14 najlepších výrobcov kabeliek podľa odborníkov

Štýlové oblečenie a topánky nie sú všetko, čo potrebujete na vytvorenie dokonalého vzhľadu. Zvýraznite svoj šatník správnymi doplnkami. Kabelka je jedným z najopatrnejších a najpresnejších doplnkov, ktoré si žena vybrala. Vďaka odbornému výberu si môžete byť istí jeho neodolateľnou.

Hodnotenie najlepších značiek dámskych kabeliek

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie značky lacných dámskych kabeliek1Ted Baker Londonelegancia a kvalita za prijateľnú cenu
2David JonesRôzne modely európskeho štýlu
3Fa
etti
Najrozmanitejšie farebné schémy
4MascotteKabelky v strednej cenovej kategórii
5Tervo
 • na adrese
 • Najlepší pomer ceny a kvality
  Najmódnejšie a najobľúbenejšie značky dámskych kabeliek1ChanelNajlegendárnejšia značka
  2GucciNajrozpoznateľnejší štýl
  3

  rada

  Tradičná talianska kvalita
  4HermèsNajstarší módny dom
  5Michael KorsNajlepšia kombinácia štýlov
  6Christian DiorNeopakovateľný štýl a sofistikovanosť
  7FendiNajikonickejšie modely
  8Furlanajširší rozsah
  9HádajteNajlepšia značka pre mladých

  Najlepšie značky cenovo výhodných kabeliek pre ženy

  Mnohí ľudia si myslia, že za málo peňazí si nemôžete kúpiť dobré príslušenstvo a že to bude buď falzifikát, alebo vec nízkej kvality. Naši odborníci s tým však môžu polemizovať a hodnotia 5 výrobcov kabeliek s inteligentne navrhnutými a cenovo výhodnými produktmi.

  Ted Baker London

  Hodnotenie: 4.9

  Ted Baker London

  Značka bola založená v Glasgowe pred 30 rokmi a vynikla ako výrobca pánskych oblekov a košieľ. Jej tvorca Raymond Stewart Calvin si kvôli nedostatku peňazí nemohol dovoliť zaplatiť rozsiahlu reklamu. Na ich propagáciu museli použiť ústne podanie. Tento prístup sa vyplatil: tašky sa vyznačovali zaujímavým dizajnom a vynikajúcou kvalitou.

  Sortiment tašiek zahŕňa rôzne štýly, materiály a farby. Od malých spojok až po klasické dámske kabelky. Topánky sú vyrobené z kvalitnej kože, mnohé majú zlaté kovanie a odnímateľné remienky, takže sa pohodlne nosia na ramene aj v ruke. Tento doplnok si môžete vybrať tak, aby vyhovoval biznis vzhľadu aj akémukoľvek štýlovému trendu.

  David Jones

  Hodnotenie: 4.8

  David Jones

  Značka bola uvedená na trh v roku 1987 vo Francúzsku. Od prvých tašiek uvedených na trh ocenili módne nadšenkyne na celom svete eleganciu, kvalitu a štýl týchto jedinečných doplnkov. Mnohí sa domnievajú, že talianski dizajnéri, ktorí na nich pracovali, priniesli ducha svojej krajiny. Výsledkom tejto kombinácie viacerých európskych štýlov je elegantný a luxusný dizajn.

  Spoločnosť David Jones dvakrát ročne predstavuje nové kolekcie s dámskymi kabelkami na každodenné alebo večerné nosenie, pánskymi modelmi, batohmi pre študentov, kuframi pre cestovateľov. Vďaka výrobným závodom v Hongkongu a Číne je cenová politika spoločnosti veľmi konkurencieschopná, a preto je tento sortiment cenovo dostupný pre všetky zákazníčky.

  Fa
  etti

  Hodnotenie: 4.8

  Fa</div><p>etti“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/70816666194511-1714.jpg“ height=“480″ title=“Fa<br />etti“></p><p>Fa<br />Spoločnosť je vo svojej 20-ročnej histórii dostatočne mladá na to, aby bola uznávaná po celom svete. Prémiové doplnky za prijateľnú cenu si milovníci módy obľúbili pre ich taliansky šik, neprekonateľnú kvalitu a skvelý dizajn. Farebná škála siaha od klasických, pokojných klasických odtieňov až po fialovú, ružovú, lila, žiarivé potlače a zvieracie motívy.</p><p>Existujú tri hlavné línie spojkových tašiek: na bežné nosenie, večerné nosenie a plážové oblečenie. Veľké a funkčné modely, ktoré sú dostatočne priestranné na to, aby ste v nich mohli nosiť všetko, čo potrebujete. Romantická spojková taška s čipkou a flitrami. Plážové tašky budú jasným a pohodlným doplnkom pri prechádzkach po pobreží.</p><h3>Mascotte</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Mascotte

  Spoločnosť Mascotte bola založená v Rusku v roku 2000 a odvtedy je na trhu. Medzinárodný tím dizajnérov vytvára jedinečné kúsky, ktoré majú svoj vlastný rozpoznateľný štýl. Vďaka využívaniu najnovších technológií a módnych trendov sa značka presadila v módnom priemysle. Pri výrobe sa využíva prírodná a syntetická koža, ktorá je doplnená rôznymi vložkami z kožušiny, textilu, exotických materiálov a ozdobnými výšivkami.

  Sortiment pozostáva z nadrozmerných tašiek na každodenné nosenie, elegantných spojok, priestranných batohov a kufrov. S výrobnými závodmi v Číne, Brazílii, Španielsku a Rusku ponúka módne doplnky strednej cenovej kategórie.

  Tervo
 • na adrese
 • Hodnotenie: 4.7

  Tervo<li></div><p>na“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/51516666194511-4814.jpg“ title=“Tervo</p><li>na“><p>Spoločnosť začala svoju činnosť v roku 1992 dodávkami obuvi z Talianska, Českej republiky a Maďarska. Dnes túto značku pozná takmer každý Slovenská zákazník vďaka silnej reklamnej kampani, ktorá ju v našej krajine propaguje. Vysoká kvalita za rozumnú cenu – takto možno opísať výrobky, ktoré sa vyznačujú spoľahlivosťou a zaujímavými dizajnovými riešeniami.</p><p>Všetky tašky sú vyrobené z prírodnej alebo ekologickej kože podľa talianskych vzorov. Klasika je jej hlavnou činnosťou. Napriek svojej konzervatívnosti sú však doplnky vhodné na každodenné nosenie a hodia sa k slávnostným šatám alebo ležérnemu vzhľadu. Rozmanitosť farieb a odtieňov umožňuje vybrať si kabelku na každú príležitosť a jej kvalitu, funkčnosť a atraktívnu cenu ocení každá módna žena.</p><h2>Najlepšie módne a obľúbené značky kabeliek pre ženy</h2><p>Dámske kabelky zaradené do hodnotenia značiek sú skutočnými umeleckými dielami, ktoré vytvorili najlepší návrhári svetových módnych domov. Najlepšia ručná výroba, exotické materiály, jedinečné povrchové úpravy a limitované edície. Logo slávnej značky na nich naznačuje vysoký status a vkus majiteľa exkluzívnej veci.</p><h3>Chanel</h3><p>Hodnotenie: 5.0</p><div style=Chanel

  Na svete neexistuje žena, ktorá by nepoznala značku Chanel a jej zakladateľku Coco, ktorá spôsobila revolúciu v móde a vytvorila jeden z najvplyvnejších módnych domov. Meno legendárneho parfumu Chanel #5 sa stalo pojmom pre luxus, dokonalú kvalitu a elegantný pôvab jeho ikonických výtvorov.

  Návrhári spoločnosti sa riadia klasickým štýlom. Hlavnými znakmi tašky sú reťaz namiesto remienka a prešívaná koža. V súčasnosti sa jej príslušenstvo väčšinou kopíruje a predáva ako falzifikáty vyrobené v Číne alebo vo Vietname. Od roku 1990 vedenie spoločnosti sériovo vyrába každú tašku, aby sa vyhlo napodobeninám.

  Gucci

  Hodnotenie: 5.0

  Gucci

  Táto slávna značka vznikla v roku 1904 vo Florencii. Dnes je to medzinárodne uznávaný a vplyvný módny dom, ktorý má svoj vlastný osobitý štýl a určuje nové trendy v módnom priemysle. Hermès si vyberajú skutoční znalci pre jeho exkluzívne doplnky, ktoré symbolizujú dobrý vkus a príslušnosť k vyššej triede.

  Vyrobené z prírodných a udržateľných materiálov, ktoré umožňujú, aby si tašky časom zachovali svoj pôvodný vzhľad. Dôkladná pozornosť venovaná detailom robí každý kus exkluzívnym a jedinečným. Kultové modely s potlačou, nadrozmerným logom a charakteristickou zelenou vložkou s červeným pruhom uprostred. Línia ponúka rôzne tašky: od malých spojok až po veľké kufre.

  rada

  Hodnotenie: 4.9

  Prada

  Táto značka sa bezpochyby dostala do nášho rebríčka vďaka svojmu vplyvu na celý svetový priemysel. Stanovuje nové a módne trendy, ktoré sa časom menia na klasiku. Spoločnosť bola založená v roku 1913 v Miláne. Prvými predstavenými predmetmi boli cestovné tašky a kufre vyrobené z pomerne exotickej mrožej kože. Počas storočnej histórie si vyvinula vlastný osobitý štýl, ktorý si nemožno zameniť s inými slávnymi značkami.

  Dámske kabelky navrhujú dizajnéri spoločnosti na základe talianskych tradícií a spájajú v sebe jednoduchosť, ušľachtilosť a sofistikovanosť. Hlavný materiál: prvotriedna koža, hladká, prešívaná, perforovaná. Mnohé modely sú vyrobené z plazej kože. Všetky tašky sú v limitovanej edícii.

  Hermès

  Hodnotenie: 4.9

  Hermès

  Jeden z najstarších módnych domov bol založený v roku 1837 vo Francúzsku. Dnes je jej logo, koč ťahaný koňmi, symbolom štýlu, luxusu a bohatstva a nachádza sa na exkluzívnych výrobkoch vysokej kvality. Jej tašky sú už dlho uznávané ako vizitka vkusu a cenia si ich aristokrati a celebrity na celom svete.

  Klasický štýl klasických kabeliek z teľacej kože s logami značky a kvalitným kovaním. Zastúpené sú mužské a ženské línie. Ikonická kabelka Birkin, ktorá bola prvýkrát uvedená na trh v roku 1984, je mimoriadnym hitom. Priestrannú a pohodlnú tašku oceňujú módni nadšenci na celom svete. Tašky sa vyrábajú v limitovanom počte. Nákup v licencovaných butikoch zaručuje pravosť každej z nich.

  Michael Kors

  Hodnotenie: 4.8

  Michael Kors

  Ocenená značka úspešne kombinuje klasický, ležérny a športový štýl. Relatívne nedávno si ho obľúbili vyznávači praktického, ale aj elegantného a bezchybného dizajnu. Hlavný rozdiel značky – všetky jej kolekcie sú určené pre akýkoľvek vek a budú vyhovovať mladým módnym návrhárom aj dámam v rokoch.

  Jej návrhári sa zamerali na dámske kabelky, ale nezabudli ani na doplnky pre mužov. Sortiment od miniatúrnych spojok až po športové kabelky je luxusný a štýlový, ale zároveň priestranný a pohodlný. Sú vyrobené z luxusných materiálov a môžu sa nosiť dlho, dokonca sa môžu dediť ako dedičstvo.

  Christian Dior

  Hodnotenie: 4.8

  Christian Dior

  Táto slávna francúzska značka bola založená v roku 1946 v Paríži. Prvá kolekcia vyvolala rozruch medzi ženskou populáciou a radikálne zmenila predstavu o móde v povojnových rokoch. Christian Dior je dnes synonymom elegancie a bohatstva. Ušľachtilá klasika v kombinácii so zaujímavými nápadmi dizajnérov nikdy nestratí na význame, kabelky tejto slávnej značky chce mať vo svojom šatníku každá dievčina.

  Sortiment je vyrobený z prvotriednych prírodných materiálov; veľmi obľúbená je plazia koža v kombinácii s hladkou alebo perforovanou kožou. Príležitostné motýliky, retiazky a iné šperky robia z tejto kabelky obľúbenú kabelku vo vyššej spoločnosti. Kabelka ideálna na každodenný vzhľad, pracovný alebo večerný look.

  Fendi

  Hodnotenie: 4.7

  Fendi

  Podobne ako mnohé spoločnosti na tomto zozname je aj Fendi starou osvedčenou značkou, ktorú takmer pred sto rokmi založila talianska rodina vyrábajúca kožušinový a kožený tovar. Spony, klasické vzory, cestovné tašky z farebnej kože s exkluzívnymi ozdobami sa vyrábajú ručne v limitovaných edíciách.

  Osobitosťou značky je tvorba doplnkov, ktoré sa neskôr stávajú ikonickými produktmi a uznávajú ich módni fajnšmekri na celom svete. Baguette, legendárna kabelka z neobvyklých materiálov, ktorá je k dispozícii vo viac ako 600 verziách, a Spy, ktorá si získala predstavivosť módnych nadšencov na všetkých kontinentoch.

  Furla

  Hodnotenie: 4.7

  Furla

  Slávnu značku založil v roku 1927 podnikavý Talian Aldo Furlanetto, ktorý si už vtedy uvedomoval, že ženy potrebujú nielen módne oblečenie a obuv, ale aj krásne doplnky. Dnes je Furla vlajkovou loďou štýlu a kabelka je povinnou výbavou každého dievčaťa. Okrem elegancie a jedinečného vzhľadu dizajnéri nezabúdajú ani na praktickosť. Aj tie najmenšie kabelky nie sú len cool doplnkom, ale sú aj praktické a priestranné.

  Sortiment ponúka výrobky vo všetkých farbách dúhy. Ale stále sú to čierne kabelky, ktoré zostávajú ikonou pre ženy všetkých vekových kategórií. Pôsobivé tvary: trapéz, hore-dole, klasický kufor, vreckové tašky, spojkové tašky, miniatúrne spojkové tašky.

  Hádajte

  Hodnotenie: 4.7

  Hádajte

  Legendárna značka začala svoj triumfálny pochod v 70. rokoch. Bratia Marcianovci boli majiteľmi malých obchodov vo Francúzsku a vždy snívali o tom, že dobyjú Ameriku. Dnes je Guess jednou z najúspešnejších a najznámejších značiek, ktorú si mladé dievčatá obľúbili pre jej výrazné vzory a jedinečné doplnky. Hoci sú džínsy charakteristickým štýlom značky, svoje miesto v globálnom módnom priemysle si vydobyli aj doplnky.

  Sortiment kabeliek je úžasne rozmanitý: tvarované spojky z lakovanej kože, trapézy s reťazami a popruhmi, športové kabelky so zvieracími potlačami, efektné kabelky s modrými, červenými a bielymi pruhmi, ako aj mnoho ďalších jedinečných kabeliek. Široká škála farieb a odtieňov vám umožní vybrať si módny doplnok, ktorý sa hodí k akémukoľvek oblečeniu a zostane štýlový a atraktívny za každých okolností.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: