10 najlepších kozmetických salónov v Saratove

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred nákupom.

Bez návštevy kozmetického salónu sa dnes nezaobíde žiadna žena. Niektorí ľudia si chodia farbiť a strihať vlasy, iní len na manikúru. Mnohí ľudia sa rozhodnú pre komplexné služby vrátane lekárskych, obrazových a kúpeľných procedúr. Moderné centrá tohto typu sa snažia zlepšovať svoju prácu: modernizácia vybavenia, zvyšovanie kvalifikácie zamestnancov. Salóny, ktoré si vážia svojich zákazníkov, pozorne sledujú trendy vo svete kozmetického priemyslu a ponúkajú čoraz viac nových služieb určených špeciálne na zachovanie ženskej krásy a mladosti.

Dnes je otvorených mnoho takýchto zariadení. Každý z nich má svojich stálych zákazníkov. Ktorý salón krásy je najlepší v Saratove a kde sú služby poskytované na najvyššej úrovni..? Vyberáme 10 kandidátov, ktorí prekonali svojich konkurentov a získali mimoriadne pozitívne hodnotenia.

Hodnotenie najlepších kozmetických salónov v Saratove

Nomináciamiestosalón krásyhodnotenie
Hodnotenie najlepších kozmetických salónov v Saratove1Jean-Claude Biguine5.0
2Diva4.9
3Victoria4.8
4DrugoY4.7
5Územie krásy4.6
6Oceánia4.5
74 prvky4.4
8Belle4.3
9Versailles4.2
10Odkaz4.1

Jean-Claude Biguine

Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 5.0

Jean-Claude Biguine

Prvý salón patrí renomovanej francúzskej kozmetickej značke Jean-Claude Biguine, ktorá má 400 centier v rôznych krajinách sveta. Dokonale spája všetko: služby európskej kvality, najmodernejšie vybavenie, kreatívny tím remeselníkov a prísne dodržiavanie sanitárnych a hygienických noriem. Pri starostlivosti sa používa profesionálna kozmetika renomovaných značiek. Všetci zamestnanci boli vyškolení na medzinárodných školách a potvrdili svoju kvalifikáciu.

Kadernícke služby zahŕňajú masáže hlavy, strihanie, farbenie a styling. Využívajú inovatívne technológie, ktoré sa zatiaľ v meste nepoužívajú. Kozmetička vám pomôže rýchlo vyriešiť všetky nedokonalosti a nedostatky pleti. Cenník zahŕňa manikúru (aj pre mužov), pedikúru, depiláciu.

Stará sa o zákazníkov a ponúka zaujímavé propagačné programy. Takže narodeninový chlapec dostane 30 % zľavu na všetky procedúry. V priebehu rokov si centrum získalo veľký počet verných zákazníkov a ich počet každoročne neustále rastie. Nachádza sa na Zelenogradskej ulici 3. Nachádza sa na Ševčenkovej ulici 18 v Saratove a je otvorená každý deň od 9:00 do 20:00. Telefonický kontakt na administrátora: +7 8452 26 11 11.

Diva

Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.8

Diva

Strieborný nominant – salón, ktorý ako jeden z prvých začal poskytovať služby na európskej úrovni v Saratove. Tento rok dovŕšila 25 rokov a stále si drží vedúcu pozíciu, pričom predbehla aj mladších konkurentov. Vedenie spoločnosti drží krok s najnovšími celosvetovými trendmi nákupom modernejšieho vybavenia. Tím zamestnáva remeselníkov, ktorí začali svoju činnosť otvorením centra. Dnes sa zúčastňujú na školeniach a majstrovských kurzoch v Bratislave a v zahraničí, aby sa ako prví v meste dozvedeli najnovšie informácie zo sveta kozmetického priemyslu.

Centrum sa zameriava na estetickú medicínu. Ide o všetky druhy kozmetológie, laserové procedúry, programy na chudnutie a formovanie postavy. Tu skúsení dermatológovia vytvárajú pre pacientov s cukrovkou individuálne metódy starostlivosti o pokožku tváre a nôh.

Rôzne ponuky vám umožnia získať kompletnú službu za nižšiu cenu, než je cenníková. Ide napríklad o prípravu na svadbu alebo maturitný večierok. „Diva“ sa nachádza v blízkosti Kirovovej triedy na ul. Ulica Čapajevová, 56. Otvorené je od 8:00 do 22:00.00 až 22.00 bez dovolenky. Po zavolaní na číslo mesta 73-53-53 je možné sa dozvedieť o všetkých ponúkaných postupoch.

Victoria

Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.7

Victoria

Na treťom mieste v rebríčku je centrum krásy a wellness, ktoré ponúka služby európskej kvality pre náročnú klientelu. Zamestnáva majstrov, z ktorých mnohí sa vzdelávali nielen v Rusku, ale aj v zahraničí. Niektoré z nich pochádzajú z európskych krajín. Certifikovaný masér z Talianska vám pomôže uvoľniť sa a odstrániť tlak. Okrem klasickej masáže je k dispozícii aj cisárska masáž guaša, fitness-formingová a sochárska masáž.

Kryolipolýza sa používa na odstránenie nadváhy, na korekciu – najnovšia generácia izraelského prístroja Vela Shape III, ktorý sa používa len v tejto inštitúcii v Saratove. Zmenšenie objemu za 1 sedenie je 2 cm. Victoria je obľúbenou destináciou pre hviezdnych hostí, ktorí navštívia salón v rámci turné. Poskytujú služby na zlepšenie imidžu pred vystúpením na javisku a zmierňujú únavu a napätie po predstavení.

Podľa recenzií sú tu prvé v celom meste, ktoré ponúkajú nové postupy, ktoré sa objavili len v Rusku. Mnohí zákazníci si všimli dostupnosť bezplatného Wi-Fi a parkovania, možnosť počas čakacej doby piť čaj alebo kávu so sladkosťami z inštitúcie. „Victoria“ sa nachádza na Saratovskej ulici. Mičurina, d. 38/44. Pracovný čas je veľmi vhodný: každý deň od 8.00 do 22.00 hod.00. Telefón: +7 (8452) 54 8282.

DrugoY

Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.6

DrugoY

Salón so zvučným a chytľavým názvom sa v rebríčku umiestnil na štvrtom mieste. Ak sa chcete zmeniť a stať sa filmovou hviezdou, musíte navštíviť DrugoY, ktorý spája medzinárodnú úroveň služieb s Slovenskou pohostinnosťou. Po ošetrení sa vám nechce vždy opustiť tieto múry a chcete sem prísť znova. Nielen žena sa tu cíti pohodlne. Profesionálni holiči vám upravia bradu a fúzy, ostrihajú pánske vlasy.

Kreatívni kaderníci vytvoria štýlový vzhľad, dostatočne odvážny a smelý, ale dokonale prispôsobený vzhľadu klienta. Ošetrenia sa vykonávajú pomocou známych profesionálnych značiek z Francúzska. Medzi obľúbené služby patrí: zosvetlenie, farbenie rôznymi módnymi technikami, predlžovanie vlasov. Veľmi žiadaný je aj permanentný make-up, ošetrenie obočia a rias, kúpeľné ošetrenie rúk a nechtov, peeling a svadobné účesy.

Mnohí sa vyjadrili, že tunajší personál je skutočným kaderníckym guru, ktorý sa neustále zdokonaľuje a pomáha svojim zákazníkom pri premene. Salón krásy Saratov ponúka dve miesta. Jeden sa nachádza vo veľkom nákupnom centre Forum na adrese: 4 Elements. Saratov, ul. Môžete sa nechať ostrihať na ulici Tankistov 1 a na druhej ulici Tankistov 1. 115 Moskovská ulica. Otvorené sú každý deň od 10:00 do 21:00.00. Kontaktný telefón: 8 (8452) 27 21 05.

Územie krásy

Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.5

Územie krásy

Čistá oáza krásy, salón číslo päť. Jeho interiér sa zhoduje s vnútorným komfortom každého návštevníka. Všetko naznačuje nehu, ktorá je vlastná každej žene, takže toto je jej miesto, jej územie. Bledožlté tóny s jasnými farbami sa objavujú na nábytku a v interiéri. Červené maky sú na nápise a na stenách.

Vizážisti a kaderníci vám pomôžu zmeniť váš imidž. Zdravotná masáž pomôže zbaviť sa únavy, anticelulitídna masáž pomôže zbaviť sa „pomarančovej kože“. Omladzovacie programy s využitím injekčných metód a moderných prístrojov na odstránenie príznakov zmien súvisiacich s vekom. Pre tých, ktorí chcú rýchlo schudnúť, bola vyvinutá jedinečná metóda expresného chudnutia. Keratínová protetika pomôže obnoviť zdravý vzhľad vlasov a zabrániť ich vypadávaniu.

Široký výber typov dekoratívnej starostlivosti o nechty poteší nielen ženy. Cena zahŕňa detskú aj pánsku manikúru. Rozvrh: v pracovných dňoch od 9 do 21 hodín, od 10 do 19 hodín.00 počas víkendov. Adresa: m. Saratov, Moskovská ulica 149 A. Všetky vaše otázky zodpovie správca na telefónnom čísle: +7 8452 60 00 61.

Oceánia

Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.4

Oceánia

Šiesty v poradí – salón, ktorého názov je tiež stelesnený v interiéri. Návštevníci vstupujú do modrej lagúny, ktorá je príjemná najmä počas jesennej pliagy alebo zimných mrazov. Teplá a útulná atmosféra s pohodlným tyrkysovo sfarbeným nábytkom, azúrovými stenami a mäkkým svetlom od prahu vám zdvihne náladu a dá vám možnosť plne sa spoľahnúť na majstrov najvyššej úrovne.

Vo vnútri hrá tichá hudba a na veľkoplošných obrazovkách sa vysielajú programy o živote morských živočíchov. Zákazníci dostanú imidžové, korekčné a omladzujúce služby. Špecialisti vyberajú individuálne programy, takže keď prídete do „Oceánie“, môžete získať štýlové kaderníctvo a masáž. Kaderníci vám môžu poskytnúť farbenie, farbenie, tónovanie, strihanie a poradenstvo v oblasti domácej starostlivosti o vlasy.

Trichológovia vám pomôžu vyriešiť problémy s kučerami a vrátiť im zdravie, hustotu a lesk. Ponúkame tu prevenciu vypadávania vlasov, liečbu alopécie a vlasové implantáty. Ubytovacie zariadenie sa nachádza v centre mesta na križovatke dopravných uzlov a má vlastné parkovisko pre hostí. Je otvorená sedem dní v týždni od 9 do 21 hodín.00. Telefón správcu: +7 (8452) 75 40 54.

4 prvky

Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.3

4 prvky

Siedmu pozíciu obsadil salón, ktorý sa prísne drží filozofie, že všetko by malo byť harmonické a prirodzené vnútri aj vonku. Nikto nikdy nemôže mať ošetrenie nahých očí, vďaka ktorému by klientela vyzerala rovnako. Holistický prístup k wellness a kráse. Obrázkové procedúry sa musia kombinovať s relaxačnými procedúrami.

Pacientky si vyberajú anticelulitídnu, thajskú, lymfodrenážnu masáž, ktorú vykonávajú profesionálni certifikovaní odborníci. Kadernícke procedúry sa vykonávajú s použitím luxusných francúzskych kozmetických značiek. Najmodernejšie technológie, ako je zamatová manikúra alebo lifting Collagene Hyaluronique.

Vernostný program je dobre rozvinutý. Pravidelní zákazníci zbierajú bonusy. Prví návštevníci sa môžu zúčastniť propagačných akcií. O aktuálnych ponukách sa dozviete na webovej stránke alebo na sociálnych sieťach. Návštevníci si pochvaľujú výbornú polohu v blízkosti mestského parku a dostatok parkovacích miest. Na adrese: Saratov, Stankovova 2, 15A, sa môžete ubytovať každý deň od 9.00 do 20.00 hod. Saratov,2 Stantsionniy passage, 15 A. Kontaktný telefón: +7 8452 44 89 45.

Belle

Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.2

Belle

Na ôsmom mieste hodnotenia – Salon Saratov, ktorý víta originálny dizajn už od vstupu. Fasáda z umelého kameňa, neónové nápisy, moderný dizajn interiéru a exteriéru vás prinútia prísť sem znova a znova. Vopred si rezervujte miesto u majstrov, pretože všetci majú čas na posúdenie svojej kvalifikácie. Aj tí najnáročnejší zákazníci odchádzajú spokojní a šťastní.

Súčasťou služieb sú aj početné procedúry na vlasy, tvár a ruky. Môžete sa tu nechať ostrihať a zafarbiť najmodernejšou technológiou, vychutnať si manikúru, pedikúru, modelovanie nechtov a predlžovanie rias. Dermatológ-kozmetológ vyberie najlepší program na odstránenie akné, vrások, stareckých škvŕn. Toto miesto sa pýši veľmi dobre vybavenou fyzioterapeutickou miestnosťou. Stroje VIP-

 • ne a STARVAC pomôže zbaviť sa nadváhy, spevniť postavu.

  Milovníci thajskej masáže si môžu oddýchnuť pri šikovnej manipulácii skúseného maséra. Veľmi žiadaná služba piercingu. Tu je možné prepichnúť akúkoľvek časť tela. Cena je pomerne prijateľná a začína od 500 Euro. Centrum krásy sa nachádza na Černyševského ulici 116. Otvorené denne od 9:00 do 20:00. Telefonický kontakt: 8 8452 20 33 73.

  Versailles

  Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.1

  Versailles

  Saratovský salón zaradený do hodnotenia sa stal obľúbeným miestom pre mnohé ženy, ktoré oceňujú pohodlie a vysokú zručnosť odborníkov. „Versailles je na deviatom mieste. Jeho meno sa odráža vo všetkom. Dizajn pripomína kráľovský palác s luxusným nábytkom. Neexistujú však žiadne zbytočné detaily, ktoré by zhoršovali interiér, tu. Všetko je urobené tak, aby sa klient počas ošetrenia cítil pohodlne.

  O spôsobilosti majstrov niet pochýb. Všetci absolvovali školenia v najrenomovanejších školách v krajine a zúčastňujú sa rôznych seminárov, aby si zlepšili svoje zručnosti. Centrum ponúka aj procedúry na zlepšenie imidžu, omladenie tváre a tela, relaxáciu v kúpeľoch, epiláciu, predlžovanie nechtov, pedikúru a kozmetické ošetrenia. Kaderníci vám pomôžu dosiahnuť úplnú premenu a pomôžu vám vybrať najlepšiu možnosť strihu, farbenia a stylingu.

  Respondenti uviedli, že v salóne vládne vždy priateľská atmosféra, vybavenie je nové a kozmetické a ošetrujúce výrobky sú od známych európskych značiek. Centrum krásy sa nachádza na ulici Čeluskincev 144. Otvorené je od 9.00 až 19.00 bez dovolenky. Na akékoľvek ošetrenie sa môžete objednať telefonicky na čísle 8 8452 27 57 98.

  Etalon

  Hodnotenie salónu krásy (Saratov): 4.0

  Odkaz

  Na konci prvej desiatky sa nachádza salón, ktorý je v porovnaní s ostatnými nominovanými v hodnotení pomerne mladý, ale už si získal verných zákazníkov, ktorí od prvých návštev ocenili vysokú kvalitu služieb. Tichý, klasický interiér bez žiarivých detailov podporuje maximálnu relaxáciu počas procedúr. Hlavným cieľom je obnoviť vlasy a dodať vzhľad módy a modernosti.

  Ceny sú pomerne prijateľné. Ženský strih na krátke vlasy bude stáť 350 Euro, mužský – 250 Euro. Cenník zahŕňa širokú škálu služieb pre zdravo vyzerajúce kučery. Žiadané sú aj klasické procedúry: farbenie, bielenie, tónovanie, každodenný styling a slávnostné účesy. Centrum má kozmetický salón, kde sa môžete zbaviť akné, zlepšiť zdravie a omladiť pleť. Špecialisti so skúsenosťami vám poskytnú manikúru, pedikúru, predlžovanie vlasov, parafínovú terapiu, bezbolestnú epiláciu z akejkoľvek oblasti.

  Etalon je vraj ideálny vďaka svojej centrálnej polohe a rôznym službám za prijateľné ceny. Nachádza sa na ulici Kutyakov 41/59 a je otvorená každý deň od 9.00 do 20.00. Otvorené v nedeľu do 19.00. Kontaktné telefónne číslo: 8 8452 27 27 50.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: