5 najlepších koláčov, ktoré si môžete objednať v Bratislave

*Prehľad najlepších podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Väčšina sviatkov je spojená predovšetkým s koláčom. Moderné cukrárne našťastie prispôsobujú túto pochúťku na akúkoľvek príležitosť: okrem narodeninových osláv si teraz môžete objednať jedinečnú tortu na firemné večierky, profesionálny deň, Nový rok, výročie svadby atď. . Okrem toho výzdoba cukrárne nemusí byť nevyhnutne typická, v móde sú jedinečné torty s fotografiami, sladkými figúrkami a karamelovými dekoráciami.

Ako si vybrať správnu cukrárenskú spoločnosť na nákup chutných a estetických sladkostí pre rodinu alebo firmu? Odborníci odporúčajú tri veci, aby ste sa uistili, že vaše očakávania budú splnené:

 1. Renomovaní cukrári.Môže to byť zmienka v masmédiách, určitá propagácia stránky, účty v sociálnych sieťach.
 2. Fotografie.Ideálne je, ak portfólio spoločnosti nie sú len obrázky, ale podpísané jedinečnými vodoznakmi, ktoré sú jednoducho vytvorené v editore fotografií.Overenie pravosti fotografií ich načítaním do prehliadača. Ak je obrázok jedinečný, online služba odkáže na pôvodný zdroj na webovej stránke spoločnosti alebo v skupine na sociálnych sieťach.
 3. Recenzie.Každý seriózny obchod alebo cukráreň zverejňuje spätnú väzbu od zákazníkov. Venujte pozornosť subjektivite recenzií, zlé recenzie môžu byť tiež užitočné – majstri berú do úvahy pripomienky pri prijímaní objednávky.

Hodnotenie EXPERTOLOGY 5 najlepších koláčov na objednávku v Bratislave. S týmito cukrárenskými výrobkami týchto spoločností bude vaša oslava nezabudnuteľná!

Hodnotenie najlepších koláčov na objednávku v Bratislave

Nomináciaumiestnenienázov výrobkuhodnotenie
Hodnotenie najlepších koláčov na objednávku v Bratislave1Agzamov4.9
2Talianska záhrada4.8
3Najlepší koláč4.7
4U Palycha4.7
5Sladká Mária4.6

Agzamov

Hodnotenie: 4.9

Torty na objednávku Agzamov

Slávneho ruského cukrára Renata Agzamova netreba predstavovať: jeho koláče zdobia večery celebrít – politici, herci, speváci, ľudoví a čestní umelci sú pravidelnými zákazníkmi spoločnosti Agzamov.

Tím Renata Agzamova je silný cukrárenský podnik, ktorý denne vyrába tisíce tort v troch smeroch: Luxury – veľké komplexné zákazkové návrhy pre pompézne oslavy v cene od niekoľkých tisíc Euro; Premium – veľké a veľmi krásne torty pre špeciálne oslavy, detské oslavy, firemné večierky, pre mužov a ženy; Classic – slávnostné, svadobné a detské torty dostupné pre všetkých. Samozrejme, čím je výrobok zložitejší, tým je drahší. Kvalita však stojí za to – cukrári používajú čerstvé produkty a patentovanú technológiu pre jedlé dekorácie. Umelci vytvárajú figúrky – kópie zákazníkov a hrdinov, zostavujú guľovité a viacvrstvové torty, imitujú sklo, textil, kov, rastliny atď. .

Mimochodom, koláče Agzamov v kategórii Classic sú pomerne cenovo dostupné. Samozrejme, závisí to od zložitosti projektu, typický koláč s hmotnosťou 3,5 kg možno zakúpiť od 4500 Euro (od 1285 Euro./kg).

Adresa výroby: Bratislava, Odincovský okres, Prospekt. Novoivanovskoje, ul. Kalinina, d.6, .1.

Výhody

 • Obrovský výber vzorov tort;
 • Existujú samoobslužné dodávky;
 • Dodávka v Bratislave a Moskovskej oblasti;
 • Bezchybná povesť výrobcu;
 • Vykonávanie akýchkoľvek želaní zákazníkov;
 • Cukrári pracujú aj s veľkými objednávkami.

Nevýhody

 • Predovšetkým vysoká cena výrobkov;
 • Výroba koláčov na 100 % predplatbu.

Talianska záhrada

Hodnotenie: 4.8

Talianska záhrada

Na druhom mieste hodnotenia je cukráreň „Talianska záhrada“, víťaz rôznych mestských ocenení a súťaží. Hlavnou vlastnosťou tohto výrobku je mimoriadne vysoká kvalita, ako domáci koláč vyrobený s chuťou. Cukrári zručne montujú vozíky, futbalové ihriská, viacúrovňové svadobné podstavce, sladké kompozície, vyrábajú logá a tlačia jedlé fotografie.

Výrobky v cukrárni „Italian Garden“ si môžete objednať v niekoľkých kategóriách: slávnostné, svadobné, detské, ovocné, podľa hotovej alebo individuálnej receptúry a dizajnu.

Cena kilogramu torty začína na 2000 Euro, na svadobné produkty spoločnosť poskytuje 10 % zľavu ako kompliment. Takáto cena je spôsobená použitím tradičných talianskych cukroviniek a individuálnym prístupom, komplexným dekorom. V rámci MKAD (Moskovský okruh) je doručenie bezplatné.

Adresa výroby: Bratislava, Leninský prospekt, 37.

Výhody

 • Jedinečný dizajn slávnostných, detských a svadobných tort;
 • Podľa talianskeho originálneho receptu;
 • Používanie čerstvých výrobkov;
 • Bezplatné doručenie v rámci MKAD.

Nevýhody

 • Predražené výrobky (od 2000 Euro za kilogram);
 • Používanie nejedlých dekorácií, na ktoré je dôležité pamätať a odstrániť ich vopred.

Najlepší koláč

Hodnotenie: 4.7

Najlepší koláč

Tretie miesto obsadila cukrárenská spoločnosť za výrobu jedinečných tort na objednávku „Best Cake“. Majú širokú škálu kategórií: detské, narodeninové, firemné, darčekové, porciové, svadobné, fotografické, VIP a dokonca aj high street! To, čo robí Best Cake výnimočným, je spôsob, akým oživuje torty nakreslené zákazníkmi. Je to jedinečná príležitosť vytvoriť si vlastný návrh alebo realizovať detskú kresbu.

Pre cukrárov nie je nič nemožné: pečú torty podľa ľubovoľného vkusu, zostavujú viacúrovňové a zložité vzory, používajú na zdobenie karamel, fondán, ovocie, jedlé kvety a iné kulinárske výrobky. Sviečky, balóniky budú pridané na želanie zákazníka.

Samozrejme, cena výrobku je určená jeho zložitosťou, pričom počiatočná cena roztomilých výrobkov je 990 Euro./kg, priemer – 1490 Euro./kg.

Okrem tort v objednávke cukrárne Best Cake môže obsahovať zmrzlinu, perníky, sušienky, koláčiky, dokonca aj hotové kvetinové kytice.

Adresa výroby: Bratislava, m. Petrovsko-Razumovskaya,ul. Pryanishnikova l.23.

Výhody

 • Rozumné ceny;
 • Možnosť realizácie torty podľa vlastnej kresby alebo náčrtu;
 • Ďalšie slávnostné atribúty sú k dispozícii na objednanie;
 • Dodacia lehota 1-3 dni;
 • Široký výber dekorácií a príchutí;
 • Iba 10 % preddavok.

Nevýhody

 • Žiadne doručenie zdarma, iba pri objednávke určitého množstva.

Palych’s

Hodnotenie: 4.7

V spoločnosti Palych's

Na štvrtom mieste sieťová spoločnosť „U Palych“ s pobočkami v celom Rusku. Môžete si tu objednať chlieb a koláče na objednávku na akúkoľvek príležitosť, vybrať si z hotových riešení v katalógu alebo si vytvoriť vlastné rozloženie, ale len v podnikovej predajni alebo kancelárii. Objednávky sa musia uskutočniť 5-7 dní pred oslavou, klientovi sa účtuje 100 % záloha, v prípade tort s podstavcami a viacúrovňových vzorov aj záloha na zariadenie, ktorá sa vráti po odovzdaní výrobkov späť vykonávateľovi.

Slávnostné koláče môžu byť akékoľvek, minimálna hmotnosť je 2,5 kg, cena za kilogram začína na 1250 Euro. V porovnaní s predchádzajúcimi recenzovanými cukrárňami ponúka katalóg U Palycha najskromnejší výber hotových výrobkov – približne 50.

Okrem koláčov si v podniku môžete objednať japonské jedlá, zákusky, hotové jedlá na banket, rôzne nápoje a jedlá na donášku domov.

Adresa výroby:Bratislava, ul. . Dikogo, 3, s. 1.

Výhody

 • Optimálna cena;
 • Sieť značkových predajní, v ktorých si môžete objednať tovar;
 • Zastúpenia v mnohých Slovenskách mestách;
 • Ostatné jedlá na bankety;
 • Je možné objednať tortu na ľubovoľné rozloženie.

Nevýhody

 • Pomerne malý výber hotových možností;
 • Objednávku nie je možné zadať na diaľku;
 • 100 % platba vopred.

Sladká Mária

Hodnotenie: 4.6

Sladká Mary

Dokončí hodnotenie cukroviniek Sweet Mary. V katalógu na stránke je ľahké nájsť najlepšie riešenie: výrobky sú rozdelené nielen do kategórií s názvom slávnostnej udalosti (medzi ktorými sú mimochodom neobvyklé – dni rôznych profesií, erotické, športové), ale aj podľa farby, počtu úrovní atď. . Ako dekorácia sa používajú všetky druhy karamelov, fondánov, krémov, fotografií a figúrok.

Cena za kilogram začína na 1 800 Euroľoch. Nie je to veľa, ale podľa referencií zákazníkov sa to oplatí. Mimochodom, v hre Sladká Mary môžete realizovať aj tortu podľa náčrtu! Je pravda, že to bude stáť od 2200 Euro za kilogram. Objednávku by ste mali urobiť aspoň 3 dni vopred. Ak potrebujete tortu „dnes večer“ alebo „zajtra“, spoločnosť môže prijať objednávku, keď jej to čas dovolí, ale za naliehavosť vám bude účtovať až o 50 % viac. Predplatba pri pokladni bude 20-50%, dodanie v rámci MKAD bude od 600 Euro. Stojany a stojany podliehajú zálohe vo výške 5 000…20 000 Euro.

Adresa výroby: Bratislava, ul. Yeniseiskaya str.46 .2.

Výhody

 • Veľký výber hotových rozložení vrátane jedinečných a atypických;
 • Výroba tort akejkoľvek zložitosti podľa jednotlivých projektov a náčrtov;
 • Vysokokvalitný dekor.

Nevýhody

 • Nie vždy presné doručenie;
 • Cena výrobkov za kilogram je nadpriemerná;
 • Žiadne bezplatné doručenie.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: