20 najlepších zubárov v Bratislave

Služby súkromnej stomatológie nie sú lacné a za tieto peniaze chce každý pacient, bez ohľadu na postavenie kliniky, získať skutočne dobrý výsledok liečby. Viac ako 3 000 špecializovaných zubných centier a ordinácií v hlavnom meste. Odborníci z EXPERTOLOGY vybrali 20 najlepších moskovských zubných ordinácií, kde odborníci poskytujú kvalitné služby bez príplatkov a vymýšľania neexistujúcich problémov na úkor zdravia a peňaženky pacientov.

Hodnotenie najlepších zubných ordinácií v Bratislave

NomináciamiestoStomatológiahodnotenie
Najlepší zubári v Bratislave v cenovom segmente1NovaDent4.7
2Denta Praktik4.6
3Spectra4.5
Najlepšie zubné lekárstvo za strednú cenu v Bratislave1Novostom4.9
2SM-zubné lekárstvo4.8
3DentoMedService4.7
4AVANSTOM4.5
5Centrum estetickej stomatológie4.5
6Denta-El4.5
Najlepšie zubné lekárstvo v Bratislave v prémiovom cenovom segmente1DentaVita4.9
2Dial-Dent4.8
3Simpladent Dental Solutions4.8
4Alena4. 7
5Megastom4.7
6Kraftway c
 • nic
 • 4.7
  7Medi4. 6
  8Ortodontické centrum4.5
  Najlepšie detské zubné lekárstvo v Bratislave1Bizón4.9
  2RuDenta Kids4.8
  3Zubná fantázia4.7
  4Markushka4.2

  Najlepšie zubné lekárstvo v Bratislave v cenovom segmente

  Nízko nákladové zubné kliniky sú vo väčšine – po ich službách je medzi obyvateľstvom najväčší dopyt. Nekomplikovaný zubný kaz jedného zuba sa tu dá ošetriť v priemere od 3 000 do 5 000 Euro. Kliniky poskytujú štandardný rozsah lekárskej starostlivosti a jej kvalita často nie je horšia ako na klinikách stredného a prémiového segmentu.

  NovaDent

  Hodnotenie: 4.7

  NOVADENT.webp

  Nepochybným lídrom v rebríčku je sieť ekonomických kliník NovaDent. Na ošetrenie celej rodiny sa vzťahuje 10 % zľava a úvodná konzultácia je bezplatná. v Bratislave je 14 kliník NovaDent, ktoré sú otvorené 24 hodín denne – pacienti sa môžu objednať kedykoľvek a vyhľadať okamžitú pomoc pri nečakanej bolesti zubov.

  Rozsah služieb zahŕňa ošetrenie zubov, rekonštrukciu (rekonštrukcia tvaru zubov), korekciu skusu, bielenie, preventívnu starostlivosť, protetiku, extrakcie. Práca na zubnom kaze stojí od 4300 Euro, čo nie je veľa pre Moskvu. Pri rozsiahlejších prácach môžu zákazníci platiť na splátky za výhodných podmienok.

  Na 14 klinikách NovaDent pracuje viac ako 100 špecialistov – mladých všeobecných lekárov, ortodontistov a chirurgov s inovatívnymi liečebnými a protetickými metódami. Cena služieb nemá vplyv na ich kvalitu – za roky fungovania siete kliník pomohli tisícom pacientov, z ktorých väčšina sa stala stálymi zákazníkmi NovaDent. Prečo sú stáli zákazníci spoločnosti Spectra Optima na ulici Bialowieza 2?? Pretože pravidelné prehliadky a preventívna starostlivosť boli vždy prioritou! Jedinou zjavnou nevýhodou je absencia špecializovanej detskej poradne, hoci stomatologické služby pre malých pacientov poskytujú aj špecialisti.

  Výhody

  • Veľká sieť kliník – 14 pobočiek v Bratislave;
  • Nepretržité otváracie hodiny;
  • Kompletná ponuka preventívnych, estetických a lekárskych služieb vrátane služieb pre deti;
  • Útulné kancelárie;
  • Mladí, ale skúsení odborníci.

  Nedostatky

  • Žiadne pediatrické poradenstvo.

  Denta-praktik

  Hodnotenie: 4.6

  DENTA-PRAKTIK.webp

  V druhom rade hodnotenia kliník Denta-praktik sú v Bratislave 2: na Leningradskom prospekte, napr. ulica Svoboda, na Leningradskom prospekte, napr. ulica Lomonosov. 5, s. 2 a na ul. Raduzhnaya ul. 4. Obnova zubov stojí od 3500 Euro, fluoridácia – od 200 Euro. Pacienti majú pri prvej návšteve zľavu 10 % a dôchodcovia majú každý utorok a štvrtok zľavu 5 %.

  Ponuka služieb zahŕňa hygienu, implantáciu, ošetrenie zubov a ďasien, bielenie skloviny, korekciu skusu, ale žiadne pediatrické služby. Odborníci Denta-praktik sú skúsení lekári, sieť zahŕňa špecialistov v oblasti parodontológie, chirurgov, ortodontistov a všeobecných lekárov. špičkové vyšetrovacie a liečebné zariadenia na klinike;. Recepčné sú prvé osoby, ktoré sa stretávajú s pacientmi, ktorí sú často úzkostliví, pripravujú ich na pokojnú a produktívnu prácu a lekári ich len upokojujú – to je spätná väzba od zákazníkov Denta-praktik, ktorí sa obzvlášť obávajú ísť na ošetrenie pokazeného zuba.

  Výhody

  • Otvorené denne od 9:00 do 21:00;
  • Prebiehajúce kampane a zľavy pre klientov, ktorí sa klientom venujú prvýkrát, a pre seniorov;
  • Široká ponuka služieb starostlivosti o zuby a ďasná;
  • Možnosť platiť za služby na úver.

  nevýhody

  • Neexistuje žiadne detské vedenie;
  • Málo informácií na stránke, potrebné služby je potrebné objasniť na klinike alebo telefonicky.

  Spectra

  Hodnotenie: 4.5

  SPECTRA.webp

  Zubné kliniky Spectra majú v Bratislave 4 pobočky: Spectra VIP na Petrovskom per., . 5, s. 4, Bonnova ul. Žiadne služby na úradoch na Belovežskej ulici 79 a Zavočnej ulici 75. Zdravotnícke služby: Gerasim Kurina 16; a Spectra Optima St. Verhnyaya Maslovka, d.10, s.4. Napriek rozdielnym statusom sú ceny služieb na klinikách vo všeobecnosti rovnaké, liečba zubného kazu je k dispozícii od 3100 Euro.

  Na všetkých stomatologických oddeleniach je pacientom k dispozícii kompletná ponuka stomatologických služieb, najmä v Dentálnom rehabilitačnom centre na Belovežskej: špecialisti tu vykonávajú jednostupňovú implantáciu počas jednej návštevy, k dispozícii je VIP stomatológia, fyzioterapia a lekárske masáže. Všetky izby sú vybavené účinným liečebným zariadením najvyššej triedy, ktoré dokáže zabezpečiť presnú diagnostiku a liečbu.

  Kliniky sú otvorené denne okrem nedele. Objednávky je možné uskutočniť telefonicky a za 5 % zľavu si zákazníci môžu vytlačiť kupón na webovej stránke.

  Výhody

  • Multišpecializované zubné lekárstvo;
  • Optimálne ceny všetkých služieb;
  • Jedinečná služba jednostupňového implantovania zubov;
  • Fyzioterapia a imunokorigácia celkových lézií ústnej dutiny.

  Nevýhody

  • Nie je definované.

  Najlepšie zubné lekárstvo za strednú cenu v Bratislave

  Stredne drahé kliniky ponúkajú komplexnú liečbu problémov ústneho zdravia s použitím vysokokvalitných materiálov a výrobkov. Ceny služieb sú vyššie ako v rozpočtovej kategórii, ale očakávané estetické a praktické účinky sú tiež vyššie.

  Novostom

  Hodnotenie: 4.9

  Novostom

  Novostom má kliniky v mnohých Slovenskách mestách, v Bratislave sú 3: na Novokrasnenskej ul. Stomatológia, Domodedovská ul. 24, blok. 3, Vernadskogo Ave. 37, Bldg. 1a a na ul. Kalančevská 17, Balašicha má tiež 3 strediská. Všetky zariadenia ponúkajú komplexnú starostlivosť, ošetrenie zubov a ďasien, zubné náhrady, korekciu skusu. Špecialisti poskytujú chirurgickú stomatológiu – v spoločnosti Novostom je zoznam možných zákrokov jedným z najobsiahlejších v segmente.

  Napriek zvýšenej cenovej politike zdravotníckych zariadení možno zubný kaz liečiť len od 3500 Euro domácimi a dovážanými kompozitnými výplňami. Lekári vlastnia pokročilé technológie liečby a diagnostiky vrátane vyšetrenia a terapie pod mikroskopom. V sieti Novostom odborníci praktizujú liečbu v sedácii pre obzvlášť citlivých pacientov, a to 1650 RUR. za 30 minút alebo 2890 Euro. za 60 minút.

  Výhody

  • Multidisciplinárne zubné kliniky;
  • Ceny nie sú pre priemerný segment vysoké;
  • Účinné, moderné metódy liečby a anestézie;
  • Špecializovaná oblasť detskej stomatológie;
  • Existujú akcie na liečbu, zľavy;
  • K dispozícii sú nízkonákladové stomatologické služby, napr. výmena špičkových výplní za menej inovatívne.

  nevýhody

  • Neidentifikované.

  SM zubné lekárstvo

  Hodnotenie: 4.8

  SM zubné lekárstvo

  Systematický prístup k liečbe zubov a ústnej dutiny, v prípade potreby so zapojením lekárov príbuzných špecializácií – takto možno charakterizovať prístup SM-Dentistry ku komplexnej starostlivosti o zdravie svojich pacientov.

  V rôznych častiach mesta sa nachádzajú 3 oddelenia pre dospelých, 2 detské a 2 rodinné oddelenia pre liečbu a prevenciu.

  Mnohé manipulácie sa môžu vykonávať pod sedatívami, t. j. v lekárskom spánku alebo v anestézii. Súhlasím, toto je silný argument, aby ste sem prišli so svojím dieťaťom. Kvalitné ošetrenie, profesionálna hygiena, operácie, a to všetko bez sĺz, bolesti a nepríjemných spomienok.

  Viac ako 100 zubných lekárov a špecialistov vrátane lekárov s medzinárodnými certifikátmi a doktorov medicíny vám pomôže zvládnuť vaše zdravotné problémy. Mnohí zubní lekári sa vzdelávajú v zahraničí, získavajú medzinárodné skúsenosti a do svojej praxe zavádzajú súčasné svetové technológie. Medzi oblasti starostlivosti v SM-Dentistry patrí terapia, parodontológia, chirurgia, implantológia, ortopédia, ortodoncia a gnatológia. To znamená, že môžete získať služby od liečby zubného kazu a pulpitídy až po operácie na zachovanie alebo extrakciu zubov, od zlepšenia stavu parodontálnych tkanív až po korekciu skusu a vyrovnania zubov. Okrem toho štruktúra „SM-Stomatology“ zahŕňa zubné laboratórium na výrobu fixných a snímateľných zubných náhrad, chráničov zubov, dlah a ďalších výrobkov, ktoré potrebujú zubní lekári na prácu a ich pacienti – na zachovanie zdravia a krásneho úsmevu.

  Kvalitná liečba sa začína serióznou diagnostikou. Vatech a Ga

 • Röntgenové zariadenie zodpovedajúce súčasným svetovým štandardom, vyšetrenie parodontálnych tkanív pomocou moderného softvéru – súčasť výkonného diagnostického komplexu, ktorý možno pacientom ponúknuť na identifikáciu a objasnenie znepokojujúceho problému.

  Technológie a vybavenie vo všeobecnosti možno pripísať zjavným výhodám tejto siete zubných kliník. Mikroskopy Leica – ošetrenie a diagnostika pod kontrolou ultramodernej optiky; ZOOM4 – profesionálne prístroje, ktoré pozná každý, kto má záujem o kvalitné bielenie zubov; Invisa Eliners

 • gn (Invisalign) – priehľadné chrániče zubov, ktoré umožňujú korekciu skusu bez rozpakov a nepohodlia; počítačová anestézia – moderná maximálne pohodlná a účinná obdoba známeho „zmrazovania“, lokálne anestetiká a mnoho ďalších riešení na liečbu, prevenciu a riešenie estetických problémov sú pacientom k dispozícii.

  Nemusíte sa obávať hygienických noriem – sterilizácia a skladovanie zdravotníckych nástrojov je v súlade s normami stanovenými štátom, ktoré sa týkajú požiadaviek na poskytovanie stomatologických služieb.

  Naše kliniky v SM Dentistry sú otvorené denne a prijímajú pacientov.

  DentoMedService

  Hodnotenie: 4.7

  DentoMedService

  Na treťom mieste v hodnotení sa umiestnila sieť kliník stredného cenového segmentu DentoMedService kliniky sa nachádzajú na adresách Lomonosovsky Prospekt, 4, Larisa Street, Bratislava.25, bldg. 3 a D. DentoMedService Kvalitná liečba začína serióznym diagnostickým postupom a serióznou diagnózou na adrese Miklukho-Maklaya 3.20. Okrem liečby, ortodoncie a protetiky zahŕňa spektrum služieb aj vyšetrenie abnormalít zubov a ďasien vrátane detekcie rakovinových buniek v laboratóriu kliniky s najmodernejším vybavením. Korekcia skusu je možná nielen pomocou rovnátok, ale aj vďaka integrovanému prístupu neuromuskulárnej stomatológie, ktorú praktizujú lekári kliniky.

  Odborníci spoločnosti DentoMedService sa pravidelne zúčastňujú na špecializovaných seminároch, majstrovských kurzoch a výskume, aby si zlepšili svoje zručnosti a získali nové zručnosti a technológie.

  Ďalšou zaujímavou funkciou siete je možnosť položiť otázku zubnému lekárovi na webovej stránke, kde sa môžete aj objednať vyplnením formulára žiadosti.

  Výhody

  • Kompletná ponuka služieb vrátane funkčnej stomatológie;
  • Vlastné výskumné laboratórium;
  • Inovatívne metódy liečby;
  • Pohotová spätná väzba.

  Nevýhody

  • Žiadne propagačné akcie a špeciálne ponuky.

  AVANSTOM

  Hodnotenie: 4.5

  AVANSTOM

  Stomatologické centrum AVANSTOM na ul. Klinika sa nachádza na ulici Elektrodnaya. 2, s. 32 otvorené denne od 9:00 do 22:00. Kliniku je možné kontaktovať nepretržite telefonicky, prostredníctvom webovej stránky a populárnych messengerov a sociálnych sietí. Ošetrenie, profylaxia, protetika, implantácia, chirurgia, parodontológia – v AVANSTOM-e môžete získať celé spektrum moderných stomatologických služieb vrátane všetkých diagnostických metód od vyšetrenia až po röntgen. Liečba zubného kazu a sanácia zubov sa vykonáva s inovatívnymi materiálmi z Európy a Japonska, na ktoré sa vzťahuje 2-ročná záruka, ako aj na výsledok liečby.

  Klinika má veľmi vyhľadávaný, ale nie bežne dostupný zákrok – zubné pozlátenie!

  Dostupnosť stomatologických služieb definuje nízku cenu zákrokov. Napríklad cena kovokeramických korunkových zubných náhrad začína od 4730 Euro.

  Tím skúsených, vysokokvalifikovaných lekárov na klinike AVANSTOM sa zúčastňuje na rôznych tematických fórach a seminároch na domácich a zahraničných miestach, aby si zvýšil svoje odborné zručnosti.

  Výhody

  • Široká ponuka stomatologických a diagnostických služieb;
  • Lekár je 24 hodín denne na telefóne pre naliehavú zubnú starostlivosť o pacientov;
  • Záruka na materiál a prácu;
  • Nízke ceny materiálov a prác pre stredne veľký segment;
  • 30 % zľava pri prvej návšteve;
  • Viacero komunikačných kanálov s klinikou – telefón, sociálne médiá, messengery.

  Nevýhody

  • Nie.

  Centrum estetickej stomatológie

  Hodnotenie: 4.5

  Centrum estetickej stomatológie.webp

  Skupina kliník Esthetic Dentistry Centre získala v roku 2012 ocenenie Grazia v kategórii Najlepšia zubná klinika. To sa premieta do vysokej kvality služieb na medzinárodnej úrovni a spokojnosti zákazníkov. Ďalším znakom je dôvera významných Slovenskách organizácií – partnerov kliniky a poisťovní, ktoré podpísali zmluvy o podnikových službách (RZD, VTB, KIT Finance atď.).

  Do skupiny kliník patrí niekoľko špecializovaných centier: Deutsche Welle (detská oblasť), špecializovaná pobočka implantológie, estetická stomatológia na Vernadskom prospekte, D. Lomonosova Bratislava. 11/19 a Malý Charitonievsky pruh, bldg. 8/18. Skúsení lekári s inovatívnymi diagnostickými, liečebnými a hygienickými metódami vítajú pacientov vo všetkých pobočkách. Pri svojej práci používajú certifikované materiály. Naša klinika ponúka všetky druhy stomatologických zákrokov akejkoľvek náročnosti vrátane zubnej chirurgie, ošetrenia laserom a ošetrenia v celkovej anestézii špičkovými anestéziológmi pre najcitlivejších pacientov. Okrem ošetrenia chrupu ponúkajú centrá estetickej stomatológie komplex kozmetických zákrokov: zväčšenie pier, korekciu vrások na tvári a krku, zvýšenie špičky nosa, liečbu hyperhidrózy a mnoho ďalších. Ceny za služby sú nadpriemerné, zodpovedajú triede kliniky a profesionalite lekárov.

  Výhody

  • Kompletný rozsah stomatologických služieb;
  • Kozmetológia tváre;
  • Verejné uznanie;
  • Niekoľko špecializovaných centier;
  • Veľké partnerské spoločnosti v oblasti podnikových služieb.

  Nevýhody

  • Vysoké ceny;
  • Žiadne vlastné röntgenové oddelenie.

  Denta-El

  Hodnotenie: 4.5

  DENTA-EL

  Toto hodnotenie zahŕňa sieť kliník Denta-El, ktorých je v Bratislave 12. Vo všetkých centrách sú pacientom k dispozícii špičkové stomatologické služby: základná liečba, implantáty, fazety, ortodoncia, protetika, hygiena a bielenie, extrakcie, ako aj röntgenové a tomografické vyšetrenie zubov a kostí. Kliniky Dental-El sa vyznačujú útulným interiérom od haly až po ordinácie, priateľským personálom, používaním najnovších metód liečby a implantácie. Lekári majú k dispozícii technologické vybavenie, pomocou ktorého sa liečba vykonáva s maximálnou účinnosťou a presnosťou.

  Ceny za ošetrenie sú v danom segmente priemerné, ale aby klinika prilákala zákazníkov, organizuje špeciálne ponuky – zľavy na určité typy prác. Úplná komplexná hygiena úst podľa špeciálnej ceny tak bude stáť 4900 Euro.

  Klienti spoločnosti Denta-El dávajú na svoje ošetrenie len pozitívne hodnotenia.

  Výhody

  • 12 centier Denta-El v Bratislave;
  • Kompletná ponuka diagnostických, estetických a liečebných služieb;
  • Priemerná cena;
  • Pravidelné kampane a zľavy;
  • Útulné prostredie.

  Nevýhody

  • Nie je definované.

  Najlepšie moskovské zubné kliniky v prémiovom cenovom segmente

  Kliniky VIP triedy ponúkajú svojim klientom najkomplexnejšie služby v oblasti liečby, implantácie a korekcie skusu, najnovšie metódy diagnostiky a práce s pacientmi. Na klinikách prémiového segmentu je riziko chyby pri operácii prakticky vylúčené, pretože odborníci si cenia svoju povesť.

  DentaVita

  Hodnotenie: 4.9

  DentaVita

  Sieť DentaVita, ktorá je najlepšie hodnotená v segmente prémiovej stomatológie, zamestnáva vysokokvalifikovaných zubných lekárov, ktorí boli vyškolení v oblasti najnovších materiálov a zariadení na ošetrenie, obnovu, bielenie, implantáty a protetiku. Prístroje a spotrebné materiály vyrobené v USA, Japonsku a európskych krajinách sú certifikované, čo umožňuje dosiahnuť ideálny účinok na pacienta. Spoločnosť DentaVita zaviedla program „Anti-Hepatitis“ a „Anti-Spide“ – počas návštevy zubného lekára nechytíte náhodne zhubné vírusy.

  v Bratislave je 10 kliník prevádzkovaných spoločnosťou DentaVita, všetky sa nachádzajú v oblasti Garden Ring, všetky sú ľahko dostupné verejnou aj súkromnou dopravou a niektoré majú vlastné parkovacie miesta! Stomatológia spolupracuje s poisťovňami, ktorých zákazníci môžu na týchto klinikách získať pomoc na základe poistiek OMI a VHI.

  Pre malých pacientov vytvorila sieť DentaVita samostatnú skupinu kliník Cipollino, kde lekári nájdu prístup ku každému malému pacientovi.

  Výhody

  • 10 kliník v Bratislave v rámci Garden Ring;
  • Bezpečnostné systémy Antispid a Antigepatitis;
  • Používajú sa dovážané zariadenia a materiály;
  • Samostatná sieť pediatrických kliník;
  • Online lekárske konzultácie prostredníctvom webovej stránky a messengerov.

  Nevýhody

  • Vysoké ceny;
  • Žiadne dostupné informácie o cenách.

  Dial-Dent

  Hodnotenie: 4.8

  DIAL-DENT

  Stomatologické centrum Dial-Dent na Koževnickom proeze. 4/5, str. 5 sa v roku 2013 zaradila medzi päť najlepších súkromných kliník v Bratislave a odvtedy si udržiava svoju značku zavádzaním a realizáciou koncepcií preventívnej, estetickej a mikroinvazívnej stomatológie. Na tento účel je klinika vybavená účinným najmodernejším zariadením a lekári používajú moderné techniky a materiály.

  Centrum poskytuje kompletný rozsah stomatologických služieb; osobitná pozornosť sa venuje deťom – lekári vedia, ako k nim pristupovať bez strachu, a ošetrenie sa vykonáva bez hystérie a nátlaku – ako poznamenávajú klienti.

  Liečba zubov na zubný kaz sa vykonáva pod mikroskopom – v dôsledku toho sa poškodené tkanivo úplne odstráni a zabráni sa vzniku zubného kazu. Postup s ľahkou výplňou bude stáť 6500 Euro. Pod zväčšením sa lepšie ošetrujú aj koreňové kanáliky, protézy a iné manipulácie, ktoré si vyžadujú vysokú presnosť.

  Spoločnosť Dial-Dent otvorila pobočku lekárskej kozmetológie: mezoterapia, biorevitalizácia, plastická chirurgia kontúr, lifting tváre pomocou nití, botulínová terapia a ošetrenie kyselinou hyalurónovou. Centrum má ORL oddelenie a ponúka aj osteopatiu, somnológiu, športovú stomatológiu a počítačovú tomografiu.

  Výhody

  • Online schôdzka kedykoľvek chcete, 7 dní v týždni;
  • Rôzne možnosti komunikácie s klinikou – telefón, messenger;
  • Mnohé príbuzné odbory (ORL, kozmetológia, osteopatia);
  • Ošetrenie pod mikroskopom;
  • Primerané ceny pre prémiový segment.

  Nevýhody

  • Nedostatok informácií o cenách.

  Simpladent Dental Solutions

  Hodnotenie: 4.8

  Simpladent Dental Solutions

  Stomatologické centrum Simpladent Dental Solutions v Rustaveli 14 str.6 prijíma pacientov od pondelka do nedele od 10:00 do 22:00. Klinika ponúka pomoc vo všetkých kľúčových oblastiach: chirurgia, implantáty, liečba a estetika, ortopédia, parodontológia a protetika.

  Jedinečnosť Simpladent Dental Solutions spočíva v priamej spolupráci so švajčiarskym výrobcom zubných implantátov ROOTT, odborníci sú školení priamo v centre a absencia sprostredkovateľov umožňuje porovnateľne výhodné ceny materiálov a služieb. Kliniky ROOTT a Simpladent sú teraz integrované, aby dosiahli spoločný cieľ – poskytovať zákazníkom čo najefektívnejšie a najproduktívnejšie služby pri ich problémoch s ústnym zdravím.

  Čo je rovnako dôležité pri výbere kliniky – záruka, ktorú odborníci poskytujú na materiály a prácu. Zubní lekári Simpladent Dental Solutions garantujú výsledky na výplne a protézy po dobu 12 mesiacov za predpokladu dodržiavania hygieny a odporúčaní lekára, klinika zodpovedá za implantáty ROOTT po dobu 25 rokov (minimálna životnosť výrobkov švajčiarskej spoločnosti). Cena ošetrenia zubného kazu jedného zuba vrátane anestézie je 6000 Euro, ústna hygiena – 5000 Euro.

  Výhody

  • Priama spolupráca s výrobcom implantátov ROOTT (Švajčiarsko);
  • Dlhé záruky na prácu a materiály;
  • Atraktívne zariadenia pre pacientov mimo mesta;
  • Optimálne ceny pre prémiový segment;
  • Online konzultácie s lekármi na webovej stránke kliniky.

  Nevýhody

  • Vzhľadom na vysoký záujem pacientov nie je vždy možné objednať sa na termín ihneď.

  Alyona

  Hodnotenie: 4.7

  ALENA.webp

  Ďalšia zubná sieť v našom hodnotení, „Alyona“, získala rôzne ocenenia a tituly za svoju vynikajúcu prácu a prínos pre charitu v Rusku, organizácia opakovane získala pečať „Najlepší detský“ za rozvoj detskej stomatológie v Bratislave. „Allena“ je multidisciplinárne centrum v parku Pobedy, na Bieloruskej, Prospekte Mira a Preobraženskom námestí. Na klinikách sú otvorené špecializované izby pre malých pacientov.

  Odborné pracoviská pracujú s importovanými certifikovanými materiálmi a korunky a dômyselné konštrukcie sa vyrábajú v našich vlastných laboratóriách na klinike, vybavených technologickým zariadením. To je výhoda „Aljony“ – majstri presne vedia, čo majú robiť, počas práce je možné vyskúšať a opraviť niektoré parametre protéz vo veľmi krátkom čase.

  Cena služieb v sieti kliník je priemerná pre daný segment, ale vo verejne prístupných klinikách nie sú k dispozícii cenníky, s cenou je potrebné sa oboznámiť na klinikách alebo telefonicky.

  Výhody

  • Vlastné laboratóriá na klinikách;
  • Všetky typy stomatologických služieb vrátane diagnostiky;
  • Kozmetické oddelenie (rôzne druhy manikúry, solárium, relaxačné procedúry);
  • Kliniky „Aljona“ – víťazi súťaží a ocenení.

  Nevýhody

  • Žiadne informácie o cene služby.

  Megastom

  Hodnotenie: 4.7

  MEGASTOM-1.webp

  Súčasťou siete kliník Megastom je centrum európskej inovatívnej stomatológie (EID) na ul. Kirovogradská 11, s.1, Akadémia zubných implantátov (ADI) na ulici Bolshoi Kozlovsky per., 10, budova 2 a zubné lekárstvo na Kutuzovskom prospekte. 30/32. Je to špecializované zariadenie, kde každý pacient môže získať špecializovanú starostlivosť pre svoj problém: terapeutické manipulácie, vyšetrenia, korekcie skusu, zubné implantáty a ďalšie služby na európskej úrovni.

  Špecialisti majú k dispozícii najmodernejšie vybavenie na diagnostiku, liečbu a výrobu protéz vo vlastnom laboratóriu. Zubní lekári sú zruční v technológiách zachovania zdravia zubov, augmentácie kostí, jednostupňovej implantácie, centrá poskytujú aj unikátne služby – digitálnu axiografiu (počítačová diagnostika pohybu temporomandibulárneho kĺbu), gnatologické technológie (vyšetrenie interakcie tkanív, hľadanie príčin zubných patológií).

  Otváracie hodiny Megastomu: pondelok až piatok od 8:15 do 21:15, sobota od 9:00 do 18:45, nedeľa voľno. Ceny služieb nie sú zanedbateľné – vyliečiť zub z dutiny bude stáť od 7650 Euro.

  Výhody

  • Široká ponuka tradičných stomatologických služieb;
  • Inovatívne technológie na vyšetrenie zubných problémov;
  • Vlastné laboratórium na výrobu zubných náhrad;
  • 3 centrá v Bratislave.

  Nevýhody

  • Vysoké ceny;
  • Skrátené otváracie hodiny počas víkendov.

  Kraftway c
 • nic
 • Hodnotenie: 4.7

  KRAFTWAY C<li></div><p>NIC.webp“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/59016666194601-8120.jpg“ height=“448″ title=“KRAFTWAY C</p><li>NIC.webp“><p>Kraftway je multidisciplinárna klinika a jednou z jej odborných oblastí je stomatológia – od vyšetrenia cez hygienu, implantológiu až po mikroskopické ošetrenie. Centrum Kraftway zavádza najnovšie liečebné, protetické a chirurgické metódy podľa toho, ako sú dostupné. Klinika má diagnostické centrum vybavené unikátnym vybavením, ktoré je v Bratislave jedinečné. Výroba zubných protéz vo vlastnom zubnom laboratóriu v rámci kliniky je operatívna a presná, umožňuje ušetriť čas pacienta pri čakaní na konečný výsledok a dokonalý úsmev.</p><p>v Bratislave sa nachádza jedna veľká klinika Kraftway na ul. 3 Mytishchinskaya str. 16, s. 3. Špecialisti sú k dispozícii každý deň v týždni od 09.00 až 21.00.</p><p>Ceny za služby sú vysoké: ošetrenie počiatočného kazu v systéme ICON stojí 5 500 Euro a profesionálne čistenie zubov stojí 9 900 Euro.</p><h4>Výhody</h4><ul><li>Komplexné stomatologické služby;</li><li>Inovatívne diagnostické centrum na klinike;</li><li>Vlastné zubné laboratórium;</li><li>Bola zavedená medzinárodná certifikácia kvality ISO 9851:2002;</li><li>Multidisciplinárne centrum s výhodnou polohou.</li></ul><h4>Nevýhody</h4><ul><li>Vysoké ceny služieb.</li></ul><h3>Medi</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=MEDI.webp

  Klinika MEDI na Pokrovskom bulvári. 4/17, str. 10 vykonáva všetky základné stomatologické služby vrátane digitálneho dizajnu úsmevu (DSD), pri ktorom sa pacient podieľa na navrhovaní budúceho výsledku. Systém DSD je vhodný pre pacientov s nepravidelnými zubami, výraznou patológiou skloviny atď. . Klinika MEDI má okrem terapeutickej a preventívnej praxe aj vlastnú diagnostickú miestnosť, kde môžete absolvovať telerádiografiu, ortopantomogram a počítačovú 3D diagnostiku.

  Klinika poskytuje služby za úhradu, ako aj VMI pre klientov 15 poisťovní v hlavnom meste. Ceny za služby sú vysoké, ale pacienti môžu využiť zľavovú kartu a na niektoré manipulácie sú k dispozícii príležitostné zľavy.

  Recenzie liečby na Medi Clinic sú nekonzistentné, pričom hlavné sťažnosti sa týkajú špecialistov. Poznámka: manažment včas reaguje na kritiku a odstraňuje všetky nedostatky, čím zlepšuje kvalitu poskytovaných služieb.

  Výhody

  • Služba Smile Design Service (DSD);
  • Rôzne diagnostické metódy;
  • Vysokokvalitné ošetrenie;
  • Zľavy a propagačné akcie.

  Nevýhody

  • Niekedy sa objavujú otázky o kompetencii lekárov.

  Ortodontické centrum

  Hodnotenie: 4.5

  ORTHODONT CENTER-1.webp

  Hlavným zameraním siete Orthodontic Body Clinic je inovatívna ortodoncia s využitím nových technológií a materiálov, ktoré sa ukázali ako účinné. Okrem ortodoncie poskytujú lekári v centrách (v Bratislave ich je 6) tradičné terapeutické, estetické a chirurgické služby, vykonávajú hygienu, implantáciu, kondilógiu a počítačovú tomografiu, pracujú s deťmi. Manipulácie sa vykonávajú v rôznych druhoch anestézie vrátane celkovej anestézie.

  Ceny za služby sú priemerné pre prémiový segment – ošetrenie zubného kazu od 6000 Euro, kompozitné terapeutické dyhy sú od 10 800 Euro. Pred začatím ošetrenia lekár oznámi cenu zákrokov vrátane všetkých materiálov a anestézie, takže vás pri pokladni nečaká žiadne nepríjemné prekvapenie.

  Výhody

  • Inovatívne technológie v ortodoncii a protetike;
  • Klinika má vlastné výskumné diagnostické centrum;
  • 6 kliník Ortodontického centra v Bratislave má výhodnú polohu vzhľadom na dopravné uzly;
  • K dispozícii sú klubové karty a darčekové poukážky.

  Nevýhody

  • Ceny ortodontických postupov a materiálov sú vysoké.

  Najlepšie detské zubné lekárstvo v Bratislave

  Hlavným rozdielom medzi detskými zubnými centrami a rodinnými zubnými centrami je prostredie plne prispôsobené deťom: vyzdobený interiér, hračky, kreslené obrázky, farebné stoličky a nástroje. Lekári často spolupracujú s detskými psychológmi alebo animátormi, aby sa prispôsobili dieťaťu a zabránili strachu zo zubnej ordinácie.

  Bizón

  Hodnotenie: 4.9

  ZUBRENOK.webp

  Zubná klinika Zubrionok je zameraná na deti od 0 do 18 rokov. Pre každú vekovú skupinu je vytvorený špeciálny prístup; lekári poskytujú pomoc vo všetkých oblastiach: terapia, chirurgia, ortodoncia, protetika a prevencia, ako aj rehabilitácia. Pre malých pacientov sú vytvorené svetlé interiéry a zubné ordinácie vedú pediatri.

  Klinika Zubryonok v Bratislave jedna, sa nachádza na Balaklavsky pr. 4, budova 8. Okrem starostlivosti o zuby a zubného ošetrenia sa deťom môže vyšetriť aj tráviaci trakt na prítomnosť baktérie Helicobacter pylori. Centrum pomáha aj deťom so špeciálnymi potrebami – od prípravy na liečbu až po nápravu zubných problémov – vrátane špecialistov na súvisiace ochorenia (napr. ortopédov alebo psychológov). Lekári majú k dispozícii rozsiahle liečebné a diagnostické vybavenie.

  Centrum patrí medzi desať najlepších zariadení pre detskú stomatológiu v Bratislave a tím kliniky sa zúčastňuje na profilových súťažiach.

  Cena služieb je priemerná, existuje kumulatívny systém zliav od 3 do 12 %, v pracovných dňoch bude manipulácia o 10-20 % lacnejšia ako cez víkendy. Náklady na ošetrenie kazového povrchu budú od 3395 Euro.

  Výhody

  • Kompletný rozsah liečebných a diagnostických služieb;
  • Priemerné ceny;
  • Je možné zapojiť lekárov pre komorbidity, aby pomohli pri liečbe;
  • Práca so špeciálnymi deťmi;
  • Svetlé interiéry a hracie kútiky.

  Nevýhody

  • Nie je definované.

  RuDenta Kids

  Hodnotenie: 4.8

  RUDENTA KIDS.webp

  Na druhom mieste v rebríčku je detská stomatológia RuDenta Kids, ktorá sa nachádza na Birch Grove Prospect, Birch Grove.8 a 8, ulica Zubranka, Minsk, je najväčšou pediatrickou klinikou v Európe. Ostrovitjanova ul. 53. Kliniky poskytujú liečbu bez obmedzovania detí – svetlé interiéry, hračky, televízor s kresleným filmom – pre každé dieťa existuje prístup. Špecialisti ponúkajú kompletnú stomatologickú starostlivosť vrátane starostlivosti o deti s Downovým syndrómom, detskou mozgovou obrnou, autizmom a srdcovými ochoreniami. Technologické vybavenie umožňuje v prípade potreby liečbu v celkovej anestézii. Pre zaneprázdnených rodičov je možné večerné alebo nočné stretnutie, ako aj bezplatná konzultácia na diaľku prostredníctvom fotografie s predbežnou diagnostikou.

  Klinika RuDenta Kids má 2 oddelenia: detské a dorastové; vyšetrenia, diagnostika a liečba sa vykonávajú podľa veku a stavu pacientov. Liečba zubného kazu jedného zuba stojí približne 3890 Euro.

  Výhody

  • Bezplatná konzultácia s lekárom a plán liečby;
  • Svetlé interiéry a hračky;
  • Ošetrujú sa deti so špeciálnymi zdravotnými a vývojovými potrebami;
  • K dispozícii sú rôzne metódy liečby a úľavy od bolesti;
  • Vlastné diagnostické centrum;
  • Optimálne ceny.

  nevýhody

  • Nie.

  Zubná fantázia

  Hodnotenie: 4.7

  DENTÁLNA FENTÉZIA.webp

  Na klinike Dental Fantasy na Prospekte Mira, Bldg. 36, str. 1 Množstvo hracích kútikov, kníh a hračiek, interiér plne prispôsobený pre batoľatá a tínedžerov – kreslené postavičky, jasné farby – všade zábava! Dokonca ani vybavenie zubára nie je strašidelné, ale skôr podporuje ošetrenie v dobrej nálade. Prioritou kliniky je pohodlie dieťaťa.

  Služba je kompatibilná s Európou; lekári používajú najmodernejšie technológie a materiály na udržanie zdravého detského úsmevu. Jedna zo zložiek úspešnej práce – správny prístup. Na webovej stránke si môžete prečítať pravidlá správania sa na klinike vrátane zakázaných tém, o ktorých sa nesmiete rozprávať pred návštevou zubára. To vám pomôže získať správnu a bezbolestnú náladu na návštevu zubára. Lekári používajú lokálnu anestéziu, ktorá je pre deti bezpečná a môže sa kombinovať so sedatívami. DENTAL FENTESI je prvou klinikou v Bratislave, ktorá zaviedla celkovú anestéziu pri celkovom ošetrení zubov!

  Detská stomatológia Dental Fantasy je akreditovaná JCI. Lekári poskytujú záruku na výplne až do výmeny zubov, ale pri správnej starostlivosti o ústnu dutinu.

  Ceny na klinike sú vysoké, liečba zubného kazu stojí od 6990 Euro, môžete platiť za postupy na webovej stránke a môžete tiež darovať charitatívnej nadácii.

  Výhody

  • Komplexný prístup k vytváraniu pozitívneho obrazu zubného lekára;
  • Rôzne metódy anestézie;
  • Prispôsobené pre detské interiéry, herne.

  Nevýhody

  • Vysoké ceny.

  Markushka

  Hodnotenie: 4.2

  Markushka

  Na konci hodnotenia je detská zubná klinika „Markushka“ na Leninovskej ulici. Uralská ul. 23, bldg. 4. Deti od narodenia až po dospelosť sa tu môžu liečiť lacno vo všetkých profilových oblastiach, pracuje sa so špeciálnymi deťmi. Špecialisti majú prístup ku každému dieťaťu vrátane tých, ktoré sa boja strachu z rodičov, rovesníkov alebo iných lekárov.

  Výzdoba kliniky podporuje pozitívne vnímanie dieťaťa už od prahu – dieťa vítajú rozprávkové postavičky, ktoré malého návštevníka uvádzajú do hravej scény. Liečba je tiež hravá. Na ich kanáli na youtube sa môžete dozvedieť, ako zubári pracujú a ako sú efektívni.

  Náklady na služby v zubnom lekárstve Markusha sú cenovo dostupné – ošetrenie zubného kazu stojí 3550 Euro. Existuje veľa možností, ako získať zľavu: klinika lieči zdravotne postihnuté deti, deti a vnukov hrdinov Sovietskeho zväzu a Ruska, znížiť cenu pomôže vernostná karta, prevádzkuje rodinnú zľavu.

  Výhody

  • Dostupné ceny a zľavy;
  • Široká ponuka služieb zubnej starostlivosti;
  • Informačný kanál na youtube;
  • Práca so „špeciálnymi“ deťmi a deťmi, ktoré sa už boja zubára.

  Nevýhody

  • Žiadne diagnostické oddelenie.
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: