Top 10 urologických kliník v Petrohrade

*Prehľad toho najlepšieho podľa redakčnej rady. Informácie o výberových kritériách. Tento materiál je subjektívny a nepredstavuje reklamu ani sprievodcu nákupom. Pred nákupom je potrebné poradiť sa s odborníkom.

Mnoho mužov, ktorí čelia urologickým ochoreniam. Tento problém je však veľmi citlivý, takže väčšina ľudí jednoducho nechce ísť k lekárom zbytočne. So zdravím sa však netreba zahrávať, takže tu je 10 najlepších urologických kliník v Petrohrade.

Poradie najlepších urologických kliník v Petrohrade

NomináciaMiestoNázovHodnotenie
Hodnotenie najlepších urologických kliník v Petrohrade1SMT na Moskovskom prospekte5.0
2Škandinávia4.9
3Abia4.8
4Petrohradská štátna lekárska univerzita n.a. N.E. Bauman. acad. .. Pavlova Oddelenie urológie4.7
5Petrohradská štátna univerzita, Pirogovova klinika špičkových zdravotníckych technológií4.6
6Zjednotené zdravotnícke systémy4.5
7Klinika urológie a gynekológie IntraMed4.4
8Univerzitná klinika4.3
9Zdravotnícke centrum „Profesor“4.2
10Mestské centrum pre endoskopickú urológiu a nové technológie4.1

SMT na Moskovskom prospekte

Hodnotenie: 5.0

Klinika CMT

Nachádza sa na SMT, jednom z najlepšie vybavených urologických oddelení v celom meste. Odborníci kliniky ponúkajú vynikajúcu diagnostiku a pomoc pri problémoch s neplodnosťou a erektilnou dysfunkciou. Okrem toho sa úspešne liečia rôzne infekčné ochorenia urogenitálneho traktu, urolitiáza, prostatitída, adenóm a onkologické ochorenia mužov.

Okrem konzervatívnej liečby odborníci vykonávajú aj chirurgické zákroky. Zameriavajú sa najmä na korekciu vrodených abnormalít vonkajších pohlavných orgánov alebo následkov úrazu. Najnovším trendom v tejto oblasti plastickej chirurgie je rekonštrukcia rôznych častí močových ciest, ktoré boli poškodené chemoterapiou alebo iatrogénnym poškodením, ako aj poškodením spôsobeným rádioterapiou.

Liečba vždy prináša pozitívne výsledky a zlepšuje kvalitu života pacientov. Klinika moderných medicínskych technológií v Petrohrade má dve budovy. Prvá sa nachádza na Moskovskom prospekte 22 a druhá na Rimsko-Korsakovskom prospekte 87.

Škandinávia

Hodnotenie: 4.9

Škandinávia

hoto-43559656_289907308

Klinika Scandinavia je jednou z najväčších kliník v Petrohrade. Má k dispozícii množstvo oddelení, ktoré sa nachádzajú po celom meste. Špecialisti pracujú na viacerých frontoch:

 1. detská urológia
 2. Núdzová urológia;
 3. moderné metódy liečby urolitiázy;
 4. urologické operácie.

Hlavnou témou však zostáva chirurgia. Mikrochirurgická biopsia semenníkov sa považuje za najvzácnejšiu. Je to jediný spôsob, ako dať mužom nádej na rodičovstvo po diagnostikovaní závažnej formy neplodnosti. Okrem toho sa u mužov vykonávajú komplexné operácie iných močových a pohlavných orgánov. Najmä na obličky, prostatu, močový mechúr a semenníky. Môže ísť o plastické operácie na korekciu vrodených chýb alebo o chirurgické zákroky výlučne na terapeutické účely.

Termín návštevy u ktoréhokoľvek špecialistu si môžete dohodnúť telefonicky, zanechaním žiadosti na webovej stránke alebo na recepcii.

Abia

Hodnotenie: 4.8

Abia

Je to moderná klinika, jedna z najlepších v Petrohrade. Zvonku je to veľmi krásna nová veľká budova. Vo všeobecnosti to odôvodňuje vnútorné vybavenie. Špecialisti na klinike poskytujú rôzne služby vrátane urológie. Klinika poskytuje konzervatívnu aj chirurgickú liečbu.

Abia ponúka aj všetky druhy diagnostiky na vysokej úrovni. Je možné vykonať všetky typy analýz:

 1. spermiogram;
 2. cytologické vyšetrenia;
 3. histologické testy;
 4. molekulárna diagnostika;
 5. detekcia rakovinových markerov.

Analýzy sú veľmi presné a umožňujú včasné rozpoznanie patologických stavov, a tým aj výrazne úspešnejšiu liečbu. Okrem nich klinika poskytuje aj ďalšie prístrojové diagnostické metódy. Patrí medzi ne ultrazvuková, röntgenová a endoskopická diagnostika.

Stretnutia je potrebné dohodnúť vždy vopred. Každému pacientovi je pridelený určitý čas v závislosti od zvoleného postupu. „Klinika Abia sa nachádza v severnej časti Petrohradu na adrese 48 Koroleva Prospect, budova 7.

Petrohradská štátna lekárska univerzita n.a. M.V. Lomonosov. Acad. .. Urologické oddelenie Univerzitného medicínskeho centra Pavlova sa nachádza na pravom brehu Dnepropetrovského autonómneho okruhu

Hodnotenie: 4.7

Klinika neurológie a chiropraktickej medicíny na Štátnej lekárskej univerzite Pavlova Pavlova

Pirogov Prvá Petrohradská štátna lekárska univerzita n. a. I. Repin Prvá Petrohradská štátna lekárska univerzita n. a. I. Satpajev. . Pavlovova štátna lekárska univerzita je právom považovaná za jednu z najlepších v celej krajine. Má 75 oddelení a celkový počet študentov viac ako päť tisíc. Urologické oddelenie bolo založené v roku 1923 a odvtedy sa neustále rozvíja. Bolo vytvorených niekoľko vedeckých projektov, ktoré viedli k významným prelomom v urológii ako vede.

Endourologická klinika, ktorá sídli na Urologickej klinike Univerzity I. P. Pavlova v Petrohrade.. Oddelenie urológie na Lekárskej akadémii Pavlova, známejšie ako Urologické oddelenie na First Med. Má 3 oddelenia určené nielen na bežnú, ale aj na akútnu starostlivosť. Prednosta kliniky dr… Petrov Sergej – hlavný urológ spoločnosti EMERCOM v Rusku. Za svoje hlavné zameranie považuje špičkové endovideochirurgické zákroky. Na urologickom oddelení č. 2 sa všetky operácie vykonávajú s minimálnym zásahom: cez močové cesty, malé vpichy do kože alebo pomocou diaľkovej litotripsie.

Personál sa snaží, aby dĺžka pobytu v nemocnici bola čo najkratšia. Predoperačné vyšetrenia sa vykonávajú ambulantne. Napríklad po odstránení obličkových kameňov nebude liečba na klinike trvať dlhšie ako týždeň a po kameňoch z močovodu – pacient je prepustený po jednom dni. Operácie sa vykonávajú v deň prijatia.

Klinika prijíma nielen obyvateľov Petrohradu, ale pomáha aj s kvótami pre obyvateľov z iných miest. Za posledný rok bolo na urologickom oddelení č. 2 ošetrených 70 % pacientov z iných miest.

Endourologická klinika sa nachádza v 54. budove univerzity (ul. (Urologické oddelenie (ul. Leva Tolstého 17) na 6. poschodí. Telefonický kontakt a konzultácie: 8-812-425-37-73.

Petrohradská štátna univerzita, Pirogovova klinika špičkových zdravotníckych technológií

Hodnotenie: 4.6

3.jpg

Klinika Pirogov v Petrohrade úspešne funguje už mnoho rokov a etablovala sa ako jedno z najväčších zdravotníckych centier v krajine, ktoré poskytuje interdisciplinárne služby vo všetkých oblastiach medicíny. Ide o súkromnú kliniku, preto nám finančné prostriedky umožňujú poskytnúť všetko potrebné na dobrú diagnostiku a vynikajúcu liečbu rôznych ochorení.

Medzi mnohými oddeleniami sa nachádza aj oddelenie urológie. Zamestnávajú najlepších odborníkov s vynikajúcou povesťou, ktorí používajú inovatívne metódy na liečbu ochorení močovo-pohlavného systému. Pacienti dostanú všetku potrebnú pomoc – od rady lekára a odberu všetkých potrebných testov až po kompletný plán liečby, ktorého každý bod je pacientovi vysvetlený. Veľkosť kliniky, ktorá zahŕňa lôžkové oddelenie, operačnú sálu a vlastné laboratórium, umožňuje pohodlný pobyt.

Klinika sa špecializuje na niekoľko oblastí:

 1. Endourológia.
 2. Urogenekológia a rekonštrukčná urológia.
 3. Onkourológia.
 4. Ambulantná chirurgia.
 5. Invazívne diagnostické metódy.

V prípade potreby môže liečba zahŕňať rôzne zložité operácie vrátane tých, ktoré sú zamerané na zlepšenie kvality sexuálneho života. Okrem toho sa poskytuje rehabilitačný kurz, ktorý je pod prísnym dohľadom lekára. Na urologickom oddelení je možné bezplatné ošetrenie. Oddelenie urológie. Znakom kvality je aj súlad s požiadavkami normy GOST R ISO 9001-2015. V Petrohrade je niekoľko pobočiek a ďalšie informácie získate na telefónnom čísle 8-812-676-25-25.

One Medical Systems

Hodnotenie: 4.5

Zjednotené zdravotnícke systémy

hoto-18777997_354863921

EMS (Unified Medical Systems Ltd.) je multidisciplinárne rodinné zdravotné centrum, ktoré poskytuje širokú škálu služieb fyzickým aj právnickým osobám. Preto je diagnostika a liečba dostupná pre pacientov všetkých vekových kategórií. Hoci spoločnosť vykonáva súkromnú prax, je tu možná aktivácia poistenia.

Oddelenie urológie patrí v posledných rokoch k najrýchlejšie sa rozvíjajúcim. Muži môžu dostať širší rozsah služieb, pretože urogenitálny systém kompletne vyšetruje urológ, zatiaľ čo v prípade žien sa o všetky reprodukčné problémy stará gynekológ. Zaneprázdnení členovia mužského pohlavia môžu vždy podstúpiť rýchly skríning „Zdravie mužov“, ktorý ukáže všeobecný stav urogenitálneho systému a presnejšie preukáže, či sa má obrátiť na špecialistu.

Náklady na služby sú pre kliniku tejto úrovne prijateľné. Napríklad vyšetrenie a konzultácia s urológom doma stojí 3500 r a uretroskopia 1850 r. Termín stretnutia si môžete dohodnúť telefonicky na čísle 8-812-777-77-03 alebo na recepcii na adrese: Petrohrad, ul. Víťazstvo 17. Klinika je otvorená denne od 8:00 do 20:00.00 až 22.00.

Klinika urológie a gynekológie IntraMed

Hodnotenie: 4.4

Klinika urológie a gynekológie IntraMed

Najlepší špecialisti v Petrohrade pracujú v zdravotníckom centre medzinárodnej úrovne „IntraMed“. Urologické oddelenie je vybavené najmodernejšou technikou, najmä operačnými sálami. Prakticky po každej operácii môže pacient odísť domov a byť sledovaný ambulantne – stačí prísť na preväz.

Zoznam ponúkaných služieb je pomerne rozsiahly:

 1. Urogenitálny ultrazvuk v deň liečby;
 2. urodynamiku;
 3. Všetky analýzy biologických látok (všeobecné analýzy krvi, moču a ejakulátu)
 4. Bakteriálna kultivácia biomateriálu a PCR diagnostika pomocou náteru;
 5. Komplexná liečba erektilnej dysfunkcie a orgazmu, cystitídy, uretritídy, prostatitídy, Peyronieho choroby, stresovej inkontinencie moču;
 6. zotavenie z predčasnej ejakulácie;
 7. na liečbu zápalov močovej trubice a semenného hilu;
 8. Nechirurgické odstránenie benígnej hyperplázie prostaty;
 9. liečba mužskej neplodnosti.

Toto je len krátky zoznam základných testov, ktoré sú potrebné pre správnu diagnózu. Okrem toho môžu byť k dispozícii aj informatívne operácie. Napríklad biopsia tkaniva prostaty alebo močového mechúra na cytologické a histologické vyšetrenie.

Doktori medicíny, lekári najvyššej kvalifikačnej kategórie a riadni členovia Európskej urologickej spoločnosti. Adresa v Petrohrade: ul. Každý pacient musí podstúpiť dôkladné vyšetrenie a všetky testy sa musia vykonať na klinike v Savushkine, d. 143, Bldg. 1, .. 8-812-6-102-102 8-812-6-102-103.

Univerzitná klinika

Hodnotenie: 4.3

Univerzitná klinika

hoto-99437969_376629413

Univerzitná klinika je pomerne malé zdravotnícke centrum, ktoré sa nachádza na ulici Tavričeskaja 1. Veľkosť priestorov neumožňuje lôžkové oddelenie, preto lekári majú k dispozícii len ambulantné oddelenie a vykonávajú menšie endoskopické operácie, ktoré umožňujú následnú starostlivosť v týchto podmienkach.

Klinika má štyri hlavné oddelenia:

 1. gynekológia;
 2. Mammológia;
 3. urológia a andrológia;
 4. endokrinológia.

Každý pacient je dôkladne vyšetrený, všetky analýzy sú vykonané. Laboratórium zdravotníckeho centra môže vykonávať mimoriadne presnú diagnostiku, ktorá zabraňuje vzniku a šíreniu závažných ochorení vďaka tomu, že liečba sa začína vo veľmi skorom štádiu zhubného procesu alebo zápalu. Okrem toho je priebeh a program liečby prispôsobený každému pacientovi individuálne, na základe jeho parametrov.

Okrem diagnostiky a liečby ponúka klinika aj tieto vzdelávacie programy. Je to predsa akademické centrum.

Lekárske centrum Profesor

Hodnotenie: 4.2

Profesorské lekárske centrum

Lekárske centrum Professor sa nachádza na ulici Čajkovského 42. Ide o vynikajúcu kliniku, ktorá ponúka vysokokvalitné služby za relatívne nízku cenu. Mnohí pacienti si všimli, že najlepšia cena za všetky postupy v Petrohrade.

Ženy často prichádzajú do profesorského zdravotníckeho centra s problémami s močením. Ostatné kliniky sa zameriavajú najmä na zdravie mužov a urogenitálny systém vo všeobecnosti. Mnohé ženy trápia problémy s prolapsom obličiek a inkontinenciou. Nehovoriac o exacerbáciách cystitídy počas chladného obdobia.

Každá konzervatívna liečba sa volí individuálne podľa anamnézy pacienta a priebehu ochorenia. Vykonávajú sa aj menšie chirurgické zákroky. Napríklad nefroptóza sa lieči endovideochirurgiou. Doba zotavenia je tak oveľa kratšia a prirodzený pohyb obličiek pri dýchaní je zachovaný.

U mužov je škála diagnostických a chirurgických postupov oveľa širšia. Keďže zahŕňa aj reprodukčné problémy. Existuje aj niekoľko operácií, ktoré môžu pacientom pomôcť stať sa sexuálne aktívnymi.

Mestské centrum endoskopickej urológie a nových technológií

Hodnotenie: 4.1

Mestské centrum pre endoskopickú urológiu a nové technológie

Mestské centrum endoskopickej urológie a nových technológií je oddelenie, alebo lepšie povedané, pobočka Nemocnice sv.

Centrum pracuje vo viacerých smeroch:

 1. onkourológia;
 2. Liečba benígnej hyperplázie prostaty;
 3. reprodukčná urológia;
 4. liečba urolitiázy;
 5. rekonštrukčná urológia.

Nasledujúce chirurgické zákroky sú v posledných rokoch veľmi pokročilé. Koniec koncov, tento typ plastickej chirurgie môže mať terapeutický charakter. Najmä po úrazoch alebo chorobách, ktoré vedú k deštrukcii.

Okrem chirurgickej liečby sú pre každého pacienta individuálne prispôsobené všetky druhy odborných konzultácií a špeciálny program konzervatívnej liečby. Centrum sa nachádza na ulici Chugunnaya 46, 2. poschodie Urologické oddelenie. Objednávky je možné uskutočniť 24 hodín denne, online a prostredníctvom.. 8-812-57-611-57.

Hodnotiť článok
( Zatiaľ žiadne hodnotenia )
Pridať komentáre

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: