7 najlepších modelingových agentúr v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

V Petrohrade je pomerne veľa modelových agentúr. Väčšina z nich je zodpovedná za svoj biznis, otvára cestu na mólo a obálky slávnych časopisov stovkám dievčat a chlapcov s výrazným vzhľadom. Redakcia vyhodnotila 7 najlepších agentúr v Petrohrade, ktoré majú dobrú povesť a veľa pozitívnych recenzií.

Ako si vybrať modelovú agentúru

Keď prídete na pohovor do vybranej agentúry, mali by ste sa opýtať, koľko modeliek pre ňu pracuje a ako často sa objavujú na móle alebo na obálkach časopisov. Upozorňujeme, že renomované modelingové agentúry rozdeľujú všetkých svojich zamestnancov do 3 kategórií:

  1. Venujte pozornosť modelkám, ktoré robia prvé kroky v tomto odvetví;
  2. práca so žiadanými modelkami, ktoré majú stále zákazky a dobrý príjem;
  3. spolupráca s elitnými modelkami, ktoré sa zúčastňujú medzinárodných podujatí.

Dôležité je tiež zistiť, ako sú modelky v agentúre vyťažené a na aké úlohy ich najčastejšie najímajú. Ak sa obrátite na organizáciu, ktorá inzeruje najmä malé obchody, lekárne atď.., môže mať negatívny vplyv na ďalší kariérny rast.

Je vhodné pozrieť sa na pobočky veľkých medzinárodných agentúr. Nemali by ste sa však ponáhľať s podpisom zmluvy s nimi. Najprv by ste si mali dôkladne overiť, či organizácia existuje už rok, či neustále nemení svoje pôsobisko a či má veľa pozitívnych ohlasov. Agentúram, ktoré sú nové a majú len minimum informácií, sa odporúča, aby sa neprihlasovali. Je užitočné dohodnúť si pohovor s viacerými agentúrami naraz a potom si po zvážení výhod a nevýhod vybrať tú najlepšiu.

Rating modelových agentúr Petrohrad

Do nášho hodnotenia sme zahrnuli najlepšie modelingové agentúry v Petrohrade, ktoré pracujú s dospelým a detským publikom.

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie:
Rating modelových agentúr Sankt Peterburg1Aurora Model Management5.0
2Manažment spoločnosti Arlette4.9
3ABC Modus4.8
4SKYMODELS4.7
5Diamantová komunikácia4.6
6Vesta Fashion4.5
7

dokonalé deti

4.4

Aurora Model Management

Hodnotenie: 5.0

Aurora Model Management

Aurora Model Management je medzinárodná modelingová agentúra, ktorá má sídlo v Petrohrade a spolupracuje s mnohými známymi návrhármi, časopismi a osobnosťami módneho priemyslu v Rusku. Dvere agentúry sú otvorené aj pre tých, ktorí nemajú skúsenosti s modelingom.

Aurora Model Management ponúka prácu pre dievčatá vo veku od 14 do 23 rokov s výškou od 174 cm a pre chlapcov vo veku od 16 do 26 rokov s výškou od 186 cm. Modelky môžu odísť do zahraničia na 3 mesiace (vyžaduje sa znalosť angličtiny). Nemusíte žiť v Petrohrade, aby vás agentúra zamestnala.

Manažment spoločnosti Arlette

Hodnotenie: 4.9

Manažment spoločnosti Arlette

Modelová agentúra Arlette Management existuje v Petrohrade od roku 2018. Založila ju Adele Vasiljevová, ktorá žije v španielskom hlavnom meste viac ako 10 rokov. Európsky formát bol prioritou pri zakladaní tejto spoločnosti. Agentúra privíta skúsené modelky, ako aj tie, ktoré svet módy ešte nepoznajú. Pre nich sa organizujú špeciálne kurzy odbornej prípravy.

Spoločnosť Arlette Management pravidelne organizuje konkurzy pre uchádzačov o zamestnanie s netradičným, okázalým vzhľadom. Spoločnosť pracuje s dievčatami aj chlapcami. Pomáhajú svojim modelkám získať lukratívne zmluvy v Rusku aj v zahraničí. Štandardy krásy sú v modelingovom biznise pomerne subjektívnym pojmom, preto spoločnosť Arlette Management pracuje s rôznymi zaujímavými typmi.

ABC Modus

Hodnotenie: 4.8

ABC Modus

Do nášho rebríčka sa dostala aj jedna z najznámejších agentúr v Petrohrade, ABC Modus. Spoločnosť existuje od roku 1995. Jej modely možno pravidelne vidieť na súťažiach krásy rôzneho rozsahu. Deleguje zástupcov na rôzne módne podujatia. ABC Modus má vlastnú školu modelingu, ktorá každého naučí základy podnikania a pomôže mu dostať sa na rýchlu cestu k úspechu.

ABC Modus pomohol mnohým dievčatám stať sa populárnymi a slávnymi po celom svete. Oksana Fjodorovová, Olesja Panová, Sofija Chaschinová. Množstvo pozitívnych ohlasov priťahuje pozornosť nových uchádzačov o zamestnanie v tejto agentúre. Mnoho ľudí sa vyjadruje, že celý personál tejto agentúry je vysoko profesionálny. Spoločnosť ABC Modus je oceňovaná pre svoju čestnosť a veľký záujem o celkový úspech všetkých svojich zamestnancov.

SKYMODELS

Hodnotenie: 4.7

SKYSKYMODELS

Medzinárodná agentúra SKYMODELS má svoju kanceláriu v Petrohrade od roku 2006. Jej najlepší členovia sa zúčastňujú na módnych projektoch po celom svete. Agentúra má vlastnú školu, v ktorej sa môžete naučiť všetky základy tejto profesie už za 8 týždňov. Najlepším študentom ponúkame zmluvu. Viac informácií o úspechoch dievčat a chlapcov, ktorí spolupracujú s agentúrou, nájdete na oficiálnej webovej stránke.

Diamantová komunikácia

Hodnotenie: 4.6

Diamantová komunikácia

Spoločnosť Diamond Communication poskytuje nielen služby modelingovej agentúry, ale pôsobí aj v iných oblastiach. Organizácia deleguje modelky na módne prehliadky, propagačné akcie, výstavy a iné podujatia. Nie každý, kto sa tu chce zamestnať, podlieha prísnemu výberu.

Na druhej strane, škola Diamond Communication môže vzdelávať dievčatá oboch pohlaví, rôznych vekových skupín a najneobvyklejšieho vzhľadu. Počas odbornej prípravy sa zúčastňujú na skutočných foteniach pre módnych návrhárov a na módnych prehliadkach. S najlepšími absolventmi školy je podpísaná dlhodobá zmluva.

Vesta Fashion

Hodnotenie: 4.5

Vesta Fashion

Produkčná spoločnosť Vesta v Petrohrade otvorila svoju agentúru a školu modelingu Vesta Fashion. Členovia detských a mládežníckych skupín sa môžu podeliť o svoj talent s touto organizáciou. Bolo pre nich vytvorených niekoľko vzdelávacích programov, ktoré im pomáhajú ponoriť sa do sveta módy a modelingu.

Najlepší žiaci sa používajú pri reklamných záberoch a publikujú sa v známych časopisoch. Lákajú ich aj televízne projekty a módne prehliadky. V rôznych častiach Petrohradu sa nachádzajú pobočky spoločnosti Vesta Fashion. Rodičia si organizáciu pochvaľujú. Oslavujú skutočné úspechy svojich detí a skutočnosť, že sa ochotne zúčastňujú na procese učenia.

dokonalé deti

Hodnotenie: 4.4

Perfektné deti

Ďalšia agentúra pre mladých modelov – Perfect kids. Známe značky detského oblečenia so spoločnosťou úzko spolupracujú. Mladá generácia sa môže zúčastniť na predstaveniach, reklamách a videoklipoch. Agentúra zriadila aj vlastnú školu. Prihlásiť sa môžu deti už od 3 rokov, ak vydržia bez rodičov 2-3 hodiny. Iný prístup pre každú vekovú skupinu.

V programe Perfect Kids majú mladí kandidáti tieto požiadavky: fotogenický vzhľad, schopnosť zvládnuť sa pred kamerou, výška od 70 do 172 cm. Pri podávaní žiadosti musia rodičia priložiť niekoľko fotografií svojho dieťaťa, na ktorých vyzerá čo najlepšie. Dôležité je tiež uviesť vek dieťaťa, jeho výšku a kontaktné údaje dospelého príbuzného pre spätnú väzbu.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: