6 najlepších výrobcov pizze

*Výber toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Milujete pizzu rovnako ako Teenage Mutant Ninja Turtles? Už vás nebaví dávať peniaze rôznym výrobcom pizze? Toto talianske jedlo nemusíte variť v rúre? Odporúčame vám, aby ste uvažovali o kúpe zariadenia na výrobu pizze. Tento prístroj rieši úplne všetko naraz. Príprava pizze v ňom je ľahká a jednoduchá, väčšina činností je automatická. Vždy chutí dobre, zatiaľ čo v rúre sa môže náhodne spáliť. V krátkosti sa pozrime na najlepšie pizza stroje dostupné na Slovenskom trhu.

Hodnotenie najlepších výrobcov pizze

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Hodnotenie najlepších výrobcov pizze1G3 Ferrari Snack Napoletana G1003216 900 €
2Tristar PZ-28812 541 €
3Steba PB 19 099
4

princezná 115001

3 536 €
5Clatronic PM 36222 189 €
6

princezná 118000

2 483 €

G3 Ferrari Snack Napoletana G10032

Hodnotenie: 4.9

G3 FERRARI SNACK NAPOLETANA G10032

Zamerajte sa na nákup kuchynských spotrebičov s jedinečným dizajnom? V tomto prípade vám odporúčame zvážiť G3 Ferrari Snack Napoletana G10032. Áno, tento stroj na pizzu stojí nehorázne veľa peňazí. Získate však veľmi zaujímavé zariadenie v štýle slávnych talianskych superaut. A dizajn nie je jediným dôvodom, prečo by ste si mali vybrať tento model.

Tento stroj na pizzu by mal vyhovovať nielen bežným ľuďom, ale aj majiteľom stravovacích zariadení. Skutočnosť, že spotrebič dokáže pripraviť pizzu za 5 minút! Priemer taniera je 31 cm a jeho chuť závisí od zvolených ingrediencií. Zaujímavé je, že ovládací panel pizzérie má len dve LED diódy a rovnaký počet gombíkov. Varenie teda zvládne aj starší človek!

Hmotnosť tohto modelu nepresahuje 5,9 kg. To znamená, že sa dá ľahko prenášať z miesta na miesto. Môže sa zdať, že v tomto zariadení nie sú žiadne výkonné komponenty. Ale to nie je tento prípad. Taliansky stroj na pizzu sa môže pochváliť motorom s výkonom 1,2 kW. Má dostatočný výkon na zahriatie rúry na 400 °C. Skvelý výsledok! Mimochodom, pracovná plocha je vyrobená z nepriľnavého materiálu, takže upečenú pizzu možno bez problémov vybrať. Pokiaľ ide o telo, je vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. To znamená, že sa môžete spoľahnúť na jeho dokonalý vzhľad počas nasledujúcich rokov.

Môžeme s istotou povedať, že G3 Ferrari Snack Napoletana G10032 bude fungovať perfektne za všetkých podmienok. Nie je prekvapujúce, že tento model využívajú aj niektorí maloobchodníci, ktorí potom predávajú hotový pokrm. Toto je vzácny prípad, keď nemá žiadne veľké nevýhody, ak si odmyslíme cenu.

Výhody

 • Elegantný vzhľad;
 • Plášť je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele;
 • Pizza je hotová za 5 minút;
 • Varný povrch je potiahnutý nepriľnavou vrstvou;
 • Je možné dosiahnuť teplotu až 400 °C;
 • Jednoduché mechanické ovládanie.

Nevýhody

 • Vysoké náklady.

Tristar PZ-2881

Hodnotenie: 4.8

Tristar PZ-2881

Je to výrazne lacnejší stroj na výrobu pizze. Alebo domáca elektrická rúra, niekedy nazývaná aj. V príprave

istar PZ-2881 musel dosť ušetriť. Takže môžete očakávať jednoduchý vzhľad, telo je vyrobené z plastu. K dispozícii je len jedna farba: čierna. Nie každý je s touto farbou spokojný. Ak je vaša kuchyňa vybavená drahými spotrebičmi, potom bude tento stroj na pizzu vyzerať ako čierna ovca. Presnejšie povedané, čierna.

Tento model je veľmi žiadaný. Potvrdzujú to aj početné odkazy na celosvetovej sieti. Ľuďom sa páči kompaktná veľkosť zariadenia. Umožňujú jednoduché umiestnenie pizza-makera aj na skromný stôl v kuchyni „krushchevka“. Nízka hmotnosť vám umožní odložiť zariadenie ihneď po varení a umytí pracovnej plochy.

Tento prístroj pripravuje pizzu s priemerom 30 cm. Tento rýchly proces varenia umožňuje elektrický motor s výkonom 1 450 W. Pracovná plocha je potiahnutá nepriľnavou vrstvou. To je dobre, pretože pri takejto cene by spotrebič mohol chýbať. Príjemné je aj to, že spodná aj vrchná časť sú vyhrievané.

V opačnom prípade je to nepravdepodobné

istar PZ-2881 vás niečím prekvapí. Má funkčný indikátor a mechanické ovládanie zvládne aj starší človek. V podstate stačí zvoliť teplotu, pri ktorej sa má pizza pripraviť. Jeho nastavenie je mimochodom hladké. Výrobca nezabudol na ochranu proti prehriatiu.

Pokiaľ ide o nevýhody, sú typické pre túto cenu. Plastové puzdro má spočiatku nepríjemný zápach. Mnohí kupujúci si tiež všimli, že horná doska sa zahrieva pomalšie ako spodná doska.

Výhody

 • Nízke náklady;
 • Jednoduché ovládanie;
 • Má nepriľnavý povrch;
 • Vysoký výkon.

Nevýhody

 • Horná doska sa dobre nezahrieva;
 • Kryt je vyrobený z plastu;
 • Spočiatku má spotrebič nepríjemný chemický zápach.

Steba PB 1

Hodnotenie: 4.7

Steba PB 1

Výrobník pizze je pomerne hrubý. Môže sa však pochváliť pekným dizajnom. Farba tela je červená, vďaka čomu sa výborne hodí do kuchyne s inými farebnými spotrebičmi.

Tento model ponúka tri režimy vykurovania. Pri prvom sa zahrieva len horná časť pracovnej dosky, pri druhom len spodná časť a pri treťom sa zahrievajú obe časti. Steba PB 1 sa môže pochváliť aj reguláciou teploty. Tento model však dokáže dosiahnuť maximálnu teplotu iba 250 °C. To znamená, že príprava pizze bude trvať pomerne dlho. Časovač na ovládacom paneli je určený na maximálne 30 minút – z dobrého dôvodu.

Žiadna časť pizza-pece nie je jedinečná. Napríklad tu použitý výkon motora je len 1000 wattov. Niekomu sa však táto funkcia môže dokonca páčiť, pretože to znamená, že sa nemusíte starať o elektrické vedenie v stene. Jediným zaujímavým detailom je tu sklenené okno. Proces varenia môžete sledovať bez toho, aby ste museli otvárať veko.

Steba PB 1 umožňuje prípravu pizze s priemerom 29 cm. Celkom dobré na 5 kg jednotku! Po skončení procesu ho možno umyť a uložiť do skrine. Môžete s ním bezpečne manipulovať, pretože rukoväť je odolná voči teplu.

Bohužiaľ, v súčasnosti nie je ľahké nájsť tento model na trhu. Nemôžeme ho však odporučiť úplne každému. Áno, má jedinečný dizajn a sklenené okienko nie je v každej pizzerii. Nízky výkon však všetko pokazí – aby bola pizza dokonalá, musíte ju zohriať aspoň na 350 °C.

Výhody

 • Kameň na pizzu sa môže otáčať;
 • Ľahko naučiteľné mechanické ovládanie;
 • Používa tepelne izolovanú rukoväť;
 • Esteticky príjemný dizajn;
 • Oba pracovné panely sa dajú vyhrievať;
 • Má sklenené okno.

Nevýhody

 • Nie príliš vysoký výkon;
 • Dlhý proces varenia;
 • Zriedkavo k dispozícii.

Princezná 115001

Hodnotenie: 4.6

Princezná 115001

Mnohí výrobcovia pizze uprednostňujú pre svoje výtvory červený korpus. Dôvod je úplne nejasný. Toto je aj farba Princess 115001. Je škoda, že je vyrobený z plastu. Z tohto dôvodu spotrebič stále vyzerá lacno. No, čo viac môžete chcieť od zariadenia, ktorého cena je približne 3500 Euro??

Vnútorné časti pizzerie prakticky nemožno nič vytknúť. Výkon tohto modelu je 1450 W. V tomto prípade sa zahrievajú obe pracovné dosky – horná aj dolná. Vďaka tomu je možné upiecť 30 cm pizzu za veľmi krátky čas. Prevádzka zariadenia je indikovaná svetelným indikátorom na veku. K dispozícii je aj mechanický regulátor teploty. Nie je tu však žiadny časovač. Musíte použiť príslušnú aplikáciu v smartfóne. Výrobník pizze však môže obsluhovať aj starší človek, ktorý potrebuje čo najmenej tlačidiel a gombíkov.

Rinscess 115001 sa v našom rebríčku pecí na pizzu nachádza v dolnej polovici z nejakého dôvodu. Ide o to, že toto zariadenie má niekoľko nevýhod. Už sme spomenuli plastové puzdro a absenciu časovača. Ešte väčším sklamaním je však skutočnosť, že pri takomto výkone dokáže pizza stroj zohriať pracovnú plochu len na 230 °C. Je potrebné pripomínať, že na správne upečenie pizze je potrebná teplota aspoň 350 °C?? Rozpačitá je aj absencia možnosti vypnúť vyhrievanie hornej dosky. A to je potrebné, keď nechcete robiť pizzu, ale niečo upiecť.

Jedným slovom, princezná 115001 nie je najlepším exemplárom. Ale keď sa nad tým zamyslíte, takmer úplne to ospravedlňuje jeho cenu. Odporúčame kúpiť drahší model, ktorý nemá vyššie uvedené nevýhody.

Výhody

 • Dizajn je pekný;
 • Ľahko naučiteľné mechanické ovládanie;
 • Ohrieva spodnú aj hornú dosku;
 • Je na ňom nepriľnavý povlak;
 • Nízke náklady.

Nevýhody

 • Časovač nie je k dispozícii;
 • Horný ohrev nie je možné vypnúť;
 • Telo je vyrobené z plastu;
 • Nie je to najlepšia kvalita konštrukcie;
 • Nie príliš vysoká teplota ohrevu.

Clatronic PM 3622

Hodnotenie: 4.5

Clatronic PM 3622

Mnohé stroje na prípravu pizze ponúkajú plynulú reguláciu teploty. Ale ak vezmeme do úvahy najlacnejšie modely, potom od nich nemôžete nič také očakávať. Napríklad zariadenie Clatronic PM 3622 má len tri režimy ohrevu. Na stupnici regulátora nie je uvedené, aká teplota sa dosiahne. Ovládací panel odrádza aj štandardné tlačidlo napájania – to isté nájdete vo väčšine lacných rýchlovarných kanvíc. Je viditeľné, že výrobca sa snažil všetkými prostriedkami ušetriť nákupom najlacnejších komponentov.

Ako je ľahké uhádnuť, telo zariadenia je vyrobené z plastu. V tomto prípade je zafarbená na sivo. Prax ukazuje, že zariadenie vyzerá pekne vedľa hriankovača alebo už spomínanej rýchlovarnej kanvice. Výkon tohto modelu je 1800 W. Myslíme si však, že výrobca trochu podvádza, pretože obzvlášť rýchla príprava pizze v tomto zariadení nie je.

Clatronic PM 3622 je určený na pečenie 28 cm pizze. Je samozrejmé, že naraz potrebujete len jednu dávku. Pizza sa nepripaľuje – vďaka nepriľnavému povrchu. Po skončení varenia ho môžete umyť a potom uložiť niekam do skrine. Mimochodom, skladovanie je čo najjednoduchšie, dokonca je tu aj priehradka na kábel.

Oplatí sa kúpiť Clatronic PM 3622?? Alebo je lepšie ušetriť väčšiu sumu? Na túto otázku neexistuje jednoduchá odpoveď. Skutočnosť, že tento model bol v predaji relatívne nedávno, čo veľmi sťažuje nájdenie akýchkoľvek recenzií na internete. Aká je životnosť tohto modelu?? Ako horúca je varná doska?? Na tieto a ďalšie otázky zatiaľ neexistujú odpovede.

Výhody

 • Veľmi nízke náklady;
 • Vysoký výkon;
 • Ovládanie je čo najjednoduchšie;
 • Na kábel je k dispozícii úložný priestor;
 • Nepriľnavý povlak je prítomný.

Nevýhody

 • Nie je to najkrajší vzhľad;
 • Kryt je vyrobený z plastu;
 • Žiadny časovač;
 • Spoľahlivosť je otázna.

princezná 118000

Hodnotenie: 4.4

Princezná 118000

Náš výber dopĺňa najlacnejší stroj na pizzu. Tento výrobca pizze stojí približne 2300 Euro. Je jasné, že za takéto peniaze nemôžete získať zariadenie, ktorého telo je vyrobené z kovu. Použili sa tu len plastové diely. Vďaka tomu má model Princess 118000 jedinečný dizajn. Dodáva sa s integrovaným podstavcom, ktorý umožňuje umiestniť pizza stroj vo zvislej polohe. To platí v prípade, že máte na uskladnenie spotrebiča málo miesta.

Výkon tohto modelu je 1300 W. Pri tomto nastavení nemôžete dúfať v maximálnu teplotu. Teplota sa nastavuje otáčaním mechanického gombíka. Spotrebič má aj časovač. Môže byť spustený maximálne 30 minút. Po uplynutí času sa ozve pípnutie. Označuje, že je možné vypnúť stroj na prípravu pizze.

pripravený pokrm sa dá bez problémov vybrať. Za to môžete poďakovať nepriľnavému povlaku. Potom je možné vnútro umyť a spotrebič uložiť niekde do skrine. Šnúru je možné uložiť do priehradky na šnúru – je dobré, že neprekáža.

Princess 118000 má jednu veľkú nevýhodu. Tento model je vhodný len na pizzu s priemerom 24 cm. Ak vaša rodina pozostáva z troch alebo štyroch osôb, potom je lepšie zvážiť kúpu väčšej pizzerie.

Výhody

 • Má časovač;
 • Je zavedená ochrana proti prehriatiu;
 • Je na ňom nepriľnavý povlak;
 • Na kábel je k dispozícii úložný priestor;
 • Jednoduché mechanické ovládanie;
 • Môže byť umiestnený vo vzpriamenej polohe.

Nevýhody

 • Nie príliš veľký priemer pečenia;
 • Nezahrieva sa na veľmi vysokú teplotu;
 • Konštrukcia je krehká;
 • Šnúra je príliš krátka;
 • Dizajn nebude vyhovovať každému.

Záver

Je možné, že pred prečítaním tejto recenzie ste o existencii výrobcov pizze ani nevedeli. Teraz sa nemôžete pomýliť ani pri výbere konkrétneho modelu! Po rozhodnutí, koľko chcete minúť, si môžete objednať z ľubovoľného internetového obchodu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: