastný gril. Môžete si tiež vychutnať Slovenská kúpeľ s metlami. Aktuálne propagačné akcie a ponuky nájdete na webovej stránke spoločnosti. Dom pre 4 osoby stojí 6500 Euro za stoličku.

Ponuka je podľa nášho názoru veľmi chudobná. Zábava v oblasti nie je dostatočná. V zime je v chatkách veľmi chladno. Ďalšia nevýhoda – k rieke nie je vybavený prístup. Adresa: Fedorovskie Luga driveway, 2. Telefón: +78482978026.

Havran

Hodnotenie: 4.0

Havran

Dopĺňa hodnotenie kempingu Samara, ktorý dobre organizuje voľný čas pre mladších hostí. Miesto sa nachádza na území ostrova Zelenaya Roscha. Ubytovacie zariadenia zahŕňajú penzióny, izby a chaty. Dovolenkári sa môžu spoľahnúť na tri jedlá denne. Podľa recenzií je jedlo veľmi dobré. K dispozícii je kaviareň s barom, tanečným parketom a alkoholickými nápojmi.

Na vaše deti čaká veselá vodná zóna, vyhrievaný bazén, mini zoo a detské ihriská. Je možné zabezpečiť opatrovanie detí. Športové vybavenie si môžete prenajať. Výhody kempingu Samara – kvalitné zruby, výborná ponuka, slušný personál, krásna príroda.

Hlavnou nevýhodou je, že je ťažké dostať sa k. Mali by ste tiež vziať do úvahy, že pitná voda sa tu predáva za poplatok. Chatky sú umiestnené príliš blízko pri sebe. Vysoká hustota ľudí. Cena pre 1 osobu od 1300 €. Adresa: Samara, ul. Ulitsa Lesnaya, 23, Bldg. 100 (oddelenie predaja). Tel: +78462779040.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: