10 dodávok jedál na chudnutie do domu v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a neslúži ako návod na nákup. Pred kúpou je nevyhnutné odborné poradenstvo.

Mnoho ľudí má nadváhu a správna výživa je jedným z najdôležitejších krokov pri chudnutí. Nie každý má čas variť zdravé jedlo, ktoré vyváži všetky potrebné vitamíny, minerály a prvky, ktoré zabezpečujú správne fungovanie ľudského tela. Služby doručovania stravy na chudnutie do domu pomáhajú zjednodušiť prechod na diétu. v Bratislave je veľa spoločností, ktoré pracujú v tejto oblasti, takže si vyberte tú najlepšiu, ktorú zostavili špecialisti online časopisu na základe spätnej väzby od používateľov.

Hodnotenie najlepších dodávok jedál do domu na chudnutie v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších domácich dodávok jedla na chudnutie v Bratislave1Pestovanie potravín5.0
2Úroveň kuchyne4.9
3Čerstvé laboratórium4.8
4Grindin4.7
5Samostatné jedlo4.6
6Len pre vás4.5
7Yamdiet4.4
8BeFit4.3
9Inteligentné kalórie4.2
10JustFood4.1

Pestovanie potravín

Hodnotenie: 5.0

Pestovanie potravín

Na webovej stránke spoločnosti nájdete 5 rôznych menu na chudnutie. Ak potrebujete urýchlene zhodiť nadbytočné kilogramy, využite náš dvojdňový program „Detox“, ktorý zahŕňa 8 fliaš smoothies a za studena lisovaných štiav. Celkový kalorický obsah pripraveného jedla za deň nepresahuje 1000 kcal. Cena kurzu 5500 Euro. Pre rýchle chudnutie bez športovania s 3 alebo 4 jedlami s 800 alebo 1000 kcal/deň. V ľahšom programe „Komfortné chudnutie“ budú môcť klienti zjesť 5 p. deň. Samostatný kurz pre mužov s vyšším obsahom kalórií.

Používatelia si môžu objednať dávky na webovej stránke po registrácii v osobnom kabinete. Počas propagačného obdobia môžete získať až 25 % zľavu, vďaka ktorej si môžete kúpiť najdrahšie menu za 5400 Euro. Pre výber správneho programu je k dispozícii spätný telefonát, počas ktorého klient dostane bezplatnú konzultáciu od odborníka na výživu. Odborníci tvrdia, že dodržiavaním všetkých pravidiel môžete schudnúť 1,5 až 2,5 kg za 6 dní. Každé menu poskytuje živý obraz porcií. Ak chcete, môžete jedlo, ktoré vám nechutí, nahradiť iným.

Doručenie v Bratislave je bezplatné. Jedlá sú vám domov doručované každé 2 dni vo zvolenom dvojhodinovom intervale. Ráno sa objednávky doručujú medzi 6:00 a 13:00., Večer – od 18.00 do 24.00 hod. Pri prvej dodávke akceptujú hotovosť a neskôr platby bankovou kartou online alebo cez Apple Pay, Google Pay. Ak chcete dostať jedlo v deň objednávky, musíte si ho objednať do 15.00 hod. V prípade vyššej moci je možnosť komunikácie s kuriérom v mobilnej aplikácii. Spotrebitelia si všímajú rozmanitosť jedál, dostupnosť bonusových programov, dobré výsledky pri chudnutí. Na webovej lokalite je k dispozícii spätná väzba s fotografiami pred a po konzumácii zdravej stravy Grow Food.

Úroveň kuchyne

Hodnotenie: 4.9

Úroveň kuchyne

Jedna z najobľúbenejších služieb dodávok jedál na chudnutie. Existujú 4 skupiny zdravých potravín, ktoré zabezpečujú chudnutie. Detoxikačné menu je k dispozícii aj na 2 dni a pozostáva zo 16 fliaš čerstvých štiav a smoothies. Výberom fotografie ktorejkoľvek z nich bude klient schopný zistiť, čo je súčasťou dávky a aké výhody prináša telu. Uvádza sa povinný priemerný denný príjem kalórií v rámci programu. Cena dávky – 4000 Euro. Kalorický obsah ostatných troch jedálničkov s prevahou bielkovín sa pohybuje od 750 do 1500 kcal. Odborníci na výživu tejto značky sľubujú, že pomôže schudnúť 5 až 10 kg za mesiac. Zákazník musí zaplatiť od 850 do 1000 Euro za každý deň stravovania.

Kuriéri doručujú každé 2 dni od 6:00 do 12:00. Bezplatne v rámci mesta + 100 km. Ak chcete podať žiadosť, môžete použiť telefónne číslo uvedené na webovej stránke, vybrať možnosť „Callback“ alebo prostredníctvom osobného kabinetu. Ku každej súprave Fresh Lab je priložený vytlačený jedálny lístok, v ktorom je uvedený kalorický obsah, počet kalórií a obsah tuku. Objednávky je možné zadať na ľubovoľný počet dní až do 30 dní. Sortiment obsahuje viac ako 250 jedál, ktoré sú pripravené podľa autorských receptov a v priebehu mesiaca sa neopakujú. Možnosti platby sú totožné s predchádzajúcim kandidátom.

Ceny programov nájdete v špeciálnej sekcii „Cena“. Ak si zákazník nevyzdvihne svoju objednávku, môže zmraziť doručenie na 4-14 dní. Táto služba je k dispozícii len v prípade, že si objednáte jedlo na 12 alebo viac dní. Používatelia si všímajú dobrú chuť a kvalitu jedál, rozmanitosť menu, dostupnosť značkových príborov v súpravách. Početné pozitívne hodnotenia zákazníkov zaručujú, že Level Kitchen je na vrchole hodnotenia služieb dodávok jedál do domu na chudnutie.

Čerstvé laboratórium

Hodnotenie: 4.8

Čerstvé laboratórium

v Bratislave a Petrohrade funguje služba donášky zdravého jedla. Pôvodne boli hlavnou cieľovou skupinou spoločnosti športovci, ale rozšírenie sortimentu prilákalo bežných ľudí, ktorí sa snažia starať o svoje zdravie alebo ktorých už nebaví neustále variť. Katalóg obsahuje jedálne lístky na chudnutie, priberanie a na každý deň. Prvá možnosť zahŕňa program „Detox“ za 2500 Euro.,

 • te a S
 • m. Posledné 2 rozsahy sa líšia úrovňou denného príjmu kalórií – 900 a 1200. Cena týždenného menu
 • Cena je 6900 Euro., a S
 • m – 7420 Euro.

  Pomocou našej online nápovedy zistíte, ktorá diéta je pre vás najvhodnejšia. Zohľadňuje pohlavie, vek, výšku, hmotnosť a úroveň aktivity. K dispozícii je aj bezplatná konzultácia s odborníkom na výživu. Objednávka na doručenie sa uskutočňuje telefonicky alebo na stránke. Donáška jedla kuriérom 2-3 krát denne. Každý týždeň – streda, piatok, nedeľa, od 19 do 23 h. Všetky porcie sú balené v obedových boxoch z plastu vhodného na použitie v potravinách, takže sa dajú ohrievať v mikrovlnnej rúre odstránením vrchnej fólie.

  Pre každé jedlo odborníci vypočítajú výživovú hodnotu. Všetky indexy a zloženie sú uvedené pod fotografiou. Zákazníci tiež poukazujú na možnosť zostaviť si vlastné menu v konfigurátore dávok. Takúto objednávku môžete zaplatiť len online, jej doručenie nie je možné zrušiť. Používatelia si všímajú vysokú kvalitu výrobkov, dobrú chuť jedál, nedostatok opakovania v týždennom menu, rozumné ceny, bezplatné doručenie, užívateľsky prívetivé webové rozhranie.

  Grindin

  Hodnotenie: 4.7

  Grindin

  Spoločnosť pôsobí na trhu so zdravou výživou už viac ako 10 rokov a špecializuje sa na tvorbu, výrobu a dodávanie čerstvo pripravených potravín. V ponuke sú diéty na chudnutie, vegetariánske jedlá alebo kompletné jedlá pre celú rodinu. jedlá sa pripravujú v modernej, technologicky vyspelej výrobni-kuchárni so všetkými potrebnými zariadeniami, od sous-vide až po šokový chladiaci box. Jedinečný IT systém umožňuje presne vyhodnotiť nutričné vlastnosti potravín. Do úvahy sa berie nielen kalorický obsah a obsah telesného tuku, ale aj množstvo nasýtených a nenasýtených tukov, cholesterolu, cukru atď. Pred prípravou prvej dávky pre klienta sa vypracuje od 5 do 100 rbl.

  K dispozícii je 8 programov (viac ako 1000 jedál), z ktorých 2 sú zamerané na chudnutie. Prvá zahŕňa 3 druhy menu – expresné, detoxikačné a vykladacie smoothie dni za cenu 2500 až 3500 rbl./deň. Jednou z najobľúbenejších diét je diéta „Ataka / Queue“, založená na myšlienkach slávneho francúzskeho odborníka na výživu. Schéma stravovania zahŕňa používanie potravín s vysokým obsahom bielkovín, ktoré zabezpečujú pohodlný úbytok hmotnosti. Zákazníci si tiež môžu vybrať individuálny program, v ktorom kuchári na žiadosť zákazníka vylúčia niektoré výrobky, vykonajú výmenu jedál s prihliadnutím na odporúčania ošetrujúceho lekára. Náklady na takúto diétu – 3600 rbl./deň.

  Objednajte sa telefonicky (od 9 do 21 hod.).) alebo v osobnej skrinke. Sekcia Porovnanie programov vám pomôže správne sa rozhodnúť. Bezplatné doručenie v rámci moskovského okruhu. Dodacie lehoty je možné individuálne prispôsobiť každému zákazníkovi. Platba je prijímaná v hotovosti, online bankovou kartou alebo bankovým prevodom (pre právnické osoby). Medzi pozitíva služby patrí vysoká kvalita a dobrá chuť jedla, rozmanitosť programov, výkonný personál, pozitívne výsledky stravovania.

  Samostatné jedlo

  Hodnotenie: 4.6

  Sólo potraviny

  Služba dodávania zdravých potravín, ktorú založila lekárka a odborníčka na výživu Margarita Koroleva. V oblasti chudnutia pôsobí už viac ako 25 rokov. Jej autorské programy vám pomôžu rýchlo schudnúť a dlhodobo si udržať výsledok. Hlavným rozdielom spoločnosti od iných služieb dodávok jedla na chudnutie je individuálny prístup ku každému klientovi. Zohľadňuje sa zdravotný stav, denné zvyklosti a stravovacie preferencie. Jedlá sa pripravujú v našej vlastnej továrni-kuchyni.

  Osobitnú pozornosť venujeme bezpečnosti vo všetkých fázach výrobného procesu, kvalite kuriérskych zásielok. Objednávka služby vyzdvihnutia vo vozidlách. Webová stránka ponúka 4 programy na chudnutie – S

 • m, Gurmán, Vy, Vykladanie. Prvá možnosť poskytuje úbytok až 5 kg za týždeň. Klienti nemusia robiť žiadne zásadné zmeny v stravovaní. Možnosti bezlepkového alebo bezlaktózového menu. Rad Gourmet pomáha chudnúť vkusne. Jedálny lístok obsahuje vzácne ingrediencie a kalorická rovnováha zabezpečuje postupné chudnutie.

  Najvýhodnejšou voľbou je Solo (2200 rbl./Jedlá sú určené pre ľudí, ktorí sa chcú rýchlo a pohodlne zbaviť nadváhy. Jedálny lístok obsahuje svetlé šaláty, polievky, mäsové a otrocké jedlá, ľahké dezerty. Počas deväťdňového kurzu „Off-loading“ môžete schudnúť až 8 kg. Túto gurmánsku diétu používajú mnohé hviezdy ruského šoubiznisu. Katalóg služieb obsahuje viac ako 36 000 jedál z 8 národných kuchýň, každé jedlo obsahuje 6 jedál a ponuka sa neopakuje počas 30 dní. Objednávanie sa vykonáva telefonicky alebo online. Denné doručovanie medzi 6. a 11. hodinou., Bezplatne v rámci Moskvy a 15 km od obchvatu MKAD.

  Len pre vás

  Hodnotenie: 4.5

  Len pre vás

  Spoločnosť vykonáva donášku diétnych jedál na úrovni haute cuisine v Bratislave. Služba zriadená v roku 2004. doktorka Irina Pocitaeva. Projekt je jedinečný tým, že spája lekárske znalosti s modernými kuchárskymi technikami. Hlavnou zásadou je, že zdravé jedlo musí byť nielen zdravé, ale aj chutné. Hotové jedlá pozostávajú zo 7-10 jedál na 5 jedál denne. jedálny lístok navrhnutý v spolupráci s kuchármi a odborníkmi na výživu. Katalóg obsahuje 13 programov, z ktorých 5 je zameraných na chudnutie. Žiadosti sa prijímajú 24 hodín pred doručením.

  Rad Sirtfood poskytuje účinné a pohodlné chudnutie – ponuka obsahuje špecifické zložky, ktoré produkujú enzýmy sirtuín. Tieto látky pomáhajú znižovať množstvo tuku v bunkách. Diéta obsahuje čokoládu a ak nie sú kontraindikácie, dopĺňa sa červeným vínom. Náklady – 4500 Euro./deň. Keto program vám podporí metabolizmus. Spočíva v znížení množstva skonzumovaných sacharidov, čím sa aktivuje proces spaľovania tukov. Obľúbený je aj bielkovinový program s dennou kalorickou hodnotou 1500 kcal. Široký výber rýb, mäsa, hydiny a morských plodov. Diéta „Dash“ vám umožní nielen schudnúť, ale aj normalizovať krvný tlak. Jej hlavnými pravidlami je obmedziť soľ, tuk a cholesterol a konzumovať veľa produktov obsahujúcich draslík, vlákninu, antioxidanty a vitamíny.

  Bezplatné doručenie v rámci MKAD od 5 do 11 h. V 60-minútovom intervale zvolenom klientom. Medzi výhody služby patrí dostupnosť exkluzívnych programov na chudnutie, ktoré sa vyznačujú vysokou účinnosťou, používanie ekologicky šetrných produktov, možnosť bezplatnej konzultácie s odborníkom na výživu, vernostný program, ktorý vám umožní ušetriť od 3 do 6 tisíc eur mesačne. RUR. na objednávku.

  Yamdiet

  Hodnotenie: 4.4

  Yamdiet

  Služba donášky zdravej stravy v Bratislave funguje od roku 2014. Ponúka zákazníkom cenovo výhodné programy a prémiové predplatné až po individuálne terapeutické diéty. Inováciou spoločnosti je možnosť výberu jedál podľa želania zákazníka. K dispozícii je aj bezplatná služba vylúčenia alergénnych zložiek. Všetky jedlá sú pripravované z čerstvých surovín kuchármi na úrovni reštaurácie; nepoužívajú sa žiadne spracované potraviny, stabilizátory ani iné chemické prísady. Dodáva sa denne v dopoludňajších hodinách (od 8.00 do 11.00 a od 13.00).) alebo večer (od 21.00 do 24.00 hod.).). Služba je pre obyvateľov mesta bezplatná. Možnosť doručenia cez noc bez čakania na kuriéra.

  Musíte poslať žiadosť o spätné volanie. Jedlá sa dodávajú v hermeticky uzavretých nádobách alebo chladiacich vreckách len niekoľko hodín po príprave. Existuje 5 verzií diét pre tých, ktorí chcú schudnúť a stojí od 1900 do 2500 Euro./ deň. Naši poradcovia vám pomôžu vybrať optimálny program. Objednávku môžete zadať na webovej stránke alebo v mobilnej aplikácii. V katalógu nájdu používatelia fotografie všetkých jedál s pridanou nutričnou hodnotou a obsahom kalórií v každej porcii, ako aj spätnú väzbu od zákazníkov.

  Vernostný program vám ušetrí 5 % z vašich objednávok, ak službu využívate nepretržite 35 dní. Obľúbenosť donáškovej služby je spôsobená bohatým výberom jedál, dobrou chuťou jedál, častými akciami, flexibilným harmonogramom doručovania a širokou škálou cien. V službe neboli zistené žiadne nedostatky.

  BeFit

  Hodnotenie: 4.3

  BeFit

  Služba vyrába a dodáva zdravé a vyvážené jedlá z prírodných surovín. Všetky výrobky prechádzajú prísnym výberom a prísnou kontrolou kvality, majú certifikáty zhody. Jedlá pripravujte bezprostredne pred dodávkou, aby sa nepoužívali žiadne konzervačné látky ani iné chemické prísady. Porcie sú balené v hermeticky uzavretých nádobách.

  V katalógu sú 2 programy na chudnutie – Extra

 • ght a
 • ght. Základným princípom diéty je skonzumovať menej kalórií, ako človek minie. Dávky sa líšia denným príjmom kalórií – 900 a 1100. Na jedálnom lístku pracujú profesionálni kuchári a odborníci na výživu. Zloženie a výživová hodnota každého jedla sú uvedené vedľa fotografie. V prípade potreby môžu zákazníci vylúčiť z jedálneho lístka určité jedlá, nahradiť ich inými jedlami. Cena týchto diét závisí od počtu dní, na ktoré sa objednávka zadáva – od 4 800 do 6 800 Euro.

  Medzi výhody služby patrí týždenná aktualizácia jedálneho lístka, prirodzená chuť jedál a maximálny obsah živín v jedlách. Noví zákazníci si môžu objednať vzorový deň, ktorý vám umožní posúdiť kvalitu práce spoločnosti a kulinárske umenie kuchárov. Vďaka programu odmien získavajú používatelia výhodné zľavy. Jedlá sa dodávajú denne ráno alebo večer v hodinových intervaloch. Pre klientov žijúcich mimo moskovského okruhu je cena služby 250 Euro.

  Inteligentné kalórie

  Hodnotenie: 4.2

  Inteligentné kalórie

  Služba ponúka zákazníkom 8 stravovacích programov, ktoré vyhovujú rôznym cieľom a potrebám. Pri objednávaní každého z nich zamestnanci zohľadňujú chuťové preferencie a potravinové intolerancie klientov. Existujú 2 diéty na chudnutie – Smart Flash a Smart Shape. Cena prvého jedla je 2100 Euro./deň. Určené pre ľudí, ktorí vedú sedavý spôsob života a už dlho neboli na diéte a chcú rýchlo schudnúť. Denný kalorický obsah jedálneho lístka – od 1200 do 1300 kcal, zahŕňa 5 jedál. Základná strava pozostáva zo surových a tepelne upravených bielkovín, ovocia a zeleniny.

  Smart Shape je určený pre ľudí s aktívnym životným štýlom a obsahuje 6 jedál. Denný príjem kalórií 1400-1700 kcal. Jedálny lístok obsahuje jedlá s vysokokvalitnými bielkovinami a tukmi, komplexnými sacharidmi, zeleninou a čerstvým ovocím. Výrobky s vysokým glykemickým indexom sú úplne vylúčené. Hlavný cieľ diéty – schudnúť dlhodobo a bez poškodenia zdravia. Cena programu od 2300 RUR./deň.

  Na webovej stránke sú uvedené obrázky všetkých jedál z vybraného menu s obsahom kalórií a FU. Objednávka sa vykonáva v súkromnej kancelárii alebo telefonicky. Platbu je možné uskutočniť v hotovosti alebo kartou online bankovníctva. Doručujeme denne v čase zvolenom klientom počas 2 hodín od 6.00 do 12.00 hod. alebo deň predtým od 18 do 24 h. V rámci moskovského okruhu je služba bezplatná. Ak vám nevyhovuje žiadna z ponúk, môžete si vybrať individuálny program.

  JustFood

  Hodnotenie: 4.1

  JustFood

  Služba dodávania jedál na každodenné chudnutie ponúka výber jedálenských plánov od profesionálneho odborníka na výživu. Na varenie sa používajú len čerstvé a prírodné produkty. Všetky jedlá sú testované na chuť, obsah kalórií, pomer bielkovín, tukov a sacharidov. Soľ, cukor, prídavné látky a vyprážanie sú zakázané. Kurzy chudnutia pod dohľadom online doma.

  Sortiment zahŕňa 3 rady – športovú výživu, chudnutie a vegetariánsku výživu. Pri každom pokrme uvádzame prehľadne všetky zložky, hmotnosť, kalórie, množstvo TUKU na porciu. Dodávka sa vykonáva na 1 p. Každé 2 dni od 6 do 12 h. Služba je bezplatná v rámci oranžovej zóny v Bratislave. V opačnom prípade je cena služby 250 Euro. Pre začiatočníkov je k dispozícii skúšobný deň za 990 Euro. Prijímajú platby bankovou kartou na webovej stránke alebo v hotovosti pri prevzatí objednávky.

  Medzi hlavné výhody služby patrí rýchle a včasné dodanie, prísna kontrola procesu varenia, používanie biologicky rozložiteľných obalových materiálov, rozumné ceny, dobrá chuť jedál.

  Zamestnanci prezentovaných služieb s ohľadom na potreby klienta vyberú správny stravovací program, nakúpia správne produkty, pripravia chutné jedlá a doručia ich do miesta bydliska klienta. Viac ako 95 % respondentov odporúča uvedené služby. Vyzdvihujú vysokú kvalitu použitých výrobkov, dobrú chuť potravín, rýchle dodanie.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: