11 najlepších kaderníckych škôl v Bratislave

Kaderník – jedno z najstarších povolaní. Dnes jej umenie dosiahlo takú úroveň, že nemôžeme prestať obdivovať majstrovské diela vytvorené šikovnými rukami majstrov. Ak chcete mať nielen základné vedomosti, ale aj tvoriť a byť na úrovni slávnych stylistov, ste vítaní v jednej z 11 škôl vybraných v hodnotení Moskvy. Objavíte nádherný svet kaderníctva a môžete nielen skrášľovať ľudí, ale aj prinášať im radosť a šťastie.

Hodnotenie najlepších kaderníckych škôl v Bratislave

Nomináciamiestonázov výrobkuhodnotenie
Hodnotenie najlepších kaderníckych škôl v Bratislave1Akadémia Dolores4.9
2Medzinárodná akadémia ALDO COPPOLA4.9
3DEMETRIUS4.8
4Chop-Chop4.7
5Centrum krásy a líčenia!4.7
6Centrum kaderníctva a estetiky Methoda4.6
7Kadernícka škola Pavel Bazhenov4.5
8KEUNE DESIGN4.5
9Persona4.5
10Simushka4.4
11Akadémia strihu a farieb4.4

Akadémia Dolores

Hodnotenie: 4.9

Dolores

Akadémiu založila Dolores Kondrashová v roku 1997. Väčšina víťazov prestížnych súťaží a úradujúcich šampiónov sú absolventi tejto legendárnej školy, ktorí sa stali nielen vyhľadávanými profesionálmi, ale aj členmi kaderníckej elity. Učitelia akadémie sú známe osobnosti svetového šoubiznisu, ktorých mená sú známe aj mimo našej krajiny. Trvanie školenia – od 1 týždňa do 6 mesiacov. Počet fakúlt – 10.

Škola nemá vlastné izby pre študentov, ale nachádza sa v pešej vzdialenosti od hotelov a lacných ubytovní. Veľkou výhodou pre stážistov je flexibilný systém platieb. V prípade obmedzených finančných zdrojov sa o tom rokuje individuálne a za predpokladu, že prvá platba predstavuje 40 %. Zvyšok sa rozdelí na rovnaké časti a vypláca sa mesačne.

Finančne výhodné aj pre absolventov, ktorí sa rozhodnú zvýšiť si kvalifikáciu. V tomto prípade je kurz zľavnený o 15 %.

Výhody

 • veľa skúseností – viac ako 20 rokov;
 • Modely sú k dispozícii počas trvania kurzu;
 • flexibilný platobný systém;
 • Jeho učitelia sú medzinárodne uznávaní majstri;
 • výhodná poloha.

Nedostatky

 • veľká účasť študentov, na kurz sa musíte prihlásiť vopred.

Medzinárodná akadémia ALDO COPPOLA

Hodnotenie: 4.9

Medzinárodná akadémia ALDO COPPOLA

Akadémia je dimenzovaná tak, aby vám pomohla nielen naučiť sa základy od základov, ale aj zlepšiť vaše zručnosti a získať nové. Umelecký riaditeľ Francesco Montani ovláda európske a americké kadernícke školy. Jeho remeselná zručnosť je do veľkej miery zodpovedná za úspech spoločnosti ALDO COPPOLA, ktorá spolupracuje s významnými medzinárodnými značkami a vytvára vzhľad pre mnohé ruské celebrity.

Existujú tri fázy školenia. Prvá úroveň zahŕňa výučbu základných techník farbenia, strihania a stylingu. Druhá fáza je zložitejšia. Študenti sa naučia exkluzívnu techniku farbenia od majstra Montaniho a tajomstvá dokonalého ukončenia štúdia. Posledným a záverečným krokom je osvojenie si a precvičenie najnáročnejších metód strihania a úplne nových techník farbenia.

Učitelia sú opakovanými víťazmi medzinárodných súťaží. Podelia sa o svoje skúsenosti a vedomosti, ktoré im pomôžu pracovať na prestížnych módnych prehliadkach, spolupracovať so slávnymi návrhármi a vytvárať obálky časopisov s najznámejšími fotografmi na svete.

Výhody

 • Predmety vyučujú učitelia a profesori v spolupráci s profesormi z Českej republiky a Slovenska; – škola nemá vlastné priestory. Montani;
 • širokú ponuku školení a majstrovských kurzov;
 • veľmi konkurencieschopné ceny;
 • Štúdium najmodernejších účesov a techník farbenia;
 • atraktívne ponuky na ďalšie štúdium na akadémii.

Nevýhody

 • neobjavené.

DEMETRIUS

Hodnotenie: 4.8

DEMETRIUS

DEMETRIUS má 6 fakúlt. Zakladateľom a umeleckým riaditeľom je známy stylista Dmitrij Vashashnikov. Spolu s učiteľmi medzinárodnej úrovne učí začiatočníkov základy kaderníctva a pomáha zrelým majstrom získať nové zručnosti v kaderníckych a strihacích technikách. Každý študent dostane to, čo chce, a možno ešte viac.

Akadémia venuje osobitnú pozornosť takým nuansám, ako je vnútorný stav človeka. Tu získate nielen vedomosti, ale naučíte sa byť slobodní, uvoľniť sa a pracovať s klientom ako s rovnocenným partnerom. Len tak môžete dosiahnuť úspech a dostať sa na novú profesionálnu úroveň.

Skupiny tvorí maximálne 12 osôb. Vedomosti sa precvičujú na živých modeloch, ktoré poskytuje samotná škola. A výsledok hodnotí tréner, nie samotná modelka. Podľa recenzií sa mnohým, ktorí sa vzdelávali v tejto škole zaradenej do nášho hodnotenia, podarilo získať prestížne pracovné miesta, spolupracovať so známymi lesklými časopismi a zúčastňovať sa medzinárodných módnych prehliadok.

Výhody

 • školenie v najmodernejších technikách;
 • Učitelia sú laureáti a súčasní šampióni;
 • psychologická práca so študentmi;
 • Rozumné ceny kurzov.

Nevýhody

 • nenájdené.

Chop-Chop

Hodnotenie: 4.7

Chop-Chop

Chop-Chop – prvá škola v Rusku, ktorá vyučuje nielen technológiu pánskych strihov, ale pripravuje aj profesionálnych holičov. Už viac ako 5 rokov si osvojuje vedomosti od základov alebo zdokonaľuje zručnosti existujúcich majstrov. Po ukončení štúdia mnohí študenti pracujú v značkovej sieti salónov po celom Rusku alebo si založia vlastný podnik a stanú sa skutočne vyhľadávanými holičmi.

Školenia vykonávajú medzinárodne uznávaní odborníci. Medzinárodné kadernícke hviezdy sa často prichádzajú podeliť o svoje skúsenosti na majstrovské kurzy a inšpirovať nováčikov k novým úspechom. Do kurzov sú prijímaní chlapci aj dievčatá. Môžete sa naučiť vytvárať účesy akéhokoľvek štýlu: od klasických až po kreatívne. Certifikáty získané na konci kurzu potvrdzujú profesionalitu majstra.

Skupiny do 10 osôb. Študent si vyberá z dvoch oblastí: holičstvo alebo kaderníctvo. Nebezpečné kurzy holenia sa nedávno stali veľmi aktuálnymi.

Výhody

 • Školenie profesionálnych holičov;
 • veľký výber školení a majstrovských kurzov;
 • Zamestnanie v sieti salónov spoločnosti;
 • Pozvaní zahraniční majstri sa zúčastňujú na školení.

Nevýhody

 • nenájdené.

Centrum krásy a líčenia!

Hodnotenie: 4.7

Centrum krásy a líčenia!

Škola v našom rebríčku ponúka niekoľko kaderníckych a vizážistických kurzov. Medzinárodne uznávaný certifikát vydaný po dokončení. Absolventi môžu absolvovať ďalšiu odbornú prípravu v Bratislave alebo Taliansku, ak si to želajú. Základom školenia je západná metodika, ktorá pomáha majstrom stať sa profesionálmi svetovej triedy a zamestnať sa v prémiových salónoch.

Vzdelávacie programy vytvorili učitelia školy, ktorí sa zúčastňujú na rôznych seminároch a vymieňajú si skúsenosti s americkými a európskymi kolegami. Počas trvania odbornej prípravy je k dispozícii všetko potrebné na praktickú výučbu.

Po absolvovaní kurzov študenti dostanú sadu štetcov a očných tieňov, čo je akýmsi príjemným bonusom a príležitosťou začať praktizovať techniky líčenia bez investícií.

Výhody

 • Európsky program odbornej prípravy;
 • možnosť stáže v Taliansku;
 • rôzne kurzy a školenia;
 • cenovo dostupné kurzy a semináre.

Nevýhody

 • nenájdené.

Kadernícke a estetické centrum Methoda

Hodnotenie: 4.6

Metóda

Centrum už viac ako dve desaťročia vychováva medzinárodne uznávaných odborníkov. Môžete sa tu naučiť základy kaderníctva alebo si zvýšiť úroveň a stať sa úspešnejším a vyhľadávanejším majstrom. Špeciálny prístup k učeniu pomáha nielen pri farbení a strihaní. Umožní vám stať sa umelcom a tvorcom, ktorého zručnosti môžu oceniť slávni dizajnéri a známe osobnosti a pozvať vás na dlhodobú spoluprácu.

Vďaka viac ako 40 dostupným kurzom si môžete vybrať presne to, čo v danom čase pre študenta potrebujete. Skúsení lektori, víťazi mnohých prestížnych súťaží, vás naučia modelovať, vytvárať pánske a dámske strihy a správne pracovať s farbou.

Študenti na konci kurzu získajú diplom školy a medzinárodný certifikát, ktorý im umožní pracovať v prémiovom salóne. Mnohí majstri, ktorí navštevovali túto školu, potvrdili, že to bol správny začiatok ich kariéry.

Výhody

 • Dvadsať rokov skúseností;
 • široká ponuka kurzov;
 • exkluzívny školiaci program;
 • Flexibilný systém platieb, zľavy na ďalšie vzdelávanie.

Nevýhody

 • nenájdené.

Kadernícka škola Pavel Bazhenov

Hodnotenie: 4.5

Pavel Baženov

Kadernícka škola Pavel Bazhenov sa vždy dostáva na vrchol najlepších vzdelávacích inštitúcií, preto sme ju zaradili aj do nášho hodnotenia. Jedinečnosť tejto metódy spočíva v tom, že účastník nemusí čakať na obsadenie skupiny. Výučba sa začína hneď v prvý deň a teória sa okamžite upevňuje praxou. Flexibilné rozvrhy umožňujú školenie kedykoľvek. V prípade potreby (napr. dovolenka alebo materská dovolenka) si môžete vziať prestávku a potom pokračovať v štúdiu.

Všetky nástroje poskytuje škola, študent si nemusí kupovať žiadne ďalšie pomôcky. Pavel Baženov sa osobne podieľa na vzdelávaní, odovzdáva svoje vedomosti a skúsenosti z mnohých existujúcich kaderníckych škôl.

Ak prídu zahraniční študenti, akadémia sa postará o ich ubytovanie a nájde im pohodlné ubytovanie v blízkosti sídla akadémie. Preto si túto školu obľúbili majstri z celej krajiny.

Výhody

 • autorská metodika školenia;
 • flexibilný platobný systém;
 • individuálny rozvrh hodín;
 • primeraná cena kurzov.

Nevýhody

 • nenájdené.

KEUNE DESIGN

Hodnotenie: 4.5

KEUNE DESIGN

Na založení školy sa podieľala holandská spoločnosť, popredný svetový výrobca vlasovej kozmetiky, a univerzita v A. . Kosygina. Učiteľmi sú medzinárodné kadernícke hviezdy, ako aj domáci majstri, ktorí sa zúčastňujú na fotografovaní a módnych prehliadkach a sú stylistami Slovenskách celebrít.

Študenti majú tiež možnosť navštíviť najznámejšie módne scény u nás i v zahraničí v rámci praxe. Na akadémii si môžete osvojiť umenie od základov, naučiť sa základy manažmentu, ktoré sú nevyhnutné pre budúcich majiteľov nových salónov, a techniky komunikácie so zákazníkmi, aby ste sa stali vyhľadávanou recepčnou.

Budúci študenti si môžu nájsť kurzy podľa svojich potrieb. K dispozícii je niekoľko fakúlt od dámskych účesov až po umenie líčenia. Recenzie o škole sú len pozitívne, čo opäť dokazuje účinnosť jej vzdelávacích metód.

Výhody

 • Spolupráca s učiteľmi svetovej úrovne;
 • Cvičenie na módnych prehliadkach a foteniach;
 • Ponuka rôznych kurzov a seminárov;
 • pomoc pri hľadaní zamestnania.

Nevýhody

 • nenájdené.

Persona

Hodnotenie: 4.5

Persona

Jedna z najstarších kaderníckych škôl v našom rebríčku. Počas svojej existencie absolvovalo štúdium viac ako 8000 študentov, ktorí sa stali svetoznámymi majstrami, otvorili si vlastný podnik alebo pracujú v jednom zo značkových salónov „Persona“, ktoré sa nachádzajú v rôznych mestách krajiny.

Školu založil známy podnikateľ Igor Stojanov. Bol to on, kto dokázal spojiť tisíce starostlivých a tvorivých ľudí a vytvoriť nielen metodiku, ale aj jedinečný vzdelávací systém, ktorý nemá obdoby. Osobný prístup ku každému študentovi umožňuje nielen naučiť základy začiatočníkov alebo zlepšiť úroveň existujúcich kaderníkov. Úlohou učiteľov je, aby ste si verili, vyšli ako slobodný človek a začali s radosťou robiť to, čo máte radi.

Po skončení štúdia máte možnosť zúčastniť sa na módnych projektoch alebo si vytvoriť portfólio vlastných prác, ak chcete.

Výhody

 • Vysokokvalifikovaný pedagogický personál;
 • Dobrá cenová politika;
 • Zamestnanie vo viac ako 100 značkových salónoch;
 • výhodná poloha.

Nevýhody

 • nenájdené.

Simushka

Hodnotenie: 4.4

Simushka

Medzinárodný tím učiteľov, vrátane Slovenskách a európskych majstrov, pomáha naučiť sa vytvárať krásu a prinášať ľuďom radosť. Na kurzoch sa môžete naučiť všetko o technikách strihania a farbenia vlasov. Tím kaderníkov vás naučí profesionálnym zručnostiam a školitelia v oblasti služieb zákazníkom vám pomôžu stať sa správcom alebo majiteľom vlastného salónu.

Spolupráca so známymi značkami vám dáva príležitosť upevniť si svoje vedomosti. Študenti pod vedením učiteľov vytvárajú vzhľad pre modelky na módnych prehliadkach a foteniach.

Škola ponúka rôzne typy a metódy školení, ktoré môžu prebiehať v jej vlastných učebniach, ako aj v salóne klienta. Simushka pravidelne organizuje bezplatné semináre, na ktorých sa môže zúčastniť ktokoľvek. Flexibilný systém zliav a bonusov ušetrí na školnom.

Výhody

 • domácich a zahraničných učiteľov;
 • osobný prístup ku každému študentovi;
 • praktické školenia v popredných módnych agentúrach;
 • možnosť školenia na mieste.

Nevýhody

 • nenájdené.

Akadémia strihu a farieb

Hodnotenie: 4.4

Akadémia strihu a farieb

Škola, ktorá vytvára všetky podmienky pre pohodlné učenie zaneprázdnených ľudí, dopĺňa naše hodnotenie. Rozvrh sa prispôsobuje študentom. Úlohou učiteľov – nielen učiť najaktuálnejšie a najmodernejšie techniky, ale aj vštepiť zmysel pre štýl, ktorý v budúcnosti pomôže dosiahnuť nebývalý úspech v profesii.

Metodika školenia je založená na vlastných skúsenostiach v značkových salónoch, ako aj na skúsenostiach iných akadémií, ktoré si navzájom vymieňajú na seminároch a školeniach. Na majstrovských kurzoch máte možnosť stretnúť sa so svetovými kaderníckymi hviezdami. Personalizovaný splátkový kalendár je jednou z najväčších výhod. V prípade potreby je k dispozícii splátkový kalendár.

Akadémia ponúka rôzne možnosti odbornej prípravy. Kurzy kombinujú teóriu a prax alebo môžete absolvovať program bez potreby modelovania. Ak sa rozhodnete absolvovať školenie v iných oblastiach, dostanete zľavu.

Výhody

 • pohodlný harmonogram školení;
 • rôzne kurzy odbornej prípravy;
 • medzinárodne kvalifikovaní učitelia;
 • systém individuálnych poplatkov.

Nevýhody

 • nenájdené.
Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: