Top 20 hotelov v Marmaris

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a nie je predajný. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Marmaris sa stal obľúbeným letoviskom koncom 80. rokov. Prichádzali sem turisti z európskych krajín, najmä Holanďania a Nemci. Ruskí cestovatelia len nedávno počuli o tomto nádhernom mieste v Turecku, ktoré sa nachádza na sútoku Egejského a Stredozemného mora. Mnohí ľudia „zradili“ tradičné letoviská tejto krajiny a stali sa fanúšikmi nádherných pláží v Marmarise.

Prečo je toto mesto také obľúbené medzi turistami a v čom spočíva tajomstvo popularity Tureckej riviéry?? Najlepšia časť je umiestnenie. Je postavený na pobreží v prírodnej zátoke, ktorú z dvoch strán obklopujú hory. Nikdy tu nie je silný vietor ani vysoké vlny, takže je to ideálne miesto na výlet s deťmi. Medzi jeho ďalšie prednosti patrí európska úroveň služieb, vďaka ktorej je dovolenka skutočne nezabudnuteľná.

Vybrali sme 20 najlepších hotelov v Marmarise v rôznych kategóriách, ktoré ponúkajú najlepšie podmienky pre vašu dovolenku. Odporúčajú ho bežní turisti a cestovné kancelárie.

Najlepšie hotely v Marmaris

NomináciamiestoHotelcena za deň
Najlepšie hotely v Marmaris 3*1Adler 3*7 786€
2Marbella 3*
3Amos 3*6 717€
4Ba
 • m 3*
 • 6 599€
  5Karen 3*6 827€
  6Diana Club 3*6 978€
  Najlepšie hotely v Marmaris 4*1Tropikal 4*
  2Cettia Beach Resort 4*10 085€
  3Marti La Perla 4*12 504€
  4Ideal Piccolo Hotel 4*9 848€
  5Pláž Orka Nergis 4*10 857€
  6

  oseidon 4*

  10 880€
  7Kervansaray Marmaris 4*4 944€
  Najlepšie hotely v Marmaris 5*1Hotel Aqua 5*18 352€
  2Hotel Golden Rock Beach 5*12 493€
  3Casa de Maris 5*13 348€
  4Ideálna pláž Prime 5*13 504€
  5La
  Mares Marmaris 5*
  14 868€
  6

  GS Hotels Fortezza Beach Resort 5*

  13 267€
  7Grand Yazici Club Turban 5*16 966€

  Najlepšie hotely v Marmaris 3*

  Adler 3*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.9

  ADLER

  Naším najlepším hotelovým komplexom v tejto kategórii je hotelový komplex, v ktorom si môžete užiť lacnú dovolenku bez toho, aby ste sa vzdali služieb vyšších kategórií. Ideálne pre rodiny s deťmi. Izby sú veľké a svetlé. Detská postieľka je k dispozícii na požiadanie. Areál nie je veľký, ale nachádza sa v ňom všetko vybavenie hotela. Prejdite sa zelenou palmovou záhradou v poludňajšej horúčave v tieni stromov.

  Pláž s jemnými kamienkami je vzdialená 100 metrov. Všetko vybavenie je pre hostí bezplatné. K dispozícii sú dva bazény: plytký pre batoľatá a hlboký pre dospelých. Všetky jedlá all inclusive alebo polpenzia. Kuchári pripravujú jedlá medzinárodnej a tureckej kuchyne. Ponuka je pestrá, veľa jedál z mäsa, rýb, zeleninových a ovocných šalátov, pečiva.

  Na pláži si môžete zahrať volejbal alebo futbal a v areáli sa nachádza biliardová hala. Večer sa konajú minidiskotéky pre deti a tematické večierky pre dospelých hostí. V prípade potreby je vám k dispozícii rusky hovoriaci personál. Podľa recenzií je Adler vynikajúci 3-hviezdičkový hotel s vybavením, ktoré vám spríjemní a spríjemní dovolenku.

  Marbella 3*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.8

  MARBELLA

  Ďalší hotel v našom zozname je rovnako pohodlný ako líder hodnotenia. Na svoje si prídu milovníci prírody a tí, ktorí radi trávia večery a noci v kluboch a baroch. Tie sa nachádzajú v tesnej blízkosti komplexu. Súkromná pláž s bezplatnými ležadlami a slnečníkmi je vzdialená niekoľko metrov a verejná pláž neďaleko.

  Štandardné izby pre 2-3 osoby s možnosťou prístelky sú v cene. Všetky izby sú elegantne zariadené, vybavené pohodlným nábytkom a modernými technológiami. Všetky potrebné toaletné potreby v kúpeľni. Hotel má priestranný salónik, kde si môžete posedieť, pozerať televíziu, rozprávať sa s ostatnými hosťami, piť koktaily a iné nápoje, ktoré vám tu pripraví barman. Bazén pre dospelých a deti. V okolí je vždy dostatok bezplatných ležadiel a neďaleko bar.

  Súčasťou balíka sú „kontinentálne raňajky“, ktoré sú podľa turistov denne pestré. Ovsené vločky, údeniny a syry, cereálie, ovocie vždy k dispozícii. Obedy a večere sa podávajú v 2 medzinárodných reštauráciách, ktoré ponúkajú množstvo špecialít z morských plodov. Hotel má vlastné strážené parkovisko a v prípade potreby si môžete privolať lekára.

  Amos 3*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.7

  AMOS

  Nasledujúci hotel sa nachádza v centre Marmarisu, na brehu pokojného a čistého mora. Amos je na našom zozname tretí. Súkromná pláž je dostatočne široká na opaľovanie a hranie volejbalu. Bezpečnostné vybavenie je k dispozícii bezplatne. Izby sú veľmi priestranné, dokonca aj izba Standard má rozlohu 34 metrov štvorcových. . Izby sú čisté a vybavené LCD TV s Slovenskámi kanálmi, klimatizáciou, kúpeľňou, balkónom s výhľadom na hotel alebo pláž.

  Bazén pre dospelých – 150 m². ., plytká voda – 15 m2. . Vonkajšie ihrisko pre deti. Detské postieľky je možné poskytnúť na požiadanie. Všetky stravovacie zariadenia majú vysoké stoličky. Komplex funguje na systéme „polpenzie“. Raňajky a večere formou bufetu sú pestré a sýte. Občerstvenie, nápoje a sladkosti sú k dispozícii počas celého dňa v plážovom bare a jedlá medzinárodnej kuchyne sú k dispozícii v reštaurácii a la carte, ktorá však môže byť spoplatnená.

  Medzi športové aktivity patrí plavba na katamaráne, kanoistika, plachetnice a potápanie. Podľa recenzií hotel spĺňa európsku úroveň služieb. Cez deň si tu môžete oddýchnuť a večer sa zabaviť v najbližších nočných kluboch a diskotékach v letovisku.

  Ba
 • m 3*
 • Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.6

  BA<li></div><p>M“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/1316666196681-5620.jpg“ title=“BA</p><li>M“><p>Štvrté miesto v rebríčku patrí malému hotelu, ktorý ponúka zaujímavú a pohodlnú dovolenku za rozumný rozpočet. Je vzdialený 5 minút chôdze od verejnej pláže, na ktorej sú ležadlá a slnečníky vždy k dispozícii úplne zadarmo. Izby sa upratujú denne. Sú vybavené individuálnou klimatizáciou, satelitnou TV a balkónmi s výhľadom na more. Na podlahe je mäkký koberec. Kúpeľne – sprcha, sušič vlasov, toaletné potreby. Na vyššie poschodia sa dostanete výťahom.</p><p>Chladná vstupná hala, kde si môžete v popoludňajších horúčavách posedieť a pozrieť si film. Bazén je veľký s plytkou časťou pre mladších hostí. Deti majú k dispozícii miestnosť na kreslenie, hranie a komunikáciu s rovesníkmi. Konferenčná miestnosť na obchodné stretnutia a rokovania. Komplex má bar a reštauráciu, kde môžete ochutnať jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne.</p><p>Výletná kancelária a požičovňa áut v blízkosti. Na mieste je k dispozícii strážené parkovisko. izbová služba, práčovňa, donáška jedla, lekárska služba. Turisti boli spokojní so službami, v reštauráciách sa podáva chutné jedlo a je tu rampa pre zdravotne postihnutých.</p><h3>Karen 3*</h3><p>Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.5</p><div style=KAREN

  Čestné piate miesto v našom hodnotení patrí malému a útulnému hotelu na pobreží v Marmarise, ktorý poskytuje vynikajúce služby a infraštruktúru. Izby sú plne vybavené pre pohodlný pobyt. Sú vybavené moderným nábytkom, klimatizáciou, satelitnou TV a balkónom s malebným výhľadom do zelenej záhrady. Na podlahe je koberec. Mestská pláž. Je vždy čistá, vstup do mora je pozvoľný a voda je priezračná.

  Veľký bazén má samostatnú plytkú oplotenú časť. Bezplatné ležadlá na terase. Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu. Sortiment je rozmanitý. Nájdete tu jedlá vhodné pre vegetariánov, mäsožravcov, deti a tých, ktorí dodržiavajú zásady PP.

  Zábava je pestrá. Počas dňa sa tu konajú športové aktivity a večer diskotéky a predstavenia. K dispozícii je tenis a biliard. Vybavenie na vodné športy je k dispozícii za poplatok. K dispozícii je práčovňa a parkovisko. V blízkosti sa nachádzajú výletné kancelárie a centrá voľného času v meste – reštaurácie, nočné kluby a bary.

  Diana Club 3*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.4

  DIANA CLUB

  Šiesty v našom hodnotení je komplex nachádzajúci sa 3 km od centra Marmarisu. Pozostáva z troch päťposchodových budov s výťahmi, 2-lôžkových, 3-lôžkových a rodinných izieb. Všetky majú centrálnu klimatizáciu, TV, balkón. Veľký a malý bazén sú vybavené matracmi, slnečníkmi, kabínami, sprchami a barom. Detská zóna je vybavená bezpečnými šmykľavkami. Vnútorný bazén s vírivkou. Pláž je vzdialená 300 metrov. Je to mestská piesočnato-kamienková pláž. Všetko vybavenie je na bezplatné používanie.

  Hostia sa stravujú v hlavnej bufetovej reštaurácii. Druhá reštaurácia poteší hostí chutne pripravenými jedlami tureckej, mexickej, čínskej a talianskej kuchyne. Snack bar, bar pri bazéne a krčma sú otvorené po celý deň, kde si môžete dať dobré občerstvenie, chladený nápoj, zmrzlinu alebo ovocie.

  Pre najmenších je pripravený areál s atrakciami. Vysokokvalifikovaná služba opatrovania detí je vždy k dispozícii. Športové zariadenia zahŕňajú: volejbal, šípky, stolný tenis, basketbal. Relaxujte v saune, tureckom kúpeli a pri masáži. Recepcia je otvorená 24 hodín denne.

  Najlepšie 4* hotely v Marmaris

  Tropikal 4*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.9

  TROPIKAL

  Zlato medzi štvorhviezdičkovými hotelmi – komplex, ktorý si zaslúži svoje meno. Hostia vstúpia do tropického raja s jedinečnými stromami, kríkmi a kvetmi dychberúcej krásy. Uprostred všetkej nádhery sa nachádza plytký bazén, udržiavané uličky na prechádzky v tieni, reštaurácia, bary a obchody. Komplex je postavený na pobreží, takže pri odchode z budovy sa môžete okamžite dostať na súkromnú pláž so všetkým potrebným pre zvyšok inventára.

  V 6-poschodovom krídle sú izby rôznych kategórií a výťah. Maximálna obsadenosť pre 5 hostí. Pohodlný, moderný nábytok, centrálne chladenie, TV a mäkký koberec na podlahe. Deti sa môžu hrať vo vonkajšom areáli s hojdačkami, pieskoviskom a športovým vybavením. supermarket ponúka potrebný tovar. Na pláži je otvorený butik so šperkami.

  Kuchári pripravujú medzinárodné a miestne špeciality. Ráno sa podávajú bezplatné raňajky formou bufetu so širokou a pestrou ponukou. Personál hovorí po rusky, anglicky a nemecky. Fitness centrum a wellness počas dňa. Hotel je bezbariérový.

  Cettia Beach Resort 4 *

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.8

  PLÁŽOVÝ REZORT CETTIA

  Na druhom mieste sa pevne drží rezort, ktorý je v porovnaní s mnohými hotelmi v uvedenej kategórii v Marmarise pomerne mladý. Bol postavený v roku 2011 a má vynikajúcu polohu. Pešia vzdialenosť – Staré mesto, bazár, prístav. Súkromná pláž len 10 metrov od budov. Je vybavený mólom. Vybavenie je pre všetkých hostí zdarma. Izby Standard a Deluxe. Každá izba má klimatizáciu, LCD TV, nový pohodlný nábytok a vysokorýchlostný internet. V kúpeľni nájdete sušič vlasov, váhu a všetky toaletné potreby.

  Všetky jedlá sú poskytované formou all-inclusive. Zahŕňa raňajky, obedy, večere formou bufetu, denné a nočné občerstvenie, všetky miestne nápoje. Čerstvé pečivo, rýchle občerstvenie, pizza v cukrárni a bufet s občerstvením. Grill bar ponúka nielen skvelé jedlo, ale aj predstavenia navrhnuté profesionálnym animačným tímom.

  Práčovňa, kaderníctvo, salón krásy, obchody, zmenáreň. Pre hostí sa organizujú obchodné stretnutia a bankety. Sauna, turecké kúpele, fitnes, šach, tenis, biliard, volejbal, bazén, opaľovanie na terase.

  Marti La Perla 4*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.7

  MARTI LA PERLA

  Na pobreží sa letovisko umiestnilo na treťom mieste v našom rebríčku. Prijíma deti od 16 rokov, a preto je veľmi obľúbený u mladých párov a zamilovaných dvojíc. Opaľovanie a kúpanie je pohodlné na vlastnej hotelovej pláži s jemnými kamienkami. Zostup je plynulý, bez náhlych pádov. Ležadlá, slnečníky a markízy sú bezplatné. V dvoch blokoch je 197 izieb s výhľadom na more alebo hory. Interiér je moderný a zariadený pohodlným nábytkom.

  Veľký bazén. K dispozícii je terasa na opaľovanie. jedlá sa podávajú formou bufetu. Reštaurácie majú vnútorné aj vonkajšie sedenie, takže si hostia môžu vybrať stôl podľa vlastného výberu. Všetky jedlá počas dňa a miestne nápoje sú v cene. K dispozícii sú 4 bary so širokou ponukou občerstvenia, sladkostí, pečiva, zmrzliny a ovocia.

  Medzi animačné aktivity patria hry v bazéne, denné športy, večerné predstavenia. Môžete sa naučiť potápanie, surfovanie, kanoistiku, vodnú cyklistiku. Sauna a parný kúpeľ zdarma.

  Ideal Piccolo Hotel 4*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.4

  IDEÁLNY HOTEL PICCOLO

  Štvrté miesto medzi najlepšími štvorhviezdičkovými hotelmi v rebríčku je komplex postavený na pláži, ďaleko od hluku mestských ulíc. Pokojná dovolenka pre rodiny s deťmi a tých, ktorí majú radi oddych na samote. Pláž je piesočnatá a vstup do vody je z jemných kamienkov. Hotel má veľký bazén s rôznymi vodnými atrakciami. K dispozícii sú ležadlá a slnečníky. Hammam, fitnescentrum a kúpeľné centrum.

  Všetky izby sú štandardné typy izieb. Sú plne vybavené pre dobrú dovolenku. Kuchári pripravujú tradičné turecké jedlá. Počas celého dňa je k dispozícii občerstvenie, šaláty, pečivo, ovocie, alkoholické a nealkoholické nápoje. Večer sa konajú folklórne programy a diskotéky pre deti. Zmenáreň, práčovňa a úschovňa batožiny.

  Dovolenkári tvrdia, že hotel dokáže zorganizovať mnoho zaujímavých výletov. Každý miluje výlet na „korytnačiu pláž“, kde môžete vidieť živočíchy podmorského sveta. V blízkosti sa nachádza verejná doprava a stanovište taxíkov, takže sa v prípade potreby môžete rýchlo dostať do centra mesta a navštíviť obchody, trh s potravinami, lekárne.

  Pláž Orka Nergis 4*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.3

  PLÁŽ ORKA NERGIS

  Piaty nominovaný v tejto kategórii je hotelový komplex, ktorý vyniká originálnou architektúrou v tureckom štýle. Všetci naši hostia môžu pocítiť tradície krajiny, užiť si tu svoj pobyt a zároveň oceniť vysokú úroveň služieb a profesionalitu nášho personálu. Nachádza sa priamo na pláži. Súkromná pláž je chránená pred vetrom a je vždy veľmi čistá, plne vybavená na opaľovanie a kúpanie.

  Štandardné a rodinné izby sú moderne zariadené. 24-hodinová služba a ranné budenie. V bazénoch sú ležadlá, ktoré sú vždy preplnené, a to aj v čase najväčšej dovolenky. Bezplatné raňajky podávané formou bufetu. Jedlá v ponuke zahŕňajú obilniny, mliečne výrobky, ovocie, cereálie a pečivo. Výdatné a chutné obedy a večere si môžete vychutnať v reštauráciách s talianskou, tureckou a európskou kuchyňou.

  Deti majú vlastný bazén a klubovňu. O bábätká sa stará kvalifikovaná opatrovateľka. Môžete si prenajať auto a vybrať sa na prehliadku sami alebo si v hoteli objednať prehliadku so sprievodcom.

  oseidon 4*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.3

  POSEIDON

  Na šiestom mieste sa umiestnil hotelový rezort, ktorý funguje od roku 2000 a za ten čas si vyslúžil vysoké hodnotenia odborníkov a výborné recenzie dovolenkárov. Svoju dovolenku tu výborne trávia milovníci pokojného odpočinku i milovníci aktívneho oddychu. Komplex je dobre umiestnený. Na jednej strane teplé priezračné more, na druhej strane mestská infraštruktúra s reštauráciami, klubmi, obchodmi, zábavnými centrami.

  Šesťposchodová budova ponúka izby rôznych kategórií, v ktorých sa môžu pohodlne ubytovať páry aj rodiny s viacerými deťmi. All inclusive stravovanie počas letnej sezóny. Počas dňa si môžete vychutnať výdatné jedlo a občerstvenie v hlavnej reštaurácii s vonkajšou terasou a dvoma barmi. Rozsah je pomerne široký. Samozrejmosťou je niekoľko druhov mäsových a rybích jedál, šaláty, pečivo a ovocie. Čerstvo vylisované šťavy, dovážané alkoholické nápoje.

  Hotel má veľký bazén s hlbokou vodou a samostatný detský bazén. Na požiadanie je možné do izby pridať detskú postieľku. Všetky stravovacie zariadenia majú vysoké stoličky. Na mieste je dobre vybavená herňa. Na starostlivosť o deti si môžete prenajať profesionálnu opatrovateľku.

  Kervansaray Marmaris 4*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.2

  KERVANSARAY MARMARIS

  Siedme miesto v tomto hodnotení patrí hotelu, ktorý si vyberajú páry s deťmi. Je útulný a relaxačný a zároveň ponúka množstvo zábavy pre dospelých aj deti. Malá budova pozostáva z mezonetov s kuchynským kútom, obývacou izbou a spálňou a štúdií. Všetky majú práčky, umývačky riadu a elektrické sporáky.

  Vo veľkej päťposchodovej budove sa nachádzajú štandardné a bezbariérové izby s kobercovou podlahou, individuálnym split systémom a balkónom. Reštaurácia a tri bary sú otvorené po celý deň a slúžia hosťom na báze all inclusive. Veľký bazén s rôznymi vodnými atrakciami. Môžete sa venovať vodnému aerobiku, stepaerobiku, tenisu, volejbalu a futbalu. Deti sa zabávajú v klube a večer tancujú spolu s rodičmi na ohnivých diskotékach.

  Mnohí turisti si všimli, že v blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, nočné kluby a bary, ktoré potešia milovníkov zábavy. Denné výlety loďou za jedinečnými prírodnými krásami Marmarisu a ruinami starobylého mesta.

  Najlepšie hotely v Marmaris 5*

  Hotel Aqua 5*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.9

  AQUA HOTEL

  Prvým v tejto kategórii je komplex, ktorý sa nachádza 7 km od centrálnej časti Marmarisu v malebnom zálive s krištáľovo čistou vodou a nedotknutou plážou. Vonkajšie bazény pre dospelých a batoľatá. Zábava je bohatá. Cez deň si môžete zacvičiť a večer sa zúčastniť na zaujímavých predstaveniach.

  Izby sú pohodlné, majú satelitnú TV s Slovenskámi kanálmi a káblovú televíziu na sledovanie platených filmov, v kúpeľni sú uteráky, župany, papuče, toaletné potreby, váhy. V reštaurácii sa podávajú jedlá formou bufetu podľa vášho výberu. Kuchári pripravujú jedlá tureckej a medzinárodnej kuchyne. Čistiareň, práčovňa, požičovňa áut.

  K vybaveniu patrí tenisový kurt, wellness a kúpeľné centrum, turecké a ruské kúpele, sauna a krytý bazén. V hoteli sa často konajú konferencie, obchodné stretnutia a rokovania. Špeciálne vybavené haly s vysokorýchlostným pripojením na internet. K dispozícii je aj banketová a výstavná hala. Turisti sa vyjadrili, že komplex organizuje jednu z najlepších dovoleniek v regióne a ohodnotili ho známkou „výborný“.

  Hotel Golden Rock Beach 5*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.8

  HOTEL GOLDEN ROCK BEACH

  Druhé miesto v rebríčku obsadil moderný rezortný hotel postavený v roku 2012 na pobreží piesočnatej pláže. Tu môžete stráviť dovolenku bez toho, aby ste museli opustiť komplex, pretože infraštruktúra zahŕňa všetky služby pre zvyšok veľkých i malých hostí. Vonkajšie a vnútorné bazény, aquapark, sauna, posilňovňa, kúpele. Milovníkov aktívneho oddychu poteší množstvo športových aktivít.

  Deti sa môžu vyšantiť v samostatnom plytkom bazéne, hojdačkách a kolotočoch, zábavnom klube s animátormi. Pobrežný pás je široký. Súkromná pláž je vybavená markízami, ležadlami a slnečníkmi. K dispozícii sú aj zariadenia na volejbal a futbal. Hlavná reštaurácia pojme až 500 hostí, ktorí môžu oceniť talent miestnych kuchárov. Ponuka je veľmi pestrá a zahŕňa jedlá tureckej a medzinárodnej kuchyne.

  Izby sú zariadené v modernom štýle. Všetky izby majú spoločný chladiaci systém, LCD TV, bar, trezor, žehličku a žehliacu dosku. 24-hodinová služba v cene. Hotel má požičovňu áut, práčovňu, čistiareň, kaderníctvo, konferenčnú miestnosť, obchod so suvenírmi. Recepcia je obsluhovaná nepretržite.

  Casa de Maris 5*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.7

  CASA DE MARIS

  Ďalším hotelom je hotel postavený pred 7 rokmi s modernou a premyslenou infraštruktúrou. Nachádza sa na prvej pobrežnej línii a má vlastnú piesočnatú pláž so všetkým potrebným vybavením na rekreáciu. K dispozícii je veľký bazén s tobogánmi a malý plytký bazén pre deti. Všetky izby majú panoramatický výhľad na more a okolie. Služba upratovania je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni.

  Dospelí si môžu oddýchnuť v saune a tureckom kúpeli, využiť wellness centrum a posilňovňu a deti sa môžu zabaviť na vonkajšom ihrisku s vonkajšími atrakciami. K dispozícii je päť reštaurácií s tureckou, stredomorskou, talianskou a európskou kuchyňou. Deti bez ohľadu na vek dostanú výživné jedlo. V ponuke je kaša, pečivo a zeleninová kaša. K dispozícii sú 4 bary, v ktorých sa podáva občerstvenie, alkoholické nápoje, koktaily, džúsy a minerálna voda.

  Počas dňa sú k dispozícii rôzne športy a všetko potrebné vybavenie. Večerné animačné programy zabavia deti aj dospelých. Podľa recenzií je Casa de Maris dokonalou kombináciou relaxácie a zábavy. Zapôsobil na nás prístup personálu, čistota a široká ponuka jedál.

  Ideálna pláž Prime 5 hviezdičiek

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.6

  IDEÁLNA HLAVNÁ PLÁŽ

  Tento hotel na pláži je v našom zozname desiatich najlepších na štvrtom mieste. Na súkromnej pláži sa nachádza mólo, kabínky na prezliekanie, sprchy, ležadlá, slnečníky a bar. Areál je veľký a ponorený do zelene exotických rastlín. Vždy je k dispozícii odľahlé zákutie pre súkromie. Hotel ponúka 6 kategórií izieb. V jednej štandardnej izbe sa môžu ubytovať 3 hostia. Apartmán má rozlohu 135 m² a balkón s výhľadom na more. . Všetky izby sú moderne zariadené novým nábytkom a spotrebičmi.

  Stravovanie je organizované na báze „ultra all inclusive“. Hlavná reštaurácia má kapacitu až 1000 miest. „Bufet ponúka vegetariánske, diétne a detské menu. V ďalších dvoch reštauráciách si môžete vychutnať jedlá mexickej a medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je 8 tyčí. Všetky miestne a dovážané nápoje, čerstvo vylisované šťavy, koktaily.

  Personál hovorí turecky, nemecky, rusky a anglicky. K vybaveniu patrí práčovňa, obchody, posilňovňa, salón krásy, turecké kúpele, turistické informácie. V letnom období sú otvorené 2 vonkajšie bazény, mimo sezóny je otvorený vyhrievaný krytý bazén.

  La
  anda Mares Marmaris 5*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.5

  LA</div><p>ANDA MARES MARMARIS“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/854166619681-6220.jpg“ title=“LA<br />ANDA MARES MARMARIS“></p><p>Komplex postavený v malebnej zátoke pri mori sa v našom hodnotení umiestnil na piatom mieste. Súkromná piesočnato-kamienková pláž. Vždy sú k dispozícii slnečníky a ležadlá. Nachádza sa tu aj kotviaca plošina pre jachty, ktorá je skvelá na pozorovanie podmorského života. V budovách sa nachádzajú izby rôznych úrovní. Všetky majú centrálny chladiaci systém, trezor, bar, TV, balkón. Má kobercovú podlahu.</p><p>3 reštaurácie. Bufetové služby v hlavnej reštaurácii. Rozsiahle menu ponúka niečo pre každého. Strava pre deti a diétne jedlá sú zabezpečené bezchybne. 5 barov ponúka alkoholické a nealkoholické nápoje, džúsy, vodu a občerstvenie počas dňa. Na obchodné stretnutia je k dispozícii 7 konferenčných miestností so všetkým potrebným vybavením.</p><p>Denné aktivity zahŕňajú tenis, basketbal, halový futbal, volejbal, posilňovňu, aerobik, minifutbal atď. Platené služby zahŕňajú masáže, kúpele, saunu, kurzy potápania. Deti sa môžu tešiť na bohatý animačný program vo vonkajšom areáli a v klubovni. Jedáleň ponúka jedlá pre deti rôznych vekových kategórií: 2, 3 a 4 roky.</p><h3><p>GS Hotels Fortezza Beach Resort 5*</h3><p>Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.4</p><div style=PGS HOTELS FORTEZZA BEACH RESORT

  Šiesty v poradí je komplex nachádzajúci sa v centrálnej časti zálivu, obklopený prírodným lesom. Ponúka pokojnú a relaxačnú dovolenku na jednom z najmalebnejších miest v Marmarise. Pláž sa tiahne pol kilometra. Pláž je dobre vybavená, bezpečná pre malé deti a známa svojou čistotou. K dispozícii je 444 izieb rôznych kategórií. K dispozícii sú štandardné, rodinné a 40-metrové apartmány Deluxe s vírivkou, drevenými podlahami, súkromným bazénom a terasou s výhľadom na more.

  Typ stravovania: Ultra All Inclusive. Hotel má 5 reštaurácií, 6 barov. Raňajky o 7:00, neskorá večera o polnoci. Bazény vybavené šmykľavkami. Klub je určený nielen pre deti, ale aj pre tínedžerov a mladých dospelých. Medzi zamestnancami sú aj rusky hovoriaci ľudia. Animátori pripravujú programy podľa veku a záujmov.

  Medzi bezplatné aktivity patria: volejbal, tenis, šach, aerobik, vodné pólo, šípky, fitnescentrum, turecké kúpele, sauna a lekcie tanca. Medzi služby za príplatok patrí stráženie detí, čistiareň a práčovňa, lekárska služba, prenájom auta, vodné lyžovanie, vodná cyklistika, jazda na kanoe a banáne a lekcie potápania.

  Grand Yazici Club Turban 5*

  Hodnotenie hotela (Marmaris): 4.3

  GRAND YAZICI CLUB TURBAN

  Najlepšie hotely v Marmarise dopĺňa päťhviezdičkový komplex pozostávajúci z päťposchodovej budovy a 2 trojposchodových bungalovov. Každý hosť si môže vybrať izbu podľa svojich preferencií. Bez ohľadu na kategóriu sú vybavené pohodlným novým nábytkom a zariadením a kúpeľňa je denne zásobovaná toaletnými potrebami. Pláž je súkromná, piesočnatá a kamienková. Vo vonkajších bazénoch sú 3 tobogány. Hotel je zo všetkých strán obklopený borovicovým lesom.

  V hlavnej reštaurácii sa podávajú jedlá formou bufetu. V ďalších troch reštauráciách si gurmáni môžu vychutnať vynikajúco pripravené jedlá tureckej, stredomorskej a talianskej kuchyne.V celom areáli sa nachádzajú 4 bary, takže kdekoľvek môžete uhasiť smäd a občerstviť sa ovocím, zákuskami a zmrzlinou.

  Môžete si zaplávať v krytom bazéne, zúčastniť sa na hodinách cvičenia a zahrať si tenis na trávniku. Kúpele ponúkajú rôzne wellness a omladzovacie programy. Turisti sa vyjadrili, že hotel ponúka najlepšiu kombináciu ceny a kvality služieb. Je vhodný pre tých, ktorí sú unavení z ruchu mesta a chcú stráviť pohodlnú dovolenku na malebnom mieste na samote. Zdôraznilo sa tiež, že je tu veľa animačných aktivít určených pre dospelých a deti rôznych vekových skupín, takže sa nemusíte nudiť.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: