16 najlepších hostelov v Bratislave

Prvú ubytovňu otvoril v roku 1909 učiteľ z Nemecka. Nachádzala sa v škole a miestom na spanie bola slama. Dnes sa tieto ubytovne zmenili. Hostely ponúkajú útulnú atmosféru a čisté izby, ktoré sú často spoločné pre všetkých. Čím menej ľudí sa delí o jednu izbu, tým je drahšia. V súčasnosti existujú aj hostely s izbami pre 2 osoby, ktoré môžu byť vybavené sprchou. Ale tento druh potešenia a náklady mnohokrát viac ako bežné izby. Na základe odpovedí naši odborníci zostavili rebríček najlepších ubytovní v Bratislave.

Najlepšie hostely v Moscow

Nomináciamiestonázov hostelucena za deň
Najlacnejšie hostely v Moscow1Netizen808
2Hostel Jedi860
3ICON1 500
4Strom
5Hostel Nais Komsomolskaya1 000
6Ester House1 500
7Park Comfort1 500
Najlepšie hostely v centre Moskvy1Krem
 • n
 • ghts
 • 4 080
  2Strešný hostel2 200
  3Hostel Jolly3 000
  4Dom priateľov2 460
  5Red Krem
 • n Hostel
 • 760
  Najlepšie dizajnérske hostely v Bratislave1Hostel High Level1 600
  2Fa
  Hostel ika Galéria
  2 400
  3DAVYDOV HOSTEL3 200
  4ESENIN2 700

  Najlepšie nízkorozpočtové hostely v Bratislave

  Netizen

  Hodnotenie: 4.9

  Netizen

  Tento hostel bol vyhlásený za najlepší hostel v roku 2016. Pohodlne sa môžete vyspať v rodinnej izbe pre 4 alebo 6 osôb alebo vo viaclôžkových izbách až pre 14 osôb. Izby sú vybavené pohodlnými posteľami a skrinkami pre každého hosťa. Ak sa nechcete deliť o izbu s cudzími ľuďmi, môžete sa ubytovať aj pre 2 osoby.

  K bezplatným službám patrí Wi-Fi, spoločný počítač, chladnička, mikrovlnná rúra a žehliace potreby. Za príplatok môžete využiť práčku a získať prostriedky osobnej hygieny. Spoplatnené je aj stravovanie. Veľkou výhodou je bezplatná 24-hodinová bezpečnostná služba. K dispozícii je aj zábavný a relaxačný priestor so stolným futbalom, posilňovňou a televízorom.

  Hostel Jedi

  Hodnotenie: 4.8

  Hostel Jedi

  Ďalší na zozname je Jedi Hostel, ktorý sa nachádza priamo v centre Pekingu. Ulica Arbat je vzdialená 3 minúty chôdze. A v 2 staniciach metra je Kremeľ a Červené námestie. Obľúbený u párov a cestujúcich na svadobnú cestu. Dvojlôžkové izby s manželskou posteľou king-size. K dispozícii sú aj izby pre jednu návštevu, čo je vhodné pre obchodných cestujúcich. K vybaveniu patrí klimatizácia, závesy, elektrická zásuvka, stolná lampa a skrinky. Spoločná kúpeľňa je k dispozícii na požiadanie.

  Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Kuchyňa je vybavená všetkým potrebným: chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kávovarom pre milovníkov hlbokého L. Hostia, ktorí sa chcú ubytovať v hoteli, majú k dispozícii nefajčiarske izby. Personál je zdvorilý a ochotný. Ďalšou výhodou je, že personál hostelu môže komunikovať s hosťami v rôznych jazykoch. Takže tento hostel sa bude tešiť nielen Slovenskách hostí.

  ICON

  Hodnotenie: 4.8

  ICON

  Výborná voľba pre tých, ktorí chcú ušetriť na ubytovaní, ale nemajú radi príliš veľa ľudí. Maximálna obsadenosť je 8 hostí na izbu. K dispozícii sú izby až pre 4 osoby a dokonca aj pre 1 hosťa. Páry si tento hostel obľúbili, pretože je možné prenajať si izbu pre dvoch. Spoločné izby majú závesy na ochranu súkromia. K vybaveniu patrí wi-fi, práčovňa, výťah. Recepcia je otvorená 24 hodín denne a personál hovorí po rusky aj po anglicky.

  V recenziách sa uvádza pohodlie umiestnenia hostelu. Arbat, parky Zaradje a Gorkij, štadión Lužniki, Kremeľ a Červené námestie sú vzdialené len niekoľko kilometrov. Je to skvelá voľba pre hostí, ktorí si prišli oddýchnuť a pozrieť si hlavné atrakcie Moskvy.

  Strom

  Hodnotenie: 4.8

  Strom

  Hostel Tree je ďalším v rebríčku. Ide o cenovo výhodnú možnosť s cenami izieb od 2 do 8. Izby sú klimatizované a odhlučnené. Spoločné zariadenia. Hostia majú k dispozícii práčku, práčovňu, žehličku, chladničku a, samozrejme, wi-fi. Každá izba má sušič vlasov, TV, skrine a mikrovlnnú rúru. Každá posteľ je izolovaná od zvedavých pohľadov závesmi.

  viacjazyčný personál recepcie. Okrem toho si hostia všimli jeden nepopierateľný plus tejto inštitúcie, je možné tu zostať so svojimi obľúbenými domácimi miláčikmi. Pre väčšie pohodlie hostel poskytuje upratovanie izieb. Recenzie hovoria, že za takúto demokratickú cenu je to najlepší hostel. Kremeľ, hlavná turistická atrakcia Moskvy, je vzdialený 7 km. A 6 km vzdialený park Zaryadye. Návštevníci si tak môžu vychutnať pešiu turistiku a pozrieť si okolie.

  Yessenin

  Hodnotenie: 4.7

  Esenin

  Tento útulný hostel sa nachádza v tichej a malebnej oblasti, kde hostí nebude rušiť hluk prechádzajúcich áut. Zároveň je však stanica metra Krasnoselskaja a železničné stanice Leningradská, Jaroslavská a Kazanská vzdialené len pár minút chôdze. Vo vnútri je vám k dispozícii priateľský personál, ktorý vám pomôže s registráciou. Na výber sú izby rôznych veľkostí, od 1 do 10 osôb. Izby sú zamknuté.

  V hosteli sú k dispozícii chladničky, mikrovlnné rúry, práčka, žehlička, čaj a káva. zábavné a relaxačné priestory s TV, DVD, stolové hry, wi-fi. Hostí, ktorí pricestujú autom, určite poteší, že parkovanie pri hosteli je bezplatné. Vnútro je vždy čisté a pohodlné. Pravidelne sa vykonáva vlhké upratovanie, aby hostia hostelu nemali pocit, že sú v preplnenom priestore. Zamestnanci sa snažia vytvoriť domácu a príjemnú atmosféru. Tí, ktorí tu už raz boli, sa sem chcú vrátiť znova.

  Hostel Nais Komsomolskaya

  Hodnotenie: 4.7

  Hostel Nais Komsomolskaya

  Dôstojné miesto v rebríčku obsadil hostel Nais Komsomolskaya. Je to výborná voľba pre tých, ktorí radi trávia čas s blahodarnými účinkami na zdravie, uprednostňujú prechádzky a rekreáciu. Na území zariadenia funguje požičovňa bicyklov a áut. Len niekoľko kilometrov od miesta, kam chcete ísť, sa nachádza GUM a Veľké divadlo. Môžete tak zrelaxovať svoje telo aj dušu.

  Wi-fi je k dispozícii v celom hosteli. Toto miesto je obľúbené nielen u jednotlivcov, ale aj u párov s deťmi. Vyberte si z dvojlôžkových, rodinných trojlôžkových alebo spoločných izieb až pre 8 osôb. K dispozícii sú špeciálne ponuky v podobe nefajčiarskych izieb.

  Ester House

  Hodnotenie: 4.6

  Ester House

  Útulná atmosféra tohto miesta je cítiť už pri vstupe. Personál ubytovne má vypracovaný každý detail. Spätná väzba naznačuje maximálne pohodlie a domáce prostredie. Obyvatelia si môžu vybrať z izieb rôznych cenových kategórií. Ale aj v rozpočtových verziách je každá poschodová posteľ vybavená čo najpohodlnejšie. K dispozícii je individuálne osvetlenie, police pre každého a zásuvka.

  K dispozícii sú komfortné izby s kuchyňou vybavenou chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Pre tých najnáročnejších zákazníkov môžu zamestnanci hostelu ponúknuť sprchy pre chodcov. Nemusíte čakať na miesto v spoločnej kúpeľni alebo kuchyni.Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hosteli. Práčovňa a denný upratovanie. Hosťom sa páči aj nezvyčajný dizajn priestoru.

  Park Comfort

  Hodnotenie: 4.4

  Park Comfort

  Nomináciu uzatvára Hostel Comfort Park s 8 izbami. Výhodná poloha tohto minihotela vám umožní dostať sa takmer kamkoľvek v meste. K VDNH sa dostanete pešo za 7 minút. VVC je tiež v pešej vzdialenosti. Za menej ako pol hodiny sa hostia dostanú k najznámejším moskovským pamiatkam: Červenému námestiu a Veľkému divadlu.

  Hostel je za rozumnú cenu. V najväčšej spoločenskej miestnosti sa môže ubytovať až 10 osôb. K dispozícii sú však aj dvojlôžkové izby pre páry. K dispozícii sú špeciálne apartmány pre nefajčiarov. V celom hosteli je k dispozícii neobmedzené pripojenie na internet. K dispozícii je oddychová zóna, kde si môžete zahrať jednu alebo dve stolové hry alebo si poskladať puzzle. Zdvorilý personál hostelu vám ponúkne požičanie bicyklov. Hostia, ktorí prídu vlastným autom, môžu počas pobytu parkovať zadarmo.

  Najlepšie hostely v centre Moskvy

  Krem
 • n
 • ghts
 • Hodnotenie: 4.9

  Krem<li></div><p>n</p><li>ghts“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/53016666194121-9616.jpg“ height=“461″ title=“Krem<li>n<li>ghts“><p>Tento hostel je určený pre hostí, ktorí hľadajú dobrú infraštruktúru. V blízkosti sa nachádza 6 staníc metra, z ktorých sa môžete vydať ktorýmkoľvek smerom do mesta. Cez cestu od mesta Krem</p><li>n<li>K dispozícii je obchod, lekáreň a jedáleň. A hostia, ktorí sa chcú prejsť po Červenom námestí, sem môžu prísť každý deň. Veď tieto pamiatky sú vzdialené len 700 metrov. Bez ohľadu na výhodnú polohu je však dôležitá aj atmosféra vo vnútri. O vaše pohodlie a útulnosť sa stará priateľský a kompetentný personál. Izby, sprchy, toalety a kuchyňa sa čistia denne a podľa potreby.<p>Môžete si vybrať z 2-lôžkových, 4-lôžkových, 6-lôžkových, 8-lôžkových alebo 10-lôžkových izieb. Bez ohľadu na to, ktorý variant si vyberiete, máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi, čaj, kávu a raňajky. postele majú ortopedické matrace, ktoré vám umožnia dobre si oddýchnuť po zaujímavej prechádzke Moskvou.</p><h3>Jolly Hostel Krysha</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Krysha Hostel Moscow

  Hostel Krysha sa umiestnil na dôstojnom mieste v hodnotení. Poloha hotela je skvelá pre turistov, ktorí chcú vidieť krásy Moskvy a jej najväčšie atrakcie. Polytechnické múzeum je vzdialené 220 metrov a Červené námestie, Mauzóleum, Katedrála svätého Bazila, divadlo Sovremennik a park Zaryadye sa nachádzajú v okruhu menej ako 1 km. V pešej vzdialenosti od hostelu nájdete množstvo klubov, kaviarní a obchodov.

  Na podkrovnom poschodí sa nachádza 7 izieb. V najväčšej z nich sa môže ubytovať 8 hostí. Dvojlôžkové izby s jednou manželskou posteľou alebo dvoma oddelenými posteľami. Kto chce, môže sa ubytovať v apartmáne s TV a vaňou. Vo všetkých ostatných variantoch sú toaleta a sprcha spoločné. Dizajn izby je diskrétny a nenápadný, ale nájdete v nej všetko potrebné pre život.

  Hostel Jolly

  Hodnotenie: 4.7

  Hostel Jolly

  Obľúbená destinácia pre záujemcov o kultúru. Katedrála Krista Spasiteľa a kláštor Počatia Panny Márie sa nachádzajú len 20 krokov od hotela Jolly Hostel. V blízkosti sa nachádza nábrežie rieky Moskvy, množstvo divadiel, múzeí vrátane múzea A. Mussa.. Pushkina. Večerné jedlo si môžete vychutnať v jednej z kaviarní alebo reštaurácií hneď vedľa hostelu.

  Hostel Jolly je ideálnym miestom na ďalší odpočinok. Nájdete tu útulnú atmosféru a čisté izby. Môžete si prenajať rodinnú izbu pre 2-4 osoby alebo spoločnú izbu pre 6, 10 alebo 12 osôb. Každá posteľ je vybavená samostatnými nočnými lampami a závesmi. V celom hosteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. A pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť v spoločnosti, sú tu priestory na posedenie pri stolových hrách. Šampóny, gély, holiace súpravy a sprchovacie súpravy sú k dispozícii za príplatok. Práčku, sušičku, mikrovlnnú rúru, 2 chladničky a hriankovač.

  Dom priateľov

  Hodnotenie: 4.7

  Dom priateľov

  Ďalším miestom v rebríčku je Friend House. Tento hostel sa nachádza na známej ulici Petrovka. V pešej vzdialenosti od atrakcií, ako je Kremeľ alebo Veľké divadlo. A pre tých, ktorí chcú zažiť atmosféru Moskvy a vidieť ďalšie krásy, je blízko Kuznecký most, Ochotný rad, Trubnaja a ďalšie stanice metra.

  A po celodennej prehliadke pamiatok sa hostia radi vrátia do domu Friend House. Vďaka jedinečnému dizajnu a škandinávskemu štýlu tu vládne ľahká a bezstarostná atmosféra. Izby sú vybavené všetkými potrebami hostí. Naše izby pre 6, 8, 10 a 14 osôb sú vybavené úložnými skrinkami, vešiakmi a posteľami so závesmi, lampami a policami. Malé rodiny sa môžu ubytovať v špeciálnych izbách pre 2 alebo 4 osoby. Zariadenia sú spoločné. K dispozícii je kuchyňa so všetkým potrebným vybavením a žehliareň, kde môžete používať žehličku a žehliacu dosku. V celom hosteli je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

  Red Krem
 • n Hostel
 • Hodnotenie: 4.7

  Red Krem<li></div><p>n Hostel“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/16116666194121-8816.jpg“ height=“467″ title=“Red Krem</p><li>n Hostel“><p>Je zaujímavá pre tých, ktorí sa zaujímajú o architektúru a kultúrnu zložku mesta. Red Krem</p><li>n Hostel sa nachádza v štvrti Arbat. Z hostelu je to len kúsok k Veľkému divadlu a múzeu A.. Pushkina. Národné historické múzeum je vzdialené len 2,4 km a katedrála Krista Spasiteľa len 800 metrov.<p>Na výber je dvojlôžková alebo rodinná izba pre 4 osoby. K dispozícii sú izby pre 6, 8, 10 a 16 osôb. Spoločné zariadenia. Využívať môžete aj práčku, lekárničku, sušič vlasov, TV a chladničku. Kuchyňa je vybavená špeciálnymi spotrebičmi na varenie, skladovanie a ohrievanie jedál. A pre hostí, ktorí si chcú oddýchnuť od varenia, hostel poskytuje stravovacie služby pre skupinové rezervácie.</p><h2>Najlepšie dizajnové hostely v Bratislave</h2><h3>Hostel High Level</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Hostel High Level

  Hostel High Level sa umiestnil na dôstojnom mieste v rebríčku. Polohu a dizajn miesta ocenia hostia, ktorí majú radi neobvyklý dizajn a modernú infraštruktúru. Ide o to, že podnik sa nachádza v komplexe Imperia v Bratislave na 43. poschodí. Návštevníci ocenia panoramatické okná a množstvo možností zábavy v hosteli, ako aj metro, ku ktorému sa dostanete len za niekoľko minút.

  Hostia hlavného mesta, ktorí prišli uniknúť z monotónneho každodenného života, nemusia ani chodiť von, všetka zábava a nákupy sú vo vnútri mrakodrapu! Naši manažéri vám poradia, kam ísť a čo robiť. Hostel High Level je vo vnútri čistý a pohodlný. Izby pre 2, 4 a 6 osôb sú vybavené najlepším vybavením. Ubytovať sa môžu aj celé rodiny, ale vekové obmedzenie sa vzťahuje na deti, ktoré musia mať 10 rokov, aby sa mohli ubytovať.

  Fa
  Hostel ika Galéria

  Hodnotenie: 4.8

  Fa</div><p>ika Hostel Gallery“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/71016666194121-9716.jpg“ height=“368″ title=“Fa<br />ika Hostel Gallery“></p><p>Kreatívne miesto pre kreatívne typy. Ubytovňa bola otvorená na základe obchodu s orechmi v „Krásnom októbri“, preto ten zaujímavý názov. Krásny pohľad na katedrálu Krista Spasiteľa. Koncept „Arbatsky Hostel Gallery“ bol vyvinutý slávnym Arbatským divadlom, ktoré sa nachádza na rovnakej úrovni ako „Arbatskaya Pushcha“.</p><p>Fa<br />Hostel ika Gallery má celkom 86 lôžok. Maximálny počet osôb v spoločnej izbe je osem. K dispozícii sú však izby pre maximálne 2 osoby. Môžete si tiež rezervovať apartmán s vlastnou kúpeľňou. Dekor je kreatívny. Na stenách sú obrázky, ktoré sa každý mesiac obnovujú. Tvorivé podujatia sa konajú vo vstupnej hale. Ďalším plusom je, že v hoteli je povolený vstup s domácimi zvieratami.</p><h3>DAVYDOV HOSTEL</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=DAVYDOV HOSTEL

  Ďalší na zozname je DAVYDOV HOSTEL, ktorý sa nachádza na Arbate. Poloha hovorí sama za seba; hostia so záujmom o architektúru a kultúru sa tu radi ubytujú. Len 1,2 km od hostelu sa nachádza katedrála Krista Spasiteľa a 500 m od nej je vzdialené metro Arbatskaya. Personál minihotela vytvára pre návštevníkov zariadenia skutočne domácu atmosféru. Útulné izby plné svetla, s láskou navrhnuté. Môžete si vybrať z 2, 4, 6 a 8-lôžkových izieb. Niektoré majú vlastnú kúpeľňu a TV. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom hosteli.

  Aby hostia nemuseli utrácať za večere v drahých reštauráciách, môžu si variť v spoločnej kuchyni, ktorá má všetky potrebné spotrebiče. A tí, ktorí sa rozhodli oddýchnuť si od monotónnosti každodenného života a oslobodiť sa od varenia, môžu využiť kaviareň. Najmä preto, že sa nachádzajú neďaleko, len 5 minút chôdze od HOSTELA DAVYDOV.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: