9 najlepších herných stoličiek

Počítačové hry sa z jednoduchých osempixelových arkád vyvinuli do niečoho úplne nepredstaviteľného, čo vytvorilo hneď niekoľko odvetví. Pre mnohých už kyberšport nie je zábavou, ale serióznym biznisom, ktorý prináša rovnako veľké sumy peňazí. V tomto duchu sa každý detail stáva dôležitým – dokonca aj zdanlivo nepodstatný doplnok, ako je hráčska stolička. Dnešná recenzia Expertology je venovaná špeciálne herným stoličkám a obsahuje nasledujúce vlastnosti, dôležité body a najvhodnejšie modely.

Ako si vybrať herné kreslo

Najprv zistíme, aké sú kľúčové vlastnosti herných stoličiek, ktoré z nich robia herné stoličky, a čím by sme sa mali riadiť pri výbere konkrétneho modelu.

Dizajn a ergonómia

Môže sa to zdať samozrejmé, ale aj tak je potrebné zdôrazniť, že herná stolička by mala byť pohodlná. A v tomto prípade by mal byť pohodlný nielen na sedenie, ale aj na hranie. Navyše, vzhľadom na mnoho hodín maratónov so streamovaním na YouTube a Twitch by mala byť stolička bezpečná pre zdravie hráča. Všetky tieto vlastnosti si vyžadujú správny dizajn: anatomické sedadlo a operadlo, opierka hlavy a podrúčky, ako aj možnosť nastavenia polohy najdôležitejších častí, teda prispôsobenie.

Prispôsobenie

Dokonca aj jednoduchá lacná kancelárska stolička je vybavená plynovým zdvihákom, ktorý umožňuje nastaviť výšku, čím sa prispôsobí výške človeka. Pokiaľ ide o herné kreslo, je dôležité, aby ste si mohli nastaviť viac nastavení: výšku sedadla, uhol operadla, výšku podrúčok, polohu opierky hlavy. Ideálne je, ak má kreslo aj mechanizmus naklápania, najlepšie s funkciou voľného nastavenia.

Materiály

Stolička môže v predajni vyzerať skvele a počas „skúšobnej jazdy“ sa môže správať dokonale. Ak je však aspoň čiastočne vyrobená z nekvalitných alebo nevhodných materiálov (napríklad namiesto vhodného kovu sa použije pevný, ale plastový materiál), časom sa všetky jej výhody oslabia. Kĺby budú vŕzgať, úchytky budú krehké, výplň sa bude drobiť, farba sa bude odlupovať, čalúnenie bude praskať… Problémy sa skrátka môžu vystupňovať až do takej miery, že sa stolička stane úplne nepoužiteľnou. A farby nepreháňame – takýchto prípadov je veľa. Nemali by ste zabúdať na kolesá, ak sú vyrobené z tvrdého a tuhého materiálu bez spoľahlivej mäkkej krytiny, žiadna podlahová krytina nevydrží takúto záťaž a rýchlo sa znehodnotí.

Dizajn/farba

Tu je to tak trochu jasné – každý si vyberie, čo sa mu páči. Chceme len povedať, že existuje malý stereotyp, že všetky herné monitory sú nevyhnutne navrhnuté v agresívnych kontrastných, niekedy „kyslých“ farbách. Zďaleka nie. Ponuka je taká široká, že si môžete vybrať takmer akúkoľvek farbu až po tú najnenápadnejšiu jednofarebnú.

Ďalšie možnosti

Ďalším dôležitým bodom je prispôsobenie pohodlia hráča. Niekto potrebuje špeciálny zásobník na šálku kávy alebo plechovku energie, niekto chce pravidelnú masáž „bedrových partií“ vibromasážnym prístrojom, niekto potrebuje celú sadu stojanov a podstavcov na myš, gamepad alebo čokoľvek iné. Vaše herné sedadlo môže byť vybavené aj špeciálnymi záložnými držiakmi na upevnenie volantu, pedálov, monitora atď. . Vo všeobecnosti môžete nájsť stoličky s rôznymi funkciami. To nás však privádza k ďalšiemu a poslednému bodu.

Náklady

Tu vám odborníci z Expertology pripomenú, že nie všetko drahé je nevyhnutne dobré a nie všetko lacné je nevyhnutne zlé. Prakticky rovnaké stoličky rôznych značiek môžu stáť niekoľkokrát toľko. Ak ste streamer, ktorému záleží na tom, aby na kamere svietilo efektné logo, je to iný príbeh. Koniec koncov, bolo by zvláštne vziať si herné kreslo za 5k. Drahšie ako ostatné, jediný rozdiel medzi nimi je držiak na poháre. Predtým, ako sa rozhodnete zaplatiť za stoličku, odporúčame, aby ste si ju podľa možnosti osobne vyskúšali a získali spätnú väzbu od skutočných používateľov a z dôveryhodných zdrojov.

Najlepšie herné stoličky

Nomináciamiestonázov výrobkucena
Najlepšie rozpočtové herné stoličky1AeroCool AC120 AIR13 690€
2ThunderX3 TGC1213 090€
3TetChair iCar12 990€
Najlepšie herné sedadlá pre hráčov v strednej triede1Vertagear S-
 • ne SL4000
 • 21 990€
  2DXRacer Driftovanie OH/DF7328 990€
  3ThunderX3 TGC3124 990€
  Najlepšie prémiové herné stoličky1DXRacer Special Edition OH/RE126/NCC/NIP38 990€
  2Tt eSPORTS by Thermaltake GT Comfort GTC 50031 890€
  3DXRacer King OH/KS0632 420€

  Najlepšie rozpočtové herné stoličky

  Teraz prejdeme k rebríčku a začneme cenovo najdostupnejšou kategóriou hráčskych stoličiek.

  AeroCool AC120 AIR

  Hodnotenie: 4.8

  AeroCool AC120 AIR

  Začnime zaujímavým modelom od taiwanskej značky AeroCool. Stolička má výrazný „dravý“ dizajn s príslušným agresívnym sfarbením. Navrhnuté pre maximálne zaťaženie 150 kg, najvyššia dostupná hydraulika triedy 4 zaručuje túto nosnosť.

  Rozmery kresla sú tieto. Šírka a hĺbka sedadla sú rovnaké a každá má 53 cm. Výška operadla 81 cm. Výška sedadla od 43 do 51 cm v závislosti od nastavenia. Celková výška stoličky je 124 až 132 cm. Hmotnosť bez obalu – 20 kg. Hĺbka sedadla a výška operadla nie sú nastaviteľné.

  Čalúnenie herného kresla z priedušnej syntetickej kože s patentovanou technológiou AIR. Základná farba pozadia je čierna; dizajnové vložky sú k dispozícii v týchto farbách: čierna, biela, modrá, zelená, oranžová, červená. Zadný panel je čierny s textúrou „uhlíkových vlákien“.

  Základňa a priečnik herného kresla sú vyrobené z kovu. Opierky rúk z pevného plastu. Stolička je vyplnená polyuretánovou penou s hustotou 50 v sedáku a 45 v operadle. Polomäkké kolieska z nylonu, veľkosť 65 mm.

  Funkcie herného kresla sú tieto. Opierky rúk sa môžu otáčať vo vodorovnej polohe a pohybovať sa hore a dole. Kreslo sa dá otáčať pomocou motýlikového mechanizmu v rozsahu od 3° do 18° a sila naklonenia sa reguluje pomocou pružinového mechanizmu umiestneného pod sedadlom. Opierku chrbta možno nastaviť do všetkých polôh alebo sklopiť o 180°, čím sa základňa zmení na mini denné lôžko na regeneračný spánok. Výškovo a sklonovo nastaviteľná opierka hlavy.

  Výrobca poskytuje na tento model jednoročnú záruku.

  Výhody

  • Materiál čalúnenia je príjemný a vyvážený;
  • pôsobivý dizajn;
  • veľký výber farieb;
  • Vynikajúca stabilita;
  • Dobrá montážna súprava;
  • Úroveň kvality materiálov za túto cenu;

  Nevýhody

  • na rôznych miestach sa pomerne rýchlo objavujú vŕzgania;
  • Mierne pevná funkcia otáčania lakťovej opierky.

  ThunderX3 TGC12

  hodnotenie: 4.7

  ThunderX3 TGC12

  Teraz ďalšia lacná, ale pozoruhodná herná stolička od spoločnosti Expertology. Tento model sa v mnohom podobá na svojho predchodcu, čo nie je prekvapujúce, keďže výrobca je vlastne divíziou spoločnosti AeroCool Advanced Technologies.

  Podobne ako predchádzajúci model, aj toto herné sedadlo je navrhnuté pre maximálnu hmotnosť hráča 150 kg. Šírka sedadla 53 cm, hĺbka necelých 50 cm, výška sedadla 42-50 cm v závislosti od nastavenia, celková výška stoličky 124-132 cm, výška operadla 82 cm. Hĺbku sedadla a výšku operadla nie je možné nastaviť. Stolička váži 24,85 kg.

  výrobca používa na čalúnenie herného kresla vysoko kvalitné čalúnenie z umelej ekokože vyrobené z polyuretánu. Základná farba je rovnako ako v predchádzajúcej verzii čierna, dostupné farby sú modrá, červená, oranžová, zelená a čierna.

  Väčšina parametrov tohto modelu je takmer identická s vyššie uvedenou stoličkou. K dispozícii je nastaviteľná opierka hlavy a bedrová opierka, opierky rúk sú nastaviteľné hore a dole a okolo svojej osi, presne ten istý „motýlí“ mechanizmus umožňuje výkyv od 3 do 18 stupňov, nastavenie výšky zabezpečuje plynová pružina najvyššej triedy 4, ktorá je v súlade s nemeckou normou 4550-2004. Kolieska sú tiež vyrobené z nylonu odolného proti poškriabaniu, len sú o niečo väčšie – 50 mm. Polstrovanie je z polyuretánovej peny RIM (Reaction Injection Molding) s hustotou 50 pre sedadlo a 46 pre operadlo. Celú konštrukciu podopiera robustný oceľový rám s oceľovou priečkou.

  Dôležité je, že výrobca zdôrazňuje ortopedické vlastnosti tohto modelu a priaznivé účinky na držanie tela, hoci konštrukčne sa stolička od modelu AeroCool AC120 AIR príliš nelíši.

  Záruka výrobcu platná 12 mesiacov od dátumu predaja.

  Výhody

  • pútavý dizajn;
  • Uhlíkové vložky;
  • kvalita materiálu;
  • Podľa recenzií podporuje správne držanie tela;

  Nevýhody

  • opierky rúk sa správne nezablokujú;
  • pevný hojdací mechanizmus.

  TetChair iCar

  Hodnotenie: 4.6

  TetChair iCar

  A na záver zoznamu cenovo výhodných herných stoličiek Expertology sa pozrieme na ďalšiu výraznú možnosť. Špecifikom je, že jeho dodávateľom na Slovenskom trhu je domáca spoločnosť TetChair, ktorá sa špecializuje na dodávky nábytku z krajín juhovýchodnej Ázie. Preto tu nie je možné hovoriť o „svetoznámom výrobcovi“ a v mnohých bodoch je stolička horšia ako predchádzajúce dva modely. Ale je to najlacnejšie, slušná kvalita a pre menej náročného hráča je to v poriadku.

  Herné kreslo má maximálnu nosnosť 120 kg. Jeho rozmery sú nasledovné: celková výška v závislosti od nastavenia – 125 až 136 cm; sedadlo – 51×55 cm; výška operadla (nenastaviteľné) – 80.5 cm; výška sedadla od 44 do 55.5 cm.

  Hĺbka sedadla, rovnako ako výška operadla, nie je nastaviteľná. K dispozícii je bedrová opierka a nastaviteľná opierka hlavy (len hore a dole na popruhoch). K dispozícii s plastovými opierkami rúk, ktoré sa dajú nastaviť nahor a nadol a otáčať vo vodorovnej polohe. Základňa a priečka sú plastové. Má synchronizovaný hojdací mechanizmus, ktorý umožňuje nastaviť tuhosť a zablokovať operadlo v akejkoľvek polohe. Má funkciu otáčania o 180 stupňov do polohy „ležmo“.

  Čalúnenie je vyrobené z polyuretánovej koženky. Dodávateľ používa ako výplň aj polymérovú penu, ale skromne neuvádza nič o jej vlastnostiach. Aké sú kolieska tiež nemôžem povedať s istotou, pravdepodobne je to polyamid, a mali by ste byť opatrní pri používaní stoličky na „jemnej“ podlahe.

  herné kreslo je k dispozícii v troch farbách: čierno-červenej, čierno-modrej a čierno-oranžovej.

  Výhody

  • najvýhodnejšia cena v skupine;
  • minimálne rovnako dobré ako iné, drahšie stoličky v skupine, pokiaľ ide o nominálne nároky na výkon.

  Nevýhody

  • Nie sú to najkvalitnejšie materiály a nie je to najčistejšie spracovanie;
  • plastová lakťová opierka.

  Najlepšie stoličky pre hráčov v strednom cenovom segmente

  Teraz v rámci nášho hodnotenia Expertology predstavuje tri modely herných stoličiek, ktoré sú drahšie ako predchádzajúca skupina, a preto majú množstvo výhod, ktoré odôvodňujú zvýšené náklady. Preskúmame tri herné stoličky rôznych značiek – americkú Vertagear, taiwanskú ThunderX3 a najviac „mainstreamovú“ americkú DXRacer.

  Vertagear S-
 • ne SL4000
 • Hodnotenie: 4.9

  Vertagear S-<li></div><p>ne SL4000″ src=“/wp-content/uploads/2023/09/62216666193781-59-.jpg“ title=“Vertagear S-</p><li>ne SL4000″><p>Začnime pohľadom na hodnotný produkt od mladej americkej spoločnosti Vertagear. Je spravodlivé povedať, že skutočná výroba stoličiek tejto značky stále prebieha v Číne, ale pod prísnou kontrolou zástupcov spoločnosti.</p><p>Hneď treba povedať, že herné kreslo aj vizuálne vyzerá robustnejšie a ťažšie ako predchádzajúce tri lacné varianty. Jeho hmotnosť je 150 kg a meria 52 cm na šírku a 45 cm do hĺbky; výška sedadla 42-52 cm; výška operadla 78 cm; celková výška 120-130 cm; hmotnosť 25 kg.</p><p>V tomto modeli sú ako čalúnenie použité rôzne materiály, čo je dané starostlivým prístupom výrobcu k pohodliu hráčov. Niektoré časti sú napríklad potiahnuté kvalitnou koženkou a časť operadla, ktorá má byť v priamom kontakte s chrbtom hráča, je vyrobená z komplexného viacvrstvového materiálu, ktorý zaručuje, že sa chrbát nebude potiť ani počas mnohých hodín horúcich bitiek.</p><p>V tomto modeli sú prítomné všetky dôležité prvky a vlastnosti všetkých vyššie opísaných stoličiek: opierka hlavy, bedrová opierka, podrúčky, hojdací mechanizmus atď. Je však výrazne kvalitnejší, tenší a pevnejšie prilieha, odolnejší a trvácnejší. Okrem toho sú opierky rúk „mobilnejšie“ – nastaviteľné do výšky, hĺbky, uhla a vzdialenosti. Tento zdanlivo nepodstatný detail pridal tomuto modelu mnoho plusov v nezávislých recenziách a hodnoteniach.</p><p>Jediné, čo vás napadne, je, že stolička má maximálne vysunutie 140 stupňov, čo znamená, že sa nedá vyklopiť ako „gauč“. Pre časť publika je to frustrujúce, ale nie pre významnú časť.</p><p>Celá konštrukcia je postavená pomocou patentovaného systému „S</p><li>de-In‘ a veľmi jednoduchá montáž jednou osobou.<h4>Výhody</h4><ul><li>pevný dizajn;</li><li>jednoduchá montáž;</li><li>široká možnosť nastavenia podrúčok;</li><li>trvanlivosť;</li><li>kvalitné materiály;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Nemožno otočiť o 180 stupňov (maximálne 140).</li></ul><h3>DXRacer Driftovanie OH/DF73</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=DXRacer Driftovanie OH/DF73

  A teraz v našom rebríčku nasleduje stolička od výrobcu, ktorý v súčasnosti jasne vedie v oblasti marketingovej propagácie. Významné percento streamerov „svieti“ logom DXRacer.

  Treba povedať, že herné kreslo naozaj stojí za pozornosť. Vyrobené v rafinovanom štýle Recaro, poskytuje bedrovú oporu, bočnú oporu chrbta a krčnej chrbtice. Teraz viac informácií.

  Rozmery výrobku sú teda nasledovné: šírka sedadla – 52 cm, hĺbka – 53 cm, výška sedadla – 41 až 51 cm výška operadla – 84 cm celková výška stoličky – 125 až 135 cm. Hmotnosť vrátane obalu je 26 kg a 22 kg bez obalu. Dôležitý bod, ktorý mnohí hráči dávajú tomuto modelu ako mínus – stolička je určená pre maximálne zaťaženie iba 90 kg a maximálnu výšku hráča 185 cm.

  Čalúnenie je vyrobené z vinylu so štylizovaným vzhľadom kože. Rám je oceľový a priečka je vyrobená z vysokopevnostnej hliníkovej zliatiny. Polomäkké kolieska sú vyrobené z polyuretánu.

  Pokiaľ ide o vybavenie, k dispozícii je výškovo nastaviteľná opierka hlavy, bedrová opierka, výškovo a horizontálne nastaviteľné lakťové opierky. Synchrónny prepínač a možnosť uzamknutia v akejkoľvek polohe. Hĺbka sedadla a výška operadla nie sú nastaviteľné.

  Táto séria sa dodáva v troch farbách: čiernobiela, čiernošedá, čiernohnedá. 12 mesiacov záruka od výrobcu.

  Výhody

  • elegantný dizajn;
  • Dobrý servis, pokiaľ ide o výmenu prvkov vrátane modernizácie;
  • módna značka;
  • spoľahlivosť a trvanlivosť;
  • vysokokvalitné materiály

  Nevýhody

  • nedostatočný limit zaťaženia.

  ThunderX3 TGC31

  Hodnotenie: 4.7

  ThunderX3 TGC31

  A ako tretiu položku v skupine herných stoličiek Expertology predstavujeme ďalší produkt od divízie Advanced Technologies spoločnosti AeroCool, ThunderX3. Ale tu už je v porovnaní s mladším modelom „obraz“ oveľa atraktívnejší. Cena tejto stoličky je najdostupnejšia v stredne veľkej skupine.

  Rozmery herného sedadla sú tieto: šírka sedadla 56 cm, hĺbka sedadla 54 cm; výška sedadla 56 cm až 64 cm; výška operadla 79 cm; celková výška 135 cm až 143 cm. Hmotnosť stoličky vrátane balenia 26,15 kg. Navrhnuté pre maximálne zaťaženie 150 kg – Plynová pružina, najvyššia štvrtá trieda, spĺňa požiadavky Nemecka 4550-2004.

  Čalúnenie herného kresla je vyrobené z čiernej matnej ekokože s polyuretánovým jadrom. v ponuke je len jedna farba – celá čierna. Výplň je polyuretán RIM (Reaction Injection Molding) s hustotou 50 pre sedadlo a 45 pre operadlo. Na rozdiel od mladšieho modelu od toho istého dodávateľa opísaného v predchádzajúcej skupine má tento model kvalitné oceľové nosiče a 35 cm hrubú priečnu tyč z kovu namiesto plastu. Pekné nylonové kolieska, polomäkké. To všetko je jednoznačné plus.

  Teraz niekoľko slov o funkčnosti. Podrúčky sú nastaviteľné v 3D, čo znamená, že sa dá nastaviť uhol, hĺbka a výška. Hĺbka sedadla a výška operadla nie sú nastaviteľné, rovnako ako pri všetkých uvedených modeloch. Integrovaný motýlikový mechanizmus umožňuje pohodlné hojdanie s amplitúdou 3 až 18 stupňov a nastavenie hojdacieho pohybu. Opierku chrbta možno zafixovať v ľubovoľnej polohe. K dispozícii je opierka hlavy a bedrová opierka.

  Treba zdôrazniť, že je to jediné herné sedadlo v tejto skupine, ktoré sa dá nakloniť o 180 stupňov, čo dáva hráčovi možnosť zdriemnuť si.

  Výhody

  • Otočenie o 180 stupňov;
  • najvýhodnejšia cena v skupine;
  • 3D podrúčky;
  • Veľké kolesá;

  Nevýhody

  • Len jedna farba: čierna.

  Najlepšie prémiové herné stoličky

  A teraz sa dostávame k tomu najlepšiemu – k najúžasnejším prémiovým herným stoličkám. Pri výbere kandidátov na hodnotenie Expertology sa experti zamerali na prémiové modely, ale nie na modely, ktoré sú v dosahu ročného rozpočtu malej krajiny. Ako sa dalo očakávať, do zoznamu sa dostali dve herné stoličky od hviezdnej značky DXRacer a jedna od spoločnosti Thermaltake.

  DXRacer Special Edition OH/RE126/NCC/NIP

  Hodnotenie: 4.9

  DXRacer Special Edition OH/RE126/NCC/NIP

  Začnime špeciálnou edíciou hernej stoličky DXRacer a dôvodom, prečo je taká špeciálna, je to, že ide o špeciálnu edíciu. Mimoriadne zaujímavý bude pre fanúšikov švédskej organizácie elektronického športu Ninjas in Pyjamas (to je skratka NIP v modelovej nomenklatúre), ale aj bežný hráč bude mať radosť a česť sedieť na takejto renomovanej kráske.

  Stolička je navrhnutá pre maximálne zaťaženie 150 kg. Rozmery: šírka sedadla – 51 cm, hĺbka – 52 cm; výška sedadla – 40 až 52 cm; výška operadla – 82 cm; celková výška stoličky – 122 až 134 cm; hmotnosť – 26 kg.

  Na výrobu tohto herného kresla sa používajú tie najlepšie materiály a celý výrobný proces je prísne kontrolovaný. Penová výplň na báze polyuretánu je jemná na dotyk, ale zároveň trvanlivá a odolná voči opotrebovaniu. Ložiskové prvky z pevnej hliníkovej zliatiny. Operadlo je vyplnené vysokotlakovou polyuretánovou penou. K dispozícii v jednej farbe, čiernej a hnedej, s logami značky a odznakmi Ninjas in Pyjamas na prednej strane operadla.

  Nechýbajú všetky funkcie, ktoré očakávate od špičkového sedadla DXRacer; nastaviteľné opierky rúk, výška a hĺbka; nastaviteľná opierka hlavy; bedrová opierka; funkcia synchrónneho hojdania s nastaviteľnou tuhosťou; voľne plávajúce operadlo; 2-palcové nylonové kolieska bezpečné na podlahu. Hĺbka sedadla a výška operadla sú rovnako ako pri všetkých modeloch tejto série nenastaviteľné.

  Výhody

  • Vysokokvalitné materiály a spracovanie;
  • vysoká úroveň služieb;
  • spoľahlivé a dlhotrvajúce;
  • špeciálny seriál s logom Ninjas in Pyjamas;
  • módna značka;

  Nevýhody

  • Dá sa otočiť o 180 stupňov.

  Tt eSPORTS by Thermaltake GT Comfort GTC 500

  Hodnotenie: 4.8

  Tt eSPORTS by Thermaltake GT Comfort GTC 500

  Ďalším produktom v zozname ocenených produktov Expertology je zaujímavá stolička navrhnutá a vytvorená slávnou spoločnosťou Thermaltake, Taiwan. Aj navonok sa výrazne líši od väčšiny vyššie uvedených modelov.

  Šírka sedadla 50 cm, hĺbka sedadla 52 cm, výška sedadla 48-58 cm, výška operadla 84 cm, celková výška 132-142 cm, hmotnosť 27 kg.

  Výrobca používa špeciálne zloženie imitujúce kožu s vysokou trvanlivosťou a odolnosťou voči priamemu slnečnému žiareniu. Dôraz na exteriér herného kresla. Všetky nosné konštrukcie sú samozrejme kovové, vyrobené z odolných zliatin. 22 mm hrubý oceľový rám, vďaka ktorému ho žiadny hráč, ani ten najchudší, nezlomí ani pri najtvrdších pohyboch. Polyuretánová pena ako výplň – vyššia hustota, čiastočne z dôvodu trvanlivosti.

  V porovnaní s vyššie uvedenými modelmi v skupine má táto herná sedačka plne vyhovujúcu funkčnosť. K dispozícii sú nastaviteľné opierky rúk – horizontálne otáčanie, nastavenie nahor a nadol, uhol, vzdialenosť medzi dvojicou. K dispozícii je aj bedrová opierka a nastaviteľná opierka hlavy. Jeho operadlo je nastaviteľné do ľubovoľnej polohy a okrem iného sa otáča vďaka multifunkčnému Z-systému. Veľké 3″ kolieska vám umožnia hladkú a plynulú jazdu.

  Jediným dôležitým bodom je, že táto herná stolička má možnosť otáčania o 160 stupňov. Nie je to 180, ale umožňuje hráčovi relaxovať bez toho, aby opustil monitor.

  Farebná škála výrobcu (s čiernym základom) zahŕňa tieto farby – šalátová, červená, modrá, čierna.

  Výhody

  • originálny dizajn;
  • multifunkčný hojdací systém;
  • 3-palcové kolesá;
  • Silný a robustný rám;
  • Materiály navrhnuté na dlhú životnosť;

  Nevýhody

  • nedostatočné vetranie.

  DXRacer King OH/KS06

  Hodnotenie: 4.8

  DXRacer King OH/KS06

  A na záver hodnotenia najlepších herných stoličiek Expertology sa opäť obrátime na DXRacer, „kráľa trhu“, najmä preto, že aj nomenklatúra modelu obsahuje slovo „King“. A tu je tajomstvo: toto je jediná herná stolička v našom prehľade, ktorá bezpečne unesie hmotnosť až 180 kg! Teraz podrobnosti.

  Rozmery tejto stoličky sú: šírka sedadla – 58 cm, hĺbka – 57 cm, výška sedadla – 38 až 46 cm výška operadla – 85 cm, celková výška herných stoličiek – od 123 do 131 cm hmotnosť – 25 kg.

  Tento model je chtiac-nechtiac takmer „súrodencom“ toho predchádzajúceho, čo sa týka kvality materiálov a funkčnosti. Všetky výhody modelu GT Comfort GTC 500 sú tu, len s veľmi solídnym a impozantným vzhľadom.

  Funkčnosť je pomerne široká: hojdací mechanizmus je viacblokový s nastaviteľnou pevnosťou a fixáciou; všetko môžete nastaviť rovnakým spôsobom ako v predchádzajúcom príklade. Dokonca aj kolieska majú rovnakú veľkosť – 3 palce – a sú vyrobené z polomäkkého polyméru, ktorý je bezpečný pre podlahy.

  K dispozícii je pomerne málo farieb. základná farba čierna, artefakty: čierna, biela, modrá, oranžová, zelená, červená.

  Výhody

  • Hojdací mechanizmus je viacblokový;
  • kvalitné služby;
  • Kvalita a spoľahlivosť materiálov;
  • charakteristický vzhľad;
  • Nosnosť do 180 kg;

  Nevýhody

  • nie je označený.
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: