Top 10 kozmetologických kliník v Bratislave

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakcie. Kritériá výberu. Tento materiál je subjektívny, nie je reklamou a nemal by sa považovať za návod na nákup. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Udržiavať zdravie a atraktívny vzhľad pokožky, vlasov a celého tela možno v kozmetickom centre. Vzhľadom na to, že v Bratislave existujú stovky inštitúcií tohto druhu, výber tej správnej nebude jednoduchý. Náš tím vám to uľahčil a vybral tie najlepšie kozmetické kliniky s najmodernejším vybavením, kvalifikovanými odborníkmi a rôznymi službami za prijateľnú cenu.

Top 10 kozmetologických kliník v Bratislave

NomináciaUmiestnenieNázovHodnotenie
Top 10 kozmetologických kliník v Bratislave1Quantum c
 • nic
 • 5.0
  2Pani K
 • nik
 • 4.9
  3MED YU MED4.8
  4Linline4.7
  5

  prémiová estetika

  4.6
  6Milano C

 • nic
 • 4.5
  7Gradient4.4
  8GMTC
 • nic
 • 4.3
  9Medaesthetic4.2
  10Medicris4.1

  Quantum c
 • nic
 • Hodnotenie: 5.0

  QUANTUM C<li></div><p>NIC“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/44816666197121-4210.jpg“ height=“222″ title=“QUANTUM C</p><li>NIC“><p>Na vrchole nášho zoznamu je jedna z najobľúbenejších a najrenomovanejších kliník estetickej medicíny. Poskytuje rôzne služby podľa svetových noriem kvality. Patria sem: injekčná/aplikovaná/estetická kozmetika, laserová epilácia, masáže, zábaly, permanentný make-up a mnoho ďalšieho. Tím tvoria kvalifikovaní lekári s dobrou praxou. Všetky zákroky, najmä lekárske, sa vykonávajú až po stanovení diagnózy. To svedčí o zodpovednosti zamestnancov a individuálnom prístupe.</p><p>Ceny služieb sú relevantné. K dispozícii na verejnom priestranstve. Na oficiálnej webovej stránke si môžete pozrieť aj fotografie klientov „pred a po“. Používa sa kozmetika od osvedčených svetových značiek. Niekoľko pobočiek po celej Moskve vám umožní vybrať si pohodlnejšiu možnosť. Komentáre chvália priateľský personál, kvalitu služieb a útulný interiér. Jediná vec je, že všetky služby sú k dispozícii až od 18 rokov, aj keď máte súhlas svojich zákonných zástupcov. Všeobecné číslo pre rezerváciu alebo ďalšie informácie: 8 (800) 775-40-40.</p><h3>Pani K<li>nik</h3><p>Hodnotenie: 4.9</p><div style=Frau K<li></div><p>nik“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/50216666197121-1810.jpg“ title=“Frau K</p><li>nik“><p>Druhé miesto sme právom udelili zdravotníckemu zariadeniu založenému plastickými chirurgmi – Blokhin S.. a Wolfe E.. Centrum a jeho odborníci sú známi nielen v hlavnom meste, ale aj v iných Slovenskách regiónoch. Často hosťuje v rôznych televíznych reláciách a medzi jeho klientov patria hviezdy šoubiznisu. Fotografie si môžete pozrieť na stránke.</p><p>Skutočne veľký zoznam služieb v porovnaní s predchádzajúcim. Okrem kozmetických procedúr poskytujú služby gynekológa, mamológa, zubára a otolaryngológa. Cena sa môže zdať vysoká. Pre kliniky tejto úrovne je to však norma. Pacienti vo svojej spätnej väzbe potvrdzujú kvalitu a účinnosť liečby. Najmä v oblasti plastickej chirurgie. Vykonáva sa veľké množstvo činností. K dispozícii je lekárske ošetrenie.</p><p>Telefonické centrum: +7 (495) 120-06-10. v Bratislave sú celkovo 3 pobočky.</p><h3>MED YU MED</h3><p>Hodnotenie: 4.8</p><div style=MED YU MED

  Klinika, ktorá získala mnoho pozitívnych recenzií na kvalitu služieb, uzatvára prvú trojku. Má niekoľko pobočiek v Bratislave a Dubaji. To svedčí o vykonanej práci a spoľahlivosti centra. Súčasní zamestnanci sa priebežne zúčastňujú na súťažiach a odbornom rozvoji. Používajú sa osvedčené technológie a kozmetické nástroje. Medzi obľúbené služby patrí lifting nití, estetická kozmetika, tvarovanie a laserová epilácia. V druhom prípade je k dispozícii niekoľko zariadení, takže je možné prispôsobiť laser typu pokožky a typu chĺpkov.

  Cenová politika zodpovedá úrovni. Je potrebné spomenúť, že niektoré služby stoja menej ako konkurencia. Napríklad čistenie a peeling tváre stojí 10900 Euro. Kým Quantum c

 • nic ponúka rovnaké služby za 12000 rbl. Partnermi centra sú známe kozmetické značky. V prípade potreby si môžete kúpiť kozmetiku pre domácu starostlivosť.

  3 pobočky otvorené v Bratislave. Jednotné telefónne číslo pre informácie: 8 (800) 550-08-96.

  Linline

  Hodnotenie: 4.7

  Linline

  Sieť kliník „Linline“, o ktorej pravdepodobne každý počul. Funguje už viac ako 20 rokov a v našom rebríčku má najväčší počet pobočiek v Bratislave. V celom Rusku je približne 36 centier zdravia a krásy, čo svedčí o vysokej úrovni rozvoja zdravotníckej spoločnosti.

  Jednou z hlavných oblastí činnosti je laserová kozmetológia. Klinika disponuje veľmi rozsiahlym laserovým vybavením na vykonávanie peelingu, liečbu kožných ochorení, odstraňovanie jaziev, škvŕn a mnoho ďalšieho. Existujú liečby pre deti.

  Od podobných ponúk sa líši princípom práce. Ak sa výsledok nedosiahne, peniaze sa klientovi vrátia. To sa však stáva len zriedka, pretože všetci sú spokojní, čo potvrdzujú aj recenzie. Fotografie pred a po sú k dispozícii na oficiálnej webovej stránke.

  Ďalšia výhoda centra: bezplatné online konzultácie s plastickými chirurgmi a kozmetológmi, veľmi pohodlné a výhodné. Stretnutie si môžete dohodnúť telefonicky: +7 (495) 730-55-55. Vo všeobecnosti sme nemohli analyzovať cenovú politiku. Cena len prostredníctvom spätnej väzby. Pre tento znížený rating.

  Remium Aesthetics

  Hodnotenie: 4.6

  Prémiová estetika

  Multiprofilové centrum Premium Esthetics je na trhu od roku 2006. Pomáha nielen riešiť estetické problémy používateľov, ale ponúka aj celý rad služieb na založenie vlastného podniku v oblasti zdravia a krásy. Špičkové zdravotnícke vybavenie sa dodáva do celého Ruska a SNŠ.

  Akadémia kozmetiky ponúka aj niekoľko výhod. Všetky služby spĺňajú prísne normy bezpečnosti a účinnosti, čo potvrdzujú dlhoročné skúsenosti. Centrum nielen „lieči“ pacientov za cenu, ale identifikuje príčinu akýchkoľvek nedokonalostí alebo dermatologických ochorení. Stretnutia vedú lekári s viac ako 20-ročnou praxou.

  Mnohí zákazníci sem prichádzajú na odporúčanie priateľov alebo známych a nachádzajú osobnú kozmetičku. V prehľadoch sa zdôrazňuje starostlivé ošetrenie pokožky počas rôznych manipulácií. Celková orientácia na klienta je jednou z výhod kliniky. V prípade záujmu je možné stať sa modelom v školiacom stredisku. Medzi nevýhody patrí vysoká cena niektorých postupov, ktorá je spôsobená používaním najnovšej generácie prístrojov.

  Iba jedna vetva. Nachádza sa na adrese: Kazarmenny Lane., . 3, s. 6. Tel:.: +7 (499) 370-46-03. Otvorené sedem dní v týždni.

  Milano C
 • nic
 • Hodnotenie: 4.5

  Milano C<li></div><p>nic“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/18516666197121-5610.jpg“ title=“Milano C</p><li>nic“><p>Priamo v centre Moskvy sa nachádza len jedna pobočka. Vykonáva obľúbené estetické, injekčné a prístrojové procedúry s použitím moderného vybavenia a testovanej kozmetiky. Kozmetiku pre domácu starostlivosť alebo rozvoj podnikania si môžete kúpiť v ich vlastnom obchode. V tíme pracuje niekoľko profesionálnych lekárov vrátane vedúceho zariadenia.</p><p>Cenová politika je veľmi priaznivá. Napríklad ultrazvukové čistenie tváre stojí 4500 Euro. Zatiaľ čo priemerná cena v okolí mesta je 5000-6000 Euro. Ponúka až 3-ročnú záruku na rôzne programy. Interiér stojí za pozornosť – je „neobyčajný“. Návštevníci si všímajú neuveriteľnú čistotu izieb a priateľský personál. Počas čakania sa ponúka káva/čaj a občerstvenie. Adresa: ul. Baumanskaya 13. 3. Tel:.: +7 495 128-46-58.</p><h3>Gradient</h3><p>Hodnotenie: 4.4</p><div style=Gradient

  Ďalšia klinika s dobrým pomerom ceny a kvality. Založená v roku 2011. Spočiatku sa nachádza v pokojnej a príjemnej časti Moskvy. Ďalšia pobočka bola otvorená na bulvári Chistoprudny v roku 2016. Výhodná poloha prilákala viac návštevníkov. Rýchlo sa šíri správa o kvalite služieb poskytovaných medzi stenami inštitúcie.

  Lieči vlasy, žily, omladzuje intímne partie, identifikuje príčiny rakoviny a ďalšie. Uvedomuje si aj autorove metódy: ako dosiahnuť, aby pleť vyzerala mlado a krásne, ako bojovať proti rozšíreným pórom, vráskam a iným zmenám na pleti. Výsledky liečby pacientov si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke. Môžete si tiež kúpiť profesionálnu kozmetiku na založenie vlastného podniku alebo na osobné použitie.

  Tím centra tvoria lekári s dobrou praxou a vedeckým vzdelaním. Používa najnovšie vybavenie od dôveryhodnej juhokórejskej spoločnosti. Významným nedostatkom, ktorý ovplyvnil hodnotenie, sú nefixné ceny služieb na samotnej webovej stránke. Je to spôsobené dennými zmenami v cenníkoch dodávateľov. S takýmto vysvetlením sa však stretávame po prvýkrát. Telefón: +7 (495) 151-02-74 pre viac informácií.

  GMTC
 • nic
 • Hodnotenie: 4.3

  GMTC<li></div><p>nic“ src=“/wp-content/uploads/2023/08/26716666197121-2310.jpg“ height=“175″ title=“GMTC</p><li>nic“><p>má pobočky v Bratislave a Petrohrade. Klinika sa nachádza v hlavnom meste v krásnej historickej budove. Vybavené drahým a kvalitným vybavením a výrobkami popredných značiek. Vyznačuje sa špeciálnym prístupom k zmenám kože súvisiacim s vekom a zlepšeniu kvality života. Progresívne wellness programy sú veľmi obľúbené. Patria sem: strava, normalizácia spánku, DNA a hormóny, oveľa viac.</p><p>Cenové rozpätie je vysoké, ale zodpovedá kvalite služieb. Opätovná konzultácia s kozmetológom stojí 2 000 Euro. Na rozdiel od mnohých iných podobných ponúk, ktoré si účtujú 1500-2000 Euro za primárnu liečbu. Náklady závisia aj od stupňa zvoleného lekára. Medzi zamestnancami sú lekári aj kandidáti lekárskych vied. K dispozícii sú aj anglicky hovoriaci špecialisti, čo je veľmi výhodné pre vyšetrenie zahraničných pacientov. Existuje jednotný vernostný a zľavový program.</p><p>Súdiac podľa recenzií, slabým článkom zdravotníckeho zariadenia sú recepční. Toto nie je jediný prípad v našom výskume. Hodnotenie je však do značnej miery ovplyvnené.</p><p>Kancelária sa nachádza v Bratislave na Novinskom bulvári 20A. 9. Tel:.: +7 (495) 132-38-70.</p><h3>Medaesthetic</h3><p>Hodnotenie: 4.2</p><div style=Medaesthetic

  Deviatu priečku v našom hodnotení obsadila klinika Medaesthetic cosmetology. Má množstvo výhod aj nevýhod. Pacienti sa prakticky nesťažujú na kvalitu služieb a výsledky. Centrum funguje od roku 2003. Počas tohto obdobia sa mu podarilo nazbierať neoceniteľné skúsenosti v oblasti diagnostiky a liečby kožných ochorení rôznej etiológie. Osvojte si moderné metódy boja proti zmenám pleti súvisiacim s vekom. Vďaka dobrému vybaveniu a nástrojom nemusíte na zákrok dlho čakať.

  Lekársky tím tvoria lekári a špecialisti s bohatými skúsenosťami. Úvodná konzultácia s kozmetológom a plán ošetrenia vás vyjde na 2 000 Euro. Opakovateľné – za 1000 Euro. To je podstatne menej ako cena predchádzajúceho kandidáta. Dá sa povedať, že cena je nižšia ako priemer mesta. Nevýhody sú: nezávislá prezentácia problému. Otázky lekára týkajúce sa poradenstva. Mnohí pacienti sú plachí alebo úzkostliví… Ak máte skúsenosti s verejným vystupovaním a chcete ušetriť peniaze, potom je to najlepšia možnosť.

  Adresa: ul. . Cherkizovskaya, d. 5. Tel:.: +7 (495) 292-80-57.

  Medicris

  Hodnotenie: 4.1

  Medicris

  Zoznam najlepších uzatvára moskovské centrum estetiky a zdravia. Hlavné činnosti: SMAS lifting, diagnostika a liečba dermatologických patológií, rôzne laserové zákroky, histologické štúdie a ďalšie. Estetické problémy sa riešia v plne vybavených miestnostiach. Môžete si dohodnúť stretnutie s kozmetičkou a získať bezplatnú konzultáciu o starostlivosti o pleť doma.

  Cenová politika je viac ako rozumná. Za každé ošetrenie môžete na svoju zľavovú kartu získať 5 % cashback. Z času na čas darčeky pre zákazníkov vo forme liekov zdarma za nákup celého kurzu. Kampaň prebieha ako „leto bez vrások“ atď.. Upozorňujeme, že zoznam výhodných ponúk sa neustále mení. Informácie o aktualizáciách získate od správcu.

  Hlavné kritériá ako služby a profesionalita lekárov získali od používateľov vysoké hodnotenia. Veľa dobrých komentárov o laserovej epilácii. Postup je účinný, bezbolestný a cenovo dostupný. Medzi nevýhody patrí: zavádzanie ďalších služieb. Vždy sa však môžete odhlásiť.

  Adresa: Troitskiy lane 2., 5. Tel.: +7 (495) 147-17-15. Žiadne víkendy.

 • Hodnotiť článok
  ( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
  Pridať komentáre

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: