6 najlepších čínskych reštaurácií v Petrohrade

*Prehľad najlepších od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

Čínska kuchyňa si získala srdcia mnohých ľudí na celom svete. Ale ani tí najskúsenejší gurmáni nedokážu plne oceniť rozmanitosť kulinárskych odrôd tejto destinácie. Polievky, rezance, bambusové jedlá – to všetko a oveľa viac môžete ochutnať v tematických reštauráciách v Petrohrade. Náš výber bol starostlivo vybraný, aby sme vám priniesli tie najlepšie reštaurácie, ktoré môžete vyskúšať. Výber ovplyvnilo len to najlepšie a najchutnejšie jedlo, príjemná atmosféra a, samozrejme, pozitívna spätná väzba.

Najlepšie čínske reštaurácie v Petrohrade

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie čínske reštaurácie v Petrohrade1Vyrobené v Číne5.0
2WOW4.9
3Dietai4.8
4Tan Zhen4.7
5Mi Fan4.6
6Reštaurácia Sichuan4.5

Vyrobené v Číne

Hodnotenie: 5.0

Vyrobené v Číne

Na rozdiel od tradičných čínskych reštaurácií sa kuchári Made in China nedržia starých receptov. Experimentovaním vznikajú zo štandardných jedál nové kulinárske kreácie. V ponuke sú parené buchty, dusené hovädzie líčka, kačacie tacos. Ľahké, pikantné a kyslo-sladké polievky môžete ochutnať práve tu. Vedenie inštitúcie neurčuje žiadne jasné hranice pri príprave pochúťok. Vďaka tomuto prístupu majú zákazníci pred sebou širokú ponuku jedál, dokonca aj havajský tuniak.

Návštevníci obdivujú atmosféru reštaurácie. Interiér nie je preplnený ázijskou exotikou. Hlavný dôraz sa kladie na dizajn barového pultu. Priestor je príjemný a útulný. Zákazníci si pochvaľujú najmä perfektnú veľkosť porcie, vďaka ktorej sa dá dobre najesť bez preháňania. Okrem toho sa návštevníci môžu tešiť na ochotu personálu a ponuku alkoholických nápojov.

Veľmi obľúbené a preplnené počas víkendov a sviatkov. Ak chcete stráviť príjemný čas, rezervujte si stôl vopred. Ak sa chcete informovať o aktuálnych cenách a ďalších otázkach, zavolajte na číslo: 8(812) 905-51-35. Spoločnosť Made in China nájdete v Petrohrade na ulici Bolshaya Morskaya 35.

Ogohogo

Hodnotenie: 4.9

Ogohogo

hoto-90921566_457240840

Milovníci ázijskej kuchyne ocenia reštauráciu Ogohogo. Podávajú sa tu čínske, vietnamské, thajské, panázijské, európske a vegetariánske jedlá. Široká ponuka pochúťok umožní každému návštevníkovi zostať sýty a spokojný. Okrem hlavného menu sú k dispozícii aj pracovné obedy.

Zákazníci tvrdia, že pripravované jedlá sú kvalitné, personál je priateľský a atmosféra domáca. Jedinou nevýhodou, ktorá sa často zdôrazňuje, sú stiesnené podmienky. Toto usporiadanie však umožňuje prispôsobiť sa všetkým záujemcom. Spomedzi širokej ponuky stojí za to venovať pozornosť takým jedlám, ako sú:

  1. Hovädzie mäso s hubami;
  2. V ponuke je aj tsidan-tan (tradičná polievka s paradajkami, vajcom, cesnakom a rezancami);
  3. Bravčové mäso v sladkokyslej omáčke;
  4. Teriyaki krevety;
  5. vyprážaná ryža s morskými plodmi.

Miesto je skvelé na príjemný večer s priateľmi. Návštevníci neustále prúdia, preto si stôl zabezpečte vopred. Ceny nie sú predražené a zodpovedajú kvalite pripravovaných jedál. Môžete tu oslavovať narodeniny, firemné večierky, výročia, svadby a mnohé iné výnimočné príležitosti.

Informujte sa o svojich otázkach, rezervujte si miesto a zistite aktuálne ceny na kontaktnom telefónnom čísle: +7(812) 963-54-44. V Petrohrade sa reštaurácia nachádza na 1. línii Vasilievského ostrova 32.

Dietai

Hodnotenie: 4.8

Dietai

Tí, ktorí hľadajú pokoj a ticho, si môžu vychutnať príjemnú atmosféru reštaurácie „Ditai“. Celý priestor pripomína ázijské nádvorie, ktoré je vyzdobené tematickými tradičnými prvkami. Ozdobné altánky a mostíky, príjemná nevtieravá hudba, malý vodopád uprostred miestnosti – to všetko je vo vzájomnej harmónii.

Reštaurácia je rozdelená na dve poschodia. Horná je určená pre zákazníkov s vysokým statusom. Útulné kabíny, ktoré sa často používajú na dôležité obchodné stretnutia. Pre všetkých ostatných pohodlne zariadené prízemie. Toto miesto možno skutočne považovať za rodinný podnik. Pre deti je pripravené špeciálne menu podľa ich veku. K dispozícii je aj samostatná miestnosť a dielňa na tvorivú prácu.

Profesionálni kuchári pripravujú šťavnaté a chutné jedlá podľa tradičných receptov a autorských receptov. Výzdobe a prezentácii sa venuje veľká pozornosť. Zákazníci vysoko hodnotia morské plody a hydinu. Okrem hlavného menu sa oplatí vyskúšať aj zákusky a dezerty. Potešia vás svojou vzdušnosťou.

Interiér je vhodný na večerné posedenie s rodinou alebo priateľmi. Často sa tu organizujú výročia, bankety, svadby a iné oslavy. Dopyt je vysoký a rezervácia je potrebná. Ďalšie informácie získate na telefónnom čísle: +7(812) 504-88-64. V Petrohrade sa reštaurácia nachádza na adrese: Lesnoy Prospect, 4.

Tan Gianni

Hodnotenie: 4.7

Tan Zhen

Už viac ako 20 rokov reštaurácie Tan Zhen ponúkajú svojim zákazníkom chutné a kvalitné jedlá. Útulné haly zariadené v tradičnom dizajne doplnené ázijskými obrazmi, figúrkami, vázami a lampášmi. V kuchyni pracujú len tí najlepší čínski kuchári, takže sa nemusíte obávať o precízne prevedenie jedál.

Ponuka reštaurácie je dostatočne pestrá, aby uspokojila chuťové preferencie každého zákazníka. Môžete si tu objednať ryžové rezance aj pekinskú kačicu. Pre vegetariánov je pripravené špeciálne menu. Každé jedlo sa podáva na spoločnom tanieri bez rozdelenia na porcie. Reštaurácia ponúka širokú škálu alkoholických nápojov vrátane výberu čínskych vín.

Zákazníci chvália interiér reštaurácie a chuť jedál. A sú tiež spokojní s komunikáciou so zamestnancami. vyzdvihnúť prívetivosť čašníkov a ich ochotu pomôcť v každej situácii. Inštitúcia je dokonale vhodná na realizáciu slávnostných podujatí. Je príjemné relaxovať s priateľmi alebo si užiť romantický večer. Prúd návštevníkov je pomerne veľký, a preto je potrebné si stoly rezervovať vopred. Ak sa chcete informovať o cenách, zavolajte na číslo: +7(812) 310-77-03.

Mi Fan

Hodnotenie: 4.6

Mi Fan

Veľmi blízko stanice metra „Primorskaya“ sa nachádza útulné miesto. Jeho interiér je dobre navrhnutý s ohľadom na všetky tradície. Steny sú vyzdobené maľbami a v oknách visia malé svietiace lampáše. Celý dizajn je aristokratický, s tmavým drevom a červenými tónmi. V miestnosti hrá nevtieravá moderná čínska hudba. Dobré miesto na večerné posedenie s priateľmi alebo na obed počas pracovného dňa.

Šéfkuchári sa snažia prispôsobiť recepty chuťovým preferenciám svojich návštevníkov. Na želanie zákazníka je možné z pokrmu odstrániť ktorúkoľvek z prísad alebo ho pripraviť menej pikantný. Špeciálne menu pre deti. Zákazníci môžu počas sviatkov vyskúšať niečo nové, čo doteraz nebolo na sklade.

Reštauráciu možno právom nazvať rodinnou. Pre batoľatá sú k dispozícii vysoké stoličky. Pre staršie deti zamestnanci ponúkajú omaľovánky a ceruzky. Toto miesto je dostatočne obľúbené na to, aby bolo počas víkendov vopred rezervované. Na rôzne oslavy je k dispozícii priestranná miestnosť s maximálnym počtom 60 hostí.

Pre získanie aktuálnych cien a v prípade akýchkoľvek otázok volajte na telefónne číslo +7(812) 922-55-18. Reštauráciu v Petrohrade nájdete na ulici Beringa 27, budova 1.

Reštaurácia Sichuan

Hodnotenie: 4.5

Reštaurácia Sichuan

Nájdete tu širokú ponuku tradičných jedál z hydiny, mäsa, rýb a zeleniny. Viac ako 100 položiek v ponuke. Reštaurácia Sichuan ponúka na rozdiel od svojich konkurentov pikantnejšie jedlá. Použitie kombinácie pálivých a sečuánskych papričiek pri varení sa považuje za hlavný vrchol. Každé jedlo je svojím spôsobom jedinečné a má osobitnú a jedinečnú chuť.

Šéfkuchári reštaurácie zohľadňujú chuťové preferencie svojich zákazníkov a sú pripravení urobiť ústupky. Všetci zamestnanci sú priateľskí a radi vám odporučia položky menu alebo odpovedia na otázky. Samotný priestor je zariadený v tradičnom ázijskom štýle. Národné motívy, nábytok z tmavého dreva a tóny zlatej a béžovej farby v interiéri, ktoré vytvárajú jedinečnú atmosféru pokoja a pohody.

Zo širokej ponuky stojí za vyskúšanie:

  1. Rozmanitý bravčový bôčik;
  2. Rebierka ochutené 5 koreninami;
  3. srnčí guláš;
  4. kúsky kačice s nakladaným zázvorom;
  5. dusená hrebenatka s cesnakom a kryštálovými rezancami.

Zákazníci si pochvaľujú kvalitu jedla, ako aj jeho nezvyčajnú prezentáciu. Reštaurácia je vynikajúca na strávenie veselého večera v príjemnej spoločnosti priateľov. Podnik je veľmi obľúbený, a preto je potrebné si počas sviatkov alebo víkendov rezervovať stôl vopred. Ceny si môžete overiť na kontaktnom telefónnom čísle: +7(812) 467-43-47. V Petrohrade sa reštaurácia „Sichuan cuisine“ nachádza na adrese: Nakhimova Street, 20.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: