13 najlepších masážnych prístrojov na tvár

Prenosné masážne prístroje na tvár sú čoraz populárnejšie. Niet divu. Môžu ľahko nahradiť drahé kozmetické procedúry v kozmetických salónoch a pri pravidelnom používaní dokážu zázraky.

Ako si vybrať masážny prístroj na tvár

Moderný kozmetický trh ponúka množstvo masážnych prístrojov na tvár, ktoré sa líšia princípom činnosti aj cenou. Mnohí výrobcovia vyrábajú multifunkčné zariadenia, ktoré majú niekoľko typov činnosti súčasne.

 1. Valček.Cenovo najvýhodnejší, bezpečný a ľahko použiteľný, zameraný predovšetkým na odstraňovanie vrások. Vďaka mechanicky vyvolaným mikrovibráciám pôsobia valčeky na hlbšie vrstvy pokožky, čím stimulujú krvný obeh a metabolizmus, tonizujú a stimulujú tvorbu kolagénu.
 2. Mikroprúd.Mikroprúdy pôsobia na svalové tkanivá, tonizujú pokožku a zbavujú ju jemných liniek a vrások, čo umožňuje domáce samo-liftingové ošetrenie. Mikroprúdová terapia má však niektoré kontraindikácie, preto sa neodporúča používať tento typ masážneho prístroja každému.
 3. Vákuum.Odstraňuje jemné vrásky, čistí póry a účinne masíruje pokožku. Nie sú však vhodné pre ochabnutú pokožku, pretože môžu situáciu ešte zhoršiť, napriek tvrdeniam výrobcov o opaku.
 4. Ultrazvuk. Princíp činnosti týchto masážnych prístrojov je založený na ultrazvukových vlnách, ktoré spúšťajú syntézu kolagénu a elastínu, detoxikujú, vyživujú bunky tým, že k nim privádzajú kyslík, a stimulujú čistiace a regeneračné procesy. Existujú aj kontraindikácie pre tieto zariadenia.
 5. Infračervený.Ideálne pre citlivú pokožku. Hrejivé masáže majú jemný účinok a zároveň prenikajú hlboko do dermis, zmierňujú opuchy a vrásky a zlepšujú pevnosť a tonus. Tieto zariadenia však môžu pri nesprávnom používaní spôsobiť popáleniny. Majú tiež niekoľko kontraindikácií.
 6. Vibračné.Tento typ masážneho prístroja je považovaný za najúčinnejší a takmer vždy najbezpečnejší na súkromné použitie v domácnosti. Vibračná masáž sa zameriava predovšetkým na vrásky. Mikrovibrácie tiež stimulujú krvný obeh, zlepšujú tonus ciev a stimulujú metabolizmus a aktiváciu kolagénu.

Najlepšie masážne prístroje na tvár

Nomináciasedadlonázov výrobkucena
Najlepšie vibračné masážne prístroje na tvár1Foreo IRIS10 999€
2COZCORE FLORECER MR-HD-211A26 000€
3Gezatone m1605 RF
 • fting
 • 5 083€
  4Yamaguchi Galaxy25 000€
  5Welss 3v1 Vernal Optic4 200€
  6Meditech FR-22R1 280€
  7REFA CARAT20 620€
  8US Medica De
 • cate silk AF
 • 2 700€
  9Gess uSound3 490€
  10GEZAtone AMG106999€
  11US MEDICA JOY700€
  12MARKETHOT Z01807
  13WELSS WS 7065550€

  Najlepšie vibračné masážne prístroje na tvár

  Zostavili sme rebríček najobľúbenejších masážnych prístrojov na tvár, ktoré sú testované a overené mnohými zákazníčkami. Ale pozor, mnohí výrobcovia vybavujú vibračné masážne prístroje navyše ultrazvukom, infračerveným ohrevom, farebnou terapiou, ionizáciou a mikroprúdmi. Odporúčame vám, aby ste si starostlivo vybrali.

  Masážny prístroj na oči Foreo IRIS

  Hodnotenie: 4.9

  MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR FOREO IRIS

  Typ: vibračný

  Masážny prístroj na oči IRIS od spoločnosti FOREO otvára náš rebríček. Táto pomôcka, ktorú sľubuje renomovaná švédska spoločnosť Foreo, má schopnosť postupne zbaviť oči tmavých kruhov, jemných vrások a opuchov každodenným používaním. Myšlienka vývoja je založená na dlhoročnej praxi japonskej masáže, ktorá znižuje únavu a zmierňuje prvé príznaky starnutia. Niektoré ženy však poukázali na to, že táto pomôcka môže vďaka svojim jasným farbám pripomínať skôr hračku ako masážne zariadenie.

  Masážny prístroj má 8 rýchlostí a 2 prevádzkové režimy. Režim Pure má na pokožku jemný vibračný účinok podobný technikám ručnej masáže. Vhodné pre tvár s prvými známkami starnutia. Režim SPA poskytuje jemné poklepávanie bez ďalších vibrácií s účinkom porovnateľným s ošetrením v kozmetickom salóne. Špeciálne navrhnuté pre starnúcu pleť s výraznými známkami starnutia. Všeobecne sa zdá, že funguje, ale len pri pravidelnom používaní.

  Môže sa vmasírovať na krém alebo sérum, aby lepšie kĺzal. Toto ošetrenie sa musí opakovať dvakrát denne po dobu 30 sekúnd. Dodáva sa s návodom na použitie, ktorý všetko jasne ukazuje.

  Telo masážneho prístroja je vyrobené z lekárskeho neporézneho silikónu, ktorý neabsorbuje ani nehromadí vodu a kozmetické prípravky, preto ho možno uchovávať v kúpeľni a po použití umyť mydlom a vodou a vydezinfikovať. Zariadenie sa nabíja pomocou sieťového adaptéra, ktorý je súčasťou dodávky. Jeden nabíjací cyklus vystačí približne na 100 použití. Plné nabitie do 1,5 hodiny.

  Výhody

  • Zmierňuje únavu a odstraňuje vačky pod očami;
  • Znižuje známky starnutia;
  • Zmenšuje viditeľnosť vrások;
  • Efektívny výsledok pri pravidelnom používaní;
  • Pohodlné používanie;
  • Malá veľkosť;
  • Vysokokvalitné materiály;
  • Žiadne analógy.

  Nevýhody

  • Vysoká maloobchodná cena.

  Masážny prístroj na tvár COZCORE FLORECER MR-HD-211A

  Hodnotenie: 4.8

  COZCORE FLORECER MR-HD-211A MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR

  Typ: vibračné, mikroprúdové, LED, elektrické

  Masážny prístroj na tvár od kórejských vývojárov, ktorý stelesňuje názov „Miss Roundabout“, sa v našom rebríčku odborníkov umiestnil na druhom mieste. Prostredníctvom štyroch mechanizmov účinku pomáha masážny prístroj udržiavať kontúry tváre a stabilizovať hladinu vnútornej vlhkosti, redukovať vrásky, bieliť, vyrovnávať farbu, odstraňovať pigmentáciu. Táto multifunkčnosť však zároveň znamená, že cena zariadenia je pomerne vysoká. V internetových obchodoch sa tento prístroj predáva za približne 25-tisíc eur. Euro.

  Prístroj sa zameriava na 4 typy účinkov – vyhrievanie, elektrický prúd, mikrovibrácie, viacúrovňovú farebnú terapiu. Tepelný efekt, ktorý zahrieva vrchné vrstvy pokožky na 42 ℃, podporuje tvorbu tzv. šokového proteínu, ktorý zabraňuje tvorbe vrások a chráni pred UV žiarením.

  Elektrický impulz a ionogalvanizačný režim omladzujú pokožku zvnútra a spôsobujú, že si sama vytvára kolagén. Programy proti starnutiu a liftingové programy stimulujú krvný obeh, odstraňujú odumreté častice kože a regenerujú hlbšie vrstvy pokožky. V režime bielenia vďaka žiareniu hlavice s frekvenciou 590 nm zanecháva pigmentáciu, začervenanie, vyrovnáva pleť. Prístroj patrí do triedy poloprofesionálnych, preto dôrazne neodporúčame používať ho bez predchádzajúcej konzultácie s dermatológom, najmä ak máte nejaké kontraindikácie.

  Masážna hlava je potiahnutá ródiom, čím sa eliminuje riziko vzniku alergií a podráždenia. Kórejský gadget funguje na dobíjacie batérie. Výdrž batérie – až 2,5 hodiny.

  Výhody

  • Šikovná rukoväť a zaujímavý dizajn;
  • 4 funkčné pracovné programy;
  • Pracovná plocha je pokrytá ródiom;
  • Zariadenie je úplne bezpečné;
  • Rýchlo regeneruje a obnovuje.

  Nevýhody

  • Vysoká cena;
  • Existujú kontraindikácie.

  Gezatone m1605 RF masážny prístroj na tvár
 • fting
 • Hodnotenie: 4.7

    GEZATONE M1605 RF<li></div><p>FTING“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/71516666194191-9613.jpg“ title=“GEZATONE M1605 RF Facelift MASSENGER</p><li>FTING“><p>Typ: lifting rádiovými vlnami, mikroprúd, tepelná terapia</p><p>Na treťom mieste sa umiestnil masážny prístroj Gezatone RF Microcurrent Lift. Prístroj pracuje na princípe omladenia na bunkovej úrovni, pričom kombinuje techniky – lifting, zahrievanie, mikroprúdovú terapiu.</p><p>RF lifting pôsobí priamo na kolagénové vlákna, vytvára nový štrukturálny rámec a tým znižuje hĺbku vrások. Pozitívny účinok RF-liftingu ďalej zvyšujú mikroprúdy vytvárajúce priaznivé podmienky, v ktorých bunky rýchlejšie produkujú elastín a kolagén. Mikroprúdy tiež pomáhajú odstraňovať stagnáciu v tkanive, posilňujú svaly a udržiavajú optimálnu rovnováhu vlhkosti. Na zaistenie bezpečnosti a účinnosti RF-liftingu odporúčame absolvovať niekoľko podobných procedúr u profesionálneho kozmetológa.</p><p>Svetoznámy masážny prístroj na tvár Gezatone má 5 režimov v trvaní 3 minút: zahrievanie, vyhladzovanie, spevňovanie, napínanie a masírovanie. Každý z nich má nastaviteľné stupne intenzity. Okamžite po ošetrení je pleť svieža, jemná a jemné vrásky miznú. Pri závažnejších zlomeninách je potrebná viac ako jedna liečba. Zariadenie má zoznam kontraindikácií, ako je tehotenstvo, akné, kuperóza, cukrovka a iné, preto by ste sa pred použitím mali poradiť s lekárom. Prístroj by sa nemal používať častejšie ako 2-krát týždenne.</p><p>Dodáva sa s nabíjacím káblom, návodom na použitie. Jedno nabitie vystačí na 2 až 3 ošetrenia. Po masáži pokožka dokonale prijíma krém a ďalšie ošetrenia tváre. Aby ste dosiahli čo najlepší účinok, musíte si kúpiť špeciálny gél, ktorý dobre vedie mikroprúdy, čo zvyšuje značnú cenu zariadenia (5-7 tisíc). .) za ďalších 500-800 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>účinný efekt;</li><li>Vhodný pre každú pleť;</li><li>Pohodlné a jednoduché používanie;</li><li>Zlepšuje pevnosť a redukuje vrásky</li><li>Zlepšuje pleť a vzhľad</li><li>Normalizuje metabolické procesy;</li><li>Má vysokokapacitnú nabíjateľnú batériu.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Účinok je viditeľný až pri ďalšom používaní</li><li>Existujú kontraindikácie;</li><li>Brnenie pri používaní mikroprúdov.</li></ul><h3>Masážny prístroj na tvár Yamaguchi Galaxy</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR YAMAGUCHI GALAXY

  Typ: vibračný, vzduchovo-kompresný

  Multifunkčný masážny prístroj na hlavu a tvár Yamaguchi Galaxy sa umiestnil na štvrtom mieste v rebríčku. Prístroj je umiestnený ako univerzálne masážne zariadenie na pokožku hlavy. Vzhľadovo pripomína prilbu, čo je trochu nepríjemné z hľadiska estetiky, jednoduchosti skladovania a používania. Japonské zariadenie je okrem mnohých funkcií naprogramované aj na masáž očného okolia. Vďaka stláčaniu vzduchu a zahrievaniu v oblasti očí mizne opuch, svaly sa uvoľňujú, zlepšuje sa prietok krvi, mizne napätie.

  Obsahuje aj viaczónovú masáž pokožky hlavy, ktorá pomáha zmierňovať migrény, nervové napätie, únavu a stres. Yamaguchi Galaxy tiež zabraňuje vypadávaniu vlasov, pomáha zmierniť problémy s krvným tlakom a zlepšuje celkové zdravie. Prirodzene, pri takejto rozsiahlej funkčnosti náklady na túto jednotku presahujú rozumné hranice a dosahujú 25 000 Euro. Mimochodom, na oficiálnej webovej stránke () možno inteligentné zariadenie zakúpiť na splátky.

  Dizajn masážneho prístroja má podobu prilby so zatvoreným priestorom pre oči. Ovláda sa diaľkovým ovládačom, ktorý umožňuje vybrať si medzi vzduchovou kompresiou alebo vibračnou masážou a nastaviť jej intenzitu. Napájanie pomocou zabudovanej nabíjateľnej batérie. Ak máte pochybnosti, môžete si účinnosť pomôcky vyskúšať v špeciálnych showroomoch, ktoré sa nachádzajú vo veľkých nákupných centrách.

  Výhody

  • Všestrannosť;
  • Dve masážne techniky;
  • Mnoho pracovných programov;
  • Zabudovaný hudobný prehrávač;
  • Masáž pokožky hlavy celého tela;
  • prevencia očných chorôb.

  Nevýhody

  • Objemné;
  • Vysoká cena.

  Masážny prístroj na tvár Welss 3v1 „Vernal Optic“

  Hodnotenie: 4.5

  WELSS 3V1 ALVERNAL OPTIC MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR

  Typ: vibračná, ultrazvuková, tepelná terapia

  Masážny prístroj pod oči 3 v 1 s ultrazvukovou a tepelnou terapiou je na piatom mieste. Výrobcom je ruská značka Welss, ktorá pôsobí na trhu od roku 2015. Pri správnom a nepretržitom používaní by mal prístroj stimulovať hĺbkovú hydratáciu, rozjasniť tmavé kruhy, odstrániť vačky a kurie oká, tonizovať, spevniť a detoxikovať pleť. Kupujúci tvrdia, že tento efekt skutočne existuje.

  Zariadenie je vlastne malé prenosné zariadenie v tvare rúžu, ktorého jedna strana je vybavená ultrazvukovou oceľovou hlavicou a druhá guľôčkou. Masážny prístroj pracuje s ultrazvukom s dostatočne silnou frekvenciou 3 MHz. Ionoforéza zlepšuje prenikanie kozmetických ošetrení, zvyšuje ich účinok, ako aj hydratáciu pleti, rozjasnenie tmavých kruhov a odstránenie vačkov. Vyhrievanie do 40 °C ± 2 °C pomáha zmierniť únavu očí, podporuje krvný obeh a redukuje jemné vrásky.

  Výhody

  • Masážny prístroj na očné okolie;
  • Ultrazvuk + ohrev;
  • Odstraňuje vačky pod očami;
  • odstraňuje sieť vrások;
  • Kompaktný a praktický.

  Nevýhody

  • Nezistené.

  Masážny prístroj na tvár Meditech FR-22R

  Hodnotenie: 4.4

  Meditech FR-22R

  Typ: vibračný, infračervený ohrev

  Bezdrôtový kompaktný masážny prístroj Meditech s infračerveným ohrevom sme umiestnili na šieste miesto v rebríčku. Multifunkčný vibračný masážny prístroj na tvár s vyhrievacím a vibračným prvkom. Hlavný účinok je založený na príjemných vibráciách, ktoré stimulujú tvárové svaly a obnovujú vnútorné metabolické procesy.

  Dodáva sa s 3 rôznymi masážnymi hlavicami pre rôzne úrovne použitia. Kefový nástavec sa používa na hĺbkové čistenie pórov, peeling a masáž zároveň. Masážny valček je určený na relaxačnú masáž. Aplikačná hubka zmierňuje únavu a vyhladzuje vrásky, čím zlepšuje prenikanie kozmetiky. Funkcia infračerveného ohrievania stimuluje krvný obeh. Za cenu niečo vyše 1000 Euro zariadenie nemôže poskytnúť účinnú profesionálnu masáž, ale s funkciou čistenia a relaxačnej masáže sa dá zvládnuť celkom dobre.

  Masážny prístroj podporuje dva režimy: masáž bez vyhrievania (režim 1) a vyhrievanie v kombinácii s masážou (režim 2). Zariadenie má zabudovanú nabíjateľnú batériu a dodáva sa s nabíjačkou. Hoci môžete dezinfikovať hlavice kefiek a nástavce, hardvér je lepšie udržiavať suchý.

  Výhody

  • Vykonávanie čistenia tváre a zahrievacej masáže;
  • Dodáva sa s 3 vymeniteľnými koncovkami;
  • stimuluje svaly a zlepšuje krvný obeh
  • Vyhladzuje drobné vrásky;
  • Zabezpečuje zahriatie tkanív;
  • Nízke náklady.

  Nevýhody

  • Nezistené.

  Masážny prístroj na tvár REFA CARAT

  Hodnotenie: 4.4

  MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR REFA CARAT

  Typ: mechanický, valčekový, mikroprúdový

  Najobľúbenejší japonský mechanický masážny prístroj na lifting tváre ReFa s mikroprúdmi sa umiestnil na siedmom mieste. Dve špeciálne vytvorené gule uchopia pokožku a pôsobia na ňu až po svaly, čím sa dosiahne lymfodrenážny a tvarovací účinok. Prístroj tiež nezávisle generuje mikroprúdy, ktoré zlepšujú mikrocirkuláciu a zvyšujú účinnosť ošetrenia tváre.

  Prístroj sa skladá z rukoväte a dvoch mechanických, plynulo sa otáčajúcich guľôčok. Guličky potiahnuté hypoalergénnou platinou. Masážny prístroj možno používať vo vani. Trojuholníkové hrany sa prichytia na pokožku a poskytujú masážny účinok. Okrem toho je masážny prístroj schopný vyrábať mikroprúd vďaka solárnemu panelu zabudovanému v rukoväti. Je dôležité, aby ste rukoväť počas používania nezakrývali rukou a občas ju „odložili“ na nabíjanie na otvorené slnko. Napriek vysokej cene, približne 17-20 tis. trieť., funkčne toto zariadenie nevyniká viac.

  Výhody

  • Najobľúbenejší masážny prístroj;
  • Okamžitý liftingový účinok;
  • Vysokokvalitný materiál;
  • režim mikroprúdu;
  • Solárne dobíjanie batérie.

  Nevýhody

  • Neprimerane vysoká cena.

  US Medica De Facial Massager
 • cate silk AF
 • Hodnotenie: 4.3

    US MEDICA DE<li></div><p>CATE SILK AF“ src=“/wp-content/uploads/2023/05/2371666194191-713.jpg“ title=“US MEDICA DE FACE MASSENGER</p><li>CATE SILK AF“><p>Typ: vibračný, vákuový</p><p>Vákuový masážny prístroj na tvár US Medica sa v našom rebríčku umiestnil na ôsmom mieste. Zariadenie funguje ako pulzujúci podtlak, ktorý pokožku nerozťahuje ani netraumatizuje. Vákuová masáž omladzuje tvár – spevňuje oválny tvar, znižuje opuchy, redukuje vrásky, robí pokožku pevnou, mladistvou a zdravou.</p><p>Galvanický masážny prístroj pracuje s pogumovanou hubicou z mäkkej, pružnej gumy, ktorá poskytuje jemnú masáž bez traumatizovania alebo naťahovania. Ale napriek takýmto tvrdeniam výrobcu, ženy s ochabnutou ochabnutou pokožkou, je lepšie toto zariadenie nepoužívať.</p><p>Odporúča sa masírovať telo 10 minút každý deň. Masáž by sa mala vykonávať podľa masážnych línií; pred ošetrením sa odporúča použiť tukový krém alebo gél. Motor poskytuje viac ako 100 hodín nepretržitej práce, funguje na dve vymeniteľné batérie AA.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Výsledok po prvom použití;</li><li>Zdvíhací účinok;</li><li>Spevňuje ovál tváre;</li><li>Lacné;</li><li>Jednoduché používanie;</li><li>Dlhodobo bez nabíjania.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nezistené.</li></ul><h3>Masážny prístroj na tvár Gess uSound</h3><p>Hodnotenie: 4.2</p><div style=MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR GESS USOUND

  Typ: vibračný, ultrazvukový

  Ultrazvukový masážny prístroj na tvár Gess je na deviatom mieste. Prístroj generuje ultrazvuk pre omladzujúci účinok bez poranenia alebo natiahnutia. V dôsledku toho aktivuje metabolizmus, syntetizuje elastín a kolagén. Ultrazvuková mikromasáž vyhladzuje, odstraňuje jazvy po akné, uzatvára a vyhladzuje vrásky. 1 MHz zvukové vibrácie majú silný zdvíhací účinok. Má zoznam kontraindikácií, preto odporúčame pred použitím konzultovať s lekárom.

  farebné svetlo rozoznáva 5 režimov pôsobenia (od 800 KHz modrej po 3000 MHz červenej). Intenzitu žiarenia možno nastaviť samostatne pre rôzne oblasti tváre. Intenzívny režim je vhodný pre mastnú pleť, ale jemný režim je vhodnejší pre suchú pleť. Na dosiahnutie účinku sa odporúča absolvovať aspoň 10 sedení a postup opakovať v intervaloch 2-3 mesiacov. Dodáva sa s gélom a vrecúškom.

  Výhody

  • Výkonný ultrazvukový masážny prístroj;
  • Účinok od prvej aplikácie;
  • Vyhladzuje vrásky;
  • Nastaviteľný vyžarovací výkon;
  • Odstraňuje jazvy a vyhladzuje;
  • Relatívne lacný.

  Nevýhody

  • Funguje len po pripojení;
  • Pri intenzívnom nastavení môže trochu pichnúť.

  Masážny prístroj na tvár GEZAtone AMG106

  Hodnotenie: 4.1

  MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR GEZATONE AMG106

  Typ: vibračný

  Desiate ocenenie získava čistiaci a omladzujúci masážny prístroj na tvár GEZAtone. Kompaktný prístroj so štyrmi hlavicami by mal zlepšiť vzhľad a farbu tváre, obnoviť tonus, odstrániť olupovanie a odumreté bunky a zbaviť sa vrások vibrovaním prístroja, ktorý vyťahuje nečistoty z pórov a aktivuje svaly. Masážne hlavice by mali byť v statickej polohe, aby sa zabránilo agresívnej stimulácii. Na druhej strane, nedostatok rotácie spôsobuje, že sa nedá pohodlne používať na rôznych častiach tváre.

  Prístroj má dve funkcie: čistenie a masáž. Okrúhla hlava kefky s bielymi štetinami na čistenie a peeling. Mäkký dvojfarebný štetec na jemné čistenie pier a očí. Palec sa používa na spevňujúcu masáž. Sústredná tryska s tromi prstami spevňuje a vypína kontúry tváre. Zariadenie funguje na dve bežné batérie AA. Dodáva sa s praktickým stojanom. Zariadenie je odolné voči vlhkosti. Trysky sa dajú čistiť vodou a mydlom. 1 rok záruky.

  Výhody

  • Hĺbkovo čistí póry;
  • Pomáha vám zbaviť sa postakné;
  • Vibračná masáž a čistenie;
  • V súprave sú 4 trysky;
  • Primerané náklady;
  • Jednoduché používanie.

  Nevýhody

  • Žiadne puzdro na prenášanie trysiek;
  • Silné vibrácie rukoväte počas prevádzky.

  Masážny prístroj na tvár US MEDICA JOY

  Hodnotenie: 4.1

  US MEDICA JOY MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR

  Typ: vibračný

  Prenosný mikrovibračný masážny prístroj US MEDICA JOY je v rebríčku na jedenástom mieste. Tajomstvo pôsobenia tohto prístroja spočíva v užitočnom účinku vibrácií, ktoré zlepšujú lymfatický a krvný obeh, normalizujú krvný obeh, zlepšujú stav pokožky a uvoľňujú svalové napätie. Vibromasáž odstraňuje toxíny a odpad, zlepšuje celkové zdravie tváre.

  Vďaka pogumovaniu sa gadget ľahko drží – počas používania sa nešmýka. Úroveň vibrácií je stredná, čo znepríjemňuje používanie. Telo sa nebojí vody a môže sa používať aj pod sprchou. Odporúčaný čas masáže je 15 minút. Pohodlne sa berie na cesty, pretože je kompaktný a nemá žiadne káble. Funguje s bežnými batériami. Masážny prístroj má len jedno tlačidlo a jednu rýchlosť. Tento masér je možno príliš jednoduchý, ale je vhodný na to, aby ste si v určitých oblastiach mohli dopriať bodovú vibromasáž.

  Výhody

  • Ľahko sa ovláda a ľahko sa s ním manipuluje;
  • Kvalitná vibromasáž;
  • Napájanie na batérie;
  • Lacné;
  • Malá veľkosť;
  • Vodotesné telo.

  Nevýhody

  • Nie je vidieť.

  Masážny prístroj na tvár MARKETHOT Z01807

  Hodnotenie: 4.0

  MARKETHOT Z01807 MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR

  Typ: vibračný, iónový

  Kompaktný iónový vibračný masážny prístroj MARKETHOT je na dvanástom mieste nášho rebríčka. Miniatúrne zariadenie, pôvodne z Číny, pozlátené a s mikrovibráciou 6000-krát za sekundu, stimuluje a napína tvárové svaly. Vysokofrekvenčné vibrácie podľa výrobcu podporujú prenikanie iónov zlata do pokožky, čo má liftingový účinok, odstraňuje následky zápalu, vyrovnáva pokožku a revitalizuje ju.

  Dĺžka miniaplikácie je len 14 cm. Vyrobené z hliníka a mosadze, kryt masážneho prístroja a ionizátora dýzy má pozlátenie – 24 K, čo je trochu pochybné pri maloobchodnej hodnote 300-600 Euro.

  Odporúčaná masáž každý deň po 2-3 minútach. Liečba trvá 1-2 mesiace, potom je potrebné urobiť 2 mesiace prestávku a opäť pokračovať v liečbe. Napájanie batériami AAA.

  Výhody

  • Jemná vibromasáž s ionizačným účinkom;
  • Miniatúrny a kompaktný prístroj;
  • Štýlový dizajn;
  • Relaxácia a uvoľnenie;
  • Zlepšuje stav pokožky.

  Nevýhody

  • Veľa chybných výrobkov;
  • Žiadna nabíjateľná batéria;
  • Vibrácie v celom spotrebiči;
  • Existujú falzifikáty.

  Masážny prístroj na tvár WELSS WS 7065

  Hodnotenie: 4.0

  WELSS WS 7065 MASÁŽNY PRÍSTROJ NA TVÁR

  Typ: Vibračný, Mikroprúd

  Cenovo výhodný masážny prístroj na tvár od spoločnosti WELSS uzatvára náš rebríček. Vhodné na zlepšenie tónu pleti, zlepšenie pevnosti, odstránenie opuchov a spevnenie oválu tváre. Kombinuje vibračnú a mikroprúdovú masáž.

  Prístroj má 2 režimy prevádzky – jeden na čistenie a nasýtenie pokožky zápornými iónmi a druhý na jej nabíjanie kladnými iónmi a vyživovanie. Mikroprúdová technológia zmierňuje svalové napätie a stopy únavy. Anióny sú skvelé na odstraňovanie toxínov, zosvetlenie pigmentových škvŕn. Katióny odstraňujú vrásky, opuchy a vačky pod očami. Vibračná masáž stimuluje regeneráciu, zlepšuje pevnosť.

  Jedna zvláštnosť zariadenia – funguje len vo vzpriamenej polohe, čím sa zvyšuje uhol sklonu na 45 stupňov – vibrácie sa zastavia, čo je trochu nepohodlné pri práci na určitých oblastiach tváre. Môže sa používať maximálne 1 až 2-krát denne. Funguje na batériu, ktorá sa dodáva s.

  Výhody

  • Vibračný a mikroprúdový efekt;
  • Nasýtenie katiónmi a aniónmi;
  • Zlepšuje stav pokožky;
  • Čistí a detoxikuje;
  • Lacná cena.

  Nevýhody

  • Niektoré výrobky sú chybné;
  • Silné vibrácie rukoväte;
  • Žiadny výrazný účinok.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: