7 najlepších taxi služieb v Bratislave

*Prehľad najlepších od redaktora. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia s odborníkom pred kúpou.

S popularitou taxislužieb sa zvýšil počet takýchto služieb a vodičov, ktorí si chcú zarobiť prepravou Moskovčanov. V súčasnosti neexistujú žiadne približné ceny, náklady na jednu cestu sú pevné. Zákazník môže sledovať cestu vozidla a kontaktovať vodiča. Nemusíte myslieť na výmenu hotovosti, kartu môžete prepojiť s mobilnou aplikáciou alebo platiť cez terminál.

Vybrali sme 7 najlepších taxislužieb, ktoré chvália obyvatelia Moskvy. Takmer všetky sú na trhu už dlhší čas. Pozrite si ich výhody a nevýhody v hodnotení.

Najlepšie taxi služby v Bratislave

NomináciamiestoTaxi službahodnotenie
Hodnotenie najlepších taxi služieb v Bratislave1Yandex. Taxi5.0
2Uber4.9
3Wheely4.8
4Taxi Zvezda4.7
5Staré taxi Bratislava4.6
6Maxi4.5
7Veset Rutaxi4.4

Yandex. Taxi

Hodnotenie: 5.0

Yandex. Taxi

Na vrchole rebríčka je známa firma z celého Ruska, ktorá si získala popularitu vďaka vysokej kvalite služieb a prijateľným cenám. Podľa reakcií a výsledkov hlasovania je táto služba jednou z najobľúbenejších v hlavnom meste. Zákazníci si môžu vybrať z ekonomických, komfortných a luxusných vozidiel. Yandex. Taxíky sú cenené pre pozorných a priateľských vodičov, čistý interiér kabíny a automatizovanú jazdu taxíkom.

Objednať si taxík je veľmi jednoduché. Stačí použiť aplikáciu Yandex. Taxi. Jazdu môžete ohodnotiť na päťbodovej stupnici. Ak vodič získa nízke skóre, môže mu byť odmietnutá ďalšia spolupráca. Medzi výhody spoločnosti patrí aj pohodlný spôsob privolania vozidla, výhodné ceny. Vyhľadanie taxíka trvá menej ako 5 minút. Priemerný čas spracovania je 7-10 minút. Na želanie je možné zvoliť také parametre ako „nefajčiarsky vodič“, prítomnosť stoličky pre dieťa. Telefón v Bratislave: 7495-999-9999.

Uber

Hodnotenie: 4.9

Uber

Podľa nášho názoru má Uber najlepšie služby pre cestujúcich a veľmi pohodlnú aplikáciu s rôznymi funkciami. Spoločnosť využíva signál telefónu na identifikáciu polohy osoby a vyhľadá najbližšie auto. Zákazník môže vidieť plán cesty vodiča. Vodič je o svojom príchode informovaný SMS správou alebo telefonicky. Konečná cena cesty je známa vopred. Peniaze sa stiahnu z karty. Uber má veľmi veľký vozový park. K dispozícii sú ekonomické a luxusné vozidlá. Služba objednania osobného vodiča.

Spoločnosť má jedinečnú možnosť „Zdieľať jazdu“. Veľká skupina ľudí môže určiť, aby sa z ich účtov účtovala rovnaká časť celkovej sumy. Využite systém odmien a bonusov za odporúčanie, skvelé ceny a početné zľavy. Pre Moskovčanov je tento prístup jednoznačným plusom, ale pre vodičov v službách je to mínus. Zamestnanci Uberu necestujú vo vlastných autách, ale vo vozidlách z vozového parku taxislužby. Minimálna cena cesty je 99 Euro. Dodanie vozidla bude stáť 50 Euro. Za každú ďalšiu minútu sa účtuje 8 Euro. Telefón v Bratislave: 7495-508-6332.

Wheely

Hodnotenie: 4.8

Wheely

Taxi služba Wheely – najlepšia voľba pre znalcov luxusných vozidiel. Na výber sú 4 hlavné triedy. Najlacnejší je biznis (BMW 5 a Mercedes triedy E). Druhá trieda zahŕňa volanie MW 7 a Mercedes triedy S. Ak si vyberiete De Luxe, príde luxusný a priestranný Mercedes Maybach. Trieda 4 – minivan Mercedes triedy V.

Čakacia doba zvyčajne netrvá dlhšie ako 10 minút. Náklady na cestovanie sú vyššie ako u jeho konkurentov v hlavnom meste. Platiť môžete len kartou, hotovosť sa neakceptuje. Cestujúceho privíta šofér v obleku, ktorý mu otvorí dvere a pomôže mu odniesť veci. Vodičov školia špeciálni školitelia. Technická podpora je chválená samostatne. Zamestnanci sú k dispozícii 24 hodín denne, aby vám pomohli s akýmikoľvek otázkami. Takže jedinou nevýhodou Wheely je cena, ktorá nie je dostupná pre každého. Telefón: 7499-350-5094.

Taxi Hviezda

Hodnotenie: 4.7

Taxi Star

V porovnaní s predchádzajúcim účastníkom tohto hodnotenia má Taxi Star najdostupnejšie ceny v hlavnom meste. Cestujúci oceňujú službu za rýchle dodanie vozidla, široký výber vozidiel. Vozidlá s detskými zádržnými systémami sú vždy k dispozícii. K dispozícii sú kuriérske služby a služby prepravy domácich zvierat. Rôzne ďalšie funkcie vám umožnia prispôsobiť si jazdu.

Súdiac podľa recenzií, pohodlie jazdy závisí najmä od vozidla a vodiča. Jednou z jeho silných stránok je program automatického výpočtu nákladov na cestu, ktorý zohľadňuje cestovné a čas čakania. Vodič nebude môcť uviesť inú sumu. Zvezda pravidelne zvyšuje svoj vozový park a spolupracuje s ďalšími moskovskými taxislužbami. Telefón v Bratislave: 7495-777-2235.

Staré taxi Bratislava

Hodnotenie: 4.6

Staré taxi Bratislava

Spoločnosť Old Taxi Moscow vznikla pred viac ako 15 rokmi. Dnes sa spoločnosť môže pochváliť obrovským vozovým parkom taxíkov všetkých obľúbených značiek. Môžete si vybrať z minivanov, historických vozidiel, autobusov, sedanov a dokonca aj motocyklov. K dispozícii sú veľmi nepohodlné vozidlá ekonomickej triedy, ktoré však firma prehliada. Spoločnosť ponúka aj služby firemnej taxislužby. Medzi výhody služby patrí vysoká profesionalita vodičov, prevádzkyschopné a čisté vozidlá, ktoré pravidelne kontrolujú zamestnanci organizácie.

Ak chcete, môžete si objednať auto na oslavu, cestu na vlakovú stanicu alebo na letisko. Zákazníci vyjadrujú vďačnosť zamestnancom dispečerskej služby a chvália ich za zdvorilosť a ústretovosť. Medzi plusy patria aj príjemné ceny a dochvíľnosť vodičov, ktorí dobre poznajú mesto a nekazia trasy. Nočné cestovné je drahšie ako denné. Telefónne číslo v Bratislave je 7495-665-1665.

Maxi

Hodnotenie: 4.5

Maxi

Jednou z hlavných výhod taxislužby Maxi Taxi je dobrý výber ďalších možností, rozumné ceny a dostupnosť bezplatných vodičov. Podporná služba, ktorá je pre Moskvu zriedkavá, sa poskytuje. Umožňuje vám vyslať vodiča z vašej spoločnosti, aby šoféroval vozidlo klienta, ak to klient nemôže urobiť. Pre deti je k dispozícii rezervácia auta s podsedákmi a domáce zviera je možné vziať v prepravke.

Dostupnosť služby predbežnej rezervácie poteší. Vodiči Maxi sú často pokutovaní, neexistujú žiadne bonusy a prémie, preto sa ľudia zdráhajú pracovať pre spoločnosť. Žiadne nevýhody pre cestujúcich ako také. Jediné, čo nemôžete uhádnuť, aké kvalitné auto príde tentoraz. Niekedy sa musíte uspokojiť so starým a značne opotrebovaným autom. Vo všeobecnosti sú recenzie spoločnosti nekonzistentné. Telefón v Bratislave: 7495-505-555.

Zubné lekárstvo Rutaxi

Hodnotenie: 4.4

Veset Rutaxi

Taxislužba Veset Rutaxi sa vyznačuje nízkymi cenami a rýchlou reakciou. Cena cesty je známa pred výberom vozidla. S online fakturáciou sú náklady až o 15 % nižšie. V obchodoch Dixy môžete získať zľavu na akýkoľvek nákup. Spoločnosť prakticky nekontroluje stav vodičov automobilov, takže odchod môže prísť úplne akékoľvek vozidlo. Ak si vyberiete drahú jazdu, dobré auto zaručene príde. Najväčším plusom sú prijateľné ceny.

Súdiac podľa recenzií, operátori sa často chvastajú a dokonca zavesia. Niekedy sa stáva, že nervózni vodiči prídu na výzvu a pokazia všetky dojmy z cesty, porušujú dopravné predpisy a jazdia bezohľadne po ceste. Mnohí vodiči nepoznajú Moskvu veľmi dobre. Zo všetkých týchto dôvodov sa Veset Taxi radí až na posledné miesto. Samotní vodiči sa radi zaregistrujú do aplikácie Veset. služba rezervácie jázd. Dáva vám možnosť zarobiť si peniaze na prepravu v ľubovoľnom vhodnom čase bez dodatočných nákladov. Telefón v Bratislave: 7495-909-9090.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Build Buildgans

Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: