Kolekcia Philips HR1388 Viva

Urobil1 miesto hodnotenie:

Najlepší elektrický krájač zeleniny

Prejsť na hodnotenie

Kolekcia Philips HR1388 Viva

Celkový výkon

Typvrtuľník
Napájanie200W
Kapacita miskyžiadne údaje
Blendernie
Ovládacie prvkypočet rýchlostí: 1

Balíček

Odšťavovačnie
Brúskanie
Choppernie
DýzyKotúč na hranolky, krájací a drviaci nadstavec, spolu 6 nadstavcov

Funkcie

Dizajntelo: plast
Napájací kábelS úložným priestorom, dĺžka 1.50
Gumou potiahnuté nožičkypozri

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť1 kg

Recenzie kolekcie Philips HR1388 Viva

Výhody:Páčilo sa mi, že tam bolo veľa rôznych nožov.
Nevýhody:Nikdy neseká zeleninu až do konca. Vždy za sebou necháva omrvinky. Misa sa musí držať veľmi blízko kuchyne, inak sa rozptýli po celom priestore. Často upchaté
Nevýhody:Nechutný plast. Po niekoľkých rokoch používania sa stredová podložka náhle rozpadla

Igor Cher-sky


Výhody:Kúpil som si ho po prečítaní všetkých chvál na webe. Tešil som sa, že nahradím svoju starú jednotku Moulinex® týmto modelom. Potrebujete nakrájať cibuľu, mrkvu a červenú repu na prípravu šalátov na zimu.
Nevýhody:Nezvládne surovú zeleninu! Len s vareným alebo nie tvrdým jedlom, ako je ošúpané jablko, uhorka. Môžem ho nakrájať ručne alebo nastrúhať na ručnom strúhadle. Z časového hľadiska by bola rovnaká, ak vezmete do úvahy čas strávený montážou-demontážou a umývaním-sušením tejto jednotky.
Nevýhody:Plytvanie peniazmi…

Používateľ skryl svoje údaje


Výhody:Všetko krája hladko, pomerne výkonne. Všetky trysky sú kvalitné.
Nevýhody:Zlomil sa disk trysky po 1,5 roku, stojí toľko ako samotný spotrebič(
Nevýhody:Všetko je v poriadku, ale koho napadlo vyrobiť časť, ktorá nesie najväčšiu záťaž, z plastu??!

Marija Liudavičiūtė


Výhody:Z hľadiska prevádzky bolo všetko uspokojivé.
Nevýhody:Zlomil sa stredový náboj po roku :( Už som videl, že niekto iný mal podobnú poruchu.

Trifanov Fedor


Výhody:Kompaktný, výkonný (priemernú uhorku nakrája doslova za 2 sekundy)!!!), široký otvor pre výrobky (zmestia sa doň aj veľké paradajky a zemiaky)!))))! Plusom je jednoduché používanie, umývateľnosť a červená farba „pracovnej časti“, ktorá zabraňuje zašpineniu prístroja ovocnou a zeleninovou šťavou. A vo všeobecnosti len biele zariadenie vyzerá nudne) Toto je dobre premyslené.
Nevýhody:Žiadna miska na nakrájané potraviny. Nastavím si misku, ale sila je taká, že niekedy plátky jedla lietajú cez misku! Po varení musím umyť nielen zariadenie, ale aj stôl a podlahu…Nepríjemné.
Nevýhody:V zásade žiadne osobitné sťažnosti. Ak si chcete kúpiť niečo na prípravu šalátov (a len na krájanie), kompaktné a za rozumnú cenu, toto je najlepšia voľba! Moja rada je kúpiť si okrem zariadenia aj vysokú misku. Alebo pri varení vložte kombináciu do plastovej veľkej misy s vysokými okrajmi. Potom sa pravdepodobnosť znečistenia stola a podlahy minimalizuje.

Kulagina Evgenia


Výhody:Kompaktné. Zeleninu melie bez toho, aby ju nechal nad vekom . Cena.
Nevýhody:Plast sa zdá byť taký krehký, že je desivé ho pustiť :)
Nevýhody:Kúpil som si ho na krájanie mrkvy, červenej repy a kapusty. Plusy: -Moderný dizajn, zelenina je drvená vcelku a nevisí pod vekom ako mnohé podobné modely. – Zatláčadlo na zeleninu sa skladá z dvoch častí, ako bábika matrioška, jedna v druhej – na veľkú zeleninu a nie takú. Vďaka nemu zelenina ako mrkva, uhorky nepadajú nabok. – Stabilné nohy na prísavkách. Neodskakuje po stole. – Ľahko sa rozoberá a umýva. Slabiny: – plast sa zdá byť príliš tenký. Hoci som ho už párkrát upustil – ale zatiaľ vydržal. – chýbajúci sekáčik so štandardnou veľkosťou ôk (5 mm) – ako v bežnom mlynčeku. A tu je sekáčik s jemnými (ako na strane strúhadla) a veľmi jemnými okami. Odporúčam majonézový kýblik ako misku, výška sa hodí.

Záznamy AL


Výhody:Skvelé na sekanie zeleniny, dodávané s 5 tryskami rôznych veľkostí. ľahko sa rozoberá a umýva.
Nevýhody:Nie.
Nevýhody:Pre milovníkov šalátov – ideálny pomocník!

Používateľ skryl svoje údaje


Nevýhody:Zlomená stredová objímka nie sú k dispozícii náhradné diely?

Liliya Hisamova


Výhody:Veľmi dlho som hľadal odšťavovač zeleniny, tento je pre mňa takmer ideálny, hlavnou výhodou oproti iným odšťavovačom je, že všetky časti, ktoré prichádzajú do kontaktu so zeleninou, sa dajú vybrať, rozobrať a vyčistiť jedným ťahom. Chcem len dodať, že pod vysokou doskou veľmi dobre nahradiť majonézu vedro, ja potom, ak trochu šalátu tam tiež miešať. To, že jemne reže, je pre mňa plus. Krájač na zeleninu s viacerými priemermi je tiež skvelý nápad, výhodou je aj kompaktná veľkosť mlynčeka. ALE!!! Upozorňujeme, že plastový centrálny náboj a za žiadnych okolností by sa nemali trieť mäkké potraviny, môj náboj sa zlomil a bolo takmer nemožné ho opraviť, pretože nikde nie sú k dispozícii náhradné diely
Nevýhody:žiadne

Katya Vasilieva


Nevýhody:zvyšky jedla, napr. mrkva, nadýchaná pod priehľadným krytom, zle sa krája, 10-krát horšie, ako sa očakávalo

Používateľ skryl svoje údaje

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: