8 najlepších cestovných kancelárií v Krasnodare

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom by ste mali požiadať o odborné poradenstvo.

Idete na dovolenku, takže si nechcete rezervovať vlastné letenky, hotel, vymýšľať program odpočinku atď. Preto sa jedným z najčastejších dotazov na Google stalo „nájsť cestovnú kanceláriu“. Je pravda, že existujú aj nuansy. Hlavným problémom pri výbere cestovnej kancelárie je množstvo informácií o nich a obrovské množstvo recenzií, ktoré môžu doslova utopiť.

Ešte pred pár desaťročiami ste sa mohli jednoducho opýtať suseda, kde by ste mohli stráviť dobrú dovolenku, a dostali ste 2-3 overené možnosti. V súčasnosti je ponuka presýtená v každej oblasti a výber cestovnej kancelárie zaberá podstatne viac času. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov, ako si vybrať dobrú spoločnosť. V tomto článku sme pre vás vytvorili aj hodnotenie 8 najlepších cestovných kancelárií v Krasnodare. Je založená na podrobnej štúdii hlavných cestovných kancelárií a bude užitočná pre všetkých cestujúcich z Krasnodaru.

Ako si vybrať spoľahlivú cestovnú kanceláriu

Aby ste pri stretnutí v kancelárii alebo pri online rozhovore s manažérom nepochybovali, pripravili sme pre vás niekoľko univerzálnych rád pre výber cestovnej kancelárie:

 1. Odporúčania priateľov a príbuzných. Ak poznáte niekoho, kto sa nedávno vrátil z dovolenky, je to skvelá príležitosť dozvedieť sa s ním všetky podrobnosti o dovolenke. Zvyčajne vám povedia, kde sa dá najesť, aké boli životné podmienky, či bol personál zdvorilý a podobne.
 2. Prvý dojem z cestovnej kancelárie. Počas rozhovoru venujte pozornosť tomu, ako dobre je manažér informovaný. Ak sa musí neustále pozerať do brožúry alebo do nejakých zložiek, je nepravdepodobné, že svoju prácu dobre pozná. Skúsení organizátori zájazdov vám zvyčajne dokážu rýchlo a jednoducho povedať o každom zájazde, keď sa vám pozrú do očí. Svoju prácu robia s takým potešením a poznajú každý detail každej cesty, že sa ich prezentácia mení na skutočné predstavenie.
 3. Primeranosť ceny zájazdu.Ak sa chcete vyhnúť nepríjemným prekvapeniam po príchode do hotela, nenechajte sa zlákať veľkými zľavami. Skutočnosť, že žiadna rešpektujúca sa cestovná kancelária nepredáva poukazy takmer za nič. Úspešné spoločnosti, ktoré sa osvedčili na trhu, nakupujú svoje cesty dostatočne dobre. To je dôvod, prečo nie sú ziskové pro dať im zľavu viac ako 5%. Takáto zľava sa považuje za najbezpečnejšiu. Ak vám ponúknu zníženie ceny o 20 % alebo viac, ste často opatrní. Ak však cestovná kancelária neponúka zľavu alebo je jej cena naopak predražená, je to tiež zlý ukazovateľ. Trh je plný bezohľadných cestovných kancelárií, ktoré chcú len rýchlo zarobiť na ľuďoch, ktorí sú náchylní veriť prístupu „drahé je dobré. Títo operátori majú často trochu drzý prístup, takže ich ľahko spoznáte.
 4. Podmienky práce.Najlepším ukazovateľom serióznosti firmy je jej schopnosť obstáť medzi konkurenciou. Ak hľadáte dobrú cestovnú kanceláriu a vidíte spoločnosť, ktorá je na trhu viac ako 5 až 10 rokov, môžete si byť istí, že ide o skutočného profesionála.
 5. Kontrola licencie. Pri výbere cestovnej kancelárie si overte, ako legálne pôsobí a či má napríklad licenciu na medzinárodný cestovný ruch.
 6. Reklama. Žiadna spoločnosť, ktorá lieta po nociach, nebude míňať peniaze na kvalitnú reklamu. Vďaka internetu si môžete overiť reklamu konkrétnej cestovnej kancelárie za posledných niekoľko rokov. Ak sa aktívne propaguje, má dobré príjmy. Buďte opatrní, ak sa reklama agentúry objavila nedávno.
 7. Interiér kancelárie.Toto kritérium vám nič nepovie. Ale rozhodli sme sa to spomenúť, pretože mnohí ľudia si myslia, že luxusná renovácia je istým znakom dobrej agentúry. Drahé opravy boli v skutočnosti vykonané pred krízou a v čase nákupu zájazdu môže byť spoločnosť zadlžená až po uši.
 8. Popularita.Niektorí zákazníci sa snažia vyhnúť známym spoločnostiam z dôvodu, že by preplatili len za meno. V skutočnosti rozdiel v cene nebude veľký, v známej agentúre máte oveľa väčšiu šancu získať kvalitné služby. Pre obľúbenú spoločnosť nie je výhodné kaziť si hodnotenie a bude sa snažiť uspokojiť každého zákazníka.

Niektorí kupujúci sa stále obávajú vstúpiť do spoločnosti, ktorá lieta po nociach, ale je to skôr bežný stereotyp. S rozvojom internetu a online služieb zákazníkom existuje čoraz viac spôsobov, ako overiť spoľahlivosť akejkoľvek spoločnosti. Preto je podvodníkov oveľa menej. Pri výbere balíka je preto dôležité venovať pozornosť niektorým aspektom, ale nebyť paranoidný. Nižšie vám predstavujeme už osvedčené spoločnosti, ktorých služby ocenili tisíce cestovateľov.

8 najlepších cestovných kancelárií v Krasnodare

avel
NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie:
8 najlepších cestovných kancelárií v Krasnodare1Anex Tour5.0
2NiCa-M4.9
3Cestovná agentúra1234.8
4Ambotis Ho
 • dni
 • 4.7
  5Rezort.ru4.5
  6Ružový slon4.4
  7Koral
  4.3
  8Štyri míle4.2

  Anex Tour

  Hodnotenie: 5.0

  Anex Tour

  Spoločnosť je na trhu od roku 1996. Spoločnosť už pôsobí vo viacerých krajinách. Medzi nimi Ukrajina, BieloSlovensko, Nemecko, Kazachstan a, samozrejme, Slovensko. Agentúra nielenže organizuje zájazdy do 50 krajín, ale neustále hľadá nové a zaujímavé destinácie pre svojich klientov. Manažéri agentúry poznajú všetky jemnosti rekreácie v implementačných krajinách, sú dobre oboznámení s konkrétnou databázou stredísk, ktorá pomáha rýchlo vybrať najlepšiu možnosť pre každú osobu.

  Mnohým cestujúcim sa tiež páči, že táto spoločnosť spolupracuje s jednou z najlepších leteckých spoločností „AZUR air“. Cestovná kancelária sa zaoberá hromadnou turistikou, firemnými cestami a skupinovými výletmi. Služby zahŕňajú aj VIP dovolenky a pozemnú obsluhu. Akékoľvek otázky týkajúce sa exkurzie, vyzdvihnutia na letisku a mnohé ďalšie ľahko vyriešite tu. Turisti si pochvaľujú aj call centrum spoločnosti Anex Tour. Poskytujú rýchlu podporu počas celej cesty. Našim odborníkom sa páčilo, že spoločnosť pôsobí v rôznych segmentoch trhu, má vlastné cestovné produkty exkluzívne hotely. Z tohto dôvodu zaradili cestovnú kanceláriu do rebríčka najlepších.

  NiKa-M

  Hodnotenie: 4.9

  NiKa-M

  Táto agentúra je považovaná za najlepšiu medzi organizátormi rodinných zájazdov a detských dovoleniek. Tu si môžete kúpiť zájazdy s cashbackom, kúpiť zájazdy na úver a využiť rôzne propagačné ponuky. Cestovná kancelária vždy poskytuje svojim klientom pohodlné izby v hoteloch. Sú v rôznych kategóriách, ale každá z nich má všetko, čo potrebujete na pohodlný pobyt. Na webovej stránke si môžete pozrieť všetky dostupné zájazdy, z ktorých každý má svoj vlastný vzrušujúci a bohatý program pobytu. Medzi nimi: „Futbalový oddiel Spartak“, „Anglické leto v Lučišti“, „Tanečný oddiel Todes“ a tak ďalej.

  Agentúra „NIKA-M“ je obzvlášť chválená za rozvinuté vedenie detských táborov, ktoré za sezónu navštevuje viac ako 50000 ľudí. Hodnotenia zákazníkov sú veľmi pozitívne: „Som veľmi vďačný manažérke, ktorá sprevádzala našu zmluvu, všetko mi vysvetlila a rýchlo odpovedala na moje otázky, ktorých bolo veľa, pretože to bola naša prvá cesta. Agentúra nám pomohla nájsť tábor pre našu dcéru a všetkým sa tam veľmi páčilo!“. Cestovná kancelária sa dostala do nášho hodnotenia za najlepší výber výletov do detských táborov.

  Cestovná agentúra123

  Hodnotenie: 4.8

  Cestovná agentúra123

  Táto spoločnosť vyberá a organizuje zájazdy v kancelárii aj na diaľku po celom Rusku. Tu si môžete objednať zájazdy na Maldivy, do Dubaja, na Rodos, na Krym a podobne. Ak si chcete objednať zájazd online, stačí vybrať požadované parametre a odoslať žiadosť online. Tu si môžete vždy vybrať horúce výlety, kde sa v samostatnej časti stránky nachádzajú najzaujímavejšie návrhy.

  Turisti chvália cestovnú kanceláriu za to, že počas sviatkov manažéri nepretržite riešia rôzne problémy. Ak si potrebujete objednať pranie, nájsť reštauráciu alebo si objednať taxík – profesionáli z agentúry vám radi pomôžu. To je užitočné najmä vtedy, ak nehovoríte cudzím jazykom alebo máte problém prekonať jazykovú bariéru. Ak chcete ušetriť na zájazde, na stránke cestovnej kancelárie nájdete jeden z najväčších výberov last minute zájazdov. Každý deň manažéri dajú do predaja viac ako 100 ponúk. Pre rýchly výber zájazdov, nepretržitú podporu a kvalitnú podporu turistov vybrali naši odborníci agentúru v najvyššom hodnotení.

  Ambotis Ho
 • dni
 • Hodnotenie: 4.7

  Ambotis Ho<li></div><p>days“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/42416666196491-458-.jpg“ height=“324″ title=“Ambotis Ho</p><li>dní“><p>Táto cestovná kancelária pôsobí na Slovenskom trhu od roku 1996. Spočiatku sa agentúra prezentovala ako cestovná kancelária pre Grécko, ale časom sa počet destinácií rozšíril. Výberom tejto cestovnej kancelárie môžete navštíviť Seychely, Singapur, Turecko, Vietnam, Grécko atď. Každý turista si môže tiež vybaviť akýkoľvek zájazd na úver až na 2 roky. Stačí, ak spolu s manažérom cestovnej kancelárie pošlete do banky žiadosť a po 15 minútach dostanete odpoveď. Podľa turistov opis strediska, ubytovania a transferov vždy zodpovedá tomu, čo vidia po príchode do strediska.</p><p>Stránka je ľahko ovládateľná cestovná kancelária. Môžete si tu pozrieť pravidlá a služby leteckých spoločností, s ktorými agentúra spolupracuje. Aj s pomocou programu štátnej dotácie na nákup zájazdov v Rusku si môžete kúpiť výlet a dostať zaplatené až 15000 Euro. Všetky informácie o týchto a ďalších službách nájdete na webovej stránke cestovnej kancelárie. Manažéri tejto spoločnosti, ktorí organizujú zájazdy pre svojich klientov, zohľadňujú všetky podrobnosti o odpočinku v danej krajine a ponúkajú len tie najlepšie ponuky. Pre pozorného osobného sprievodcu, prijateľné ceny zájazdov bola v našom hodnotení vybraná cestovná kancelária.</p><h3>Rezort.Ru</h3><p>Hodnotenie: 4.6</p><div style=Resort.ru

  Agentúra sa špecializuje na organizovanie zájazdov do zahraničia a na trhu pôsobí od roku 2003. Agentúra sa zaoberá individuálnym cestovaním, ako aj výberom a rezerváciou zájazdov. Veľkou výhodou spoločnosti je, že jej zamestnanci každoročne navštevujú hotel, s ktorým spolupracujú. Včasná kontrola pomáha určiť, ako dobré služby poskytujú svojim klientom. Obyvatelia Krasnodaru ľahko používať túto službu. Na rezerváciu cesty stačí podať online žiadosť na webovej stránke, zaplatiť kartou a dostať sprievodné dokumenty e-mailom.

  S touto cestovnou kanceláriou si môžete kúpiť zájazdy do Egypta, na Maldivy, do Turecka, na Kubu a do Spojených arabských emirátov. Výber cesty na webovej stránke je veľmi jednoduchý. Musíte si vybrať požadovanú krajinu na cestu do mesta odchodu. V priebehu niekoľkých sekúnd sa vám zobrazí množstvo ponúk, v ktorých už môžete zadať počet turistov, typ jedla, hviezdičky v hoteli a podobne. Naši manažéri vám na organizáciu dovolenkových výletov venujú minimum času a peňazí. Preto naši odborníci vybrali cestovnú kanceláriu v najvyššom hodnotení.

  Ružový slon

  Hodnotenie: 4.5

  Ružový slon

  Veľkou výhodou tejto agentúry je, že existuje od roku 1998. Spoločnosť sa už dlhé roky dokáže na trhu presadiť z dobrej stránky. Cestovná kancelária ponúka bezúročné splátky a niekedy organizuje akcie za skorú rezerváciu s darčekmi. Pomocou cestovnej kancelárie „Ružový slon“ si môžete rezervovať dovolenku pri mori, v lyžiarskom stredisku a tiež si kúpiť zdravotné alebo výletné zájazdy. Agentúra venuje osobitnú pozornosť VIP sviatkom.

  Ak sa vyskytnú zložité otázky, manažéri agentúry sú vždy pripravení pomôcť vám ich vyriešiť. Naši odborníci oceňujú vysoké postavenie spoločnosti, ktorá vedie v rebríčku predajov všetkých veľkých cestovných kancelárií. Z komentára skúseného kupujúceho: „Stálym zákazníkom dávame zľavové karty, ktoré môžu použiť na zľavy pre priateľov a známych. Ich služby využívam od roku 2004 a vždy som bol spokojný. Radím všetkým. Vysokú úroveň služieb agentúry potvrdzuje aj množstvo ocenení, ktoré sú zverejnené na jej webovej stránke. Spoločnosť sa za to dostala do rebríčka.

  Koralavel

  Hodnotenie: 4.4

  Coral<tr></div><p>avel“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/90516666196491-668-.jpg“ height=“320″ title=“Coral</p><tr>avel“><p>Coraltravel je jednou z najobľúbenejších cestovných kancelárií. Dokáže zabezpečiť cestovanie do 39 rôznych krajín. Najčastejšou voľbou sú zájazdy do Egypta, Španielska, Grécka a Turecka. Túto spoločnosť si vyberajú tí, ktorí milujú nielen výlety, ale aj exotické zájazdy. S agentúrou spolupracuje viac ako 30 špičkových leteckých spoločností a približne 5000 hotelov. Nech už ste zvyknutí na akúkoľvek úroveň slávy, v kancelárii cestovnej agentúry si budete môcť vybrať vhodnú možnosť. Podľa spätnej väzby zákazníkov táto agentúra rieši situácie vyššej moci veľmi rýchlo. Sú zriedkavé, ale napriek tomu je dôležité, aby každý zákazník vedel, že sa oňho na dovolenke rýchlo postarajú. V tomto koráli</p><tr>avel“ nemá konkurenciu.<p>Ruská cestovná kancelária tiež potešila užívateľsky prívetivé webové rozhranie. Tam môžete sledovať všetky podmienky vernostného programu so zľavami a horúcimi zájazdmi. Najvýhodnejšie balíky nájdete vždy v časti „Citát dňa“. Cena zájazdov tejto agentúry už zahŕňa letenky, transfery, ubytovanie a poistenie. Pre exkurzie a exotické výlety, rýchly výber programov cestovnej kancelárie sa dostal do nášho hodnotenia najlepších.</p><h3>Štyri míle</h3><p>Hodnotenie: 4.3</p><div style=Štyri míle

  V tejto agentúre si môžete ľahko zostaviť individuálny program a rezervovať si rôzne služby. Môžete si vybrať celý balík naraz alebo si vybrať jednotlivé ponuky, napríklad výber hotela alebo rezerváciu letov. Naši manažéri stopercentne zohľadňujú vaše želania, aby bola každá cesta pohodlná. Obrovskou výhodou je, že experti agentúry osobne navštívili približne 400 miest. Vždy sú ochotní objektívne poradiť pri výbere zájazdu a niekedy ukážu osobné fotografie zo svojich ciest.

  Cestovná kancelária zbiera len pozitívne ohlasy: „V lete sme boli na zájazde po Španielsku v 4 mestách. Bolo to skvelé! Bývali sme v apartmánoch, cestovali lietadlom a vlakom a zdalo sa, že sme odkázaní sami na seba, ale s jasnými pokynmi na každý deň: kam ísť a čo robiť. Celý program je veľmi dobre zostavený, takže sme si užili veľa zábavy. Manažéri zo 4 Mile nám dokonca kúpili lístky na vlak, takže sme nemuseli trpieť na vlakových staniciach. Špecialisti cestovnej kancelárie „Four Miles“ ovládajú cudzie jazyky, rýchlo vydávajú víza a nachádzajú zaujímavé ponuky za prijateľnú cenu. Preto naši odborníci vybrali spoločnosť v hodnotení najlepších.

  Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: