12 najlepších tlačiarní na dekupáž

*Výbery redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako odporúčanie na nákup. Pred kúpou sa opýtajte odborníka.

Decoupage je umelecká forma dekorácie výrobkov, ktorá si vyžaduje pomoc moderného kancelárskeho vybavenia: tlačiarne alebo multifunkčného zariadenia (MFP). Delia sa na dva typy: atramentové a laserové. Ktorý z nich je lepší, závisí od konkrétnej úlohy, na ktorú sa kupuje. Dekoračné techniky majú svoje vlastné kritériá kvality. Pri rozhodovaní, ktoré zariadenie je pre vás vhodné, je potrebné zvážiť niekoľko vecí.

Kompatibilita so systémom nepretržitého zásobovania atramentom (CISS) a možnosť inštalácie systému EPC (doplňovanie kaziet) zohrávajú dôležitú úlohu pri výbere kancelárskeho zariadenia. Modely laserových a atramentových tlačiarní majú svoje výhody a nevýhody. Prvé sú vraj úspornejšie ako druhé, ale majú nižšiu kvalitu obrazu. Existuje tiež názor, že laserový toner je menej šetrný k životnému prostrediu ako atramentový toner. Naši odborníci spolu s našimi analytikmi služieb monitorovali trh a vybrali 12 tlačiarní, ktoré sú optimálne na dekupáž.

Najlepšie tlačiarne na dekupáž

Nominovalmiestonázov výrobkucena
Najlepšie atramentové tlačiarne na dekupáž1Epson WorkForce WF-7210DTW22 990€
2Canon PIXMA iX684014 179€
3inéDCP-T510W InkBenefit Plus12 289€
4HPInkTank1157 479€
5Canon PIXMA TS7045 997€
6HP DeskJet 21301 789€
Najlepšie laserové tlačiarne na dekupáž1XEROX Versa
 • nk C400DN
 • 35 150€
  2Ostatné HL-L8260CDW24 494€
  3HPColorLaserJetProMFPM180n20 120€
  4Canoni-SENSYS MF641Cw27 418€
  5Ricoh P C300W10 850€
  6KYOCERA ECOSYS P5026cdw17 905€

  Najlepšie atramentové tlačiarne na dekupáž

  Epson WorkForce WF-7210DTW

  Hodnotenie: 4.9

  Epson WorkForce WF-7210DTW

  Prvé miesto patrí atramentovej tlačiarni známej značky Epson. Piezoelektrická technológia tlače zaručuje vysokú kvalitu obrázkov na dekupáž. Obrázky sú chránené pred poškodením originálnym patentovaným pigmentom, ktorý okamžite schne. Pri kontakte s vlhkosťou, lepidlom alebo inými kvapalinami atrament nekrváca ani sa nerozmazáva. K dispozícii je automatická obojstranná tlač.

  Displej LCD s uhlopriečkou 5,6 cm. Je vybavený slotom na pamäťovú kartu, ktorý umožňuje prácu zariadenia v režime offline. Internetové pripojenie je k dispozícii prostredníctvom Wi-Fi doma, k dispozícii je aj podpora Air Print. Maximálne rozlíšenie tlače 4800 x 2400 dpi s rýchlosťou 20 farebných a 32 čiernobielych strán za minútu. Pracovný postup A3+ a funkcie priamej tlače. Kapacita kazety je 300 farebných a 350 čiernobielych strán.

  Veľkou výhodou je prepojenie systému CISS. To umožňuje dlhší pracovný postup a dvojnásobne znižuje náklady na spotrebný materiál.

  Výhody

  • veľkoformátová tlačiareň;
  • pohodlné a rýchle nastavenie;
  • vysokorýchlostná tlač;
  • jasný a ostrý obraz.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Canon PIXMA iX6840

  Hodnotenie: 4.8

  Canon PIXMA iX6840

  Druhé miesto patrí tlačiarni A3+ s vysokou priepustnosťou. Vďaka širokému spektru integrovaných funkcií má tlačiareň Canon PRIXMA iX6840 možnosť tlačiť dekupáže na diaľku. Jednoducho použite bezplatnú aplikáciu PIXMA/MAXIFY Printing Solutions. Tlačiareň podporuje služby Apple AirPrint a Google Cloud Print na odosielanie obrázkov z počítača.

  Dodáva sa s piatimi kazetami veľkosti XL. Zníženie nákladov až o 30 %, tvrdí výrobca. Napríklad čierna kazeta vystačí na 1000 listov a rýchlosť tlače vďaka technológii FINE je 14 strán za minútu. Pri farebnej tlači tlačiareň vytlačí 10 obrázkov za rovnaký čas. Obrázok bez okrajov s rozmermi 10×15 cm sa zobrazí za 36 sekúnd.

  Široké prevádzkové možnosti sú dosiahnuté vďaka premyslenej konštrukcii tlačiarne. Tlačí na lesklý a matný papier, fólie, štítky, obálky, karty a fotografický papier. Kapacita jednej farebnej kazety je 1645 obrázkov. Pripojenie Wi-Fi a podpora systémov Windows, Mac OS, iOS.

  Výhody

  • Nízka spotreba atramentu;
  • vysoká kvalita obrazu;
  • Ultrakompaktná veľkosť;
  • bezdrôtové použitie.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  inéDCP-T510W InkBenefit Plus

  Hodnotenie: 4.7

  </div><p>inéDCP-T510W InkBenefit Plus“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/5616666195461-2812.jpg“ height=“311″ title=“<br />inéDCP-T510W InkBenefit Plus“></p><p>Na treťom mieste je multifunkčné zariadenie výrobcu <br />iné. Tlačiareň, skener, kopírka a fax, ktoré sú vhodné na kancelársku a kreatívnu prácu. Jeho funkčnosť a výkon sú dobre vyvážené pre tieto aplikácie. Zariadenie je vybavené piezoelektrickou technológiou a systémom nepretržitého dodávania atramentu (CISS). Rhone beží ticho a nezaberá veľa miesta.</p><p>Zariadenie DCP-T510W InkBenefit Plus má bezdrôtové pripojenie a je kompatibilné so systémami Windows, Mac OS, iOS. Podporuje pripojenie Wi-Fi, Ethernet (RJ-45) a USB. Maximálne rozlíšenie pre čiernobielu a farebnú tlač – 6000×1200 dpi. V prvom prípade je skenovanie možné rýchlosťou 12 ppm. a v druhom prípade 6 za minútu. Kapacita ručného podávania papiera 150 listov.</p><p>Multifunkčnú tlačiareň možno ovládať na diaľku z mobilného zariadenia a je vybavená LCD displejom na jednoduchú prevádzku mimo prevádzky. Výrazne nižšie náklady vďaka CISS umožňujú vytlačiť až 6500 čiernobielych a 5000 farebných strán bez výmeny kaziet.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>reprodukcia farieb;</li><li>tichá prevádzka;</li><li>Bezdrôtová tlač na plochom lôžku;</li><li>jednoduchá konfigurácia možností.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Neidentifikované.</li></ul><h3>HP InkTank115</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=HPInkTank115

  Štvrté miesto patrí zariadeniu amerického výrobcu HP. Hodnotená ako najúspornejšia možnosť pre atramentové tlačiarne na farebnú tlač. Zariadenie má integrovaný systém nepretržitého zásobovania atramentom (CISS) s ochranou proti vyliatiu, ktorý zvyšuje nákladovú efektívnosť. Môže sa používať na priame plnenie atramentových nádrží. Tlačiareň zvládne zaťaženie až 1 000 hárkov mesačne, takže je ideálna na domáce použitie.

  Zariadenie je vybavené veľkým počtom tlačových režimov a na jednoduché sledovanie kľúčových procesov má LCD displej. Zrejmou výhodou je nízka cena spotrebného materiálu. Umožňuje maximálny formát papiera A4 a tlačí vo formáte 215 x 355 mm. Rýchlosť tlače – 19 strán za minútu. za minútu. Zásobník na papier pojme 60 listov. Farebná kazeta Resource – 8000 strán za minútu., čiernobiela – 6000 ppm. Môžete tlačiť na lesklý, matný a fotografický papier, štítky, obálky.

  Podľa spätnej väzby zákazníkov technické vlastnosti umožňujú rýchlu a nákladovo efektívnu produkciu kvalitných výtlačkov a zároveň poskytujú vysokú úroveň používateľského komfortu.

  Výhody

  • minimálne nastavenia;
  • nízke náklady na tlač;
  • Dynamické zabezpečenie;
  • CISS.

  Nevýhody

  • sa nezistí.

  Canon PIXMA TS704

  Hodnotenie: 4.5

  Canon PIXMA TS704

  Piate miesto v tejto kategórii patrí ďalšiemu zástupcovi spoločnosti Canon. Stroj je vybavený piezoelektrickou atramentovou hlavou, ktorá zabezpečuje vysokú kvalitu tlače. Táto kompaktná multifunkcia dokáže v monochromatickom režime vytvoriť 15 monochromatických snímok za minútu., a 10 farebných. Maximálne rozlíšenie je 4800 x 1200 dpi. Kapacita podávania papiera 350 listov. Kryt je vyrobený z plastu odolného voči nárazom.

  Tlačiareň ponúka optimálnu funkčnosť a je vybavená informatívnym 2-riadkovým LCD displejom. Ponúka aj automatickú obojstrannú tlač a vytváranie obrázkov bez okrajov. Kompatibilný so systémami Windows, Mac OS, pripojenie cez Wi-Fi, Bluetooth a Etherenet (RJ-45). Podporuje Air Print a Google Cloud Print. Dodáva sa s 5 pigmentovými atramentovými kazetami.

  Jednoduché používanie, kompaktné a funkčné zariadenie vhodné na domáce použitie. Vytvára vysokokvalitné obrázky na lesklom, matnom a fotografickom papieri s možnosťou priamej tlače pre väčšie pohodlie. V hodnotení najlepších farebných tlačiarní sa model umiestnil vďaka vysokej kvalite obrázkov používaných v rôznych technikách dekupáže.

  Výhody

  • užívateľsky prívetivé nastavenia;
  • Jasné obrázky;
  • nepretržitá tlač
  • kompaktná veľkosť.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  HP DeskJet 2130

  Hodnotenie: 4.4

  HP DeskJet 2130

  Na šiestom mieste je atramentové multifunkčné zariadenie, ktoré je cenovo najdostupnejším zariadením na trhu s kancelárskymi zariadeniami. Cena v nízkom rozsahu 2 000 p. Stroj je vhodný na príležitostné domáce použitie. Kazety možno doplniť kompatibilným atramentom pomocou jednoduchej striekačky.

  Tlačiareň DeskJet 2130 je vhodná na kreatívnu prácu. Model kombinuje skener, tlačiareň, kopírku, ktorý má farebnú tlač A4 s maximálnym rozlíšením 4800×1200 a rýchlosťou 20 str. Funkcie tlače fotografií s maximálnou veľkosťou tlače 216×297 mm. Farebná kazeta vydrží 165 strán a dodáva sa spolu so 4 kazetami.

  Zariadenie s malými rozmermi, dobrým výkonom a minimálnou cenou dokáže tlačiť na karty, fólie, štítky, fotografie, lesklý a matný papier, ako aj na obálky. MFP podporuje systémy Windows, Mac OS. Tlačové hlavy sú zabudované v kazetách, takže dlhé prestoje nespôsobia poškodenie samotnej tlačiarne.

  Výhody

  • jednoduchosť používania;
  • zmenšená veľkosť;
  • príjemný dizajn;
  • nízke náklady.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Najlepšie laserové tlačiarne na dekupáž

  XEROX Versa
 • nk C400DN
 • Hodnotenie: 4.9

  XEROX Versa<li></div><p>nk C400DN“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/62416666195461-9012.jpg“ height=“463″ title=“XEROX Versa</p><li>C400DN“><p>Prvé miesto medzi laserovými tlačiarňami na dekupáž patrí vývoju spoločnosti XEROX. Funkcia náhľadu a optického rozpoznávania znakov (OCR). Výrazne šetrí čas pri výmene údajov. Model podporuje pripojenie k viacerým mobilným zariadeniam v prípade, že k nemu má prístup viacero osôb.</p><p>MFP navrhnuté s ohľadom na komerčné aplikácie. Konštrukcia obsahuje niekoľko zásobníkov na papier s kapacitou 950 listov. Táto funkcia zabezpečuje dlhší a plynulejší pracovný proces. Tlačiareň je vybavená 5-palcovým LCD displejom na jednoduché nastavenie. Automatická obojstranná tlač.</p><p>Stroj je vybavený bezpečnostným systémom vrátane kontroly prístupu. Identifikácia kariet účtov a bezpečná tlač. Tlačiareň podporuje tlač pomocou služieb Google Cloud Print, Mopria a Apple AirPrint.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>technológia tlačiarne;</li><li>vysokorýchlostná tlač;</li><li>dlhá životnosť spotrebného materiálu;</li><li>odolnosť voči intenzívnemu používaniu.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Neidentifikované.</li></ul><h3>Ostatné HL-L8260CDW</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=</div><p>Ostatné HL-L8260CDW“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/80016666195461-1412.jpg“ height=“455″ title=“<br />Ostatné HL-L8260CDW“></p><p>Druhá najlepšia tlačiareň značky <br />iné. Ide o pomerne obľúbené zariadenie s pokročilými funkciami. Skvelé pre kancelárske prostredie. S touto multifunkčnou tlačiarňou môžete výrazne zvýšiť produktivitu podnikovej tlače. Produkuje 31 listov za minútu. Farebne a čiernobielo. Kvalita obrazu zodpovedá profesionálnej kvalite.</p><p>Jednou z nesporných výhod je jeho jednoduché používanie. Je to spoľahlivé a bezpečné zariadenie, ktoré umožňuje rýchlu a pohodlnú prácu vo fotosalónoch a kanceláriách bez prestojov. Jeho silné stránky: Automatická obojstranná tlač a vysoká rýchlosť. Maximálne rozlíšenie v oboch režimoch je 2400 x 600 dpi. Kapacita štandardného zásobníka na 300 listov.</p><p>Bezdrôtová tlač cez Wi-Fi, Ethernet (RJ-45). Podporuje operačné systémy Windows: Windows,</p><li>nux, Mac OS, iOS. V zariadení je integrovaný aj rozbočovač USB. Všetky aktuálne informácie sa zobrazujú na LCD paneli. Má funkciu priamej tlače a životnosť obrazového bubna je 30 000 výtlačkov.<h4>Výhody</h4><ul><li>Kvalitné obrázky;</li><li>Robustný dizajn;</li><li>vysoká produktivita;</li><li>Tlačte na širokú škálu typov papiera.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Neidentifikované.</li></ul><h3>HP ColorLaserJetProMFPM180n</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=HPColorLaserJetProMFPM180nHPColorLaserJetProMFPM180n

  Na treťom mieste je multifunkčné zariadenie vhodné pre malú kanceláriu alebo domácnosť. Kombinuje tlačiareň, skener, kopírku, má rýchle nastavenie sieťovej tlače s lan konektorom, ktorý sa pripája k routeru Wi-Fi. Môže pracovať prostredníctvom mobilnej aplikácie hp smart prin.

  Zariadenie sa rýchlo spúšťa a má dobrú rýchlosť tlače. Maximálna veľkosť tlače 216 mm x 356 mm. Zásobník na papier má kapacitu 150 listov. Funkcia automatického zapnutia/vypnutia. Jednoduché používanie, spoľahlivosť a výkon multifunkčného zariadenia zodpovedajú jeho cenovej kategórii.

  LCD displej uľahčuje správne nastavenie. Podporované operačné systémy: Windows,

 • nux, Mac OS a iOS. Zlepšená funkčnosť a spracovateľnosť stroja viedla k zvýšenému záujmu zákazníkov, ktorí ho používajú na rôzne účely vrátane tlače obrázkov na dekupáž.

  Výhody

  • Rýchla prvá stránka;
  • vysoká rýchlosť tlače;
  • Obrázky sú jasné a jasné;
  • kompaktná veľkosť.

  Nevýhody

  • neidentifikované.

  Canon i-SENSYS MF641Cw

  Hodnotenie: 4.7

  Canoni-SENSYS MF641Cw

  Na štvrtom mieste je mobilná tlačiareň Wi-Fi. Má všetky potrebné funkcie pre moderné kancelárie a fotosalóny. K dispozícii je režim ekologického kopírovania na zobrazenie ôsmich komprimovaných strán na jednom hárku A4. zapamätá si a vytlačí často používané formuláre a šablóny jediným dotykom.

  Séria MF641 kopíruje a vytvára 18 strán za minútu, čo je prijateľná rýchlosť pre malé podniky. Umiestnený v 12,7 cm farebnom dotykovom displeji, ktorý umožňuje rýchle nastavenie príkazov akejkoľvek zložitosti. Funkcia kazety „všetko v jednom“ eliminuje problém s dopĺňaním. Zabudované monitorovanie spotreby tonera zabezpečuje, že používateľ je upozornený na nedostatok tonera. K dispozícii sú aj kazety s dlhšou výťažnosťou.

  Špecifikácie sú vhodné pre malé kancelárske aplikácie. Dokáže zväčšovať a zmenšovať obraz v rozsahu 25 až 400 percent. Rýchlosti skenovania 14 a 27 ipm pre farebné a 27 ipm pre čiernobiele skenovanie. za min. resp. Kapacita podávania papiera 251 listov.

  Výhody

  • Dobrá kvalita obrazu;
  • Veľký počet užitočných možností
  • Zariadenie s nízkou hlučnosťou;
  • tlač na ťažký a ľahký papier.

  Nevýhody

  • sa nezistí.

  Ricoh P C300W

  Hodnotenie: 4.6

  Ricoh P C300W

  Na piatom mieste sa umiestnila tlačiareň, ktorá získala veľké množstvo pozitívnych recenzií používateľov. Ponúka požadovanú sadu funkcií a dobrú kvalitu obrazu. Ľahko sa spravujú jeho nastavenia a má univerzálnu podporu pre prevádzku viacerých zariadení. Zariadenie je doplnené o potrebné inštalačné ovládače.

  Tlačiareň pracuje vo formáte A4 s maximálnym rozlíšením 2400 x 600 dpi pre čiernobielu a farebnú tlač. Zásobník na papier s kapacitou 251 listov. Výstupná rýchlosť 25 ipm. v min. K dispozícii je automatická obojstranná tlač. Tlačiareň podporuje operačný systém Windows,

 • nux, Mac OS a iOS, ako aj AirPrint.

  Všetky aktuálne informácie o zariadení sa zobrazujú na paneli LCD. Obrázky sa tlačia na matný a lesklý papier, etikety, obálky a fólie. Výťažnosť farebnej kazety/tonera, rovnako ako čiernobielej kazety, je 2300 strán. Mnohí zákazníci sa vyjadrili k hodnote za peniaze.

  Výhody

  • Široká škála funkcií;
  • Čistota obrazu;
  • vysoká rýchlosť tlače;
  • možnosť diaľkového ovládania.

  Nevýhody

  • nezistené.

  KYOCERA ECOSYS P5026cdw

  Hodnotenie: 4.5

  KYOCERA ECOSYS P5026cdw

  Na šiestom mieste je multifunkčný stroj, ktorý poskytuje kvalitný obraz na dekupáž. Vytvára 256 rôznych poltónov. Tlačiareň má prehľadný panel LCD a je vybavená čítačkou pamäťových kariet. Je vybavený automatickou obojstrannou tlačou. Rýchlosť procesora Cortex-A9 je – 800 MHz a mesačné zaťaženie je obmedzené na 50 000 strán. Priama tlač integrovaná do zariadenia.

  Zariadenie má vynikajúce technické parametre, ktoré umožňujú realizovať aj tie najambicióznejšie kreatívne nápady. Štandardná kapacita podávania papiera 300 listov. Tlačiareň je kompatibilná s operačnými systémami Windows,

 • nux, Mac OS a iOS. Obrázky je možné tlačiť bezdrôtovo cez Wi-Fi a Ethernet (RJ-45), USB.

  ECOSYS P5026cdw dokáže tlačiť vlastné veľkosti obálok, štítkov, kariet, fólií, matného a lesklého papiera rôznej hrúbky a hustoty. Výťažnosť farebnej kazety je 3000 strán a čiernobielej kazety 4000 strán. Maximálne rozlíšenie – 1200×1200 dpi.

  Výhody

  • vysoký výkon;
  • nízka cena;
  • Dobré podanie farieb;
  • prevádzka s nízkou hlučnosťou.

  Nevýhody

  • neidentifikované.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: