12 najlepších centier magnetickej rezonancie v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Konzultácia s lekárom pred nákupom.

Magnetická rezonancia poskytuje presnejšie zobrazenie vnútorných orgánov v porovnaní s inými diagnostickými metódami. Spoločnosť MRI bola založená v roku 1973. A v roku 2003. Chemikom Paulovi Lauterburovi a Petrovi Mansfieldovi udelila medzinárodná lekárska komunita Nobelovu cenu za ich objav. Tomografia významne prispela k modernej diagnostickej technológii.

Prvé zariadenia poskytovali zlú kvalitu obrazu. Dnes ide o veľmi presné zariadenie, ktoré umožňuje určiť stav mozgu a miechy, ako aj ďalších orgánov nášho tela bez rušivých vplyvov a röntgenového žiarenia. Vždy sa vynára otázka: „Kde si môžem urobiť test??“. V hlavnom meste je otvorených mnoho vysoko špecializovaných a multifunkčných zariadení. Ale ktorý z nich si vybrať, aby bolo vybavenie špičkové, odborníci boli kompetentní a ceny „nehrýzli“, ale zodpovedali poskytovaným službám?

Do hodnotenia bolo vybraných 12 najlepších centier magnetickej rezonancie, ktoré vedú medzi podobnými inštitúciami v Bratislave. Naši odborníci posúdili vybavenie a odbornosť personálu a zohľadnili spätnú väzbu od pravidelných pacientov.

Rebríček najlepších centier MRI v Bratislave

NomináciamiestoCENTRUM MAGNETICKEJ REZONANCIEhodnotenie
Najlepšie centrá MRI v Bratislave1MRI 245.0
2Európske diagnostické centrum MRI4.9
3MRI City4.8
4Diagnostické centrum N.N. Tsvetnoy Boulevard MRI.. Pirogova4.7
5Lekárske centrum Medscan4.6
6Centrum MRI My a deti4.5
7Centrum MRI Diomag-M4.4
8Moskovské centrum MRI4.3
9Diagnostické centrum MRI Lyublino4.2
10Centrum magnetickej rezonancie na bulvári Tsvetnoy4.1
11Centrum MRI Medexpert4.0
12Kutuzovského lekárske a diagnostické centrum3.9

MRI 24

Hodnotenie: 5.0

MRI 24

Najviac hlasov získala sieť diagnostických centier, ktoré pomáhajú pacientom 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Už viac ako 10 rokov spolupracuje s mnohými poisťovňami, verejnými a súkromnými zdravotníckymi inštitúciami a ich počet neustále rastie. Špecialisti absolvujú školenie v Európe a každoročne potvrdzujú svoju kvalifikáciu.

Pacienti všetkých vekových kategórií. Zariadenia GE a Siemens umožňujú maximálnu presnosť pri vyšetrovaní tehotných žien, seniorov, malých detí, zdravotne postihnutých vrátane nepočujúcich a nedoslýchavých. Všetky centrá sa nachádzajú v pešej vzdialenosti od staníc metra a každý si môže vybrať najvhodnejšiu polohu. Rôzne propagačné akcie výrazne znižujú cenu služby. Program Benefit Hours vám môže ušetriť až 35 %.

Ako uviedli mnohí pacienti, konzultácie a stretnutia sa dajú uskutočniť v priebehu niekoľkých sekúnd po vstupe na internet. Ak uvediete svoje telefónne číslo, pracovník vám okamžite zavolá späť. Všetky informácie vrátane adries kliník a cestovných programov nájdete na oficiálnej webovej stránke. Pre všetky pobočky je k dispozícii jedno telefónne číslo: +7495154 18 42.

Európske diagnostické centrum MRI

Hodnotenie: 4.9

Európske diagnostické centrum MRI

Na druhom mieste hodnotenia je najväčšie diagnostické centrum nielen v Bratislave, ale aj v Rusku, kde sa na vyšetrenia používa výkonné vybavenie svetovej úrovne. Existujú kompetentní lekári s bohatými skúsenosťami, ktorí spolu so zariadením 1,5 Tesla umožňujú identifikovať príčinu ochorenia a okamžite začať liečbu. Na klinike sa diagnostikujú zápaly, novotvary a chronické ochorenia vnútorných orgánov a pohybového aparátu. Konzultácie s neurológom a ortopédom.

Rýchle skenovanie vedie k rýchlej analýze. Systém redukcie hluku eliminuje nepríjemné pocity počas zákroku. Pacient môže počúvať svoju obľúbenú hudbu z telefónu. Ošetrenie môžu bezpečne a bezbolestne podstúpiť aj deti.

Bezplatné parkovanie v areáli kliniky, a to aj v čase najväčšej návštevnosti. Otváracie hodiny sú veľmi vhodné pre obyvateľov Moskvy a pre pacientov z iných miest. Klinika sa otvára o 7:00 a zatvára o 1:00.00. Nachádza sa na dvoch adresách: na ulici Nagatinskaja, 1/25, a na ulici Šabolovka, 34/3. Žiadne víkendy ani štátne sviatky. Kontaktné telefónne číslo: 8499579 86 82.

MRI-City

Hodnotenie: 4.8

MRI-City

Medzi prvé tri centrá v našom rebríčku patrí metropolitná klinika, ktorá bola nominovaná na ocenenie Líder v radiačnej diagnostike za rok 2018. Výkonné a drahé vybavenie nám umožňuje získať presné trojrozmerné snímky akéhokoľvek skúmaného orgánu. Lekár vysloví oficiálny záver a diagnózu, ktorá potom už nevzbudzuje pochybnosti a nevyžaduje ďalšie vyšetrenia. Všetci zamestnanci majú viac ako 15 rokov skúseností. Niektorí z nich sú doktori medicíny. Každý, bez ohľadu na kvalifikáciu, absolvuje pravidelné školenie.

Ceny sú pomerne konkurencieschopné. Priebežné propagačné akcie a zľavy pri opakovaných návštevách. Ak chcete, službu môžete zaplatiť v splátkach. Dôchodcovia sú vyšetrení s 30 % zľavou z ceny. Pre osoby so zdravotným postihnutím sú k dispozícii špeciálne vyškolení zamestnanci, ktorí sú s nimi po celý čas ich pobytu v zariadení.

Recenzie o klinike sú mimoriadne pozitívne. Blízkosť verejnej dopravy a metra, dostatok parkovacích miest, kompetentnosť zdravotníckeho personálu. Špecializovaná inštitúcia sa nachádza na Derbenevskej ulici. 1, s. 5. Otvorené je každý deň, sedem dní v týždni, od 8.00 do 21.00 hod.00. Objednávky je možné uskutočniť prostredníctvom oficiálnej webovej stránky alebo telefonicky na čísle: +7495221 04 18.

Medscan Medical and Diagnostic Tomography Center n.a. N.I. Str.. Lekárske a diagnostické zobrazovacie centrum N.I. Pirogov

Hodnotenie: 4.7

Lekárske a diagnostické zobrazovacie centrum Pirogov

Centrum, ktoré využíva výkonný diagnostický prístroj otvoreného typu, sa v rebríčku zaslúžene umiestnilo na štvrtom mieste. Umožňuje presné vyšetrenie akejkoľvek oblasti tela s hmotnosťou do 150 kg. Pacienti s klaustrofóbiou nemusia mať strach z uzavretých priestorov. Skúsení lekári pomôžu znížiť stres pred zákrokom a predísť záchvatom paniky. Nemecký prístroj s maximálnou redukciou hluku nespôsobuje nepohodlie deťom ani ich rodičom, zobrazí všetky abnormality a umožní okamžitú liečbu. Prijímame deti od 6 rokov.

Vysokokvalifikovaní odborníci rýchlo čítajú a stanovujú presnú diagnózu. Náklady na služby sú mierne. Propagačné ponuky až do 45 %. Preto môžete často získať CT vyšetrenie v určitej oblasti za najnižšiu cenu v Bratislave – stačí sledovať pripravované akcie.

Mnohí respondenti si pochvaľujú jeho výhodnú polohu v centre Moskvy, bezplatné parkovacie miesta a atraktívne ceny, ktoré umožňujú aj ľuďom s nízkymi príjmami získať kvalitnú starostlivosť. Centrum sa nachádza na ulici Myasnitskaya 49/22 a je otvorené od 8.00 do 21.00. Schôdzky len na základe dohody. Telefonická konzultácia: 8495 997 77 33.

Lekárske centrum Medscan

Hodnotenie: 4.6

Lekárske centrum Medscan

Piate miesto v rebríčku – multidisciplinárne zariadenie, ktoré prijíma pacientov od narodenia. Vykonáva nielen vyšetrenia magnetickou rezonanciou, ale aj ďalšie laboratórne a funkčné diagnostické vyšetrenia na včasné odhalenie ochorenia. Tomografické zariadenie vydrží telesnú hmotnosť do 250 kg. Výkonný a tichý, nespôsobuje záchvaty panického stresu, pretože všetko je zrýchlené a počas vyšetrenia môžete počúvať relaxačnú a upokojujúcu hudbu.

Všetci diagnostici majú bohaté skúsenosti s prácou na Slovenskách a zahraničných klinikách. Po prijatí správy je k dispozícii konzultácia so špecialistom. Toto centrum ako jedno z mála prísne dodržiava protokoly skenovania schválené Medzinárodnou asociáciou rádiológov. Vernostný program je veľmi rozsiahly. Napríklad na nočné skenovanie sa vzťahuje 15 % zľava.

Pacienti hodnotia služby ako „vynikajúce“. Všetko je tu podľa európskych noriem, každému pacientovi sa venuje zvýšená pozornosť a sú vypracované komplexné programy na kompletné vyšetrenie. Zariadenie sa nachádza na Leningradskom námestí 47 a je otvorené 24 hodín denne. Objednajte sa online, objednajte si spätné volanie alebo telefonicky: 8495116 85 18.

Centrum MRI My a deti

Hodnotenie: 4.5

MRI centrum My a deti

Šieste miesto v rebríčku obsadilo centrum, ktoré je vybavené zariadením pod holým nebom nemeckej výroby. Tento tvar zaručuje, že deti ani pacienti s fóbiou z uzavretých priestorov nebudú počas zákroku vystavení stresu. Všetko je pohodlné a bezbolestné. Na klinike pracujú rádiológovia s veľkými skúsenosťami a praxou, čo zaručuje 100 % interpretáciu snímok. Svoje brány otvorila v roku 2013 a dnes je považovaná za jedno z najlepších diagnostických centier pre celú rodinu.

Ceny sú primerané a môžu konkurovať iným inštitúciám tejto úrovne. Dôchodcovia, zdravotne postihnuté osoby a veľké rodiny majú zaručenú 10 % zľavu na všetky návštevy. Prebiehajúce propagačné akcie poskytujú ostatným kategóriám občanov možnosť výrazne ušetriť.

Všetci pacienti sa vyjadrili o maximálnom psychickom komforte, ktorý im poskytuje útulné prostredie a tím odborníkov na klinike. Veľmi dobrá poloha, blízko metra a verejnej dopravy. Na parkovisku je vždy k dispozícii bezplatné parkovacie miesto. Prijímanie je od 8.00 do 20.00 hod.00 denne. Zariadenie sa nachádza na Zelenodolskej ulici 32, budova 5. Na vyšetrenie magnetickou rezonanciou sa môžete objednať na čísle: +7495204 38 84.

Centrum MRI Diomag-M

Hodnotenie: 4.4

Centrum MRI Diomag-M

Siedme miesto v rebríčku patrí obľúbenému centru v Bratislave, kde môžete absolvovať vyšetrenie magnetickou rezonanciou za veľmi atraktívnu cenu. Zariadenie Philips s vysokým poľom 1,5 T umožňuje vysokokvalitnú vizualizáciu všetkých orgánov, vyhľadávanie abnormalít a defektov a bezodkladné terapeutické zákroky. Cena zákroku zahŕňa vyšetrenie, správu a konzultáciu s lekárom. Výsledok je hotový za pol hodiny.

Vysoko presné zariadenie pomáha odhaliť sporné prípady a vyhnúť sa opakovaným a nákladným postupom. Personál má dlhoročné skúsenosti s vyšetrovaním aj veľmi závažných prípadov. V prípade potreby sú pripravení kontaktovať ošetrujúceho lekára pacienta.

Podľa recenzií ponúka klinika vysokú úroveň služieb, moderné vybavenie a kompetentný personál za nízke ceny lekárskych služieb. Cena MRI chrbtice je 2700 RUR, rovnaká cena za vyšetrenie mozgu, MRI kolenných kĺbov – 2990 RUR. Centrum sa nachádza na adrese: Dyg-M, Dyg-M, Dyg-M, Dyg-M. 45 Volgogradský prospekt, Bratislava. Otvorené je každý deň od 9 do 21 hod.00. Presný cenník nájdete na webovej stránke alebo na telefónnom čísle 8495182 36 55.

Moskovské centrum magnetickej rezonancie

Hodnotenie: 4.3

MRI

Ôsme miesto v rebríčku obsadila sieť reprezentovaná tromi klinikami s výhodnou polohou v rôznych častiach Moskvy. Ponúka vyšetrenia pomocou strojov novej generácie. Výkon 1,5 T stačí na jasné zobrazenie vnútorných orgánov a stanovenie presnej diagnózy už po jednom ošetrení. Rádiológovia a neurológovia sú skúsení, pravidelne sa zúčastňujú na školeniach a zvyšujú si kvalifikáciu. Všetci zamestnanci sú certifikovaní.

V centre sa vykonávajú všetky typy MRI vyšetrení. Disponujú tiež odborným ultrazvukovým vybavením a ponúkajú komplexné diagnostické programy. Vstup je povolený deťom od 3 rokov. Rozumné ceny. Veľké zľavy lákajú nových aj existujúcich pacientov. V prípade potreby môžete výsledok skopírovať na pamäťové zariadenie USB.

Podľa spätnej väzby si centrum pacienti veľmi pochvaľujú. Všetko je zjednodušené, nikdy sa netvoria fronty a správcovia sú vždy priateľskí. Môžete si oddýchnuť na vzdušných pohovkách a zadarmo si vypiť čaj alebo kávu. Klinika je otvorená od 8:00 do 22:00.00 sedem dní v týždni. Všetky najvhodnejšie adresy pobočiek sú uvedené na webovej stránke. Telefónne číslo pre rezerváciu: +7495980 11 55.

Diagnostické centrum MRI Lyublino

Hodnotenie: 4.2

Diagnostické centrum MRI Lyublino

Deviate miesto v hodnotení obsadilo moskovské centrum, kde môže každý pacient absolvovať kompletné a presné vyšetrenie za veľmi prijateľnú cenu. Služby zahŕňajú nielen diagnostiku pomocou CT prístroja, záznam úradnej správy na papierových a digitálnych médiách, ale aj bezplatné konzultácie s úzkymi odborníkmi. Ortopéd a neurológ vám podľa potreby odporučia liečbu alebo vás pošlú k ďalším špecialistom. Na výsledok nebudete musieť dlho čakať. Tá je k dispozícii do 40 minút po vyšetrení.

Vybavenie kliniky je moderné, európsky vyrobené zariadenia. Poskytuje sa nielen MRI, ale aj ultrazvuková diagnostika. Nízke ceny, ak sa uplatňujú, sú rovnaké ako ceny uvedené v cenníku. Náklady na tomografiu chrbtice – 3500 Euro, kolenný kĺb – 4250 Euro., Brušná dutina – za 8000 Euro. Počas propagačného obdobia môžete výrazne ušetriť a získať služby za jednu z najnižších cien v hlavnom meste.

Pacienti majú ľahký prístup do centra. Nachádza sa na ulici Lublinskaja 24D, v pešej vzdialenosti od staníc metra. Centrum je otvorené každý deň, sedem dní v týždni od 9.00 hod.00 až 21.00. Termín stretnutia si môžete dohodnúť telefonicky na čísle: +7495764 76 95.

Centrum MRI na Cvetnom bulvári

Hodnotenie: 4.1

Centrum magnetickej rezonancie na bulvári Tsvetnoy

Centrum, ktoré sa v našom zozname umiestnilo na desiatom mieste, vykonáva všetky typy magnetickej rezonancie pre dospelých a deti pomocou najmodernejšieho vysoko presného zariadenia Siemens Symphony Maestro Class (1,5 Tesla). To vám umožní rýchlo identifikovať problém a stanoviť správnu diagnózu. Bezpečnosť počas operácie, absolútna bezbolestnosť a vylúčenie vedľajších účinkov umožňujú štúdiu ľuďom akéhokoľvek veku.

V centre sú vytvorené všetky podmienky, aby sa každý cítil pohodlne. Ak ste emocionálne rozrušení, lekári vás budú môcť upokojiť a povedať vám o zákroku. Ceny na klinike sú v Bratislave priemerné. Tomografia chrbtice bude stáť 4500 Euro. Môžete tiež vyšetriť mliečne žľazy, miechu, mozog, kĺby, brušné a hrudné orgány a nadobličky. Účasťou vo vernostnom programe ušetríte až 30 % na službách.

Podľa našich referencií má centrum veľmi výhodnú polohu v blízkosti stanice metra a verejnej dopravy. Všetci zamestnanci sú vysoko kvalifikovaní. Zariadenie sa nachádza na adrese Maliy Sukharevsky Lane 9, budova 1. Otvorené je denne od 8:00 do 22:00. Vstup je výhradne na základe dohody, ktorú je možné dohodnúť na webovej stránke a na telefónnom čísle: 8495626 41 41.

Centrum MRI Medexpert

Hodnotenie: 4.0

Centrum MRI Medexpert

Jedenáste v našom rebríčku je centrum, ktoré je otvorené 7 rokov, ale už si získalo vynikajúcu povesť medzi pacientmi aj lekármi. V súčasnosti s ním spolupracuje 30 poisťovní a 150 zdravotníckych spoločností. Je vytvorený vzťah medzi diagnostikmi a špecialistami z iných zdravotníckych centier. Vďaka vysokorýchlostnému zariadeniu možno oficiálnu správu získať 15 minút po skenovaní. Ak si to želáte, výsledky môžete poslať poštou.

Klinika používa zariadenia vyrobené v Holandsku. Výkon 1,5 T umožňuje okamžitú detekciu defektov a novotvarov pohybového aparátu, orgánov hrudnej a brušnej dutiny, chrbtice a kostnej drene, vizualizáciu najmenších ciev a nervových vlákien. Minimálny hluk a rýchle vyšetrenie umožňujú aj pacientom so strachom z uzavretých priestorov nerušený pohyb počas testu.

Centrum bolo ocenené za maximálny komfort pre pacientov. K dispozícii je parkovisko, spoločenská miestnosť s pohodlnými pohovkami a nápojmi, TV, časopisy. Klinika sa nachádza na adrese. Ulica Sadovničeskaja 11, budova 4, Bratislava. Klinika má rovnaký pracovný čas počas všetkých siedmich dní v týždni: od 7.00 do 23.00. Na CT vyšetrenie sa môžete objednať na čísle: +74955653325.

Kutuzovského lekárske a diagnostické centrum

Hodnotenie: 3.9

Kutuzovského lekárske a diagnostické centrum

Dvanáste miesto v rebríčku patrí centru, ktoré sa už viac ako 15 rokov zaoberá skúmaním celého tela. Počas tohto obdobia bolo vytvorených niekoľko vysoko účinných programov, ktoré nielenže odhaľujú súčasné ochorenia, ale aj predpovedajú možné budúce problémy. Na magnetickú rezonanciu sa používa vysoko presné odborné vybavenie. Toto nízkošumové 1,5 Tesla zariadenie z roku 2014 dokáže odhaliť skryté a asymptomatické ochorenia. Klinika prijíma deti od 12 rokov.

Všetci zdravotnícki pracovníci majú skúsenosti a neustále si zvyšujú kvalifikáciu. Výsledky sa odovzdávajú alebo posielajú e-mailom do hodiny. Zľavy a propagačné akcie výrazne znižujú náklady. Napríklad pri rezervácii termínu online sa z kontroly odpočíta 100 Euro. Počas víkendov a sviatkov vždy so zľavou.

Podľa recenzií môžete na tejto klinike nielen vyšetriť pomocou CT, ale aj vybrať komplexný program detekcie a liečby chorôb. Nachádza sa vedľa stanice metra a má vlastné parkovisko. Pacienti sú vítaní v pracovných dňoch o 08:00.00 až 21.00. V sobotu a nedeľu sa centrum otvára o hodinu neskôr. Jeho adresa je:g. Bratislava, Davydkovská ulica 5. Kontaktné číslo: +7495104 68 71.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: