9 najlepších štúdií pilates v Bratislave

*Odborný posudok najlepšieho. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a neslúži ako návod na nákup. Konzultácia so štúdiom jogy pred nákupom.

Ľudia, ktorí vedú zdravý životný štýl, pravidelne športujú. Štandardné činnosti ich môžu časom omrzieť, a tak začnú hľadať niečo nové. Niektorí skúšajú bojové umenia, iní tanec. Navrhujeme zoznámiť sa s ďalším trendom, ktorý určite zaujme mnohých – Pilates. Pohľad je jedinečný systém cvičení. Hodí sa úplne každému, mužom aj ženám, tehotným ženám, mladým aj zrelým, pripraveným aj začiatočníkom. Umožňuje dosiahnuť skvelé výsledky v krátkom čase.

v Bratislave je veľa škôl, štúdií a fitnescentier s profesionálmi, ktorí tento šport vyučujú. Po niekoľkých hodinách pilatesu začnete rozvíjať svalové tkanivo, zlepšovať koordináciu, držanie tela a celkovú pohodu. Dobre vyvážené cvičenia pomáhajú posilniť vaše telo a zdravie a dodávajú kĺbom pružnosť.

Redakcia Expertology pripravila hodnotenie 9 najlepších pilates štúdií v Bratislave, ktoré získali najvyššie hodnotenia a množstvo pozitívnych ohlasov.

Hodnotenie najlepších štúdií Pilates v Bratislave

NomináciaumiestneniePilates štúdiohodnotenie
Hodnotenie najlepších štúdií Pilates v Bratislave1

PMP

5.0
2

Trieda

4.9
3REPUB

 • CA
 • 4.8
  4Reemala4.7
  5Centrum zdravia a krásy White Garden4.6
  6Yogalates CLUB4.5
  7Top Pilates4.4
  8X-Fit Monarch4.3
  9Klub Tonus4.2

  PMP

  Hodnotenie: 5.0

  PILATES PMP

  Jeden z najobľúbenejších reťazcov mono-štúdií v Rusku. Harmonicky sa tu spájajú hodiny funkčného tréningu a pilatesu. Zakladateľom je Denis Syčev, ktorý zdôrazňuje význam osobného tréningu. Hostia štúdia oceňujú pozornosť personálu. Okrem cvičenia sú k dispozícii aj služby v oblasti stravovania a krásy, ktoré sa neustále zdokonaľujú v rámci hodín pilatesu.

  Štúdio má moderný a štýlový interiér, ktorý podporuje produktivitu a je príjemný na pohľad. Po tréningu sa ľudia cítia povzbudení a plní energie, ale zároveň vyrovnaní a pokojní. Všetko je tu zamerané na to, aby sa cvičenie stalo životným štýlom a posilnilo zdravie a sebavedomie.

  Keďže pri pilatese záleží na každom detaile, štúdio ponúka individuálne služby. Tréneri si vedú denník a upravujú individuálny program klienta. Školenie nebude chýbať, pretože vynikajúca notifikačná služba, ktorá je tiež zodpovedná za novinky, informácie o službách, vypršaní členstva atď. .

  Štúdio je malé a útulné. Vnútri je nainštalované vysokokvalitné zariadenie od poprednej značky GRATZ. Trénerský zbor tvoria baletní tanečníci a profesionálni choreografi. Majte na pamäti, že rozvrh je nabitý a prihlásiť sa na hodiny nie je jednoduché, pretože sa sem chce dostať veľa ľudí. Štúdio prevádzkuje aj kozmetický salón a kaviareň zdravej výživy.

  Prvé štúdio

  1. Poslanec Olymp

  2. . Bratislava, Serpuchovsky Val 21, Donskoi Olimp.
  3. Telefón: + 7 (495) 797-94-27.

  Druhé štúdio

  1. MP Kvartal

  2. Ulica Fadeeva 4A v talianskej štvrti
  3. Telefón: + 7 (495) 797-94-27.
  4. Webové stránky: pilates-.

  Trieda ilates

  Hodnotenie: 4.9

  Trieda pilatesu

  Štúdio ponúka klientom funkčný tréning, klasický pilates a rehabilitačný pilates, kde má každý svojho lektora, ale môžete cvičiť aj v skupinách. Haly sú priestranné, svetlé a vzdušné, čo vám umožní vychutnať si proces, cítiť svetlo, nie tlak stien a stropov. Priestory sú vybavené ekologickým vybavením a rohožami. Tým, ktorí sa nevedia rozhodnúť pred zakúpením predplatného, ponúkame skúšobnú lekciu. Ak si kúpite členstvo v deň skúšobnej prevádzky, získate desaťpercentnú zľavu.

  Cvičenie zahŕňa testovanie, strečing, cvičenie hlbokých svalov, posilňovanie svalových korzetov. Školitelia vypracúvajú špeciálne programy a sledujú zlepšenia. Program obsahuje súbor základných cvičení na strojoch a podložke, teóriu a prax, analýzu a diskusiu.

  Vybavenie zahŕňa: CADILLAC REFORMER na urýchlenie rehabilitácie zmiernením bolesti; barel na strečingové a flexibilné cvičenia; Classic Reformer; stolička na posilnenie svalového korzetu – chrbta a brušných svalov, ideálna pre tehotné ženy.

  Tréneri majú príslušné vzdelanie, pravidelne sa zúčastňujú na tematických majstrovských kurzoch a zdokonaľujú svoje zručnosti na fitness kongresoch, kde sa delia o svoje skúsenosti a vedomosti. Štúdio je obzvlášť hrdé na Xeniu Kholodovú, majsterku a rehabilitačnú pracovníčku so štrnásťročnou praxou, ktorú vycvičil Michael King;

  1. . Bratislava, Baumanská ulica, 13, budova 2, obchodné centrum na Centrálnej ulici.
  2. Telefón: +7 (495) 771-65-57.
  3. Webová lokalita: .

  REPUB
 • CA
 • Hodnotenie: 4.8

  REPUB<li></div><p>CA“ src=“/wp-content/uploads/2023/10/19816666195691-889-.jpg“ height=“378″ title=“REPUB</p><li>CA“><p>Táto progresívna a moderná sieť štúdií Pilates ponúka klasické lekcie na strojoch Gravity, Allegro a Reformer. Vytvárajú podpornú rovinu pohybu, ktorá vylučuje axiálne zaťaženie, čím zabezpečujú účinok bezpečnej trakcie chrbtice. Používajú sa hlboké svaly, ktoré sa na bežných strojoch nepoužívajú. Naučíte sa tu správnu techniku dýchania, sebakontrolu a pomôžete si zbaviť sa bolesti kĺbov, chrbta a svalov pumpy. Tréneri odhalia potenciál tela, ktorý mnohých prekvapí.</p><p>Triedy sú priestranné a svetlé a ponúkajú dostatok miesta pre každého. Cvičenie v skupine alebo individuálne. Cena závisí od počtu vybraných destinácií, formátu a trvania. Treba poznamenať, že ceny štúdia nie sú najvyššie v meste, ale priemerné, takže sú k dispozícii veľkému počtu ľudí. Ročné predplatné stojí približne 30000-125000 p.</p><p>Prvé štúdio</p><ol><li>. Bratislava, Valovaja 26, BC<li>ghthouse.</li><li>Telefón: +7 (495) 023-92-69.</li><li>Otváracie hodiny: Po.-Pi.06:30 – 02:00, So.-al.Od 08:00 do 00:00.</li></ol><p>Druhé štúdio</p><ol><li>29 Serebrijaničeskaja nábrežie, Silver City, 1. poschodie.</li><li>Telefón: +7 (495) 023-92-67.</li><li>Harmonogram: piatok.-Pi.Od 07:00 do 00:00; So.-Sat.09:00 – 22:00.</li></ol><p>Tretie štúdio</p><ol><li>15 Olimpiyskaya St.</li><li>Telefón: +7 (495) 023-92-68.</li><li>Pracovný program: piatok.-Pi.: 06:30 – 02:00; So.-celý deň.Od 08:00 do 00:00.</li></ol><p>Štvrté štúdio</p><ol><li>Zarečnaja 4, budova 2.</li><li>Telefón: +7 (499) 759-00-09.</li><li>Pracovný čas: pondelok.-Pi.Od 07:00 do 00:00; So.-Čt.od 08:00 do 23:00.</li></ol><p>Piate štúdio</p><ol><li>24A, Mitinskaja ulica, bldg. 1.</li><li>Telefón: +7 (495) 156-36-18.</li><li>Otváracie hodiny: Po.-Pi.Od 07:00 do 00:00; So.-Sat.Od 08:00 do 23:00.</li><li>Webová stránka: repub<li>.</li></ol><h3>Reemala</h3><p>Hodnotenie: 4.7</p><div style=REEMALA

  Štúdio Pilates sa od predchádzajúcich štúdií líši tým, že tu je základom hodín metóda Angličana Jamesa D’Silvu – Garuda. Práve toto centrum ho ako prvé prinieslo do Ruska a predstavilo ho Moskovčanom. Cvičenie je založené na princípoch pilatesu, tanečnej atletiky, jogy, dýchania a rovnováhy všetkých telesných systémov. Niekoľko smerov: Pop up Dance Store, Think Fit, Motr vs Bodhi, Pilates Garuda.

  Trénerský tím tvoria učitelia s troj- až dvadsaťročnou praxou. Všetky certifikované poprednými školami: The Melt Method, Booty Barre, Garuda, Pilates. Niektorí majstri sú kineziológovia a rehabilitační špecialisti, iní sú majstri v kick-boxe, joge. Toto zázemie im umožňuje zvládnuť akýkoľvek druh tréningu, dokonca aj ten najnáročnejší.

  Zariadenie je moderné a spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky. Väčšinou sú to cvičebné stroje od americkej spoločnosti Balanced Body. Je to prvé fitness zariadenie Josepha Pilatesa, ktoré kombinuje inžinierstvo, materiály a technológie s dnešnými poznatkami o ľudskej biomechanike. Zakladateľ Endelman priniesol stovky inovácií a získal viac ako dvadsaťosem medzinárodných patentov.

  Moskovčania sú rozmarní a šialené životné tempo ich núti vyberať si miesta, kde je všetko na dosah ruky. Štúdio sa snažilo spojiť niekoľko miest do jedného, aby ľudia, ktorí prichádzajú na školenie, nestrácali čas. Nájdete tu parkovisko, obchod so športovým oblečením a kozmetikou, kaviareň, kde sa podávajú lahodné smoothies a káva, ktorá sa pripravuje na jedinečnom stroji z Talianska. Na svoje si tu prídu všetci milovníci hlbokej kávy L. Chistyakov Nikolay, Pintelin Dmitriy a Zhuravlev Pavel, zakladatelia spoločnosti Camera Obscura, sú zodpovední za kvalitu zrna. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie Duran Bar, Touche Wine Bar, Jagger, Buro Canteen, niekoľko kozmetických salónov, štúdio Alexander Terekhov a ďalšie zariadenia.

  1. . Ulica Rochdelskaja 15, budova 41, Bratislava.
  2. Telefón: +7 (495) 222-90-82.
  3. Otváracie hodiny: Po-Pia.-Pi.: 08:00 – 21:00; So.-Pi.Od 10:00 do 18:00.
  4. Webová lokalita: .

  Centrum zdravia a krásy „Biela záhrada“

  Hodnotenie: 4.6

  Centrum zdravia a krásy White Garden

  Klientom ponúka širokú škálu služieb: strojovú, estetickú a injekčnú kozmetiku, zábaly a masáže, floating, manikúru a pedikúru, strihanie, styling, líčenie, ako aj body balet a pilates. Táto športová disciplína sa v centre objavila len nedávno, ale už si získala stálych aj nových návštevníkov, ktorí sem niekedy prichádzajú len kvôli hodinám pilatesu. Okrem dvoch školiacich miestností sa v centre nachádzajú aj kúpele, kaderníctvo, kaviareň s krbom a útulnou atmosférou.

  Pilates je dostupný vo všetkých svojich variantoch: dynamický, silový, voľný pohyb atď. . Hodiny vedie skutočná hviezda tohto športu, baletka a choreografka Alexandra Panferová, ktorá už viac ako desať rokov pracuje ako osobná trénerka a dokáže vyriešiť problémy akejkoľvek náročnosti, od rýchleho návratu do formy až po zmiernenie bolesti chrbta. Tréner vytvára aj programy pre tehotné ženy, celé komplexné kurzy na zotavenie po úrazoch. Dostať sa do Alexandry nie je ľahké kvôli nabitému programu, ale čo je dôležitejšie, môžete mať trpezlivosť a počkať nejaký čas.

  1. . Bratislava, Zubovsky Proezd, 1.
  2. Telefón: +7(499)500-00-51.
  3. Otváracie hodiny: denne od 10:00 do 22:00.
  4. Webová lokalita: .

  Yogalates CLUB

  Hodnotenie: 4.5

  Yogalates CLUB

  Štúdio sa nachádza v krásnej zelenej záhrade pomenovanej po Vanderbiltovi a je prvým, ktoré zrekonštruovalo priestory. Klub Bauman Street, ktorý vám umožní trénovať doslova pod holým nebom. V budove je pokoj a ticho napriek neustálemu prílevu ľudí. To vás naladí na cvičenie a neodvádza pozornosť od procesu. Naši kvalifikovaní inštruktori sa špecializujú na jogu, terapeutické cvičenie a pilates. Po absolvovaní prvého tréningu každý pocíti príval energie, zlepšenie pohody a spánku, ako aj krásne držanie tela.

  Hodiny pilatesu prebiehajú v malých skupinách alebo osobne. Skupinové lekcie stoja oveľa menej ako individuálne – 450-700 r za sedemdesiatpäť minút; osobné lekcie – 2000 r za hodinu. Existujú špeciálne cvičebné systémy určené pre tehotné ženy, ktoré úplne vylučujú riziko poškodenia zdravia, pretože pilates nezahŕňa vážnu fyzickú námahu. Dôležité je, že tehotné ženy sa môžu naučiť správne dýchať.

  V štúdiu sú vítaní ľudia všetkých vekových kategórií vrátane detí. Pilates je pre každého, je zdravý a nevyžaduje si žiadnu špeciálnu prípravu, flexibilitu ani výdrž. Naopak, všetky tieto vlastnosti sa získavajú počas tréningu. Kurzy pomôžu zlepšiť koordináciu a naučiť sa ovládať jednotlivé svalové skupiny. Tréner skontroluje správne rozloženie sily a dynamiky, ako aj vhodné cvičenia pre začiatočníkov, aby nedošlo k bolesti svalov.

  1. . Bratislava, ulica Staraya Basmannaya 15, Gorkého záhrada, Bratislava. Baumana.
  2. Telefón6 +7 (495) 960-72-28; +7 (906) 027-44-22.
  3. Webová lokalita: .

  Top Pilates

  Hodnotenie: 4.4

  Top Pilates

  Štúdio Pilates má niekoľko výhod: môžete cvičiť bez toho, aby ste si museli kupovať ročné členstvo, bezplatné úvodné sedenie, vykonávanie vlastného výskumu účinnosti hodín, medzinárodne certifikovaní učitelia, autorský dizajn miestností, umiestnenie v centre mesta, päťsto metrov od Červeného námestia.

  Klientom ponúka rôzne programy, vynikajúce vybavenie a vysoko profesionálny školiaci tím. Tu sa všetci zúčastnení nielen zbavia problémov s chrbtom, trénujú svaly, ale získajú aj veľa pozitívnych emócií, príval energie, čo má pozitívny vplyv na celkové zdravie. Vďaka pilatesu bude vaše telo pružnejšie, kĺby ohybnejšie a vaša postava štíhlejšia.

  Výučba prebieha v miniskupinách aj individuálne. Je pravda, že skupinové tréningy prebiehajú bez použitia cvičebných pomôcok (strečing, na podložkách). Predplatné na štyri stretnutia stojí od 1300 p; na osem stretnutí od 1200 p; na šestnásť stretnutí od 1100 p. Jedna trieda stojí 1500 p. Trvanie: päťdesiatpäť minút.

  Prvé štúdio

  1. . Bratislava, Kutuzovský prospekt 48, Galéria Vremena Goda.
  2. Otváracie hodiny: Po-Pia.-Čt.Od 08:00 do 22:00 (školenie); Pia.-Čt.Od 11:00 do 22:00 (recepcia a registrácia tried).

  Druhé štúdio

  1. Barvikha 85/1, Dom snov.
  2. Rozvrh: Po-Pia.-als.: od 08:00 do 22:00 (školenia); po-pia.-al.: od 11:00 do 22:00 (recepcia a stretnutie).
  3. Telefón: +7 (495) 137-81-40.
  4. Webová stránka: top-.

  X-Fit Monarch

  Hodnotenie: 4.3

  X-Fit Monarch

  Jeden z fitnes klubov siete ponúka pilates. Môžu byť vyškolení aj v iných centrách, ale Moskovčania dávajú prednosť tomuto centru, pretože veria, že sú tu najlepší tréneri. Tréningový systém je rozdelený do dvoch tried – Pilates Advanced, ktorá využíva zariadenia (valce, reformery, hojdacie siete), a Pilates Matwork. Hodiny pilatesu sa konajú v malých skupinách. Tí, ktorí chcú schudnúť, musia mať na pamäti, že pilates neprinesie okamžité výsledky ako napríklad kardio. Každý, kto si chce zlepšiť držanie tela alebo získať krásne tvarované svaly, by sa mal rozhodnúť pre pilates, ale aj to sa dá dosiahnuť až po dvoch mesiacoch intenzívneho tréningu. Ročné členstvo vás bude stáť približne 30 000 až 125 000 Euro.

  Učebňa je vybavená moderným zariadením, v ktorom nájdete cvičebné náradie značiek HAMMER STRENGTH a

 • FE FITNESS (činky, bežecké pásy atď.). .). Centrum má aj dvadsaťpäťmetrový bazén, v ktorom sa vyučuje klasické plávanie, vodný aerobik a rehabilitačné kurzy.

  Fitness centrum ponúka funkčný tréning na rýchle chudnutie, nárast svalovej hmoty a flexibility, jogu, silový tréning, tanečné programy, bojové umenia. V cyklistickom štúdiu môžu trénovať ľudia všetkých zručností. K dispozícii sú športové kurzy aj pre deti – súťaže, plávanie, skupinové a osobné tréningy.

  Saunový komplex s tureckým hammamom a fínskou saunou je ideálny na relaxáciu a zmiernenie bolesti svalov po tréningu. Vnútri nájdete aj kozmetický salón, kúpele, solárium a džúsový bar so zdravými potravinami, ktoré vám pomôžu načerpať energiu bez zbytočného tréningu.

  1. . Bratislava, Leningradský prospekt, 31 A, budova 1.
  2. Telefón: +7 (495) 241 40 92.
  3. Otváracie hodiny: frn.-Pi.7:00 až 20:00; So.-al.: od 08:00 do 23:00.
  4. Webová lokalita: monarh..

  Klub Tonus

  Hodnotenie: 4.2

  TONUS CLUB

  Spoločnosť vyvíja wellness a fitnes aktivity v Rusku, Európe a ďalších častiach sveta od roku 2002. Poslaním klubu je vytvárať príležitosti, ktoré zlepšujú kvalitu života. Neustále sa zlepšuje, zavádza štandardy zdravého životného štýlu, rozvíja potenciál každého cvičenca a plní sny o krásnom a vypracovanom tele. Inovatívne metódy a špičkové technologické vybavenie sú zodpovedné za rýchle a jednoduché výsledky. Technológia sa neustále modernizuje a zdokonaľuje: zavádzajú sa nové normy, programy a služby. .

  Od roku 2005 spoločnosť vyrába vlastné fitness zariadenia, ktoré pomáhajú optimalizovať obchodné procesy pri otváraní nových fitness klubov. Zariadenia nakupujú aj iné centrá, kliniky a sanatóriá. Pilates stroje sú teraz dostupné aj na medzinárodnom trhu. Napriek vysokej konkurencii je po nich dopyt.

  Prémiové fitnescentrum ponúka klientom maximum obľúbených športových aktivít, ktoré vám pomôžu udržať telo v kondícii. Pilates je jedným z nich. Moderné vybavenie, profesionálny tím trénerov (viac ako šesťsto zamestnancov po celom svete), tematická hudba, štýlové interiéry a atmosféra, ktorá vás a vašich klientov nabije energiou, čo vedie k maximálnemu ponoreniu a lepším výsledkom. K dispozícii sú individuálne aj skupinové kurzy (pre dve až štyri osoby). Priemerné ceny v Bratislave, cena ročného lístka začína od 37000 r.

  1. . Bratislava, Beskudnikovský bulvár 15/1.
  2. Telefón: 8 (800) 770-08-03.
  3. Miesto: .
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Build Buildgans

  Zdravím vás všetkých! Som Build Buildgans a som nadšený, že môžem svoju vášeň pre opravy a inštalácie zariadení zdieľať s vami. Ako autor na tejto webovej stránke ma hnala moja láska k technológii a túžba pomáhať ostatným pochopiť a riešiť problémy týkajúce sa zariadení.

  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: