12 najlepších nočných krémov na tvár

Obsah článku
 1. Najlepšie hodnotené nočné krémy
 2. Najlepší cenovo dostupný nočný krém na tvár
 3. ederm Hyaluronic Hydrobalance nočný krém
 4. Výhody
 5. Výhody
 6. Zelená mama. Harmanček a pšeničné klíčky
 7. Výhody
 8. Nevýhody
 9. LOREAL Vyživujúci luxus
 10. Výhody
 11. nevýhody
 12. Najlepší regeneračný nočný krém na tvár
 13. Declare Detoxikačný nočný krém
 14. Výhody
 15. Nevýhody
 16. Nočná starostlivosť Holy Land Bio Repair
 17. Výhody
 18. Nevýhody
 19. Nočný krém na tvár NoniCare
 20. Výhody
 21. Chyby
 22. Five Elements Aqua Regeneračný a hydratačný nočný krém
 23. Výhody
 24. Nevýhody
 25. Špičkový nočný krém
 26. Cellcosmet Cellmen Koncentrované bunky Nočný krémHodnotenie: 4.9Krém vybraný na hodnotenie je francúzska značka, ktorá aktívne bojuje proti zmenám súvisiacim s vekom, má regeneračný účinok, obnovuje poškodenú pokožku. Výrazné výhody už ráno: viditeľná pevnosť, vrásky a rovnomerný tón pleti.Na báze Immortelle, prírodnej rastlinnej zložky, ktorá účinne bojuje proti všetkým známkam starnutia. Jeho kvetinový extrakt obnovuje bunkový metabolizmus. Esenciálny olej podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu a elastínu.Väčšina správ potvrdzuje účinnosť nočného krému L’Occitane: vrásky sú výrazne redukované, pleť je zdravá, stopy únavy a stresu miznú. Tiež veľmi úsporné. Výhody oprava na bunkovej úrovni viditeľný spevňujúci účinok; vyrovnáva tón pleti; cenné rastlinné zložky v zložení; Nevýhody nezistiteľné. Ahava Extreme Night Čas na revitalizáciu línie zHodnotenie: 4.8
 27. Výhody
 28. Nevýhody
 29. Ahava Extreme Night Čas na revitalizáciu línie zHodnotenie: 4.8

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je predajnou ponukou. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

„Kým vojak spí, prebieha služba. Príslovie dokonale vystihuje účinok nočného krému na tvár. Keď človek spí, je v uvoľnenom stave, metabolické procesy sa začínajú zapínať, živiny prenikajú hlbšie do epidermy.

Každý krém má pre vašu pleť špecifickú funkciu. Podľa účinku sa delia na tieto typy:

 1. Výživné. Zabraňuje predčasnému starnutiu, zabraňuje vysušovaniu a odlupovaniu, obnovuje tón a zdravú farbu, obnovuje normálny metabolizmus. Prírodné mandľové, bambucké maslo, olivový a jojobový olej, vitamíny, lanolín, včelí vosk.
 2. Oprava. Pomáha regenerovať pokožku, zlepšuje jej pevnosť a zabraňuje tvorbe vrások. Hlavné účinné látky: retinol, bylinné výťažky z citróna, avokáda, jablka, prírodný olej z hroznových jadierok, pšeničné proteíny, minerály a vitamíny.
 3. Krém proti vráskam. Prípravok s hĺbkovým účinkom, ktorý je určený na spomalenie procesu starnutia pleti, pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a podporuje metabolické procesy. Obsahuje proteíny, kyselinu hyalurónovú, retinol. Krémy triedy Premium obsahujú cenné a drahé zložky: výťažky z čierneho kaviáru, perly.

Hlavným kritériom výberu krému je typ pleti. Ďalšie dôležité rady kozmetičiek: nikdy nezabudnite očistiť tvár od zvyšnej mastnoty, prachu a make-upu, inak nebude účinok prípravku účinný a zvyšné nečistoty sa môžu vstrebať a spôsobiť alergické reakcie.

V tomto článku sa dozviete, ktoré krémy vás udržia zdravé a ktoré budú darom z nebies proti jemným vráskam, stareckým škvrnám a mdlej, sivej pleti. Rad nočných krémov, od cenovo dostupných až po prémiové, ktoré získali pozitívnu spätnú väzbu od žien a boli vysoko hodnotené odborníkmi.

Najlepšie hodnotené nočné krémy

z radu Time To Revita
 • z
 • NomináciaUmiestnenieNázovCena
  Najlepší cenovo dostupný nočný krém1
 • ederm Hyaluronic Hydrobalance nočný krém
 • 816 €
  2Obchod s telom. Hydratačný vitamín E750 €
  3Zelená mama. Harmanček a pšeničné klíčky321 €
  4LOREAL Luxury Nutrition502 €
  Najlepší regeneračný nočný krém na tvár1Declare Detoxikačný nočný krém4 500 €
  2Nočná starostlivosť Holy Land Bio Repair2 916 €
  3Nočný krém na tvár NoniCare830 €
  4Five Elements Aqua Regeneračný a hydratačný nočný krém799 €
  Prémiový nočný krém1Cellcosmet Cellmen Koncentrované bunky
   Najlepší cenovo dostupný nočný krém
  22 095 €
  2L’Occitane Immortelle5 000 €
  3Ahava Extreme Night
  5 988 €
  4Estee Lauder Resi
 • ence
 • ft Night
 • 9 376 €

  Najlepší cenovo dostupný nočný krém na tvár

  Preč sú časy, keď lacné produkty nerobili vašej pleti dobre. Svetové značky už vyvíjajú rady starostlivosti o pleť, ktoré sú síce lacné, ale môžu sa presadiť ako účinné nočné krémy na výživu, regeneráciu, zlepšenie vzhľadu pleti a vyhladenie jej štruktúry. Samozrejme, nemôže pomôcť pri hlbokých vráskach, pretože obsahuje zložky, ktoré nepôsobia rýchlo a hlboko, ale pomáha tonizovať pleť.

 • ederm Hyaluronic Hydrobalance nočný krém
 • Hodnotenie: 4.9

  <li></div><p>EDERM HYALURONIC HYDROBALANCE NIGHT CREAM “ src=“/wp-content/uploads/2023/08/62016666196321-5712.jpg“ height=“400″ title=“</p><li>EDERM HYALURÓNOVÝ HYDROBALANCE NOČNÝ KRÉM“><p>Krém pre všetky typy pleti</p><li>ederm Hyaluronic Hydrobalance Night Cream vhodný pre ženy všetkých vekových kategórií. Sľubuje viditeľné zlepšenie kvality epidermy už po prvom použití a recenzie to potvrdili – tvár sa stáva sviežejšou, jasnejšou, dokonca aj jemné línie sú vyhladené. Tajomstvo krému spočíva vo vysokej dávke nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, kyseliny glutámovej a arganového oleja, ktoré spoločne hydratujú kožné bunky a stimulujú procesy prirodzenej hydratácie bez vytvárania filmového efektu, zatiaľ čo hydroxyetylmočovina pomáha zadržiavať vodu v bunkách. Kokteil vhodný na okamžitú obnovu dehydratovanej epidermy, najmä v kombinácii s denným krémom z rovnakej série.<p>Okrem hydratačného nočného krému</p><li>ederm Hyaluronic Hydrobalance Night Cream zlepšuje prirodzenú kožnú bariéru, zlepšuje vzhľad pleti a dodáva jej vnútorný jas. Aplikujte ho niekoľko hodín pred spaním po umytí tváre.<h4>Výhody</h4><ul><li>Komplexná hydratácia pleti bez skleníkového efektu a upchatých pórov;</li><li>vhodné pre všetky typy pleti a vekové kategórie;</li><li>možno použiť na naliehavú regeneráciu pokožky;</li><li>Výrazný účinok už po prvej aplikácii;</li><li>ľahká textúra.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie je definované.</li></ul><h3> Obchod s telom. Hydratačný vitamín E</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Obchod s karosériami E

  Nočný krém britskej značky je vhodný pre všetky typy pleti. Jeho hlavnými účinnými zložkami sú olej z pšeničných klíčkov a kakaové maslo, ktoré sú zdrojom vitamínu E. Prírodné zloženie zaručuje bezpečnosť výrobku aj na suchej a citlivej pokožke. Zloženie s hydratačnými zložkami obnovuje hydratáciu pokožky.

  Krém má strednú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva lepkavý a lesklý pocit. Po pravidelnom používaní odstraňuje olupovanie, stuhnutosť a suchosť. Nevtieravá vôňa nedráždi čuch.

  Všetky ženy sú vo svojom názore jednomyseľné: nočný krém zahrnutý do nášho hodnotenia má dobré zloženie, rýchly účinok, pomerne prijateľnú cenu. Pleť ráno vyzerá oddýchnutá a rozžiarená. Minimálna spotreba umožňuje dlhodobé používanie jednej nádoby.

  Výhody

  Výhody

  Zelená mama. Harmanček a pšeničné klíčky

  Hodnotenie: 4.7

  Zelená mama

  Green Mama je známa ako značka prírodnej kozmetiky, ktorá pri svojej výrobe odmietla používať živočíšne tuky. Organický krém obnovuje metabolizmus, reguluje hladinu vlhkosti, vhodný pre všetky typy pleti. Je hypoalergénny, pretože neobsahuje umelé farbivá, parfumované vône ani iné syntetické zložky.

  Výťažok z kvetov harmančeka a olej z pšeničných klíčkov majú upokojujúci a upokojujúci účinok. Nočný krém obsahuje aj esenciálne oleje, bambucké maslo, sezamový olej, glycerín a kyselinu citrónovú.

  Ženy komentujú rýchly účinok výrobku. Hladká pokožka ráno, bez nepríjemných pocitov. Príjemná prírodná vôňa harmančeka bola obzvlášť zdôraznená. Je k dispozícii v tube s dávkovačom, ktorý pri stláčaní zabraňuje preváženiu.

  Výhody

  Nevýhody

  LOREAL Vyživujúci luxus

  Hodnotenie: 4.6

  LOREAL

  Do hodnotenia bol zaradený nočný krém populárnej ruskej značky LOREAL, ktorý obsahuje výživné zložky, ktoré dokážu v krátkom čase obnoviť zdravie pokožky. Hladký, pružný a bez podráždenia, známok stresu a únavy po nočnom ošetrení.

  obsahuje materskú kašičku, ktorá je bohatá na bielkoviny a vitamíny. Zloženie prírodných olejov obnovuje ochranné vlastnosti, zjemňuje, spevňuje a vypína pokožku.

  Nutričný luxusný krém má roztápajúcu sa, obklopujúcu textúru, ktorá sa po aplikácii rozpustí bez zanechania mastného lesku. Hospodárnosť spotreby potvrdzujú aj zákazníci: jedna nádoba vydrží na 4 mesiace každodenného používania. Obzvlášť chválená pre svoj atraktívny dizajn so zlatým uzáverom.

  Výhody

  nevýhody

  Najlepší regeneračný nočný krém na tvár

  Na obnovenie svalového tonusu, regeneráciu buniek a zdravého vzhľadu pokožky musíte používať špecializovaný kozmetický prípravok. Mnohé z nich sú zložené z prírodných zložiek. V kombinácii s vývojom moderného priemyslu starostlivosti o pleť dokážu tieto krémy oživiť aj zdanlivo unavenú a ochabnutú pleť. Je obzvlášť účinný v noci, keď aktivuje metabolické procesy a pomáha preniknúť hlbšie do epidermy. Včasnou aplikáciou je dôležité zabrániť škodlivým vedľajším účinkom, ako je zlé prostredie, neustály stres a tabakový dym.

  Declare Detoxikačný nočný krém

  Hodnotenie: 4.9

  Declare Detoxikačný nočný krém

  Švajčiarska spoločnosť vytvorila jedinečný, inovatívny produkt, ktorý obsahuje antioxidačné zloženie. Spúšťa proces detoxikácie, neutralizuje poškodenia spôsobené stresom a UV žiarením a zabraňuje tvorbe stareckých škvŕn. Pri pravidelnom používaní sa unavená, matná pleť stáva rovnomernou, hladkou a žiarivou.

  Hlavné zložky: makadamové, bambucké maslo, komplex kokosového oleja, kmeňové bunky jabloní, kyselina hyalurónová, hodvábny prášok, alantoín. Okrem regeneračných a antioxidačných vlastností má aj výrazný účinok proti starnutiu a neutralizuje prvé známky starnutia.

  Podľa recenzií je nočný krém ideálny pre obyvateľov mesta, eliminuje účinky smogu, prachu a iných druhov znečisťujúcich látok, ktoré prispievajú k stresovanej pokožke.

  Výhody

  Nevýhody

  Nočná starostlivosť Holy Land Bio Repair

  Hodnotenie: 4.8

  Nočná starostlivosť Holy Land Bio Repair

  Na omladenie dehydratovanej a starnúcej pleti si vyberte nočný krém Holy Land Bio Repair, ktorý obsahuje regeneračný komplex. Účinnou zložkou výrobku je kolagén so špeciálnou štruktúrou, ktorý preniká hlboko do epidermy a jej buniek a pôsobí ako hlavná živina. Vylepšené hydrolyzovaným elastínom na zlepšenie pevnosti, bifidobakteriálnym lyzátom a kyselinou mliečnou. Tento kokteil rýchlo normalizuje vodno-lipidovú rovnováhu po omrzlinách v studenom vetre, po peelingu a obnove pokožky, popáleninách.

  Pre tých, ktorí nemajú radi tento pocit, sa tento produkt môže aplikovať nasledovne: naneste tenkú vrstvu na tvár, krk a dekolt, nechajte pôsobiť 1-1,5 hodiny a potom opláchnite pleťovou vodou. Počas tejto doby sa výživný komplex stihne asimilovať v dostatočnom množstve. Pleť je už po niekoľkých hodinách viditeľne jemnejšia a hladšia, proces prirodzenej regenerácie sa zintenzívňuje, takže proces starnutia sa spomaľuje a tvár zostáva dlhšie mladšia.

  Výhody

  Nevýhody

  Nočný krém na tvár NoniCare

  Hodnotenie: 4.6

  Nočný krém na tvár NoniCare

  Ďalším v poradí je prírodný nočný krém na báze šťavy z exotického ovocia noni. Vhodný pre všetky typy pleti vrátane suchej a citlivej pleti a vhodný na použitie po 40. roku života. Výrobok neobsahuje syntetické farbivá, vonné látky a iné umelé prísady.

  Kombinácia bambuckého masla, mangového masla a mandľového oleja intenzívne vyživuje a stimuluje metabolické procesy na bunkovej úrovni. Výťažky z bobúľ açai, aloe, palmy trpasličej a granátového jablka majú antioxidačné vlastnosti, podporujú tvorbu kolagénu a elastínu, vyhladzujú štruktúru pokožky.

  Ženy, ktoré používajú nočný krém na tvár NoniCare, si všimli viditeľný liftingový účinok, ako aj rozjasnenie pigmentovaných oblastí. Ráno je pleť vypnutá, hladká a bez známok únavy.

  Výhody

  Chyby

  Five Elements Aqua Regeneračný a hydratačný nočný krém

  Hodnotenie: 4.6

  Five Elements Aqua Regeneračný a hydratačný nočný krém

  Tento švajčiarsky nočný krém si získava osobitnú pochvalu pre svoju účinnosť a veľmi prijateľnú cenu. Je určený pre všetky typy pleti, podporuje zdravie a mladosť, poskytuje aktívnu regeneráciu počas spánku.

  Stimuluje tvorbu kolagénu a obnovu buniek, zlepšuje štruktúru pleti, vypĺňa hlboké vrásky zvnútra a zlepšuje vzhľad pleti. Svojím antioxidačným, protizápalovým a upokojujúcim účinkom odstraňuje následky negatívnych vplyvov mestského prachu a špiny, tabakového dymu a dekoratívnej kozmetiky.

  Krém má ľahkú textúru, rýchlo sa vstrebáva, nezanecháva mastný film a lesk a má príjemnú bylinkovú vôňu. Užívatelia zaznamenali pozitívny účinok už po prvom použití: suchosť a šupinatenie zmizli.

  Výhody

  Nevýhody

  Špičkový nočný krém

  Nemohli sme nezaradiť produkty z kategórie Premium. Vysoká cena nebráni ženám v ich kúpe, pretože na prvom mieste je ich účinnosť, kvalitné zloženie, jedinečné receptúry, ktoré chránia pokožku pred škodlivými vplyvmi, uľahčujú metabolizmus buniek a obnovujú pokožku po poškodení. Zloženie prémiových krémov zahŕňa najlepšie inovácie kozmetického priemyslu, ako aj cenné prírodné zložky.

  Cellcosmet Cellmen Koncentrované bunky
   Nočný krém

  Hodnotenie: 4.9

  Cellcosmet Cellmen Concentrated Cellcosmet Cell<ul></div><p>Nočný krém</p><tr>eatment“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/26316666196321-1512.jpg“ height=“420″ title=“Koncentrovaná bunka Cellcosmet Cellmen<ul>Nočný krém<tr>eatment“><p>švajčiarska spoločnosť sa spojila s vedcami a dermatológmi, aby vytvorila nočný krém pre zrelú pleť, ktorý má liftingový účinok, výrazne spomaľuje proces starnutia, obnovuje prirodzené ochranné funkcie, intenzívne hydratuje, navracia prirodzenú krásu a mladosť.</p><p>Neobsahuje alkohol, hormóny ani syntetické farbivá a je hypoalergénny. Vitamínový komplex eliminuje účinky UV žiarenia a pomáha stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu. Po pravidelnom používaní sú kontúry ostrejšie, pleť je jednotnejšia, pleť je pevnejšia, vrásky sú redukované. Obzvlášť účinný v kombinácii s denným krémom z tohto radu.</p><p>Ženám sa páči hodvábna, nelepivá textúra, príjemná, príjemná vôňa a špičkový dizajn balenia.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Exkluzívny bunkový komplex;</li><li>zdvíhací účinok;</li><li>aktívne zvlhčovanie;</li><li>hypoalergénne;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>vysoká cena.</li></ul><h3> L’Occitane Immortelle</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Nočný krém L'Occitane Immortelle

  Krém vybraný na hodnotenie je francúzska značka, ktorá aktívne bojuje proti zmenám súvisiacim s vekom, má regeneračný účinok, obnovuje poškodenú pokožku. Výrazné výhody už ráno: viditeľná pevnosť, vrásky a rovnomerný tón pleti.

  Na báze Immortelle, prírodnej rastlinnej zložky, ktorá účinne bojuje proti všetkým známkam starnutia. Jeho kvetinový extrakt obnovuje bunkový metabolizmus. Esenciálny olej podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu a elastínu.

  Väčšina správ potvrdzuje účinnosť nočného krému L’Occitane: vrásky sú výrazne redukované, pleť je zdravá, stopy únavy a stresu miznú. Tiež veľmi úsporné.

  Výhody

  Nevýhody

  Ahava Extreme NightČas na revitalizáciu línie
 • z
 • Hodnotenie: 4.8

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: