GEFEST 6100-04

Urobil1 miesto v hodnoteniach:

NAJLEPŠÍ PLYNOVÝ SPORÁK V STREDNOM CENOVOM SEGMENTE (S PLYNOVOU RÚROU)

Prejsť na rebríček

vlastnosti GEFEST 6100-04

Celkové vlastnosti

varná doskaPlyn
Rúraplyn
Ovládacie prvkyMechanické, prepínače: otočný, displej, časovač
Elektrické zapaľovanievarná doska + rúra
Typ elektrického zapaľovaniaautomatický
Hodinyje tu
Rozmery (ŠxVxH)60x60x85 cm

Rúra

Kapacita rúry52
Dverezávesné
Gril:má, pľuvať do súpravy
Konvekcianie
Plynová rúraJe tu
Čistenie:tradičné
Vlastnosti rúrypodsvietenie:

Varná doska

Pracovná doskasmalt
Počet horákovPlynová rúra: 4, rýchly ohrev: 1
Ovládanie plynového horákaPozrite si
Bezpečnostná zastávkaje
Uzamykateľný ovládací panelnie

Funkcie

Farbabiela
Zásuvka na kuchynský riadJe tu
Ďalšie informácieDrôtené vedenie; pec na kebab

Recenzie na GEFEST 6100-04

Výhody:Časovač zapnutia pre každú varnú zónu a rúru.
Nevýhody:nepredvídateľná prevádzka rúry. Nechutná služba Gefest. Gril sa po približne roku používania rozbil. Dlhé čakanie na záručnú opravu, ale všetko sa vyriešilo.
Nevýhody:Rúra najprv nefungovala správne: sama sa vypínala po 1-2-20 alebo iných intervaloch (falošne spúšťala plynovú kontrolu). Prvá záručná oprava vykonaná pol roka po kúpe. Druhý za rok. Druhýkrát vymenil jednu časť (zodpovednú za spustenie časovača plynu) a všetko bolo v poriadku.

orlová alexandra


Výhody:Gril, plynová regulácia, automatická regulácia teploty v rúre.
Nevýhody:Žiadny teplomer v rúre
Nevýhody:Sporák je plne vyhovujúci. V rúre chýba len teplomer. Nie je jasné, kedy sa zohreje na správnu teplotu. Podľa oka určte, kedy sa plameň zníži, aby sa udržala teplota. Príprava kurčaťa na rošte. Nič zložité a mäso sa jednoducho rozplýva v ústach.

Andrej Matvejev


Výhody:Plné ovládanie plynu Pohodlné zapaľovanie jednou rukou. Otočte a stlačte. Posuvná zásuvka na riad Časovač vypnutia (nielen bzučiak) pre každý riad!!! Horák a rúra samostatne!!! Môžete zapnúť 5 rôznych časovačov naraz Vajíčka sa uvaria, nie usmažia, kanvica sa neuvarí atď.. Automatické vypnutie plynu po určitom čase (niekoľko hodín) liatinové mriežky sa nerozbehnú a neohnú. Ovládanie horáka, rúry a plynu funguje aj bez zásuvky
Nevýhody:Zhasne po prvom zapojení. Zapojené – zapnutá varná doska – 20 sekúnd – všetko zhasne. Stále nechápem, prečo sa vyrába. Otravné resetovanie času po odpojení zo siete. Batéria by časovač tiché pípnutie 4 krát, by sa 30 sekúnd. Nie je počuť z inej miestnosti Konštrukcia grilu je krehká. Pri otáčaní špízov sa otáčajú. Samotné špízy a gril majú drsné hrany a porezali mi prsty. Starý gefest (alebo ako sa to kedysi volalo) uvaril kanvicu rýchlejšie
Nevýhody:Funkčnosť je neporovnateľná s konkurenciou. Vymenil som svoj starý sporák rovnakej značky len kvôli časovaču a bola to správna voľba! Ak chcete skôr sporák ako spotrebič, je to skvelá voľba. Drobné nedostatky by bolo potrebné opraviť

alexmirk


Výhody:No, sporák a varič, horáky a rúra. Neviem, ako to varí, nie som oboznámený s tým, ale formálne všetky mnohé funkcie dokonca pracoval na chvíľu, vďaka batska, celé 3 mesiace trvala bez incidentu.
1 Gril bzučí a nechcete ho používať príliš často:Kvalita tohto variča zemiakov nie je prinajmenšom veľká. Po 3 mesiacoch prestal fungovať spínač zapaľovania spodného horáka. Gril a varná doska fungovali. Ale práve teraz (7 mesiacov používania) prestalo všade fungovať zapaľovanie. Včera to fungovalo, dnes nie.
Nevýhody:Koroch, veľmi neodporúčam tento model na nákup.

Surovcev Nikolaj


Výhody:Skvelý sporák. Všetko funguje skvele, rúra je úžasná.
Nevýhody:Malý počet plechov na pečenie. Pri zapaľovaní varnej dosky musíte dlho držať zapaľovanie. Pri práci rúra nevie, kedy dosiahla požadovanú teplotu (bez teplomera).
Nevýhody:So zariadením som veľmi spokojný, moja manželka o ňom dlho snívala.

Askerov Sergey


Výhody:Výhody sú početné. 1. Za tieto peniaze nenájdete funkčnejší sporák. 2. Časovače pre všetko (spolu šesť kusov), všetky fungujú nezávisle. Môžete pripraviť päť chodov a nastaviť si zvukový signál, ktorý vám pripomenie, aby ste na nič nezabudli. Je to neuveriteľne pohodlné. 3. Termostat v rúre. šikovná vec, t.. Nemyslite na regulátor, stačí nastaviť teplotu a je to. Otvoril rúru, zavrel ju, plameň sa trochu zväčšil, rúra sa zohriala, plameň sa opäť znížil. pohodlne. 4. Kontrola plynu všade, kde je to možné. 5. Automatické zapaľovanie tiež všade. 6. Ak zabudnete vypnúť plyn, vypne sa po 3 hodinách aj bez časovača. (píše sa to v príručke, netestoval som to). Teoreticky, tento bod môže byť niekto napísať to ako mínus, ale nemám variť guláš po dobu 8 hodín, na tomto „plus“.
Nevýhody:1. Gril. Niektorí ľudia ju nepotrebujú. zbiera na sebe len špinu. 2. Jedno tlačidlo pre svetlá a motor grilu. Mriežka vydáva bzučiaci zvuk a nie je ju vidieť. bod 1. 3. Ako už bolo povedané v iných recenziách, horáky niekedy pískajú, je to ľahko vyliečené zmenou polohy gombíka, stačí urobiť trochu viac alebo menej. nie je pre mňa kritický. 4. Časovač sa resetuje, keď vypadne napájanie 5. V prípade výpadku prúdu nefunguje regulácia plynu, ak sa horák zaplaví, plyn sa nevypne. 6. Po zapnutí plynu sa vypínač zapaľovania vypne na všetkých horákoch, nielen na tom, ktorý zapálite. Mohli ste urobiť len ten, ktorý naozaj funguje, všetok ten pôvab nie je večný a nechcete ho používať príliš veľa pre nič. Oprava pravdepodobne nie je lacná…
Nevýhody:S výrobkom som spokojný. Z nevýhod, najkritickejšie možno liečiť inštaláciou UPS (neprerušiteľný zdroj napájania), dal som to a spať dobre. :-) čo prajem aj vám!

Alexej Andrejev


Výhody:Liatina
Nevýhody:Samozhášacie horáky, nezapália rúru
Nevýhody:Na nízkom plameni môže zhasnúť samotný horák, rúra sa nikdy nepodarilo zapáliť po uvoľnení gombíka plameň zhasne.

Grigorij Sysojev


Výhody:Nízka cena, skvelá funkčnosť
Slabé stránky:Nízka kvalita a spoľahlivosť
Nevýhody:Kúpil tento model pred 2 týždňami, doslova týždeň do používania, prestal pracovať zapaľovanie rúry a grilu. Keď stlačíte gombík rúry, iskra prejde na horáky varnej dosky, musíte škrtnúť zápalkou. Rovnako ako gril. Keď je rúra horúca, zapaľovanie je normálne… Žiadne oficiálne servisné stredisko v meste, netuším, čo teraz s rakvou. Naša prvá a posledná skúsenosť s výrobkami bieloSlovenskách výrobcov kategoricky neodporúčam kupovať.

Tania Ryzhik


Výhody:Za pomerne nízku cenu je tu všetko, čo potrebujete, a ešte viac.
Nevýhody:Zásobník je malý a krehký
Nevýhody:Mriežky sú vyrobené z liatiny, panvice sa nešmýkajú a sú dve.. Počas varenia na jednej strane môžete v prípade potreby jednu stranu zdvihnúť a utrieť, zásuvka sa vysúva a je priestranná. Programovateľný časovač som ešte nevyskúšala, ale po prečítaní návodu som si uvedomila, že je to veľmi pohodlné: ak poznáte čas varenia, môžete nastaviť časovač a varič sa po uplynutí nastaveného času sám vypne. Mnoho ľudí sa sťažuje, že horáky pri práci syčia, no áno, syčanie je prítomné, ale mne to neprekáža. Dobré osvetlenie rúry (na oboch stranách), aby ste mohli sledovať, ako sa pokrm pripravuje bez otvárania dvierok.

Olesya Pevneva


Výhody:Kvalita, rozumná cena, premyslená, nádherná rúra, zásuvka na panvice.
Nevýhody:Zatiaľ sa nenašiel.
Nevýhody:Kúpené pre moju sestru k narodeninám. Používam ho asi mesiac, som s ním spokojný. Od Bielorusov som takú kvalitu nečakal.

Dmitrij Kiselev

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: