8 najlepších dodávok sushi a roliek v Perme

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Pred nákupom je potrebná konzultácia s odborníkom.

Napriek množstvu reštaurácií nie je vždy jednoduché nájsť chutné sushi a rolky. Preto sa naši odborníci pokúsili zostaviť pre vás zoznam najlepších dodávok japonskej a panázijskej kuchyne v Perme. Pri ich výbere sme sa riadili poctivosťou, vysokou kvalitou služieb, dostatočným výberom jedál, zaujímavými bonusovými programami. Môžete si vybrať ľubovoľnú inštitúciu z nášho hodnotenia. Bez ohľadu na názov budete po objednaní spokojní. Vybrali sme len tie reštaurácie, ktoré si už získali armádu fanúšikov a stovky pozitívnych recenzií.

Hodnotenie najlepších dodávok sushi a roliek v Perme

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších dodávok sushi a roliek v Perme1Fujiyama5.0
2Banzai4.9
3Sushi master4.8
4Od nás4.7
5Japona Matrona4.6
6Roll’s4.5
7Aziat4.4
8Yoko4.3

Fujiyama

Hodnotenie: 5.0

Fujiyama

V Perme sa nachádzajú celkovo štyri prevádzky reštaurácie „Fujiyama“. Rýchle dodanie je prvá vec, ktorú zákazníci na obľúbenom reťazci tak milujú. Pre stálych zákazníkov je k dispozícii ziskový bonusový systém. Funguje automaticky. Za každú novú objednávku získate určitý počet bodov, ktorý sa dozviete v SMS správe. V systéme sú 4 stupne. Čím je vyššia, tým výhodnejšie zľavy v budúcnosti získate. Priemerná cena objednávky je 500-600 Euro. Ak sa pripravujete na večierok alebo dovolenku, môžete si vždy objednať konkrétny čas. Správca s vami telefonicky dohodne podrobnosti a v určenú hodinu vám objednávku doručí čerstvú až ku dverám.

Podľa recenzií zákazníkov je tu sushi celkom chutné, stredne veľké, polevy sú dostatočné, balenie je dobré a balenie spĺňa očakávania. Zákazníkom sa páči, že objednávku môžu zaplatiť na mieste aj kuriérovi pri doručení. Našim odborníkom sa páči, že tu dodávajú výnimočne čerstvé a teplé rožky, ako aj dostupnosť bezplatného doručenia pri objednávkach od 500 Euro. Za to reštaurácia Fujiyama dostáva v rebríčku riadok.

Banzai

Hodnotenie: 4.9

Banzai

Toto miesto je známe množstvom zliav. Ak si objednáte rožky a pizzu so sebou, dostanete 15 % zľavu. Narodeninové osobnosti a dokonca zaplatiť za objednávku o 20 % lacnejšie. Ponúkajú širokú škálu jedál japonskej kuchyne za rozumné ceny. Reštaurácia ponúka všetky možnosti platby: bankovou kartou, v hotovosti a online.

Jedinou nevýhodou rožkov na tomto mieste je ich malá veľkosť. Ak nemáte radi malé sushi a rolky, tu sa vám páčiť nebude. Veľkosť však nemá vplyv na úžasnú chuť kuchyne „Bandzai“, vďaka ktorej má reštaurácia vlastnú armádu fanúšikov. Ekológom sa bude páčiť, že všetky objednávky sa doručujú v papierových škatuliach. Spoločnosť pôsobí na trhu od roku 2010 a počas tejto doby nikdy nepodviedla zákazníkov váhou roliek a ich kvalitou. Prevádzkovatelia vždy starostlivo identifikujú požiadavky zákazníkov. Dodávka je včasná a bezchybná. Preto je Banzai na našom zozname najlepších.

Sushi master

Hodnotenie: 4.8

Sushi master

Reťazec Sushi-Master sa presadil nielen v Perme, ale aj v mnohých ďalších mestách Ruska. V Perme sa nachádza celkovo 7 reštaurácií. Môžete si tu vybrať z mnohých chutných súprav závitkov, teplých a šalátov, WOK, dezertov a nápojov, ako aj z detského menu. Po každej objednávke tu je cashback, ktorý vám umožní platiť s bonusmi v budúcnosti. Úspora predstavuje minimálne 5 % z každej objednávky. Ak si japonské jedlá objednáte aspoň raz za mesiac, zľava môže byť až 15 %.

Jedinou nevýhodou je, že zákazníkom, ktorí bývajú príliš ďaleko, sa môže doručenie oneskoriť. Sieť má však viac kladov ako záporov: zdvorilí prevádzkovatelia poskytujú vysokú úroveň služieb, existuje vegetariánske menu, každá rolka má svoju vlastnú jedinečnú chuť, veľký sortiment a časté propagačné akcie. Nájdete tu jedny z najchutnejších rožkov za prijateľnú cenu. Priemerný účet je približne 500 Euro. Pre kombináciu ceny a kvality naši odborníci vybrali dodávku do rebríčka najlepších.

Nami

Hodnotenie: 4.7

Nami's

Priemerný účet v tomto zariadení je 300 Euro. Ak sa rozhodnete navštíviť samotnú reštauráciu, nájdete tu kvalitné služby, krásny interiér a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. V tomto prípade je lepšie rezervovať si stôl približne deň vopred, pretože reštaurácia „Nami“ býva preplnená a nie je tu dostatok miest. Na mieste sa neplatí bezhotovostne, preto je lepšie pripraviť si hotovosť vopred. Väčšina návštevníkov si pochvaľuje čistotu reštaurácií a prevádzok tohto reťazca. Zákazníkom sa páčia drobné detaily v interiéri: pekné figúrky, girlandy na závesoch, svietidlá a ďalšie. To všetko vytvára neuveriteľne útulnú atmosféru.

Ak sa rozhodnete objednať si donášku, je lepšie urobiť to 3-4 hodiny vopred. Skôr pravdepodobne svoju objednávku nedostanete. Zóna doručenia – do 15 km. Napriek nízkej rýchlosti doručenia si zákazníci čoraz častejšie vyberajú rohlíky Nami, pretože kaviareň je považovaná za jednu z najlepších medzi európskou a japonskou kuchyňou. Môžete si tu objednať dezerty, ryžu a rezance, rôzne občerstvenia, súpravy, šaláty a polievky, ako aj klasické a špeciálne rolky. Útulné prostredie a kvalitné rožky patria medzi naše najlepšie voľby.

Japona Matryona

Hodnotenie: 4.6

Japona Matryona

Japona Matryona potešila zákazníkov rýchlym dodaním a rozmanitosťou jedál. Doručenie trvá v priemere 45 minút. Okrem klasických rožkov si môžete vybrať aj z mnohých zaujímavých sladkých rožkov. Bez ohľadu na to, o aký pokrm ide, rožky sú veľké, takže hladní nezostanete. Okrem toho si môžete objednať studené nápoje, pizzu, teplé jedlá a polievky. Jedlá Japona-Matriona vás prekvapia najmä svojou neobvyklou chuťou korenia.

K objednávke často dostanete kávu zadarmo ako darček. Na tomto mieste sa pravidelne konajú výhodné ponuky. Môžete si napríklad kúpiť dve ryby navyše za cenu jednej alebo získať extra zľavu 10 % na akúkoľvek inú objednávku. Z komentárov používateľov služby so skúsenosťami s návštevou inštitúcie počas niekoľkých rokov: „Bez ohľadu na to, koľko rozvozov sme mali, bez ohľadu na to, koľko reštaurácií sme navštívili, Japona je miesto, kde je príjemné posedieť si v spoločnosti, porozprávať sa, dať si obed počas prestávky v práci, objednať si rozvoz“. Pre skúšku času a veľký počet pozitívnych recenzií bola Japona Matrona hodnotená.

Roll’s

Hodnotenie: 4.5

Roll's

Jednou z výhod tejto inštitúcie je, že tu nájdete maximum typov platieb za objednávky: platba kartou, platba cez banku, platba v hotovosti a platba elektronickou peňaženkou. Popularita rolky je jedna z najvyšších v Perme. Na rôznych nezávislých odporúčacích stránkach sme našli viac ako tisíc recenzií. Doručovanie rolí funguje nepretržite, čo je veľmi výhodné pre tých, ktorí si nevypočítali veľkosť objednávky a uprostred noci chcú urobiť dodatočnú objednávku. Chutnú kuchyňu pôsobivo dopĺňa systém bonusov a zliav.

Zákazníci s určitou minimálnou sumou objednávky majú k dispozícii aj doručenie zdarma. Môžete si tu objednať rolky, sushi, teplé jedlá, firemné obedy, šaláty a polievky. Mnohí zákazníci si pochvaľujú aj hamburgery. Priemerný účet na tomto mieste je 500 Euro. Rolky a sushi sú prezentované v širokom sortimente, ale môžete si objednať aj ranné menu – kašu a toast. Vďaka rozmanitej kuchyni možno túto inštitúciu bezpečne nazvať univerzálnou, pre ktorú ju naši odborníci vybrali v hodnotení najlepších.

Aziat

Hodnotenie: 4.4

Aziat

Podnik Aziat Sushi & Rolls je známy kvalitou svojich jedál a rozumnými cenami. Ponuka je malá, ale pre fanúšikov ázijskej kuchyne dostatočne dobrá. Zákazníci upozorňujú, že v týchto rolkách je veľa rýb. Chvália sa tu najmä Pho-Bo a Tom Kha. Prijímanie hotovostných aj bezhotovostných platieb. Ak si chcete k závitkom objednať aj alkoholické nápoje, nezabudnite, že to nie je silná stránka reštaurácie Aziat. Keďže reštaurácia nemá webové stránky, zákazníci si tu najčastejšie objednávajú jedlo prostredníctvom De

 • Služba je dostupná aj pre ľudí žijúcich mimo MKAD.

  Zákazníci sú so svojimi objednávkami väčšinou spokojní. Hovorí sa, že rožky sú chutné a dostatočne veľké. Z komentára skúseného zákazníka spoločnosti Yandex.Trh: „Veľké porcie a rozumné ceny, priateľské zaobchádzanie a rýchla obsluha“. Naši odborníci ho považujú za vynikajúci variant miesta, kde si môžete objednať chutné rožky za rozumnú cenu. Práve pre toto kritérium sa dostala do nášho rebríčka.

  Yoko

  Hodnotenie: 4.3

  YOKO

  „Yoko je univerzálna domáca a kancelárska dodávka japonskej, kaukazskej a európskej kuchyne. Pri prvej objednávke tu často dávajú bonusovú kartu, čo dvojnásobne poteší zákazníkov. Ponúka širokú škálu japonských a panázijských jedál, dezertov a nápojov. Zákazníci si toto miesto vyberajú pre jeho výhodné ponuky a špeciálne ponuky, široký sortiment jedál a dobré balenie. Hovorí sa, že rolky a sushi sa vždy dodávajú čerstvé. Je okamžite viditeľné, že ich začnú pripravovať až po zadaní objednávky. Láka ich aj doručenie zdarma, ak splnia minimálnu cenu objednávky. V centrálnych oblastiach je to 450 Euro, v odľahlých oblastiach 1000 Euro.

  Jediné, čo sa kupujúcim nepáči, je malé množstvo wasabi v sade. Ak ste fanúšikom wasabi, radšej si objednajte niekoľko balení navyše. Mnohí ľudia sa sťažujú, že do zásielky zabudli dať sójovú omáčku, preto sa pred zaplatením poraďte s kuriérom. Napriek drobným nedostatkom sa v našom hodnotení inštitúcia dostala k najširšej ponuke roliek a sushi.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: