13 najlepších značiek kabeliek pre mužov

Pánske tašky sú vždy funkčné; pre mužov sú praktické veci a doplnky najvyššou prioritou. Napriek tomu sa zákazníci na celom svete snažia nájsť najlepšie vzory, materiály a farby, aby boli pánske galantérne výrobky pohodlné a zodpovedali módnym trendom. Časopis EXPERTOLOGY predstavuje 13 najlepších pánskych kabeliek.

Ako si vybrať tašku pre mužov

Prvou vecou, ktorej by ste mali venovať pozornosť, je konštrukcia tašky. Kvalitný výrobok, ktorý dlho vydrží, by mal byť vyrobený z kože, ale predajcovia často vydávajú prírodný materiál za jeho umelú náhradu.

4 tipy na rozpoznanie pravej kožesamostatne, keď poznáte galantériu v obchode:

 1. Vyhľadajte štítok so vzorkou kože. Veľkí výrobcovia ho pripevňujú na etiketu. Prírodná koža je mäkká, neodlupuje sa, nerozpúšťa sa, vzor je tvarovaný (v koženke – kosoštvorec).
 2. Vôňa pravej kože je špecifická a podobná koži, zatiaľ čo koženka je imitáciou farbiva.
 3. Povrchové vlastnosti: pri dotyku koženého výrobku pociťujete teplo. Lepším indikátorom je, keď máte mokré ruky – prírodný materiál absorbuje kvapky vody namiesto toho, aby ich zachytával v rukách.
 4. Samotná kožená taška má miesta s holými okrajmi, na ktorých je tiež vidieť štruktúru materiálu. Koženkové výrobky spravidla nemajú takéto rezy; všetky okraje sú starostlivo zastrčené a zošité.

Identifikácia pravého semišuJednoducho prejdite rukou po „kožušine“: prírodný materiál zmení odtieň, syntetický zostane rovnaký. Túto jedinečnú vlastnosť semišovej tkaniny dnes nemožno predstierať.

Druhým bodom výberu je kvalita podšívky. Otvorte tašku a zhodnoťte úplnosť švov, rovnomernosť tkanín, funkčnosť vnútorných zámkov. Látka musí byť v miestach šitia pevná, bez vyčnievajúcich nití.

PríslušenstvoZapínanie na gombíky by malo byť jednoduché, rovnako ako zapínanie na zips alebo patentky. Upozornenie: pripevňovanie sily na zámky sa neodporúča, je to nepohodlné a spôsobuje to opotrebovanie hardvérových komponentov.

Rukovätemusia byť pohodlné, dobre padnúce do ruky bez skĺznutia. Vyberte si radšej široké ako úzke popruhy, aby ste zabránili stláčaniu a rezaniu ramienok. Popruh je vo väčšine prípadov nastaviteľný a môže byť vybavený ďalšími blokovacími a protišmykovými prvkami.

Pri výbere dobrej koženej tašky sa zamerajte na kvalitu švov, podšívky a kovania. Podobne je to aj s výberom textílií.

Rebríček najlepších značiek pánskych kabeliek

Hodnoteniemiestonázov výrobkuhodnotenie
Najlepšie výhodné pánske kabelky1Malgrado4.8
2Suffle4.7
3

ellecon

4.7
4Forte4.6
5Wo

 • nni
 • 4.5
  6Al
 • ance
 • 4.5
  Najlepšia hodnota za peniaze pánske kabelky1Duffy4.9
  2HÁDANIE4.8
  3Samsonite4.8
  4

  olo

  4.7
  Najlepšie luxusné tašky pre mužov1

  rada

  4.9
  2Montblanc4.9
  3Salvatore Ferragamo4.8

  Najlepšie lacné kožené tašky pre mužov

  Rozpočtové značky vyrábajú tašky z kože a jej náhrad, ale nie najvyššej kvality, ale v niektorých prípadoch je toto vyhlásenie neopodstatnené a výrobky sa dlho nosia a zachovávajú si vzhľad.

  Malgrado

  Hodnotenie: 4.8

  Malgrado

  Talianska značka Malgrado otvára náš rebríček. Ide o rozpoznateľnú nízkonákladovú značku koženého tovaru vyrábaného v čínskych továrňach pod dohľadom krajiny, ktorá je vlastníkom značky.

  Rad Malgrado ponúka pravdepodobne najširšiu škálu tašiek v rôznych štýloch vrátane aktoviek, veľkých a malých modelov, bowlerov a dufflov, vizitiek a messenger tašiek. Vyrobené z kvalitnej pravej kože v hnedej, čiernej a sivej farbe. Cenovo najdostupnejšie modely sú vyrobené z ekokože a materiálu Suffle; tieto tašky sú praktické a ľahké s množstvom vreciek a značkovým príslušenstvom.

  Tašky Malgrado si môžete kúpiť od 3000 Euro.

  Výhody

  • Široká ponuka tašiek rôznych štýlov;
  • Pohodlné tašky s viacerými vreckami;
  • Značkové spoľahlivé príslušenstvo;
  • Vyrobené z pravej kože;
  • Nositeľná podšívka.

  Nevýhody

  • Cena je v rámci rozpočtu.

  Suffle

  Hodnotenie: 4.7

  Suffle

  Na druhom mieste v rebríčku je značka z Bieloruska, známa ako Suffle. V rade výrobkov vyrobených prevažne z kože v rôznych farbách a odtieňoch. Je pravda, že rozmanitosť modelov nie je taká široká ako líder, ale v kvalite nie sú žiadne nedostatky – starostlivé šitie, odolné príslušenstvo a hustá podšívka. V ponuke pre mužov sú klasické aktovky s krátkou rukoväťou, tašky na nosenie, aktovky a pánske spojky. Výrobca každoročne aktualizuje kolekciu, ale nie tak často a v takom rozsahu, ako by si mnohí želali.

  Kúpte si tašku pre mužov od spoločnosti Suffle v priemere za 2500 Euro.

  Výhody

  • Vysokokvalitná hovädzia koža na výrobu;
  • Funkčné vrecká v každej položke;
  • Základné modely v rade kabeliek;
  • Optimálna kvalita kovania;
  • Silná podšívka.

  Chyby

  • Pomerne skromný rozsah zbierok;
  • Malý výber farieb.

  ellecon

  Hodnotenie: 4.7

  Pellecon

  Na treťom mieste sa umiestnila domáca značka koženého tovaru Pellecon, ktorej tašky si obľúbili priaznivci klasickej koženej galantérie. Na výrobu sa používajú materiály od popredných svetových výrobcov doplnkov a textilu vrátane ekokože a prírodná koža je prevažne ruskej výroby. Miestne remeselné spracovanie je kľúčom k relatívne nízkej cene celého radu koženého tovaru Pellecon, vrátane tašiek rôznych štýlov: cestovné tašky, batohy, aktovky, spojky, kabelky a mnohé ďalšie, prakticky všetky možné modely.

  Pridať mušku v masti nie je vždy vysoko kvalitné šitie vo vreckách a upevňovacích kovaniach: Používatelia hlásia uvoľnenie švov aj pri miernom zaťažení. Našťastie sú takéto prípady ojedinelé a nie sú systematické.

  Za pánske tašky od spoločnosti Pellecon zaplatíte najmenej 2 000 Euro.

  Výhody

  • Domáci kožený tovar;
  • Široká škála štýlov;
  • Dobré strihanie a šitie;
  • Dovezené príslušenstvo;
  • Rozumná cena, jedna z najnižších v rebríčku.

  Nevýhody

  • Nie vždy kvalitné šitie;
  • Cenovo najdostupnejšie modely sú vyrobené z ekokože.

  Forte

  Hodnotenie: 4.6

  Forte

  Značku Forte vlastnia ruskí remeselníci z Petrohradu. Spoločnosť sa zameriava na masového kupujúceho, ale ponúka aj sortiment prémiového koženého tovaru. Pre mužov Forte ponúka peňaženky a spojky, ale nie veľa ďalších produktov, hlavne peňaženky a opasky – môžete si vybrať lacné doplnky pre tašku a urobiť pekný darček pre mladého alebo muža v strednom veku s rôznym sociálnym statusom.

  Tašky Forte sú vyrobené prevažne z ruskej kože, ale výrobca nie vždy používa vysokokvalitný materiál, takže výrobky po niekoľkých mesiacoch aktívneho nosenia, dokonca aj na prírodnom materiáli sa odierajú. Za to značka dostáva len štvrtý riadok v rebríčku.

  Tašku Forte si môžete kúpiť od 1 265 Euro.

  Výhody

  • Rozumné ceny;
  • Dobré šitie na mieru
  • Robustné kovanie.

  Nevýhody

  • Malý výber štýlov;
  • Výrobky s krátkou životnosťou – opotrebovanie po niekoľkých mesiacoch.

  Wo
 • nni
 • Hodnotenie: 4.5

  o<li></div><p>nni“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/93816666193921-7013.jpg“ height=“434″ title=“V</p><li>nni“><p>Ďalší cudzinec v našom rebríčku – Talian Wo</p><li>nni, značka, ktorá sa špecializuje na výrobu lacného koženého tovaru. Sortiment pánskych kabeliek z kože a syntetickej kože príjemne prekvapí – kolekcia obsahuje výrobky v mnohých štýloch rôznych farieb, pre študenta aj šéfa, pre mladého muža aj staršiu generáciu.<p>Súdiac podľa recenzií, majitelia nemajú žiadne sťažnosti na kvalitu tašiek a príslušenstva – všetko sa robí s pedantnými Talianmi. Výber modelov nie je najširší, ale cena nie je pre každého, napriek rozpočtovej orientácii segmentu.</p><p>Kúpiť pánsku tašku Wo</p><li>Cenové rozpätie začína od 3000 Euro.<h4>Výhody</h4><ul><li>Vysokokvalitný kožený tovar;</li><li>Vysoko odolná koža a podšívka proti opotrebovaniu;</li><li>Optimálny výber štýlov na rôzne príležitosti a vzhľad;</li><li>Vysoká reprezentatívnosť pre rozpočtový segment.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie je to najnižšia cena za lacnú tašku;</li><li>Neúplná ponuka štýlov v rade.</li></ul><h3>Al<li>ance</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=Al<li></div><p>ance“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/17016666193921-8013.jpg“ height=“485″ title=“Al</p><li>ance“><p>Kategóriu lacných pánskych kabeliek uzatvára ruská značka Al</p><li>a orientuje svoje výrobky na klasické formy kufríkov a aktoviek, batohov a objemných tašiek messenger obľúbených medzi biznismenmi. Prírodná koža alebo náhrady na báze textílií, ktoré odolávajú intenzívnemu noseniu vrátane teplôt pod bodom mrazu a vysokej vlhkosti.<p>Tašky majú na vnútornej strane plastový rám, ktorý drží tvar tašky počas nosenia. Tým sa tiež zabráni opotrebovaniu jednotlivých „problematických“ častí podšívky.</p><p>Cena tašky Al</p><li>od 2000 Euro.<h4>Výhody</h4><ul><li>Klasický rad tašiek;</li><li>Zosilnený vnútorný rám;</li><li>Spoľahlivý kovový a plastový hardvér;</li><li>Vysokokvalitná koža a prírodná koža, ktorá je odolná voči opotrebovaniu.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nie je k dispozícii široká škála štýlov.</li></ul><h2>Najlepšia hodnota za peniaze pánske kabelky</h2><p>Stredný cenový segment ponúka značky, ktoré sú rozpoznateľnejšie ako ich nízkorozpočtoví „bratia“. Výrobcovia ponúkajú spotrebiteľom cenovo výhodné tašky, ktoré si vyberajú ľudia s rôznym sociálnym postavením a postavením, vrátane manažérov a podnikateľov.</p><h3>Duffy</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=DuffyDuffy

  Kolekcia švédskej značky Duffy zahŕňa aktovky, batohy, cestovné tašky a tašky na opasok, kuriérske tašky z kože. Tašky sú funkčné – veľa praktických vreciek s kvalitným príslušenstvom a hrubým polstrovaním s logom značky, ako aj kombinácie látok a farieb: ľan, bavlna, ekokoža, štruktúrovaná a hladká pravá koža, prírodná koža, koženka, ekokoža a koženka.

  Duffy má riešenie pre každý pánsky šatník od kancelárie až po prechádzku mestom.

  Cena tašiek tejto značky sa začína približne od 4 000 Euro.

  Výhody

  • Široká škála štýlov;
  • Robustné kovanie;
  • Kvalitné krajčírske materiály;
  • Nezvyčajné kombinácie materiálov a textúr.

  Nevýhody

  • Nie je definované.

  HÁDANIE

  Hodnotenie: 4.8

  HÁDANIE

  GUESS vyrába kožené tašky, náhrady kože a textil pre mužov, ako aj oblečenie a doplnky. V ponuke sú tašky na notebooky, aktovky, spojky a messengery, batohy, cestovné modely a mnohé ďalšie. Výrobca od kolekcie ku kolekcii experimentuje so štruktúrou materiálov a ich kombináciami a zameriava sa na kvalitu. Každý steh tašky je dokonale hladký a kovové zámky a zipsy vydržia počas celej životnosti výrobku.

  V ponuke sú nielen kožené tašky, ale aj batohy a syntetické materiály, ktoré sú ošetrené proti vlhkosti. Všetky modely bez výnimky majú hustú vnútornú podšívku a žiadne švy.

  GUESS kabelky priemerná cena 10000 Euro, najlacnejšie modely začínajú od 4990 Euro, čo je výrazne drahšie ako cena vedúcej značky v kategórii.

  Výhody

  • Taška pre každú príležitosť a každý stav;
  • Experimenty s textúrou materiálov;
  • Výnimočná kvalita z hľadiska výbavy a spracovania;
  • Vysoko odolná koža a syntetické textílie.

  Chyby

  • Cena je vyššia ako u lídra hodnotenia, ale kvalita je podobná.

  Samsonite

  Hodnotenie: 4.8

  Samsonite

  Americká značka Samsonite predstavuje tašky zo syntetických tkanín na báze nylonu, polyuretánu a polyesteru. Výber látok nie je náhodný – sú praktickejšie a odolnejšie ako koža a všetky druhy impregnácií zabezpečujú ochranu pred prenikaním vody do tašky.

  Pokiaľ ide o štýly, dizajnéri spoločnosti Samsonite nie sú nijako zdĺhaví: ponúkajú prevažne základné modely mestských batohov, cestovných, ramenných a bedrových tašiek, aktoviek. Sortiment je tiež široký, obsahuje tradičnú čiernu a hnedú farbu, takže vhodné položky sú k dispozícii pre tých, ktorí majú radi klasické štýly a farby.

  Napriek absencii kože v kolekcii Samsonite sú tašky a batohy cenovo porovnateľné – od 6 000 Euro.

  Pozrite si

  • Praktický nylon na vonkajšej strane a hustý textil na vnútornej strane;
  • Opatrné šitie, aby sa zabránilo vyskakovaniu nití spod šitia;
  • Dobrá základná kolekcia kabeliek a batohov na každý deň.

  Nevýhody

  • Minimálny výber modelov a farieb;
  • Vysoká cena za nylon.

  olo

  Hodnotenie: 4.7

  Polo

  Značku Polo netreba predstavovať – je svetoznáma. Jedna z činností – výroba pánskych tašiek. Sortiment je navrhnutý tak, aby vyhovoval modernému mužovi v mestskom prostredí: univerzálne tašky na zavesenie, tašky cez rameno, veľké a malé tašky, ktoré sa vyznačujú štruktúrou kože, dizajnom chlopní a farebnými odtieňmi. Sortiment nešetrí rozmanitosťou, to je jeden z konceptov značky Polo – výroba oblečenia a doplnkov v mestskom štýle, ktoré plne korešpondujú s taškami z kolekcie. Ocenia ich študenti, manažéri a zamestnanci na každodenné používanie aj víkendové prechádzky.

  Priemerná cena za tašky je 2000-3000 Euro.

  Výhody

  • Rôzne farby a textúry kože;
  • Vysoká kvalita použitej kože a príslušenstva;
  • Optimálna cena;
  • Žiadne nároky na prispôsobenie a opotrebenie.

  Nevýhody

  • Limitovaná kolekcia.

  Najlepšie luxusné kabelky pre mužov

  Výhody prémiových tašiek sú zrejmé: majú reprezentatívny vzhľad, najkvalitnejšie materiály a doplnky a značky sú rozpoznateľné, preto sú ich výrobky žiadané medzi ľuďmi s vysokým spoločenským statusom.

  rada

  Hodnotenie: 4.9

  Prada

  Tašky Prada sa vyrábajú vo všetkých možných štýloch, od pánskeho kufríka až po kompaktnú spojku. Sú univerzálne, pokiaľ ide o farbu, dizajn a materiál (textil alebo koža), ale vždy bezchybne spracované a označené značkou Prada.

  Okrem tašiek zahŕňa sortiment kožených odevov aj puzdrá na dokumenty, peňaženky a kabelky. Môžete si vybrať textúru materiálu: hladkú kožu alebo imitáciu pytóna, krokodíla a modely sa líšia farbami od čiernej, modrej a sivej až po červenú.

  Náklady na kabelky Prada nie sú zanedbateľné, minimálna cena je 10000 Euro. Je to však rozumná investícia do šatníka – tašky sa hodia takmer ku každému štýlu oblečenia a aj pri častom nosení zostáva koža nepoškriabaná a zachováva si svoj pôvodný vzhľad. Pohľad do budúcnosti: Prada je najznámejšou značkou v tejto kategórii a nie najdrahšou.

  Výhody

  • Vynikajúci a dokonalý vzhľad;
  • Rôzne textúry a farby kože;
  • Široká škála štýlov;
  • Rozpoznateľná značka.

  Nevýhody

  • Nie je definované.

  Montblanc

  Hodnotenie: 4.9

  Montblanc

  Tašky Montblanc sú známe medzi vysokopostavenou klientelou – značka ponúka elegantnú, vysokokvalitnú koženú a textilnú kolekciu s motívom vrcholu Mont Blanc. Batožina, aktovky a cestovné tašky neospravedlňujú vysoké nároky svojich majiteľov, ale dávajú im vyniknúť aj preto, že Montblanc patrí medzi najdrahšie kožené výrobky na svete. Značka pravidelne vylepšuje sortiment podľa aktuálnych módnych trendov a želaní zákazníkov, takže kolekcia je od vydania k vydaniu reprezentatívnejšia a elegantnejšia.

  Kožené tašky Montblanc používajú prevažne podnikatelia, pretože cena textilnej tašky sa začína na 21 000 Euroľoch, cena kožených tašiek sa začína na 52 000 Euroľoch.

  Výhody

  • Reprezentatívne výrobky z kože a textilu;
  • Najvyššia kvalita a odolnosť;
  • Pravidelná aktualizácia zbierky.

  Chybná stránka

  • Vysoká cena.

  Salvatore Ferragamo

  Hodnotenie: 4.8

  Salvatore Ferragamo

  Znalci vysokej módy poznajú z prvej ruky Salvatore Ferragamo – taliansku značku s hollywoodskymi koreňmi zo začiatku 20. storočia, ktorej produktový rad spolu s topánkami a koženými doplnkami ponúka vynikajúce tašky pre mužov, ktorí chcú zdôrazniť svoje vysoké postavenie.

  Výrobca používa na šitie tašiek prírodnú teľacinu so špeciálnym spracovaním, farbí ich a dodáva im rôzne textúry. Výrobky sa neopotrebúvajú ani nedeformujú, môžu slúžiť mnoho rokov. Široká ponuka zahŕňa rôzne štýly kabeliek, bardiek a spojok, dokonca aj pánske kozmetické tašky.

  Na najdrahších taškách nie je vidieť žiadne vyrazenie značky ani kovové štítky s názvom; sú skryté vo vnútri výrobku, na bokoch alebo na rukovätiach. Výrobca sa tak zameriava skôr na kvalitu ako na rozpoznateľnosť. Na relatívne lacných modeloch je nápis „Salvatore Ferragamo“ vyrazený alebo farebne vyšívaný.

  Najlacnejšia taška SF stojí 25600 Euro, najdrahšia viac ako 100000 Euro.

  Výhody

  • V ponuke je široká škála klasických kabeliek;
  • Stála farba;
  • Prírodná teľacia koža, odolná voči opotrebovaniu;
  • Dôraz na kvalitu bez zamerania na značku.

  Nevýhody

  • Nedostatok športových modelov;
  • Vysoká cena.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: