17 najlepších sanatórií v Anape

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred nákupom.

Naši starí rodičia trávili dovolenku v letoviskách Krasnodarského kraja. V sovietskych časoch to boli najlepšie miesta na trávenie dovolenky pre sovietske rodiny. Napriek tomu, že uplynuli celé desaťročia a existuje mnoho návrhov na zámorské zájazdy, čiernomorské pobrežie zostáva relevantnou a veľmi obľúbenou destináciou medzi cestovateľmi. Anapa je jedným z mála letovísk, ktoré sa vďaka svojmu jedinečnému podnebiu stali celoštátnymi kúpeľmi.

More v tejto oblasti je plytké, piesočnaté a kamienkové pláže sú široké, vzduch je suchý a liečivý, teplo nie je tak silne cítiť. Tu postavené tábory, sanatóriá, rekreačné domy. Nechodíte sem len za kúpaním a opaľovaním, ale aj za dobrou liečbou. Štatistiky ukazujú, že viac ako 4 mil. turisti každoročne navštevujú pohostinné letovisko a nie sú sklamaní z dovolenky a v nasledujúcej sezóne sa sem opäť vracajú.

Naši odborníci na základe recenzií dovolenkárov zostavili hodnotenie najlepších sanatórií v Anape, v ktorých stojí za to stráviť dovolenku, aby ste neľutovali vynaložené peniaze.

Hodnotenie najlepších sanatórií Anapa

Nomináciamiestosanatóriumcena za deň
Hodnotenie najlepších sanatórií v Anape1Plachta6 100€
2jar3 400€
3DiLuch5 300€
4Malaya Bukhta2 100€
5BFO6 000€
6Rus2 200€
7Sen2 600€
8Maják3 650€
9Anapa Ocean5 990€
10Akvamarín2 950€
11Stará Anapa7 200€
12Brigantina4 450€
13Ural3 255€
14Ryabinushka2 000 €
15Anapa2 640€
16Kubáň2 760€
17Mothlet4 650€

Plachta

Hodnotenie: 4.9

PARUS

Popredné sanatórium sa nachádza v ekologickej štvrti Anapy, 10 minút chôdze od vlastnej pláže. Je vybavený zariadením na rekreáciu a športové hry. Nachádzajú sa tu záchranné a lekárske stanovištia, detské ihrisko, kaviareň so zmrzlinou a nápojmi. Územie sanatória zaberá 8,5 hektára. Obsahuje ihličnaté a listnaté stromy, ktoré poskytujú tieň, kvetinové záhony plné voňavých kvetov, krásne kríky…

Základný profil: ochorenia nervového, endokrinného, kardiovaskulárneho systému, muskuloskeletálneho systému, gastrointestinálneho traktu, dýchacích orgánov. Osobitnou črtou ponúkaných služieb je možnosť zakúpiť si all-inclusive. Pri tejto rezervácii si hostia môžu vychutnať nielen 3-chodové jedlo formou bufetu, ale aj občerstvenie a nápoje počas celého dňa. K dispozícii je reštaurácia s čínskou, japonskou, európskou a východnou kuchyňou a dve kaviarne.

Sanatórium má bazénový komplex. Tri z nich majú vodnú zónu s ležadlami a slnečníkmi, jedna je určená na aqua-aerobik, jedna na plytkú vodu pre deti. „Soľné jazero je bazén s liečivou krymskou morskou soľou. K vonkajšiemu vybaveniu patrí tenisový kurt a futbalové ihrisko. Dostatok zábavy pre deti aj dospelých. „Plachta“ je uznávaná turistami ako najlepšie kúpeľné miesto v Anape, kde si môžete oddýchnuť a zabaviť sa. Kontakt: 8861204 14 50.

Rodnik

Hodnotenie: 4.8

SPRING

Striebro hodnotenia si zaslúži sanatórium, ktoré sa nachádza vo veľkom parku s trvalými ihličnatými a listnatými stromami. Celé územie je dobre vybavené. Všade lavičky, viacúčelové športoviská, detské hojdačky. Až na vlastnú pláž – 7 minút pokojnej prechádzky. Je vybavený ležadlami, slnečnými markízami, trampolínou a miestom na hranie volejbalu. Na pláž a späť pravidelne premáva minibus. Zariadenie má vnútorné a vonkajšie bazény.

Na území sa nachádzajú tri pramene minerálnej vody a čerpacia stanica. Vďaka tomu sa široko využívajú balneologické a pitné metódy regenerácie a hydropatie. Praktizuje sa tu radonoterapia a suché uhličité kúpele. Celoročne sem prichádzajú ľudia s ochoreniami urogenitálneho, kardiovaskulárneho, endokrinného, dýchacieho a tráviaceho systému.

Strava – bufet. Je pomerne pestrá, obsahuje 15 rôznych terapeutických diét a detské menu. Bezplatný internet všade. Izby sú priestranné a majú TV, chladničku, klimatizáciu, balkón alebo lodžiu. Návštevníci a odborníci sa zhodujú, že kúpeľné priestory ponúkajú jeden z najlepších a najefektívnejších kúpeľných programov. Telefónne číslo kúpeľov: 8862279 21 96.

DiLuch

Hodnotenie: 4.8

DILUCH

Najväčšie kúpele v Krasnodarskom kraji – na treťom mieste v hodnotení. Sanatórium prijíma dospelých aj deti a poskytuje vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť pre všetkých, dokonca aj pre tých, ktorí trpia vážnymi chorobami. Viacúčelové sanatórium. Ponúka liečebné programy pre nervový, pohybový, kardiovaskulárny, močovo-pohlavný, endokrinný, dýchací, tráviaci a ORL systém. Vysoké výsledky sa dosahujú pri ochoreniach kože a očí.

Na území „Rodnika“ sa nachádzajú 4, 5 a 6-podlažné obytné budovy, administratívna budova, poliklinika, diagnostické centrum, jedáleň a bazén. Nespornou výhodou je, že DiLouche má vlastný oplotený areál na piesočnatých aj štrkových plážach, takže hostia si môžu vybrať, ktorú dovolenku preferujú. Systém stravovania – „švédske stoly“. Ponuka je pestrá. Šéfkuchár každý deň prekvapí ľudí niečím novým, chutným a zdravým.

Sanatórium má vonkajšie multifunkčné športoviská, posilňovňu. Denne sa konajú tematické tanečné večery, divadelné predstavenia a zábavné diskotéky. Deti sa zapájajú do aktivít s lektorom a zabávajú sa s profesionálnymi animátormi. Informácie o službách získate na telefónnom čísle 8861332 43 52.

Malá zátoka

Hodnotenie: 4.7

Malá zátoka

Štvrté miesto v hodnotení zaslúžene obsadilo sanatórium, ktoré sa nachádza 50 metrov od mora, má vlastnú upravenú pláž s drobnými kamienkami a tienistý les s rozlohou 3,5 hektára. Jeho hlavná budova z diaľky pripomína plachetnicu a vyniká medzi ostatnými kúpeľmi na pobreží. K dispozícii je celý komplex vonkajších a vnútorných bazénov s morskou vodou pre deti a dospelých s ležadlami a slnečníkmi.

Terapeutická základňa v sanatóriu je veľmi rozvinutá. Hlavné oblasti činnosti: gynekológia, gastrointestinálny trakt, respiračný, obehový, nervový a muskuloskeletálny systém. Minerálny prameň a čerpacia stanica sa nachádzajú priamo na území Malej Buchty. Je otvorený po celý rok. Zábavné programy nielen v lete spríjemňujú voľný čas dovolenkárov, ale aj v iných ročných obdobiach. Navštevujú kinosálu, hrajú volejbal, basketbal, biliard, cvičia vo fitnes klube a korčuľujú sa.

Osobitnú zmienku si zaslúži organizácia rekreácie pre deti. K dispozícii sú im samostatné bazény, detské ihriská a klubovňa. Počas dňa na deti dohliada opatrovateľka a animátori zabezpečujú zábavné súťaže a športové aktivity. Mnohí si všimli dobre vybavenú pláž, na ktorej sú nielen ležadlá a slnečníky, ale aj markízy, kabínky na prezliekanie, kaviareň. Telefónne číslo pre rezerváciu: 8861337 05 01.

BFO

Hodnotenie: 4.7

BFO

V prvej päťke stredísk v našom rebríčku sú zahrnuté strediská, ktoré sa nachádzajú v centre mesta v pešej vzdialenosti od mora. V blízkosti sa nachádza pumpa, kde si každý môže vychutnať liečivú minerálnu vodu. Zdravotnícke zariadenia umožňujú prijímať pacientov s ochoreniami urogenitálneho, nervového, kardiovaskulárneho, tráviaceho a dýchacieho systému. Liečia sa tu aj ľudia s alergiami a zubnými problémami.

Wellness programy zahŕňajú kúpele v morskej vode, bahenné zábaly, fyzioterapiu a termoterapiu. Kategórie izieb sú pomerne rôznorodé. Každá izba má LCD TV, split systém, chladničku, trezor, rýchlovarnú kanvicu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. 3 jedlá denne v kaviarni alebo jedálni. Diétne jedlá sa pripravujú na základe indikácie lekára. Deti sú ubytované od akéhokoľvek veku. K dispozícii sú animačné programy, detské ihrisko a miestnosť, kde na všetky aktivity dohliada skúsený lektor.

Vo voľnom čase si hostia môžu zahrať basketbal, volejbal, tenis na trávniku, zacvičiť si vo fitnescentre alebo v posilňovni, zaplávať si vo vonkajšom alebo vnútornom bazéne. Podľa spätnej väzby dovolenkári ocenili primerané ceny za vysokú úroveň služieb. Informácie o dostupnosti v konkrétnych termínoch nájdete na webovej stránke alebo na telefónnom čísle: 8861204 25 49.

Rus

Hodnotenie: 4.6

Rus

Rus komplex bol umiestnený na šiestom riadku v hodnotení najlepších kúpeľov Anapa. Nachádza sa v oblasti High Beach vedľa mestskej kamienkovej pláže. Naša súkromná pláž je vzdialená 20 minút chôdze a má všetko vybavenie potrebné na relaxačnú a aktívnu dovolenku. Ležadlá a slnečníky sú bezplatné. Sanatórium má vonkajšie a vnútorné bazény. Izby si môžete vybrať podľa finančných možností. Aj v cenovo najvýhodnejšom ubytovaní však hostia dostanú všetko, čo potrebujú na pohodlný pobyt.

Terapeutická špecializácia sanatória: endokrinný, kardiovaskulárny systém, gastrointestinálny trakt, muskuloskeletálny systém, neurológia, dýchacie a tráviace orgány. Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu. Všetky jedlá zodpovedajú zásadám správnej výživy, diétneho a detského menu.

V areáli centra sa nachádza volejbalové a basketbalové ihrisko, telocvičňa a posilňovňa, ako aj miestnosť na liečebnú telesnú výchovu. Deti všetkých vekových kategórií. Liečba len od 4 rokov. Pred liečbou sa musí konzultovať s pediatrom. Pre tých najmenších je k dispozícii vonkajšie ihrisko. V herni na ne dohliada opatrovateľka. Telefón sanatória: 8861238 86 28.

Sen

Hodnotenie: 4.5

Sen o sne

Na siedmom mieste v rebríčku je známe sanatórium, ktoré je členom národného kúpeľného združenia a má overenú kategóriu 3*. Nachádza sa priamo na pláži v parkovej zóne. Vždy je tu ticho a nepôsobí tu mestský hluk, preto si ho mnohí ľudia vyberajú na pokojnú rodinnú dovolenku mimo ruchu mesta. Zdravotnícke zariadenia sú určené na liečbu ochorení nervového, kardiovaskulárneho, reprodukčného a dýchacieho systému.

Mladšie deti sa prijímajú od 3 rokov. Je tu pre nich pripravené všetko, aby prežili jasnú, nezabudnuteľnú a zábavnú dovolenku. V detskom klube na ne vždy dohliada opatrovateľka. Stredoveký hrad je viac ako len kus architektúry. Je to labyrint s atrakciami a športovým vybavením, kde si každé dieťa môže vyskúšať svoju silu a obratnosť. Hojdacia sieť je určená na relaxáciu a nasávanie liečivého borovicového vzduchu.

Ponuka izieb je pestrá a zastúpená kategóriami od „štandard“ po „suite“. Jedlá sú buď diétne, alebo tradičné, podľa pokynov lekára, ale v oboch prípadoch hostia dostávajú zdravú, vyváženú stravu z čerstvých, prírodných surovín. Mnohí komentovali fyto-bar a degustačnú miestnosť. Pobyt si môžete rezervovať na telefónnom čísle: 8861205 02 56.

Maják

Hodnotenie: 4.5

MAYAK

„Mayak“ je sanatórium, ktoré celoročne pomáha ľuďom s ochoreniami dýchacích ciest, nervového, tráviaceho a pohybového ústrojenstva. V ôsmom riadku nášho hodnotenia. Lekárske a diagnostické zariadenia sú rozsiahle a ponúkajú rôzne metódy zotavenia. Ide o bahenné kúpele, fyzioterapiu, diétne potraviny, masáže, homeopatiu, aromaterapiu, minerálnu vodu.

Jedlá sa podávajú formou bufetu v dvojposchodovej jedálni s nádherným výhľadom na more. Široký sortiment jedál uspokojí každého hosťa. V ponuke sú vždy ryby, mäso, polievky, obilniny, prílohy, nápoje, šaláty a občerstvenie. Izby sú svetlé, priestranné a majú všetko pohodlie domova s novým nábytkom a modernými technológiami. Deti sú vítané od narodenia. K dispozícii je veľké detské ihrisko.

Vo voľnom čase si môžete zahrať futbal, volejbal alebo basketbal, stolný tenis, ísť na výlet, zacvičiť si v posilňovni alebo sa jednoducho prejsť po upravených uličkách. Hostia si pochvaľujú najmä možnosť využívať neďaleké piesočnaté a kamienkové pláže, ktoré sú čisté a príjemné. Jej telefónne číslo je 8861333 15 23.

Anapa-Oceán

Hodnotenie: 4.5

ANAPA-OCEAN

Zdravotné stredisko, ktoré sa umiestnilo na deviatom mieste, sa nachádza v centrálnej nábrežnej oblasti na prvej línii mora. 13-poschodová budova je perlou mestskej architektúry. Je vybavený dvoma výťahmi a ponúka nádherný výhľad na okolie. Všetky izby sú dobre vybavené. Všetky izby majú klimatizáciu, TV, chladničku a kúpeľňové vybavenie. Pri liečbe pacientov sa používa psychosomatická metóda, ktorá zabraňuje recidíve. Skúsení psychológovia a psychoterapeuti poskytujú individuálne poradenstvo, ktoré pomáha zabezpečiť komplexné riešenie mnohých problémov.

Lekárska špecializácia: neurologická, urogenitálna, muskuloskeletálna, respiračná, pohybová, gastrointestinálna. Aktívne sa tu lieči liečivé bahno, minerálna voda, fyzioterapia, masáže. Stravovanie (formou bufetu) zahŕňa jedlá európskej kuchyne. Detské a diétne menu sú nevyhnutnosťou. kavkazské a talianske reštaurácie a kaviareň bistro.

Súkromná pláž sa nachádza 800 metrov od budov. Je plne vybavený zariadením na pohodlnú relaxáciu. Deti sú ubytované vo všetkých vekových kategóriách. K dispozícii je klub, detské ihrisko, požičovňa kočíkov. Telefón pre predaj cestovných poukazov: 8800250 27 55.

Akvamarín

Hodnotenie: 4.5

AQUAMARIN

Na desiatom mieste hodnotenia sa nachádza sanatórium v malebnej oblasti Anapa – dedina Vityazevo. Nedávno zrekonštruovaná budova vyniká jedinečnou modernou architektúrou. Súbor dopĺňa obrovský vonkajší bazén. Terapeutická základňa je široká a pomáha hosťom pri alergiách, poruchách pohybového aparátu, gynekologických, neurologických, dermatologických, gastrointestinálnych a kardiovaskulárnych ochoreniach.

V sanatóriu sa môžete ubytovať v izbách „economy“ a môžete si rezervovať luxusné apartmány. Každý turista si môže vybrať dovolenku podľa svojich finančných možností. Jedlá sa podávajú formou bufetu. Raňajky, obedy a večere sa podávajú s rôznymi jedlami, ktoré sú vhodné pre bežné alebo diétne menu.

Súkromná pláž je vzdialená 15 minút. Ležadlá a slnečníky môžete využívať bezplatne. Pobyt rodín s deťmi v akomkoľvek veku. Od 4 rokov je k dispozícii špeciálny rekreačný program. Plytký bazén, detské ihrisko a herňa. Všetky informácie o službách sú k dispozícii na oficiálnej webovej stránke. V prípade akýchkoľvek otázok môžete zavolať na telefónne číslo: 8 861204 10 68.

Stará Anapa

Hodnotenie: 4.5

ANCIENT ANAPA

Sanatórium jedenásteho radu sa nachádza v centrálnej časti Anapy, čo by kameňom dohodil od nábrežia a má rozsiahle lekárske a diagnostické zariadenia. Hlavné špecializácie: neurológia, muskuloskeletálny systém, gastrointestinálny trakt, kardiovaskulárny systém. Zo širokej ponuky programov si každý hosť nájde ten svoj. Liečba bahnom a minerálnou vodou, masáže, fyzioterapia a homeopatia.

Izby sú pohodlné, od štandardných až po apartmány. V celom areáli funguje bezplatné Wi-Fi. Deti sa môžu hrať na ihrisku alebo v klubovni pod dohľadom vychovávateľa. Jedlá sú chutné a rozmanité. Široký výber mäsových a rybích jedál, šalátov, kaší a nápojov. „Bufet“ sa podáva s diétnym a detským menu.

K dispozícii sú vnútorné a vonkajšie bazény. Pláž je mestská, kamienková. Ležadlá sú za poplatok. Zábava: Strečing v posilňovni, sledovanie filmov v kine, hranie biliardu. Animačné programy sú určené pre celú rodinu. Mnohí sa vyjadrili, že je to najlepšia voľba pre hostí, ktorí uprednostňujú pobyty v meste. V blízkosti – aquapark, nákupné centrá, reštaurácie, kaviarne, kluby. Ceny pobytov sú nadpriemerné. Plne však zodpovedajú úrovni služieb. Tel: 8861333 22 11.

Ural

Hodnotenie: 4.4

Ural

„Ural“ je multidisciplinárne zdravotné stredisko, ktoré bolo otvorené v roku 1985. Špecializuje sa na rozšírenú škálu liečebných postupov, ktoré účinne liečia komplexné problémy a poskytujú pozitívne výsledky po dobu jedného roka alebo dlhšie. Široké využitie prírodných zdrojov: minerálna voda a liečivé bahno. Deti sú vítané od narodenia. Liečebný program je určený pre deti od 4 rokov. V roku 2014 sa uskutočnila rozsiahla rekonštrukcia budov a nový stav sa udržiava pravidelnou preventívnou údržbou.

Na pobrežie – 300 m. Na čistej piesočnatej pláži nájdete všetko, čo potrebujete na aktívnu a relaxačnú zábavu. K dispozícii sú vnútorné aj vonkajšie bazény s morskou vodou. K dispozícii je jedlo formou bufetu. Ubytovanie je zabezpečené v izbách Standard, Suite a Suite. Každý má balkón, klimatizáciu a chladničku. Vo voľnom čase sa môžete venovať športovým a rekreačným aktivitám. Pre mladších hostí je k dispozícii detský klub s animátormi a detské ihrisko s atrakciami.

Dospelí hostia si môžu vychutnať pokojné prechádzky po dobre vybavenom areáli, zahrať si bowling a biliard, navštíviť kino a nočný klub, relaxovať v SPA-salóne. Umiestnenie: Pioneer Prospect, 24. Bezplatná multilinka: 8800200 05 53.

Riabinushka

Hodnotenie: 4.4

Riabinushka

Rezort bol postavený v roku 2005. Veľká renovácia v roku 2015. Na rozsiahlej zelenej ploche sa nachádza sedem štvorpodlažných budov. Moderná lekárska základňa umožňuje prijímať pacientov s gynekologickými, urologickými, neurologickými, endokrinnými a dermatologickými problémami. Úspešne sa vykonáva terapia dýchacích orgánov, kardiovaskulárneho systému, pohybového aparátu s minerálnou vodou zo Semigorského prameňa a bahnom z ložiska Kiltaš.

Pre hostí sú vytvorené optimálne podmienky na pohodlný pobyt. Všetky izby majú nový nábytok. V budove sa nachádza veľký vonkajší bazén s aquaparkom a celoročný bazén. Na vlastnú pláž – pár minút pešo. Ležadlá a slnečníky sú bezplatné. Deti zabávajú profesionálni animátori. Dospelí navštevujú fitnes a posilňovňu, vodný aerobik a zúčastňujú sa večerných predstavení.

„Bufet veľmi pestrý. Široko zastúpené detské a diétne menu. Jedlá sú navrhnuté tak, aby uspokojili chute mäsožravcov aj vegetariánov. „Ryabinushka je otvorená po celý rok. Nachádza sa 9 km od letiska Anapa. V prípade potreby je k dispozícii kyvadlová doprava. Adresa sanatória: Pioneersky pr., 76. Telefonická rezervácia: 8800200 45 98.

Brigantina

Hodnotenie: 4.3

BRIGANTINA

Hostia zanechali veľa pozitívnych komentárov o ďalšom sanatóriu zahrnutom v našom hodnotení. „Sanatórium Brigantina sa umiestnilo na dvanástom mieste. Komplex sa nachádza v obci Vityazevo a má rozšírenú infraštruktúru. Územie má vlastný aquapark, bazény, veľké detské ihrisko. Vodná zóna pre deti – vyhrievaná. Ležadlá a slnečníky sú vždy zadarmo.

3 jedlá denne podávané formou bufetu. Medzi jedlami je k dispozícii snack bar. Ubytovanie je v kategóriách Standard, Comfort, Deluxe a Apartmán. Všetky sú vybavené všetkým komfortom, novým nábytkom a spotrebičmi. Milovníci aktívneho oddychu si môžu zahrať na basketbalovom a volejbalovom ihrisku alebo sa venovať vodným športom. Animačné programy potešia deti aj ich rodičov.

Mnohí si všimli oblasť s bujnou vegetáciou, voňavými kvetinovými záhonmi a rybníkom s rybami. Všetci sú spokojní s podmienkami vytvorenými pre rodinnú dovolenku. V letovisku môžete stráviť čas bez toho, aby ste museli chodiť do verejných zábavných zariadení Anapa. Liečba je na najvyššej úrovni, existuje mnoho rôznych rehabilitačných programov. Kontaktné telefónne číslo: 8861332 25 00.

Anapa

Hodnotenie: 4.3

ANAPA

Sanatórium s rovnakým názvom sa nachádza na trinástom riadku hodnotenia. Nachádza sa 70 metrov od mora a jeho súčasťou je komplex vnútorných a vonkajších bazénov s morskou, sladkou a minerálnou vodou. Kúpele boli postavené v roku 1969 a v roku 2010 prešli rozsiahlou rekonštrukciou. Pláž je súkromná, vždy čistá a vybavená bezplatnými ležadlami a slnečníkmi. „Anapa“ je otvorená po celý rok a víta hostí z celej krajiny, ktorí prichádzajú na kvalifikovanú liečbu širokej škály chorôb.

Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu. Jedlá uspokoja vyberavých jedákov, vegetariánov aj mäsožravcov. Hlavné je, že je vyvážená, posilňuje telo a urýchľuje proces hojenia. V areáli sa nachádzajú volejbalové a basketbalové ihriská, tenisový kurt, posilňovňa so športovým vybavením a strojmi. Vo voľnom čase môžete navštíviť wellness centrum a masážny salón.

Deti sa prijímajú od narodenia. Všetky podmienky boli vytvorené pre pohodlný pobyt. Vonkajšie ihriská, miniklub a bazény. Podľa recenzií sú náklady na výlet do sanatória pomerne dostupné, takže mnohí prichádzajú na odpočinok so svojimi rodinami a zostávajú spokojní s poskytovanými službami. Telefonická rezervácia: 8 861204 12 56.

Kubáň

Hodnotenie: 4.2

KUBAN

Štrnáste miesto patrí hodnoteniu strediska, ktoré sa nachádza priamo na brehu malebného zálivu Anapa. Liečia sa tu gynekologické a kožné ochorenia, poruchy látkovej výmeny, ochorenia dýchacích ciest a nervového systému. „Kuban“ ponúka aj veľmi zaneprázdneným ľuďom vykonávať rehabilitačné a preventívne opatrenia bez toho, aby museli prerušiť prácu. Konferenčná miestnosť sa dá využiť na obchodné stretnutia a rokovania.

Tí, ktorí sa rozhodli relaxovať a odpočívať, sa nebudú nudiť. Zábavné programy sú rozmanité. K dispozícii je knižnica, požičovňa bicyklov a vodných športov, sauna, solárium a veľký krytý bazén. Pláž sa nachádza 200 metrov od 9-poschodovej budovy. Je plne vybavený na pohodlný pobyt.

Deti sa prijímajú od narodenia, liečba je dostupná od 4 rokov. Jedlo 3-krát denne, vyvážená strava. Všetky jedlá sú chutné a výživné. Dovolenkári zanechávajú pozitívnu spätnú väzbu. Neboli zistené žiadne závažné nedostatky. Mnohí poukazovali na upravenú oblasť a dobrú polohu v blízkosti atrakcií Anapy, dostupnosť viac ako 600 druhov zdravotných procedúr. Telefón administratívneho komplexu: 8861204 25 38.

Mothman

Hodnotenie: 4.1

MOTYLEK

Sanatórium uzatvára rebríček, ktorý sa nachádza v centrálnej časti Anapy, 100 metrov od mora. Kvalifikovaný zdravotnícky personál pomáha zlepšiť zdravie a zbaviť sa mnohých chorôb. Zariadenie sa špecializuje na dýchacie orgány. Často sem prichádzajú choré deti, ľudia s bronchiálnou astmou, zápalom pľúc a bronchitídou na rehabilitáciu. Liečia sa aj pacienti s ochoreniami tráviaceho traktu, kože, pohybového aparátu, srdcovo-cievneho a nervového systému.

Diagnostika a postupy sa vykonávajú v samostatnej budove. Zdravotnícke zariadenia sú vybavené najmodernejším vybavením. Sklad izieb je rozdelený do prvej a najvyššej kategórie. Každý z nich má TV, klimatizáciu, telefón, chladničku, mikrovlnnú rúru a kúpeľňu s toaletnými potrebami. Liečebný diétny režim – 4 jedlá denne. Vyvážený jedálny lístok v kombinácii so zdravotnými procedúrami podporuje rýchle zotavenie.

Moth má veľký bazén pre dospelých a priestor pre batoľatá so šmykľavkami a hračkami. Vždy je tu dostatok slnečníkov a ležadiel pre každého. V izbách a na území hotela je prísne zakázané fajčiť. Hostia boli spokojní s dovolenkou a liečbou. Výhodná poloha a súkromná čistá pláž sú obzvlášť zvýraznené. Predaj vstupeniek: 8 861334 53 98.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Comments: 1
  1. Michal

    Ahoj! Mám pre teba otázku ohľadom tých najlepších sanatórií v Anape. Aké sú kritéria, podľa ktorých sa určili tieto 17 najlepších sanatórií? A aké služby a liečebné programy ponúkajú? Ďakujem za odpoveď!

    Odpovedať
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: