13 najlepších realitných kancelárií v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je určený ako návod na nákup. Pred kúpou je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Realitné kancelárie plnia veľmi dôležitú funkciu pri kúpe, predaji a prenájme domov. Veľká databáza pomáha nájsť byt, dom alebo komerčné priestory so 100 % zárukou dôveryhodnosti. Každý objekt je pred zaradením do zoznamu dôkladne skontrolovaný, aby nedošlo k žiadnym prekvapeniam. A samozrejme, dôležitým bodom je úplná právna podpora, bez ktorej môže byť dohoda sporná.

Ľudia, ktorí sa obracajú na agentúry, majú rôzne ciele. Niekto potrebuje súrne predať byt, niekto chce kúpiť lacnejší dom, niekto si chce dlhodobo prenajať kanceláriu, niekto ju chce prenajať za výhodných podmienok. Všetky tieto otázky sa rýchlo vyriešia v spoločnostiach, ktoré si za prácu účtujú určité percento, čím poskytujú maximálnu záruku čistoty transakcie a jej legitímnosti.

Mnohí ľudia si myslia, že môžu obchod uskutočniť sami bez služieb realitných kancelárií, a snažia sa ušetriť peniaze. Štatistiky však ukazujú, že občania sú často rukojemníkmi svojej chamtivosti, keď sa stretnú s podvodníkmi. Život sa stáva každodennou drvinou s neustálymi cestami na súd a súdnymi poplatkami.

V hlavnom meste pôsobí mnoho veľkých, stredných a malých realitných spoločností. Ktorý z nich si vybrať? Naše hodnotenie vám v tom pomôže. Zahŕňa 12 agentúr, ktoré odborníci a klienti považujú za najlepšie na moskovskom realitnom trhu.

Hodnotenie najlepších realitných kancelárií v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších realitných kancelárií v Bratislave1INCOM – nehnuteľnosti5.0
2BEST – nehnuteľnosti4.9
3MIEL Nehnuteľnosti4.8
4DOMOSTROY – nehnuteľnosti4.7
5ABC Housing4.7
6Arsenal Holding4.7
7Realitná kancelária Triumphal Arch4.6
8Realitná kancelária Smolenka Estate4.5
9Moskovské svetlá4.4
10Storey4.3
11NDV Real Estate4.2
12ADRESA NEHNUTEĽNOSTI4.1
13Nová kvalita4.0

INCOM – nehnuteľnosti

Hodnotenie: 5.0

INCOM Real Estate

Na čele rebríčka je už niekoľko rokov agentúra, ktorá je na trhu viac ako 25 rokov. Ponúka všetky typy realitných služieb a je najväčšou investičnou a developerskou spoločnosťou v krajine. Stavia nízkopodlažné komplexy na predmestiach a poskytuje komplexné služby. Spoločnosť INCOM Real Estate realizuje 75 % svojich transakcií s prímestskými nehnuteľnosťami a 50 % svojich lízingových nehnuteľností.

Spoločnosť je zastúpená vo všetkých okresoch hlavného mesta. Klientov privíta 40 kancelárií s dobre vyškoleným a kvalifikovaným personálom. Sú to manažéri, právnici, analytici, obchodníci. Služby sú poskytované všetkým: kupujúcim, vlastníkom nehnuteľností a pozemkov, nájomcom, developerom. Spoločnosť vedie štatistiky o dokončených projektoch, ako aj o projektoch v predaji a prenájme, ktoré si môžete pozrieť na webovej stránke. Spolupracuje s mnohými bankami v Bratislave, ktoré poskytujú výhodné podmienky na nákup nehnuteľností.

Agentúra dostáva vysoké ocenenia viac ako raz. Bola napríklad zvolená za „Značku č. 1 v Rusku“ a získala aj ocenenie „Moskovské hviezdy“. Podľa recenzií, ktoré sa odvolávajú na spoločnosť, máte zaručené, že dostanete kvalitné služby. Kontaktné telefónne číslo: +7495363 10 10.

BEST – nehnuteľnosti

Hodnotenie: 4.9

BEST - nehnuteľnosti

Spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1992, je na druhom mieste v hodnotení. Jej kancelárie a poradenské centrá sa nachádzajú v každom moskovskom obvode. Zoznam služieb: predaj a prenájom nehnuteľností na bývanie v Bratislave a Moskovskej oblasti, ako aj na pobreží Čierneho mora, na Kryme, v európskych krajinách. Viac ako 400 kvalifikovaných zamestnancov je vždy pripravených pomôcť, od poradenstva až po úplnú podporu obchodu.

Agentúra je členom cechu realitných kancelárií, Medzinárodnej federácie profesionálov na trhu s nehnuteľnosťami, má všetky potrebné certifikáty. Databáza je veľmi rozsiahla a denne aktualizovaná o nové čisté nehnuteľnosti. Ponúka nízkonákladové aj elitné možnosti. Preto si každý záujemca určite nájde ubytovanie podľa svojho vkusu a peňaženky.

Majiteľom bytov a domov na predaj poskytujeme kompletné služby: hodnotenie, vyhľadávanie kupujúcich, realizáciu transakcie. Agentúra sa postará aj o všetky práce pri prenájme priestorov. Všetky obchody sú poistené proti strate vlastníctva. A to je ďalšie veľké plus pri práci s touto spoločnosťou. Ak chcete kontaktovať manažérov, zavolajte na číslo: + 7 495125 43 35.

MIEL – nehnuteľnosti

Hodnotenie: 4.8

MIEL - nehnuteľnosti

Bronzový nominant pôsobí na trhu s nehnuteľnosťami takmer 30 rokov. Špecializuje sa na predaj bytov v novostavbách a sekundárnom bývaní, vidieckych domov, hypotekárne úvery. Významné percento všetkých služieb tvorí prenájom luxusného ubytovania pre jednotlivcov aj organizácie. Tím profesionálov s preukázateľnými odbornými skúsenosťami.

47 kancelárií vo všetkých častiach mesta má výhodnú polohu v blízkosti staníc metra a verejnej dopravy. Ďalších 28 centier sa nachádza v Moskovskej oblasti, 20 v iných regiónoch a 1 v zahraničí. Predbežné poradenstvo môžete získať telefonicky. Stránka obsahuje kompletné informácie o službách. Zoznam apartmánov na predaj si môžete pozrieť aj telefonicky.

Spoločnosť poskytuje poradenské služby a aktívne sa podieľa na výstavbe chatových oblastí. Všetci klienti vyzdvihujú bezplatný odborný posudok, rozsiahlu databázu, kompetentnú podporu transakcií, elimináciu všetkých rizík, zdvorilý personál, bezchybnú povesť za všetky roky práce. Všetky otázky, ktoré vás zaujímajú, môžete položiť na telefónnom čísle: 8495777 33 77.

DOMOSTROY – nehnuteľnosti

Hodnotenie: 4.7

DOMOSTROY - nehnuteľnosti

Štvrté miesto v rebríčku obsadila spoločnosť, ktorá pôsobí od roku 1994. Za štvrťstoročie sa nazbierali užitočné skúsenosti, ktoré sa uplatňujú v dnešnom prostredí. Spoločnosť sa podieľa na investičných projektoch partnerov a tiež stavia domy v meste a moskovskej oblasti na vlastnú päsť.

Agentúra poskytuje všetky druhy realitných služieb. Tento predaj, prenájom, oceňovanie nehnuteľností a pozemkov, pomoc pri poskytovaní hypotekárnych úverov, presídľovanie obecných bytov. Personál právnikov umožňuje riešiť aj veľmi zložité a sporné otázky bez ujmy pre strany. Vlastná databáza obydlí zaručuje čistotu a transparentnosť transakcie, pretože pred zaradením objektu do nej starostlivo kontroluje jeho históriu a právne dokumenty. Klienti si vždy môžu ľahko vybrať bývanie ekonomickej, podnikateľskej alebo elitnej triedy na primárnom a sekundárnom trhu, prenájom kancelárskych alebo priemyselných priestorov.

Podľa spätnej väzby od realitných maklérov DOMOSTROY-Real Estate všetci dávajú ich práci najvyššie známky. Postará sa o všetky záležitosti, ktoré sprevádzajú transakciu až do konca. Výsledkom je obojstranne výhodná spolupráca pre všetky strany. Telefónne číslo poradenského oddelenia: +7495514 11 11.

ABC Housing

Hodnotenie: 4.7

ABC Housing

1997 je dátum založenia ďalšej agentúry zaradenej do nášho ratingu. Poskytuje nielen realitné služby, ale aj poradenské a analytické služby organizáciám v Bratislave a Moskovskej oblasti. Dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť už dávno preukázala svoje schopnosti, preto aktívne spolupracuje s jednotlivcami, štátnymi orgánmi a komerčnými subjektmi. Všetky výzvy nevyhnutne prinášajú výsledok, či už ide o kúpu lacného bytu na sekundárnom trhu alebo prenájom elitnej nehnuteľnosti v centre Moskvy.

„ABC Housing je partnerom veľkých bánk, investičných a stavebných spoločností. Takáto spolupráca nám umožňuje ponúknuť našim klientom výhodné podmienky hypotekárnych úverov, ako aj predaj našich bytov bez ďalších poplatkov. Osobitnú zmienku si zaslúži praktická webová stránka spoločnosti. Môžete sa dozvedieť o najnovších novinkách v oblasti nehnuteľností a mať prehľad o všetkých udalostiach. K dispozícii je aj online poradenstvo pre prípadné otázky.

Klienti, ktorí si službu vyžiadajú raz, sa následne stanú stálymi zákazníkmi. Mnohí s agentúrou spolupracujú od jej založenia a odporúčajú ju svojim priateľom a známym. Kontakt: 8495795 05 33.

Arsenal Holding

Hodnotenie: 4.7

Arsenal Holding

Spoločnosť s 20-ročnými skúsenosťami sa v hodnotení umiestnila na šiestom mieste. Je začlenená do Cechu realitných kancelárií Moskovskej oblasti a Ruského cechu realitných kancelárií. Rozsah činností zahŕňa nákup a predaj bytov v novostavbách, na sekundárnom trhu, luxusné bývanie, komerčné nehnuteľnosti. „Arsenal Holding sa zúčastňuje na investičných programoch a ponúka poradenské služby. Už dokončila projekty v mestách Izmailovo a Odincovo.

Dôležitou súčasťou úspechu je odborná príprava špičkových profesorov. Pozývame aj vedúcich pracovníkov a manažérov, ktorí sú známi na trhu s nehnuteľnosťami v hlavnom meste. Po absolvovaní školenia a úspešnom zložení skúšky dostane každý, kto chce pracovať v podniku, prácu. Vďaka tomuto prístupu spoločnosť nemá fluktuáciu zamestnancov. Dokazujú to aj štatistiky: 60 % odborníkov pracuje v agentúre minimálne 3 roky, 40 % pracuje viac ako 5 rokov.

Všetky transakcie s bývaním poistené proti rizikám. Spoločnosť je na trhu s nehnuteľnosťami považovaná za stabilnú a spoľahlivú. Potvrdzujú to odborníci aj zákazníci. Konzultácie poskytujú manažéri a právnici priamo v kanceláriách alebo telefonicky: 8495784 70 50.

Realitná kancelária „Triumfálny oblúk

Hodnotenie: 4.6

Realitná kancelária

v Bratislave a Moskovskej oblasti prenajať alebo kúpiť byt, dom, rodinný dom, pozemok alebo komerčnú nehnuteľnosť rýchlo a výhodne je možné v realitnej kancelárii „Triumfálny oblúk“. Vysokokvalitné služby sú možné vďaka správne štruktúrovaným algoritmom interakcie medzi agentmi a zákazníkmi, ako aj skúseným zamestnancom – vo firme nie sú náhodní ľudia, nováčikovia absolvujú povinné školenie a prax v špeciálnom vzdelávacom programe.

Rozsah služieb realitnej kancelárie „Smolenka Estate“ zahŕňa výber vhodných možností pre štvorcové metre v hlavnom meste a regióne, poradenstvo, prípravu a podporu transakcií. Práca sa vykonáva na primárnom a sekundárnom trhu. V agentúre môžete tiež kúpiť a predať chatu, dom. Agentúra ponúka službu ocenenia a urgentného odkúpenia bytov za veľmi výhodných podmienok pre predávajúceho, pre kupujúcich sú k dispozícii hypotéky a dodnes špecialisti poskytujú pomoc pri privatizácii metrov štvorcových.

„Arc de Triomphe“ je členom Ruského cechu realitných kancelárií, čo je ukazovateľom spoľahlivosti spoločnosti.

Realitná kancelária „Smolenka Estate“

Hodnotenie: 4.5

Logo moskovskej realitnej kancelárie

Realitná spoločnosť Smolenka Estate pôsobí na moskovskom trhu už 10 rokov. Počas svojej existencie agentúra otvorila celú škálu služieb v oblasti predaja a prenájmu priemyselných, obchodných a obytných priestorov v Bratislave, iných mestách a v zahraničí. Hlavné zameranie činnosti – práca s elitnými nehnuteľnosťami akejkoľvek destinácie. Právne kvalifikovaní odborníci poskytujú klientom podporné služby od výberu vhodnej možnosti až po uzavretie zmluvy a odovzdanie kľúčov. Ich kompetencie zahŕňajú aj podrobné poradenstvo pre zákazníka v špecializovaných otázkach.

Realitná kancelária Smolenka Estate ponúka aj ďalšie služby súvisiace s nehnuteľnosťami – sprostredkovanie (sprostredkovanie výberu nehnuteľnosti a príprava obchodu pre veľké spoločnosti), odborné poradenstvo v oblasti investícií do nehnuteľností a daňových úľav, návrh a plánovanie interiérov, k dispozícii je dokonca aj umelecká fotografia interiérov a trojrozmerná vizualizácia.

Realitná kancelária Smolenka Estate má na kapitálovom trhu dobré meno, ktoré je zaručené dlhodobou spoluprácou s veľkými obchodnými spoločnosťami a odporúčaniami klientov s vysokým spoločenským statusom. Ťažko nájdete byt v typickej novostavbe, ale určite nájdete byt s nádherným výhľadom za najlepšiu cenu vzhľadom na triedu obytného alebo obchodného komplexu.

Moskovské svetlá

Hodnotenie: 4.4

Moskovské svetlá

Na deviatom mieste rebríčka sa umiestnila realitná kancelária, ktorá bola založená v roku 1993. Pracujú v ňom zamestnanci, ktorí tu pracujú od jeho otvorenia. Mladí zamestnanci sú vyškolení a tiež sa zaradia medzi kompetentných realitných maklérov a právnikov. Rozsah práce zahŕňa primárny a sekundárny trh, bývanie na vidieku, komerčné nehnuteľnosti. Spoločnosť vykonáva kompletnú podporu transakcie, pripravuje všetky potrebné dokumenty, poskytuje konzultácie, pomáha pri presídlení a rekonštrukcii, rieši sporné dedičské otázky.

Pôsobivá databáza sa aktualizuje každých pár dní. Všetky objekty sú odkontrolované, čo zaručuje čistotu transakcie. Potenciálni kupujúci si môžu pozrieť všetky vlastnosti nehnuteľnosti na webovej stránke a v prípade otázok sa ich môžu opýtať tam alebo telefonicky. V prípade potreby trvá obhliadka a ocenenie nehnuteľnosti len 24 hodín. Rýchle nájdenie kupca pre váš domov alebo kanceláriu.

Kompetentne štruktúrovaný pracovný proces zaručuje očakávaný výsledok. Ak sa zákazník obráti na spoločnosť Moscow Windows, dostane najúplnejší možný balík služieb za adekvátnu cenu bez skrytých poplatkov alebo dodatočných nákladov. poradenské centrum: 8495925 05 07.

Podlaha

Hodnotenie: 4.3

Storey

Na desiatej priečke hodnotenia sa nachádza mladá, dynamická spoločnosť, ktorej sa za niekoľko rokov podarilo dostať na úroveň najstarších realitných kancelárií v Bratislave. Bola založená v roku 2007. V súčasnosti ponúka tieto služby: predaj, prenájom nových a sekundárnych bytov, chát, kancelárií, priemyselných priestorov. Zamestnanci poskytujú právnu pomoc, vypracovávajú dedičské dokumenty a oceňujú majetok. Môžete tiež využiť ponuky bánk spolupracujúcich s agentúrou, hypotekárne úvery.

Home-staging je pomerne nová služba, ktorú ponúka spoločnosť Etage. Ide o profesionálnu prípravu nehnuteľnosti pred predajom alebo prenájmom. Vďaka lepším životným podmienkam získa predávajúci vyššiu cenu za svoju nehnuteľnosť a kupujúci – nehnuteľnosť s dizajnovou rekonštrukciou a funkčnosťou.

Podľa recenzií spoločnosť úspešne vykonáva služby pre rýchly výber alebo predaj bytov, pomáha presídliť obce. Jej kompetentnosť potvrdzuje skutočnosť, že žiadna z transakcií uskutočnených za 12 rokov nebola napadnutá na súde. Na webovej lokalite môžete nájsť najlepší predmet, položiť otázky alebo si objednať spätnú konzultáciu. Kontaktné telefónne číslo agentúry: +7495790 57 01.

NDV Real Estate

Hodnotenie: 4.2

NDV Real Estate

Takmer dvadsať rokov bezchybnej práce vyzdvihuje agentúru, ktorá sa v rebríčku umiestnila na jedenástom mieste. Hlavná kancelária sa nachádza v centre mesta a ďalších 20 pobočiek je rozmiestnených po celom meste. Kompletná ponuka služieb umožňuje zákazníkom dokončiť akúkoľvek transakciu na jednom mieste. Spoločnosť sa špecializuje na všetky typy nehnuteľností od lacných až po luxusné. Hlavným cieľom sú novostavby v Bratislave a Moskovskej oblasti. Okrem realitných služieb poskytuje aj právne a poradenské služby.

Agentúra tiež aktívne investuje do stavebných spoločností a spolupracuje s niekoľkými bankami, ktoré ponúkajú veľmi výhodné finančné produkty. Jej personálna politika je veľmi dobre riadená, čo vedie k nepochybnému úspechu. Úspešní zamestnanci s bezchybnou povesťou a bohatými skúsenosťami.

Call centrum otvorené nepretržite. To je jedna z výhod. Webová stránka je veľmi prehľadná a poskytuje všetky informácie o nehnuteľnostiach. Početné ocenenia potvrdzujú spoľahlivosť agentúry. Jej inovácie sa úspešne uplatňujú v živote. Všetci zákazníci sa stávajú stálymi klientmi a odporúčajú NDV Real Estate svojim priateľom ako jednu z najlepších realitných kancelárií. Manažéri prijímajú prichádzajúce hovory na čísle: 8495988 44 22.

ADRESA NEHNUTEĽNOSTI

Hodnotenie: 4.1

ADRESA NEHNUTEĽNOSTI

Na dvanástom riadku hodnotenia je spoločnosť, ktorá ako jedna z prvých získala licenciu na realitné služby v Bratislave. Bolo to v roku 1994. Dnes pomáha predávať, kupovať, prenajímať primárne, sekundárne, komerčné nehnuteľnosti v Bratislave, Moskovskej oblasti a v zahraničí. Do databázy sú zaradené len overené objekty, takže od začiatku činnosti agentúry nevznikli žiadne spory.

Na našej webovej stránke si môžete objednať spätnú konzultáciu, vypočítať náklady na úver pomocou hypotekárnej kalkulačky a vopred odhadnúť hodnotu svojho domu. Spoločnosť ponúka rôzne zľavy a propagačné programy. Môžete využiť službu predpredajnej prípravy na zvýšenie atraktívnosti bytu pre potenciálnych kupujúcich. Bonusom bude darček pri kúpe nehnuteľnosti a výrazná zľava na služby pri predaji. V prípade účtov za služby ich agentúra uhradí s následným získaním finančných prostriedkov po predaji nehnuteľnosti.

Podľa spätnej väzby spoločnosť pomáha realizovať akúkoľvek transakciu bez ohľadu na jej zložitosť. Ak potrebujete zrýchlený program dokončenia, určite tento problém vyriešia. Všetky hovory prijímame na telefónnom čísle: +7499110 28 83.

Nová kvalita

Hodnotenie: 4.0

Nová kvalita

Rebríček uzatvára spoločnosť, ktorá pracuje s komerčnými a špičkovými nehnuteľnosťami. Na moskovskom trhu pôsobí od roku 1994. Agentúra spolupracuje s bankami a stavebnými holdingmi. Dlhodobé partnerstvo prináša značné výhody zákazníkom, ktorí získavajú zľavy na nákupy a zaujímavé ponuky finančných produktov.

Rozšírená webová stránka umožňuje nielen rýchlo sledovať najnovšie ponuky, ale aj získať spoľahlivé informácie a odpovede na všetky otázky. Tu sa môžete obrátiť napísaním správy alebo objednaním spätného hovoru. Medzi obľúbené služby patrí vyhľadávanie ubytovania v zahraničí v krajinách ako Francúzsko, Taliansko, Cyprus, Monako a Spojené kráľovstvo.

V agentúre pracujú len kvalifikovaní zamestnanci. Pomohli už mnohým klientom vyriešiť zložité právne problémy tým, že ich sprevádzali vo všetkých fázach transakcie. Spoločnosť má ocenenia a diplomy regionálneho aj štátneho významu. Podľa recenzií má táto agentúra najlepšie možnosti pre luxusné domy v novostavbách, na sekundárnych miestach, mimo mesta a v zahraničí. Vždy výhodné ceny, kompletný servis. Telefónne číslo: +7495120 26 36.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: