7 najlepších lakovníckych služieb v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Maľovanie auta – zodpovedný proces, ktorý závisí nielen od skúseností majstra, ale aj od kvality služby. V málo známej kancelárii, kde ponúkajú nízke ceny, sa dá auto ľahko pokaziť. Preto na týchto službách nešetrite.

Naše hodnotenie zahŕňa najlepšie služby pre lakovanie áut v Bratislave. Majú všetko potrebné vybavenie a medzi obyvateľmi hlavného mesta si získali dobrú povesť. Náklady na jeden postup sa líšia v závislosti od seminárov. Zostáva už len vybrať si možnosť, ktorá vyhovuje vášmu rozpočtu.

Najlepšie služby v oblasti maľovania áut v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie služby pre lakovanie áut v Bratislave1Red Motors5.0
2AutoTOTEMM4.9
3Služba AFTO4.8
4KService.Ru4.7
5AutoComplex4.6
6Techcentrum Justa4.5
7Sieť autocentier Khoroshy4.4

Red Motors

Hodnotenie: 5.0

Red Motors

/

Na čele zoznamu je Red Motors, ktorá obsluhuje väčšinu značiek vozidiel Dielňa sa rozprestiera na obrovskej ploche. Nájdete tu zariadenia na plnenie klimatizácie, montáž pneumatík, diagnostiku a stojany na nastavenie geometrie kolies. Na maľovanie sa používa kamera NORDBERG. 100 % zhoda farieb je zaručená počítačom riadeným porovnávaním farieb a systémom Profi

 • ne.

  Služba zamestnáva montérov, mechanikov, lakovačov, diagnostikov, plecháčov a elektrikárov s minimálne 10-ročnou praxou. V spoločnosti sa vykonáva servis nielen ľahkých úžitkových vozidiel, ale aj ťažkých nákladných vozidiel. Wi-Fi, priestor na posedenie, služba platenia kartou.

  Cena miestnych lakovacích automobilov začína od 3000 Euro. Pri hodnotení služieb v troch oblastiach „rýchlosť, kvalita, prístup“ dostali všetci návštevníci najvyššie známky. Väčšina ľudí odporúča Red Motors svojim priateľom a známym. Za každého klienta, ktorý prišiel na radu, môžete získať 750 bonusov. Záruka na práce je 1 rok. Adresa: Bratislava, Chlebozavodsky Proezd, 7A. Telefón: +74952367940. Pred návštevou je potrebné zavolať vopred.

  AutoTOTEMM

  Hodnotenie: 4.9

  AutoTOTEMM

  hoto-161928645_456239055

  Centrum AvtoTEMM pokračuje v hodnotení. 4 obchody v Bratislave. V priebehu rokov servis vykonal údržbu viac ako 70 000 vozidiel. Spoločnosť ponúka opravy karosérií a nárazníkov, lokálne lakovanie, odstraňovanie preliačin, chemické čistenie, leštenie, lakovanie svetlometov a karosérií a aerografiu.

  remeselníci nikdy nelakujú celé diely, ak je prijateľné lokálne lakovanie. Minimálny čas zákroku sú 3 hodiny. Práce sa vykonávajú bez demontáže. Špecialisti zaručujú zachovanie pôvodného laku a pôvodnej povrchovej úpravy. Do farby a laku sa pridávajú špeciálne látky na zvýšenie odolnosti voči vonkajším faktorom. Porovnávanie farieb sa vykonáva podľa katalógov, kódu VIN a špeciálneho počítačového programu.

  Majstri sa snažia pri vyrovnávaní preliačin použiť minimum tmelu, aby sa neznížila životnosť laku. Zamestnanci spoločnosti AUTOTEMM majú všetky potrebné certifikáty na lakovanie automobilov a motocyklov. Každoročne si zvyšujú kvalifikáciu.

  Ceny služieb sú vyššie ako u lídra rebríčka. Obnova farby do 80 % nárazníka stojí 6600-8250 Euro. Zákazníci majú sťažnosti na opravu dielov. O maľovaní automobilov recenzie len pozitívne. Povlak zostáva dlho perfektný. Adresa: Bratislava, Ramenki, ul. Ulica Lobačevského 114. Telefón: +74952152838.

  Služba AFTO

  Hodnotenie: 4.8

  AFTO-Service

  Služba je k dispozícii zákazníkom s bezdrôtovým pripojením Wi-Fi

  Služba AFTO sa umiestnila na treťom mieste v rebríčku. Majstri centra sa zriedkakedy venujú lakovaniu lacných áut. Na výber je niekoľko typov procedúr. Pred začatím práce remeselníci dôkladne pripravia povrch. Monitorujú teplotu vzduchu v miestnosti, pri brúsení používajú vodu určitej tvrdosti, starostlivo odstraňujú prach z tela. Lakovacia kabína je vybavená systémom čistenia vzduchu, ktorý urýchľuje schnutie a zachováva pekný lesklý povrch.

  Služba ponúka renováciu automobilov. V tomto prípade je vozidlo úplne alebo čiastočne demontované. Obnoviť možno karosériu, vnútorné topánky a ťažko dostupné miesta. Takáto práca trvá niekoľko mesiacov. Zvyčajne sa pri obnove priviedli luxusné, športové a historické vozidlá.

  AFTO-Servis je určený na lakovanie predných a zadných nárazníkov, blatníkov alebo samostatných častí karosérie v prípade škrabancov, triesky alebo hrdze. Súdiac podľa recenzií, lakovacie práce sa tu vykonávajú na 5+.

  Hlavná nevýhoda služby – dlhý zákaznícky servis. Niekedy musíte čakať v rade až dve hodiny, hoci ste si čas vopred rezervovali. Miestne maľovanie bude stáť najmenej 4100 Euro. Hodina stojí 1 080 Euro. 25% prirážka na komplexné farby. Cena kompletného reštaurovania karosérie – od 90000 Euro. Upozorňujeme, že konečný výpočet sa môže zvýšiť z dôvodu dodatočného času stráveného na postupe. Adresa: Bratislava, ul. Bezplatný odťahový vozík do technického centra; Polikarpova 27. 3. Telefón: +74954144194.

  KService.Ru

  Hodnotenie: 4.7

  KService.ru

  /albumy-177157774?z=photo-177157774_456239095%2Fphotos-177157774

  Častým problémom koloristov je nezískanie správneho odtieňa. Remeselníci „KService“ nie sú oboznámení s týmto problémom. Vďaka inovatívnej počítačovej technológii je potrebná farba dokonale prispôsobená službe.

  Centrum je vybrané pre rozumné ceny, vysokú kvalitu práce a atraktívne akcie. Takže každý druhý lakovaný detail je podrobený servisu na odstránenie škrabancov, odrenín, odrenín. Bezplatná odťahová služba do opravovne. Pre firemných klientov máme špeciálne ponuky.

  „KService sa môže pochváliť moderným lakovacím a sušiacim zariadením. Pri práci sa používajú dovezené farby najvyššej kvality od spoločností DuPont, Blowtherm a Saico cameras. Na svoju prácu poskytujú plnú 5-ročnú záruku.

  Ceny na webovej stránke KService.Cena farby je rovnaká ako skutočné náklady na službu. Často sa nedodržiavajú pracovné termíny. Chápeme, že do služby prichádza veľa klientov a majstri nemajú čas obslúžiť všetkých, ale porušenie podmienok je vážnou nevýhodou.

  Na servisnom portáli sa môžete prihlásiť na bezplatnú kontrolu a konzultáciu. Je možné nahrať fotografiu auta a zistiť približnú cenu služby od manažéra bez toho, aby ste museli opustiť domov. Adresa: Bratislava, ul. Dubininskaya, 70 rokov. Telefón: +74993507448.

  AutoComplex

  Hodnotenie: 4.6

  AutoComplex

  auto/works/

  Ďalším v poradí je spoločnosť AutoComplex, ktorá je rozsiahlym podnikom. Tu môžete získať kvalitný servis, opravy a diagnostiku všetkých značiek automobilov. Obyvatelia Moskvy si pochvaľujú obchod pre jeho širokú škálu služieb a vysokú kvalitu maľovania automobilov. Skúsení odborníci vždy ukážu a vysvetlia jednotlivé kroky postupu. Väčšina zákazníkov je stálymi zákazníkmi a do AutoComplexu chodí už roky.

  Práce sa vykonávajú na talianskom zariadení, ktoré obsahuje bohatú paletu pigmentových pást, perleťových farieb a kovov. Práškové prísady môžu dokonale zodpovedať laku v súlade so vzorkou laku vozidla. AvtoKomplex zamestnáva profesionálneho koloristu a technológa, má vlastné laboratórium na výber smaltov a striekaciu kabínu.

  Názory na centrum sa rôznia. Mnohí majitelia automobilov si všimli, že zavedenie služieb a nekvalitných opráv automobilov. Objavujú sa aj sťažnosti na meškanie maľovania. Práca nie je vždy vykonaná v stanovenej lehote. Ak prídete bez objednania, budete musieť čakať v rade. Adresa: Bratislava, ulica Boľšaja Kosinskaja., . 18A, s. 6. Telefón: +74956430353.

  Techcentrum Justa

  Hodnotenie: 4.5

  Techcentrum Justa

  yusta-/

  Yusta Car Center je tím špičkových odborníkov v oblasti lakovania, opráv a autoelektriky. Hlavné výhody služby: skvelé skúsenosti, žiadne meškanie, výhodná poloha v blízkosti centra Moskvy. Hlavným zameraním spoločnosti je oprava karosérií.

  Techcentrum Justa poskytuje lakovnícke služby pre celé vozidlo alebo jeho jednotlivé časti (nárazník, strecha, prahy, mriežka, kapota, disky). Obľúbené je detailné spracovanie – povrchová úprava ochrannými zmesami. Vďaka tomuto postupu sú farby intenzívnejšie a sýtejšie; na slnečnom svetle nevyblednú.

  Ceny služieb sú v Bratislave priemerné. Mátli nás niektoré ojedinelé správy o nespravodlivom zaobchádzaní so zamestnancami. Niektorí z nich vymýšľajú ďalšie problémy a účtujú si za ne poplatky. Na webovej stránke spoločnosti si môžete dohodnúť stretnutie a skontrolovať stav svojho vozidla. Adresa: Bratislava, ul. Novokhokhlovskaya st. 11, s. 13. Telefón: +79160971212.

  Sieť autocentier „Dobrá“

  Hodnotenie: 4.4

  Sieť autocentier Khoroshy

  hoto/

  Na poslednom mieste v rebríčku sa umiestnilo autocentrum „dobré“. v Bratislave je otvorených 6 workshopov. Spoločnosť je vybraná pre dodržiavanie termínov, rozsiahle skúsenosti (viac ako 10 rokov). Záruka na lakovanie auta je 12 mesiacov. Moderné centrum poskytuje služby pre osobné vozidlá a vozidlá SUV. Špecialisti sú vyškolení najlepšími zahraničnými a Slovenskámi spoločnosťami, ktoré sa špecializujú na opravy vozidiel.

  Všetky objednávky sú spracované legálne. Časový harmonogram je pevne dohodnutý. Cenová politika je príjemne prekvapujúca. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Ochotný sa tu nechať obslúžiť menej ako konkurenti z rebríčka. Môžete prísť kedykoľvek. Je nepravdepodobné, že by bol rad.

  Sú tu informácie o nevychovanom personáli a ukladaní práce navyše. Webová stránka spoločnosti poskytuje málo informácií o postupe lakovania, použitých materiáloch a zariadeniach, a preto je ťažké posúdiť úroveň vybavenia. Adresa: Bratislava, ul. Ostryakova ul. 3. Telefón: +74950210303.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: