7 najlepších masážnych prístrojov na brucho

*Prehľad najlepších od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje podporu alebo odporúčanie na nákup. Pred kúpou je potrebná konzultácia s odborníkom.

Žalúdok je jednou z hlavných problémových oblastí, keď sa snažíte dostať svoje telo do formy. Nie je ľahké odstrániť tieto centimetre a záhyby navyše. A prax ukazuje, že strava a cvičenie nestačia – pre lepší účinok je potrebné používať špeciálne masážne prístroje. Pomáhajú vypnúť pokožku, spevniť brušné svaly a dokonca sa zbaviť nadbytočných centimetrov. Nemyslite si však, že je to čarovný prútik, ktorý vám pomôže vyrovnať sa s problémom. V každom prípade je potrebný holistický prístup. Odborníci Portál Expertology zhromaždil sedem najlepších masérov na brucho.

Čo si vybrať?

Na trhu je naozaj veľa rôznych možností masážnych prístrojov na brucho. Pred nákupom si teda musíte uvedomiť, čo sú to za zariadenia, čo robia a aké sú ich kľúčové vlastnosti. Tieto zariadenia možno rozdeliť podľa ich funkcie:

 1. Vibromasážne prístroje. Princíp činnosti takýchto zariadení je založený na impulznom pôsobení. Predpokladá sa, že tieto možnosti pomáhajú spaľovať tuk a napínať pokožku na bruchu (vibrácie vraj pomáhajú prietoku krvi a aktivuje sa množstvo ďalších metabolických procesov).
 2. Termálne masážne prístroje . Podporuje potenie, ktoré urýchľuje vylučovanie toxínov z tela.
 3. Vákuové masážne prístroje.Ukázalo sa, že sú účinné v boji proti celulitíde.
 4. Šokové masážne prístroje.Možno ich použiť nielen na spaľovanie tukov, ale aj na spevnenie a posilnenie brušných svalov.
 5. Pri výbere zariadenia by ste mali venovať pozornosť aj počtu pracovných režimov – čím viac ich je, tým lepšie. Existujú napríklad modely s vibračným a ultrazvukovým režimom, ako aj s infračerveným žiarením. Masážne valčeky majú spravidla rôzne nástavce, ktoré sa dajú meniť.
 6. Ďalším dôležitým bodom je výkon zariadenia. Existujú slabé modely, ktoré sú vhodné nanajvýš na udržiavanie tonusu – žiadne metabolické procesy nie sú schopné aktivovať. Aj preto je vhodné vybrať si masážny prístroj s väčším výkonom (to neplatí pre vákuové modely – v podstate všetky majú nízky výkon, ich sila je inde).

7 najlepších masážnych prístrojov pre vaše bruško

NomináciaUmiestnenieNázovCena
Najlepšie masážne prístroje na brucho1Inovácia tela Sc
  proti celulitíde 2500
1 255 €
2Gezatone IRelax AMG3953 947 €
3Yamaguchi Megami4 900 €
4Gezatone Vacu Expert 13010284 887 €
5Evo Beauty 3 v 12 095 €
6Gezatone AMG 1141 990 €
7Pás na chudnutie Vibroton (Vi
a tón)
1 095 €

Najlepšie masážne prístroje na brucho

V tomto hodnotení sme sa snažili zhromaždiť rôzne modely, ktoré sa líšia tak princípom fungovania, ako aj mierou vplyvu a nákladov. Tu budú modely známych výrobcov aj nie najobľúbenejších značiek. Prakticky všetky tu uvedené masážne prístroje sú vhodné nielen na brucho, ale aj na iné časti tela. Upozornenie: tieto zariadenia majú kontraindikácie.

Inovácia tela Sc
  proti celulitíde 2500

Hodnotenie: 4.9

Body Innovation Sc<ul></div><p>Anti-cellulite 2500″ src=“/wp-content/uploads/2023/08/141166195791-457-.jpg“ height=“374″ title=“Inovácia tela Sc</p><ul>Anticelulitídne prípravky 2500″><p>Ide o multifunkčný infračervený masážny prístroj, ktorý sa osvedčil v boji proti celulitíde a ochabnutej pokožke. Dáva vám možnosť dostať sa do formy, a to nielen brucha, ale celého tela. Pracovná hlava sa otáča rýchlosťou až 2500 otáčok za minútu a súčasťou balenia sú štyri rôzne nástavce na rôzne typy masáže (vibračná, valčeková, infračervené vyhrievanie). Plynule nastaviteľná rýchlosť.</p><p>Telo je vyrobené z odolného plastu. Masážny prístroj funguje len v sieti, čo trochu obmedzuje jeho použitie – kábel nie je tak dlhý. Výrobca tvrdí, že používanie zariadenia trvá len 10-15 minút denne a po krátkom čase už uvidíte prvé výsledky. Používatelia v recenziách tvrdia, že masér skutočne pomáha. Priemerná cena tohto zariadenia na trhu je približne 1500 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>vysoká účinnosť;</li><li>štyri trysky na rôzne typy masáže;</li><li>primeraná cena.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>krátky kábel na pripojenie k elektrickej sieti;</li><li>sa môže počas používania prehrievať.</li></ul><h3>Gezatone IRelax AMG395</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=GEZATONE IRELAX AMG395

Gezatone je známy výrobca rôznych masážnych prístrojov. Tento konkrétny model patrí k najobľúbenejším, pretože má široké možnosti použitia. Tento pás je vhodný na masírovanie krku a ramien, chrbta a spodnej časti chrbta, rúk, bokov, lýtok a, samozrejme, brucha a bokov. Valčeková masáž hlboko preniká do tukových zásob, čo časom vedie k ich rozpadu. Okrem toho toto zariadenie maximálne uvoľňuje telo a účinok je viditeľný v krátkom čase.

Gezatone IRelax AMG395 Obsahuje masážny prístroj, napájací zdroj, adaptér do auta (možno ho používať aj na cestách), návod a úložnú tašku. Zariadenie sa ľahko a pevne pripevní k telu pre maximálnu relaxáciu a pôžitok. Činnosť je založená na rotujúcich valcoch, ktoré majú jedinečný tvar. Má aj infračervené vykurovanie. Výrobca upozorňuje, aby ste si pred použitím prečítali zoznam kontraindikácií – nie každý môže toto zariadenie používať. Tento multifunkčný masážny prístroj si môžete kúpiť v priemere za 5-6 tisíc Euro.

Výhody

 • bohaté funkcie;
 • ⭐ hĺbkové cvičenie v rôznych oblastiach tela;
 • dobrý tonizujúci účinok.

Nevýhody sú

 • vysoká cena.

Yamaguchi Megami

Hodnotenie: 4.7

Yamaguchi Megami

Tento masážny prístroj od japonského výrobcu je tiež dobre známy. Súdiac podľa recenzií je naozaj populárny – mnohí zdieľajú svoje skúsenosti a sú väčšinou pozitívne. Tento masér vám vďaka svojim nadstavcom a režimom umožňuje vykonávať takmer kompletnú manuálnu terapiu doma. Dodáva sa s pilníkmi proti celulitíde (používa sa aj na brucho a boky), na tonizáciu, relaxačnú masáž a poklepávanie.

Ak skombinujete masážny prístroj s kompetentným cvičením, môžete dosiahnuť skutočne dobré výsledky. Pomáha aj pri opuchoch a svalových kŕčoch. Otáčky pracovnej hlavy je možné nastaviť – maximálne otáčky sú 3500 ot/min. Jedinými nevýhodami podľa recenzií sú hmotnosť (pre mnohých používateľov sa toto zariadenie zdá byť ťažké a ruka sa rýchlo unaví) a krátky napájací kábel. Priemerná cena tohto modelu na Slovenskom trhu – okolo 5000 Euro.

Výhody

 • Japonská kvalita;
 • dobré vybavenie;
 • poskytuje rôzne druhy masáží – relaxačnú, intenzívnu a anticelulitídnu;
 • je tu regulátor výkonu.

Nevýhody

 • vysoká hmotnosť;
 • krátky sieťový kábel.

Gezatone Vacu Expert 1301028

Hodnotenie: 4.6

GEZATONE VACU EXPERT 1301028

Ďalší model od výrobcu Gezatone, ktorý bol zaradený do nášho zoznamu najlepších masážnych prístrojov na brucho. Toto zariadenie je vákuové a možno ho použiť aj na prácu s rôznymi časťami tela. Prístroj sa dodáva s piatimi rôznymi hlavicami, ktoré možno použiť napríklad na jemnú masáž tváre alebo intenzívnu anticelulitídnu masáž stehien. K dispozícii je aj valčeková dýza, ktorú možno použiť na hlbokú prácu v hlbokých oblastiach.

Gezatone Vacu Expert má štyri režimy prevádzky, ktoré možno tiež pripísať výhodám. Existujú však aj nevýhody, na ktoré používatelia upozorňujú vo svojich recenziách. Najmä dýzy sú pomerne krehké – často rýchlo zlyhajú. Mnoho ľudí sa tiež sťažuje, že nabíjačka pravidelne zlyháva. Musíte byť opatrní. Priemerná cena tohto modelu na Slovenskom trhu – v oblasti 6-7 tisíc Euro.

Výhody

 • Veľká sada trysiek;
 • štyri režimy prevádzky;
 • vysoká účinnosť;
 • kompaktné rozmery.

Nevýhody

 • trysky a nabíjačky sa často kazia;
 • vysoká cena.

Evo Beauty 3 v 1

Hodnotenie: 4.5

Evo Beauty 3 v 1

Ide o jeden z najlepších elektrických ultrazvukových masážnych prístrojov na Slovenskom trhu. Jeho hlavným rozdielom je výkonná funkcia. Prístroj poskytuje tri rôzne stupne pôsobenia – elektródy dávajú elektrické impulzy, ultrazvukovú masáž a infračervené vyhrievanie. Masážny prístroj umožňuje nielen bojovať proti celulitíde a nadbytočnému tuku, ale má aj celkový pozitívny vplyv na telo.

Elektrostimulácia sa vykonáva pomocou štyroch špeciálnych elektród. Pre čo najväčší účinok ultrazvukovej masáže je lepšie použiť špeciálny gél. Infračervené vyhrievanie aktivuje odstraňovanie prebytočnej vody a toxínov z tela. Používatelia v recenziách chvália dizajn a používateľskú prívetivosť masážneho prístroja. Pokiaľ ide o nevýhody, potom sme nenašli žiadne vážne sťažnosti na model. Priemerná cena maséra – v oblasti 3000 Euro.

Výhody

 • jeho všestrannosť – možno ho použiť na rôzne časti tela;
 • je kompaktný a ergonomický;
 • Vynikajúci na udržanie tónu pleti;
 • primeraná cena.

Nevýhody

 • žiadna detekcia.

Gezatone AMG 114

Hodnotenie: 4.4

GEZATONE AMG 114

Spoločnosť Gezatone a jej masážny prístroj na telo, ktorý sa dodáva pod sloganom „Body Sculptor“. Môže sa používať na masáž problematických oblastí, uvoľnenie svalov, tonizáciu pokožky a odstránenie opuchov nôh. Výrobca tvrdí, že prvé výsledky možno zaznamenať po 4 týždňoch (samozrejme, v závislosti od stravy a cvičenia). Maximálna dĺžka jedného sedenia – maximálne 15 minút.

Vibromasážny prístroj Gezatone AMG 114 pracuje v sieti. Obsahuje štyri trysky: guľôčkovú, vlnovú, pemzovú a handričkovú. Každý z nich má svoje vlastné vlastnosti a účel – prečítajte si pokyny. Kombinuje dva spôsoby pôsobenia – vibračnú masáž a infračervené vyhrievanie. Majitelia masážneho prístroja si pochvaľujú jeho účinnosť, príjemný dizajn a ergonómiu. Na Slovenskom trhu si môžete kúpiť model v priemere za 2000-3000 Euro.

Výhody

 • vysoká účinnosť;
 • Vibromasáž a infračervené vyhrievanie;
 • dobré prispôsobenie – 4 rôzne trysky, päť režimov prevádzky.

Nevýhody

 • nepozorované.

Vibračný pás na chudnutie (Vi
a tón)

Hodnotenie: 4.3

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: