11 najlepších online škôl matematiky

*Ocenenie podľa výberu redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa chápať ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Matematika je kráľovnou všetkých vied. Pre mnohých ľudí nie je ani tak majestátna, ako skôr nepochopiteľná. Vzhľadom na súčasnú situáciu sú obľúbené doučovania na diaľku, pri ktorých nemusíte opustiť svoj domov. Naši odborníci analyzovali online vzdelávacie stránky, ktoré poskytujú služby doučovania matematiky, a zoradili tie najlepšie podľa množstva hodnotiacich parametrov. A my sme pre vás zostavili malý algoritmus, na základe ktorého môžete „skontrolovať“ vzdelávací zdroj, aby ste mohli rýchlo a bez chýb nájsť tú správnu možnosť pre vás.

Ako si vybrať: algoritmus na kontrolu online škôl

Ďalej sa v tomto rebríčku budeme riadiť niekoľkými hodnotiacimi kategóriami, ktoré pomáhajú kvalitatívne analyzovať rôzne online školy z hľadiska najdôležitejších otázok. Tu sú veci, na ktoré si treba dať pozor, keď hľadáte bona fide vzdelávacie platformy:

 1. Rozhranie.Čím je jednoduchší a prehľadnejší, tým ľahšie sa v ňom vy a vaše dieťa orientujete. Zabezpečte, aby sa po prihlásení zobrazovali základné informácie o poskytovaných službách – zodpovedné organizácie nestrácajú čas svojich klientov hľadaním odpovedí.
 2. Zákaznícky servis. V ideálnom prípade operátori poskytujú rýchle a presné odpovede na otázky, ktoré ich zaujímajú. Ak máte ťažkosti a po kontakte so zákazníckym servisom zostanete s problémom sami, organizácia sa zle zameriava na zákazníka. Školy, ktorým sa oplatí vyhnúť.
 3. Učitelia.V prípade pokročilých vzdelávacích zdrojov sa diagnostikuje testom spôsobilosti a vyplní sa dotazník s cieľmi a úlohami, ktoré sa majú dosiahnuť. Na základe týchto údajov vám inteligentný algoritmus vyberie vhodného učiteľa, ktorý sa špecializuje na konkrétnu oblasť (zlepšenie známok, nad rámec školských osnov, príprava na maturitu a univerzitu atď.).). Ak takýto algoritmus neexistuje, nemali by ste sa ponáhľať a venovať pozornosť vymysleným regáliám učiteľa (služobný vek, skúsenosti, pracovisko atď.).). Venujte pozornosť dotazníku lektora – aké sú jeho zásady práce, ako upevňuje a kontroluje naučenú látku, či sa vaše predstavy o vzdelávacom procese zhodujú s jeho.
 4. Systém hodnotenia/kontroly.Ak sa vedomosti neposilňujú a netestujú, rýchlo sa „vyčerpajú“. Kvalitné zdroje majú bezplatné bloky s kvízmi, knihy s úlohami, ktoré vám pomôžu sledovať váš pokrok a samostatne si upevniť učivo.
 5. Skúsenosti od skutočných používateľov. Len referencie študentov hovoria hlasnejšie ako reklamné slogany pre online školy. Nebuďte leniví prečítať si podrobnú spätnú väzbu od ľudí, ktorí zadali podobné úlohy v rovnakých predmetoch ako vy. Týmto spôsobom môžete podrobne posúdiť perspektívu učenia sa vzdelávacieho zdroja.

Nižšie sme zostavili zoznam najlepších vzdelávacích zdrojov, ktoré ponúkajú skupinové a individuálne lekcie matematiky. Poctivo sme uviedli všetky výhody a nevýhody online škôl, aby ste si mohli vybrať vhodnú možnosť.

11 najlepších online škôl matematiky

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
11 najlepších online škôl matematiky15.0
2Prezidentská škola4.9
3Myalfaschool4.8
4Tutoron
 • ne
 • 4.7
  5Učte.ru4.6
  6Tetrica4.5
  7Naučte sa.Doma4.4
  8Skysmart4.3
  9MetaSchool4.2
  10Internetová lekcia4.1
  11Lectorium4.0
  12Záver3.9

  Hodnotenie: 5.0

  Online vzdelávacia platforma nás privíta na úvodnej stránke s možnosťami výberu vekovej kategórie žiaka, na základe ktorej sa vyberajú typy a ciele hodín. Rozhranie je jednoduché a prehľadné aj pre neskúsených používateľov webu. Niektorí študenti platformy sa vyjadrili, že práca manažérov je veľmi náročná.

  Hodiny matematiky sú určené pre rôzne vekové kategórie – od predškolákov až po maturantov. V každej vekovej kategórii máte možnosť vybrať si cieľ, ktorý chcete dosiahnuť – zlepšiť si vedomosti, ísť nad rámec školskej látky, pripraviť sa na EČ MS, olympiádu atď. Inteligentný algoritmus vyberie učiteľa s vhodnou špecializáciou na základe úrovne a cieľov žiaka. To však neznamená, že si ho nemôžete vybrať sami. Prvá bezplatná lekcia je veľkou výhodou. Má úvodný charakter, kde učiteľ, žiak a rodič diskutujú o hlavných otázkach. Potom sa môžete rozhodnúť, či je tento formát pre vás vhodný, a pokračovať v platenom školení. Inštitút pravidelne organizuje akcie a zľavy, takže si môžete kúpiť individuálne alebo skupinové kurzy za oveľa nižšiu cenu.

  Parameter hodnotenia

  Relevantnosť

  Rozhranie

  Jasné, jednoduché, živé. +

  Zákaznícky servis

  Niektorí používatelia poukazujú na to, že neexistuje systém rýchlej odozvy, ale takéto recenzie sú minimálne. + –

  Pedagógovia

  Inteligentný algoritmus vám nájde vhodného učiteľa pre vaše potreby a ciele. +

  Hodnotenie znalostí

  Monitorovanie pokroku, systematické „znalostné rezy“, testy atď. +

  Recenzie

  Používatelia na rôznych špecializovaných zdrojoch, najmä irecommend (4,8/5) a otzovik, zanechávajú prevažne pozitívne recenzie. +

  Nakoniec sme splnili všetky parametre hodnotenia, takže môžeme odporučiť túto online školu na hodiny matematiky.

  Výhody

  • Individuálny prístup k študentovi.
  • Základnými princípmi vyučovania sú zrozumiteľnosť a postup od jednoduchého k zložitému.
  • K dispozícii je databáza bezplatných školiacich materiálov.
  • Je možné vyjednať si kurzy s pravidelnými zľavami.
  • Inteligentný algoritmus vás spája so správnym učiteľom.
  • Široká škála cien.
  • Rôznorodé profily odbornej prípravy.
  • Triedy sú určené pre rôzne vekové skupiny.

  Chyby

  • Niektorí používatelia vnímajú asistenčné pracovisko ako pomaly reagujúce a poskytujúce pomoc.
  • Nie všetci učitelia sú vysokokvalifikovaní – môže sa vyskytnúť nesúlad.

  Prezidentská škola

  Skóre : 4.9

  Prezidentská škola

  Charakteristickými znakmi vzdelávacích matematických programov sú autorské algoritmy riešenia úloh, ktoré uľahčujú systematizáciu vedomostí a efektívnejšiu prípravu na testy a záverečné skúšky. Skúsení učitelia, ktorí sa špecializujú na diaľkové vyučovanie, zrozumiteľne prezentujú látku a vzbudzujú v študentoch záujem o predmet. Trvanie jednej hodiny je akademická hodina alebo len 1,5 hodiny.

  Študenti a ich rodičia hovoria o prezidentskej škole pozitívne. Používatelia si všímajú vysokú úroveň spätnej väzby od učiteľov a administratívy. Individuálny prístup ku každému žiakovi a priaznivá psychologická atmosféra v triede.

  Parameter hodnotenia

  Relevantnosť

  Rozhranie

  Zrozumiteľné na intuitívnej úrovni. +

  Zákaznícky servis

  Otázky sa bezodkladne prediskutujú so študentmi a rodičmi. +

  Učitelia sú

  Skvelý kolektív učiteľov. +

  Hodnotenie znalostí

  Niektorí používatelia v recenziách upozorňujú na nedostatok testov a hodnotiacich úloh na posúdenie kvality naučeného materiálu. –

  Recenzie

  Online škola získala množstvo pozitívnych recenzií na rôznych zdrojoch: Otzovik, Zoon (4,5/5), Yell (4,9/5). +

  Silné stránky

  • Skvelí učitelia.
  • Jedinečný systém výučby.
  • Kvalitná príprava na USE a vstup na univerzity.
  • Programy zahŕňajú pomoc pri zvládaní obáv z náročných úloh.
  • Hlboké a dôkladné porozumenie materiálu.

  Nevýhody

  • Dlhé 1,5-hodinové stretnutie môže byť pre žiakov stredných škôl (5.-8. ročník) príliš únavné.
  • Vysoká cena za jedno sedenie.
  • Žiadne bezplatné učebné materiály.

  Myalfaschool

  Hodnotenie: 4.8

  Myalfaschool

  Vzdelávacia stránka sa špecializuje na výučbu matematiky pre všetky vekové kategórie. Vyučovanie prebieha individuálnou formou – vyučujúci sa venuje jednému študentovi. Jedinečnosť týchto hodín spočíva v interaktívnom prístupe k učeniu. Množstvo ilustrácií, grafov a prípadových štúdií umožňuje študentom efektívne si osvojiť materiál a využiť ho v praktických cvičeniach. Dôraz sa kladie na praktické učenie, aby si vaše dieťa mohlo precvičiť riešenie problémov, zapamätať si teoretickú látku a rozvíjať matematické myslenie a logiku vo všeobecnosti.

  Tu nájdete profily našich lektorov s ich hodnoteniami a referenciami od študentov. Portál má úvodný test, ktorý určuje úroveň odbornej prípravy a „slabé miesta“ vo vedomostiach študentov. Učiteľ ich spáruje pomocou inteligentného algoritmu. Prvá úvodná hodina je bezplatná a umožňuje vám porozprávať sa s učiteľom a zistiť, či sa dieťa cíti dobre.

  Spätná väzba od používateľov rôznych zdrojov plná pozitívnych vlastností myalfaschool. Vysoká orientácia na zákazníka – lekcie sa môžu uskutočniť kedykoľvek, spätná väzba je k dispozícii, zdvorilí a dobre informovaní manažéri vždy pomôžu vyriešiť problémy. Učitelia prispôsobujú svoj vyučovací program podľa výsledkov testov a osobných želaní. Deti majú radosť zo štúdia, pretože lektori používajú efektívne a neobvyklé vyučovacie metódy.

  Parameter hodnotenia

  Relevantnosť

  Rozhranie

  Jednoduché, nenáročné, ale zrozumiteľné. +

  Služby zákazníckej podpory

  Vynikajúca spätná väzba od učiteľov a manažérov. +

  Učitelia

  Žiadni učitelia „zvučných mien“, ale každý učiteľ je schopný priviesť dieťa na požadovanú úroveň. +

  Hodnotenie znalostí

  Existuje systém vedomostných plátkov a testov na zlepšenie kvality vedomostí a praktických zručností. +

  Recenzie

  Škola získala maximálne hodnotenie 5 bodov za spätnú väzbu a 100 % odporúčanie používateľov.

  Dôstojnosť

  • Prijateľná cena.
  • Interaktívny prístup k učeniu.
  • Príprava pre rôzne vekové kategórie – od predškolákov po absolventov škôl.
  • Prvá bezplatná lekcia.
  • Vysoko praktické zameranie.
  • Individuálne prispôsobené vzdelávacie programy.
  • Rozvíja matematické myslenie a logiku.

  Nevýhody

  • Vyžaduje sa stabilné pripojenie na internet, inak hodina nebude efektívna.

  Tutoron
 • ne
 • Hodnotenie: 4.7

  Tutoron<li></div><p>ne“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/28216666197831-8211.jpg“ height=“234″ title=“Tutoron</p><li>ne“><p>areál s možnosťami vzdelávania vo všetkých školských predmetoch vrátane matematiky. Pozrite si našu domovskú stránku a zistite, čo sme dosiahli v našej škole – vysoké priemerné skóre našich žiakov v USE, veľké publikum, veľa pozitívnych ohlasov, interaktívne vyučovanie. Možnosť skupinovej a individuálnej formy výučby s lektorom. Platforma starostlivo vyberá učiteľov – ako sa uvádza na webovej stránke, súťaží len 5 učiteľov zo 100.</p><p>Bohužiaľ, nie je možné kúpiť si jedno sedenie – musíte si vziať balík niekoľkých sedení (ich počet sa líši) a čím viac ich bude, tým vyššia bude zľava. K dispozícii sú bezplatné učebné materiály a hotové lekcie. Vytvorili aj kanál na YouTube, kde je množstvo voľne dostupných informácií. Flexibilný systém platieb pre zákazníkov – bezúročný splátkový kalendár, rôzne zľavy. manažéri a administrátori sú pripravení pomôcť vám s vašimi otázkami.</p><p>Z hodnotení odborných zdrojov vyplýva, že pedagogickí pracovníci sú dobre vyškolení a vyučujú efektívne. Žiaci dosahujú svoje vzdelávacie ciele. Zvolený je aj vhodný čas, aby sa predišlo vysokému zaťaženiu dieťaťa.</p><table><tbody><tr><td><p>Parameter hodnotenia</p></td><td><p>Relevantnosť</p></td></tr><tr><td><p>Rozhranie</p></td><td><p>Veľmi jednoduché a jednoduché. +</p></td></tr><tr><td><p>Zákaznícky servis</p></td><td><p>Dobre vyškolený personál vám pomôže vyriešiť problémy čo najrýchlejšie. +</p></td></tr><tr><td><p>Učitelia</p></td><td><p>Používatelia sa vyjadrujú o vynikajúcom učiteľskom zbore. +</p></td></tr><tr><td><p>Hodnotenie vedomostí</p></td><td><p>Učitelia robia priebežné testy a pre deti sú k dispozícii bezplatné testy. +</p></td></tr><tr><td><p>Recenzie</p></td><td><p>Hodnotenie na irecommend 4.9/5 a na otzovik 91% užívateľov odporúča túto školu.</p></td></tr></tbody></table><h4>Výhody</h4><ul><li>Flexibilný plat a prijateľná cena.</li><li>Množstvo voľne dostupných informácií.</li><li>K dispozícii sú rôzne kurzy matematickej prípravy podľa témy.</li><li>Možnosť organizovať skupinové a individuálne lekcie.</li><li>Testy a lekcie sú k dispozícii bezplatne.</li><li>Interaktívny prístup.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Môžete si kúpiť iba balík lekcií.</li><li>Žiadne hodiny pre mladších žiakov.</li><li>Vyžaduje stabilné internetové pripojenie – lekcie prebiehajú cez Skype.</li></ul><h3>Tričko.Ru</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Uchis.ru

  Učte.Ide o vzdelávací portál, na ktorom sa realizujú ďalšie školenia, ktoré spĺňajú požiadavky FSES. Proces je prezentovaný formou plnenia úloh, vizualizácie materiálu a účasti na rôznych olympiádach. Charakteristickou črtou je, že banku obsahu môžete počas určitých hodín v pracovných dňoch používať bezplatne. Musíte sa zaregistrovať a získať prístup k. Mnohé školy spolupracujú s Uchi.Učitelia poskytujú prístupové kódy pre študentov a rodičov. V pasci na myši však nie je syr zadarmo – po zadaní údajov budete dostávať hromadné e-maily o komerčných ponukách vzdelávacieho zdroja s nevídanou frekvenciou. Veľmi rušivé sú aj vyskakovacie reklamy. To je jedna z negatívnych vlastností, ktorá je jasne viditeľná v recenziách.

  Rozvojové aktivity sú určené pre deti všetkých vekových kategórií – od predškolákov až po absolventov škôl. Pre najmenších (5-6 rokov) sú pripravené animované aktivity, ktoré rozvíjajú logické zručnosti, všeobecné predstavy o číslach, tvaroch a farbách. K dispozícii sú aj vzdelávacie a náučné kreslené filmy s rozpoznateľnou hlavnou postavou Dino.

  Parameter hodnotenia

  Relevantnosť

  Rozhranie

  Po registrácii sa všetko stáva transparentným, ale predtým nie je možné prečítať si obsah stránky. –

  Služby zákazníkom

  Používatelia negatívne komentujú kvalitu spätnej väzby. –

  Pedagógovia

  Žiadny kontakt s učiteľom – platforma znamená, že úlohy si žiaci robia sami alebo s pomocou rodičov. –

  Hodnotenie znalostí

  Olympiády sa konajú na pravidelných vedomostných plátkoch. K dispozícii je aj široký arzenál problémov a príkladov na rôzne témy, ktorých systematické riešenie vám pomôže naučiť sa látku. +

  Skúsenosti

  Na reviewru hodnotenie 3/5, na iRecommend – 4/5 a na otzovik menej ako polovica používateľov odporúča zdroj. –

  Výhody

  • Úlohy, olympiády a učebné materiály sú vybrané a usporiadané v súlade s FSES a EOPS.
  • Voľný prístup.
  • Interaktívna prezentácia.
  • Jednoduché, intuitívne rozhranie.
  • Možnosť zúčastniť sa olympiády.
  • Živo ilustrované úlohy a animácie.

  Nedostatky

  • Mnoho podobných úloh.
  • Uloženie platených služieb.
  • Nedostatok rozvojového potenciálu v banke úloh.

  Tetrica

  Hodnotenie: 4.5

  Tetrica

  Populárny vzdelávací zdroj – na rôznych webových stránkach je veľa recenzií. Vo väčšine prípadov je spätná väzba pozitívna, pretože Tetrica má mnoho výhod. K dispozícii sú individuálne stretnutia s lektorom alebo skupinové stretnutia. Učenie je individuálne a zamerané na študenta – doháňanie školských povinností, prekračovanie štandardných hodín, získavanie maximálneho počtu bodov, aby ste sa dostali na vysnívanú univerzitu. Po registrácii získate prístup k bezplatným kurzom a webovým seminárom, aby ste si rozšírili svoje vedomosti, získali nové zručnosti.

  Rozhranie platformy je čo najpohodlnejšie, najjednoduchšie a najfunkčnejšie. Priame spojenie s vyučujúcim online, ako aj prítomnosť interaktívnej tabule pomáha čo najviac sa priblížiť bežnému školskému prostrediu. Niektorí žiaci uviedli, že sa im ľahšie prispôsobilo novému systému. Cenová politika vzdelávacieho zdroja je lojálna – mnohí môžu využiť služby skúsených učiteľov. Treba poznamenať, že do tímu Tetric sa dostanú len skutoční profesionáli – potenciálni zamestnanci prechádzajú psychodiagnostikou, pohovorom, kde sa hodnotia ich komunikačné schopnosti, odolnosť voči stresu a kvalifikácia. Mnohí z tých, ktorí tento zdroj využívajú, ho odporúčajú svojim priateľom a príbuzným.

  Parameter hodnotenia

  Dodržiavanie predpisov

  Rozhranie

  Veľmi jednoduché – všetky dôležité body sú jasne zobrazené na hlavnej stránke. +

  Helpdesk

  Ambivalentná spätná väzba na prácu manažérov. Niektorí žiaci si pochvaľujú rýchlu a dobrú reakciu, iní sa sťažujú na nekompetentnosť a pomalosť. +-

  Pedagógovia

  Prísny výber zamestnancov a vysoké nároky na ich osobné a profesionálne kvality umožnili zostaviť tím silných pedagógov. +

  Hodnotenie vedomostí

  Po každom sedení dostane študent osobnú domácu úlohu. Po dokončení sa nahrá do osobného konta, kde ho môže učiteľ skontrolovať. +

  Recenzie

  Väčšinou pozitívne, ale aj negatívne. +-

  Výhody

  • Spolupráca so skutočnými profesionálmi.
  • Individuálny prístup – návrh učebných osnov, špecifiká procesu učenia, spôsob prezentácie informácií.
  • Rodičia žiakov sa vyjadrujú, že ceny sú oveľa nižšie ako pri offline doučovaní.
  • Možnosť získať bezplatné materiály, webové semináre atď.

  Nevýhody

  • Miesto visí.
  • Nie je zavedený systém spätnej väzby.

  Prejsť na.Doma

  Hodnotenie: 4.4

  Uchi.Doma

  Odnož Uchi.Učiteľ rieši problémy a bol vyvinutý špeciálne na vyučovanie matematiky a angličtiny pre mladších žiakov. Deti zvyčajne potrebujú dodatočné vysvetlenie týchto konkrétnych predmetov. K dispozícii sú učitelia, ktorí doučujú batoľatá online na individuálnych hodinách. Jasné, farebné a názorné materiály uľahčujú a spríjemňujú učenie a praktické využitie. Prvá lekcia, podobne ako vo väčšine online škôl, je zadarmo. Jedno sedenie trvá 30 minút – optimálny čas pre malé deti. Počas tohto obdobia sú čo najviac sústredené a aktívne. Potom sa pozornosť rozptýli a funkcie myslenia sa znížia.

  Hodiny s lektorom sa kupujú v balíku, ale ak nemôžete alebo nechcete študovať s vybraným lektorom, môžete získať peniaze späť za nevyužité hodiny. Väčšina zdrojov neponúka náhradu za už zakúpené lekcie – takže veľké plus. Existujú pozitívne aj negatívne ohlasy používateľov. Negatíva: nedostatočná a predčasná kontrola domácich úloh, rušenie hodín učiteľom bez upozornenia, technické problémy a otravné reklamné správy, telefonáty.

  Parameter hodnotenia

  Dodržiavanie predpisov

  Rozhranie

  Jasné a jednoduché. +

  Podporná služba

  Toto je slabina Uchi.Doma – používatelia sa vyjadrujú negatívne o kvalite práce manažérov. –

  Pedagógovia

  Učiteľský zbor je starostlivo vyberaný a neustále aktualizovaný. +

  Hodnotenie vedomostí

  Po hravej aktivite pedagóg ponúkne niekoľko zaujímavých úloh na splnenie. Výsledky sa následne vyhodnotia a prediskutujú s rodičmi. +

  Recenzie

  Väčšinou pozitívne (recenzent odporúča 83 %), ale sú aj negatívne. +-

  Výhody

  • Individuálny prístup.
  • Hravá forma výučby.
  • Jasné aplikačné materiály.
  • Farebná, pútavá animácia.
  • Možnosť vrátenia peňazí.
  • Sú tu úlohy na myslenie, logiku, pamäť a pozornosť.
  • Pedagóg diskutuje s rodičom o pokroku dieťaťa.

  Slabé stránky

  • Vtieravá reklama.
  • Zrušenie zo strany učiteľa.
  • Slabá spätná väzba.

  Skysmart

  Hodnotenie: 4.3

  Skysmart

  Stránka ponúka individuálne a skupinové doučovanie matematiky a niektorých ďalších predmetov. Učitelia uplatňujú metódu problémového vyučovania. Na bezplatnej skúšobnej hodine učiteľ testuje vedomosti žiaka. Na základe tematických úloh sa určia problémové oblasti, ktoré tvoria základ budúceho mimoškolského programu. Táto forma stretnutí je účinná vďaka podrobnému štúdiu materiálu a vedeniu študenta k hľadaniu vlastných riešení.

  Cena jednej lekcie začína na 780 Euro, ale nie je možné kúpiť si jednu lekciu. Bude musieť zaplatiť za celý balík. Kurz si môžete „zmraziť“ na celý rok – lekcie sa nevyčerpajú a vy neplytváte poplatkami. Pre pohodlie rodičov je k dispozícii splátkový predaj. Progresívne platby toľko „nezasiahnu“ rozpočet. Vzdelávací portál ponúka lekcie pre 1. až 11. ročník s viacerými cieľmi, ako aj matematiku pre predškolákov – pestré, farebné a zábavné. Spätná väzba naznačuje, že mnohí študenti a rodičia sú s učiteľmi spokojní – poskytujú efektívnu a príjemnú prezentáciu, ktorá podporuje lásku k vede.

  Parameter hodnotenia

  Zhoda

  Rozhranie

  Domovská stránka obsahuje všetky potrebné informácie, ktoré zaujímajú potenciálnych klientov. +

  Služby zákazníkom

  Vynikajúca komunikácia so žiakmi a ich rodičmi. +

  Pedagógovia

  Používatelia sa vyjadrujú o vynikajúcej odbornej príprave učiteľov a vysokej miere prispôsobenia študijných materiálov. +

  Hodnotenie vedomostí

  Pravidelná kontrola domácich úloh a pravidelné testy vedomostí. +

  Recenzie

  Na irecommend hodnotenie 5/5, na zoon 4.1/5. +

  Výhody

  • Uplatňuje sa netradičný prístup k učeniu, ktorý je prispôsobený jednotlivým žiakom.
  • Rodičia sú informovaní – vychovávatelia im pravidelne volajú, aby ich informovali o tom, ako sa dieťaťu darí.
  • Ukončené lekcie zostávajú na videu, aby ste si ich mohli prezrieť a zopakovať.
  • Osobitná pozornosť sa venuje duševnému zdraviu detí.
  • Možnosť zakúpiť si kurzy na splátky.

  Nevýhody

  • Nie najnižšia cena spomedzi škôl v našom hodnotení.
  • Lekcie, ktoré nebudú ukončené včas, budú zrušené spolu s poplatkom.

  MetaSchool

  Hodnotenie: 4.2

  MetaSchool

  Ďalší skvelý zdroj. Stojí za to venovať pozornosť tým, ktorí si potrebujú upevniť látku naučenú v školských osnovách a precvičiť si riešenie problémov. Neexistujú žiadne individuálne online doučovania. Základný materiál je nahraný a k dispozícii je aj bezplatná podpora webových seminárov na aktuálne témy. Používatelia tvrdia, že neexistujú žiadne neobvyklé, netradičné úlohy a techniky. Sú preto vhodné ako doplnok k hlavnému vyučovaniu.

  Pre deti, ktoré sa chcú zdokonaliť vo vedomostiach a naučiť sa riešiť úlohy vyššej úrovne, je v ponuke množstvo aktivít. Byť súčasťou tímu pomáha naučiť sa viac a dosiahnuť vyššie ciele. Stojí za zmienku veľmi prijateľná cena prístupu do klubov – 2400 Euro za 6 mesiacov pre 1 subjekt. Táto cena zahŕňa teoretické materiály, úlohy, konzultácie s učiteľom o problematických otázkach, podrobnú analýzu riešení. Ďalšou skvelou vecou na MetaSchool je, že sú tu bezplatné olympiády – certifikáty o cenách a účasti dostanete po tom, čo vyhráte cenu alebo získate miesto v olympiáde.

  Parameter hodnotenia

  Relevantnosť

  Rozhranie

  Jednoduché, nenáročné a trochu zastarané. +-

  Služby zákazníkom

  Vo veľkej miere sa spolieha na individuálnu prácu žiakov, ale poradí vám, ako proces podrobne zorganizovať. +

  Pedagógovia

  Žiadne informácie o učiteľoch a poradcoch, ale nie sú zamerané na individuálne vyučovanie. +-

  Hodnotenie znalostí

  Automaticky skontroluje testy na prítomnosť chýb, vytvorí zoznam nesprávnych riešení a ponúkne podrobné preskúmanie. +

  Recenzie

  Recenzie nie sú tak veľa, ale sú. Na irekomend 4/5, na otzovik 4.5/5. +

  Výhody

  • Veľká banka pracovných miest.
  • Nízke náklady na prístup.
  • Dostupnosť bezplatných webových seminárov a olympiád.
  • Automatizovaný systém na kontrolu pridelených úloh.
  • Možnosť konzultovať problematickú tému s učiteľmi.

  Nevýhody

  • Nedostatok individuálnej pozornosti.
  • Nie je vhodný ako náhrada hlavného učebného plánu.

  Internetová lekcia

  Hodnotenie: 4.1

  Internetová lekcia

  Ak plánujete prejsť na domáce vzdelávanie, oplatí sa zvážiť túto možnosť. Online škola je akreditovaná a po úspešnom absolvovaní testov, skúšok a testov vám vydá štátny certifikát. Tiež ste pridelený do blízkej offline školy. Ďalšou výhodou je možnosť ukončiť štvrťrok externou praxou. Táto funkcia je vhodná pre nadané deti, ktoré sa dlhodobo nudia pri učení jednoduchých materiálov. Forma výučby – nahrané videonávody. Dieťa si ich prezrie, vyrieši pripravené interaktívne úlohy a odošle domácu úlohu. Rovnako ako v bežných školách je dôležitá stabilná prítomnosť dieťaťa. V prípade neprítomnosti je potrebné predložiť potvrdenie alebo dokumentáciu o oprávnených dôvodoch.

  Portál vám ponúka rôzne možnosti prístupu – so zápisom do online školy alebo bez neho, prístup k jednotlivým obsahom a ďalšie možnosti. Viac informácií o podmienkach spolupráce nájdete na webovej stránke. Dôvody pre diaľkové štúdium môžu byť rôzne: časté sťahovanie, zdravotné obmedzenia alebo iné. Deti tu nájdu nielen štandardné učebné osnovy, ale aj množstvo ďalšieho materiálu so zvýšenou úrovňou náročnosti. Ak máte pochybnosti, k dispozícii je bezplatný plán prístupu – je úplne zadarmo a, samozrejme, obmedzený. Ale môžete zhodnotiť niektoré z videonávodov a „vyskúšať“ si nový vzdelávací formát.

  Parameter hodnotenia

  Dodržiavanie predpisov

  Rozhranie

  Kvalitné, prístupné, zrozumiteľné. +

  Služby zákazníkom

  Spätná väzba od ľudí, ktorí sa sťažujú na dlhé čakanie na riešenie naliehavého problému s online školou. –

  Učitelia

  Prednáškový materiál nahrávajú najlepší učitelia v Bratislave a Petrohrade. +

  Hodnotenie vedomostí

  Rovnako ako v bežnej škole sa všetky úlohy pravidelne kontrolujú a pracuje sa na chybách. +

  Recenzie

  Rodičia nekomentujú dobre podmienky spolupráce a kvalitu práce. Na irecommend hodnotenie 3.9/5, na otzovik – 2.5/5. –

  Výhody

  • Umožňuje úplný prechod na diaľkové štúdium.
  • prítomnosť množstva teoretických materiálov s podrobným vysvetlením zo strany učiteľov.
  • Domáce úlohy sa podrobne kontrolujú a chyby sa následne odstraňujú.
  • Voľný prístup (s obmedzeniami).
  • Vedie online denník známok, ktorý si rodičia môžu v prípade potreby prezrieť.

  Nevýhody

  • Niektoré videonávody sú nahrané v zlej kvalite.
  • Nedostatok spätnej väzby.
  • Niektoré recenzie hovoria o nekompetentných manažéroch podpory.
  • V prípade neúspešného hodnotenia bude účtovaný poplatok za opakovanie.

  Prednášková sála

  Hodnotenie: 4.0

  Lectatorium

  Online hodiny matematiky v Prednáškovej sále sú skvelou príležitosťou rozšíriť si vedomosti z tohto predmetu, ísť nad rámec školských osnov a pripraviť sa na matematické olympiády. Dôraz na úlohy, ktoré si vyžadujú neštandardné riešenia. Trénovaním svojho rozumu a analytických funkcií sa myslenie dieťaťa stáva flexibilným a rýchlo sa prispôsobuje meniacim sa okolnostiam. Používatelia majú bezplatný prístup k zaujímavým prednáškam učiteľov z popredných univerzít v krajine.

  Je potrebné poznamenať, že matematické kurzy sú určené prevažne žiakom stredných škôl – 5.-8. ročník. Pre absolventov môže byť užitočné zopakovať si niektoré témy, s ktorými sa stretli v zadaniach k USE. Napríklad kurz „Jednoduchá matematika“, ktorý je k dispozícii s výhodnou zľavou, obsahuje veľa neštandardných spôsobov, ako postupovať. Pomôžu vám rozšíriť vedomosti, vzbudiť záujem o vedu. Autor zdôrazňuje, že úspešné absolvovanie kurzu vám pomôže dostať sa na silné, bežné školy. V kombinovaných chatových miestnostiach môžu deti diskutovať o problémoch a ich riešeniach so spolužiakmi a učiteľmi. Metóda diskusie je stále jednou z najúčinnejších metód učenia.

  Parameter hodnotenia

  Relevantnosť

  Rozhranie

  Moderné, prehľadné, vysoko kvalitné. +

  Zákaznícky servis

  Študenti a rodičia neposkytujú spätnú väzbu o kvalite spätnej väzby, takže nie je možné posúdiť podporné služby. +-

  Pedagógovia

  Lektorát zamestnáva len skúsených učiteľov s vynikajúcimi pedagogickými výsledkami. +

  Hodnotenie vedomostí

  Po každej lekcii sa skontrolujte a v prípade neprekonateľných problémov sa poraďte s učiteľom. +

  Recenzie

  Neexistuje veľa recenzií, ale opisujú Lectorium ako kvalitný vzdelávací portál s množstvom užitočných a dostupných informácií.

  Výhody

  • Pokročilý učebný plán.
  • Podrobné a kvalitné výukové programy online.
  • Bezplatný prístup na prednášky.
  • Nad rámec školských vedomostí.
  • Príprava na olympiády a vstup do vzdelávacích inštitúcií.
  • Dostupná cena.
  • Transparentné podmienky.

  Nevýhody

  • Žiadne významné nevýhody.

  Záver

  Matematika je jedným z hlavných školských predmetov a povinným predmetom pre GCSE a USE. Je preto dôležité, aby rodičia zabezpečili, že ich dieťa získa kvalitné vedomosti, ktoré mu pomôžu absolvovať všetky kvízy a získať maximálne skóre na skúškach. Naše hodnotenie odráža výhody a nevýhody online škôl, ktoré môžete zvážiť pri výbere ďalšieho vzdelávania pre svoje dieťa. Prajeme vám trpezlivosť a vašim deťom zaujímavé a produktívne štúdium.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: