13 najlepších sanatórií pri Moskve

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Samotná rekreácia môže byť nielen relaxačnou zábavou, ale aj zdraviu prospešnou činnosťou. Predstavujeme rebríček 13 najlepších kúpeľných stredísk v blízkosti Moskvy, ktoré ponúkajú kvalitný voľný čas, rekreačné a ošetrovacie procedúry, lekársku podporu.

Hodnotenie najlepších kúpeľov v blízkosti Moskvy

NomináciaumiestnenieSanatóriumhodnotenie
Najlepšie sanatóriá v blízkosti Moskvy1VERBA MAYR5.0
2Revital Park4.9
3Nová Istra4.8
4Buran4.7
5Biele jazero4.7
6Krasnaja Pakhra4.6
7Vatutinki4.5
8Pushkino4.5
9VALUEVO4.5
10Sanatórium Marfinsky4.5
11Bas-Chagda4.4
12Brezový háj4.3
13Victoria4.2

VERBA MAYR

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 5.0

VERBA MAYR
 1. Miesto:
 2. Adresa: Puškinov okres, územie Sosnového Boru, pp. 17.

Jedno z najlepších liečebných stredísk sa nachádza v Puškine, je to rakúske liečebné stredisko VERBA MAYR, jediné v Rusku, ktoré pracuje podľa štandardov integratívnej medicíny v Európe, schválené Ministerstvom zdravotníctva Ruskej federácie. Ide o veľký komplex, ktorý je dôstojnou alternatívou k veľkým elitným strediskám v zahraničí.

VERBA MAYR ponúka lekárske a wellness služby v oblasti kozmetiky, fyzioterapie, osteopatie, estetiky tela, cvičenia a fitnes, detoxu World Spa Awards 2019, chudnutia a tvarovania postavy, antistresovej relaxácie, zdravotného a liečebného poradenstva od vysoko špecializovaných odborníkov. Programy sú navrhnuté na rôzne obdobia od niekoľkých dní až po niekoľko týždňov, každý kurz je individuálne vybraný pre pacienta na základe lekárskych indikácií a laboratórnych testov, ktoré sú tiež poskytované v sanatóriu. Niektoré programy dostupné doma.

VERBA MAYR má atmosféru päťhviezdičkového hotela: pohodlné izby pre každý vkus s panoramatickými oknami, individuálny prístup personálu ku každému hosťovi. V gurmánskej reštaurácii pripravujú naši kuchári jedlá podľa programu PP z prírodných a ekologických produktov zo súkromných fariem. Stravovanie je určené pre hostí sanatória so všetkými typmi zdravotného stavu. Môžete si objednať jedlá s dodávkou, bezplatne, bezplatné naplnenie košíka od 10000 Euro.

Medicínske a kúpeľné centrum VERBA MAYR je miestom elitnej rekreácie; ceny ubytovania, procedúr a stravovania sú tu vysoké a nie sú dostupné pre každého. To je pravdepodobne jediná nevýhoda sanatória.

Výhody

 • Široká škála lekárskych postupov a programov;
 • Podmienky 5-hviezdičkového hotela;
 • Sanatórium na malebnom mieste;
 • Rôzne PP;
 • Vlastné laboratórium;
 • Internetový obchod so zdravými potravinami (dodávka).

Nevýhody

 • Vysoké ceny.

Revital Park

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.9

Revital Park
 1. Webová lokalita:
 2. Adresa: m. Balašicha, Leonovskoe Shosse 2.

Klinika-rezort ReVital Park ponúka programy na zlepšenie zdravia pre deti a dospelých v týchto hlavných smeroch: očista a omladenie organizmu, antistresové komplexy, SPA, kozmetika (tradičná, prístrojová, injekčná) a korekcia tela, diagnostika, diétna a psychologická podpora. Na vlastnom tele si môžete vyskúšať exotické masáže a ozdravné postupy rôznych krajín a národov, lekárskych komunít. Poznámka: ceny zariadení a samotných služieb sú pomerne priaznivé, podobné cenám ponúkaným na súkromných klinikách.

Okrem zdravotníckych služieb ponúka centrum aj veľa možností na príjemné trávenie voľného času: fitnescentrum, bazény a sauny, konferenčné miestnosti na obchodné podujatia, park na pešiu turistiku, gurmánsku reštauráciu. Môžete tu oslavovať svadby a firemné večierky, fotografovať, organizovať alebo sa zúčastňovať majstrovských kurzov, čajových obradov atď.. WELLNES klub pracuje v Resital Parku, kde sa môžete zúčastniť individuálneho a skupinového tréningu, stať sa členom moderného tréningu EMS a simulovať telo svojich snov.

Ubytovanie na klinike si môžete vybrať podľa preferencií: štandardné izby, apartmány, individuálne domčeky; všetky apartmány sú čisté a svetlé.

Výhody

 • Široká škála lekárskych postupov a postupov na zlepšenie zdravia;
 • Optimálne ceny;
 • Vysoká úroveň služieb;
 • Klub EMS;
 • Služba podľa zásad VHI;
 • Vedenie slávnostných a obchodných podujatí.

nevýhody

 • Nie je definované.

Nová Istra

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.8

Nova Istra
 1. Webová stránka: istra.amaks-
 2. Adresa: okres Istra, obec Lučinské, sanatórium „Istra“ 3/7.

Na treťom mieste v našom prehľade sa umiestnil rekreačný komplex Nová Istra, zameraný predovšetkým na zdravotnú a wellness dovolenku. V sanatóriu rôzne druhy rehabilitačnej terapie, môžete použiť program liečby ochorení dýchacích orgánov, trávenia, pohybového aparátu a spojivových tkanív, kardiovaskulárnych ochorení. Sanatórium má všetky potrebné lekárske licencie a zamestnáva vysokokvalifikovaných lekárov.

Novaya Istra má vlastnú kryokomoru, bazén s wellness zónou. Okrem lekárskej starostlivosti je v komplexe aj veľa zdravých možností: športové zariadenia, reštaurácia s výživou alebo lobby bar a konferenčná miestnosť na obchodné podujatia. Pre mladších hostí sa organizuje tematický park outdoorových aktivít a zábavných podujatí, boli vytvorené samostatné rekreačné programy.

Hostia majú k dispozícii ubytovanie v štandardných, biznis a luxusných apartmánoch za rozumné ceny.

Výhody

 • Veľký ekologický komplex v malebnej lokalite;
 • Veľký tematický detský park;
 • Rekreačné programy pre deti a dospelých;
 • Rozumné ceny za ubytovanie a služby;
 • Zábavné a obchodné aktivity.

Nevýhody

 • Žiadne kúpeľné programy.

Buran

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.7

Buran
 1. Webová stránka: rzdz-
 2. Adresa: Dynańsko, Zakarpattia, Vinnytsia, Izium, Rumunsko. Sergiev Posad, d. Trekhlesishte, 50.

Ďalšie v našom prehľade sanatórium „Buran“ patrí spoločnosti „RZD-Zdorovye“, ale každý si v ňom môže oddýchnuť. Môžete si tu zlepšiť zdravie podľa klasických kúpeľných programov, absolvovať komplexné programy na chudnutie a detoxikáciu.

Sanatórium ponúka množstvo rekreačných zariadení pre rodiny: posilňovňu s tréningovými zariadeniami, detské ihrisko, gril, bazén s fínskymi saunami, bežeckú a lyžiarsku trasu a v zime si môžete zalyžovať na vlastnom svahu Burana alebo sa korčuľovať na veľkom vonkajšom klzisku. K dispozícii sú 2 sály na obchodné stretnutia a rokovania: pre 50 a 200 osôb, veľká banketová sála na špeciálne podujatia.

Zvláštnosťou sanatória je pantoterapia – špeciálna procedúra – kúpele na báze koncentrátu alebo odvaru z maralových parohov, rohov. Pantoterapia pomáha posilniť imunitu, normalizovať hladinu cukru v krvi, obnoviť mužskú potenciu a spomaliť proces starnutia nielen pokožky, ale aj celého tela.

Ubytovaní hostia sú ubytovaní v izbách štandardnej, komfortnej a apartmánovej triedy. Poznámka: Sanatórium Buran nemá vynikajúci interiérový dizajn a v mnohých miestnostiach je pocit návratu do éry Sovietskeho zväzu.

Výhody

 • Rozumné ceny za liečbu a ubytovanie;
 • Pre deti a dospelých sú pripravené voľnočasové aktivity;
 • Pantoterapia;
 • Možnosť rezervácie a termínov ubytovania na webovej stránke;
 • Akcie a špeciálne ponuky.

Nevýhody

 • Žiadne kozmetické a estetické zákroky;
 • Dizajn interiéru.

Biele jazero

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.7

Biele jazero
 1. Webová stránka: sanatoriy-beloe-
 2. Adresa: okres Shatura, obec Shatura, región Shatura. v zdravotnom stredisku „Ozero Beloje“.

Veľký sanatórny komplex „Ozero Belye“ je alternatívou k vodným sanatóriám v okolí Moskvy. skutočnosť, že sanatórium má vlastný zdroj minerálnej vody vhodnej na liečebné a preventívne procedúry. Napríklad liečivá stolová voda je ideálna na očistu tela, odstránenie toxínov z medzibunkového priestoru a zlepšenie stavu tráviaceho traktu, zatiaľ čo bromidová soľanka s chloridom sodným je vhodná na minerálne kúpele, ktoré sa nachádzajú v celom parku.

V sanatóriu „Ozero White“ sa prijímajú pacienti s ochoreniami vnútorných orgánov: kardiovaskulárneho, muskuloskeletálneho a gastrointestinálneho systému. Komplex zahŕňa všetky fázy od stanovenia diagnózy až po zotavenie alebo ukončenie liečby, ktorej trvanie určuje lekár individuálne. Liečebný proces zahŕňa všetky metódy balneológie: manuálne masáže, fyzioterapiu, všetky druhy fyzioterapie, vodoliečbu a balneoterapiu miestnymi minerálnymi vodami. Ženy si užijú čas s kozmetičkami, ktoré používajú prístroj „COSMOMED“ a výrobky „LACRIMA“. Môžete si tiež dať ošetriť celulitídu a navštíviť solárium.

Komplex Ozero Beloje je vhodný pre rodiny s deťmi, pretože má rôzne izby v dvoch hlavných budovách, ale pacienti s deťmi si často vyberajú pobyt v chatovej osade. Veľké detské ihrisko a ihrisko na území. Ceny za ubytovanie a liečbu sú prijateľné.

Výhody

 • Vlastné zdroje minerálnej vody;
 • Izby na osídlenie podľa akéhokoľvek vkusu;
 • Rozumné ceny za ubytovanie a liečbu;
 • Veľký výber liečebných programov a služieb;
 • Kozmetológia založená na francúzskych metódach a prípravkoch;
 • Akcie a špeciálne ponuky.

Nevýhody

 • Niekoľko rekreačných programov.

Krasnaja Pakhra

Hodnotenie sanatória (predmestie Moskvy): 4.6

Krasnaja Pakhra
 1. Webová stránka: pakhra.amaks-
 2. Adresa: osada Krasnopakhorskoje, s.Červená, ul.Parkovaya str. 10, 1.

Ďalším sanatóriom, ktoré sa dostalo do prvej desiatky najlepších sanatórií v Bratislave a Moskovskej oblasti, je unikátny komplex Krasnaja Pakhra. Je to skutočné kúpeľné stredisko v blízkosti centra mesta v malebnej lokalite. Tu môžete absolvovať liečbu a zotavenie, rehabilitáciu a jednoducho si dobre oddýchnuť, vrátane detí.

12 programov s ubytovaním alebo bez ubytovania – druhá možnosť je vhodná pre pacientov, ktorí bývajú v blízkosti komplexu. Trvanie kurzu sa určuje individuálne. Rozmanité programy: dýchacie, srdcovo-cievne, pohybové, ženské reprodukčné ústrojenstvo, liečba materstva, „Budúca mamička“ pre tehotné ženy; samostatné kurzy pre deti, kozmetické omladenie „Anti-Aging“. Odborníci používajú rôzne účinné procedúry: rôzne kúpele a sprchy, bahennú liečbu, prístrojovú a magnetickú terapiu – spolu približne 50 druhov. Patrí medzi ne depilácia, peeling, farbenie obočia a niektoré ďalšie typy transformácie.

Pre tých, ktorí si chcú dobre oddýchnuť, je pripravený komplexný program „Oddych a rekreácia“.

V sanatóriu Krasnaja Pakhra sa nikdy nebudete nudiť – k dispozícii je zábava pre deti aj dospelých: tvorivé majstrovské kurzy, športové súťaže, večerné filmové predstavenia, stretnutia, kvízy, piesne s gitarou, diskotéky, animácie – hostia si môžu vychutnať bohatý zábavný a voľnočasový program.

K dispozícii sú izby od štandardných až po apartmány. Priemerné životné náklady sú nadpriemerné, v súlade s triedou sanatória.

Výhody

 • Široká ponuka zdravotných a kozmetických procedúr;
 • Liečba s ubytovaním alebo bez neho;
 • Zábavné programy pre deti a dospelých;
 • Výhodná poloha v blízkosti centra Moskvy.

Nevýhody

 • Ceny sú prevažne vyššie ako priemer.

Vatutinki

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.5

Vatutinki
 1. Webová stránka: ok-
 2. Adresa: Nová Bratislava, osada Desenovskoe, ul. Ulica Charotovaja, budova 5, str. 1.

Komplex Vatutinki ponúka kvalitnú rekreáciu, ktorú možno spojiť s relaxačnými kúpeľnými procedúrami a kozmetikou, keďže špecialisti neponúkajú liečebné programy ako také. Napriek tomu je „Vatutinki“ žiadané, najmä vďaka výhodnej polohe sanatória vzhľadom na centrum hlavného mesta, ako aj malebným výhľadom na.

Hotel ponúka centrum krásy, fyzioterapiu, bahenné a vodné procedúry, solárium, bazénový a saunový komplex, posilňovňu a telocvičňu, tenisový kurt. Vatutinki často hostí obchodné podujatia v konferenčných sálach s rôznou kapacitou a jeho reštauračné komplexy sú vhodné nielen na gurmánske večere – konajú sa tu rôzne oslavy od uzavretých výročí až po veľké firemné večierky.

Hostia majú na výber ubytovanie v hlavnej budove, v izbách od štandardných až po luxusné, ako aj v chatkách a apartmánoch. Ceny sú nadpriemerné, ale plne odôvodnené individuálnym prístupom, čistotou a kvalitou služieb.

Výhody

 • Dobré miesto na relaxáciu;
 • Zábava pre deti a dospelých;
 • V blízkosti centra Moskvy;
 • Obchodné salóniky a reštauračné komplexy na podujatia.

Nevýhody

 • Nedostatok zdravotníckych programov.

Pushkino

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.5

Pushkino
 1. Webová stránka: snt-
 2. Adresa: r. Pushkino, Krasnoarmeyskoye sh., 28.

Sanatórium Pushkino sa podľa odborníkov nachádza na najmalebnejšom mieste nášho prehľadu. Komplex je obklopený parkom s veveričkami, hubami, jazerom a hlavne tichom! Žiadny rozruch v meste.

Sanatórium poskytuje rekreačné a relaxačné komplexy pre deti aj dospelých. Programy sú navrhnuté tak, aby pracovali s každým telesným systémom: kardiovaskulárnym, nervovým, muskuloskeletálnym, dýchacím. Špecialisti ponúkajú aj rehabilitáciu po chorobe a pre zdravotne postihnutých, ako aj funkčnú diagnostiku. Lekárske procedúry ako hirudoterapia sa môžu vykonávať v Pushkine. Ľuďom s nadváhou ponúkame programy na zníženie hmotnosti a úpravu postavy.

Okrem liečby má sanatórium veľa možností, ako zdravo tráviť čas: športovať, navštevovať bazén a solárium, saunu, byť členom klubu stolného tenisu. Rozsiahly je aj zábavný program: výlety, video salón, knižnica, výlety loďou, organizátori organizujú zábavné tematické podujatia. V sanatóriu sa nachádza jedáleň, interiér a kvalita jedla je skôr ako reštaurácia, ako aj bar.

Výhody

 • 3 budovy na ubytovanie a chatová osada;
 • Priemerné ceny za liečbu a ubytovanie;
 • Rozsiahly zábavný program;
 • Malebné miesto v lesnom pásme, je tu jazero;
 • Široká ponuka liečebných a rehabilitačných programov.

Nevýhody

 • Obsadenosť je vždy veľká, preto je potrebná rezervácia vopred;
 • Lesopark nie je dobre udržiavaný;
 • Personál nie je vždy zdvorilý (kvôli vysokej obsadenosti).

VALUEVO

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.5

VALUEVO
 1. Webová lokalita:
 2. Adresa: Filimonkovskoje, obec Filimonkovskoje, Povorodnoje, Vitebsk. Valuevo

V obci Valuevo sa nachádza rovnomenné multifunkčné sanatórium. K dispozícii sú wellness terapie pre pľúca, srdce a nervový systém, liečba bolesti, prevencia mozgovej mŕtvice a antistresové terapie, ako aj špeciálny posilňovací komplex pre malých pacientov „Grow Big“.

Vo Valueve sú k dispozícii rôzne exotické procedúry na relaxáciu a celkové zotavenie: fytobatenie, floating (relaxácia v bazéne so soľným roztokom), halo komora (soľná miestnosť), akupunktúra, liečba pijavicami (hirudoterapia).

Zábava v stredisku nie je zabezpečená, ale je možné usporiadať oslavu v reštaurácii a na otvorenom priestranstve, stretnutia s grilom, na území sú vybavené rôznymi fotografickými plochami. Správa často poskytuje zľavy na podujatia a často ponúka akcie na ubytovanie a liečbu.

Sanatórium Valuevo je jedným z mála sanatórií, ktoré ponúkajú ubytovanie ekonomickej triedy. Pre tých, ktorí majú radi pohodlie, sú k dispozícii apartmány a samostatne stojace chaty. Cenovo dostupné ceny pre tých, ktorí si chcú užívať zdravý životný štýl.

Výhody

 • Rôzne zdravotné a relaxačné procedúry a programy;
 • Izby od ekonomickej až po luxusnú triedu;
 • Rôzne možnosti stravovania vrátane špeciálnych programov;
 • Realizácia osláv a fotografovania.

Nevýhody

 • Žiadne zábavné programy;
 • Blízkosť rušnej diaľnice;
 • Nedostatočná zvuková izolácia v izbách.

Sanatórium Marfinsky

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.5

Sanatórium Marfinsky
 1. Webová stránka: marfinskiy-
 2. Adresa: okres Mytishchi, s. Marfino.

Ústredné vojenské klinické sanatórium Marfino sa nachádza na historickom mieste, v bývalom kaštieli Marfino so starobylým parkom. Obytná budova je vybavená štandardnými a luxusnými izbami; v samotnom kaštieli sú k dispozícii aj nadštandardné apartmány. Hoci ubytovanie nie je najvyššej kvality, je vzhľadom na historickú atmosféru miesta cenovo nadpriemerné.

Sanatórium je jedným z najlepších z hľadiska liečby, pretože lekári využívajú svoje vlastné nahromadené skúsenosti, zdokumentované v špeciálnych programoch na zlepšenie kardiovaskulárneho, nervového a dýchacieho systému, pohybového aparátu, mužského a ženského urogenitálneho systému, GIT. V praxi sa využívajú tradičné a nové metódy ovplyvňovania, fyzioterapia, magnetická terapia, kryoterapia a ozónová liečba. Cédrové sudy sa používajú na korekciu hmotnosti a zlepšenie postavy. Pred predpísaním dĺžky kurzu lekári vykonajú vyšetrenie osoby, na základe ktorého odporúčajú, ako dlho by mali zostať v sanatóriu.

Jedáleň ponúka jedlá zo štandardných lekárskych diét, ktoré každému hosťovi určí lekár pri registrácii.

V sanatóriu Marfinsky nie je veľa práce: bazén, tenis, športoviská a bazén. Organizátori a tréneri prevádzkujú rôzne zábavné a športové aktivity. K dispozícii je aj kozmetický salón pre kúpeľných hostí.

Výhody

 • Malebná a historická destinácia;
 • Účinné metódy liečby a zotavenia;
 • Veľká detská izba;
 • Zľavy za dlhšie pobyty.

Nevýhody

 • Štýl zariadení nebol aktualizovaný od sovietskych čias;
 • V jedálni sa podávajú len diétne jedlá;
 • Žiadny salón krásy.

Bes-Chagda

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.4

Bes-Chagda
 1. Webová stránka: bes-
 2. Adresa: Odincovský okres, p. Pines, budova 1.

Bez sanatória „Bas-Chagda“ by naša recenzia nebola úplná. Ide o jedinečný sanatórny komplex, ktorého organizátori šikovne dopĺňajú čas hostí lekárskymi procedúrami aj zábavným programom a nenechávajú čas na nudu.

Liečebné programy sú zamerané na zlepšenie kardiovaskulárneho, oporno-motorického a nervového systému, reprodukčných ženských orgánov, komplexy predpokladajú obnovu fyzického, morálneho a emocionálneho tonusu. Sanatórium disponuje modernou diagnostickou základňou, ktorá nám umožňuje zorganizovať komplexné vyšetrenie každého pacienta s cieľom určiť jeho výživové a diétne požiadavky.

Bes-Chagda ponúka širokú škálu rehabilitačných a liečebných procedúr, ako aj tenisové, volejbalové a bedmintonové kurty a bazén na športové aktivity. Pre zaujímavú zábavu v sanatóriu je k dispozícii kinosála, knižnica s rozmanitou zbierkou. Podľa mnohých hostí sú najzaujímavejšie exkurzie do historických miest Moskvy a regiónu. Najlepšie zo všetkého je, že rekreačné aktivity nenarušujú základný liečebný program, pretože organizátori sa o to postarajú.

Ďalším vítaným aspektom sú prijateľné ceny ubytovania. Dvojlôžková štandardná izba bude stáť len 1990 Euro za noc – najdostupnejšia cena v našom prehľade.

Výhody

 • Malé a útulné izby na ubytovanie;
 • Zdravé potraviny;
 • Odpočinok sa úspešne kombinuje s liečbou;
 • Nízke ceny za ubytovanie a liečbu.

Nevýhody

 • Nevhodné pre rodinnú dovolenku – žiadna zábava pre deti.

Brezový háj

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.3

Brezový háj
 1. Webová stránka: berezovayarosha-
 2. Adresa: okres Mytishchi, obec Aksakovo, 1.

Jedným zo sanatórií, ktoré je ideálne pre rodiny, je Beryozovaja Roscha v Aksakove. V ponuke sú rekreačné a voľnočasové aktivity pre dospelých aj deti a hostia konštatujú, že všetko je organizované na vysokej úrovni.

V rezorte ako takom neexistujú žiadne programy na zlepšenie, pre každého hosťa lekári vyberú súbor služieb v súlade s charakteristikami tela. Fyzioterapia, bahenná terapia, masáže vrátane manuálnej terapie, sprchy a kúpele, sauna, aerosólová terapia a aromaterapia. Na relaxáciu v SPA centre je k dispozícii fínska sauna, rímsky kúpeľ, vírivky a solárium. Pre deti je k dispozícii špeciálny bazén a hracie plochy vo vnútri aj vonku.

sanatórium ponúka množstvo rekreačných zariadení a aktivít, z tých netradičných – jazdu na koni, bazén so šmykľavkou, bowling, pneumatickú strelnicu a šípky, požičovňu bicyklov, karaoke a výlety loďou. Organizátori ponúkajú aj zaujímavé exkurzie na historické miesta v Bratislave a Moskovskej oblasti.

O stravovanie sa stará reštaurácia a jedinečný fyto-bar. Firemným klientom ponúkame možnosť usporiadať konferencie vo veľkom biznis salóniku.

Štandardné a luxusné izby sú čisté a svetlé, ale cena ubytovania podľa odborníkov nezodpovedá kvalite a je trochu predražená.

Výhody

 • Dobré vybavenie izieb;
 • Široká ponuka liečebných a relaxačných služieb;
 • Veľa zábavy;
 • Voľnočasové aktivity pre deti;
 • Optimálne ceny služieb.

Nevýhody

 • Vysoké ceny za ubytovanie;
 • Žiadne hotové programy liečby a zotavenia;
 • Malý výber jedál v jedálni.

Victoria

Hodnotenie sanatória (Moskovská oblasť): 4.2

Victoria
 1. Miesto: viktoria-
 2. Adresa: Puškinský okres, obec Jeldigino, Rakovo. Rakovo.

Sanatórium Victoria, puškinská pobočka holdingu CSTE, uzatvára rebríček. Poskytujú sa tu služby na všeobecné zotavenie a zlepšenie pohody pacientov.

Sanatórium Victoria má všetko, čo potrebujete na komplexnú diagnostiku tela, ako aj na liečbu mnohých druhov patologických stavov: rôzne druhy fyzioterapie, bahennú liečbu, inhalácie, hardvérovú liečbu, všetky druhy kúpeľov (ponorné, s beztiažovým účinkom, hydromasáže, antistresové, liečivé na báze olejov a extraktov, terpentínové, anticelulitídne). Každý deň pacientov sprevádzajú lekári s úzkym profilom.

Oddelené bazény pre dospelých a deti. Zábavné a športové aktivity, vzrušujúce výlety, tematické večierky, divadelné predstavenia pre všetkých.

Izby v budovách sanatória si môžu vybrať apartmány pre všetky chute a peňaženky – stredne drahé. V jedálni budovy č. 1 sa hostia stravujú trikrát denne formou bufetu. V ponuke sú jedlá zdravej výživy. Za rozmanitosť a služby čašníka v reštaurácii zaplatíte približne 360 Euro na deň a osobu.

Výhody

 • Cenovo dostupné ceny za ubytovanie a liečbu;
 • Pohodlný rezervačný systém na webovej stránke;
 • Dobré jedlá v zjednodušenom systéme a individuálne služby;
 • Početné vodné procedúry;
 • Kúpeľné programy.

Nevýhody

 • Vstup na procedúry len prostredníctvom lekára;
 • Žiadna kvalitná zábava pre deti.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: