7 najlepších očných kliník v Ufe

*Prehliadka toho najlepšieho podľa názoru redakcie. Výberové kritériá. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nie je návodom na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Diagnostika a liečba chorôb je v Ufe dobre rozvinutá. Existujú nielen štátne, ale aj spoplatnené kliniky využívajúce moderné techniky korekcie zraku. Najlepšie z nich sme vyhodnotili na základe skutočných recenzií pacientov a názorov renomovaných oftalmológov.

Hodnotenie najlepších očných kliník v Ufe

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Rebríček najlepších očných kliník v Ufe1Federálna štátna rozpočtová inštitúcia Ruské centrum očnej a plastickej chirurgie Ministerstva zdravotníctva Ruska5.0
2Vedecký výskumný ústav očných chorôb v Ufe, nemocnica4.9
3Očná klinika4.8
4Optimalizované4.7
5Klinika laserovej chirurgie očí Dr. Kazakbaev4.6
6RIA-Medoptik4.5
7Klinika laserovej chirurgie Evrooptik4.4

Federálna štátna rozpočtová inštitúcia Ruské centrum očnej a plastickej chirurgie Ministerstva zdravotníctva Ruska

Hodnotenie: 5.0

Federálna štátna rozpočtová inštitúcia Celoruské centrum očnej a plastickej chirurgie Ministerstva zdravotníctva Ruska

Klinika nie nadarmo patrí medzi najlepšie očné centrá v Rusku. Víta nielen Slovenskách občanov, ale aj ľudí z iných krajín. O vysokej profesionalite lekárov svedčí aj to, že sa tu môžete stretnúť s pacientmi, ktorým by v iných zdravotníckych zariadeniach nedokázali pomôcť. Vedúcim centra je Ernest Muldashev, ktorý sa zaslúžil o vynájdenie nových metód a vykonávanie najzložitejších oftalmologických operácií. Ústav vykonáva nielen medikamentóznu, ale aj chirurgickú liečbu rôznych očných patológií, okrem laserovej korekcie zraku.

Lekárske služby sa poskytujú bezplatne na základe kvót a odporúčaní a za poplatok. Náklady na liečbu na základe poplatkov závisia od zložitosti operácie a môžu byť pomerne vysoké. Vzhľadom na veľkú popularitu kliniky sa pacienti musia pripraviť na dlhú čakaciu dobu na termín – od 2 do 6 mesiacov. Objednať sa môžete na oficiálnej webovej stránke kliniky alebo na recepcii na tejto adrese. . Zorge Str. 67/1, ako aj o k.. +7-347-293-42-12.

Vedecký výskumný ústav očných chorôb v Ufe, nemocnica

Hodnotenie: 4.9

Vedecký výskumný ústav očných chorôb v Ufe, nemocnica

atient/ufimskiy-nii-glaznykh-bolezney-priznannyy-

 • Výskumný ústav očných chorôb má očnú nemocnicu s 290 lôžkami

  Zdravotnícke zariadenie sa zaoberá vedeckým výskumom v oblasti oftalmológie a vývojom nových chirurgických techník. Ústav má laboratóriá, ktoré vyrábajú lieky, oftalmologické pomôcky a terapeutické produkty, ako sú vnútroočné šošovky a kontaktné šošovky.

  Klinika venuje veľkú pozornosť praktickému uplatňovaniu najúčinnejších svetových techník, na čo má školiace stredisko pre vedecké a praktické činnosti. Ústav má lôžkové oddelenie s 290 lôžkami, ambulancie pre dospelých a deti, laserové centrum a oddelenie urgentnej traumatológie.

  Zdravotná starostlivosť zahŕňa tieto oblasti:

  1. liečba infekčných očných ochorení;
  2. Chirurgia rohovky a šošovky;
  3. Laserová chirurgia;
  4. Rekonštrukčná a rekonštrukčná chirurgia;
  5. liečba vrodených patológií a degeneratívnych, ako aj zápalových ochorení oka.

  Vo Výskumnom ústave v Ufe bolo založené Centrum pre diabetes, ktorého cieľom je bojovať proti očným prejavom cukrovky. Komplexné očné vyšetrenie a konzultácie so skúseným odborníkom sú bezplatné. Bezplatné pravidelné vyšetrenie s odporúčaním od očného lekára, ale môžete sa objednať aj na spoplatnené vyšetrenie. Náklady na vyšetrenie a diagnostiku 1000 p. Stretnutie si môžete dohodnúť na tel. +7-347-286-5303. Adresy: d/1, d/1.Ufa, ul.Zorge Str., 90/ Pushkina Str. a 90 Vani str.Ulica Aurora 14, Riga.

  Klinika pre očné choroby

  Hodnotenie: 4.8

  Klinika očných chorôb

  /CMtw2fzsNaq/

  Centrum bolo zriadené v roku 2017 a jeho hlavnou činnosťou je poskytovanie prvotriednych oftalmologických služieb. Tím lekárov tvoria vysokokvalifikovaní odborníci s bohatými skúsenosťami v poskytovaní praktickej lekárskej starostlivosti. Odbornosť lekárov potvrdzujú certifikáty, ktoré si môžete pozrieť pred ošetrením.

  Lekárske centrum „Klinika očných chorôb“ je vybavené modernými lekárskymi prístrojmi, ktoré umožňujú vykonávať kompetentné diagnostické vyšetrenia – oftalmoskopiu, koherentnú tomografiu, počítačovú perimetriu, stanovenie vnútroočného tlaku, vizometriu atď. Klinika vykonáva laserové operácie očí na korekciu zraku a ďalšie chirurgické zákroky pri liečbe sivého zákalu, glaukómu a iných očných patologických stavov, ktoré môžu zhoršovať zrak.

  Zariadenie sa nachádza na námestí Verhnetorgovaya 4 a ponúka parkovisko pre osobné autá a taxíky. Telefónne číslo +7-347-226-57-08.

  Optimalizované

  Hodnotenie: 4.7

  Optimalizované

  Kvalitné služby očnej starostlivosti v Ufe môžete získať na klinike Optimed. Je to centrum pre laserovú rehabilitáciu zraku s moderným diagnostickým a chirurgickým vybavením. Všetky zariadenia sa nakupujú od výrobcov z Japonska, Nemecka, Švajčiarska, USA a Taiwanu. Chirurgické zákroky sa vykonávajú pomocou inovatívnych a bezpečných technológií na báze ultrazvukových a laserových zariadení.

  Zdravotnícky personál tvoria kvalifikovaní odborníci, ktorí si pravidelne aktualizujú svoje teoretické vedomosti a praktické zručnosti. Klinika ponúka konzultácie s oftalmológmi, anestéziológmi a chirurgmi na vypracovanie optimálneho plánu liečby.

  V rámci opatrení na kompenzáciu zrakových funkcií, výber korekčných metód – okuliare a kontaktné šošovky popredných značiek. Okuliarové služby sa poskytujú bezprostredne po kontakte. Čistenie okuliarov ultrazvukom, leštenie a farbenie šošoviek, nanášanie špeciálnych vrstiev. Viackanálové číslo je 8-800-555-00-66.

  Klinika laserovej chirurgie očí Dr. Kazakbaev

  Hodnotenie: 4.6

  Klinika Dr. Kazakbaeva pre laserovú operáciu očí

  Centrum doktora Kazakbaeva sa špecializuje na oftalmologické služby pre dospelých. Služby kliniky zahŕňajú terapeutickú a chirurgickú liečbu ochorení rôzneho stupňa ďalekozrakosti a krátkozrakosti, presbyopie, astigmatizmu, strabizmu a amblyopie.

  Moderné laserové zariadenia sa používajú na korekciu zraku, liečbu sivého zákalu, abnormalít rohovky a očného pozadia. Pred výberom metodiky sa vykoná komplexné vyšetrenie očného systému pacienta.

  Klinika sa nachádza na ulici Dostojevského 49. Telefónne číslo +7-347-224-90-24.

  RIA-Medoptik

  Hodnotenie: 4.5

  RIA-Medoptik

  RIA-Medoptik poskytuje oftalmologickú zdravotnú starostlivosť v súlade s medzinárodnými štandardmi. Je to jednoúčelové zariadenie, ktorého jediná oblasť činnosti je obmedzená na praktické terapeutické manipulácie. Zdravotnícke zariadenie má dobrú povesť a je na zozname najlepších oftalmologických zariadení v Ufe.

  Zdravotné stredisko má úspešnú laserovú korekciu zraku, operáciu sivého zákalu, detské oftalmologické centrum, diagnostické centrum, optiku s montážou a výrobou okuliarov.

  Konzultácie vykonávajú kvalifikovaní odborníci s bohatými skúsenosťami a príslušnými certifikátmi. Ponuka služieb zahŕňa odborné konzultácie, lekárske vyšetrenia pomocou moderných diagnostických prístrojov a počítačových metód. Terapeutické opatrenia sa predpisujú po diagnostike a zvážení celkového stavu pacienta.

  Spoločnosť RIA-Medoptik sa nachádza oproti hotelu Hampton by Hilton na adrese: ul. 18, 50. výročie októbra. Kontaktný telefón: +7-347-216-03-02.

  Klinika laserovej chirurgie Eurooptik

  Hodnotenie: 4.4

  Klinika laserovej chirurgie Eurooptik

  Vedenie kliniky Ufa Eurooptik venuje veľkú pozornosť vybaveniu diagnostických a operačných sál, boli zakúpené moderné prístroje z Nemecka, Japonska a Švajčiarska. Klinika nazbierala obrovské skúsenosti s hardvérovou a drogovou liečbou, takže organizácia sa zaradila medzi najlepšie zdravotnícke zariadenia v Ufe.

  1. Hlavné oblasti zamerania:
  2. diagnostika a liečba patologických stavov;
  3. Excimerová laserová korekcia;
  4. komplexné vyšetrenie detí.

  V Baškirskej republike iba spoločnosť Eurooptik vyberá a predáva sklerálne šošovky, ktoré úplne zakrývajú rohovku a spočívajú iba na bielej časti oka (sklére). Sú ideálne pre pacientov s nepravidelnou rohovkou alebo syndrómom suchého oka. Šošovky sú plne plynopriepustné a majú väčší priemer ako rohovkové šošovky.

  Deťom s poruchou zraku sú tiež ponúkané okuliare a kontaktné šošovky, pričom sú školené o tom, ako nosiť korekčné prostriedky a ako sa o ne starať. Adresa: ul. Karla Marksa 51/2, 8-800-500-50-58.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: