10 najlepších bezplatných PC hier, ktoré vás zaujmú od začiatku

*Výber roka podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom sa opýtajte odborníka.

Niektorí ľudia sa k bezplatným hrám na PC stavajú odmietavo. Myslia si, že takéto projekty pozostávajú len z darov. V žiadnom prípade! Zistime, aké bezplatné PC hry vás môžu skutočne zaujímať. Budeme hovoriť len o tých projektoch, ktoré si vyžadujú finančnú investíciu, ak je to možné, tak čo najmenej nápadnú.

Hodnotenie bezplatných PC hier, ktoré vám môžu zabrať veľa času

NomináciamiestonázovHodnotenie
Hodnotenie bezplatných hier pre PC, ktoré môže zabrať veľa času1Vojnové drahokamy5.0
2Legendy spoločnosti Apex4.9
3Crossout4.8
4Forza Motorsport 6: Apex4.7
5StarCraft II4.6
6League of Legends4.5
7Vojnový hrom4.5
8Counter-Strike: Global Offensive4.5
9EVE On
 • ne
 • 4.4
  10Warframe4.3
  11Záver4.2

  Vojnové drahokamy

  Hodnotenie: 5.0

  Vojnové drahokamy

  Táto hra sa snaží sedieť na dvoch stoličkách súčasne. Fanúšikovia hádaniek a hier tri v rade si ju zamilujú. Jej tvorcovia sa pritom zamerali aj na tých, ktorí sú blázni do zberateľských kartových hier. V hre Gems of War budete presúvať kamene, usporadúvať ich do jednofarebných skupín a používať karty, aby ste sa pokúsili poraziť súpera. Váš tím sa môže skladať zo štyroch kariet, ktoré sa tu označujú ako jednotky. Keď sa na karte nahromadí potrebné množstvo energie, môžete použiť dostupné ťahy. Môže to byť jednoduchý zásah súpera, odčítanie určitého počtu životov, premena jedného farebného kameňa na iný, otrávenie nepriateľa alebo čokoľvek iné.

  Ako v mnohých hrách tohto typu, aj tu môžete svoje karty vylepšovať. Otvorením truhlíc získate nové typy jednotiek. A ak ich inteligentne skombinujete, môžete poraziť jedného súpera za druhým. A možno si myslíte, že otváraním truhlíc sa môžete prepadnúť. Ale nie, kľúče pravidelne vypadávajú, zlaté mince sa sypú po každej bitke, nikto vás nenúti míňať peniaze.

  Hru si užijete už len preto, že jedno kolo tu zvyčajne netrvá dlhšie ako päť minút. A je tu príbeh, ktorý treba vyrozprávať. Áno, je to len vo forme textu so znakmi. Jeho objem je však pomerne malý, v texte sa pravidelne objavuje humor. V hre Gems of War môžete dobyť mnoho kráľovstiev. A aj keď sa vám to podarí (zaberie vám to desiatky hodín), nezostanete bez ďalších misií. Môžete tiež bojovať proti tímom zloženým z iných hráčov – každý PvP prináša slušné množstvo bonusov.

  No, ako tvorcovia tejto hry zarábajú? Pre tých, ktorí pokročili dostatočne ďaleko. Tu si môžete kúpiť špeciálne tyče za skutočné peniaze. Výrazne zvyšujú úroveň hlavného hrdinu a tiež vám umožňujú vylepšovať vlastné jednotky. Zaručujeme vám však, že počas prvých desiatich hodín o takomto nákupe nebudete ani uvažovať! A ak presne pochopíte, ako na seba vaše jednotky vzájomne pôsobia, budete to môcť urobiť bez toho, aby ste do toho investovali akékoľvek peniaze.

  Hra Gems of War nie je dostupná len na PC. Hrať môžete aj na smartfóne. Hra sa navyše vyvíja aj pre systém PS4, kde na vás čaká množstvo trofejí (ale žiadna platina).

  Legendy spoločnosti Apex

  Hodnotenie: 4.8

  Legendy spoločnosti Apex

  Sledovanie farebných loptičiek nie je vaša parketa? Nechceme ani čeliť podobu zberateľskej kartovej hry? Počítač je pripravený zvládnuť aj hry s dobrou grafikou? V tomto prípade si musíte stiahnuť a nainštalovať aplikáciu Apex Legends. Ide o multiplayerovú strieľačku, ktorá ponúka návrat do sveta Titanfall. Ale aj keď ste svojho času nehrali hru o titanoch, bude sa vám páčiť všetko, čo sa v nej deje! A nikto nebude ukladať dej – hra sa skladá len z bitiek hráčov medzi sebou.

  Apex Legends je kráľovská bitka. To znamená, že každé kolo trvá presne dovtedy, kým nezostane len jeden preživší. Vývojári neposkytli svojmu dieťaťu obrovské mapy, takže prestrelka sa začína takmer okamžite po pristátí.

  Ako vo všetkých hrách tohto subžánru, aj v Apex Legends začínate bitku bez akýchkoľvek zbraní. Je však veľkoryso roztrúsená po celej mape. Je možné, že pomerne rýchlo narazíte na veľmi výkonný automat. Nezanedbávajte ani svoje oblečenie – rozhoduje o tom, koľko olova prežijete. A existujú rôzne modifikátory zbraní, ktoré umožňujú rýchlejšiu streľbu, účinnejšiu streľbu alebo streľbu na dlhé vzdialenosti. Nehovoriac o munícii, ktorá tiež musí hľadať.

  Apex Legends sa od ostatných hier tohto druhu odlišuje možnosťou hrať v tíme viacerých hráčov. V tomto prípade sa môže hodiť znovuzrodenie majáka – ďalšia inovácia tohto strelca. Umožní vám oživiť mŕtveho spojenca, čo vám zaberie určitý čas.

  Táto hra existuje aj na mnohých platformách. To znamená, že ju môžete hrať na PC, PS4, Xbox One, smartfóne a dokonca aj na Nintendo Switch. Môžete hrať zadarmo. Je však potrebné poznamenať, že jedného dňa vás napadne myšlienka, že by ste mali minúť určitú sumu peňazí. Budete potrebovať peniaze, aby vaša postava bola jedinečnejšia. Vzhľad aj víťazné správanie sa tu môžu líšiť.

  Crossout

  Hodnotenie: 4.8

  Crossout

  Určite ste už viackrát počuli, ako jeden videobloger propaguje Crossout. Človek by si myslel, že to je jediný dôvod, prečo je táto hra taká populárna? Nedovoľte, aby vás to odradilo. Je to naozaj dobré.

  Príbeh tu nie je, ale ani nie je potrebný, pretože vás čaká akcia podobná hurikánu, ktorá pozostáva z bojov v rôznych vozidlách. Okamžite si spomeniete na slávny Twisted Metal, ktorý rozbúril mnohých majiteľov prvého PlayStation. Ale nebude v tom žiadny humor! Dôraz sa kladie na brutalitu toho, čo sa deje. Stačí sa pozrieť na používané vozidlá, aby ste sa presvedčili sami. Sú to skutočné príšery, ktoré vyzerajú ako z filmu Mad Max. Vozidlá môžete upravovať rôznymi spôsobmi. A nejde len o ich vnútorné časti, ktoré ovplyvňujú rýchlosť, stabilitu, nepreniknuteľnosť a ďalšie vlastnosti. Môžete meniť vzhľad áut, pripájať k nim rôzne doplnky.

  Ako ste už pochopili, cieľom hry je zničiť súperov. Preto vás neprekvapí, že máte k dispozícii vrtáky, guľomety a raketomety. A nemusíte svojho nepriateľa upozorňovať na svoje činy. Môžete využiť nastavenie stealth, ktoré vám umožní nepozorovane sa priblížiť k nepriateľovi. Čím častejšie ste na vrchole rebríčka, tým viac skúseností získate. To je dôležité, pretože hra je zároveň MMO. Váš výkon sa tak bude postupne zvyšovať.

  Treba poznamenať, že bežné vzájomné bitky by mohli každého hráča rýchlo unudiť. Preto je tu zavedených päť režimov. Medzi najzaujímavejšie misie a boj o uránovú rudu patria.

  Boj na obrnených vozidlách je najpohodlnejší na počítači. Táto hra je však dostupná aj na ďalších dvoch platformách: Xbox One a PS4. Crossout si môžete stiahnuť a nainštalovať zadarmo. Podobne ako v iných podobných prípadoch si tvorcovia hry zarábajú predajom domácej meny. Môžete si za ne kúpiť rôzne vylepšenia svojho auta, ako aj ďalšie drobnosti, ktoré vám umožnia vyniknúť medzi ostatnými hráčmi.

  Forza Motorsport 6: Apex

  Skóre : 4.7

  Forza Motorsport 6: Apex

  Chcete otestovať svoju grafickú kartu? Majú veľmi široký monitor s vysokým rozlíšením? Nevadí vám, že si v budúcnosti kúpite volant? V tom prípade vám možno poradíme pretekársky simulátor Forza Motorsport 6: Apex. Vždy ste si mysleli, že zápasy v tejto sérii sú platené? Áno, ale v prípade šiesteho dielu urobili výnimku. Aspoň na PC. Tu je bezplatný bonus k aktualizácii Windows 10. Bohužiaľ, táto hra nebude fungovať na iných verziách operačného systému. To je pravdepodobne jeho jediná chyba.

  Hra Forza Motorsport 6 vznikla pred piatimi rokmi. Odvtedy však hra nezostarla, aj keď vyšiel ďalší diel. Tento simulátor má primerané ovládanie. Vozový park pozostáva zo štyroch stoviek vozidiel. Fyzika je tiež nespochybniteľná – na mokrej trati začína aquaplaning a predbiehanie pri príliš vysokej rýchlosti môže viesť k šmyku. Je tu aj zaujímavá inovácia, ktorou sú bonusové karty. Umožňujú vám trochu uľahčiť hru tým, že do nej zahrniete určité úpravy. Existujú napríklad karty, ktoré zlepšujú trakciu. Alebo tie, ktoré pridávajú skúsenosti s používaním pevného pohľadu z kokpitu.

  Pokiaľ ide o autá, potom sú otvorené v analógii rulety. Možno budete mať šťastie a budete vlastniť Bugatti Veyron. Alebo je možné, že dostanete trochu peňazí. V druhom prípade si môžete kúpiť autá a vyladiť ich. Miestne autá, najmä všetky druhy superaut, sú však drahé. Ak chcete otvoriť úplne celý vozový park, potom budete musieť na Forza Motorsport 6: Apex stráviť takmer rok.

  Hra je kompletne preložená do ruštiny. Poteší pekným rozhraním a vynikajúcou grafikou. V neposlednom rade simulátor podporuje rozlíšenie 4K. To však neznamená, že si vyžaduje výkonný počítač. Nie, 1080p môžete hrať aj na relatívne slabom počítači a užijete si 60 snímok za sekundu.

  StarCraft II

  Skóre : 4.6

  StarCraft II

  Znalci vám povedia, že StarCraft II nie je v žiadnom prípade bezplatná hra. Ale nemôžete! Zdá sa, že herný priemysel nesledujete veľmi pozorne. Áno, pôvodne si zaň účtovali určitú sumu peňazí, rovnako ako za neskoršie doplnky. V roku 2017 však bola hra StarCraft II presunutá do systému Free-to-Play. To znamená, že budete môcť dokončiť kampaň pre jedného hráča v hre Wings of War

 • Bez investovania jediného centu. A to je mimochodom asi 26 misií!

  Podobne ako v ostatných hrách tohto žánru budete musieť stavať budovy, zhromažďovať zdroje a vytvárať jednotky. Postupne začnete získavať prístup k čoraz silnejším jednotkám a čoraz efektívnejším budovám. Hra je veľmi dynamická – vývojári vám nenechávajú veľa času na premyslenie taktiky. Pri vytváraní kampane by ste však nemali naraziť na príliš veľa ťažkostí. Samozrejme, ak sa nepreceňujete, čo si môžete vybrať na začiatku hry tu.

  Ak získate 10 víťazstiev za deň, získate prístup k multiplayeru. Treba poznamenať, že projekt bol pôvodne navrhnutý výlučne ako sieťová hra. Kampaň pre jedného hráča bola pridaná počas vývoja. Je ľahké uhádnuť, že najzaujímavejšou vecou je hra pre viacerých hráčov.

  Mnohé bezplatné hry bežia hladko aj na málo výkonnom počítači. StarCraft II nie je výnimkou, môžete si ho zahrať aj na počítači s Windows XP, najmä ak ste ochotní akceptovať nízku grafickú úroveň. Aby ste z tejto stratégie vyťažili čo najviac – tiež nepotrebujete veľa, len počítač s grafickou kartou GeForce GTX 250 a dvojjadrovým procesorom. Na inštaláciu hry je potrebných približne 12 GB voľného miesta na pevnom disku. Pravdou však je, že možno budete potrebovať viac, pretože v priebehu rokov bolo pre hru vydaných obrovské množstvo doplnkov.

  League of Legends

  Hodnotenie: 4.5

  League of Legends

  Ďalšia hra, ktorá nie je nová, ale stále dokáže pohltiť na dlhé hodiny. Hra League of Legends bola vydaná v roku 2013. Na rozdiel od vyššie uvedeného projektu ide o plnohodnotnú MOBA. Takže sa kampane pre jedného hráča nedočkáte – tu budete musieť bojovať proti skutočným hráčom. Alebo spolu s nimi – nie je potrebné pokúšať sa zvyšovať úroveň sám.

  Túto hru môžete prirovnať k futbalu, hokeju, volejbalu a iným podobným športom. Hra sa tu skladá aj z jednotlivých sedení. Určite skončíte v hre, do ktorej sa zapojili hráči s podobným postavením ako vy. Trvanie sedenia je minimálne 15 minút. V niektorých režimoch môže hra trvať aj hodinu. Charakteristickou črtou MOBA je to, že každé stretnutie začína hráč od nuly. To znamená, že všetci hráči v hre budú mať rovnakú počiatočnú úroveň a presne stanovené množstvo zdrojov. Víťazstvo teda získa ten, kto má najlepšie schopnosti, a nie ten, kto nazbieral skúsenosti a zdroje z predchádzajúcich hier.

  Každý hráč sa označuje ako vyvolávač. Pred začiatkom sedenia budete vyzvaní, aby ste si vybrali šampióna a zlepšili jeho vlastnosti pomocou prípadných rún. V hre ide o to, aby ste zničili nepriateľské budovy, ktoré chránia nexus – hlavnú budovu v základni súperovho tímu.

  Táto hra je dobrá nielen pre svoju bezplatnú. Na rozdiel od niektorých pretekov nebudete potrebovať volant alebo dokonca gamepad – s rozhraním môžete komunikovať pomocou klávesnice a myši. Tiež nie je možné nespomenúť veľké množstvo herných režimov, vďaka ktorým vás League of Legends nebude dlho nudiť. Záujem o hru pravidelne vzbudzuje aj získanie prístupu k novým šampiónom – postavám, ktoré sú ponúkané na hranie. V tejto hre MOBA je celkovo 150 šampiónov a všetci sú jedineční.

  Vojnový hrom

  Poradie: 4.5

  Vojnový hrom

  Chcete si zahrať skvelú strieľačku s realistickou grafikou, ale nechcete míňať peniaze za Battlefield? V tomto prípade odporúča stiahnuť a nainštalovať War Thunder. Táto akčná MMO hra je dostupná na mnohých populárnych platformách – môžu ju hrať najmä majitelia konzol Xbox One a PS4. Musíme však priznať, že najväčší úspech dosiahnete na počítači, pretože tu budete mať k dispozícii klávesnicu a myš.

  War Thunder je online hra pre viacerých hráčov. To znamená, že neexistuje kampaň pre jedného hráča – budete musieť bojovať len proti iným ľuďom. Existujú však aj samostatné a kooperatívne misie, v ktorých budete musieť zničiť vozidlá ovládané umelou inteligenciou. Tieto misie však nie sú plnohodnotným príbehom. A bez prístupu na internet nebudete môcť hrať.

  V podstate hráči bojujú na vozidlách, ktorých schopnosti závisia od úrovne hráča. Alebo z jeho finančných príspevkov, pretože všetky druhy vylepšení tankov, lietadiel a lodí sa dajú kúpiť za skutočné peniaze. Tu tvorcovia tejto hry zarábajú svoje peniaze. Ak chcete mať rovnaké podmienky ako ostatní hráči, môžete prepnúť do režimu podujatia. V tomto režime sa dostanete k určitej historickej udalosti – výber vozidiel bude prísne stanovený.

  Na rozdiel od niektorých hier Call of Duty tu nemôžete opustiť svoju nádrž. Preto sa War Thunder nedá nazvať plnohodnotnou strieľačkou. Ale vaša technika sa tu dá rozvíjať všetkými možnými spôsobmi. Nehovoriac o prítomnosti vierohodného systému poškodenia! A aká je tu fyzika! Nebuďte prekvapení, ak váš projektil minie nepriateľa, hoci naňho mierite – zabúdate, že na nepriateľa pôsobí gravitácia a odpor vzduchu. Stať sa skúseným hráčom v hre War Thunder skrátka nie je jednoduché. Ale ak sa vám to podarí, hru si užijete!

  Všimnite si, že projekt je neustále aktualizovaný, v každom smere sa vyvíja. Vývojári pravidelne pridávajú nové modely zariadení a v prípade potreby upravujú ich správanie, aby dosiahli čo najlepšiu rovnováhu. Nezabúdajú ani na nové mapy. Je dobré, že sa stávajú dostupnými pre všetkých hráčov, nie je potrebné platiť.

  Counter-Strike: Global Offensive

  Hodnotenie: 4.5

  Counter-Strike: Global Offensive

  Pôvodne multiplayerová strieľačka Counter-Strike: Global Offensive sa predávala za peniaze, aj keď smiešne. Koncom roka 2018 sa však spoločnosť Valve rozhodla, že svoje dieťa sprístupní zadarmo. Samozrejme, že z toho naďalej ťaží, keďže hra má teraz prémiový status. Ale môžete hrať aj bez neho, najmä ak nie ste kyberšportovec.

  Zriedkavý čitateľ Expertology nikdy nepočul o hre Counter-Strike. Ale aj tak vám povieme, čo presne sa hrá. Každé sedenie tu pozostáva z konfrontácie medzi špeciálnymi jednotkami a teroristami. V závislosti od režimu je hlavným cieľom prežitie jednej osoby alebo tímu. Hra má aj režim, v ktorom sa po každom zabití mení jedna zbraň na druhú, siahnete po noži a zabijete ním jedného z nepriateľov. Nezabudnite na kráľovskú bitku – v hre Counter-Strike: GO sa tento režim nazýva Danger Zone.

  Táto hra obsahuje pomerne veľký počet máp. Problémom je, že drvivá väčšina hráčov je zvyknutá na mapy, ktoré sem prišli z predchádzajúcich častí strieľačky. Zvyčajne sú to tí, za ktorých hlasujete. Ak si chcete vyskúšať nové mapy, musíte si vážne vyhľadať vhodný server.

  Okrem toho je to známy Counter-Strike. Nájdete tu presne stanovený súbor zbraní. Chcete natočiť niečo nové a nevídané? Túto hru určite nechcete hrať. Zbrane nemôžete nijako upravovať. K dispozícii je však obrovské množstvo jeho farieb (koží). Je ťažké tomu uveriť, ale tie najvzácnejšie z nich stoja neskutočné peniaze – pokojne by sa za ne dalo kúpiť niekoľko nových hier pre PS4.

  Pravdepodobne najzábavnejšie je hrať Counter-Strike s priateľmi. Určite ste už počuli, že v Rusku existovalo veľké množstvo počítačových klubov. A čo sa tam najviac hralo? Samozrejme, v CS! Ak vaši priatelia nemajú dostatok voľného času, je lepšie zahrať si inú hru z našej ponuky.

  EVE On
 • ne
 • Hodnotenie: 4.4

  EVE On<li></div><p>ne“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/19216666198011-2810.jpg“ height=“450″ title=“EVE On</p><li>ne“><p>Je zvykom, že zadarmo na PC môžete hrať väčšinou len online projekty. V ich prípade metóda podmienečne bezplatnej distribúcie stále umožňuje tvorcom zarobiť veľa peňazí. Koniec koncov, niekto si určite bude chcieť kúpiť dodatočný obsah, ktorý hráča odlíši od konkurencie. Preto nie je prekvapením, že EVE On</p><li>ne je možné stiahnuť v službe Steam zadarmo.<p>Táto hra vás vrhne do hlbokého vesmíru. Musíte v ňom bojovať s inými vesmírnymi loďami. Svoje vozidlo budete musieť vylepšovať a zdokonaľovať tak, ako by ste ho vylepšovali v akejkoľvek inej MMO. Postupne môžete vymeniť jednu vesmírnu loď za druhú s väčším množstvom zbraní a manévrovacích schopností. Celkovo je k dispozícii najmenej 350 lodí! Práve v tom však spočíva najväčšia pasca. Všetky sú prístupné len po zvýšení statusu hráča na úroveň „Omega“. A to sa robí, ako ste pochopili, za peniaze.</p><p>EVE V hernom svete</p><li>nemôžeme si pomôcť, ale sme ohromení. Chcel letieť z východiskového bodu do koncového bodu? Nemôžete to urobiť, ak nechcete sedieť za počítačom vo dne v noci. Premýšľajte o tom: je tu implementovaných 7000 hviezdnych systémov! Ak existuje nekonečný svet hier, je to EVE On<li>ne.<p>Mnohé free-to-play hry existujú už roky. Záujem sa udržiava pravidelným rozširovaním. To isté platí aj pre vesmírnu MMO – jej tvorcovia vydávajú aktualizácie už 15 rokov. Teraz EVE On</p><li>ne hra nie je tá istá hra, ktorá sa zrodila pred desaťročím a pol. Teraz je to skvelý projekt so skvelou grafikou, ktorý bojuje medzi sebou pre desiatky tisíc hráčov. A len tu sa môžete zúčastniť rozsiahlej vesmírnej bitky. Ak je v iných hrách na server pripojených len sto hráčov, tu ich počet môže byť mnohonásobne vyšší. Tak veľmi, že EVE On<li>Hra sa dostala do Guinnessovej knihy rekordov!<p>Pokiaľ ide o nevýhody tejto vesmírnej MMO, možno uviesť len pomerne vysoké systémové požiadavky. Nie, hru môžete spustiť na počítači s dvojjadrovým procesorom, operačným systémom Windows 7 (pokiaľ je 64-bitový) a grafickou kartou na úrovni NVIDIA 8600 GTS. Ale ak chcete oceniť všetky krásy EVE On</p><li>potom by ste ho mali nainštalovať na oveľa výkonnejší počítač.<h3>Warframe</h3><p>Hodnotenie: 4.3</p><div style=Warframe

  Obrovské množstvo hráčov sa nemôže mýliť. Ak Warframe hrá 50 miliónov ľudí, znamená to, že je to naozaj zaujímavá strieľačka. A čo je dôležitejšie, umožňuje vám hrať zadarmo. Budete musieť platiť len za najrôznejšie kože a ďalšie drobnosti, ktoré vás odlišujú od ostatných hráčov. Alebo na zrýchlenie vývoja postáv.

  Warframe v hre nazvanej štýlové kostýmy, ktoré dávajú postave určité schopnosti. Každý warframe je tu prispôsobiteľný v každom ohľade. Počas každodenných hraní budete každý deň získavať vylepšenia a zdokonalenia. Môžete sa napríklad naučiť neviditeľnosť, ovládanie mysle alebo teleportáciu. Nebudete môcť využiť všetky svoje schopnosti. Prispôsobte si svoj warframe svojmu vlastnému štýlu. Môžete byť napríklad nenápadní ako nindža, priplížiť sa k nepriateľom a potom ich zabiť jediným úderom. Alebo si môžete vytvoriť bojový stroj s obrovskou bojovou silou, aby ste mohli nepriateľov likvidovať na diaľku. Mimochodom, všetky zbrane je možné upravovať. A nielen strelné zbrane, ako sme zvyknutí, ale aj chladná oceľ!

  V hre Warframe sa naplno prejaví váš vesmírny ninja. Je to preto, že hra je kooperatívna strieľačka z pohľadu tretej osoby. Treba tiež poznamenať, že každá herná relácia je veľmi zábavná a plná akcie. A nestane sa vám, že by ste sa zasekli pri relácii, ktorú by ste nemali s kým vyplniť – bezplatná hra v službe Steam robí svoje. Warframe je osamelá hra. Ale proti množstvu skutočných hráčov je lepšie v tíme. Tu sú to štyria ľudia, rovnako ako vo väčšine podobných hier.

  Pokiaľ ide o nevýhody, Warframe má veľa grind. To znamená, že budete musieť zabiť veľa nepriateľov, aby ste získali brnenie s úžasnými vlastnosťami. Alebo zaplatíte určitú sumu peňazí.

  Záver

  Teraz viete o najzaujímavejších bezplatných hrách pre PC. Je čas vyskúšať aspoň niekoľko z nich! A pripravte sa na to, že strávite veľa času.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: