Kenwood ZJG-111

Urobil2. najlepší v hodnotení:

NAJLEPŠIE SKLENENÉ KANVICE

Prejsť na rebríček

Špecifikácie Kenwood ZJG-111

Technické špecifikácie

Typkanvica
Zväzok1.7
Napájanie2200 Wattov
Typ vykurovacieho telesauzavretá cievka
materiál karosérieplast/sklo

Funkcie

Filterje tu
Indikátor hladiny vodyje tu
Indikátor zapnutiak dispozícii na
Ďalšie informácieFunkcia ECO na ohrev 1 šálky

Recenzie pre Kenwood ZJG-111

Výhody:Veko sa otvára na 90 stupňov, ľahko sa nalieva Na rýchlovarnú kanvicu to nie je zlé Dĺžka šnúry: 70 cm Pohodlná rukoväť z kvalitného plastu
Nevýhody:Zatiaľ som nenašiel žiadne nevýhody
Nevýhody:V prevádzke od marca 2017 (8 mesiacov), všetko v poriadku.

Ilja Galetov


Výhody:sklo
Nevýhody:Hlavnou nevýhodou, kvôli ktorej chcem túto kanvicu vyhodiť, je to, že pri každom vypnutí sa po chvíli ozve hlasné „cvaknutie“. Napätie konkrétnym spôsobom. Za takéto peniaze. Neodporúčam ho nikomu.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Tvrdené sklo, dizajn, ľahké nalievanie
Nevýhody:Skvelá kanvica, veľmi spokojný

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Skvelý dizajn zariadenia. Kvalita vyhotovenia, vôbec nie je cítiť plast, veľmi silné sklo, príjemné a pohodlné držanie, voda sa uvarí za pár minút.
Nevýhody:Podsvietenie by bolo pekné
Nevýhody:Kanvica bola darčekom pre mňa a moju manželku. Hodí sa priamo do kuchyne. Za mesiac bol let normálny. Varí správne. Pri práci vydáva rovnaký hluk ako všetky ostatné kanvice. Po prečítaní iných recenzií som prekvapený tými ľuďmi, ktorí píšu o stupnici, ktorá sa tvorí takmer po prvom použití. Musím sa ich spýtať, čo s tým má spoločné kanvica?? Je to voda, ktorá spôsobuje, že kanvica vrie. Žijeme v Petrohrade, naša voda je v zásade mäkká, ale plníme len filtrovanú vodu. Jeden mesiac používania – žiadny vodný kameň. Bol som spokojný s kvalitou leštenej ocele. Takáto krása však potrebuje starostlivosť. Škvrny od nečistôt je vhodné okamžite odstrániť špeciálnym čistiacim prostriedkom na leštenú oceľ. Inak tieto škvrny zostanú navždy.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Dizajn, sklo.
Nevýhody:Drahé. Pocit prvotnosti techniky, ako je opísané nižšie, sa necítil. Nie je vhodné vylievať vodu. Mne osobne sa veko neotvára vždy na prvé stlačenie. Cez sklo je vidieť stupnicu na dne. Ruská podpora nemá ani e-mailovú adresu na napísanie recenzie. Myslel som si, že za tie peniaze dostanem peknú kanvicu.
Nevýhody:Tu je odkaz na videorecenziu

Vasilij Kuzmičev


Výhody:Dizajn! Tvrdené, robustné sklo! Praktický prepínač zapnutia/vypnutia! Perfektne zostavené! Dostatočne tichý!
Nevýhody:Okrem ceny.
Nevýhody:Keď som prišiel do obchodu, plánoval som kúpiť kanvicu v rozmedzí 3-4 tis. trieť. Nakoniec som videl Kenwood. Cena na 8 490r. Samozrejme, že ma to vystrašilo, ale neľutoval som, že som si ju kúpil! Skvelá kanvica. Ak by to bolo lacnejšie, kúpil by som si ďalší pre dobrú mieru.

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Tichý, bez zápachu!
Nevýhody:chcel by som 2 litre
Nevýhody:Skvelá kanvica, najprv bol cítiť zápach, ale po dvoch vareniach všetko zmizlo! Vďaka konštrukcii a tvaru má kanvica veľmi tichý chod! V tejto kanvici som cítil kvalitu, je to prémiové zariadenie!

baranov andrey


Výhody:Skvelý dizajn, pracuje ticho, rýchlo varí vodu, voda sa pri nalievaní do šálky nevylieva.
Nevýhody:Tretia kanvica za posledný rok. Myslím, že a dúfam, že zostane s ním. Zatiaľ je to dobré. Je tu malá nuansa – po varení a vypnutí po chvíli: asi po minúte v kanvici raz klikne. V zásade nezasahujte do života. Ale bolo by dobré vedieť, ako to znie.

Surkov Alexej


Výhody:Všetky vlastnosti dobrej čajovej kanvice + krása
Nevýhody:Úzke hrdlo (možno nepohodlné na umývanie)
Nevýhody:Pred kúpou tohto výrobku sa ma všetci snažili pred ním varovať, že praská sklo, spôsobuje usadzovanie vodného kameňa….Aktívne používam túto kanvicu už pol roka. Veľmi spokojný s kvalitou – dobrý plast, robustné sklo a rýchlosť, akou varí vodu. Kvôli priehľadnosti stien je vždy viditeľná kvalita vody – ak ste začali tvoriť usadeniny, je čas vymeniť kazetu vo filtri. Dno sa dá v prípade potreby ľahko umyť (ja ho umývam približne každé 2 mesiace), nie sú na ňom žiadne škrabance ani priehlbiny. Z mínusov – krk nie je veľmi široký, ženská ruka sa zmestí, ale muži musia dostať kefu. No, bez podsvietenia, ale už je to ozdoby.

tigrenok-anny

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: