14 najlepších trikových skútrov

Kolobežka nie je klasifikovaná len ako detská zábava, ale aj ako extrémna jazda. Dospelí, tínedžeri a deti si vyberajú trikové modely kolobežiek na jazdu v skateparkoch a mestských uliciach. Medzi radom športových potrieb je pomerne ťažké vybrať najlepší trikový skúter, najmä pre začiatočníkov. Naše hodnotenie vám môže pomôcť.

Obsah článku

Ako si vybrať trikový skúter

Pri výbere súpravy trikových kolobežiek je potrebné zvážiť niekoľko kľúčových bodov:

 1. štýl jazdy;
 2. veľkosť a materiál kolesa;
 3. kompresný systém;
 4. hmotnosť výrobku;
 5. Kvalita ráfikov;
 6. cena.

Odporúčajú vybrať si modely s hliníkovým alebo oceľovým rámom a tiež so silnou doskou. Neberte si príliš ľahký alebo príliš ťažký skúter. Takéto vozidlá zvyčajne nemajú výškovo nastaviteľný stojan na riadidlá, preto je dôležité, aby ste si ho vopred vybrali. Odporúča sa kupovať modely s kovovými diskami a kolesami s tuhosťou nad 84A.

Aby ste sa vyhli sklamaniu, stojí za to prečítať si hodnotenie najlepších trikových kolobežiek na základe spätnej väzby spotrebiteľov. Pre väčšie pohodlie je rozdelená do kategórií.

Ktorý je lepší trik skúter alebo bmx

KOMPLETNÁ VEĽKOSŤ:VÝHODY:OBMEDZENIA:
SAMOCAT+ VHODNÉ PRE ZAČIATOČNÍKOV;

KOMPAKTNÉ;

+ DOSTUPNOSŤ;

+ PRISPIEVA K ŠTÍHLEJ POSTAVE;

+ NÍZKE RIZIKO ZRANENIA;

+ KVALITNÁ KONŠTRUKCIA;

+ VYSOKO VÝKONNÉ TRIKY.

-BEZ VEĽKÝCH KOLIES SA NEDÁ ZRÝCHLIŤ;

BEZ NASTAVITEĽNEJ VÝŠKY RIADIDIEL;

– NESKLADOVACIE.

MX+ NÍZKA HMOTNOSŤ;

+ POHODLNÉ A KOMPAKTNÉ;

+ VYSOKÁ MANÉVROVATEĽNOSŤ;

+ VYSOKORÝCHLOSTNÝ VÝKON.

-RIZIKO ZRANENIA;

– PRICEY.

Hodnotenie najlepších trikových skútrov

ixx
Nomináciaumiestnenienázov výrobkucena
Najlepšie kaskadérske skútre pre začiatočníkov1FOX PRO TURBO 26 500€
2Hipe

6 290€
3Oxelo MF ONE3 799€
Najlepšie trikové kolobežky pre deti1Technický tím TT Duke 2023 650€
2
 • tz V3
 • 6 500€
  3Športový skúter Razor Grom Yellow4 990€
  Najlepšie trikové kolobežky pre pouličné kolobežky1FOX PRO Raw-036 990€
  2Technický tím TT Duke 3035 250€
  3Preskúmajte PESCARA4 390€
  Najlepšie trikové kolobežky do parku1
 • LMT 01 Kaskadérsky skúter
 • 8 900€
  2Hipe L2015 300€
  3DISTRICT série C C05011 800€
  4Micro Freestyle Scooter MX
  8 500€
  5Technický tím Backf
 • p
 • 8 450€

  Najlepšie trikové kolobežky pre začiatočníkov

  Na prvý pohľad sa modely pre začiatočníkov nelíšia od profesionálnych modelov. Ich kolesá sú však zvyčajne menšie a paluba a ložiská sú tiež vyrobené z vysokopevnostných materiálov.

  FOX PRO TURBO 2

  Hodnotenie: 4.8

  FOX PRO TURBO 2

  Najnovší trikový model kolobežky od spoločnosti FOX PRO navrhnutý tak, aby vás zoznámil so základnými prvkami korčuľovania. Môžete sa na ňom naučiť robiť twisty, Bunny Hop a Bunny Hop, Barspin a slides. Paluba z hliníka, riadidlá pripevnené tromi skrutkami. Výrobca vyrába kolobežku s kolesami s tvrdosťou 88A. Medzi vlastnosti patrí riadidlá v tvare písmena Y s perovou konštrukciou z kvalitnej ocele a stĺpik riadenia s kompresným systémom hic. Hmotnosť viac ako 3,7 kg, šírka paluby 10,8 cm, výška riadidiel 55 cm.

  Zákazníci pozitívne hodnotia zariadenie Fox Pro Turbo 2. Vyjadrujú sa o priaznivej cene, jednoduchej obsluhe, kvalitnej konštrukcii a neobvyklom vzhľade výrobku. Cena – približne 7800 €.

  Výhody

  • jednoduchosť používania;
  • výrazný dizajn;
  • bezpečnosť;
  • prijateľná cena;

  Nevýhody

  • neboli zistené žiadne závažné nevýhody.

  Hipe

  Hodnotenie: 4.7

  Hipe<h3></div><p>“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/37416666194371-414.jpg“ title=“Hipe</p><h3>„><p>Základný skúter je vhodný pre tých, ktorí hľadajú nový spôsob pohybu po meste a chcú sa naučiť základné prvky. Určené pre osoby vysoké maximálne 160-170 cm a vážiace maximálne 100 kg. výška riadidiel 57 cm. Kormidlo a vidlica z ocele, paluba a ráfiky kolies z hliníka.</p><p>Kolobežka je rýchla na krátke vzdialenosti a vďaka kolieskam s priemerom 110 mm a ložiskám ABEC triedy 9 si zachováva rýchlosť aj na dlhšie vzdialenosti. 350 mm dlhá hliníková paluba. Maximálna stabilita sa dosahuje vďaka reliéfnej omietke platformy. Žiadne kĺzanie nôh pri vykonávaní trikov. Kolobežka váži viac ako 3,5 kg. Priemerná cena – 6300 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Optimálna rovnováha medzi manévrovateľnosťou a valivosťou;</li><li>primeraná cena;</li><li>bezpečnosť;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie.</li></ul><h3>Oxelo MF ONE</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Oxelo MF ONE

  Športový skúter Oxelo má gumové kolieska s ložiskami triedy ABEC 5 a má tuhosť 88 A. Hmotnosť 3,7 kg, výška riadidiel 77 cm. Produkt je určený na freestyle – jazdu s trikmi. Môže sa používať na skoky, pristátia a otočky.

  Zákazníci tvrdia, že sa na kolobežke neboja robiť kaskadérske kúsky, pretože je mimoriadne odolná. Riadidlá sa dajú voľne otáčať okolo svojej osi. Kolobežka sa môže poškriabať po niekoľkých mesiacoch používania, žiadne iné kritické poškodenia. Odporúčame používať rukavice na korčuľovanie, aby sa nepoškodili dlane rúk.

  Výhody

  • robustná konštrukcia;
  • trvanlivosť;
  • jasné sfarbenie;

  Nevýhody

  • nízka trieda únosnosti;
  • odreniny na rukách.

  Najlepší trikový skúter pre deti

  Výber najlepšej kolobežky pre vaše dieťa. Ohýbateľné plastové modely sa nesmú kupovať. osobitná pozornosť by sa mala venovať materiálu a veľkosti kolies.

  Technický tím TT Duke 202

  Hodnotenie: 4.9

  Technický tím TT Duke 202

  Tento člen hodnotenia je považovaný za pomerne populárny model medzi mladými jazdcami. Je navrhnutý na bezpečnú a pohodlnú jazdu vďaka oceľovým riadidlám a vidliciam, odolným nábojom, hliníkovým brzdám. Kolesá sú vyrobené z jedinečnej štruktúry syntetického polyméru. Má priemer 100 m, ložiská AVES 7, dokáže vyvinúť okamžitú rýchlosť a má dobrú valivosť.

  Model je vhodný pre tých, ktorí nechcú splynúť s davom. Farby sú pomerne jasné a mladistvé. Maximálna hmotnosť jazdca je 50 kg. Kolobežka je určená pre deti staršie ako osem rokov. Hmotnosť výrobku 3,5 kg. Cena sa pohybuje od 3900 do 4320 Euro.

  Výhody

  • prijateľná cena;
  • originálny vzhľad;
  • Rýchly súbor rýchlostí;
  • manévrovateľnosť;

  Nevýhody

  • Slabé brzdy za mokra.

  B
 • tz V3
 • Hodnotenie: 4.8

  B<li></div><p>tz V3″ src=“/wp-content/uploads/2023/11/5291666194371-9314.jpg“ title=“B</p><li>tz V3″><p>Kolobežka Blitz pre deti a začiatočníkov má robustné riadidlá a hliníkové kolesá s priemerom 110 mm. Jeho paluba má klasickú geometriu a rovné strany. Bicykel je ideálny pre jazdcov od ôsmich rokov. Maximálne užitočné zaťaženie do 100 kg. Odporúčaná výška osoby je 130 centimetrov. Hmotnosť kolobežky 3,8 kg.</p><p>Zákazníci si obľúbili štýlový brúsený rám, protišmykové gumové rukoväte s rebrovaným povrchom, flexibilnú zadnú brzdu. Vhodné na používanie za suchého počasia na hladkej vozovke. Po daždi by sa mali ložiská vysušiť a namazať špeciálnou zmesou. Cena – 6500 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>jednoduché vyvažovanie;</li><li>robustný kov;</li><li>rôzne farby;</li></ul><h4>Chyby</h4><ul><li>nemožno jazdiť v teréne alebo v daždi.</li></ul><h3>Športový skúter Razor Grom Yellow</h3><p>Skóre : 4.7</p><div style=Športový skúter Razor Grom Yellow

  Extrémny skúter od Razoru kombinuje nízku hmotnosť, jednoduché ovládanie, originálny dizajn a robustnú konštrukciu. Je to výborná voľba pre tých, ktorí už vedia jazdiť na štandardnom skútri a sú pripravení vykonávať jednoduché triky. Grom sa neodporúča pre deti mladšie ako šesť rokov.

  Vzdialenosť medzi riadidlami a zemou je 81 cm, nosnosť sto kilogramov a hmotnosť výrobku 2,53 kg. 98 mm kolieska sú vyrobené z uretánu a sú vybavené ložiskami Pro 10. Patentovaný zadný brzdový blatník. Spätná väzba od spotrebiteľov je prevažne pozitívna. Rodičia detí oceňujú kvalitu výrobku montovaného z výroby a jeho nízku cenu. Niektorí ľudia však boli zmätení skutočnosťou, že protišmyková nálepka sa rýchlo odlepuje.

  Výhody

  • možnosť rozpočtu;
  • manévrovateľnosť;
  • výrazný štýl;
  • nízka hmotnosť;

  Nevýhody

  • krátkodobá nálepka proti pošmyknutiu topánok.

  Najlepšie trikové skútre pre pouličné skútre

  Extrémny rám skútra pre ulicu (jazda na ulici na miestach) má zvýšenú pevnosť a pevný stĺpik riadenia. Takýto kompozit musí byť vybavený malými kolesami s mimoriadnou tuhosťou a špičkovými ložiskami.

  FOX PRO Raw-03

  Hodnotenie: 4.9

  FOX PRO Raw-03

  Profesionálna kolobežka FOX PRO Raw-03 je model, ktorý musíte mať vďaka špeciálnemu zloženiu riadidiel a spoľahlivému kompresnému systému, ktorý vám umožní vykonávať rôzne triky. Môžu na ňom jazdiť deti od 8 rokov. Pôvodne bola určená pre progresívnych jazdcov vo veku 10 až 18 rokov.

  Kupujúci si obľúbili mäkkú rukoväť a nárazníky z plastu, štvorzávitovú sponu a žiarivo vzorované kože. Niektorí používatelia však zaznamenali problém s praskaním rúrky riadenia. Pri výbere výrobku je preto dôležité uistiť sa, že je kvalitne vyrobený, a vyskúšať si ho. Váži 3,8 kg a zvládne zaťaženie 100 kg. Náklady na ňu – 7500 Euro.

  Výhody

  • trvanlivosť;
  • vysoká trieda únosnosti
  • robustné riadidlá;

  Nevýhody

  • prípady nekvalitných väzieb.

  Technický tím TT Duke 303

  Hodnotenie: 4.8

  Technický tím TT Duke 303

  Športová kolobežka od spoločnosti Tech Team je ideálna pre nováčikov, ktorí sa chcú naučiť vykonávať náročné triky – kĺzanie, skoky. Volant je vyrobený z pevnej ocele a vydrží aj to najťažšie zaťaženie. Kolesá majú ložiská triedy ABEC-9 a originálny kovový náboj. Hliníková paluba zvyšuje tuhosť kolobežky a znižuje jej hmotnosť.

  Zákazníci tvrdia, že stielka je úplne protišmyková, brzdy nikdy nezlyhajú a jazda je hladká a jednoduchá. Páči sa im čierna farba so zlatými vzorovanými detailmi, ktorá pôsobí veľmi elegantne. Cena výrobku sa pohybuje okolo 5-7 tisíc v závislosti od miesta a regiónu predaja.

  Výhody

  • dobrá montáž;
  • štýlový dizajn;
  • prijateľná cena;

  Nevýhody

  • nie.

  Preskúmajte PESCARA

  Hodnotenie: 4.7

  Preskúmajte PESCARA

  Skúter Explore Stunt Scooter je optimálny pre stredne pokročilých jazdcov. Ľahký rám je vyrobený z čistého hliníka, riadidlá sa dajú otáčať o 360 stupňov a gumové rukoväte zabezpečujú jednoduchú manipuláciu. Split má protišmykovú plošinu, 100 mm kolesá, kompresný systém HIC. Hmotnosť výrobku je štyri kilogramy. Cena – 3700 Euro.

  Kupujúci odporúčajú pred jazdou odstrániť riadidlá, aby sa kotva utiahla, a tiež si všimnúť výskyt tmavých zakrivených pruhov okolo zvarov po určitom čase. Preto niektorí jazdci nedôverujú odolnosti tohto modelu.

  Výhody

  • prijateľná cena;
  • vysokokvalitné kolesá;
  • jednoduchosť používania;

  Nevýhody

  • Prítomnosť hry medzi prvkami;
  • vývoj chýb v priebehu času.

  Najlepšie trikové kolobežky do parku

  Extrémne kolobežky pre krytý park musia mať stabilitu a primeranú rýchlosť. 110 alebo 125 milimetrové kolesá sú preň vhodné. Jazdci v parku si radšej vyberajú ťažšie diely kvôli ovládaniu a spoľahlivosti. Ľahké paluby sa však ľahšie krútia, ale ťažšie ovládajú. Každý si teda vyberie ten správny model pre seba.

 • LMT 01 Kaskadérsky skúter
 • Hodnotenie: 4.9

  <li></div><p>LMT 01 Stunt Scooter“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/731666194371-7614.jpg“ title=“</p><li>mit LMT 01 Stunt Scooter“><p>Tento kúsok od kanadskej spoločnosti sa montuje na Taiwane a svoje miesto medzi najlepšími skútrami si vyslúžil vďaka svojej odolnosti a spoľahlivosti. Je vhodný pre jazdcov všetkých jazdeckých úrovní a váži štyri kilogramy.</p><p>Kupujúcich potešia polyuretánové kolesá s ložiskami triedy AVES 9, ktoré umožňujú vykonávať strmé saltá. Kolobežku považujú za jednu z najlepších medzi podobnými extrémnymi doplnkami vďaka celozliatinovému rámu, širokým riadidlám v tvare písmena T. Nie je však vhodný pre vysoké osoby, pretože má nízku výšku pádu 55 cm. Výrobok stojí približne deväť tisíc Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>vynikajúce ložiská;</li><li>robustná konštrukcia;</li><li>nízka hmotnosť;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nízka výška riadidiel.</li></ul><h3>Hipe L20</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=Hipe L20

  Hipe je optimálna jazda pre začiatočníkov a veľmi vysokých jazdcov. Je to dôstojná voľba, ktorú si však nemôže dovoliť každý. Paluba z hliníka má tvar škatule. Jeho krk má dodatočné vystužujúce rebrá a kormidlový pohár je vyfrézovaný. Jednodielna vidlica z hliníkovej zliatiny. Spoločnosť sa postarala o pohodlné používanie súpravy, ktorá umožňuje umiestniť pedále a udržať rovnováhu na prednom kolese s priemerom 120 mm.

  Vďaka hliníkovému skútru je pomerne ľahký. Jeho hmotnosť je 3,92 kg. Preto sa dá výrobok voľne otáčať a používať na strmé triky. Model Split je vyhotovený v klasickej čiernej farbe so svetlými vložkami na riadidlách a kolesách. Cena – 15300 Euro.

  Výhody

  • dlhá životnosť kolies;
  • bezpečný dizajn;
  • štýlový dizajn;

  Nevýhody

  • cena nie je vhodná pre každého.

  DISTRICT série C C050

  Hodnotenie: 4.7

  DISTRICT C-Series C050

  DISTRICT pri obnove svojich súprav myslel na zásadu „všetko dokonalé je jednoduché“. Minulý rok sa značka rozhodla priviesť svoje skútre k dokonalosti. Teraz je vybavený systémom kompresných vidlíc Mini HIC. Model C-Series C050 váži 3040 gramov. Volant je vyrobený z hliníka, priemer kolies je 110 mm. Určené pre začiatočníkov a amatérov. Je ľahký, funkčný a pohodlný na používanie.

  K dispozícii v niekoľkých farbách – tradičná čierna, červená a biela, čierna s modrými vložkami. Vhodné pre chlapcov a dievčatá. Stojí až 12 000 Euro.

  Výhody

  • tri farebné možnosti;
  • jednoduchosť ovládania;
  • húževnatosť dielov;

  Nevýhody

  • nenájdené.

  Micro Freestyle Scooter MXixx

  Hodnotenie: 4.7

  Micro Freestyle Scooter MX<tr></div><p>ixx“ src=“/wp-content/uploads/2023/11/20316666194371-4514.jpg“ title=“Micro Freestyle Scooter MX</p><tr>ixx“><p>Dvojkolesový MX</p><tr>Vhodné na agresívnu jazdu, freestyle a triky. Švajčiarsky výrobok pre hobbyistov a začiatočníkov od siedmich rokov. Nízka hmotnosť a skrátené rukoväte zvyšujú manévrovateľnosť komplikovaného. Medzi vlastnosti patrí hliníkový rám, oceľová vidlica, kompresný systém HIC. Ľahké riadenie aj pri vysokých rýchlostiach vďaka zosilnenej rukoväti.<p>unesie až 100 kg a nemá žiadne šperky ani doplnky, ktoré by rozptyľovali kaskadérov počas kaskadérskych kúskov. Stojí 8500 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>zaistenie bezpečného extrému;</li><li>stabilná plošina s drsným povrchom;</li><li>Najlepší pomer kvality a ceny;</li><li>ľahké vykonávanie trikov vďaka úzkym riadidlám;</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>nie.</li></ul><h3>Technický tím Backf<li>p</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=
  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: