12 najlepších trstinových dáždnikov

*Súhrn toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a nepredstavuje odporúčanie na nákup. Nechajte si pred kúpou poradiť od odborníkov.

Dáždnik je praktický doplnok, ktorý má takmer každý. Jeho skladacia verzia bola uvedená na trh v roku 1715 a pôvodne slúžila ako slnečník. Koncom 18. storočia bol dáždnik aj ochranou proti dažďu, snehu a vetru. Prvé modely sa nemohli pochváliť pohodlím. Hlavnou nevýhodou bola ich vysoká hmotnosť. Ako sa časy menili a výroba modernizovala, dáždnik sa postupne zmenil na praktický doplnok. Nie je to len povinná výbava. Je ukazovateľom vkusu a štýlu. Modely sú vybrané pre sezónu a konkrétny luk, dobrý deficit v rozsahu prezentovaných nie.

Dáždniky sa rozdeľujú podľa mechanizmu. Môžu byť manuálne, poloautomatické alebo automatické. K dispozícii sú aj skladacie a trstinové verzie. Zvláštnosťou prvých je, že sa teleskopickou tyčou niekoľkonásobne zmenšia. V zloženom stave nezaberajú veľa miesta, takže sa dajú nosiť aj v malej kabelke.

V našom článku budeme hovoriť o druhom type dáždnika. Trstina je pevná a spoľahlivá konštrukcia. Vďaka jednodielnemu drieku odoláva silným nárazom vetra, takže má dlhú životnosť. Ďalšou výhodou je jeho jednoduché používanie deťmi. Trstinové dáždniky sú masívnejšie ako skladacie dáždniky. Slúžia nielen ako ochrana, ale aj ako módny doplnok.

Našich 12 najlepších palíc pre mužov, ženy a deti porazilo konkurenciu z hľadiska pozitívnych ohlasov a predaja. Po analýze ich vlastností naši odborníci súhlasia s kupujúcimi a odporúčajú na kúpu tieto modely.

Najlepšie trstinové dáždniky

Nomináciasedadlonázov výrobkucena
Najlepšie trstinové dáždniky pre ženy1F
 • ORAJ Paríž 051102 FJ
 • 2 280€
  2Tri slony Viacfarebné 22401 490€
  3RECHAR s bambusovou rukoväťou poloautomatický2 500€
  4ADEX „NEŽNOSŤ“ SU 0045390€
  Najlepšie pánske trstinové dáždniky1Tri slony čierne 16-lúčové automatické1 530€
  2FA
  ETTI 1934
  2 500€
  3Veľká trstina (s krytom)2 940€
  4Sponsa 17099 M2 800€
  Najlepšie detské dáždniky1Dáždnik s ušami pokémona Pikachu990€
  2Zemsa Mačiatko a šteniatka1 100€
  3Dáždnik s trstinou Mihimichi Puppies, námornícka modrá, detská900€
  4Mary Poppins Podvodný svet400€

  Najlepšie trstinové dáždniky pre ženy

  Dáždnik s trstinou F
 • ORAJ Paríž 051102 FJ
 • Hodnotenie: 4.9

  - F<li></div><p>ORAJ Paris 051102 FJ“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/4591666197111-1512.jpg“ height=“400″ title=“Dáždniková trstina F</p><li>ORAJ Paris 051102 FJ“><p>Lídrom medzi dámskymi dáždnikmi je Slovensko-talianska značka, ktorá vznikla pomerne nedávno – v roku 2008. Jej príslušenstvo sa dnes aktívne používa u nás aj v zahraničí. Neustála kontrola kvality eliminuje chybné výrobky na pultoch. Pri výrobe dáždnikov sa používa vysoko kvalitná eloxovaná oceľ, ktorá sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti korózii a nízkou hmotnosťou.</p><p>Dámsky model je vyrobený v elegantnom dizajne. Romantický a tajomný Paríž bude vždy s vami, nech ste kdekoľvek..</p><li>ORAJ. Strieška je vyrobená zo saténu s teflónovým povlakom, ktorý zabezpečuje absolútnu odolnosť voči vode. Špeciálna technológia umožňuje potlač na celý povrch dáždnika. Žiarivé farby vydržia počas celej životnosti. Rám z 8 pružných špicov zo sklených vlákien. Systém „proti vetru“ zabráni poškodeniu výrobku, keď ho otočíte naruby, a tiež umožňuje okamžité zloženie dáždnika v tejto polohe.<p>Rukoväť háčika je pokrytá pogumovanou vrstvou, ktorá zabraňuje jeho skĺznutiu. Výrobca vyvinul vylepšený poloautomatický mechanizmus, takže je zaručená spoľahlivosť celej konštrukcie.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>elegantný netradičný dizajn;</li><li>robustná konštrukcia odolná voči vetru;</li><li>viditeľný vzor na vnútornej strane dáždnika</li><li>Štíhly, odolný materiál striešky.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie sú identifikované.</li></ul><h3>Dáždnik Dáždnik Tri slony Viacfarebné 2240</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Dáždnik Dáždnik Tri slony Viacfarebné 2240

  Na druhom mieste sa umiestnil dáždnik vytvorený jednou z najznámejších značiek štýlových a vysokokvalitných doplnkov. Dodáva sa v troch variantoch: potlač č. 1 – v pokojných béžovo-šedomodrých tónoch, č. 2 – v jasne červených, hnedých a čiernych odtieňoch, č. 3 – v módnych ružových a fialových farbách. Viacfarebný dizajn sa hodí k mnohým štýlom oblečenia. Dáždnik môže zdôrazniť vážnosť dámy a zriediť prísny luk. Dĺžka 76 cm, hmotnosť 600 g.

  Rám je vyrobený z ocele odolnej voči korózii. 24 špíc zabezpečuje celú konštrukciu počas silných nárazov vetra. Tvar rukoväte – rovný. Kryt je vyrobený z prírodného dreva. Pohodlné nosenie s koženým remienkom. Strieška je vyrobená z jednej z najpevnejších a najodolnejších tkanín. Dýha neabsorbuje vlhkosť ani pri prudkých lejakoch.

  Vrecko chráni dáždnik pred znečistením počas prepravy a skladovania. Japonská značka nevyvolala žiadne sťažnosti. Elegancia sa stretáva s praktickosťou. moderné materiály odolné proti opotrebovaniu. Cena je prijateľná pre zákazníkov.

  Výhody

  • Časom overená kvalita;
  • Štýlový dizajn v rôznych farbách;
  • konštrukcia odolná voči hurikánom s mimoriadnou pevnosťou;
  • Vodotesný objemný baldachýn.

  Nevýhody

  • Neidentifikované.

  Dáždnik RECHAR s bambusovou rukoväťou poloautomatický

  Hodnotenie: 4.7

  Dáždnik RECHAR s bambusovou rukoväťou poloautomatický

  Tretie miesto patrí palici RECHAR, ktorá bude vyhovovať elegantným dámam aj moderným módnym dievčatám. 6 farieb pre najnáročnejších zákazníkov. V palete sú prísne čierne a modré odtiene, lakonická biela a sivá, ako aj olivová a krémová. 16 špicov tvorí hladkú hlbokú kupolu s priemerom 100 cm. Zabraňuje vetru, snehu a dažďu a pomáha udržať oblečenie suché a čisté. Materiál: impregnovaný polyester, ktorý zabraňuje hromadeniu vlhkosti na povrchu.

  Charakteristickým znakom je bambusová rukoväť. Vďaka tomu doplnok priťahuje pozornosť okoloidúcich a vytvára pre svojho nositeľa tie najpohodlnejšie podmienky. Dáždnik zdobený zlatými detailmi. Skladací mechanizmus – poloautomatický. Podľa recenzií funguje jasne, počas celej doby používania nedošlo k žiadnym závažným poruchám.

  Hmotnosť trstiny je nízka. Žiadne namáhanie rúk počas hodín používania. Model je vhodný na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti. Originálny dizajn často používaný na profesionálne fotografovanie.

  Výhody

  • pútavý dizajn;
  • Vystužený robustný rám;
  • impregnácia vrchlíka odolná voči nečistotám;
  • pohodlný mechanizmus otvárania;

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Uväzovanie dáždnikov
  ADEX „NEŽNOSŤ“ SU 0045

  Hodnotenie: 4.6

  -</div><p>ADEX ‚Tender SU 0045‘ src=“/wp-content/uploads/2023/10/4431666197111-712.jpg“ height=“400″ title=“Dáždniková trstina <br />ADEX „JEMNOSŤ“ SU 0045″></p><p>Štvrtý umiestnený dáždnik presvedčí nielen dobrou predajnosťou, ale aj veľmi atraktívnou cenou. Štandardný model bez ďalších nákladných detailov. Má nízku hmotnosť a dĺžku 85 cm. Konštrukcia je vyrobená z 8 pružných kovových špicov, ktoré nepraskajú ani sa nelámu. Materiál je dobre opotrebovaný, po daždi alebo vetre sa neprehýba.</p><p>Priehľadná kupola neblokuje denné svetlo. Ružové kvety vytvárajú dobrú náladu aj v zlom počasí. Názov presne zodpovedá dizajnu. Optimálna hĺbka chráni pred hurikánovým vetrom a vysokými zrážkami. Mechanizmus je manuálny. Je jednoduchý a spoľahlivý, rýchlo otvára a skladá dáždnik. Konce špicov sú zakryté plastovými zátkami. Rukoväť je malá, ale pohodlná.</p><p>Zákazníci majú veľký záujem o nízkorozpočtový model. Mnoho ľudí uviedlo, že ho používajú už niekoľko rokov a nemajú žiadne sťažnosti. Hůl sa často dáva ako darček pri rôznych udalostiach. Hodí sa na každú oslavu a svojmu majiteľovi poslúži dlho.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Objemný a hlboký baldachýn;</li><li>jemný kvetinový vzor;</li><li>robustný skladací mechanizmus;</li><li>nízke náklady.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neboli identifikované.</li></ul><h2>Najlepšie trstinové dáždniky pre mužov</h2><h3>Pánsky trstinový dáždnik Three Elephants Black 16 špicov</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Pánsky trstinový dáždnik Three Elephants Black 16 Spokes

  Model japonskej značky, ktorá vyrába doplnky od roku 1888, je uznávaný ako najlepší dáždnik pre mužov. Vďaka bezchybnej povesti výrobcu a použitiu moderných odolných materiálov sú výrobky „Three Elephants“ medzi zákazníkmi najobľúbenejšie. Hůl je určená pre mužov, ktorí uprednostňujú prísnosť a stručnosť. Klasická čierna farba sa hodí ku každému vzhľadu.

  Výhodou dáždnika je 16-ramenná konštrukcia kupoly, ktorá nielenže zvyšuje spoľahlivosť výrobku, ale aj robí príslušenstvo pevným a vyniká. Tyč je vyrobená z pevnej ocele, špice sú z pružného skleneného vlákna odolného voči zlomeniu. Ergonomicky navrhnutá rukoväť rozkladá hmotnosť dáždnika na dlaň, čím zmierňuje tlak pri dlhodobom používaní. Je potiahnutá kožou, ktorá je príjemná na dotyk, protišmyková. Materiál kupoly je eponge. Je úplne vodotesný. Vlhkosť sa nehromadí na povrchu, ale okamžite steká vo forme vodných kvapiek.

  Model sa nazýva „prezidentský dáždnik“ kvôli veľkej kupole. Môže sa používať ako rodinné príslušenstvo. Robustná konštrukcia bola otestovaná v praxi pri najsilnejších nárazoch vetra.

  Výhody

  • medzinárodne uznávaný výrobca;
  • elegantný, klasický dizajn;
  • 16 robustných špicov;
  • vysoká vodoodpudivosť;
  • originálne vrecko je súčasťou balenia.

  Výhody

  • neidentifikované.

  FA trstinový dáždnik
  ETTI 1934

  Hodnotenie: 4.8

  - FA</div><p>ETTI 1934″ src=“/wp-content/uploads/2023/10/24116666197111-7712.jpg“ height=“400″ title=“Dáždnik FA<br />ETTI 1934″></p><p>Silver Trophy je klasický dáždnik vytvorený talianskou značkou. Priemer baldachýnu 120 cm. Dĺžka 94 cm, hmotnosť 600 g. Automatický skladací mechanizmus umožňuje otvorenie a zloženie palice v priebehu niekoľkých sekúnd. 8 špicov z nehrdzavejúcej ocele, ktoré tvoria robustný rám, ktorý sa pevne pripevňuje k palici. Polyester je ošetrený impregnáciou Teflon®, ktorá zvyšuje vodoodpudivosť. Mäkký materiál poskytuje zvýšenú odolnosť proti opotrebovaniu.</p><p>Ergonomická rukoväť z polyuretánu s protišmykovou úpravou. Je navrhnutá na základe anatómie mužskej ruky, nespôsobuje stres počas dlhých hodín používania palice. Odolnosť proti vetru zabezpečuje kombinácia ocele a sklenených vlákien. Silné nárazy vetra nespôsobia žiadne škody, aj keď sa strecha prevráti, konštrukcia sa nezlomí.</p><p>Produkt FA<br />ETTI dostáva vysoké hodnotenia a pozitívne komentáre. Hůl vyzerá dôstojne. Stručný dizajn sa hodí pre všetky štýly oblečenia. Vysokokvalitné materiály a spracovanie zaručujú dlhú životnosť bez porúch a zhoršenia vzhľadu výrobku.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Spoľahlivý skladací mechanizmus;</li><li>mimoriadna vodoodpudivosť;</li><li>Vynikajúca odolnosť proti vetru</li><li>univerzálny model pre každý štýl.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>neidentifikované.</li></ul><h3>Pánsky dáždnik Grand Cane (s krytom)</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=Dáždnik pánsky Grand cane (s krytom)

  Dáždnik na treťom mieste je k dispozícii v troch farbách: čiernej, tmavomodrej a oceľovej. Pánske obleky najlepšie vyhovujúce ich vkusu a oblečeniu. Vychádzková palica je vybavená poloautomatickým skladacím mechanizmom. Praktické tlačidlo okamžite otvorí striešku s priemerom 110 cm. Ručné skladanie. Poskytuje úložný priestor vo vlastnom vrecku.

  Materiál rámu – nehrdzavejúca oceľ. Spoje vyrobené zo sklenených vlákien. K dispozícii je celkom 8 kusov. Klasický dizajn. Rukoväť z hnedého dreva a lesklé ornamenty na hrote a násade. Ochranné podložky na špicoch – rovnaký štýl. Tyč nevyzerá mohutne, ale je veľmi silná a odolná.

  Strieška je vyrobená z eponge, ktorá nezadržiava vlhkosť, ale mení sa na kvapky a okamžite sa zroluje. Odolný materiál vydrží minimálne 10 rokov, takže kúpa modelu od spoločnosti Grand bude ekonomicky výhodná. Takýto darček určite ocení každý muž, preto odborníci odporúčajú dáždnik ako pekný darček.

  Výhody

  • štýlový drahý dizajn
  • Vodotesný, odolný materiál;
  • sa dodáva s ochranným krytom;
  • vetruodolná konštrukcia.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Pánsky dáždnik Sponsa 17099 M

  Hodnotenie: 4.6

  Dáždniková palica pre mužov Sponsa 17099 M

  Na štvrtom mieste je pánsky dáždnik od značky, ktorá sa pôvodne špecializovala len na palice. Je ideálny do búrkového počasia so silnými nárazmi, pretože je vystužený 24 špicami. Zároveň je hmotnosť modelu celkom prijateľná – 700 gramov. Rám z ocele odolnej voči korózii s koncovkami zo sklených vlákien. Materiál vrchlíka z polyesteru odolného proti opotrebovaniu. Potiahnuté vodoodpudivou vrstvou na zvýšenie výkonu. Priemer v rozloženom stave – 119 cm.

  Rukoväť z prírodného dreva. Je príjemná na dotyk, nekĺže, dobre udržiava teplo. Poloautomatický mechanizmus. Otvorenie sa vykoná stlačením tlačidla. Obsahuje poťah dáždnika s logom a pohodlnú, nastaviteľnú dĺžku rukoväte na prenášanie.

  Vysokokvalitné výrobky Sponsa oceňujú mnohí ruskí zákazníci. Štýlové príslušenstvo vyzerá draho, zatiaľ čo jeho cena je pre ľudí s malým príjmom celkom dostupná. Podľa recenzií model často kupujú ženy, aby urobili užitočný a príjemný darček pre svojich mužov.

  Výhody

  • Robustná konštrukcia s 24 špicami;
  • Teflónová kopula na spracovanie;
  • robustný otvárací mechanizmus;
  • štýlová drevená rukoväť.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Najlepšie detské trstinové dáždniky

  Dáždnik s ušami pokémona Pikachu

  Hodnotenie: 4.9

  Dáždnik s ušami pokémona Pikachu

  Prvé miesto patrí dáždniku s pozitívnym a jasným dizajnom. Je určený pre deti od 3 do 6 rokov, ale podľa správ sa s touto vekovou hranicou nerozchádza. Dĺžka modelu 60 cm. Priemer baldachýnu je 75 cm. 10 špicov bezpečne drží materiál. Ich konce sú chránené plastovými koncovkami. 100% polyester je vodoodpudivý, takže uschne za pár minút. Sýtosť farieb nie je ovplyvnená prírodnými faktormi. Zostáva jasný a atraktívny počas celého používania.

  Poloautomatický mechanizmus je veľmi ľahký a umožňuje dieťaťu otvárať a zatvárať dáždnik bez pomoci dospelých. Hmotnosť iba 240 g. Takýto parameter zaručuje, že vaše dieťa sa neunaví držať ho v nepriaznivom počasí a bude ho rado nosiť zložené. Stopka a špice sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele so zlepšenými antikoróznymi vlastnosťami. Nestrácajú lesk, odolávajú silným nárazom vetra.

  Obľúbené kreslené postavičky s veselými ušami milujú dievčatá aj chlapci. Príslušenstvo je nezabudnuteľné a dieťa ho rado vlastní.

  Výhody

  • svetlý dizajn s trojrozmernými prvkami;
  • Robustná, odolná konštrukcia;
  • maximálna bezpečnosť používania;
  • Ergonomická protišmyková rukoväť.

  Nevýhody

  • nie je zistená.

  Dáždnik Zemsa Tŕstie pre deti p/u Mačiatka a šteniatka

  Hodnotenie: 4.8

  Dáždnik Zemsa Tŕstie pre deti n/a Mačiatka a šteňatá

  Na druhom riadku je model navrhnutý značkou Zemsa. Vyrába dáždniky, ktoré sú čo najpevnejšie, ich konštrukcia je zosilnená a odolná voči poveternostným vplyvom. Štýlový dizajn sa páči dospelým aj deťom. Dáždnik „Mačiatko a šteniatka“ je navrhnutý v pozitívnej farbe. Roztomilé zvieracie tvary zvýraznia vaše oči a zlepšia vašu náladu. Strieška s priemerom 80 cm spoľahlivo chráni pred šikmým dažďom a nárazovým vetrom. Hmotnosť modelu je 300 g. Rám je vyrobený z ocele, jadro z hliníka.

  Rukoväť vďaka špeciálnemu dizajnu rovnomerne rozkladá záťaž na ruku. Otváracie tlačidlo sa ľahko stláča. Skladanie dáždnika nie je pre malého používateľa žiadny problém. Vysokokvalitný polyester. Vodoodpudivá impregnácia na hornom povrchu. Farby neblednú, nebielia sa.

  je vybavený systémom proti zamrznutiu. Eliminuje rozbitie dáždnika pri otáčaní vrchlíka. Iba pozitívna spätná väzba na používanie a kvalitu dáždnika. Plne spĺňa požiadavky dospelých na ochranu ich dieťaťa v nepriaznivom počasí a deti sú spokojné s jeho nezabudnuteľným dizajnom.

  Výhody

  • široký a hlboký baldachýn;
  • konštruktívna „ochrana proti vetru“;
  • eliminuje namáhanie kefiek
  • Pohodlný poloautomatický mechanizmus.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Dáždnik Mihimichi Puppies, tmavomodrý, pre deti

  Hodnotenie: 4.7

  Dáždnik s trstinou MIKHIMICHI Puppies, námornícka modrá, detský

  Treťou cenou je dáždnik vhodný pre dievčatá aj chlapcov. Krásny a svetlý, dokonale chráni pred dažďom a snehom. Vďaka hlbokej strieške bude vaše dieťa chránené pred silnými nárazmi vetra a zostane v suchu a čistote za každého počasia. Priehľadný materiál nezakrýva svet a denné svetlo, takže bude vždy najpohodlnejší pri používaní Puppies. Obrázok zábavných šteniatok vás rozveselí.

  Uchytenie rámu k vrchlíku je vysoko pevné, takže sa dáždnik neohne ani nezlomí. Zakrivená rukoväť je navrhnutá podľa anatomickej štruktúry detskej ruky. Je pokrytý protišmykovou vrstvou pre väčšie pohodlie počas používania. Poloautomatický mechanizmus. Hůl sa otvára stlačením tlačidla a skladá sa ručne. Celkovo má 8 ramien. Sú pokryté plastovými hrotmi, aby sa zabránilo poraneniam.

  Podľa recenzií rodičov sú deti s módnym doplnkom spokojné. Ľahko sa používa. Materiál sa nenamočí, takže po daždi nie je potrebné ho sušiť. Mechanizmus je veľmi ľahký a prístupný aj pre najmenších používateľov.

  Výhody

  • Roztomilý univerzálny dizajn;
  • pohodlná ergonomická rukoväť;
  • robustný rám z nehrdzavejúcej ocele;
  • pohodlná sebakontrola.

  Chyby

  • neboli identifikované.

  Dáždnik Mary Poppins Podvodný svet

  Hodnotenie: 4.6

  mary poppins dáždnik podmorský svet

  Na štvrtom mieste – lacný, ale kvalitný model, ktorý zaručene vydrží niekoľko rokov intenzívneho používania. Vysoký výkon a veľmi nízka hmotnosť 200 g. To z neho robí ideálny doplnok pre batoľatá a malé deti. Zaoblená, hlboká strieška chráni dieťa pred silným dažďom, snehom. Priemer 92 cm.

  Zábavná potlač s námornou tematikou zlepšuje náladu počas nepriaznivého počasia. Deti milujú pozorovanie zábavných obyvateľov, ktorí sa kúpu v kvapkách dažďa cez priehľadný materiál. Živé obrázky časom nevyblednú, odolné proti poškriabaniu. Mechanický systém otvárania a zatvárania zvládnu bez problémov už deti od 3 rokov. 8 špicov z nehrdzavejúcej ocele na koncoch je uzavretých plastovými guľôčkami, ktoré sú bezpečne upevnené, takže nedôjde k poškodeniu zdravia dieťaťa. Zaoblená rukoväť sa pohodlne drží v ruke.

  Zákazníci dávajú modelu vysoké hodnotenia. Rodičia sa nemusia obávať o bezpečnosť svojho dieťaťa a deti sú zase spokojné s „dospeláckym“ príslušenstvom, ktoré sa pohodlne používa.

  Výhody

  • univerzálna farba pre chlapcov a dievčatá;
  • kupola je pevne pripevnená k rámu;
  • praktické plastové zapínanie na stopke dáždnika;
  • ľahká a odolná konštrukcia.

  Chyby

  • neboli identifikované.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: