12 najlepších štúdií na predlžovanie vlasov v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. O výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nepredstavuje sprievodcu nákupom. Konzultácia s odborníkom pred nákupom.

Proces predlžovania vlasov dal ženám s prirodzene riedkymi vlasmi možnosť nosiť vlasy hore nohami. Tí, ktorí túžia po mimoriadne dlhých vlasoch, si ich už nebudú musieť roky nechávať narásť. Stačí zájsť do kaderníckeho salónu a pár hodín voľného času, aby ste sa vrátili osviežení s krásnymi a lesklými vlasmi. Pre tých, ktorí radi experimentujú, je tento postup ideálny na pravidelnú zmenu obrazu. Je potrebné poznamenať, že predlžovanie vlasov si nevyžaduje žiadnu špecializovanú kozmetiku. Čistenie bežnými šampónmi a kondicionérmi. Rovnako je to aj so stylingovými spotrebičmi.

V súčasnosti existuje niekoľko technológií, z ktorých si remeselník vyberá tú najlepšiu podľa potrieb klienta a jeho individuálnych vlastností. Najobľúbenejšie sú pásky a mikrokapsle na predlžovanie vlasov. Prvý postup netrvá dlho. Pramene sú upevnené na širokých stuhách, ktoré sú upevnené na prírodných vlasoch. Technológia kapsúl má dlhšiu životnosť. Keratínové kapsule sa používajú na fixáciu.

Na dosiahnutie bezchybných výsledkov musia byť vlasy optimálne prispôsobené farbe a štruktúre pôvodného materiálu. Dôležitým faktorom je zručnosť kaderníka a kvalitné nástroje. Vytvorili sme zoznam 12 štúdií na predlžovanie vlasov v Bratislave, ktoré boli najlepšie v porovnaní s inými salónmi. Vybrané na základe spätnej väzby od klientov a názorov odborníkov zo sveta krásy.

Hodnotenie najlepších štúdií na predlžovanie vlasov v Bratislave

NomináciaumiestnenieŠtúdioHodnotenie
Hodnotenie najlepších štúdií na predlžovanie vlasov v Bratislave1Štúdio Locon5.0
2Prvé štúdio na predlžovanie vlasov VORONA4.9
3Lux volosy4.8
4Oceán vlasov4.7
5Imperial Hair4.6
6ArtHair4.5
7KOSHKA4.4
8Mari Vlasy4.3
9DiamantyVlasy4.2
10VlasyMóda4.1
11Štúdio vlasov Beaty4.0
12Štúdio Joy4.0

Vlasové štúdio Locon

Hodnotenie: 5.0

Štúdio Lokon

Na vrchole rebríčka sa umiestnilo štúdio, ktoré má vysoko špecializované zameranie – predlžovanie vlasov. Jej zakladatelia sa vzdelávali v Taliansku. To bolo ešte v časoch, keď sa to v Rusku nerobilo. Profesionálni remeselníci majú skúsenosti a zručnosti vo všetkých technológiách, ale prioritou je metóda za studena, ktorá je zo všetkých najšetrnejšia. Vďaka miniatúrnej kapsule získavajú predĺžené vlasy veľmi prirodzený vzhľad. Prirodzené kučery nie sú poškodené škodlivým teplom a mechanickými účinkami.

Procedúra trvá len 2 hodiny. Poskytujú ju vysokokvalifikovaní kaderníci, ktorí rýchlo, presne a kvalitne vykonávajú šperkársku, prácnu prácu. Na nadstavce sa používajú len slovanské suroviny. Starostlivý výber materiálu súpravy z hľadiska hrúbky, štruktúry a farby zaručuje dokonalý výsledok a dlhú dobu nosenia.

Štatisticky 80 % nových klientov odporúčajú priatelia a stávajú sa z nich stáli zákazníci. Salón je otvorený denne od 10 do 21 hod.00. Nachádza sa na ulici Brodnikov 10. Rezervácia na tel. čísle: 8495778 63 51.

Prvé štúdio na predlžovanie vlasov VORONA

Hodnotenie: 4.9

Prvé štúdio na predlžovanie vlasov VORONA

Na druhom mieste je spoločnosť, ktorej pobočky sú nielen v Bratislave, ale aj v iných mestách. Tajomstvo popularity spočíva v tom, že spoločnosť VORONA nielen poskytuje predlžovanie, ale aj vyrába luxusné vlasy a školí kaderníkov od nuly a pre skúsených kaderníkov. Štúdio zaručuje dokonalý výsledok po zákroku. Všetky použité techniky sú bezpečné pre prirodzené kučery. Služby zahŕňajú: liečbu, výmenu a zahusťovanie, revolučné spôsoby liečby vypadávania vlasov.

V súpravách sa používajú len vybrané ľudské vlasy bez akýchkoľvek cudzích prímesí. Po ošetrení si zachovávajú prirodzený lesk, pevnosť a pružnosť, takže ich možno nosiť zaručene 1 rok. Vlasy sa farbia a trvalá na vlasy bez poškodenia vzhľadu vlasov. Cenník zahŕňa vlasy na kapsuliach, stopách, stuhách, v sekciách, predĺženie na klipoch, konských chvostoch, parochniach, strapcoch.

Na stránke nájdete všetky informácie o salóne, môžete si tiež rezervovať spätné volanie alebo napísať list. Podľa spätnej väzby žiadny klient neodišiel zo štúdia nespokojný s výsledkom a nevrátil sa. Otvorené je každý deň od 10.00 do 19.00 hod.00. Umiestnenie: m. 72 Leningradské námestie, Bratislava. Správca vám dohodne stretnutie v ľubovoľnom vhodnom čase na telefónnom čísle: +7499922 20 89.

Lux volosy

Hodnotenie: 4.8

Lux volosy

Štúdio, ktoré sa umiestnilo na treťom mieste, bolo otvorené v roku 2008. Zaoberá sa predlžovaním vlasov a ich predajom vo veľkoobchode a maloobchode. Klientmi sú jednotlivci aj spoločnosti so sídlom v rôznych regiónoch krajiny. Surovina je len prírodná. Slovanské vlasy sa delia do dvoch kategórií. Prémiové kusy vydržia približne 24 mesiacov, vybrané luxusné kusy vydržia viac ako 3 roky.

Jedinečná technológia ošetrenia umožňuje minimalizovať vplyv na štruktúru. Zámky si tak zachovávajú svoje prirodzené vlastnosti, ale ich ochranná funkcia je niekoľkonásobne silnejšia. Rozšírenia vyrábajú remeselníci s rôznou úrovňou vzdelania. Práca špičkového kaderníka je až o 5 % drahšia ako práca profesionála. Stojí za zmienku, že aj majstri s praxou kratšou ako 5 rokov vykonávajú stavbu kvalitne a presne, o čom sa presvedčilo mnoho zákazníkov.

Vlastná výroba poskytuje obrovskú škálu materiálu, takže nie je ťažké vybrať najlepšiu možnosť okamžite pri kontakte s vlastnosťami prírodných vlasov. Adresa: Bratislava, Leningradské námestie. Bratislava, Veskovského ulička, 7. Otvorené je od pondelka do nedele od 10:00 do 19:00. Nahrávanie je možné telefonicky: 8495142 34 62.

Oceán vlasy

Hodnotenie: 4.7

Štvrté miesto patrí štúdiu, ktoré pôsobí na trhu kaderníckych služieb už 15 rokov a za ten čas pomohlo mnohým ženám získať väčšiu príťažlivosť a sebavedomie. Prírodné vlasy sú spracované čo najmenej, takže dokonale splynú s vašimi vlasmi. Vždy na sklade v niekoľkých kategóriách sád: Slovenská Lux 60 odtieňov a ombré, slovanský tmavý, blond a ombré.

Aj tá najnáročnejšia dievčina nájde ideálnu voľbu medzi elegantnou paletou farieb, rôznych dĺžok a štruktúr. Majstri majú bohaté skúsenosti, čo dokazujú nielen certifikáty, ale aj recenzie vďačných klientov. Technológie upevnenia sú rôzne, vybrané na základe požiadaviek zákazníka. Ceny sú stredné, ale počas propagačného obdobia sú pre mnohých ľudí k dispozícii drahé kategórie vlasov.

Okrem predlžovania, odstraňovania a korekcií vlasov sú v ponuke aj strihanie, melírovanie, farbenie, keratín a botox. Kadernícky salón Ocean Hair vás privíta v útulnej a priateľskej atmosfére. Adresa: r. Bratislava, svet, 101, v blízkosti stanice metra „Alekseevskaya“, pracuje bez voľna od 9 do 22.00. Všetky informácie sú k dispozícii online a telefonicky: +7916926 84 40.

Imperial Hair

Hodnotenie: 4.6

Imperial Hair

Piate štúdio, ktoré ponúka služby prémiovej kvality. Na žiadosť zákazníka vykonáva niekoľko procedúr súčasne a na skrátenie času ošetrenia používa „techniku štyroch rúk“. Predĺženie vykonávajú medzinárodne certifikovaní a skúsení remeselníci. Vybrané vlasy presne zodpovedajúce slovanskému typu. Splývajú s prirodzenými vlasmi a body upevnenia sú pre ostatných nenápadné. Poskytuje najprirodzenejší vzhľad vlasov.

Široká škála produktov umožňuje predĺženie tón v tóne, čím sa eliminuje potreba farbenia. Zohľadňujú sa osobné podmienky každého klienta, aby sa dosiahol nielen esteticky bezchybný výsledok, ale aj čo najpohodlnejšie podmienky počas celého obdobia nosenia. Extrémne krátke vlasy sú možné. Obľúbené sú farebné pramene.

Luxusný dizajn izby je vytvorený v jemných pokojných tónoch. Kým kaderník robí svoje šperky, zákazníci môžu relaxovať a čo najviac sa uvoľniť. Adresa salónu: c. Bratislava, ulica Sadovaja-Kudrinskaja 32A. Otvorené je sedem dní v týždni od 10 do 22 hod.00. Ak je to potrebné, maliar navštívi klienta doma. Predbežná registrácia na telefónnom čísle: +7917573 66 29.

ArtHair

Hodnotenie: 4.5

ArtHair

Šieste štúdio má dlhodobý vzťah so svojimi klientmi vďaka mnohým faktorom. Kreatívni majstri sa vzdelávajú v západných školách a zvyšujú si kvalifikáciu v najlepších európskych salónoch. Neustále zlepšovanie procesu budovania pomáha dosahovať skvelé výsledky. Používa sa horúca, studená a ultrazvuková technológia s kapsulou, mikrokapsulou a páskou.

Okrem talianskej, japonskej, španielskej a anglickej metódy je populárna aj metóda Diamond Hair, založená na diamantových časticiach. Kapsuly sú neviditeľné. Technológia umožňuje predlžovanie aj na krátke vlasy s dĺžkou 2-3 cm. Je absolútne bezpečný pre naše vlastné zámky a prirodzenosť a harmónia vlasov sa zvyšuje čo najviac. Ako materiál sa používajú detské, slovanské, európske a juhoruské vlasy. Sú starostlivo vyberané a prechádzajú viacúrovňovou kontrolou kvality.

Akcie a špeciálne ponuky vám dávajú možnosť ušetriť na drahých procedúrach. Novým zákazníkom tak ponúkame 50 % zľavu na predĺženie vlasov Diamond Hair, ako aj bezplatné skúšobné pramene na potvrdenie ich kvality. ARTHAIR sa nachádza na ulici Astrachánsky 1/15. Otváracie hodiny: denne od 10.00 do 22.00 hod. Kontaktné telefónne číslo: 8495504 54 30.

KOSHKA

Hodnotenie: 4.4

KOSHKA

Na siedmom mieste je salón, ktorý ponúka prírodné vlasy v 80 odtieňoch na predĺženie, nepočítajúc farebné zámky a ombré. Nájdete tu prirodzene rovné, vlnité a kučeravé pramene. Slovanská kategória surovín má veľa výhod. Pramene sú najviac prispôsobené štruktúre prírodných vlasov, sú jednoduché a nenápadné, majú lesk a jemnosť. Vlasy môžete farbiť, kulmovať, umývať a upravovať všetkými bežnými prípravkami na starostlivosť.

Všetci majstri majú viac ako 5 rokov praxe. Odstránenie je pohodlné, bezbolestné. Materiály sa starostlivo vyberajú, pričom sa vylučujú silikónové a poškodené vlasy, ktoré by mohli ohroziť kvalitu zákroku. Na všetky vlasy sa vzťahuje 1 rok záruky.

Výhodná poloha na ulici Bolshoy Kozlovsky 11c1 umožňuje dostať sa do štúdia z ktoréhokoľvek miesta v meste. Otváracie hodiny: od 10 do 22 hod.00 každý deň, sedem dní v týždni. Lojalita voči zákazníkom spočíva v tom, že majstri chodia do práce aj v noci na naliehavé objednávky alebo nemôžu prísť cez deň, a ak je to potrebné, prídu do domu. Na zákrok sa môžete objednať online alebo telefonicky na čísle: 8495142 66 13.

Mari Vlasy

Hodnotenie: 4.3

Mari Vlasy

Na ôsmej pozícii máme štúdio, ktoré sa špecializuje na predlžovanie vlasov už viac ako 13 rokov. Má školu na technologické školenia od základov a aj skúsení majstri si zlepšujú svoje zručnosti, aby zlepšili služby zákazníkom. Vlastná výroba poskytuje materiál v rôznych odtieňoch, dĺžkach a štruktúrach. Slovanské pramene nie sú ošetrené silikónom a chemickými prípravkami. Sú mäkké, pružné, lesklé a ich nosenie nie je obmedzené.

Vysoká profesionalita a pozorný prístup ku klientovi každoročne zvyšuje počet pravidelných návštevníkov. Kaderníci pomáhajú pri rozhodovaní o dĺžke a objeme vlasov, aby bol zákazník spokojný. Okrem predlžovania vlasov kapsulou a stuhou ponúka štúdio aj farbenie, strihanie, profesionálnu starostlivosť o vlasy a regeneráciu poškodených vlasov.

Mari Hair nielenže dodáva do vlastného štúdia tie najlepšie vlasy, ale dodáva ich aj do všetkých miest v našej krajine a v zahraničí. Mnohí ľudia sa vyjadrujú, že ich kvalita je hodnotená ako „vynikajúca“, čo opäť dokazuje kompetentnosť a spoľahlivosť celého tímu. Štúdio sa nachádza na adrese: 1:00 hod. Bratislava, ulica Sivcev Vražek 19. Otvorené je každý deň od 12 do 22 hodín. Kontakt: +7909150 88 82.

DiamantyVlasy

Hodnotenie: 4.2

DiamantyVlasy

Na deviatom mieste sa umiestnila spoločnosť, ktorá poskytuje klasické aj nové metódy predlžovania. Certifikovaní odborníci boli vyškolení na najlepších školách v Rusku a Európe. Vyberajú najlepšie možnosti pre riedke, husté, stredné, krátke vlasy, takže estetika je kombinovaná s komfortom a trvanlivosťou nosenia. Najbežnejšie služby: kapsule a mikrokapsule Talianska metóda predlžovania vlasov. K dispozícii je aj klasická metóda s páskami a mikro páskou.

Veľký výber darcovských prírodných vlasov zaručuje optimálnu harmóniu s pôvodnými prírodnými vlasmi, takže nie je potrebné žiadne farbenie. Ak chce zákazník módny odtieň, koloristi vykonajú akúkoľvek, najzložitejšiu techniku lakovania. Poradia vám aj s prípravkami na následnú starostlivosť.

Ceny sú pomerne mierne. Spoločnosť ponúka svojim zákazníkom rôzne výhodné programy. Pri prvej návšteve ušetríte 10 % z ceny služby. V deň narodenín je zľava 20 %. Ponuka „Priveďte svojho priateľa“ predstavuje 15 % bonus pre oboch klientov. Štúdio pracuje po dohode každý deň od 11.00 do 21.00 hod. Adresa: r. Bratislava, Kuznecký most, 3, budova 2. Telefónne číslo: +7925564 33 35.

VlasyMóda

Hodnotenie: 4.1

VlasyMóda

Desať najlepších štúdií, ktoré sú predĺžením vlasov aj výrobcom inscenácií. Ako surovina sa používajú slovanské, juhoruské a európske vlasy, ktoré sa spracovávajú pomocou medzinárodnej technológie. Umožňuje zachovať jemnosť, lesk a nepoškodzuje kožičku. Vďaka absencii silikónov a chemikálií majú pramene neobmedzenú dobu nosenia.

Pre najnáročnejších zákazníkov sú k dispozícii exkluzívne vlasy najvyššej triedy. Boli zozbierané z tej istej hlavy a neboli farbené ani škodlivo chemicky ošetrené. Predlžovanie vlasov sa vyrába rôznymi metódami. Novoobjavená technológia Extend Magic si už našla svoje publikum vďaka bezpečnosti a minimalizácii času procedúry.

Na predaj vlasy na strih, pásky, kapsule, sponky, príčesky, príčesky, strapce. Spoločnosť získala množstvo ocenení. Majstri opakovane vyhrali súťaže krásy. HairFashion sa nachádza na adrese: Strastnoy Blvd, 4c1. V pracovných dňoch je otvorená od 11.00 do 20.00 hod.00, sobota od 12 do 17, nedeľa po dohode. Viac informácií o procedúre a nákladoch získate na telefónnom čísle: +7909999 15 45.

Štúdio vlasov Beaty

Hodnotenie: 4.0

Na jedenástom mieste sa umiestnil salón, ktorý poskytuje 9-12 mesačnú záruku na predĺženie vlasov. Spotrebný materiál od renomovaných európskych dodávateľov. Všetci majstri majú potvrdenú kvalifikáciu, pravidelne si zvyšujú úroveň vedomostí a zdokonaľujú sa v profesii. Pri predlžovaní vlasov sa používajú osvedčené a testované metódy, ktoré zaručujú vysokú kvalitu konečného výsledku a bezpečnosť pre klienta.

Okrem tradičných mikrokapsúl a polymérov na báze pások sa stali populárnymi nové bezkontaktné technológie, ktoré sa vykonávajú bez použitia lepivých zmesí. Neškodí vlasom a nespôsobuje ich lámanie. Prípravok je úplne anatomický. Salón vydáva bezpečnostný pas, ktorý zaručuje úplnú bezpečnosť vašich zámkov.

Veľký výber prírodných vlasov vám umožní nájsť čo najbližšie k pôvodnému typu vlasov. Kategória VIP je vytvorená s najjemnejšou a najvzácnejšou farbou vlasov. Okrem predlžovania vlasov je v cene zahrnuté aj narovnávanie, farbenie, strihanie, styling, starostlivosť a kúpeľné procedúry. Dizajn izby je pokojný a útulný. Salón Umiestnenie: mesto. Bratislava, Piatnická diaľnica, 10. Otvorené každý deň od 11:00 do 20:00.00. Telefónne číslo recepčnej: 8495759 65 03.

Štúdio Joy

Hodnotenie: 4.0

Štúdio Joy

Dvanásty v prehľade – salón, kde môžete získať komplexnú starostlivosť o vlasy, manikúru a pedikúru, piercing, masáže, kúpeľné procedúry. Predlžovanie vlasov je jednou z najobľúbenejších služieb medzi klientmi. Kvalifikácia majstra je potvrdená diplomami a certifikátmi známych kozmetických škôl. Všetok spotrebný materiál a nástroje sa nakupujú od európskych spoločností. Predlžovanie rias sa vykonáva tradičnými aj novými metódami. Ceny sú v Bratislave priemerné. Majstri nám hovoria o starostlivosti po zákroku. V štúdiu sú k dispozícii aj rôzne kozmetické výrobky.

Prírodné vlasy sú vždy dostupné v rôznych hustotách a odtieňoch. V prípade lámavých a tenkých vlasov sa techniky vyberajú šetrným spôsobom, ktorý nemôže zhoršiť stav vlasov. Fixácia zabezpečuje stabilné napätie všetkých prameňov, takže vlasy vyzerajú čo najprirodzenejšie. Tu si môžete nechať upraviť a odstrániť chĺpky. Farebné predlžovanie vlasov a vylepšovanie kamienkami.

V štúdiu neustále prebiehajú propagačné akcie, ktoré môžu výrazne znížiť náklady na ošetrovacie procedúry. Adresa štúdia Joy: ul. Nižná Krasnoselská, 35c9. Obchod je otvorený denne od 10:00 do 22:00. Zaregistrujte sa telefonicky: +7926948 49 65.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: