8 najlepších motokárových klubov v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani predajnú ponuku. Pred nákupom je potrebné odborné poradenstvo.

Motokáry sa stali veľmi populárnymi. Jazda na špeciálne pripravenej trati ako veľa ľudí v Petrohrade. Preteky prinášajú maximum pozitívnych emócií a rozvíjajú pohotovosť reakcií.

V severnom hlavnom meste je celkovo približne 20 kartingových klubov. Vybrali sme pre vás 8 najlepších miest, kde si môžete užiť skvelú zábavu s priateľmi.

Najlepšie motokáry v Petrohrade

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Najlepšie motokáry v Petrohrade1

motokáry rimo

5.0
2

itStop Premium

4.9
3

itStop

4.8
4Joker Kart4.7
5Čierna hviezda Karting4.6
6Forsáž4.5
7Veľká cena4.4
8Motokárové centrum na Sedove4.3

motokáry rimo

Hodnotenie: 5.0

Primo karting

Podľa obyvateľov Petrohradu je Primo karting najobľúbenejší v meste. Toto miesto je vybrané pre svoju výkonnú technológiu, skúsených a priateľských inštruktorov a 350 metrov dlhú krytú dráhu. Je to dobré miesto na rodinnú dovolenku. Pred pretekmi sú piloti vždy poučení a majú k dispozícii vybavenie – prilbu, vestu, kombinézu a krčnú ortézu. Zvyčajne sa o preteky delia deti a dospelí. Ich motokáry sú iné.

Poskytuje pohodlné šatne, salónik, parkovisko pre hostí, oddelené miestnosti na rôzne podujatia. Na webovej stránke spoločnosti si môžete rezervovať požadovaný čas alebo si prenajať celú trať.

Atmosféra na mieste je príjemná. Príjemná zábava a množstvo dojmov sú zaručené. Trať je dokonale vyasfaltovaná, je na nej niekoľko rýchlostných úsekov a náročných zákrut na kontrolu zvolenej trajektórie. Cena za 10 minút – 700 Euro. Otvorenie motokárovej školy za 11 000 Euro mesačne. Adresa: SPb, ul. 51Magnitogorská ulica, Petrohrad. Otváracie hodiny: od 12:00 do 23:00. Telefón: + 78124488448.

itStop Premium

Hodnotenie: 4.9

PitStop Premium

itstop-premium/

Hlavným rozdielom oproti druhému vicemajstrovi je obrovský krytý autocvičisko. Priestory klubu zaujmú svojou impozantnou veľkosťou. Dĺžka trasy je 430 metrov. Kľukatá cesta má ostré aj hladké zákruty. Je dostatočne široký na to, aby mohol súťažiť na všetkých úsekoch. V PitStop Premium to bude zaujímavé pre dospelých aj deti.

Súdiac podľa recenzií, nie všetky karty sú rovnako dobré. Niektoré vozidlá si vyžadujú výmenu pneumatík. V prípade problémov vám inštruktori rýchlo pomôžu. Ďalšie plus: kvalitná výbava a príjemný interiér. Bohužiaľ, časy rezervácií sa tu nie vždy dodržiavajú. Prenájom trate stojí 20 000 Euro. Za 10 minút 750 Euro. Telefón: +78124491049. Adresa: Petrohrad, Zanevski prospekt., 65, blok 1. Otváracie hodiny: denne od 12:00 do 23:00.

itStop

Hodnotenie: 4.8

PitStop

Karting PictureStore je v rovnakej sieti ako predchádzajúci účastník hodnotenia. Objekt sa nachádza v nákupnom centre Rodeo Drive. Veľmi ľahko sa dostanete na miesto. K dispozícii je veľké parkovisko. V hre PitStop je možné zúčastniť sa skutočných pretekov a obliecť si špeciálne oblečenie. Je potrebné vopred zavolať do centra a dohodnúť si čas vyzdvihnutia.

Pri kúpe kupónu je dôležité poznať jeho platnosť. Ak podáte žiadosť v nesprávnom čase, môže vám byť odmietnuté ísť na motokáry.

Klub má dve miestnosti, kde môžu hostia oslavovať víťazstvo pri stole. Čo sa týka organizácie firemných večierkov a podujatí, služby nie sú najlepšie. Je možné v ňom jazdiťZastávka, ale nestojí za to využívať ďalšie služby. Telefónne číslo: 6777323. Adresa: Petrohrad, ul. Perekopská ulica, 6-8. Režim prevádzky: od 12:00 do 23:00.

Joker Kart

Hodnotenie: 4.7

Joker Kart

Na fórach motokárového klubu Joker Kart možno nájsť obrovské množstvo pozitívnych recenzií. Stránka sa vyznačuje výkonnými strojmi, priateľskou obsluhou a rozumnými cenami. Chválená za strmú príjazdovú cestu. Dĺžka trate dosahuje 410 metrov. Návštevníkov čaká tunel so stúpaniami, ostrými zákrutami, vlásenkami a šikanami.

Osobitnú zmienku si zaslúži pohodlné posedenie, kaviareň v klube, kde rada trávi čas celá rodina. Parkovanie pred miestom konania je spoplatnené. Čas návštevy si musíte rezervovať vopred. V hre Joker Kart je bonusový program. Za každý beh získa hosť bod. Po nazbieraní 10 tisíc môžete na kartu získať 10 minút jazdy zadarmo. Bonusy je možné vymeniť za darčekové poukážky.

Trať si môžete prenajať za 14-15 tisíc Euro. Euro. Výcvik v motokárovej škole bude stáť 8000 Euro mesačne. 10 minút stojí 550 Euro. Telefónne číslo: +78129959583. Adresa: Petrohrad, ul. Gakelevskaya 21. Otváracie hodiny: od 12.00 do 1.00 hod.

Čierna hviezda Karting

Hodnotenie: 4.6

Čierna hviezda Karting

V strede hodnotenia je v celom Rusku dobre známy karting Black Star Karting. V Petrohrade bola otvorená pomerne nedávno. Autodróm je pôsobivý svojím dizajnom. Je vyrobený v štýle sovietskeho leteckého komplexu. Všetky detaily sú premyslené. Ruské hviezdy šoubiznisu sú v klube veľmi obľúbené. A bežným obyvateľom metropoly nevadí navštíviť toto miesto, aby zažili adrenalín.

Napriek negatívnym hodnoteniam návštevníkov kartingového klubu neubúda. Za zmienku stojí technická poruchovosť niektorých strojov. Žiadne problémy sa nevyriešili kontaktovaním správcov. Neexistuje žiadna kniha sťažností.

1 sedenie stojí od 700 Euro. Platí členský poplatok 70000 Euro. Vzhľadom na popularitu značky a vysoké ceny by služba mohla byť naozaj lepšia. Karting Black Star sa nachádza na treťom poschodí nákupného centra Piterland. Dvere sú otvorené od 12.00 do 22.00 hod. Adresa: Primorsky prospekt, Petrohrad., 72. Tel: +78125645413.

Forsáž

Hodnotenie: 4.5

Forsáž

Ďalší účastník hodnotenia – najlepší motokárový klub pre deti od 5 rokov v Petrohrade. Malí pretekári majú k dispozícii pretekársky okruh analogický Formule 1 s prvkami šmyku a otáčania. Deti jazdia na jedinečných elektrických driftovacích autách od americkej spoločnosti Razor. Je možné jazdiť bokom, je povolené sa otáčať. Technika sa prispôsobuje veku dieťaťa.

K dispozícii sú 2 možnosti zábavy: voľný beh a účasť na legendárnom turnaji. Aj keď je konštrukcia bezpečná na jazdu, deťom sa stále poskytuje ochrana. Inštruktori ich pozorne sledujú. Niektorým rodičom vadí, že nemôžu sami riadiť driftovacie autá. To nie je možné kvôli hmotnosti dospelého človeka.

Cena za 10 minút je 500 Euro. V Petrohrade sa nachádzajú tri trate Forsage. Ich adresy nájdete na webovej stránke spoločnosti. Telefón: +78124479380. Otváracie hodiny: od 10:00 do 22:00.

Grand Prix

Hodnotenie: 4.4

Hlavná cena

Motokáry v Petrohrade, kde sa môže ako pretekár vyskúšať aj päťročné dieťa, sú naďalej hodnotené. O bezpečnosti súťaže niet pochýb. Inštruktori neustále monitorujú dianie.

Otvorená trať je dlhá 170 metrov. Ceny sú tu priaznivejšie ako u konkurencie. Celú trať si môžete prenajať za 8000 Euro. Je tu motokárová škola, kde sa vyučuje technika jazdy za 7000 Euro mesačne.

Pre staršie nastavenia odporúčame vyskúšať ďalšiu motokárovú dráhu. „Veľká cena je najlepšia pre deti. Ak chcete šoférovať, musíte počkať, kým deti dokončia preteky. Trať môže byť pre dospelých krátka a nudná. Darčekové poukážky si môžete zakúpiť na webovej stránke spoločnosti. Adresa: SPb, ul. Fuchika, d. 2. Telefón: +79219520939. Otváracie hodiny: +79219520939.

Motokárové centrum na Sedove

Hodnotenie: 4.3

Kartingové centrum na Sedovej

Dokončí hodnotenie motokár Petrohrad s najpriaznivejšími cenami. Toto centrum má veľa skvelých ponúk. Takže pre všetkých návštevníkov stojí 10 minút 400 Euro, pre študentov 300 Euro. Hodina prenájmu trate stojí 10000 Euro. Je to skvelá ponuka pre veľké spoločnosti.

Dĺžka motokárovej dráhy je 290 metrov. Je plná zákutí rôznej náročnosti. Sú tu vrcholy, šikany a vrcholy. cvočky. Správnou jazdou môže pretekár získať víťazstvo, zatiaľ čo ostatní robia chyby.

Technika vozíkového centra sa líši prítomnosťou plastových nárazníkov namiesto kovových. Zvyšuje manévrovateľnosť vozidla a skracuje čas zrýchlenia. Webová stránka motokárového klubu nebola dlho aktualizovaná, preto odporúčame zistiť informácie telefonicky. Je však ťažké dostať sa do centra. Môže sa stať, že motokárový areál je z technických príčin zatvorený, ale návšteva je už rezervovaná. Adresa: Petrohrad, ul.Sedova, 18 rokov. Telefón: +79119231800. Pracovný čas: piatok od 15.00 do 01.00, sobota od 12.00 do 01.00, piatok od 12.00 do 00.00.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: