15 najdrahších reštaurácií v Bratislave

Bratislava je nielen historickým a kultúrnym centrom našej krajiny. V meste je viac ako 2 500 reštaurácií vrátane mnohých podnikov vysokej kuchyne. Ponúkajú nielen gastronomické, ale aj estetické potešenie. Napriek vysokým cenám sa vždy nájde veľa zákazníkov, ktorí uprednostňujú európske služby a chcú sa ponoriť do sveta luxusu a bohatstva. Zostavili sme 12 najdrahších reštaurácií v Bratislave, ktoré sú najobľúbenejšie medzi miestnymi obyvateľmi a návštevníkmi hlavného mesta.

Hodnotenie najdrahších reštaurácií v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najdrahšie reštaurácie v Bratislave1La Marée5.0
2Gusiatnikoff4.9
3Cantinetta Antinori4.9
4Klub Soluxe4.9
5

eshi

4.9
6El Gauchito4.8
7Puškin4.8
8Nobu4.7
9Turandot4.7
10La Bella Societa4.7
11Most4.6
12Hračka4.5
13MEGUmi4.5
14Sirena4.5
15Veľký divadelný súbor4.4

La Marée

Hodnotenie: 5.0

La Marée

Sieť gastronomických reštaurácií La Marée víta hostí v Petrohrade, Monaku a v Bratislave sú otvorené 4 reštaurácie. Hlavnou kuchyňou sú morské plody a v reštaurácii La Marée môžu Rusi ochutnať tie najčerstvejšie morské plody, ktoré sú dodávané od najväčšieho domáceho dodávateľa v najkratšom čase od úlovku až po kuchyňu, a to bez ohľadu na to, či sú ryby, kalamáre, morskí ježkovia alebo mäkkýše ulovené v Taliansku, Francúzsku, Tunisku alebo Maroku, zásoby sú pravidelne. Zakladateľ siete Medi Duss je skutočným znalcom morskej kuchyne, takže koncepcia reštaurácií sa v priebehu rokov nezmenila, ale len zlepšila. Čerstvo ulovení morskí obyvatelia vrátane vzácnych druhov, ako sú austrálsky baramundi, kambaly, morské ryby, mušle Abalone, ryby Saint-Pierre a ďalšie, sú k dispozícii nielen na objednávku v kuchyni, ale môžete si ich kúpiť aj v ľadovej vitríne. Mnohé pochúťky v hlavnom meste môžete ochutnať a kúpiť len v reštauráciách La Maré.

Okrem morských plodov kuchári pripravujú pre hostí aj európske jedlá, ale s dôrazom na rybie menu. Bohatý vínny lístok je dobrým doplnkom. V sálach je vytvorená relaxačná stredomorská atmosféra, interiéry ohromujú luxusom a zároveň rafinovanosťou detailov – mozaikové panely, obrazy nezvyčajných rýb, lodné laná a mušle. Jeho hostia sú väčšinou ľudia z vyššej spoločenskej triedy, ktorí tu majú romantické schôdzky, obchodné stretnutia a uzavreté bankety.

Reštaurácia na Petrovke je členom francúzskeho cechu gastronómov „Chaine des Rotisseurs“ a vínna karta je každoročne oceňovaná americkým časopisom Wine Spectator za súlad kolekcie vín s konceptom reštaurácie.

v Bratislave sú reštaurácie La Marée otvorené na ulici Petrovka 28. 1, na ulici Malaya Gruzinskaya, 23 pp. 1, in der. Žukovka, 201 na diaľnici Eurolevo-Uspenskoje a 7 Flow Lane. Stôl si môžete rezervovať na jedinom telefónnom čísle 8 (800) 555-04-35.

Gusiatnikoff

Hodnotenie: 4.9

Gusiatnikoff

Elitná reštaurácia Gusjatnikov je súčasťou reštauračného komplexu v starom kaštieli obchodníkov Gusjatnikovcov z 18. storočia a plne zaberá trojpodlažný kaštieľ. Ešte v 18. storočí potomkovia istého obchodníka získali zákazku na predaj vína v hlavnom meste a vznikla „spoločnosť na výrobu nápojov“. „Biznis“ sa postupne rozvíjal a dnes je toto miesto jednou z najlepších reštaurácií v Bratislave, ktorá zachováva koncept pravej ruskej a kupeckej kuchyne. Na čele jedálneho lístka sú utraky a husi, ale kuchári pripravujú aj sladkovodné ryby, králika a hovädzie mäso. Medzi obľúbené jedlá patrí zajačia paštéta na tekvicovej marmeláde v závane pistácií, sterlet v kaviárovej omáčke, flambované teľacie líčka s pohánkou, kotlety z husacieho filé vo veľmi jemnej bryndzi, teľacie rezne v brokáte a knedle.

Vo vnútri reštaurácie na vás dýchne atmosféra vidieckeho sídla. Parádna sála a jedálne majú zreštaurovaný alebo špeciálne zrekonštruovaný nábytok, zrkadlá, lustre, na veľkom schodisku je galéria portrétov slávnych Slovenskách kupcov. V reštaurácii a karaoke Gusjatnikovo je banketová sála jednou z najlepších v Bratislave na sofistikované oslavy.

Reštaurácia Gusyatnikoff sa nachádza na Vladimirskej ulici. . Solženicynova ulica, 2a, otvorené každý deň od 12:00 do 23:00. Telefónne čísla pre rezervácie +7(495)632-75-58, +7(926)533-44-56.

Cantinetta Antinori

Hodnotenie: 4.9

Cantinetta Antinori

Spoločný projekt Arkadija Novikova a najstaršieho talianskeho vinárskeho domu Antinori reštaurácia Cantinetta Antinori je jedinečným projektom aj pre Moskvu. Dôraz na toskánske vína a chutné jedlo. Hlavným prvkom reštaurácie je otvorená kuchyňa ako symbol hlavného činu šéfkuchára a otvorenosti voči hosťom. Šéfkuchárom je rodený Talian Mauro Panebianco, ktorý je súčasťou tímu od začiatku fungovania reštaurácie, čo znamená, že zakladatelia a hostia majú plnú dôveru v jeho schopnosti. Mauro pracoval v Miláne, spolupracoval so slávnym švajčiarskym hotelom, otvoril reštauráciu v Nemecku – presne vie, čo majú hostia elitných reštaurácií radi a ako ich prekvapiť. Menu v reštaurácii Cantinetta Antinori je zostavené podľa šéfkuchára, ale s talianskym nádychom. Môžete tu vyskúšať jedinečné kombinácie známych produktov, ako je červená repa a pomaranč, teľací jazyk so šalviou a kaparami, costoletta s vínnou omáčkou a smržmi. Kuchári pripravujú vlastné klobásy, delikatesy a solené ryby. Produkty do kuchyne pochádzajú od súkromných poľnohospodárov Zo Slovenska, Talianska a Francúzska. Okrem hlavného menu sa hosťom ponúka aj menu dezertov.

Reštaurácia Cantinetta Antinori má atmosféru luxusu a útulnosti zároveň, s vínnou pivnicou, letnou verandou s prúteným nábytkom, organickou scenériou, množstvom svetla a nábytkom z tmavého dreva v hlavnej miestnosti.

Ubytovacie zariadenie Cantinetta Antinori sa nachádza v centre Moskvy, na ulici Denechny 20. Stoly sú tu zriedkavo prázdne, preto je najlepšie rezervovať si miesto na večeru alebo oslavu telefonicky na čísle +7 499 241 33 25. Otvorené denne od 12:00 do 00:00.

Klub Soluxe

Hodnotenie: 4.9

Klub Soluxe

Reštaurácia Soluxe Club je netradičným miestom, ktoré v sebe spája nekonvenčného, sofistikovaného a dynamického ducha s mottom „precíť moment“. Koncept spája kultúry metropol ako New York, Hongkong, Bratislava, Dubaj a Londýn, ktoré tvoria základ jedinečnej autentickej kuchyne. Šéfkuchár Yang Pei Wen, člen WACS, víťaz medzinárodnej súťaže vo varení Katonou. Klub Soluxe je skvelým príkladom neformálneho, profesionálneho tímu, ktorého členovia stelesňujú kulinárske tradície východu, čínskej kuchyne, ale hrajú ich v modernom duchu. V ponuke sú panázijské a japonské jedlá: rolky, sushi, šaláty a predjedlá z mäsa, rýb a zeleniny. Kuchári pripravujú vlastné špeciality vrátane knedlí, rezancov a grilovaných jedál, zatiaľ čo cukrári vytvárajú lahodné dezerty.

Klub Soluxe má dostatok miest na sedenie: vonkajšie posedenie na terase, veľkú banketovú sálu s extravagantným interiérom a achátovým barom a stoličky s hodvábnym čalúnením. Na obchodné stretnutia je v reštaurácii k dispozícii V.I.P. Izby, čajovňa. Veľa svetla, bezplatné vysokorýchlostné Wi-Fi a možnosť relaxovať pri vodnej fajke. V klube Soluxe si môžete objednať aj výlet s cateringom.

Reštaurácia Soluxe Club na Kutuzovskom prospekte 2/1-6 je otvorená denne od 12:00 do 16:00, rezervácie na telefónnom čísle +7 495 785 7770.

eshi

Hodnotenie: 4.9

PESHI

Na vrchole zoznamu je elitná rybia reštaurácia, v ktorej je cena pre návštevníkov irelevantná. Priemerný účet vychádza na 7 000 Euro. Toto legendárne miesto je obľúbené u miestnych obyvateľov, ako aj u Slovenskách a zahraničných turistov. Jeho špecialitou je, že si hosť sám vyberá morské plody z ľadovca, z ktorých sa neskôr pripravia nádherné pochúťky.

O čerstvosti ustríc, chobotníc, homárov a vzácnych druhov rýb niet pochýb. Dodávajú sa dvakrát týždenne z Ďalekého východu, Japonska, Nového Zélandu, Maroka. Vínna karta ponúka elitné a exkluzívne vzorky z najlepších svetových vinárstiev. V ponuke je široká škála detských jedál, ručne vyrábaných koláčov, dezertov. vynikajúca kuchyňa, interiér v štýle art deco a úchvatný výhľad na Kremeľ.

Spoločnosť Peshi si váži každého hosťa a vyvinula špeciálne privilégiá, ktoré vám umožnia získať veľké zľavy. Šéfkuchár si potrpí aj na komplimenty, ktoré vám počas pobytu zlepšia náladu. Reštaurácia sa otvára o 12:00 a končí o polnoci. Nájdete ho ľahko, nachádza sa v nákupnej pasáži na ulici Okhotny Ryad. 2.

El Gauchito

Hodnotenie: 4.8

EL GAUCHITO

Druhá v poradí je reštaurácia pre bohatých Moskovčanov a hostí hlavného mesta. Priemerný účet sa tu pohybuje okolo 6000 Euro. Návštevníkom ponúkne argentínsku kuchyňu, ktorá je známa svojimi mäsovými jedlami. Široký výber steakov poteší gurmánov a ich príprava patrí k svetovej gurmánskej kuchyni. Šéfkuchár sa postará o vegetariánskych hostí aj o tých, ktorí uprednostňujú rybie špeciality. Letná veranda sa často využíva na priateľské stretnutia a romantické stretnutia a banketová sála sa využíva na oslavy významných životných udalostí.

Mnohí z nich sa stanú stálymi zákazníkmi reštaurácie, pretože zakaždým dostanú niečo nové a špeciálne. Všetci milujú otvorenú kuchyňu, kde môžu sledovať prípravu tradičných argentínskych jedál. Vínna karta ponúka dobrý výber elitných nápojov z najlepších svetových vinárstiev. Milovníkom sladkostí ponúkame domáce koláče a dezerty podľa starých receptov z nádhernej krajiny.

Podľa recenzií je to jedno z najlepších miest v Bratislave, ktoré sa radí na rovnakú úroveň ako nóbl európske miesta. Od výzdoby až po služby sa sem stále vracajú. Nachádza sa na ulici Povarskaja 11/1 na Arbate a je otvorená každý deň od 12 do 00.

Puškin

Hodnotenie: 4.8

PUSHKIN

Na treťom mieste rebríčka sa nachádza drahé miesto v centre hlavného mesta. Je nápadne luxusný zvnútra aj zvonku. Každý hosť sa tu môže ponoriť do atmosféry predrevolučného Ruska. Reštaurácia je obľúbená u cudzincov, ktorí chcú ochutnať tradičné ruské jedlá. Obdivujú aristokratické interiéry štylizované podľa epochy veľkého ruského básnika a dozvedia sa veľa o bohatej histórii našej krajiny.

Reštaurácia bola otvorená v júni 1999 v starom kaštieli a zaujme svojou noblesou. Tverský bulvár zohral dôležitú úlohu pre Puškina. Nie raz ho bolo možné vidieť, ako sa tam pokojne prechádza. Preto bolo toto nádherné miesto pomenované nielen po básnikovi, ale aj otvorené na jeho obľúbenom mieste v Bratislave.

Menu ponúka pôvodné ruské jedlá s originálnymi receptami a zaujímavými názvami. Sú to pelmene, knedle, palacinky, kulebyaka, sterlet. Šéfkuchár používa tradičné staré recepty, ale vždy pridáva svoj vlastný nádych, čím sa pokrmy z minulosti stávajú sofistikovanejšími, chutnejšími a chutnejšími. Otvorené 24 hodín denne každý deň. Adresa: 26A, Tverskoi blvd.

Nobu

Hodnotenie: 4.7

NOBU

Štvrté miesto v rebríčku obsadila elitná reštaurácia, ktorá potešila svojich hostí nádherným interiérom. Nie je prekvapením, že jeho návštevníkmi nie sú len bežní ľudia, ale aj svetové celebrity a Robert de Niro je spolumajiteľom. Mnohí nikdy nezabudnú na prezentáciu, obsluhu a predovšetkým na autentické a lahodné jedlo.

V roku 1993 bol otvorený prvý podnik, ktorý dal vzniknúť celému umeniu a značke stravovania v New Yorku. Už v apríli 2009. v Bratislave sa otvorilo luxusné miesto. O šesť rokov neskôr, v marci 2015, bola otvorená druhá reštaurácia v Crocus City Hall v hlavnom meste. Nobu sa nachádza nielen v centre Ruska, ale aj v ďalších mestách, ako sú Londýn, Las Vegas, Melbourne, Tokio, Peking.

Menu a atmosféra, ktoré vytvoril šéfkuchár a zakladateľ značky Matsuhisa, sú premyslené a premyslené. Čierna treska a tataki sa stali obľúbeným jedlom a charakteristickým znakom elegantnej reštaurácie. V ponuke dominuje japonská kuchyňa, ale napriek tomu môžu byť všetky pochúťky rôzne: od mramorovaného hovädzieho mäsa až po homára. Otváracie hodiny: od 13:00 do 24:00. Adresa: rue Miollis, Ludwig van Zucca, NOBU Bar. Bratislava, B. Dmitrovka 20, bldg 1.

Turandot

Hodnotenie: 4.7

TURANDOT

V piatej línii hodnotenia sa nachádza luxusný podnik s 12 izbami so starožitnosťami, štukami a krbmi, ktorý poskytuje možnosť cítiť sa ako kráľovská rodina. Na jednom z nich sa natáčal populárny film „O čom muži hovoria“. Pri potulkách po reštaurácii si môžete urobiť skutočný výlet, na ktorý budete spomínať celý život. Zariadenie kombinuje renesančný, barokový a klasicistický štýl.

Menu je založené na európskej a panázijskej kuchyni. Kulinárski guruovia Dimitrij Jeremejev a Chiang Wai Chong patria k ľuďom, ktorí zohrali veľkú úlohu pri popularizácii tohto miesta. Stravníci majú radi všetky druhy jedál: tradičné aj dizajnové. Menu je jedinečné vďaka kombinácii produktov. Za pozornosť stojí napríklad boršč zo zrelých čerešní a croissanty z foie gras. Všetky jedlá sú tak dobre premyslené, že napriek zvláštnosti ľudia prichádzajú obdivovať všetky majstrovské diela kuchárov.

Živá hudba, terasa, krb – vizitka reštaurácie. Pre najmenších hostí je pripravené bohaté menu. Dospelí môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a prvotriedne nápoje v bare. V hlavnej sále sa organizujú bankety pre veľké spoločnosti. Otváracie hodiny: od 12.00 do 12.00 hod. Adresa:Bratislava. Bratislava, Tverskoy Blvd. 26, budova 3.

La Bella Societa

Hodnotenie: 4.7

LA BELLA SOCIETA

Šiesty v poradí: obľúbený módny moskovský podnik. V preklade z taliančiny znie jej názov ako „krásna spoločnosť“. V interiéri je obrovská stena so živými rastlinami. Vertikálna záhrada s vodnou kaskádou je považovaná za najväčšiu v Európe. Zvláštnou pýchou je otvorená kuchyňa s mramorovým pultom. Každý hosť môže sledovať filigránsku prácu najlepších kulinárskych majstrov hlavného mesta.

V ponuke je nielen talianska, ale aj panázijská kuchyňa. Najviac prevládajú tradičné recepty zo severného Talianska a Sicílie. Napriek obyčajnosti všetkých prezentovaných jedál ich návštevníci stále považujú za jedny z najchutnejších a najlahodnejších v Bratislave. Panázijská kuchyňa poteší chutnými jedlami. Odborníci odporúčajú tatarák z lososa, avokádo a melón Midori s červeným kaviárom.

Elegantné recepty vytvoril Jay Miller, ktorý pracoval v podnikoch ocenených značkou Michelin. Venuje osobitnú pozornosť všetkému: chuti, názvu a prezentácii jedla. Mnohí ľudia si všimli, že po otvorení La Bella Societa im prestali chýbať európske miesta a pohodlne trávia čas vo svojej obľúbenej reštaurácii v Bratislave. Otváracie hodiny: od 11:00 do posledného hosťa. Adresa: Ulica Okhotny Ryad 2.

MOST

Hodnotenie: 4.6

</div><p>ASSERIE MOST“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/3351666193921-9315.jpg“ title=“<br />ASSERIE MOST“></p><p>Na siedmom mieste sa umiestnila drahá reštaurácia, ktorá ponúka posúdiť všetky pôvaby francúzskeho života a ochutnať jedlá tejto európskej krajiny. Šéfkuchár s tridsaťročnými skúsenosťami odvážne mieša produkty kombinovaním rôznych receptov zo svetových kuchýň. Romantické miesto v centre Moskvy s vhodným interiérom nenechá nikoho ľahostajným. Muži tu často vyznávajú lásku svojim dámam a žiadajú ich o ruku. Atmosféra zodpovedá nálade.</p><p>Menu je zostavené tak, aby si všetky jedlá čo najviac zachovali chuť hlavných surovín. Gurmáni si tu pochutnávajú na mäsových, rybacích a morských špecialitách. Hladovať nebudú ani vegetariáni a vegáni. V jedálnom lístku nájdete výber bezlepkových jedál.</p><p>Ako hovoria hostia, <br />Most je „chutný a krásny“. Priemerný účet nie je prehnaný – približne 3000 Euro. Každý návštevník tu dostane tradičný kompliment. Je príjemné nielen získať zľavu na narodeniny, ale aj ochutnať sladký darček vyrobený podľa autorského receptu šéfkuchára. Otvorené v pracovných dňoch od 8:00 do 00:00.00 a cez víkendy je reštaurácia otvorená od 9.00 do 24.00. Umiestnenie:r. Bratislava, Kuznecký most, 6/3.</p><h3>Hračka</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=HRAČKA

Deviata najlepšia talianska reštaurácia v rebríčku je talianska reštaurácia, ktorá spĺňa všetky požiadavky. V reštaurácii sa podávajú jedlá stredomorskej kuchyne s čerstvými morskými plodmi. Najčastejšie objednávky sú tuniaková rolka s krabom z Kamčatky, morský vlk ceviche, špagety s mušľami, tatarák z hovädzieho mäsa, minestrone na janovský spôsob, cannoli so syrovým krémom. Nezabúda však ani na iné teplé jedlá, šaláty a dezerty.

Ponuka je veľmi prehľadná a na prvý pohľad jednoduchá. Originálne recepty a prezentácia však vytvárajú skutočné gurmánske jedlo, ktoré budete chcieť ochutnať znova a znova. Hostia sa môžu usadiť v súkromí letnej terasy alebo sa zúčastniť divadelného predstavenia, počúvať živú hudbu a tancovať.

Návštevníci si všimli skvelú polohu v centre hlavného mesta, útulnú, uvoľnenú atmosféru, autorskú kuchyňu, široký výber elitných nápojov. Mnohí si vyberajú The Toy na svadby, výročia, obchodné stretnutia so zahraničnými partnermi. Otvorené denne od 12.00 hod. Otvorené je do 00:00.00. Vo štvrtok, piatok a sobotu sa zatvára o 6.00 hod. Adresa:Bratislava. Rochdelskaya 15, budova 44, Bratislava.

MEGUmi

Hodnotenie: 4.5

MEGUMI

Desiata na zozname – drahá špičková reštaurácia, kde je premyslený každý detail a kde hosť už od prahu vstupuje do nádherného a tajomného sveta Japonska. Mäkké pohovky a kreslá prispievajú k relaxácii. V interiéri nie sú žiadne svetlé miesta, takže nič neruší gastronomický pôžitok. Na dosiahnutí vynikajúceho výsledku spolupracovali traja kuchári, dvaja Zo Slovenska a jeden z Japonska. Každý z nich má vlastnú víziu a neoceniteľne prispel k tvorbe menu.

Pri výbere pokrmu sa môžete dozvedieť veľa informatívnych informácií o každej pochúťke, dokonca až po pôvod produktu pridaného do receptu. Zaujímavosť: servírovací riad je vyrobený podľa starých techník slávnych japonských majstrov. Štamgasti odporúčajú ochutnať žltohlavé carpaccio, pikantného úhora, morského vlka, kokosový koláč. Rafinovanú chuť rýb a morských plodov podčiarkne kvalitné víno, ktoré vám manažér poradí k vybranému pokrmu.

MEGUMI sa nachádza na adrese: c . Bratislava, Novinský bulvár 8. Reštaurácia sa otvára v pracovné dni o 12.00 h a v sobotu a v nedeľu o dve hodiny neskôr. Zatvára sa každý deň o 23:00.

Sirena

Hodnotenie: 4.5

Sirena

Jedenáste miesto patrí drahému miestu, ktoré pozná každý gurmán v hlavnom meste. Ide o jednu z najstarších reštaurácií, ktorá dokonale kombinuje menu a interiér. Špecializuje sa na stredomorskú a autorskú kuchyňu. Od leta 1992 pracuje dieťa Arkadija Novikova bez prestávok a uzávierok. V tej istej miestnosti sa nachádza niekoľko akvárií, v ktorých môžete pozorovať morský život. V druhej, kompaktnejšej miestnosti sa návštevníci ocitnú v ponorke s priehľadnou sklenenou podlahou a množstvom exotických a vzácnych rýb plávajúcich pod nohami.

Reštaurácia ponúka tie najkvalitnejšie ustrice, občerstvenie a šaláty z morských plodov, chutné nízkokalorické dezerty a pečivo. Hostia si môžu vychutnať rozsiahly zoznam alkoholu, v ktorom si každý nájde nápoj podľa svojej chuti, malebnú vonkajšiu verandu, komplimenty a vernostné programy.

Sirena je tradičným miestom konania banketov a osláv a už teraz sa považuje za rodinný podnik. Parkovanie na mieste a prístup k Wi-Fi. Útulná moderná reštaurácia víta hostí každý deň od 12 do 00.00 na adrese Boľšoj Spasskoj 15.

Veľký divadelný súbor

Hodnotenie: 4.4

BOLSHOI

Na ulici Petrovka sa nachádza módna reštaurácia, ktorú s radosťou navštevujú domáci aj zahraniční hostia. Ďalšia dizajnová inštitúcia Arkadija Novikova uzatvára prvú dvanástku nášho hodnotenia. Reštaurátor sa snažil navrhnúť interiér tak, aby sa v ňom každý bohatý človek cítil príjemne. Nábytok je od Ralpha Laurena a steny zdobia obrazy slávnych umelcov.

Reštaurácia sa navštevuje pred návštevou Veľkého divadla. A to sa už pre mnohých stalo tradíciou. Zariadenie ponúka 10 % zľavu na vstupenky na predstavenie Bolšoj. Môžete tu ochutnať jedlá tradičnej ruskej a francúzskej kuchyne a ich kombinácie, ako aj pochúťky vytvorené podľa autorských receptov šéfkuchára. V ponuke je široká škála jedál pre vegánov a vegetariánov.

Vernostný program ponúka výhodné ponuky. Od pondelka do piatka od 12 do 18 hodín platí na všetky menu a vínnu kartu zľava 20 %. Zariadenie má veľmi pohodlný rozvrh. V pracovných dňoch je otvorená od 8.00 h a v sobotu a nedeľu od 12.00 h. Zatvára sa každý deň o polnoci. Ak návštevník prekročí dĺžku pobytu, reštaurácia bude pokračovať v prevádzke až do jeho odchodu. Adresa: www. Bratislava, ul. Petrovka 3/6, budova 2.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: