Steba PG 4.4/PG 4.3

Urobil3 miesto poradie:

Najlepšie elektrické grily s odnímateľným povrchom

Prejsť na rebríček

Špecifikácie Steba PG 4.4

G 4.3

Celkový výkon

Typgril
Napájanie2000 W
materiál pracovnej doskykov
Ovládacie prvkymechanické
Regulácia teplotyExistuje
Nepriľnavý povlak

Balík

mriežkaje tu

Špeciálne funkcie

Rozmery a hmotnosť6.40 kg
Nastavenie výšky
Ďalšie informácieZámok na rukoväti grilu, formy na vafle na zadnej strane roštov; veľkosť plechu na pečenie 23*37 cm; režim pečenia, režim grilovania so sklopenou hornou časťou grilu

Recenzie na Steba PG 4.4

G 4.3

Výhody:Myslím, že klady sú tam, ale nevýhody stoja za to.
Nevýhody:Termostat od začiatku klamal, výrazne nedohrieval. Jednoduché varenie. Potiahnuté dosky, ale všetko sa na ne lepí, akoby boli vyrobené z obyčajného kovu. Veľmi ťažko sa čistí. Žiadny zásobník na odkvapkávanie oleja.
Nevýhody:NEODPORÚČAM, je to pocit, že to bolo zostavené v zadnej uličke. Polovica kvalitných dielov, ale dosky a zostava termostatu negujú kvalitu.

anti-mara


Výhody:Kvalita vyhotovenia, možnosť varenia vaflí a umývania v umývačke riadu. Tuk z grilu nevystrekne, ale jemne odtečie do špeciálnej nádoby. Mäso chutí skvele. Toasty sú vo všeobecnosti skvelé! Žiadne zbytočné funkcie, ktoré sa môžu pokaziť.
Nedostatky:1. Mäso sa niekedy prilepí na hornú dosku.
Nevýhody:Spokojnosť s nákupom. Najdôležitejšie je prečítať si pokyny a predhriať gril: v tomto prípade sa steak pripraví za 3-6 minút. Najlepšie je pravdepodobne kúpiť gril z Nemecka: cena je približne o 30 % nižšia, a to aj s nákladmi na dopravu. Škoda, že mi ju kolega navrhol až po tom, čo som si ju kúpil.

Fauzer Vitaly


Výhody:Výkon, jednoduché používanie, spoľahlivosť
Nevýhody:Nenašiel žiadne
Nevýhody:Jednoduchý a ľahko použiteľný gril, po niekoľkých pokusoch sme získali skvelé steaky! Jednou zo skvelých vlastností je výkon, mnohé grily sa k nemu dostatočne nepriblížia a kôrka sa nestihne dostatočne rýchlo opiecť, aby sa zachovalo šťavnaté jadro. Tento robí svoju prácu dobre. ľahko sa čistí. Pravidelne a spokojne sa používal šesť mesiacov, potom sa náhodne zrútil (žiadny spotrebič by taký pád neprežil) a kúpil si nový rovnaký.

Postnikova Olga


Výhody:Odnímateľné dosky predovšetkým, dosky nie sú tenké, zrejme hliníkový odliatok s nepriľnavou vrstvou. Dobre griluje mäso, len ho pred pečením nesoľte, bude šťavnatejšie. Ukladá sa vertikálne, na šírku dosiek a sú tiež obojstranné. Tenké a ťažké.
Nevýhody:Čas varenia nie je presne 1,5 až 2-krát dlhší, ako sa uvádza v reklame. Mäso sa má piecť 5-7 minút, takže by sa malo piecť 10-14 minút. V súprave nie je plochá doska.
Nevýhody:Veľmi užitočný a praktický nástroj, dokonca aj veľmi dobrý grilovaný kebab. Hostia priatelia už ocenili a vyskúšali varenú zeleninu cuketa baklažán paradajky papriky cibuľa atď Neodporúčam smažiť zemiaky, alebo surové a suché, alebo spálené. Takto sa na panvici variť nedá. Problémy s umývaním, samozrejme, ale nevadí mi stmavnutie, takže to nemá vplyv na proces varenia. Tuk riadne odkvapkáva a nedostáva sa na vykurovacie telesá. Ale odteká do nádoby vedľa grilu. Ak máte tučné mäso, tuk určite odletí do strán, zakryte obvod grilu uterákmi. Zahrievanie na plný výkon približne za 8-10 minút. Dobrý za svoju cenu. Odporúčané na zakúpenie.

Jurij Murajev


Výhody:Pri skladovaní zaberá málo miesta, rozkladá sa na dva veľké panely, môžete piecť palacinky, rýchlo sa zohrieva, všetko chutí
Nevýhody:Úplne strašidelné dosky. Kvalita teflónu je hrozná, všetko sa lepí. Zemiaky pravidelne rozdeľte na polovicu – na hornú a dolnú časť, to isté platí pre mäso. Cesto na hladkých doskách je v poriadku, ale tie rebrované sú hrozné. Na to, aby tuk stekal rovno do misky, je potrebné veľmi presné nastavenie grilu, inak všetko steká pod dosku na grile a nikdy ho nemôžete zmyť, pri hladkých doskách nič nikam nesteká, všetko bublinkuje na doske
Nevýhody:Objednané z Nemecka. Ako tie, ktoré sa dodávajú do Ruska – neviem. Výrobca sa údajne chystal zmeniť povlak na doskách, ale zatiaľ sa nič nedozvedel.

unirus007


Výhody:Odnímateľné dosky (3 ks) sa dajú ľahko vybrať a umyť. Samonastaviteľné, pre celú hrúbku výrobku, závesy. Môžete grilovať ako na 2 griloch, len ich musíte obracať;)
Nevýhody:Zdá sa, že nie je veľmi silný (tenký) plast. Žiadne tlačidlo zapnutia/vypnutia na paneli, iba odpojené. Odporúčaný čas varenia sa nezhoduje so skutočným časom varenia .
Nevýhody:Skvelý produkt. Všetko chutí skvele. Vyskúšala som už všetko – vyprážanie mäsa, zeleniny, rýb a pre deti sušienok)). Jediný… stačí zistiť čas varenia a je to… chutný obed alebo večera zaistené.

Elena Elena


Výhody:Pohodlné a dobre vyrobené. Odnímateľné fritovacie platne na rôzne druhy vyprážania.
Nevýhody:Nerovnomerné vyprážanie potravín.
Nevýhody:Kúpil gril asi pred mesiacom. Dlho som rozmýšľal, ešte dlhšie som si vyberal. Chcel som to všetko naraz. Na niektorých webových stránkach je inzerovaný ako super spotrebič, ale všade sú klady a zápory. Plusy: vymeniteľné platne, veľmi jednoduché čistenie a údržba; kontaktný gril, veľmi podobný táboráku (pardon, len bez dymu); možnosť pripravovať nielen grilovanie, ale aj vafle – mojim deťom sa to veľmi páčilo; samonastaviteľné závesy – veľmi pohodlné. Nevýhody (ako vždy boľavé miesto pre výrobcu): regulácia teploty nezodpovedá vyhláseniu (menej ako 10-15 stupňov); nerovnomerné vyprážanie, hoci ohrievače sú nainštalované kvalitne a dobre; uvedený čas varenia pre mäsové výrobky sa skrátil najmenej dvakrát, pre zeleninu 1,5 krát. V podstate ako stroj na varenie exotických jedál na každý deň sa mi to páči, zelenina a vafle varené každý deň, mäso, ryby a kuracie mäso striedavo. ODPORÚČAME na zakúpenie.

Igor Usik

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: