9 najlepších fitness klubov v Jekaterinburgu

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je určený ako reklama a neslúži ako nákupný sprievodca. Pred kúpou by ste sa mali poradiť s odborníkom.

Mnoho ľudí žije v Jekaterinburgu, jednom z najväčších miest v krajine. Preto je tu toľko rôznych miest, zábavy a športu. Fitness kluby, malé aj veľké, reťazce aj jednorazové zariadenia, nájdete takmer v každej časti mesta. Na jednej strane je to dobré, ale na druhej strane nie je ľahké zistiť, ktorý z nich je pre vás ten pravý, práve kvôli veľkému výberu.

V Jekaterinburgu je viac ako tristo fitnescentier a redakcia Expertology sa rozhodla pomôcť určiť situáciu a zostavila hodnotenie a prehľad, ktorý obsahuje 9 najlepších fitnescentier v Jekaterinburgu. Pri výbere vychádzame z kvality a rozmanitosti fitnes zariadení, odbornosti trénerov, počtu fitnes programov, služieb a hodnotenia návštevníkov.

Čomu venovať pozornosť pri výbere fitnes klubu

Dôležité je pozrieť sa na kategóriu fitness klubu, ale aj na mnohé ďalšie kritériá. Aj keď má človek možnosť navštevovať prémiové zariadenie, neznamená to, že každé fitnescentrum, ktoré sa za také vydáva, splní očakávania.

 1. Oblasť. Existujú malé, do dvoch tisíc štvorcov, stredné, od dvoch do päť tisíc štvorcov, veľké, od päť do sedem tisíc štvorcov, a obrovské, viac ako sedem tisíc štvorcov. Počet tematických zón závisí od plochy – čím je väčšia, tým pestrejšia je jej náplň: kaviareň, bar s občerstvením, predajňa športovej výživy, detská izba, relaxačná zóna atď. .
 2. Pomer počtu návštevníkov k ploche.Aby ste nemuseli stáť v rade na simulátore, pomer klient/priestor by nemal byť vyšší ako jedna; čím je tento pomer vyšší, tým je pravdepodobnejšie, že sa fronte nevyhnete. Tento pomer je bežný v prémiovom segmente, ale v ekonomickom segmente je 2,5, t. j. päťtisíc zákazníkov na dvetisíc štvorcov.
 3. Kvalita fitnes zariadení.Ak je vo fitnes klube aj voľným okom vidieť, že zariadenie je opotrebované, popraskané alebo má iné chyby spôsobené časom a intenzitou používania, znamená to, že zariadenie nebolo dlhší čas obnovované a nemusí správne fungovať alebo sa môže pokaziť. Dôležité je aj to, aby bolo zariadenie najmodernejšie, pretože fitnes priemysel sa neustále vyvíja a zavádza nové technológie, ktoré vám pomôžu dosiahnuť lepšie výsledky počas tréningu.
 4. Ďalšie služby. Prítomnosť kúpeľov, zdravotného strediska, bazéna, masérov, sauny atď. . zvýšiť komfort vášho pobytu. Návštevníci si budú môcť nielen zacvičiť, ale aj oddýchnuť, poradiť sa s odborníkom, navštíviť bazén, oddýchnuť si v kúpeľoch alebo saune a upratať si, aby z hodiny odchádzali v dobrej nálade.
 5. Úroveň služieb.Patria sem ďalšie služby a postoje zamestnancov. Samozrejme, toto kritérium nie je vždy závislé od cenovej kategórie. Vo fitnescentre ekonomickej triedy sa nemusíte správať hrubo, ale v klube prémiovej triedy sa vždy budete správať mimoriadne úctivo. Pred zakúpením členstva vám odporúčame navštíviť niekoľko lekcií, aby ste ocenili trénerov a ich prácu, ako aj personál.
 6. Umiestnenie.Najlepšia voľba fitness klubu v blízkosti domova alebo práce/štúdia, ak uprednostňujete večerné návštevy. Ak sa rozhodnete ísť do vzdialeného fitnescentra, kde vám čas v meste často zaberú dopravné zápchy, môžete jednoducho zmeškať, prísť neskoro a prísť o časť tréningu, za ktorú ste už zaplatili.

Hodnotenie najlepších fitness klubov v Jekaterinburgu

NomináciaSídloFitness klubhodnotenie
Najlepšie fitness kluby v Jekaterinburgu1

fitness

5.0
2X-Fit Clover4.9
3Svetová trieda4.8
4„AversFit4.7
5Garážová posilňovňa4.6
6
  rodinné fitness
4.5
7Antares X-Fit Premium4.4
8

anorama Fitness

4.3
9„Fitness Fan4.2

fitness

Hodnotenie: 5.0

Prístav Fitness

Klub prémiovej triedy má rozlohu štyritisíc metrov štvorcových. Ľudia s priemernými a vysokými príjmami si ju vyberajú, pretože nemá najlacnejšie ceny. Ideálne pre rodiny.

Klientom je k dispozícii posilňovňa s moderným a novým vybavením, bazén so šiestimi dráhami na skupinové a individuálne cvičenie, lezecká telocvičňa, tenisový kurt, miestnosť na bojové umenia, hammam, jacuzzi, fínske kúpele a solárium. Výučba v skupinách prebieha v špeciálnej zóne. Školiaca miestnosť je dômyselne rozdelená tak, aby bola čo najpohodlnejšia. K dispozícii sú osobní tréneri.

Fitness klub ponúka vodný aerobik, pilates, bojové umenia, tanec, jogu pre začiatočníkov aj pokročilých, lezenie po skalách, rôzne programy, napríklad pre budúce mamičky a strečing. Školenia pre deti sú k dispozícii: osobné školenie od šiestich rokov stojí 13000 r za desať lekcií a 31200 za dvadsaťštyri lekcií. Po tréningu máte k dispozícii oddychovú zónu a bar, kde si môžete vychutnať zdravý koktail alebo sa občerstviť zdravými potravinami. Klub poskytuje bezplatné Wi-Fi pripojenie, takže klient bude vždy pripojený.

Ročné členstvo stojí 42000 p a umožňuje neobmedzený vstup do fitnescentra. Mesačné náklady 5 000p, jednorazová návšteva 1 400p a osobný tréning 1 200p.

 1. . Jekaterinburg, Volgogradská, 20.
 2. Telefón: +7 (343) 288-74-77.
 3. Otváracie hodiny: Po-Pia.-Pi.Od 7:00 do 23:00; So.-al.Otváracie hodiny: od 8.00 do 22.00 hod.
 4. Webová lokalita: .

X-Fit Clover

Hodnotenie: 4.9

X-Fit Clover2.webp

Sieť fitnes klubov X-Fit sa považuje za jednu z najrozvinutejších v krajine a zahŕňa viac ako deväťdesiat centier v celom Rusku. Viac ako tristopäťdesiattisíc ľudí je klientmi. Návštevníci sú rôzneho druhu: športovci, mediálne osobnosti, podnikatelia. Ku každému sa tu pristupuje individuálne.

K dispozícii sú certifikovaní školitelia s bohatými skúsenosťami. Personál je starostlivo vybraný. Pri výbere, odbornej príprave a ďalšom vzdelávaní sa uplatňujú vysoké štandardy. Tréneri sa zúčastňujú školení, získavajú certifikáty a osvedčenia.

Okrem moderných a jedinečných programov je k dispozícii aj skutočné ponorenie sa do atmosféry zdravého životného štýlu. Sieť fitnescentier je všestranná a ponúka širokú škálu športových a fitnes zariadení. K dispozícii je bazén so slanou vodou, parné miestnosti a sauny, kúpeľné a kozmetické centrum, bylinkový bar s bohatou ponukou a individuálne a skupinové kurzy pre dospelých a deti.

Haly sú vybavené moderným a kvalitným vybavením. Fitness vybavenie je pohodlné a spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky. Sieť fitnes klubov spolupracuje so svetovými značkami, ako je Hammer Strength (posilňovacie zariadenia),

 • fe Fitness a ďalšie. Tento prístup uľahčuje návštevníkom dosiahnutie pôsobivých výsledkov. Okrem toho len tu bol vyvinutý a aplikovaný jedinečný systém Smart Fitness zameraný na kompletné precvičenie tela. Vyberá správnu intenzitu pre ľudí v závislosti od ich úrovne kondície, čo im umožňuje dosiahnuť ciele v krátkom čase.

  X-Fit Clover je prémiové fitnescentrum s moderným dizajnom, ktoré sa vyznačuje jednoduchými konštrukčnými formami a stručným. Klub má štyritisíc sedemsto metrov štvorcových, z toho deväťsto tvoria telocvične. Naraz si tu môže zacvičiť dvestopäťdesiat ľudí a vďaka premyslenému usporiadaniu a rozvrhu nemusíte stáť v rade na tréningový stroj. Priestranný bazén a vírivka s hodinami aqua aerobiku, rehabilitačnými kurzami a súkromnými lekciami; cyklistické štúdio obľúbené u tých, ktorí chcú rýchlo schudnúť; boxerská posilňovňa s novými technikami; saunový komplex so saunou a hammamom; kúpeľný a kozmetický salón; bar s vynikajúcou zdravou stravou.

  1. . Jekaterinburg, Tkačej, 23.
  2. Telefón: +7 (343) 302-31-91.
  3. Otváracie hodiny: Po.-Pi.7:00-24:00, So.-al.Otvorené: od 8:00 do 23:00.
  4. Webová stránka: clever..

  Svetová trieda

  Hodnotenie: 4.8

  Svetová trieda.webp

  Ďalší špičkový klub zdravia s bazénom ponúka lekcie pre začiatočníkov aj pokročilých. Štyritisíc osemstošesťdesiat metrov štvorcových, z toho sedemstoosemdesiat metrov štvorcových je telocvičňa, tristo metrov štvorcových je určených na hry a stopätnásť metrov štvorcových na bojové umenia. K dispozícii je aj otvorená veranda na letný tréning vonku.

  Zákazníci fitnesklubu môžu cvičiť len na strojoch alebo si vybrať osobného trénera, ktorý vyberie správny program a pomôže dosiahnuť rýchle výsledky. Centrum má päťdráhový bazén, wellness centrum, bar so zdravou stravou, detskú izbu s opatrovateľkou. Haly majú moderné vybavenie – posilňovacie stroje, bežecké a cvičné bicykle, multifunkčné komplexy.

  Profesionálny trénerský personál. Triedy sú k dispozícii v skupinách aj individuálne. Špecialisti môžu vypracovať individuálny tréningový program s prihliadnutím na telesné zvláštnosti a preferencie. Pre rodiny s deťmi je určený špeciálny klub, kde sa môžu naučiť plávať, tancovať, cvičiť jogu atď. .

  Dizajn klubu, štýlové interiéry, inteligentne navrhnuté zónovanie, špičkové systémy vetrania a úpravy vody, veľkorysé šatne, vynikajúce zázemie a výhodná poloha v centre viacerých miest sú pozoruhodnými výhodami.

  1. . Jekaterinburg, Krasnoarmeyskaya, 64, 1. poschodie.
  2. Telefón: +7 (343) 300-97-16.
  3. Miesto: .

  „AversFit

  Hodnotenie: 4.7

  AversFit

  Trojposchodové fitnescentrum prémiovej triedy v centre Jekaterinburgu. Každý, kto si cení zdravý životný štýl a pohodlie, je tu vítaný. Klub funguje už viac ako desať rokov a má na konte viac ako sto športových úspechov. K dispozícii je vám sedemsto štvorcových metrov veľká telocvičňa, dva bazény, z toho jeden s dvadsaťpäťmetrovými dráhami, Kneippova vodná dráha, kúpele, vírivka, sauna a hammam, himalájska soľná miestnosť, solárium, relaxačná zóna, detská herňa s rozvojovými aktivitami a fitness shop.

  Medzi výhody patrí: priateľská atmosféra, profesionálny trénerský personál, pestrý tréningový plán, rekreačná zóna (napr. stolný tenis), kúpeľná zóna. Môžete si vybrať z rôznych školení, skupinových alebo individuálnych. Crossfit, box a cyklistické štúdio.

  Medzi oblasti činnosti patrí aerobik a aerobik, plávanie a zdravotné cvičenie, posilňovanie, tanec, strečing, joga, pilates, bojové umenia (sebaobrana, karate, box), liečebná gymnastika, kurzy pre tehotné ženy. Ako doplnkové služby sú k dispozícii výživové poradenstvo, testovanie telesnej kondície a funkčný tréning.

  1. . Jekaterinburg, Sheinkmana, 21.
  2. Telefón: +7 (343) 389-24-00.
  3. Otváracie hodiny: piatok.-Pi.hodiny: od 07:00 do 23:00; sobota.-Čt.od 09:00 do 23:00.
  4. Webová lokalita: .

  Garážová posilňovňa

  Hodnotenie: 4.6

  Garážová posilňovňa

  Jeden z najobľúbenejších klubov v meste. zaberá plochu štyroch tisíc štvorcov, z ktorých je tisíc sedemsto vyhradených pre telocvičňu. Vysoké osemmetrové stropy poskytujú pocit priestoru, aj keď má fitnescentrum veľa návštevníkov.

  K dispozícii je veľká šatňa so štyristo šesťdesiatimi skrinami, štyridsiatimi sprchami, dvoma sanatóriami, masážnou miestnosťou a chladičmi vody. Všetko je vyrobené tak, aby ste sa cítili pohodlne, napríklad dostanete dva uteráky pre každého. Okrem posilňovne má fitness klub zónu bojových umení, crossový tréning, arm-wrestling, powerlifting a tri miestnosti na skupinové tréningy. Cvičenie stráviť DJ-set, ktorý je veľmi nabitý energiou.

  Centrum je vybavené tými najlepšími, s viac ako 150 originálnymi americkými tréningovými simulátormi od popredných výrobcov Eleiko, Escape, Hammer Strength a YouSteel,

 • Návštevníci majú na výber fitness halu a viac ako tridsať kardio strojov:
 • feFitness, AirBike, Concept2, WoodWay. V klube pracuje aj vynikajúci trénerský tím štyridsiatich ľudí, ktorí sa špecializujú na rôzne disciplíny. Takmer všetci s aktuálnym statusom CMC, MS, MSM, majstri Ruska, Európy a sveta.

  Týždenne sa koná viac ako osemdesiat skupinových tréningov. Nedávno otvoril nový formát – firemné fitness (bitky korporácií, teambuildingy, súťaže a turnaje). Cena individuálneho školenia je 1000 p, v miniskupinách dvoch ľudí – od 500 p.

  1. . Jekaterinburg, ulica Rosy Luxemburgovej 49, Onegin Business Center.
  2. Telefón: +7 (343) 380-40-20.
  3. Webová stránka: garáž-.

   rodinná fitnes

  Hodnotenie: 4.5

  <ul></div><p>„Tra family fitness“ src=“/wp-content/uploads/2023/09/22416666195641-39-.jpg“ height=“422″ title=“</p><ul>rodinné fitness“><p>Toto prémiové fitnescentrum funguje od roku 2013 a počas všetkých rokov vždy ponúkalo svojim návštevníkom kvalitné služby. Čaká na vás celá škála rôznych fitnes služieb, vďaka ktorým budete fit a zdraví vo veľmi krátkom čase.</p><p>Posilňovňa s rozlohou 600 m2, squashový kurt, priestor pre bojové umenia, kardio, cyklistiku, jogu, relaxáciu, 20-metrový bazén a vírivku, saunu (fínska sauna, hammam, ruská sauna), salón krásy (kaderníctvo, nechtový servis, masáže, kozmetika a injekčná kozmetika), detský klub, bar. Detská herňa je pod dohľadom inštruktora v službe, ktorý organizuje aktivity pre všetky vekové skupiny.</p><p>Školiaci tím sa skladá výlučne z odborníkov s bohatými skúsenosťami. Vždy nájdu prístup pre každého klienta, v prípade potreby vypracujú individuálne programy, ktoré pomôžu jednotlivcovi dosiahnuť jeho cieľ v krátkom čase. Posilňovne sú vybavené moderným fitnes vybavením, činkami a komplexmi svetovej úrovne, napr,</p><li>feFitness. Skupinové triedy sa konajú v špeciálnych zónach. Čakajú na vás tieto kurzy: joga, pilates a iné wellness aktivity, kardio, silový tréning, bojové umenia a ďalšie.<ol><li>. Jekaterinburg, 29 G Cosmonauts av.</li><li>Telefón: +7 (343) 317-77-72; +7 (953) 004-41-82.</li><li>Pracovný rozvrh: piatok.-Piatok.: od 6:45 do 23:30; So.-al.od 8:00 do 22:00.</li><li>Miesto:<ul>tra-.</li></ol><h3>Antares X-Fit Premium</h3><p>Hodnotenie: 4.4</p><div style=Antares X-Fit Premium

  Ako už názov napovedá, fitness klub sa zaraďuje do prémiovej triedy, čo nie je prekvapujúce, keďže celá sieť, ktorá zahŕňa mnoho centier vrátane tohto, patrí do prémiovej triedy. Všimnite si vysokú úroveň služieb zodpovedajúcu statusu: personál je pozorný a ochotný, každý detail je zohľadnený, sú vytvorené všetky podmienky pre pohodlné cvičenie.

  Klub venuje osobitnú pozornosť kvalite, bezpečnosti a pohodliu vybavenia. Posilňovne sú vybavené tréningovými strojmi najznámejších značiek: Hammer Strength a FITRICH

 • fe fitness. S týmto športovým vybavením dosiahnu návštevníci svoje ciele rýchlejšie a všetkých ohromia pôsobivými výsledkami. Za zmienku stojí aj trénerský tím, ktorý zahŕňa odborníkov so skúsenosťami a odbornými znalosťami. Pomáhajú nielen pri cvičení, ale aj pri výbere stravy, kontrole hmotnosti, zostavovaní tréningových programov. Bar ponúka zdravé jedlo a občerstvenie po hodine.

  Medzi ďalšie služby fitnescentra patrí kinezis, thajský box pre mužov, silový tréning, kinezis, ženský box, joga pre ženy, osobný tréning a delený tréning pre deti, soľná sauna.

  1. . Sheinkman St, 121, Jekaterinburg, ZHV ANTARES.
  2. Telefón: +7 (343) 317-03-38.
  3. Otváracie hodiny: Po-Pia.-Pi.Od 7:00 do 23:00; So.-al.od 9:00 do 21:00.
  4. Webová stránka: antares-.

  anorama Fitness

  Hodnotenie: 4.3

  Panoráma Fitness.webp

  Fitness klub je veľmi obľúbený medzi obyvateľmi Jekaterinburgu, ktorí sa starajú o svoje zdravie a chcú mať štíhle, upravené a vyšportované telo. Školenie prebieha v rôznych miestnostiach v závislosti od zvoleného programu. Zónovanie v centre je rovnako inteligentné ako harmonogram, takže tu nie sú žiadne fronty a davy. Inštalované moderné zariadenia svetových značiek HOIST a PRECOR.

  Kardio je zastúpené šestnástimi fitnes zariadeniami, čo je dostatočné aj pre veľký prúd ľudí. K dispozícii je aj miestnosť s bojovými umeniami a dvadsaťdva metrov dlhý bazén, v ktorom sa konajú hodiny vodného aerobiku. K dispozícii sú osobné tréningy, ktoré vám pomôžu rýchlejšie dosiahnuť výsledky. Tréner pomôže udržať disciplínu, poradí pri stravovaní a správne rozloží záťaž.

  Obchod s fytobarmi a zdravou výživou, ktorý ponúka tieto produkty: C4 EXTREME od CELLUCOR, 100% EGG AMINO od UNIVERSAL NUTRITION, CREATINE DNA od BASN, ASSA..

   T Z MUSCLEPHARM, POWER SYSTEM HIGH PROTEIN BAR, L-CARNITIN, 100% WHEY GOLD STANDARD od OPTIMUM NUTRITION.
   1. . Jekaterinburg,Kuibysheva, 44 D, 18. poschodie, Svet
    centrum Jekaterinburg.
   2. Telefón: +7 (343) 310-02-10.
   3. Pracovný rozvrh: frn.-pt.: 06:30 – 23:00; So.-al.Od 09:00 do 22:00.
   4. Webová lokalita: .

   „Fitness fanúšik

   Hodnotenie: 4.2

   Fitness zábava

   Centrum spĺňa všetky moderné požiadavky a funguje v jedinečnom formáte, v ktorom klient nemá žiadne obmedzenia a pri návšteve môže využiť všetky služby klubu: čokoľvek si želá. Miestnosť je malá, má len pätnásťsto metrov štvorcových, ale v telocvični sa netvoria dlhé rady, pretože rozvrh je starostlivo zostavený. Dve haly ponúkajú širokú škálu programov skupinového cvičenia, ktorých je veľa. Posilňovňa zahŕňa kardio a posilňovacie priestory. K dispozícii je aj telocvičňa bojových umení, kde sa konajú kurzy boxu, karate, taekwonda a zmiešaných bojových umení pre dospelých aj deti.

   Po tréningu môžete navštíviť fyto-bar, kde si môžete vybrať zo širokej ponuky zdravého občerstvenia a osviežujúcich nápojov. Ak sa tu posilníte, môžete si byť istí, že váš tréning bude ešte efektívnejší, pretože správna výživa je neoddeliteľnou súčasťou športového životného štýlu.

   Jednou z výhod je špeciálny ventilačný systém s desaťnásobnou obnovou za minútu, ktorý umožňuje udržiavať mikroklímu v každom priestore; moderné vybavenie PRECOR, FOREMAN, HOIST; rôzne oblasti (tanečný aerobik, joga, pilates, strečing, funkčný tréning atď.) a rôzne vybavenie posilňovne. .Tréner vám pomôže s disciplínou, poradí s diétou a rozdelí tréning.

   1. . Jekaterinburg, Yasnaya 2, nákupné centrum FanFan.
   2. Telefón: +7 (343) 3-440-440.
   3. Pracovný rozvrh: pia.-Pi.: od 08:00 do 23:00; So.-Pi.09:00 – 22:00.
   4. Webová lokalita: .
 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: