10 najlepších online kurzov webového dizajnu

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je predajnou ponukou. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Pre tých, ktorí chcú byť stále v kurze, alebo pre tých, ktorí si chcú vyskúšať nový odbor, sú tu programy dištančného vzdelávania. Pomôžu vám získať základné zručnosti, pochopiť princípy práce a predovšetkým sa sami rozhodnúť, či by ste mali zvládnuť moderné povolanie. Našich 10 najlepších online kurzov webového dizajnu, o ktorých môžete pokojne povedať, že ste na ne nemrhali časom a peniazmi.

Najlepšie online výukové programy pre webový dizajn

Každý kurz je svojím spôsobom zaujímavý a jedinečný. Žiaci sa môžu učiť kedykoľvek počas dňa alebo v noci. Solídna teoretická časť a prax umožňujú rýchlo zvládnuť profesiu webového dizajnéra. Úplný začiatočník sa môže stať profesionálom a premeniť koníček na skutočný príjem. V každom úsilí je to o odhodlaní, vytrvalosti a túžbe. Vždy majte na pamäti, že aj malé kroky vás môžu dostať do cieľa.

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Najlepšie online kurzy webového dizajnu1Profesia digitálneho dizajnéra Učebné prostredie5.0
2Profesia Webový dizajnér Skillbox4.9
3Online kurzy webového dizajnu Synergy University4.8
4Webový dizajn Professional MDA4.7
5Webový dizajnér od nuly po PRO: Dizajn a programovanie Netology4.6
6Webový dizajnér Geek
ains
4.5
7Profesia Web-Designer Contented4.4
8Webový dizajn od nuly po PRO Skillbox4.3
9Návrhár rozhrania Yandex Workshop4.2
10Webový dizajn Loftschool4.1

Profesia Digitálny dizajnér Učiace sa prostredie

Hodnotenie: 5.0

Profesia digitálneho dizajnéra Učiace sa prostredie

Vzdelávanie v tejto profesii prebieha na vyššej úrovni vzdelávania. Študenti získajú hlboké teoretické a praktické zručnosti v profesionálnych počítačových programoch, ako aj súvisiace vedomosti. Celý vzdelávací proces je založený na online webových seminároch vo virtuálnej triede a domácich úlohách po každom stretnutí. Pre tých, ktorí sa nemôžu zúčastniť na hodinách naživo, sú k dispozícii videozáznamy prednášok. Nachádzajú sa v osobnej kancelárii každého študenta.

Doba štúdia je 2 roky. Kurz je vhodný pre začiatočníkov aj skúsených dizajnérov. Veľký dôraz na úlohy a prácu v kurze. Každý semester majú študenti možnosť dokončiť jeden veľký projekt. Pomôžu vám lektori, ktorí vás prevedú celým kurzom.

Prvý rok venovaný osvojeniu si základov ilustrácie a dizajnu. Študenti si precvičujú techniky kreslenia a ovládajú softvér. Druhý ročník sa zameriava na zvolenú profesiu a obhajobu diplomovej práce. Absolventi majú dobré portfólio a oficiálny diplom. Študenti môžu získané vedomosti a praktické skúsenosti ľahko uplatniť vo svojej práci.

Ak sa chcete zaregistrovať na online kurz alebo sa o ňom dozvedieť viac, navštívte oficiálnu webovú stránku: design.. Po zhromaždení dostatočných informácií odporúčame tento kurz pre zručnosti v oblasti webového dizajnu. V našom rebríčku mu patrí popredné miesto.

Webový dizajn Professional Skillbox

Hodnotenie: 4.9

Profesia webového dizajnéra Skillbox

Začnite prijímať prvé objednávky po 4 mesiacoch školenia sľubujú učitelia online školy Skillbox. V online kurzoch sa začiatočníci naučia princípy tohto softvéru, naučia sa vytvárať webové stránky, grafiku a animácie. Študenti s väčšími skúsenosťami obohatia svoje vedomosti, správne odprezentujú svoje projekty a stanú sa úspešnejšími odborníkmi. Okrem toho sa dozviete, ako napísať životopis a vybudovať si vzťah s potenciálnym klientom.

Počas štúdia sa študenti naučia:

 1. Vytváranie vizuálov pre sociálne médiá a webové stránky.
 2. Neobvyklé metódy prezentácie obsahu.
 3. Navrhovanie prototypov pre rôzne zariadenia.
 4. Profesionálna práca s paletou a typografiou.
 5. Pridanie animácie a 3D prvkov do rozloženia.
 6. viesť vlastné projekty.

Absolventi obhajujú svoj diplomový projekt pred skutočnými zákazníkmi. Plná podpora tútora. Pomôže vám pri písaní životopisu, identifikuje najlepšie pracovné miesta a poskytne vám príležitosť získať prácu vo vašom odbore. Online škola má dobrú povesť. Absolventi online kurzov Skillbox rýchlejšie získavajú pracovné ponuky. Prihlášku môžete podať na oficiálnej webovej stránke: /course

rofession-webdesigner-new2/.

Na základe pozitívnej spätnej väzby a vysokého hodnotenia našej vzdelávacej platformy môžeme dôrazne odporučiť náš kurz pre zručnosti v oblasti webového dizajnu. 2. miesto v indexe.

Online kurz webového dizajnu na Synergy University

Hodnotenie: 4.8

Online kurzy webového dizajnu Synergy University

Pre tých, ktorí práve začínajú s webovým dizajnom, je tento online kurz ideálnym spoločníkom. Môžete získať základné znalosti a začať vytvárať webové stránky s pomocou návrhárov a šablón. Na zvládnutie základov je potrebných len 8 lekcií.

Trvanie kurzu 26 hodín. Hodiny sa konajú 2-krát týždenne počas 1 mesiaca. Po zaplatení poplatkov majú študenti možnosť komunikovať s učiteľmi a dozorom prostredníctvom chatu. Môžu si vyjasniť otázky a získať rady a konzultácie. Absolventi získajú komplexné portfólio a pomoc pri hľadaní zamestnania.

Počas štúdia budú študenti schopní:

 1. Naučte sa používať značkovacie jazyky ako CSS a HTML.
 2. Návrh rozloženia vstupných stránok a webových stránok.
 3. Používanie pripravených šablón.
 4. Naučte sa princípy návrhu a rozvrhnutia webovej stránky.

Vyplňte prihlášku na oficiálnej webovej stránke: . Na základe získaných informácií a dobrých recenzií odporúčame kurzy webového dizajnu od Synergy University.

Profesia „Web Designer“ MDA

Hodnotenie: 4.7

Webový dizajn Professional MDA

S online kurzom od MDA sa ľahko ponoríte do svojej profesie. Program osloví nielen začiatočníkov, ale aj tých, ktorí už sú na ceste k zvládnutiu webového dizajnu.

Počas celej doby sa študenti naučia vytvárať webové stránky, pracovať so známym softvérom, navrhovať životopis a portfólio. Trvanie kurzu je 6 mesiacov. 118 prednášok pre teóriu. Praktická časť trvá 85 hodín. Kurz môžete zaplatiť v plnej výške alebo rozdeliť na mesačné splátky. A tiež získať bezplatnú lekciu a možnosť jasne vidieť materiál kurzu.

Najdôležitejšie informácie:

 1. Návrh a vykresľovanie rozhraní.
 2. Ovládanie modulárnej mriežky a kompozície.
 3. Práca s: Figma, Photoshop, Principle, Protopie, After Effects.
 4. Vytváranie portfólií, životopisov a prezentácií.
 5. Adaptívny dizajn.

Absolventi majú možnosť získať pomoc pri hľadaní práce. Každý dostane špeciálny certifikát, ktorý dokazuje, že ste absolvovali kurz. Zamestnávatelia si môžu ľahko overiť jeho pravosť a uistiť sa, že osoba pred nimi je skutočne skúsený odborník. Viac informácií nájdete na oficiálnej webovej stránke: m-d-/design_on

 • ne_alt.

  Webový dizajnér od nuly po PRO: dizajn a programovanie Netology

  Hodnotenie: 4.6

  Webový dizajnér od nuly po PRO: dizajn a programovanie Netology

  Začnite sa ponárať do novej profesie s malými bezplatnými kurzami, ktoré ponúka vzdelávacia platforma „Netology. Praktické úlohy a podrobné videoprednášky vám umožnia komplexne pochopiť programy ako Figma a Adobe Photoshop. Okrem toho budú môcť študenti vytvoriť svoje prvé projekty.

  Pre tých, ktorí nechcú zaspať na vavrínoch, je tu možnosť absolvovať 10-mesačný online kurz webového dizajnu za poplatok. Počas tohto obdobia bude plnohodnotný dizajn webových stránok, animácia, ako aj práca s kompozíciou a farbami na dosah každému. Počas kurzu sa pod vedením učiteľov vypracujú 3 diplomové projekty. Podrobné video prednášky a online semináre uľahčujú.

  Ak si študent rozmyslí pokračovať v kurze a zúčastní sa len na troch hodinách, poplatok za kurz sa mu vráti. Absolventi, ktorí absolvujú celú odbornú prípravu, dostanú na konci príslušné dokumenty. Okrem toho spoločnosť „Netology“ poskytuje svojim študentom bezplatné školiace materiály o zamestnávaní, ktoré podrobne vysvetľujú zásady písania životopisu a hľadania klientov. Ak sa chcete prihlásiť na kurz a získať ďalšie informácie, navštívte oficiálnu webovú stránku: .

  Webový dizajnér Geek
  ains

  Hodnotenie: 4.5

  - Geek</div><p>ains“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/29016666197811-6810.jpg“ title=“Webový dizajnér Geek<br />ains“></p><p>Platforma poskytuje niekoľko formátov školení. Na získanie základných znalostí a pochopenia práce webového dizajnéra postačí krátky kurz. Trvá najviac 2 mesiace a zahŕňa 16 sedení. Počas tohto obdobia sa naučia pracovať s rozložením, kompozíciou, farbami a písmom. Teoretická časť je podporená praktickými domácimi úlohami.</p><p>Závažnejší úplný online kurz trvá 8 mesiacov a je rozdelený do 10 samostatných jednotiek. Osobitný dôraz sa kladie na základy rozvrhnutia a tvorby vlastného portfólia. Počas tohto obdobia študenti zvládnu programy ako:</p><ol><li>Figma.</li><li>Tilda.</li><li>Adobe Photoshop.</li><li>Adobe Illustrator.</li></ol><p>Na získanie diplomu o rekvalifikácii budete potrebovať až 12 mesiacov odbornej prípravy. Program je rozdelený na 4 štvrťroky. Pod citlivým vedením pedagogického personálu budú študenti postupovať od začiatočníkov k profesionálom. Absolventom sa poskytuje podpora pri hľadaní vhodného zamestnania. Ak sa chcete prihlásiť a dozvedieť sa viac, navštívte oficiálnu webovú stránku: /geek_university/web.</p><h3>Profesia webového dizajnéra Contented</h3><p>Hodnotenie: 4.4</p><div style=Profesia webového dizajnu Contented

  Pod vedením skúsených učiteľov počas piatich mesiacov študenti objavia svet webového dizajnu. Vzdelávací program pozostáva z 3 samostatných častí. V každej fáze sú jasne vysvetlené zásady dizajnu, zložitosti komunikácie s potenciálnymi klientmi a tajomstvá tvorby osobného portfólia. Pre lepšie osvojenie si materiálu je každá lekcia doplnená praktickými domácimi úlohami. Osobitná pozornosť je venovaná zvládnutiu programu Adobe Photoshop.

  Po zaplatení za kurz majú študenti okrem teoretických materiálov aj prístup k živému chatu. Počas kurzu lektori kontrolujú vašu prácu a sú s vami neustále v kontakte. Môžete im klásť otázky a získať kompetentné rady.

  Počas kurzu študenti dostávajú projekty od skutočných zákazníkov. Táto odborná prax vám umožní získať presný obraz o tejto profesii. Okrem toho je tu veľká šanca presadiť sa a získať prácu hneď po nástupe. Absolventi získajú certifikát potvrdzujúci absolvovanie online kurzu webového dizajnu. Okrem tohto dokumentu je ich portfólio doplnené o 6 dokončených webových stránok. Žiadosť a aktuálne ceny si môžete overiť na webovej stránke: .

  Webový dizajn od nuly po PRO Skillbox

  Hodnotenie: 4.3

  Webový dizajn od nuly po PRO Skillbox

  Pre tých, ktorí sa chcú naučiť vytvárať webové stránky alebo mobilné aplikácie a pochopiť prácu grafických editorov, je výbornou voľbou diaľkový kurz z našej najlepšie hodnotenej online školy Skillbox. Začiatočníci si budú môcť zostaviť svoje prvé portfólio a osvojiť si základné zručnosti. Skúsenejší odborníci si obohatia svoje vedomosti, naučia sa vytvárať animácie a komplexné návrhy. Okrem toho budete môcť pracovať so skutočnými zákazníkmi a dostať sa na vyššiu úroveň.

  Trvanie kurzu je 8 mesiacov. Školenie sa koná vo vhodnom čase. Všetky požadované materiály sú vopred pripravené a zaznamenané. Prístup ku kurzu je uložený a je k dispozícii neobmedzený čas. Počas školenia sa naučíte nielen teóriu, ale aj prax. Doučovateľ vám dáva domáce úlohy, odpovedá na otázky a pomáha vám pri ich riešení. Na svojich študentov dohliadajú len skúsení učitelia.

  Po absolvovaní kurzu budú študenti schopní:

  1. Sebavedomá práca s aplikáciami Photoshop, Adobe XD, Readymag a Figma.
  2. Vytváranie animácií a ikon.
  3. Vytvárať používateľsky prívetivé a zrozumiteľné rozhrania.
  4. Samostatné vyhľadávanie zákazníkov.
  5. Vytváranie mobilných verzií webových stránok.
  6. Vytváranie gramotných textov pre webové stránky.

  Na konci kurzu budete musieť napísať a obhájiť diplomový projekt. Učeň v plnej miere vypracuje koncepciu dizajnu webovej stránky pre reálnu firmu klienta. Ak sa chcete prihlásiť na kurz, navštívte: /course/webdesign-pro.

  Hodnotenie: 4.2

  Návrhár rozhrania Yandex Praktikum

  Nie je to tak dávno, čo veľká spoločnosť Yandex spustila svoju vlastnú vzdelávaciu platformu, kde môžete počúvať desiatky rôznych kurzov. Na rozdiel od mnohých konkurentov je úvodná časť kurzu bezplatná. Tento prístup vám umožní presnejšie si predstaviť svoje budúce povolanie, zistiť, aké vedomosti a zručnosti si môžete osvojiť v procese učenia.

  Online kurz je rozdelený do 6 modulov, ktoré spolu tvoria 300 hodín kognitívneho obsahu. Výučba trvá celkovo 7 mesiacov. Študenti sa učia nielen vyvíjať webové stránky, ale aj vytvárať rozhrania pre mobilné aplikácie. Praktická práca popri teórii.

  Po zaplatení kurzu študent dostane:

  1. Stála podpora tútora počas procesu učenia.
  2. Prístup k materiálom na dobu neurčitú.
  3. Portfólio pozostávajúce z 5 vašich vlastných projektov.
  4. Základné zručnosti a znalosti pre profesiu webového dizajnéra.

  Každý študent predloží záverečný projekt so zadaním od vybraného klienta. Po úspešnom absolvovaní kurzu bude mať každý absolvent portfólio a diplom o rekvalifikácii. Ak sa chcete dozvedieť viac, a tiež poslať žiadosť je možné na mieste: praktikum./interface-designer.

  Webový dizajn Loftschool

  Hodnotenie: 4.1

  Webový dizajn Loftschool

  Na platforme prebieha aktívne školenie a každý môže využiť bezplatné videá. Tento zaujímavý prístup umožňuje budúcim učňom spoznať inštruktorov a formát odbornej prípravy. To im umožňuje, aby sa sami rozhodli, či chcú pokračovať v štúdiu profesie v platenom prostredí.

  Platený kurz webového dizajnu zahŕňa 50 krátkych teoretických lekcií v maximálnom rozsahu 100 hodín. Trvanie kurzu je 6 týždňov. Každý učeň má počas procesu učenia podporu mentora. Odpovedá na všetky vaše otázky a pomáha vám pri riešení súvisiacich problémov. Na konci každého týždňa je praktická časť a konzultácia s profesionálnym webovým dizajnérom.

  Po absolvovaní kurzu budú študenti schopní:

  1. práca s modernými programami, ako sú Adobe Photoshop, Sketch, Figma.
  2. Zhromažďovanie, úprava a štruktúrovanie informácií.
  3. Vytváranie náčrtov.
  4. Práca s písmami.
  5. Vytváranie ikon a ilustrácií.
  6. Súčasné projekty.

  Všetky materiály online kurzu webového dizajnu zostávajú voľne prístupné po neobmedzenú dobu. Študenti si môžu kedykoľvek obnoviť svoje vedomosti. Certifikát vydaný po ukončení štúdia. Prihlášku môžete podať online: .

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: