6 najlepších cestovných kancelárií vo Voroneži

Často sa občania Voroneže, ktorí nemôžu ľahko plánovať svoju dovolenku sami, obracajú na cestovné kancelárie. Tieto firmy vám ušetria komplikované vybavovanie leteniek a ubytovania. Najdôležitejšie je vybrať si overenú spoločnosť, ktorá sa môže pochváliť poctivou a kompetentnou prácou. Náš prehľad odráža práve takéto cestovné kancelárie. Účastníci sú vyberaní na základe spätnej väzby od zákazníkov.

Hodnotenie najlepších agentúr vo Voroneži

avel
NomináciaumiestnenieCestovná kanceláriahodnotenie
Hodnotenie najlepších cestovných kancelárií v meste Voronež1Vianočný stromček Palmy5.0
2Oranžová4.9
3Globus. Ru4.8
4Dick Thor4.7
5JAVISA
4.6
6Kufrík4.5

Vianočný stromček Palmy

Hodnotenie: 5.0

Smrekové palmy

Cestovná kancelária „Vianočné palmy“ vyberá zájazdy so zameraním na optimálny pomer nákladov a kvality produktu. Spoločnosť spolupracuje s úplne všetkými hlavnými cestovnými kanceláriami v krajine. Špecialisti spoločnosti sa snažili, aby bol postup výberu zájazdu čo najrýchlejší. Všetky zájazdy uvedené na webovej stránke sú aktuálne. Zavedený systém online platieb kartou. „Yolky-Palms“ je prvá agentúra, ktorá ponúka online zájazdy s odchodmi v najbližších dňoch.

Turisti dostanú zmluvu a všetky potrebné dokumenty. Manažéri spoločnosti navštívili rôzne krajiny sveta a môžu zákazníkom poskytnúť množstvo informácií. Kancelária sa nachádza v blízkosti banky Sberbank a má parkovisko. Recenzie agentúry sú väčšinou pozitívne. Adresa: r. Voronež, Vl. 24, Nevskogo. Telefón: 74732-51-6536.

Oranžová

Hodnotenie: 4.9

Oranžová

Cestovná kancelária „Apelsin“ ponúka klientom vyplnenie pasov, last minute zájazdy za atraktívne ceny, exkurzie, dovolenky v sanatóriách, rezervácie hotelov a detské tábory v Rusku a v zahraničí. Spoločnosť je zapísaná v CeloSlovenskom dobrovoľnom všeobecnom registri cestovných kancelárií. Všetci klienti môžu očakávať bezplatné školenie „English for Travel“. Školenie trvá 4,5 hodiny v centre mesta.

Pre stálych zákazníkov je k dispozícii systém bonusov. Môžete ich darovať priateľom a príbuzným. Spoločnosť každý týždeň organizuje propagačné akcie. Turista tak môže získať zľavu v jednom z piatich zastúpených hotelov. Webové stránky cestovných kancelárií si zaslúžia osobitnú pozornosť. Odpovie na všetky vaše otázky. Množstvo užitočných informácií a služieb. Adresa: c. Voronež, Leninský prospekt 15, 1 budova, kancelária 216B. Telefón: 74732-49-5600.

Globus. Ru

Hodnotenie: 4.8

Globus. Ru

Nasledujúca cestovná kancelária pracuje nielen s jednotlivcami, ale aj s firemnou klientelou. V službách Voronež Výlety do Európy a Ruska, dovolenka na pláži v zahraničí, cestovné poistenie, víza a rezervácia leteniek. Spoločnosť je vybraná pre širokú škálu služieb, výhodné zľavy na konkrétne zájazdy, zľavový program. Ak si kúpite kartu za 500 Euro, môžete získať atraktívne ponuky na nákup novej prehliadky.

Výhody: skvelé skúsenosti personálu, rýchla realizácia bez zbytočných komplikácií.

Dick Tour

Hodnotenie: 4.7

Dick Tour

Spoločnosť „Dick Tour“ ponúka dovolenku v najlepších strediskách na svete. Našim klientom ponúkame individuálne a sanatórne zájazdy, plážovú dovolenku v Ruskej federácii. Pomáha vybaviť doklady na lekárske ošetrenie a vzdelávanie v zahraničí. Firma je jednou z najstarších cestovných kancelárií vo Voroneži. Pôsobí na trhu od roku 1992.

Hlavné výhody organizácie: výhodné horúce zájazdy, individuálny prístup, bohaté skúsenosti pracovníkov, primerané ceny. „Dick Tour“ generuje prehliadky akejkoľvek zložitosti. Tu si občania mesta a regiónu, ktorí si chcú rezervovať hotel, vybavujú víza. Kancelária spoločnosti prevádzkuje predajňu leteniek a železničných lístkov na miestne a medzinárodné lety za rozumnú cenu. V prípade potreby vám vstupenky doručíme až domov. Adresa: c. Voronež, ulica Teatralnaja 28. Telefón: 74732-02-0002.

JAVISAavel

Hodnotenie: 4.6

<tr></div><p>avel“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/59516666194661-376-.jpg“ title=“YAVIZA</p><tr>avel“><p>Ďalším v prehľade je cestovná kancelária a vízové centrum, kde si môžete nájsť a vybrať zájazdy do akejkoľvek krajiny. Pomoc zamestnancov pri vybavovaní víz, pasov a pozvaní pre cudzincov. V prípade potreby môžete uzavrieť poistenie, podpísať zmluvu o zelenej karte, rezervovať si hotel.</p><p>Plusy: zájazdy pre všetky chute a rozpočty, široká ponuka služieb a jedinečné ponuky. Nie každá cestovná kancelária sa zaoberá vyhľadávaním online prenájmu áut v zahraničí. Na webovej stránke spoločnosti nájdete množstvo užitočných informácií pre turistov. Vydanie schengenského víza do Španielska, Grécka, Českej republiky, Islandu, Dánska, Rakúska alebo Litvy, môžete za 12500 Euro. Pripomienky k agentúre sú len pozitívne. Adresa: Paríž, Kolumbia. Voronež, Plechanovská ulica, 53. Telefón: 74732-32-0054.</p><h3>Kufrík</h3><p>Hodnotenie: 4.5</p><div style=Kufrík

Mnoho ľudí vo Voroneži dôveruje agentúre „Kufrík“ pri organizovaní svojej dovolenky. Zájazdy sa vyberajú podľa potrieb a finančných možností klienta. Tu si môžete rezervovať najlepší hotel v správnej triede v systéme „all inclusive“. Kompetentná práca manažérov, aby sa príjemnú a lacnú dovolenku. Spoločnosť pomáha pri vybavovaní žiadostí o víza.

Na internete môžete nájsť veľa pozitívnych ohlasov na zamestnancov firmy. Mnohí zákazníci pravidelne využívajú služby cestovnej kancelárie a nikdy ich nenapadlo zmeniť organizáciu. Skupina Vk na sledovanie výhodných ponúk na horúce zájazdy. Práve teraz spoločnosť ponúka dovolenku pre dvoch na Phukete za 67500 Euro (7 dní). Dovolenka v Pattayi na 1 línii mora bude stáť 34 tisíc Euro na 1 osobu. Adresa: r. Plechanovská ulica 53, Voronež. Telefón: 74732-22-1732.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: