12 najlepších debetných kariet s úrokom zo zostatku

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Debetné karty sa pre mnohých ľudí stali pohodlnou alternatívou papierových peňazí. Vďaka nim nemusíte vyberať hotovosť z účtu, nosiť so sebou veľké sumy peňazí a riskovať stratu bankoviek alebo okradnutie. Aj v prípade straty karty ju možno zablokovať telefonátom do banky, v ktorej bola otvorená, a zachrániť tak svoje úspory. Okrem toho je oveľa pohodlnejšie platiť za tovar alebo služby v bežných obchodoch alebo internetových službách.

Mnohé banky vám umožňujú nielen držať peniaze na účte a používať ich pomocou platobnej karty, ale vytvárajú aj špeciálne bonusové programy, ktoré sú ekonomicky výhodné. Úročenie zostatku finančných prostriedkov je finančná transakcia, ktorá zvyšuje záujem klientov o danú inštitúciu. Pri výbere tejto možnosti sa neuzatvárajú žiadne ďalšie zmluvy. Časové rozlíšenie sa vykonáva automaticky na základe stanovenej sadzby.

Odborníci nášho časopisu vybrali 12 debetných kariet s úročením zostatku, ktoré najlepšie spĺňajú potreby zákazníkov. Hodnotenie bolo založené na štatistických údajochs pomocou finančných analytikov, bola zohľadnená spätná väzba od pravidelných používateľov.

Hodnotenie najlepších debetných kariet s úročením zostatku

NomináciamiestoDebetná kartaHodnotenie
Rebríček najlepších debetných kariet s úročením zostatku1Home Credit Bank4.9
2Tinkoff Black Platinum Tinkoff Bank4.8
3Cash Back Alfa Bank4.8
4Karta Premium VTB s viacerými kartami4.8
5Generácia Ak Bars4.7
6Maximálna Uralská banka pre obnovu a rozvoj4.7
7Debetná karta Renaissance Credit4.6
8Sporiaci účet Poštová banka4.5
9Smart karta banky Otkritie4.5
10Kazeta Uralsib4.4
11K dispozícii sú všetky karty OTP-Bank4.3
12Zisková banka Rosgosstrakh4.2

Home Credit Bank Výhody

Hodnotenie: 4.9

HOME CREDIT BANK

Prvé miesto patrí platobnej karte Home Credit Bank, ktorá spája najlepšie podmienky pre klienta. Ponúka vysokú úrokovú sadzbu na zostatok finančných prostriedkov, maximálne 7,5 %. Táto sadzba platí pre nákupy od 5 000 Euro. a zostatok je nižší ako 300 000 Euro. Čas potrebný na aplikáciu: 5 až 7 dní. Žiadosť môžete podať online a za kartu sa neplatia žiadne poplatky. Štandardné požiadavky: vek minimálne 18 rokov. V regióne, v ktorom banka pôsobí, sa nevyžaduje žiadna registrácia.

Kartu je možné používať ako výplatnú kartu. Poplatok za služby závisí od transakcií vykonaných klientom. Minimálna suma – 99 Euro. Hotovosť si môžete vybrať bezplatne na vlastných termináloch banky a až 5-krát mesačne za rovnakých podmienok v bankomatoch iných finančných inštitúcií. V ostatných prípadoch bude provízia 100 Euro. Debetná karta podporuje možnosť bezkontaktnej platby.

Výhodou sú rôzne bonusy za nákupy podľa výberu zákazníka, ktoré si môže každý mesiac meniť podľa vlastného uváženia. Mnohí používatelia zdôraznili ako plus jednoduché podmienky bezplatnej služby, ako aj skutočnosť, že nahromadené body môžu byť vymenené za Eurole a vrátené na účet. Viac informácií získate od manažérov na čísle 8800 z mobilného telefónu.

Tinkoff Black Platinum Tinkoff Bank

Hodnotenie: 4.8

Tinkoff Black Platinum Tinkoff Bank

Platobná karta Visa Platinum je na druhom mieste. 6% cash back sa účtuje za sumu do 300000 Euro. a limit povinného nákupu v účtovnom mesiaci 3000 Euro. Karta sa vydáva bezplatne a nevyžaduje veľa času. Vykonáva sa online. Po vydaní (1-2 dni) je karta doručená kuriérom na adresu klienta. Služba bude bezplatná v prípade zostatku na účte 30000 r. Za menšie množstvo – 99 . mesačne.

Hotovosť si môžete vybrať z akéhokoľvek bankomatu bezplatne od 3000 Euro., Do tejto výšky bude poplatok 90 . Debetná karta podporuje bezkontaktné platby. Cash Back je od 1 do 5 %. Výber kategórie je na klientovi. SMS-informovanie sa platí a robí 59 Euro. mesačne. Registrácia v regióne, kde sa karta vydáva, sa nevyžaduje. Minimálny vek klienta je 14 rokov.

Skutočnosť, že karta je multimena, bola považovaná za nesporné plus. To znamená, že kedykoľvek je možné zmeniť účet v osobnom profile, v mobilnej aplikácii alebo prostredníctvom bankového operátora. Klienti zdôrazňujú najmä to, že nie je potrebná návšteva pobočky finančnej inštitúcie, karta sa doručí používateľovi osobne. Telefónna linka pre platobné debetné karty: 880055 77 78.

Cash Back Alfa-Bank

Hodnotenie: 4.8

Cash Back Alfa-Bank

Bronz získate za viacmenovú kartu, ktorú môžete používať aj v zahraničí. Úrok sa vypočítava na základe podmienok banky: pri nákupe 70000 Euro a viac. Bude to 6 % mesačne. Nižšia suma zníži klientovi dávku na 1 %. Nevyžaduje sa registrácia v regióne, kde sa karta vydáva, ale klient by mal mať aspoň 18 rokov. Môže sa prijať buď v kancelárii finančnej inštitúcie, alebo prostredníctvom kuriéra.

Servis je počas prvých dvoch mesiacov bezplatný. Táto podmienka sa zachová pri výdavkoch vo výške 10 000 RUR alebo viac mesačne. a zostatok nad 30 000 Euro. V prípade nedodržania podmienok bude provízia 100 Euro. Výber hotovosti je bezplatný. Pri konverzii služba vypláca 5 % zo sumy. Môžete používať nielen bankomaty Alfa-Bank, ale aj iné terminály za rovnakých podmienok.

Mnohým používateľom sa páči okamžité vydanie karty, vysoká úhrada za nákupy, možnosť bezkontaktnej platby, ako aj ďalšie možnosti v zahraničí: opätovné vydanie karty a výber hotovosti bez poplatkov. Zákazníci upozornili, že ak chcete, môžete zmeniť bežný účet prepojený s kartou prostredníctvom špeciálnych aplikácií banky. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa aplikácie a podmienok používania, môžete kontaktovať operátorov na telefónnom čísle: 8800100 77 33.

Prémiová karta VTB Multi-Card

Hodnotenie: 4.8

Odmeňovacia karta VTB Multi-Card

Štvrté miesto v rebríčku patrí platobnej karte vydanej jednou z najstabilnejších a najspoľahlivejších bánk v krajine. Žiadosť je možné podať online prostredníctvom webovej stránky. Proces trvá 3 až 5 dní. Výroba je bezplatná, príjem sa vykonáva v pobočkách VTB. Výber hotovosti na vlastných termináloch – bez poplatkov, na pokladniach – pri výbere hotovosti nad 100000 p. V ostatných bankomatoch je táto služba spoplatnená.

Minimálny vek držiteľa je 18 rokov a maximálny 65 rokov. Obsluha debetnej karty je bezplatná za predpokladu splnenia všetkých potrebných požiadaviek banky, maximálna sadzba za mesiac – 249 Euro. Bonusový program je rozsiahly. Klient si vyberie typ odmeny a môže ju mesačne meniť. Nevýhodou je, že si môžete vybrať len jednu možnosť za mesiac. SMS-oznámenie je počas platnosti zmluvy bezplatné. Možnosť bezkontaktného nákupu.

Klienti boli spokojní s ponukou banky z hľadiska poplatkov, rýchlosti spracovania žiadosti a vydania karty. Mnohí ho neodporúčajú na sporenie peňazí, ale na získavanie úrokov zo zostatku. Ďalšie informácie získate na jednotnom telefónnom čísle dostupnom v celej krajine: 8800100 24 24.

Generácia Ak Bars

Hodnotenie: 4.7

Generácia Ak Bars

Generácia – piata v poradí. Je k dispozícii pre všetkých občanov od 18 rokov bez povinnej registrácie v regióne prijatia a umiestnenia banky. V prípade potreby je možné debetnú kartu vydať okamžite. Na nominálne vydanie budete musieť čakať 2 až 5 dní. Žiadosť sa podáva online prostredníctvom webovej stránky. Úroky sa vyplácajú zo zostatku na účte na konci každého obdobia, ak suma presiahne 15 000 mesačne. Údržba debetnej karty je za rovnakých podmienok bezplatná.

V ostatných prípadoch vám bude účtovaný poplatok 149 Euro. Výber hotovosti v ktoromkoľvek bankomate je bezplatný. Pri prekročení denného limitu v termináloch tretích strán vám bude účtovaný poplatok od 1 do 10 % v závislosti od výšky výberu. Bonusové a cashback programy sú rôznorodé a umožňujú klientovi vybrať si ten najvýhodnejší. Získané body môžete uplatniť na základe podmienok príslušnej možnosti. SMS informovanie je spoplatnené.

Mnohí klienti sú spokojní s podmienkami platobnej karty. Výhodou je špeciálna aplikácia, ktorá umožňuje platiť bezkontaktne za verejnú dopravu vo viacerých mestách (Kazaň, Almetievsk, Nižnekamsk, Naberežnyje Čeľny a ďalšie). Jednotné referenčné telefónne číslo: 8800200 53 03.

Maximálne maximum Uralskej banky pre obnovu a rozvoj

Hodnotenie: 4.7

Maximálna Uralská banka pre obnovu a rozvoj

Šieste miesto v rebríčku patrí debetnej karte, ktorá pomáha klientovi získať zisk za podmienky aktívnych nákupov počas účtovného mesiaca. Maximálna úroková sadzba 6,75. Debetná karta podporuje možnosť bezkontaktnej platby. Vyrába sa bezplatne. Služba je bez poplatkov, ak sú splnené podmienky banky, t. j. výdavky od 12 000 . mesačne. Ak miniete menej, sadzba bude 120 Euro.

O kartu môžete požiadať prostredníctvom webovej stránky a po predložení pasu ju dostanete o 3-5 dní neskôr na pobočke banky. Výber hotovosti bez poplatku na termináloch banky a v partnerských organizáciách tretích strán. Cashback je vysoký a môže dosiahnuť až 10 % z nákupu. Máte možnosť nastaviť si vlastný limit výberu hotovosti alebo nakupovať v obchodoch či na internete. Môže sa zmeniť neobmedzený počet krát.

Používateľom sa páčia jednoduché podmienky bezplatného ročného vedenia, vysoká úroková sadzba, výber hotovosti bez poplatkov a možnosť výberu medzi klasickou a zlatou verziou karty. Zákaznícka podpora je k dispozícii 24 hodín denne. Operátori vám odpovedia na všetky otázky, ktoré vás zaujímajú, na čísle 8800100 02 00.

Debetný kredit Renesancia

Hodnotenie: 4.6

Debetný kredit Renesancia

Siedme miesto v rebríčku obsadila karta, ktorú si mnohí používatelia vybrali pre jej výhodné podmienky a tiež pre rýchlosť a jednoduchosť vydania. Žiadne poplatky za služby pri veľkých zostatkoch a mesačných nákupoch. Žiadosť o vydanie zaslaná online. Vydanie karty stojí 99 Euro. Zákazník nemusí čakať, dostane ju v deň podania žiadosti.

Úroková sadzba pre zostatok do 500 tis. RUR. – 7,25 %, nad túto sumu – 6 %. V každom bankomate v meste si môžete vybrať hotovosť úplne zadarmo. Limit je obmedzený. Nad 25000 Euro. Poplatok bude odpočítaný v deň. SMS správy sú spoplatnené podľa tarify: 50 Euro mesačne. Bezkontaktné platby sú podporované. Cash Back je nastavený na 1 %.

Debetná karta je k dispozícii občanom od 18 rokov s Slovenskám pasom, registrácia v regióne, kde sa nachádza pobočka banky. Nie je potrebné potvrdiť výkon. Klienti uvádzajú ako plus okamžité vydanie karty a rovnako rýchlu výmenu v prípade poškodenia alebo straty. Mnohí sú spokojní s ponúkanými podmienkami. Viac informácií získate na bezplatnom telefónnom čísle 8800 20 09 81.

Sporiaci účet Poštová banka

Hodnotenie: 4.5

Sporiaci účet Poštovej banky

Debetná karta Poštovej banky je v rebríčku na ôsmom mieste. Je to najvýhodnejšie pre zákazníkov, ktorí majú v tejto finančnej inštitúcii dôchodkový alebo mzdový účet. Úroková sadzba zo zostatku bude potom 6 % ročne. Pre ostatné kategórie občanov 5 % poplatok. O kartu je možné požiadať online a získať ju v ktorejkoľvek pobočke alebo na pošte banky. Doba dodania: 2-3 dni. Vydanie karty je bezplatné.

Klient zaplatí 700 Euro za nominálnu kartu. Cena služby nezávisí od splnenia určitých podmienok, táto možnosť je vždy bezplatná. Nespornou výhodou karty je, že o ňu môžete požiadať, ak máte aspoň 14 rokov. Po pripojení dodatočnej možnosti môžete nakupovať v online obchodoch. Vrátenie peňazí je k dispozícii len pre zákazníkov vyplácajúcich mzdy a dôchodcov. SMS-informovanie stojí 49 Euro. mesačne.

Hotovosť si môžete bezplatne vybrať z bankomatov skupiny VTB alebo prevziať na ktorejkoľvek pošte. Zákazníci poskytli pozitívnu spätnú väzbu na túto kartu a zdôraznili absolútne jednoduché podmienky jej získania. Mnohí ľudia vyzdvihujú nedostatok provízií za používanie mobilnej aplikácie a online banky. Bezplatné volanie pre klientov týkajúce sa vydania debetnej karty: 8800550 07 70.

Inteligentná karta od banky Otkritie

Hodnotenie: 4.5

Smart karta banky Otkritie

Banka Otkritie vydala platobnú kartu s výhodnými podmienkami pre klientov. V našom rebríčku je na deviatom mieste. Úroky zo zostatku finančných prostriedkov sa pripisujú podľa stanovených sadzieb. Maximálna sadzba je 7,5 %. Registrácia a servis zdarma. Žiadosť o príjem je možné podať prostredníctvom webovej stránky. Doručenie je bezplatné v 28 Slovenskách regiónoch.

Hotovosť si môžete bezplatne vybrať z akéhokoľvek bankomatu vrátane bankomatov tretích strán. Maximálny cashback 3 %. Táto možnosť je k dispozícii podľa podmienok časového rozlíšenia stanovených bankou. Debetná karta má možnosť bezkontaktnej platby. Za používanie mobilnej aplikácie alebo online banky vám nebudú účtované žiadne poplatky.

V prípade potreby možno mzdy previesť na bežný účet. Vysoké úrokové sadzby a bonusové odmeny prilákali mnohých zákazníkov. Vďaka rýchlemu prijatiu karty a celkom prijateľným podmienkam je jej používanie výhodné a pohodlné. Aktivácia ďalších možností vám umožní platiť za služby spojené s bývaním a komunálnymi službami bez poplatku, získať prístup do VIP letiskových salónikov a medzinárodné cestovné zdravotné a životné poistenie. Kontaktné telefónne číslo operátorov banky: 8800700 78 77.

Uralsib Coffer

Hodnotenie: 4.4

Kopilka Uralsib

Desiate miesto v rebríčku obsadila karta, ktorá je výhodná pre klientov, ktorí môžu chcieť mať na svojom bežnom účte vyššie sumy. Na konci mesiaca je zostatok vyšší ako 1000000 Euro. Účtuje si 6 % a 3-5 % za menšie sumy. Debetnú kartu si môžete objednať online. Služba je bezplatná. Platobnú kartu si môžete vyzdvihnúť do 2-3 dní po predložení pasu v najbližšej pobočke banky.

Bonusy sa pripisujú podľa špeciálnych programov. Body je možné vymeniť za certifikáty partnerských spoločností. Výber hotovosti je dostupný v každom bankomate bez ohľadu na to, či patrí finančnej inštitúcii. K dispozícii je funkcia bezkontaktnej platby. Služba je bezplatná za týchto podmienok: zostatok nesmie byť nižší ako 30000 Euro. alebo nákupy od 10000 r. V ostatných prípadoch je sadzba 99 Euro.

SMS-oznámenia sú spoplatnené: 59 Euro mesačne. Používatelia zdôraznili, že v prípade potreby je možné objednať okamžitú kartu aj kartu s menom. Bolo tiež zistené, že karta je viacmenná a v prípade potreby je možné previesť účet v Euroľoch alebo dolároch v osobnom profile. Informácie o vydávaní kariet sú k dispozícii na. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať na čísle: 8800250 57 57.

Všetky ponuky OTP-Bank

Hodnotenie: 4.3

Všetky OTP-Bank sú povolené

Platobná karta s ocenením „Je možné urobiť všetko“ je v rebríčku na jedenástom mieste. Vysoké úrokové sadzby prilákali používateľov k tomuto finančnému produktu banky. Akumulácia zostatku je až 7 %, cashback až 10 %. Po odoslaní žiadosti online dostane klient pripravenú kartu v ktorejkoľvek kancelárii s najvhodnejšou polohou. Vyžaduje sa len cestovný pas Ruskej federácie.

Za registráciu musíte zaplatiť jednorazový poplatok 199 Euro. Za stratené a nové karty sa účtuje rovnaká suma. Služba je bezplatná podľa podmienok finančnej spoločnosti. Používanie mobilnej aplikácie a online bankovníctva je bezplatné. Po aktivácii tejto možnosti môžete za nákupy platiť bezkontaktne. Správy SMS sú bezplatné.

Podľa recenzií karta zahŕňa ako úspory vlastných finančných prostriedkov, tak aj zisk z nákupov v obchodoch a na internetových stránkach. Mnohí ľudia boli spokojní s balíkom poskytovaných služieb, skvelými odmenami a prírastkami na účte. Bonusy za nákupy je možné vrátiť na účet alebo ich uplatniť pri budúcich nákupoch. Otázky môžete klásť na webovej stránke banky alebo na bezplatnom telefónnom čísle pre všetky regióny Ruskej federácie: 8800100 55 55.

Zisková banka Rosgosstrakh

Hodnotenie: 4.2

Výnosné

Karta s vysokým úrokom zo zostatku finančných prostriedkov končí hodnotenie. Sadzba závisí od súčtu. Maximálne percento – 7,25 (od 750000 Euro.), minimálny náboj od 3000 p. O kartu môže požiadať každý Slovenská občan starší ako 18 rokov. Po prijatí je potrebný len pas, žiadne ďalšie dokumenty. Debetnú kartu bez mena budete mať k dispozícii do piatich minút po návšteve pobočky finančnej spoločnosti. Vydáva sa bezplatne.

V prípade straty bude poplatok 300 Euro. SMS-informovanie sa platí: 50 Euro mesačne. K dispozícii je možnosť bezkontaktnej platby. Možnosť výberu hotovosti vo viac ako 70 000 bankomatoch v celej krajine. Služba je bezplatná bez ohľadu na výšku transakcie. Denný limit – 350 000 Euro., mesačne – 1 milión. . Žiadne poplatky za používanie online bankovníctva alebo mobilnej aplikácie.

Služba cashback nie je k dispozícii na karte Profitable. Môže sa používať na platby v obchodoch a online nakupovanie nielen v Rusku, ale aj v zahraničí. Mnohí používatelia sa pozitívne vyjadrili o službách banky a dobrých ponukách špecifických pre túto kartu. Všetky otázky týkajúce sa jeho problematiky môžete položiť na horúcej linke: 8800700 40 40.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: